Netherlands Women

      Netherlands
      Netherlands
      mAmsterdãomgevestigd in 1889

      Overzicht(afgelopen jaar)

      GWDLGD
      41031-7
      41031-7
      [Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises]

      Ploeg(UEFA Women´s Nations League A 24/25)

      IdadeJGMAVAAM
      GK21000000
      GK33000000
      1GK24000000
      16GK2620000180
      23GK25000000
      DEF23000000
      DEF23000000
      DEF21000000
      2DEF23000000
      3DEF31
      000000
      4DEF25000000
      5DEF31000000
      15DEF2520000180
      18DEF232000099
      20DEF2920000180
      6MIDDEN26000000
      8MIDDEN3320100180
      10MIDDEN3220000153
      12MIDDEN23000000
      14MIDDEN29000000
      17MIDDEN2420000165
      19MIDDEN181000090
      21MIDDEN2420000171
      22MIDDEN2020000153
      FRW2320100102
      FRW232000090
      7FRW2721000180
      9FRW272000042
      11FRW31000000
      13FRW332000016

      Clubs

      ClubWaarde
      4 (13,3%)
      3 (10,0%)
      2 (6,7%)
      2 (6,7%)
      2 (6,7%)
      2 (6,7%)
      2 (6,7%)
      2 (6,7%)
      1 (3,3%)
      1 (3,3%)
      1 (3,3%)
      1 (3,3%)
      1 (3,3%)
      1 (3,3%)
      1 (3,3%)
      1 (3,3%)
      1 (3,3%)
      1 (3,3%)
      Geen club 1 (3,3%)

      Gemiddelde scores

      ArtikelWaarde
      Spelers30
      Gemiddelde leeftijd26,33
      Van gemiddelde hoogte171 cm
      Gemiddeld gewicht60 Kg

      persoonlijk

      Beheerder
      61 - jaar oud
      D

      Video

      Primeiro as Senhoras
      Geplaatst 32 dagen geleden | 306 Keer bekeken
      D

      Titels (1)

      Internationale wedstrijden (1)

      OVERZICHT

      D
      NaamKoninklijke Nederlandse Voetbalbond
      Jaar van oprichting||1889-12-08
      Stad/plaats
      Land
      Netherlands
      Netherlands
      Pakket
      Países Baixos
      andere verbindingen
      VoorzitterMichael van Praag
      AdresWoudenbergseweg 56-58 Postbus 515 3700 AM ZEIST
      Officiële sitehttp://www.knvb.nl/
      RanglijstenFIFAW: 8 [oktober]
      Officieel volkslied
      /

      NIEUWS

      Internationale
      Nederland record edgy overwinning op eigen bodem
      Nederland overheerste Noorwegen in een zwaar bevochten overwinning, 1-0, op Dinsdag. Andries Jonker's team gescoord door Lineth Beerensteyn.

      HEAD-TO-HEAD

      Head-to-head
      2
      33% wint
      FinlandFinland[Women]
      2
      33% wint
      6
      officiële wedstrijden