Netherlands U-19

      Netherlands
      Netherlands
      mAmsterdãomgevestigd in 1889

      Overzicht(afgelopen jaar)

      GWDLGD
      31026-4
      31026-4
      [Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises]

      Ploeg(Qual. Euro U19 2023/24)

      IdadeJGMAVAAM
      GK1950000450
      GK191000090
      GK18000000
      DEF1840000223
      DEF1740200360
      DEF1850000320
      DEF19000000
      DEF1940100360
      DEF1960100478
      DEF181000016
      DEF181000017
      DEF1930100233
      MIDDEN1952000413
      MIDDEN191010090
      MIDDEN1851100447
      MIDDEN1962100420
      MIDDEN1820000104
      MIDDEN1930000210
      MIDDEN1950100197
      MIDDEN1932000182
      MIDDEN1830100131
      FRW1962100437
      FRW181000027
      FRW1952000339
      FRW1951000103
      FRW18000000
      FRW1831000180
      FRW1830000113

      Clubs

      ClubWaarde
      5 (17,9%)
      5 (17,9%)
      4 (14,3%)
      4 (14,3%)
      1 (3,6%)
      1 (3,6%)
      1 (3,6%)
      1 (3,6%)
      1 (3,6%)
      1 (3,6%)
      1 (3,6%)
      1 (3,6%)
      1 (3,6%)
      1 (3,6%)

      Gemiddelde scores

      ArtikelWaarde
      Spelers28
      Gemiddelde leeftijd18,94
      Van gemiddelde hoogte182 cm
      Gemiddeld gewicht73 Kg

      persoonlijk

      Beheerder
      37 - jaar oud

      Trofeeënkast

      DBewerk

      DIT SEIZOEN

      OVERZICHT

      D
      NaamKoninklijke Nederlandse Voetbalbond
      Jaar van oprichting||1889-12-08
      Stad/plaats
      Land
      Netherlands
      Netherlands
      Pakket
      Países Baixos
      andere verbindingen
      VoorzitterMichael van Praag
      AdresWoudenbergseweg 56-58 Postbus 515 3700 AM ZEIST
      Officiële sitehttp://www.knvb.nl/
      RanglijstenFIFA: 0 [december]
      Officieel volkslied
      /

      NIEUWS

      Internationale
      Overwinning nooit in twijfel voor Nederland op eigen bodem in een spel vol
      Nederland overheerste Litouwen op Woensdag, 4-0. Mischa Visser's team gescoord door Mike Kleijn x2, Jason van Duiven en Julian Rijkhoff.

      HEAD-TO-HEAD