Netherlands Women U20

        Netherlands
        Netherlands
        mZeistmgevestigd in 1889
        D

        Overzicht

        NaamKoninklijke Nederlandse Voetbalbond
        Jaar van oprichting||1889-12-08
        Stad/plaats
        Land
        Netherlands
        Netherlands
        Pakket
        Países Baixos
        andere verbindingen
        VoorzitterMichael van Praag
        AdresWoudenbergseweg 56-58 3700 AM Zeist
        Officiële sitehttp://www.knvb.nl/
        RanglijstenFIFAW: 0 [december]
        Officieel volkslied
        /

        Ploeg(U-20 Women's World Cup 2022)

        IdadeJGMAVAAM
        1GK21000000
        16GK2160000540
        21GK19000000
        2DEF2260100540
        3DEF2252200450
        4DEF2250110442
        5DEF2030100183
        6DEF2161200540
        13DEF21000000
        14DEF2060000530
        7MIDDEN2262100504
        8MIDDEN211000090
        9MIDDEN2151000146
        10MIDDEN2050000412
        12MIDDEN204000025
        15MIDDEN20100003
        20MIDDEN2062000534
        11FRW1962000467
        17FRW2061000283
        18FRW193000035
        19FRW2060000209

        Clubs

        ClubWaarde
        4 (19,0%)
        4 (19,0%)
        4 (19,0%)
        3 (14,3%)
        2 (9,5%)
        2 (9,5%)
        1 (4,8%)
        1 (4,8%)

        Gemiddelde scores

        ArtikelWaarde
        Spelers21
        Gemiddelde leeftijd20,96
        Van gemiddelde hoogte168 cm
        Gemiddeld gewicht58 Kg

        persoonlijk

        Beheerder
        43 - jaar oud

        Foto's

        DBewerk
        D

        Video

        Hoogtepunten
        Geplaatst 5 - jaar oud | 589 Keer bekeken | Tijd: 02:09

        Trofeeënkast

        DBewerk

        HEAD-TO-HEAD