Netherlands U-21

        Netherlands
        Netherlands
        mAmsterdãomgevestigd in 1889

        Ploeg(Euro U21 (Q) 2022/23)

        IdadeJGMAVAAM
        GK2260000540
        GK22000000
        GK20000000
        GK19000000
        DEF2131000255
        DEF1930100270
        DEF1740000315
        DEF2250201218
        DEF221000057
        DEF2140100228
        DEF202000086
        DEF2120000168
        DEF211000015
        DEF2022000100
        DEF2240100282
        DEF2120100135
        MIDDEN2261200482
        MIDDEN2162000479
        MIDDEN1821000171
        MIDDEN2050000105
        MIDDEN20100009
        MIDDEN2130000130
        MIDDEN21000000
        FRW2131000159
        FRW2140000214
        FRW1962100504
        FRW2262000381
        FRW2165100305
        FRW2041000301
        FRW202000030

        Clubs

        ClubWaarde
        6 (20,0%)
        4 (13,3%)
        3 (10,0%)
        2 (6,7%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)
        1 (3,3%)

        Gemiddelde scores

        ArtikelWaarde
        Spelers30
        Gemiddelde leeftijd21,04
        Van gemiddelde hoogte182 cm
        Gemiddeld gewicht75 Kg

        persoonlijk

        Beheerder
        50 - jaar oud
        D

        Video

        Hoogtepunten
        Geplaatst 2 - jaar oud | 382 Keer bekeken | Tijd: 4:21
        D

        Titels (2)

        Internationale wedstrijden (2)

        OVERZICHT

        D
        NaamKoninklijke Nederlandse Voetbalbond
        Jaar van oprichting||1889-01-01
        Stad/plaats
        Land
        Netherlands
        Netherlands
        Pakket
        Países Baixos
        andere verbindingen
        VoorzitterMichael van Praag
        AdresWoudenbergseweg 56-58 Postbus 515 3700 AM ZEIST
        Officiële sitehttp://www.knvb.nl
        RanglijstenFIFA: 0 [december]
        Officieel volkslied
        /

        HEAD-TO-HEAD

        When is Países Baixos U-21's next match?
        Países Baixos U-21's next match is on maandag, 25 de maart de 2024 for the Euro U21 25 (Q), between Moldávia and Países Baixos.
        What was the score of Países Baixos U-21's last game?
        Países Baixos U-21's last game was Moldávia vs Países Baixos, on 25 de maart de 2024, that ended 0-0.
        Head-to-head
        0
        0% wint
        MoldovaMoldova[U-21]
        3
        60% wint
        5
        officiële wedstrijden