Netherlands U-21

          Netherlands
          Netherlands
          mAmsterdãomgevestigd in 1889

          Overzicht(afgelopen jaar)

          GWDLGD
          30302-2
          660018-2
          963020-4
          [Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises]

          Ploeg(Euro U21 (Q) 2022/23)

          IdadeJGMAVAAM
          GK2160000540
          GK21000000
          GK20000000
          GK19000000
          DEF2031000255
          DEF1930100270
          DEF1740000315
          DEF2150201218
          DEF211000057
          DEF2040100228
          DEF202000086
          DEF2020000168
          DEF211000015
          DEF2022000100
          DEF2140100282
          DEF2120100135
          MIDDEN2161200482
          MIDDEN2162000479
          MIDDEN1821000171
          MIDDEN2050000105
          MIDDEN20100009
          MIDDEN2030000130
          MIDDEN21000000
          FRW2131000159
          FRW2040000214
          FRW1962100504
          FRW2162000381
          FRW2065100305
          FRW2041000301
          FRW192000030

          Clubs

          ClubWaarde
          6 (20,0%)
          4 (13,3%)
          3 (10,0%)
          2 (6,7%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)
          1 (3,3%)

          Gemiddelde scores

          ArtikelWaarde
          Spelers30
          Gemiddelde leeftijd20,83
          Van gemiddelde hoogte182 cm
          Gemiddeld gewicht74 Kg

          persoonlijk

          Beheerder
          50 - jaar oud
          D

          Video

          Hoogtepunten
          Geplaatst 2 - jaar oud | 348 Keer bekeken | Tijd: 4:21
          D

          Titels (2)

          Internationale wedstrijden (2)

          OVERZICHT

          D
          NaamKoninklijke Nederlandse Voetbalbond
          Jaar van oprichting||1889-01-01
          Stad/plaats
          Land
          Netherlands
          Netherlands
          Pakket
          Países Baixos
          andere verbindingen
          VoorzitterMichael van Praag
          AdresWoudenbergseweg 56-58 Postbus 515 3700 AM ZEIST
          Officiële sitehttp://www.knvb.nl
          RanglijstenFIFA: 0 [december]
          Officieel volkslied
          /

          NIEUWS

          Internationale
          Overwinning nooit in twijfel voor Nederland op de weg in een spel vol met d
          Nederland verpletterd Gibraltar in een buitengewone overwinning, 0x5, op Dinsdag. Nederland nationaal team gescoord door Devyne Rensch, Kenneth Taylor, Million Manhoef, Noah Ohio en Myron Van ...

          HEAD-TO-HEAD

          When is Países Baixos U-21's next match?
          Países Baixos U-21's next match is on donderdag, 16 de november de 2023 for the Euro U21 25 (Q), between Países Baixos and Gibraltar.
          What was the score of Países Baixos U-21's last game?
          Países Baixos U-21's last game was Suécia vs Países Baixos, on 20 de november de 2023, that ended 2-4.
          Head-to-head
          0
          0% wint
          MoldovaMoldova[U-21]
          3
          60% wint
          5
          officiële wedstrijden