Netherlands U-17

        Netherlands
        Netherlands
        mAmsterdãomgevestigd in 1889

        Overzicht(afgelopen jaar)

        GWDLGD
        30122-10
        30122-10
        [Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises]

        Ploeg(Euro U17 2023)

        IdadeJGMAVAAM
        GK17000000
        1GK1730000270
        16GK17000000
        DEF18000000
        DEF17000000
        DEF181001030
        3DEF1730100238
        4DEF1830100270
        5DEF1730000270
        22DEF182000045
        MIDDEN18000000
        2MIDDEN1730100178
        6MIDDEN1720010165
        8MIDDEN1730000270
        10MIDDEN1830000270
        14MIDDEN171000012
        18MIDDEN183000098
        20MIDDEN1730000175
        FRW17000000
        7FRW172000019
        9FRW171000058
        11FRW1720100127
        17FRW173000065
        19FRW1731200200
        21FRW1731000206

        Clubs

        ClubWaarde
        7 (28,0%)
        4 (16,0%)
        4 (16,0%)
        3 (12,0%)
        2 (8,0%)
        2 (8,0%)
        1 (4,0%)
        1 (4,0%)
        1 (4,0%)

        Gemiddelde scores

        ArtikelWaarde
        Spelers25
        Gemiddelde leeftijd17,81
        Van gemiddelde hoogte186 cm
        Gemiddeld gewicht-

        persoonlijk

        Beheerder
        43 - jaar oud

        OVERZICHT

        D
        NaamKoninklijke Nederlandse Voetbalbond
        Jaar van oprichting||1889-01-01
        Stad/plaats
        Land
        Netherlands
        Netherlands
        Pakket
        Países Baixos
        andere verbindingen
        VoorzitterMichael van Praag
        AdresWoudenbergseweg 56-58 Postbus 515 3700 AM ZEIST
        Officiële sitehttp://www.knvb.nl/
        RanglijstenFIFA: 0 [december]
        Officieel volkslied
        /

        HEAD-TO-HEAD

        When is Países Baixos U-17's next match?
        Países Baixos U-17's next match is on woensdag, 20 de maart de 2024 for the Qual. Euro U17 2024, between Países Baixos and Itália.
        What was the score of Países Baixos U-17's last game?
        Países Baixos U-17's last game was Espanha vs Países Baixos, on 14 de februari de 2024, that ended 1-1.
        Head-to-head
        6
        60% wint
        ItalyItaly[U-17]
        2
        20% wint
        10
        officiële wedstrijden