ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Holand 2nd Div.
Europa League
Premier League
Eredivisie
World Cup
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
5 Doelpunten
Meeste gescoorde str
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
9 Doelpunten
Meeste gescoorde str
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+11 punten
6 Doelpunten
Meeste gescoorde str
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
7 Doelpunten
Meeste gescoorde str
Brazil Serie A
Wesley
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
1 Doelpunten
Meeste gescoorde str
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 706
teams
w
1 190 087
Spelers
z
63 483
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 422 549
Spellen
v
1 517 689
Wedstrijdverslagen
F
983 796
Foto's
G
1 120 825
Video's
t
23 344
Stadions
y
14 442
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
23
TV
4
Europa League
Premier League
Eredivisie
Holand 2nd Div.
Europa Conference League
La Liga
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
2.23
3.81
3.30
D1
D32
Toulouse
Montpellier
03/05 - 18:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
2.94
3.04
2.88
SA
D35
Torino
Bologna
03/05 - 19:45
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
1.48
4.87
7.45
D1
D32
Lens
Lorient
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
River Plate
Argentina
m
Buenos Aires
m
gevestigd in 1901
A
menu
Overboekingen 2024
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
IN 147.38 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Lucas Pratto
São Paulo
11.50 M €
Miguel Borja
Junior Barranquilla
6.70 M €
Esequiel Barco
Atlanta United
6.41 M €
Nicolás de la Cruz
Liverpool Montevideo
6.16 M €
Rodrigo Villagra
Talleres
5.82 M €
Ariel Ortega
Parma
5.00 M €
Facundo Colidio
Internazionale
4.50 M €
Pablo Solari
Colo-Colo
4.20 M €
Gonzalo Martínez
Huracán
4.00 M €
Leonardo Ponzio
Zaragoza
4.00 M €
Ezequiel Barco
Atlanta United
4.00 M €
Marco Ruben
Rosario Central
3.80 M €
Juan Quintero
FC Porto
3.75 M €
Paulo Díaz
Al-Ahli Jeddah
3.60 M €
Rodrigo Mora
Benfica
3.50 M €
Santos Borré
Atlético Madrid
3.50 M €
Sebastián Boselli
Defensor Sporting
3.40 M €
Franco Armani
Atlético Nacional
3.15 M €
Marcelo Larrondo
Rosario Central
3.00 M €
Iván Rossi
Banfield
2.70 M €
Marcelo Salas
Univ. Chile
2.70 M €
Milton Casco
Newell´s Old Boys
2.65 M €
Héctor Martínez
Defensa y Justicia
2.64 M €
Ignacio Scocco
Newell´s Old Boys
2.60 M €
Jorge Carrascal
Karpaty
2.50 M €
José Paradela
Gimnasia
2.31 M €
Enzo Díaz
Talleres
2.30 M €
Andrés Herrera
San Lorenzo
2.19 M €
Arturo Mina
Independiente del Valle
2.15 M €
Braian Romero
Defensa y Justicia
2.12 M €
Marcelo Saracchi
Danubio
2.10 M €
Nicolas Fonseca
River Plate
2.07 M €
Fabricio Angileri
Godoy Cruz
2.00 M €
Lucas Alario
Colón
2.00 M €
Ignacio Fernández
Gimnasia
2.00 M €
Nacho Fernández
Atlético Mineiro
1.88 M €
Alex Vigo
Colón
1.75 M €
Ernesto Farías
Palermo
1.70 M €
Matías Kranevitter
Monterrey
1.70 M €
González Pírez
Inter Miami CF
1.62 M €
Agustín Palavecino
Deportivo Cali
1.44 M €
Agustín Fontana
Banfield
1.44 M €
Javier Pínola
Rosario Central
1.35 M €
Héctor Martínez
Defensa y Justicia
1.00 M €
Robert Rojas
Guaraní
1.00 M €
Nicolás Bertolo
Banfield
900 mil €
Andrés San Martín
Banfield
750 mil €
Luis González
Huracán
550 mil €
Juan Quintero
FC Porto
500 mil €
Jorge Carrascal
Karpaty
500 mil €
Marcelo Salas
Juventus
500 mil €
Juan Carrizo
Lazio
475 mil €
Rodrigo Mora
Benfica
400 mil €
Andrés D’Alessandro
Internacional
275 mil €
Enzo Pérez
Valencia
250 mil €
Josepmir Ballón
Univ. San Martín
200 mil €
González Pírez
Inter Miami CF
182 mil €
Camilo Mayada
Danubio
1.00 €
Alejandro Débole
Argentinos Juniors
-
Jorge Balbis
América de Cali
-
Alberto Cuello
Tigre
-
Abel Vieytez
Argentinos Juniors
-
Oscar Craiyacich
Club León
-
Pascasio Sola
Huracán
-
Leonardo Aguirre
Platense
-
Pascasio Sola
Talleres-RdE
-
Ismael Rivero
Rampla Juniors
-
Walter Gómez
Nacional
-
Hernán Oreiro
All Boys
-
Rubén Gómez
Unión
-
Ramón Centurión
Unión
-
Ramón Centurión
Boca Juniors
-
Avelino Cadilla
River Plate
-
Pablo Augustin Comelles
Talleres
-
Javier Saviola
Hellas Verona
-
Alberto Vivalda
Platense
-
Cilaurren
Athletic
-
Blasco
Real Club España
-
Jorge García
Rosario Central
-
Alberto Tarantini
Talleres
-
Víctor Marchetti
Unión
-
Bernabé Ferreyra
Tigre
-
Mariano Dalla Libera
CD FAS
-
José Luís Pavoni
Newell´s Old Boys
-
Horacio Rodríguez
Estudiantes
-
Horacio Galletti
Estudiantes
-
Francisco Russo
Huracán
-
Raul Chaparro
San Lorenzo
-
Hector Pitarch
San Lorenzo
-
Pedro Chalú
Ferro Carril Oeste
-
Juan Carlos Irurieta
Argentino de Quilmes
-
Juan Carlos Irurieta
Estudiantes
-
Nicolás Domingo
Banfield
-
Delém
Vasco
-
Rubens Navarro
San Lorenzo
-
Lucho González
Al-Rayyan
-
Ernesto Corti
Instituto
-
Jorge Villazán
Nacional
-
Omar Palma
Rosario Central
-
Leonardo Fernández
Argentinos Juniors
-
Leonardo Fernandez
Renato Cesarini
-
José Luis Gaitán
Loma Negra
-
Tabaré Viúdez
Kasimpasa
-
Juan Gilberto Funes
Millonarios
-
Daniel Oldrá
Godoy Cruz
-
Daniel Oldrá
Godoy Cruz
-
Néstor Piccoli
Temperley
-
Osvaldo Rinaldi
Loma Negra
-
Carlos Russo
Platense
-
Juan Sanchez
Platense
-
Daniel Sperandío
Rosario Central
-
Alberto Vivalda
Unión
-
Germán Panichelli
The Strongest
-
Teófilo Gutiérrez
Cruz Azul
-
Martín Morello
Ferro Carril Oeste
-
Léo Pisculichi
Argentinos Juniors
-
Julio Chiarini
Instituto
-
Ramón Moyano
Newell´s Old Boys
-
Carlos Chacana
San Martín Tucumán
-
Leo Ramos
Salamanca
-
Roberto Montserrat
Colón
-
Hernán Maisterra
Platense
-
Juan Pablo Sorín
Juventus
-
Leonel Gancedo
Argentinos Juniors
-
Javier Sodero
Osorno
-
Leandro González
Arsenal de Sarandí
-
Rubén da Silva
CD Logroñés
-
Adolfo Zeoli
Tenerife
-
Dario Decoud
Quilmes
-
José Serrizuela
Veracruz
-
Juan José Rossi
Newell´s Old Boys
-
Gonzalo Del Bono
At. Rafaela
-
Luciano Beutler
Villa Dálmine
-
Adalberto Román
Libertad
-
Daniel Ónega
Córdoba
-
Daniel Ónega
Racing Club
-
Martín Alarcón
Libertad
-
Hernán Díaz
Rosario Central
-
Fernando Cavenaghi
Pachuca
-
Daniel Villalva
River Plate
-
Bruno Urribarri
Colón
-
Júlio César Cáceres
Tigres
-
Gonzalo Abán
Argentinos Juniors
-
Matias Sanchez
Chacarita Jrs
-
Eduardo Coudet
Celta de Vigo
-
Horacio Ameli
São Paulo
-
Elias Gómez
Argentinos Juniors
-
Alejandro Giglio
Genoa
-
Darío Florentín
Universal
-
Claudio Spontón
Platense
-
Fabián Basualdo
Newell´s Old Boys
-
Juan Carlos Guzmán
Independiente
-
Enrique Fernandez
Millonarios
-
Juan Carlos Lallana
Argentinos Juniors
-
Ernesto Juárez
Huracán
-
Santiago Vernazza
Platense
-
Gabriel Ogando
Huracán
-
Alejandro Giglio
Huracán
-
José Ramos
Lanús
-
Eduardo Rodríguez
Estudiantes
-
Juan Carlos Muñoz
Dock Sud
-
Nicolás Rofrano
Alvear FBC
-
Juan Carlos Iribarren
Argentinos Juniors
-
Alfredo de los Santos
Nacional
-
Alfredo de los Santos
Defensor Sporting
-
Enrique Villalba
Millonarios
-
Juan Carlos Mameli
Real Betis
-
Oscar Mantegari
Atlanta
-
José María Minella
Gimnasia
-
Roque Ditro
Argentinos Juniors
-
Hugo Coscia
Colón
-
Ariel Rojas
Cruz Azul
-
Pablo Erbin
Temperley
-
Carlos Bustos
Deportivo Español
-
Jose Albornoz
San Lorenzo
-
Mario Bevilacqua
Talleres
-
Luis Amuchástegui
San Lorenzo
-
Fausto Lucarelli
Banfield
-
Ricardo Pérez
Argentinos Juniors
-
Carlos Bulla
Platense
-
Pablo Daniel Russo
Banfield
-
Pablo Aimar
Johor FC
-
Sebastián Pena
Argentinos Juniors
-
Sebastián Pena
Argentinos Juniors
-
Carlos Berruetta
Nacional
-
Alberto Sainz
Argentinos Juniors
-
Martin Pando
Argentinos Juniors
-
Eduardo Saporiti
Racing de Córdoba
-
Eusebio Videla
Tigre
-
Eduardo Anzarda
Unión
-
Jonathan Maidana
Toluca
-
Oscar Ruggeri
Boca Juniors
-
Moacir
Flamengo
-
Juan Carlos Barberis
Ferro Carril Oeste
-
Luis Cubilla
Barcelona
-
Ezequiel Straccia
Newell´s Old Boys
-
Braian Romero
Defensa y Justicia
-
Francisco Lombardo
Boca Juniors
-
Enzo Gennoni
Rosario Central
-
Víctor Hugo Doval
Quilmes
-
Manuel Ovejero
Atlético Tucumán
-
Alfredo Quinteros
Defensores Belgrano
-
Elias López
Godoy Cruz
-
Gabriel Loeschbor
Rosario Central
-
Juan Fernandez
Borussia Dortmund
-
Sebastián Rambert
Independiente
-
Alex Vigo
Colón
-
Edgardo Di Meola
Colón
-
Alberto Penney
Boca Juniors
-
Donato Abbatángelo
Boca Juniors
-
Osvaldo Camargo
Godoy Cruz
-
José Carbone
Independiente
-
Jose Osvaldo Curti
Ferro Carril Oeste
-
Raúl Conti
Racing Club
-
Agustín Palavecino
River Plate
-
Alan Marcel
Villa Dálmine
-
Joaquín Arzura
Nacional
-
Juan Trebucq
Gimnasia
-
Jere Rodríguez
Académico de Viseu
-
Diego Cocca
Deportivo Español
-
Jonathan Maidana
Toluca
-
José Paradela
Gimnasia
-
Darío Husaín
Vélez Sarsfield
-
Juan Pablo Raponi
Universidad de Chile
-
Fernando Crosa
Newell´s Old Boys
-
Julio Olarticoechea
Racing Club
-
González Pírez
Inter Miami CF
-
Ramiro Funes Mori
Cruz Azul
-
Manuel Lanzini
West Ham
-
Pity Martínez
Al Nassr
-
Juan Eulogio Urriolabeitia
Estudiantes
-
Augusto Batalla
River Plate
-
Felipe Peña
Lanús
-
Luis Landaburu
Estudiantes de Caseros
-
Nicolas de la Cruz
River Plate
-
Claudio Echeverri
Manchester City
-
Carlos Santamaría
Platense
-
Carlos Santamaría
Fluminense
-
Juan Carlos Guzmán
River Plate
-
Juan Cazares
Independiente del Valle
-
Salomón Rondón
Everton
-
Esequiel Barco
Atlanta United
-
Tomás Pochettino
Austin FC
-
Emanuel Mammana
FK Sochi
-
Juan Quintero
Shenzhen FC
-
Hugo Pena
Argentinos Juniors
-
Julián Álvarez
Manchester City
-
Franco Petroli
River Plate
-
Jorge Theiler
St. Gallen
-
Rodrigo Aliendro
Colón
-
Federico Domínguez
Santos Laguna
-
Emiliano Díaz
Avellino
-
Ernesto Juárez
Huracán
-
Enrique Fernandez
Rosario Central
-
Francisco Aníbal Cibeyra
Unión
-
Rongo
Argentinos Juniors
-
Elias López
River Plate
-
Agustín Sant’Anna
Defensa y Justicia
-
Juan Negri
Boca Juniors
-
Juan Soriano
Banfield
-
Pedro Alexis González
Defensor Lima
-
Juan Carlos Delmenico
Junior Barranquilla
-
Hugo Carballo
Gimnasia
-
Eugenio Klein
Ferro Carril Oeste
-
Emilio Fizel
Gimnasia
-
Fausto Roselló
Lanús
-
Ramón Díaz
Monaco
-
Julio César Toresani
Unión
-
Luciano Lollo
Racing Club
-
Jorge Moreira
Libertad
-
Enrique Bologna
Gimnasia
-
Lucas Pusineri
Independiente
-
Lucas Pusineri
Independiente
-
Andrés D’Alessandro
Internacional
-
Denis Rodríguez
Newell´s Old Boys
-
Abel Vieytez
Banfield
-
Eduardo Grispo
All Boys
-
Sergio Goycochea
Defensores Unidos
-
Joaquín Arzura
Tigre
-
Juan Bordón
Olimpia
-
Jose Varacka
San Lorenzo
-
Lairson
Vasco
-
Hiltinho
Maranhão
-
Iván Alonso
Nacional
-
Matías Jones
San Martin San Juan
-
Daniel Carreño
Montevideo Wanderers
-
Jorge Vázquez
Vélez Sarsfield
-
Ricardo Lazbal
Palestino
-
Marcelo Etchegaray
Atlanta
-
Héctor Pederzoli
Argentinos Juniors
-
Miguel Loayza
Huracán
-
Daniel Bayo
Racing Club
-
Jorge Diz
Huracán
-
Aedo
Real Club España
-
Gustavo Oberman
Argentinos Juniors
-
Hugo Carballo
Gimnasia
-
Roberto Ayala
Ferro Carril Oeste
-
Bruno Zuculini
Hellas Verona
-
Eduardo Berizzo
Marseille
-
Leonel Gancedo
Osasuna
-
José Paz
Lanús
-
Ernesto Corti
Toluca
-
Paulinho
Vasco
-
Néstor Scotta
Unión
-
Marius Hiller
Chaux-de-Fonds
-
Rubén Gómez
Argentinos Juniors
-
Marcelo Salas
Juventus
-
Santiago Solari
Renato Cesarini
-
Matías Suárez
Belgrano
-
Oscar Basso
Tigre
-
Mariano Dalla Libera
Temperley
-
Pedro Areso
Racing Club
-
Ricardo Ramaciotti
Newell´s Old Boys
-
Chamaco
Ferro Carril Oeste
-
Francisco Rodríguez
Atlanta
-
Ángel De Cicco
Rosario Central
-
Ricardo Rojas
Benfica
-
Gastón Fernández
Monterrey
-
Ricardo Ramaciotti
Unión
-
Carlos Auzqui
Estudiantes
-
Juan Vairo
Liverpool Montevideo
-
Benjamín Laterza
Cerro Porteño
-
Ascanio Cortés
Audax Italiano
-
Mario Griguol
Atlanta
-
Denis Rodríguez
Newell´s Old Boys
-
Germán Lux
Deportivo
-
Alexander Barboza
Defensa y Justicia
-
Hugo Giorgi
Gimnasia
-
Carlos Carbonero
Estudiantes
-
Leopoldo Luque
Unión
-
Darío Sala
Belgrano
-
Juan Carlos Toja
Santa Fe
-
Bernardo Leyenda
Independiente
-
Juan Ojeda
Rosario Central
-
Christian Tula
Ferro Carril Oeste
-
Gastón Fernandez
Racing Club
-
Rolando Zárate
Monterrey
-
Cristian Castillo
Colón
-
Diego Barrado
Racing Club
-
Montenegro
Independiente
-
Montenegro
Saturn
-
Lucas Pusineri
Saturn
-
Ariel Garcé
Morelia
-
Gustavo Cabral
Racing Club
-
Jonathan Santana
San Lorenzo
-
Jorge Martínez
Independiente
-
Juan Carlos Olave
Real Murcia
-
Diego Galván
Estudiantes
-
Diego Galván
Olimpo
-
Nelson Rivas
Deportivo Cali
-
Juan Carlos Heredia
Barcelona
-
Patrício José Hernández
Ascoli
-
Abel Balbo
Newell´s
-
Enzo Francescoli
Montevideo Wanderers
-
Enzo Francescoli
Torino
-
Jorge Bolaños
Emelec
-
Ricardo Rojas
Benfica
-
Juan Gómez
Argentinos Juniors
-
Fuertes
Tenerife
-
Fernando Belluschi
Newell´s
-
Danilo Gerlo
Quilmes
-
Ricardo Altamirano
Independiente
-
Domínguez
Santos Laguna
-
Paulo Ferrari
Rosario Central
-
Cristian Villagra
Rosario Central
-
Cristian Nasuti
Platense
-
Cristian Nasuti
Morelia
-
Leguizamón
Gimnasia y Esgrima Concepción
-
Leguizamón
Poli Ejido
-
Fernando Crosa
Newell´s
-
Sergio Batista
Argentinos Juniors
-
Claudio Borghi
Xamax
-
Ángel Comizzo
Talleres
-
Ángel Comizzo
Tigres
-
Ángel Comizzo
Morelia
-
José Serrizuela
Racing de Córdoba
-
Hugo De León
-
Antonio Alzamendi
Independiente
-
Antonio Alzamendi
Peñarol
-
José Melgar
Boca Juniors
-
Ramiro Castillo
Argentinos Juniors
-
Jorge Borelli
Platense
-
Alberto García Aspe
Necaxa
-
Celso Ayala
Rosario Central
-
Celso Ayala
São Paulo
-
Pedro Sarabia
Banfield
-
Jorge Da Silva
Atlético Madrid
-
Jorge Higuaín
Brest
-
Hernán Díaz
Colón
-
Fernando Gamboa
Newell´s
-
Nelson Vivas
Internazionale
-
Sebastián Rambert
Internazionale
-
Faurlin
Rosario Central
-
Luiz Nunes
Juventude
-
Roberto Trotta
Roma
-
Roberto Trotta
Unión
-
Daniel Fonseca
Juventus
-
Domínguez
Quilmes
-
Nelson Gutiérrez
Atlético Nacional
-
Leonardo Astrada
Grêmio
-
Fabián Basualdo
Newell´s
-
Sergio Berti
Boca Juniors
-
Sergio Berti
Parma
-
Sergio Berti
Zaragoza
-
Juan Borrelli
Panathinaikos
-
Ramón Medina Bello
Racing Club
-
Ramón Medina Bello
Yokohama Marinos
-
Franco Miranda
CAI
-
Mario Vega
N.Chicago
-
Amato
Huracán
-
Germán Burgos
Ferro Carril Oeste
-
Lequi
Rosario Central
-
Berizzo
Atlas
-
Berizzo
Marseille
-
Cáceres
Argentinos Juniors
-
Lussenhoff
Colón
-
Esnaider
FC Porto
-
Esteban Cambiasso
Independiente
-
Zapata
Argentinos Juniors
-
Zapata
Valladolid
-
Cardetti
Rosario Central
-
Cardetti
Salamanca
-
Ponzio
Zaragoza
-
Juan Pablo Angel
Atlético Nacional
-
Luciano Figueroa
Villarreal
-
Bonano
Rosario Central
-
Andrés San Martín
River Plate
-
Alexis Ferrero
Colón
-
Gustavo Canales
Unión Española
-
Loco-Abreu
Tigres
-
Rodrigo Archubi
Lanús
-
Facundo Quiroga
Wolfsburg
-
Diego Barrado
Olimpo
-
Martín Galmarini
Tigre
-
Santiago Salcedo
Newell´s
-
Robert Flores
River Plate
-
Marcelo Gallardo
DC United
-
Cristian Fabbiani
Newell´s
-
Mariano Barbosa
Estudiantes
-
Ariel Ortega
River Plate
-
Miguel Paniagua
Guaraní
-
Matías Almeyda
Atlético Fénix
-
Nicolás Navarro
Argentinos Juniors
-
Javier Cohene
Olhanense
-
Rodrigo Rojas
Olimpia
-
Juan Manuel Diaz
Estudiantes
-
Julio Cruz
Banfield
-
Cristian Ledesma
Argentinos Juniors
-
Cristian Ledesma
Hamburger SV
-
Juan Fernandez
Borussia Dortmund
-
Pizzi
Barcelona
-
Escalona
Benfica
-
Tuzzio
Marseille
-
Oscar Ortiz
Grêmio
-
Federico Vairo
Rosario Central
-
Néstor Rossi
Millonarios
-
Alfredo Rojas
Real Betis
-
Julio Cáceres
Nantes
-
Rossi
Avispa Fukuoka
-
Eladio Rojas
Everton
-
René Houseman
Huracán
-
Ubaldo Fillol
Racing Club
-
Roberto Perfumo
Cruzeiro
-
Francisco Sá
Huracán
-
Quique Wolff
Racing Club
-
Norberto Alonso
Vélez Sársfield
-
Alfonso Dominguez
Peñarol
-
Talamonti
Lazio
-
Oscar Ahumada
Wolfsburg
-
Marcelo Sosa
Osasuna
-
Diego Placente
Argentinos Juniors
-
Marcelo Gallardo
Monaco
-
Mario Kempes
Valencia
-
Daniel Passarella
Sarmiento
-
Daniel Passarella
Internazionale
-
Gabriel Batistuta
Newell´s
-
Claudio Husain
Napoli
-
Claudio Husain
Napoli
-
Ariel Ortega
Newell´s
-
Cristian Alvarez
Univ. Católica
-
Leandro Fernández
Newell´s
-
Mauro Rosales
Ajax
-
Roque Erba
Nueva Chicago
-
Jairo Patiño
Newell´s
-
Carlos Diogo
Peñarol
-
Kilian Virviescas
América de Cali
-
Americo Gallego
Newell´s
-
Agustín Alayes
Colo-Colo
-
José Manuel Moreno
Real Club España
-
Jorge García
Rosario Central
-
Miguel Ángel Raimondo
Independiente
-
Ernesto Mastrángelo
Atlanta
-
Juan Joya
Alianza Lima
-
Gerardo Reinoso
Independiente
-
Ariel Beltramo
Lanús
-
Ricardo Bitancort
Danubio
-
Salvador
Peñarol
-
Marcelo Gómez
Vélez Sarsfield
-
Sérgio Navarro
Montevideo Wanderers
-
Pedro Prospitti
Independiente
-
Daniel Vidal
Las Palmas
-
Néstor Gabriel Cedrés
Argentinos Juniors
-
Damián Álvarez
Reggina
-
Damián Álvarez
Morelia
-
Martín Barlocco
Dep. Colonia
-
Renato Cesarini
Chacarita Jrs
-
David Trezeguet
Baniyas
-
Néstor Isella
Gimnasia
-
Cejas
Racing Club
-
Reyes
Olimpia
-
Fernando Cavenaghi
Bordeaux
-
Martín Aguirre
Olimpo
-
Luciano Vella
Newell´s
-
Pablo Dorado
Bella Vista
-
Baudilio Jauregui
River Plate
-
Marcelo Pagani
Rosario Central
-
Andrés Rios
River Plate
-
Pedro Lago
Bella Vista
-
Gonzalo Bozzoni
Racing Club
-
Leonardo Vujacich
Quilmes
-
Matías Toranzo
San Telmo
-
Pedro Sallaberry
Talleres-RdE
-
Ariel Graña
Porto Corallo
-
Javier Sodero
Belgrano
-
Pablo Barzola
Argentinos Juniors
-
Francisco Taggino
Boca Juniors
-
Roberto Frojuelo
São Paulo
-
Daniel Teglia
América de Cali
-
Julio Alberto Zamora
At. Madrid
-
Iturbe
FC Porto
-
Adalberto Román
Palmeiras
-
José María Franco
River Plate
-
Carlos Medrano
Barcelona
-
Horacio García
Sportivo Patria
-
Fabían Albornoz
Deportivo Español
-
Carlos Enrique Barcos
Bella Vista
-
Dreyer
Independiente
-
Juan José Pizzuti
Banfield
-
Luis Ernesto Castro
Nacional
-
Jorge Alcalde
Sport Boys
-
Rodolfo Micheli
Independiente
-
Eduardo Grispo
Deportivo Español
-
Oscar Gómez
Alianza Lima
-
Juan Besuzzo
Montevideo Wanderers
-
Osmar Ferreyra
Independiente
-
Alejandro Saccone
Renato Cesarini
-
Victorio Cocco
Deportivo
-
Leonel Vangioni
Newell’s Old Boys
-
Marcelo Barovero
Vélez Sarsfield
-
Juan Carlos Lescano
Central Córdoba
-
Alejandro Montenegro
Chacarita Jrs
-
Norberto Alonso
Marseille
-
Jonathan Bottinelli
San Lorenzo
-
Ariel Rojas
Godoy Cruz
-
Carlos Luna
Tigre
-
Jose Luis Luna
Argentinos Juniors
-
Nicolás Sanchez
Nueva Chicago
-
Sixto Peralta
Racing Club
-
Pablo Pallante
Dep. Maldonado
-
César Castagno
Rosario Central
-
Oscar Trossero
Montpellier
-
Mario Yepes
Deportivo Cali
-
Alexis Sánchez
Udinese
-
Julio Alberto Zamora
Sabadell
-
Alberto Bica
Nacional
-
Jonathan Fabbro
Cerro Porteño
-
José Villarreal
Atlético Madrid
-
Jonatan Maidana
Metalist
-
Walter Acevedo
Metalist
-
Sebastián Abreu
Beitar Jerusalem
-
Roberto Matosas
Peñarol
-
Rogelio Domínguez
Real Madrid
-
Ramos Delgado
Lanús
-
Vladislao Cap
Huracán
-
Máximo Lucas
Danubio
-
Mariano Pavone
Real Betis
-
Adalberto Román
Libertad
-
Fernando Spinelli
Deportivo Español
-
Cristian Fabbiani
Newell´s
-
Nicolás Domingo
Genoa
-
Leandro Benegas
Independiente Rivadavia
-
Leandro Benegas
Independiente Rivadavia
-
Jorge Theiler
Newell´s
-
Julio Pérez
Racing
-
Pedro Cubilla
Huracán
-
Carlos Arano
Aris
-
Leandro Caruso
Udinese
-
Omar Merlo
Colón
-
Omar Merlo
Colón
-
Eduardo Coudet
San Lorenzo
-
Jersson Gonzalez
Centauros
-
Claudio Morresi
Huracán
-
Cuevas
Atlético Tembetary
-
Otelo Ocampos
Nacional
-
Gómez
Rosario Central
-
Jose Varacka
Independiente
-
Roberto Ferreiro
Independiente
-
Jorge Solari
Vélez Sársfield
-
Juan Sarnari
Huracán
-
Luis Artime
Atlanta
-
Oscar Mas
Real Madrid
-
Manuel Ferreira
Estudiantes
-
Carlos Peucelle
Sportivo Barracas
-
Hector de Bourgoing
Tigre
-
Alfredo de Vincenzi
Estudiantil Porteño
-
Carlos Sánchez
Godoy Cruz
-
Martín Del Campo
Nacional
-
Roque Alfaro
Newell´s
-
Oscar Acosta
Vélez Sársfield
-
Alejandro Saccone
Chacarita Jrs
-
Alejandro Saccone
Carrarese
-
Juan Menseguez
San Lorenzo
-
Natalio Perinetti
Racing Club
-
Bulleri
Newell´s
-
Enrique Borrelli
Chacarita Jrs
-
José Sánchez Lage
Huracán
-
Angel Bossio
Talleres-RdE
-
Pablo Sabbag
Argentinos Juniors
-
César González
Gimnasia
-
Gastón Sessa
Rosario Central
-
Cristian Ledesma
Colón
-
Gabriel Mercado
Estudiantes
-
Diego Placente
Argentinos Juniors
-
Ibson
Intercontinental
-
Roque Alfaro
América de Cali
-
Mário Saralegui
Peñarol
-
Ricardo Gareca
Boca Juniors
-
Claudio Husain
Vélez Sársfield
-
Carlos Netto
Cruz Azul
-
Oscar Passet
San Lorenzo
-
Florencio
Vélez Sársfield
-
Sergio Goycochea
-
Roberto Montserrat
-
Rubén da Silva
Danubio
-
Gustavo Lombardi
Middlesbrough
-
Fabián Bordagaray
San Lorenzo
-
José Buljubasich
Morelia
-
Dario Husain
Vélez Sársfield
-
Alejandro Escudero
Newell´s
-
Hernán Díaz
Rosario Central
-
Nery Pumpido
Vélez Sársfield
-
Walter Silvani
Argentinos Juniors
-
Carlos Enrique
Independiente
-
Jorge Rinaldi
Boca Juniors
-
Alejandro Domínguez
Valencia
-
UIT 518.38 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Saviola
Barcelona
35.90 M €
Julián Álvarez
Manchester City
21.40 M €
Pablo Aimar
Valencia
21.25 M €
Lucas Alario
Bayer Leverkusen
19.00 M €
Claudio Echeverri
Manchester City
18.50 M €
Enzo Fernández
Benfica
18.00 M €
Marcelo Salas
Lazio
17.50 M €
Erik Lamela
Roma
17.00 M €
Exequiel Palacios
Bayer Leverkusen
17.00 M €
Sebastián Driussi
Zenit
15.00 M €
Nicolas de la Cruz
Flamengo
14.50 M €
Pity Martínez
Atlanta United FC
14.00 M €
Lucas Ocampos
Monaco
13.00 M €
Lucas Martínez
Fiorentina
13.00 M €
Ramiro Funes Mori
Everton
12.20 M €
Gonzalo Higuaín
Real Madrid
12.00 M €
Marcelo Saracchi
RB Leipzig
12.00 M €
Lucas Beltrán
Fiorentina
12.00 M €
Javier Mascherano
Corinthians
11.80 M €
Gonzalo Montiel
Sevilla
11.00 M €
Lucho González
FC Porto
10.25 M €
Ariel Ortega
Valencia
10.20 M €
Andrés D’Alessandro
VfL Wolfsburg
9.50 M €
Cavenaghi
Spartak Moskva
8.60 M €
Emanuel Mammana
Lyon
8.50 M €
Matias Almeyda
Sevilla
7.70 M €
Juan Pablo
Lazio
7.50 M €
Manuel Lanzini
Al-Jazira
7.50 M €
Fernando Belluschi
Olympiakos
7.40 M €
Diego Placente
Bayer Leverkusen
7.30 M €
Ariel Ortega
Fenerbahçe
6.50 M €
Maxi López
Barcelona
6.50 M €
Matías Kranevitter
Atlético Madrid
6.00 M €
Juan Quintero
Shenzhen FC
5.90 M €
Radamel Falcao
FC Porto
5.43 M €
Julio Cruz
Feyenoord
5.40 M €
Giovanni Simeone
Genoa
5.10 M €
Carlos Diogo
Real Madrid
5.00 M €
Nacho Fernández
Atlético Mineiro
4.90 M €
Marco Rubén
Villarreal
4.80 M €
Diego Buonanotte
Málaga
4.50 M €
Hernán Crespo
Parma
4.13 M €
Ernesto Farías
FC Porto
4.00 M €
Andrés Rios
América
3.70 M €
Éder Balanta
FC Basel
3.50 M €
Teófilo Gutiérrez
Sporting
3.40 M €
Jorge Carrascal
CSKA Moskva
3.00 M €
Gabriel Mercado
Sevilla
2.50 M €
German Pezzella
Real Betis
2.25 M €
Leonardo Ponzio
Zaragoza
2.00 M €
Roberto Pereyra
Udinese
2.00 M €
Augusto Solari
Racing Club
2.00 M €
Darío Conca
Fluminense
2.00 M €
Guido Rodríguez
Club Tijuana
1.75 M €
Jonathan Maidana
Toluca
1.32 M €
Daniel Villalva
Veracruz
1.15 M €
Gustavo Bou
Racing Club
990 mil €
Hernán López
Godoy Cruz
913 mil €
Amato
Hércules
900 mil €
Braian Romero
Internacional
900 mil €
Carlos Auzqui
Ferencváros
800 mil €
Lucas Orban
Tigre
750 mil €
Arturo Mina
Yeni Malatyaspor
680 mil €
Juan Cazares
Independiente del Valle
600 mil €
Lucas Pratto
Feyenoord
500 mil €
Ariel Ortega
Rivadavia
325 mil €
Lanzini
Fluminense
300 mil €
Jorge Carrascal
CSKA Moskva
300 mil €
Rubens Sambueza
Pumas
250 mil €
Luciano Lollo
Banfield
210 mil €
Rubens Sambueza
Flamengo
170 mil €
Augusto Batalla
San Lorenzo
109 mil €
Leandro González
Gent
100 mil €
Carlos Auzqui
Lanús
100 mil €
Carlos Auzqui
Huracán
90 mil €
Andrés Rios
Wisla Kraków
80 mil €
Rodrigo Mora
Universidad de Chile
80 mil €
Gérman Lux
Mallorca
-
Luciano Romero
Douglas Haig
-
Nelson Rivas
Internazionale
-
José San Román
Tigre
-
Diego Galván
Estudiantes
-
Víctor Zapata
Vélez
-
Domínguez
Gimnasia
-
Conca
Fluminense
-
Sixto Peralta
CFR Cluj
-
Carlos Valencia
Dijon
-
Lussenhoff
Talleres
-
René Lima
M. Haifa
-
Patricio Toranzo
Huracán
-
Rolando Zárate
Barcelona SC
-
Bernardo Leyenda
Racing Club
-
Sebastián Sciorilli
Colón
-
Almerares
FC Basel
-
Cristian Nasuti
Banfield
-
Judelin Aveska
Rivadavia
-
Loco Abreu
Real Sociedad
-
Eduardo Tuzzio
Independiente
-
Maximiliano Oliva
Tigre
-
Omar Merlo
Colón
-
Joaquin Irigoytia
Hércules
-
Emanuel Martínez
OFK Pirin
-
Rubens Sambueza
Estudiantes Tecos
-
Pony Oyola
Defensores de Belgrano V.R.
-
Sebastián Sciorilli
Chacarita Jrs
-
Eial Strahman
M. Haifa
-
Augusto Fernández
Saint-Étienne
-
Mateo Musacchio
Villarreal
-
Emanuel Martínez
Ferro Carril Oeste
-
Damián Lizio
Córdoba
-
Nicolás Domingo
Arsenal de Sarandí
-
Javier Cohene
Sportivo Luqueño
-
Danilo Gerlo
Real Unión
-
Emanuel Martínez
Quilmes
-
Oscar Ahumada
Veracruz
-
Lequi
Atlético Madrid
-
Gabriel Loeschbor
Arsenal de Sarandí
-
Esnaider
AC Ajaccio
-
Santiago Solari
Atlético Madrid
-
Pablo Ricchetti
Colón
-
Zapata
Valladolid
-
Cardetti
Salamanca
-
Cardetti
Paris SG
-
Juan Pablo Angel
Aston Villa
-
Luciano Figueroa
Genoa
-
Bonano
Barcelona
-
Martin Demichelis
Bayern München
-
Cristian Ledesma
Hamburg
-
Juan Sorín
Cruzeiro
-
Marcelo Sosa
Nacional
-
Guillermo Pereyra
Mallorca
-
Menseguez
Wolfsburg
-
Alfredo Di Stéfano
Millonarios
-
Mario Kempes
Valencia
-
Daniel Passarella
Fiorentina
-
Gabriel Batistuta
Boca Juniors
-
Claudio Husain
Napoli
-
Claudio Husain
Napoli
-
Claudio Husain
Tigres
-
Marcelo Gallardo
Monaco
-
Marcelo Gallardo
Paris SG
-
Claudio Caniggia
Hellas Verona
-
Nestor Gorosito
Wacker Innsbruck
-
Cristian Alvarez
Univ. Católica
-
Fernández
Dynamo Moskva
-
Jairo Patiño
Atlético Nacional
-
Oscar Ahumada
Wolfsburg
-
Talamonti
Atalanta
-
Osmar Ferreyra
CSKA Moskva
-
Alfonso Dominguez
Nacional
-
Juan Fernandez
San Lorenzo
-
Pizzi
Rosario Central
-
Mario Saralegui
Estudiantes
-
Tuzzio
Mallorca
-
Costanzo
Alavés
-
Federico Vairo
O´Higgins
-
Néstor Rossi
Millonarios
-
Néstor Rossi
Huracán
-
Alfredo Rojas
Gimnasia
-
Rossi
Avispa Fukuoka
-
Rossi
FC Lugano
-
Eladio Rojas
Colo-Colo
-
Omar Sivori
Juventus
-
Hugo Gatti
Gimnasia
-
Ermindo Onega
Peñarol
-
Oscar Mas
Real Madrid
-
René Houseman
Colo-Colo
-
Ubaldo Fillol
Argentinos Juniors
-
Francisco Sá
Independiente
-
Quique Wolff
Las Palmas
-
Osvaldo Pérez
Independiente
-
Norberto Alonso
Marseille
-
Leopoldo Luque
Unión
-
Oscar Ortiz
Huracán
-
Alberto Tarantini
Bastia
-
Nelson Cuevas
Xian Chanba
-
Patrício José Hernández
Argentinos Juniors
-
Julio Olarticoechea
Boca Juniors
-
Nery Pumpido
Real Betis
-
Lucas Mareque
FC Porto
-
Enzo Francescoli
RCF Paris
-
Ricardo Rojas
Belgrano
-
Fuertes
Colón
-
Darío Conca
Univ. Católica
-
Darío Conca
Vasco
-
Gino Padula
Huracán
-
Juan Carrizo
PSV
-
Oscar Ruggeri
Logroñés
-
Sergio Goycochea
Millonarios
-
Sergio Goycochea
Textil Mandiyú
-
Troglio
Hellas Verona
-
Abel Balbo
Udinese
-
Diego Galván
Estudiantes
-
Martin Cortés
Mons
-
Ramón Díaz
Napoli
-
Darío Sala
Independiente
-
Juan Carlos Toja
Santa Fe
-
Patricio Toranzo
Quilmes
-
Patricio Toranzo
At. Rafaela
-
Christian Tula
Arsenal de Sarandí
-
Gastón Fernandez
Racing Club
-
Gastón Fernandez
Monterrey
-
Gastón Fernandez
San Lorenzo
-
Javier Gandolfi
Talleres
-
Javier Gandolfi
Arsenal de Sarandí
-
Javier Gandolfi
Arsenal de Sarandí
-
Andrés San Martín
Tenerife
-
Andrés San Martín
Arsenal de Sarandí
-
Cristian Castillo
Colón
-
Pablo Barzola
Quilmes
-
Gonzalo Abán
Argentinos Juniors
-
Gastón Sessa
Racing Club
-
José Sand
Independiente Rivadavia
-
Jose Sand
Vitória
-
José Sand
Defensores
-
José Sand
Banfield
-
Diego Barrado
Racing Club
-
Diego Barrado
Colón
-
Montenegro
Saturn
-
Daniel Montenegro
Independiente
-
Lucas Pusineri
Independiente
-
Ariel Garcé
Colón
-
Jonathan Santana
Wolfsburg
-
Jorge Martínez
Zaragoza
-
Federico Higuáin
Nueva Chicago
-
Matías Oyola
Belgrano
-
Andrés Aimar
Estudiantes
-
Andrés Aimar
Namur
-
Juan Carlos Olave
Belgrano
-
Juan Carlos Olave
Gimnasia
-
Leguizamón
Unión
-
Leguizamón
Talleres
-
Fernando Crosa
Colón
-
Pablo Frontini
Instituto
-
Nelson Vivas
Quilmes
-
Sebastián Rambert
Independiente
-
Sebastián Rambert
Iraklis
-
Luiz Nunes
Peñarol
-
Tulio Etchemaite
Socio Águila F.C.
-
Roberto Trotta
Racing Club
-
Roberto Trotta
Atlante
-
Daniel Fonseca
Nacional
-
Domínguez
Rubin Kazan
-
Leandro Depetris
Brescia
-
Nelson Gutiérrez
Lazio
-
Leonardo Astrada
Grêmio
-
Sergio Berti
Parma
-
Sergio Berti
Zaragoza
-
Sergio Berti
Club América
-
Juan Borrelli
Panathinaikos
-
Juan Borrelli
San Lorenzo
-
Ramón Medina Bello
Yokohama Marinos
-
Ramón Medina Bello
Talleres
-
Hernán Díaz
Colón
-
Jesús Méndez
Olimpo
-
Jesús Méndez
St. Gallen
-
Jorge Higuaín
Banfield
-
Sergio Batista
Argentinos Juniors
-
Claudio Borghi
Flamengo
-
Héctor Enrique
Deportivo Español
-
Diego Rivarola
Platense
-
Gustavo Oberman
Argentinos Juniors
-
Ángel Comizzo
Tigres
-
Ángel Comizzo
América de Cali
-
Ángel Comizzo
At. Rafaela
-
José Serrizuela
Cruz Azul
-
José Serrizuela
Huracán
-
Adolfo Zeoli
Bolívar
-
Antonio Alzamendi
Nacional
-
Antonio Alzamendi
Logroñés
-
José Melgar
Bolívar
-
Ramiro Castillo
Rosario Central
-
Jorge Borelli
Racing Club
-
Celso Ayala
Real Betis
-
Celso Ayala
Colo-Colo
-
Pedro Sarabia
Jaguares
-
Jorge Da Silva
Palestino
-
Juan Raponi
Univ. Chile
-
Juan Raponi
Banfield
-
Franco Miranda
Racing Club
-
José Villarreal
Montpellier
-
Damián Álvarez
Reggina
-
Damián Álvarez
Morelia
-
Darío Figueroa
Quilmes
-
Daniel Ludueña
Estudiantes Tecos
-
Gabriel Pereyra
Defensores
-
Gabriel Pereyra
Defensores
-
Diego Martínez
Sarmiento de Junín
-
Roque Erba
Platense
-
Roberto Ayala
Napoli
-
Eduardo Coudet
Celta de Vigo
-
Jersson Gonzalez
América de Cali
-
Claudio Morresi
Santa Fe
-
Daniel Ferreyra
Rosario Central
-
Otelo Ocampos
River Plate
-
Amadeo Carrizo
Millonarios
-
Jose Varacka
San Lorenzo
-
Jose Varacka
Colo-Colo
-
Jorge Solari
Estudiantes
-
Juan Sarnari
Huracán
-
Juan Sarnari
Univ. Católica
-
Luis Artime
Independiente
-
Oscar Mas
América de Cali
-
Manuel Ferreira
Estudiantes
-
Hector de Bourgoing
Nice
-
Pedro Cubilla
Quilmes
-
Gonzalo Ludueña
Emelec
-
Gonzalo Ludueña
Univ. San Martín
-
Gustavo Fernandez
Instituto
-
Cristian Villagra
Metalist
-
Alejandro Kruchowski
Querétaro FC
-
Gonzalo Ludueña
O´Higgins
-
Luis Cubilla
Nacional
-
Moacir
Peñarol
-
Rogelio Domínguez
Vélez Sársfield
-
Ramos Delgado
Banfield
-
Vladislao Cap
Vélez Sársfield
-
Máximo Lucas
Estudiantes Tecos
-
Nicolás Navarro
Argentinos Juniors
-
Jerónimo Neumann
Emelec
-
Martín Galmarini
Tigre
-
Fernando Spinelli
San Lorenzo
-
Facundo Quiroga
Huracán
-
Matías Díaz
San Martin de San Juan
-
Martín Robles
AA Colatina
-
Marcelo Gallardo
Nacional
-
Maximiliano Oliva
Tigre
-
Maximiliano Oliva
Independiente Rivadavia
-
Nicolás Sanchez
Godoy Cruz
-
Ángel Labruna
Rampla Juniors
-
Norberto Menendez
Huracán
-
Nicolás Domingo
Peñarol
-
Everaldo Ferreira
River Plate
-
Gómez
Lanús
-
Sebastián Sciorilli
Independiente Rivadavia
-
Nicolás Domingo
Genoa
-
Leandro Benegas
Independiente Rivadavia
-
Leandro Benegas
Huracán
-
Julio Pérez
Nacional
-
Juan Antonio
Brescia
-
Fernando Pellegrino
Salernitana
-
Fernando Pellegrino
Instituto
-
Gastón Díaz
San Martin de San Juan
-
Germán Burgos
Mallorca
-
Berizzo
Marseille
-
Matías Biscay
Huracán
-
Leo Ramos
Salamanca
-
Jose Albornoz
Racing Club
-
Carlos Netto
San Lorenzo
-
Oscar Passet
San Lorenzo
-
Oscar Passet
San Lorenzo
-
Kilian Virviescas
San Lorenzo
-
Florencio
Club América
-
Mario Yepes
Nantes
-
Carlos Morete
Las Palmas
-
Roberto Montserrat
Racing Club
-
Roberto Montserrat
Colón
-
Carrasco
Racing Club
-
Diego Barrado
At. Tucumán
-
Ariel Ortega
All Boys
-
Horacio Ameli
Colón
-
Horacio Ameli
Club América
-
Juan Ojeda
Anzoátegui
-
Gonzalo Gil
Olaria
-
Leonel Gancedo
Osasuna
-
Gustavo Lombardi
Salamanca
-
Gustavo Lombardi
Alavés
-
Matias Sanchez
Chacarita Jrs
-
José Buljubasich
Unión Española
-
Rodrigo Rojas
Libertad
-
Dario Husain
Univ. Católica
-
Lucas Malacarne
Din. Tirana
-
Lucas Malacarne
CAI
-
Alejandro Escudero
Fortaleza
-
Walter Silvani
Univ. Chile
-
Walter Silvani
Argentinos Juniors
-
Carlos Enrique
Lanús
-
Masakatsu Sawa
Sporting Cristal
-
Alejandro Sabella
Sheffield Utd
-
Jorge Rinaldi
Gençlerbirliği
-
Ricardo Gareca
América de Cali
-
Jorge Theiler
St. Gallen
-
Roque Alfaro
Newell´s
-
Roque Alfaro
Newell´s
-
Oscar Acosta
San Martín
-
Emanuel Martínez
Deportivo Merlo
-
Marcelo Burzac
Los Andes
-
Omar Mallea
Los Andes
-
Diego Bogado
Bogor Raya FC
-
Matías Díaz
River Plate PR
-
Mauro Rosales
Seattle Sounders FC
-
Alejandro Saccone
Carrarese
-
Bulleri
Celta de Vigo
-
José Sánchez Lage
Atlanta
-
Gonzalo Gil
Ñublense
-
Enrique Borrelli
Racing Club
-
José Sánchez Lage
Banfield
-
Federico Neyra
Argentinos Juniors
-
Ibson
Cabense
-
Mariano Juan
Ajax
-
Diego Cocca
Deportivo Español
-
Diego Cocca
Ferro Carril Oeste
-
Marcelo Torres
Belgrano
-
Reyes
Olimpia
-
Jose Miguel
Platense
-
Pablo Lavallen
Atlas
-
Leo Bardeggia
Salernitana
-
Facundo Martínez
CA Atenas
-
Juan Cazares
Barcelona SC
-
Lonardi
San Luis
-
Walter Acevedo
Banfield
-
Paulo Ferrari
Rosario Central
-
Facundo Quiroga
All Boys
-
Jorge Berrio
San Martín
-
Jose Luis Luna
Atlanta
-
Alejandro Montenegro
Chacarita Jrs
-
Omar Labruna
Quilmes
-
Luis Vila
Godoy Cruz
-
Rodrigo Archubi
Juventude
-
Baudilio Jauregui
Defensor Sporting
-
Mariano Pavone
Lanús
-
Diego Placente
Argentinos Juniors
-
Julio César Toresani
Colón
-
Gonzalo Bozzoni
San Lorenzo
-
Fabián Bordagaray
Argentinos Juniors
-
Facundo Villalba
Racing Club
-
Matías Toranzo
Almagro
-
Fernando Kuyumuchoglu
Olympiakos
-
Pedro Sallaberry
Banfield
-
Fabio Talarico
Cannes
-
Diego Siciliano
Dock Sud
-
Néstor Isella
Univ. Católica
-
Gabriel Perrone
Ferro Carril Oeste
-
Alexandre Many
Mérida FC
-
Waldemar Victorino
River Plate
-
Ascanio Cortés
Audax Italiano
-
Manuel Galván
Villa Dálmine
-
Wesley
Neuchâtel Xamax
-
Adalberto Román
Palmeiras
-
Sebastián Sciorilli
América Mineiro
-
Alexis Ferrero
Huracán
-
José Manuel Moreno
Real Club España
-
José Manuel Moreno
Univ. Católica
-
Adolfo Pedernera
Atlanta
-
César González
Dep. Táchira
-
Matías Abelairas
Vasco
-
Facundo Affranchino
San Martin de San Juan
-
Jorge García
San Lorenzo
-
Carlos Berruetta
Danubio
-
Mauro Díaz
Unión Española
-
Agustín Alayes
Banfield
-
Hernán Buján
All Boys
-
Gustavo Fernandez
Saprissa
-
Humberto Horacio Ballesteros
Lanús
-
Omar Palma
Veracruz
-
Alejandro Espinoza
At. Tucumán
-
Alejandro Espinoza
At. Tucumán
-
Andrés Flores
La Chelona
-
Jorge Dominichi
Córdoba
-
Miguel Ángel López
Independiente
-
Oscar Gómez
Gimnasia
-
Norberto Acosta
Instituto
-
Juan Joya
Peñarol
-
Gerardo Reinoso
Univ. Católica
-
Oscar Bazán
Independiente
-
Ariel Beltramo
Armenio
-
Ricardo Bitancort
Nacional
-
Leandro Sebastian Ortiz
Lunds BK
-
Rodrigo Burela
Club Rivadavia
-
Fabio Giménez
Guillermo Brown
-
Carlos Chacana
Quilmes
-
Fernando Castro
Gimnasia
-
Javier Claut
Banfield
-
Roberto Clérico
Club Rivadavia
-
Óscar Vega
Total Chalaco
-
Dull Del Rio
Pontevedra
-
Daniel Benitez
Palestrina
-
Ezechiel Dickinson
Palestrina
-
Julio Alberto Nuín
Atlanta
-
Ricardo Villalba
At. Rafaela
-
Emílio Commisso
Argentinos Juniors
-
Pony Oyola
Independiente
-
Pony Oyola
Belgrano
-
Pony Oyola
Defensores de Belgrano V.R.
-
Marcelo Gómez
Gimnasia
-
Marcelo Gómez
Al Ittihad FC
-
Marcelo Gómez
Huracán
-
Marcelo Gómez
Alajuelense
-
Dario Decoud
Deportivo Español
-
Sérgio Navarro
River Plate
-
Pony Oyola
Gimnasia de Jujuy
-
Daniel Vidal
Las Palmas
-
Ernesto Corti
Instituto
-
Alejandro Ojeda
Grenoble
-
Néstor Gabriel Cedrés
Boca Juniors
-
Rodrigo Riep
Everton
-
Gabriel Pereyra
Cruz Azul
-
Ernesto Corti
Toluca
-
Guillermo Rivarola
Pachuca
-
Fabio Nigro
Viterbese
-
Claudio Spontón
San Martín Tucumán
-
Pablo Tiscornia
River Plate
-
Damián Álvarez
Morelia
-
Raul Salazar
River Plate
-
Martín Barlocco
River Plate
-
Roberto Frojuelo
Colo-Colo
-
Maximiliano Oliva
Independiente Rivadavia
-
Hernán Lillo
Almagro
-
Hernán Lillo
SV Wilhelmshaven
-
Hernán Lillo
SV Wilhelmshaven
-
Alfredo Elli
Boca Juniors
-
Henry Magri
Emelec
-
Juan Manuel Díaz
Nacional
-
Carlos Salinas
Chacarita Jrs
-
Víctor Marchetti
Nacional
-
José Luís Pavoni
Pumas
-
Juan José López
Talleres
-
Jorge Gordillo
Independiente
-
Alejandro Montenegro
Talleres
-
Franco Petroli
Estudiantes Río Cuarto
-
Insaurralde
Quilmes
-
Maximiliano Oliva
San Martin San Juan
-
Alejandro Espinoza
Deportivo Morón
-
Alvaro García
River Plate
-
Facundo Affranchino
Lobos BUAP
-
Nicolás Domingo
Deportivo Cuenca
-
Cavenaghi
Villarreal
-
Javier Sodero
Huracán
-
Marcelo Guaymás
At. Rafaela
-
Marcelo Guaymás
Juventud Antoniana
-
Pablo Pallante
Dep. Maldonado
-
Gustavo Bou
Olimpo
-
Roberto Aballay
Argentinos Juniors
-
Emiliano Díaz
Talleres
-
Gustavo Fernandez
Deportivo Laferrere
-
Carlos Luna
Rosario Central
-
Guido Rodríguez
Defensa y Justicia
-
Luís Lobo
Huracán
-
Sebastián Sciorilli
CSKA Sofia
-
Carlos Llama
Deportivo Merlo
-
Andrés Rios
Deportivo Cuenca
-
Victorio Cocco
Atlanta
-
Rubens Navarro
San Lorenzo
-
Alejandro Saccone
Chacarita Jrs
-
Alejandro Marquez
River Plate
-
José María Franco
River Plate
-
Eduardo Anzarda
Real Madrid
-
Daniel Villalba
Argentinos Juniors
-
Facundo Affranchino
San Martin San Juan
-
Cristian Green
Racing Club
-
Juan Carlos Lescano
Central Córdoba
-
Hernán Maisterra
Platense
-
Ezequiel Cirigliano
Hellas Verona
-
Coll
Platense
-
Carlos Medrano
Rosario Central
-
Horacio García
Real Jaén
-
José Paz
Blooming
-
Rodrigo Rey
Newell’s Old Boys
-
Andrés San Martín
Sportivo Italiano
-
Carlos Enrique Barcos
River Plate
-
Leonardo Aguirre
Platense
-
Adrián Romero
Arsenal de Sarandí
-
Luis Ernesto Castro
Defensor Sporting
-
Félix Loustau
Estudiantes
-
Ghiso
At. Tucumán
-
Rodolfo Micheli
Huracán
-
Juan José Pizzuti
Racing Club
-
Juan Carlos Lescano
Everton
-
Gustavo Bou
LDU Quito
-
Juan Besuzzo
Banfield
-
Carlos Arano
Huracán
-
Luciano Abecasis
Quilmes
-
Esteban Espíndola
Instituto
-
Luciano Vella
Unión
-
Facundo Affranchino
Belgrano
-
Manuel Insaurralde
Sportivo Belgrano
-
Gonzalo Marinelli
At. Rafaela
-
Gaspar Servio
Banfield
-
David Trezeguet
Newell’s Old Boys
-
Esteban Espíndola
At. Rafaela
-
Sebastián Silguero
Tigre
-
Daniel Ónega
Racing Club
-
Mauro Díaz
FC Dallas
-
Carlos Sánchez
Puebla
-
Adalberto Román
Libertad
-
Walter Acevedo
Zaragoza
-
Daniel Ónega
Córdoba
-
Daniel Vega
Anorthosis
-
Ariel Garcé
Morelia
-
Darío Conca
Rosario Central
-
Marcelo Larrondo
Siena
-
Hernán Díaz
Rosario Central
-
Fernando Zappia
Lanús
-
Jonathan Bottinelli
Univ. Católica
-
Gustavo Bou
Gimnasia
-
Luis Vila
Olmedo
-
Gonzalo Abán
Argentinos Juniors
-
Eduardo Coudet
San Lorenzo
-
Nelson Cuevas
Pachuca
-
Gustavo Fernandez
Deportivo Laferrere
-
Gustavo Zapata
Yokohama Marinos
-
Ramón Díaz
Yokohama Marinos
-
Antonio Ganduglia
Club Del Plata
-
Antonio Ganduglia
Ferro Carril Oeste
-
Alejandro Giglio
Sportivo B. Aires
-
Hugo Zarich
Atlanta
-
Moreno
Lusit. Évora
-
Daniel Messina
Vélez Sarsfield
-
Rodrigo Vilarino
SD Compostela
-
Raul Giustozzi
Gimnasia y Esgrima de Rosario
-
Luciano Beutler
Aldosivi
-
Gonzalo Del Bono
At. Rafaela
-
Gaston Vales
All Boys
-
Martín Morello
Quilmes
-
Carlos Marzoratti
Flandría
-
Cristian Ledesma
Argentinos Juniors
-
Ramón Moyano
Lanús
-
Damián Frascarelli
Ñublense
-
Gonzalo Marinelli
Huracán
-
Lucas Pugh
Arsenal de Sarandí
-
José Paz
Lanús
-
Adalberto Román
Libertad
-
Chichi
Spezia
-
Jonathan Bottinelli
Club León
-
Gaspar Servio
Banfield
-
Rubén da Silva
Boca Juniors
-
Fabián Basualdo
Newell´s Old Boys
-
Diego Martínez
Patronato
-
Nicolás Pantaleone
Tigre
-
Federico Andrada
Metz
-
Claudio Cabrera
Huracán
-
Pablo Erbin
Boca Juniors
-
Carlos Bustos
Deportivo Español
-
Fabían Albornoz
San Lorenzo
-
Juan Carlos Cataldo
Ferro Carril Oeste
-
Ramón Centurión
Estudiantes
-
Mario Bevilacqua
Talleres
-
Jonas Basso
CD Puertollano
-
Luis Amuchástegui
América
-
Fausto Lucarelli
Banfield
-
Darío Florentín
Silvio Pettirossi
-
Ezequiel Cirigliano
FC Dallas
-
Angel Bossio
Talleres-RdE
-
Ricardo Pérez
Ferro Carril Oeste
-
Carlos Bulla
Independiente
-
Martín Del Campo
Nacional
-
Pablo Daniel Russo
Cerrito
-
Leandro González Pirez
Tigre
-
Martín Alarcón
Libertad
-
Victor Cabrera
Impact Montréal
-
Luis Vila
Everton
-
Juan José
River Plate
-
Sebastián Pena
Argentinos Juniors
-
Sebastián Pena
Independiente
-
Emiliano Aguero
Argentinos Juniors
-
Luciano Abecasis
Quilmes
-
Luciano Abecasis
Pescara
-
Joaquín Burutarán
Paysandú
-
Juan Chaverra
Deportivo Táchira
-
Nicolas Carrasco
Ascoli
-
Nicolas Carrasco
Torquay United
-
Juan Menseguez
Aldosivi
-
Martin Pando
Lanús
-
Eduardo Saporiti
Racing Club
-
Hugo Coscia
San Lorenzo
-
Roque Ditro
Boca Juniors
-
Enrique Fernandez
Millonarios
-
Enrique Fernandez
Millonarios
-
Enrique Fernandez
Deportivo Cali
-
Jorge Hugo Fernández
Atlanta
-
Ernesto Juárez
Rosario Central
-
Santiago Vernazza
Palermo
-
Rei Ishikawa
Bartolomé Mitre
-
Norberto Yacono
América
-
Eduardo Rodríguez
Deportivo Cali
-
Juan Carlos Muñoz
Platense
-
Nicolás Rofrano
Alvear FBC
-
Juan Carlos Iribarren
Chacarita Jrs
-
Alfredo de los Santos
Defensor Sporting
-
Enrique Villalba
Cerro Porteño
-
Alberto Bica
San Lorenzo
-
Juan Carlos Mameli
At. Tucumán
-
Marcelo Pagani
Internazionale
-
Oscar Mantegari
Platense
-
Osmar Ferreyra
At. Rafaela
-
Esteban Espíndola
Belgrano
-
Alfredo de los Santos
Cruzeiro
-
José María Minella
Peñarol
-
Eusebio Videla
Huracán
-
Ismael Rivero
Tigre
-
Walter Gómez
Palermo
-
Pascasio Sola
Huracán
-
Sergio Míguez
Instituto
-
Hernán Oreiro
All Boys
-
Rubén Gómez
Argentinos Juniors
-
Daniel Dobrik
Huracán Corrientes
-
Hernán Raciti
Huracán Corrientes
-
Tomás Martínez
Tenerife
-
Miguel Ángel Raimondo
Independiente
-
Nicolás Rodríguez
Temperley
-
Leonardo Fernández
Argentinos Juniors
-
Gustavo Bou
Racing Club
-
Enrique Nieto
Instituto
-
Lucas Orbán
Tigre
-
Omar Alegre
Colón
-
Norberto Alonso
Fénix
-
Jorge Balbis
Rosario Central
-
Carlos Alberto Candia
Ferro Carril Oeste
-
Ramón Centurión
Boca Juniors
-
Juan Chumba
Platense
-
Pablo Augustin Comelles
San Lorenzo
-
Jorge Coudannes
Estudiantes
-
Alejandro Débole
Defensores
-
Giovanni Simeone
Banfield
-
Juan Gilberto Funes
Olympiacos
-
Daniel Gazzaniga
Deportivo Maipú
-
Juan Kaprof
Metz
-
Federico Andrada
At. Rafaela
-
Ariel Rojas
Cruz Azul
-
Daniel Laffitte
Newell´s Old Boys
-
Gabriel Medina
Lanús
-
Ariel Medri
Talleres
-
Guillermo Nicosia
Tigre
-
Daniel Oldrá
Blooming
-
Daniel Oldrá
Godoy Cruz
-
Adrian Pasceri
Tigre
-
Bruno Urribarri
At. Rafaela
-
Néstor Piccoli
Yokohama Flügels
-
Néstor Piccoli
Unión
-
Carlos Russo
Cipolletti
-
Carlos Russo
Platense
-
Juan Sanchez
At. Rafaela
-
Daniel Sperandío
Chaco For Ever
-
José María Vieta
Estudiantes
-
Alberto Vivalda
Ferro Carril Oeste
-
Alberto Vivalda
Platense
-
Alberto Vivalda
Chacarita Jrs
-
Ricardo Altamirano
Unión
-
Cilaurren
Peñarol
-
Blasco
Real Club España
-
Federico Vega
AD Alcorcón
-
Fernando Cavenaghi
APOEL
-
Gabriel Puentedura
Huracán
-
Jorge García
Rosario Central
-
Daniel Teglia
Unión Magdalena
-
Lucas Boyé
Newell´s Old Boys
-
Darío Conca
Univ. Católica
-
Darío Conca
Univ. Católica
-
Martín Blanco
Vélez Sarsfield
-
Carlos Sánchez
Monterrey
-
Luciano Abecasis
Godoy Cruz
-
Atilio Herrera
Estudiantes de Caseros
-
Juan Carlos Molina
FC Tirol Innsbruck
-
Pedro Alexis González
Talleres
-
Eduardo Grispo
Deportivo Español
-
Joaquín Pedro
Racing Santander
-
Pedro Chalú
Racing Club
-
Juan Carlos Irurieta
Estudiantes
-
Juan Carlos Irurieta
All Boys
-
Pedro Lago
Peñarol
-
Claudio Rojas
San Lorenzo
-
Germán Panichelli
Villa Dálmine
-
Estebán Cambiasso
Real Madrid
-
Mariano Dalla Libera
Estudiantes
-
Juan Soriano
Atlanta
-
Alberto García Aspe
Necaxa
-
Gonzalo Marinelli
Huracán
-
Urquiza
San Martín Tucumán
-
Hugo Carballo
Atlanta
-
César Laraignée
Stade de Reims
-
Carlos Rodríguez
Deportivo Cali
-
Juan Trebucq
Troyes
-
Augusto Solari
Estudiantes
-
Roberto Matosas
Peñarol
-
Juan Stauskas
Always Ready
-
Delém
Univ. Católica
-
Juan Bordón
Gimnasia
-
José Luis Cruz
Santa Fe
-
Juan Carlos Lallana
Deportivo Cali
-
Lairson
América-SP
-
Leonel Vangioni
Milan
-
Jorge Bolaños
Emelec
-
Rubens Sambueza
Estudiantes Tecos
-
Diego Martínez
New York City FC
-
Hiltinho
KFC Zwarte Leeuw
-
Ezequiel Cirigliano
Tigre
-
Lucas Boyé
Torino
-
Tomás Martínez
Defensa y Justicia
-
Giovanni Simeone
Banfield
-
Emiliano Aguero
San Martin San Juan
-
Federico Andrada
Quilmes
-
Víctor Cabrera
Impact Montréal
-
Daniel Denot
Carabobo FC
-
Gorrión López
San Lorenzo
-
Eliseo Prado
Gimnasia
-
Matías Jones
River Plate
-
Daniel Carreño
Montevideo Wanderers
-
Julio Alberto Zamora
Newell´s Old Boys
-
Walter Acevedo
Tigre
-
Jorge Vázquez
Vélez Sarsfield
-
Ricardo Lazbal
Gimnasia
-
Marcelo Etchegaray
Argentinos Juniors
-
Héctor Pederzoli
Huracán
-
Claudio Chacior
Tipografía Nacional
-
Wainy
Bahia de Feira
-
José Pérez
Independiente
-
José Minore
Argentinos Juniors
-
Miguel Loayza
Huracán
-
Roberto Zywica
Gimnasia
-
Juan Carlos Guzmán
Platense
-
Daniel Bayo
Banfield
-
Eduardo Grispo
All Boys
-
Abel Vieytez
Banfield
-
Abel Vieytez
All Boys
-
Diego Cardozo
Instituto
-
Alejandro Faurlín
At. Rafaela
-
Juan Carlos Delmenico
Gimnasia
-
Eugenio Klein
Defensores
-
Emilio Fizel
Nacional
-
Fernando Gamboa
Boca Juniors
-
Sebastián Portigliatti
Belgrano
-
Marcelo Barovero
Necaxa
-
Manuel Lanzini
Fluminense
-
Marcelo Larrondo
Progreso
-
Marcelo Larrondo
Siena
-
Nicolás Bertolo
Banfield
-
Tabaré Viúdez
Nacional
-
Julio Chiarini
Sarmiento de Junín
-
Lucas Pusineri
Independiente
-
Lucas Pusineri
Independiente
-
Rubí Cerioni
Quilmes
-
Juan Kaprof
Defensa y Justicia
-
Augusto Solari
Estudiantes
-
Federico Andrada
Quilmes
-
Alfredo Di Stéfano
Huracán
-
Pablo Carreras
Nueva Chicago
-
Leandro Vega
Newell´s Old Boys
-
Jorge Diz
Temperley
-
Lucho González
Atlético Paranaense
-
Aedo
Real Club España
-
Ricardo Ramaciotti
Argentinos Juniors
-
Martin Asencio
Huracán
-
Chamaco
Grêmio
-
Francisco Rodríguez
Platense
-
Ángel De Cicco
Quilmes
-
Nicolás Gómez
San Jorge de Tucumán
-
Ricardo Ramaciotti
Unión
-
Rubén da Silva
Cremonese
-
Leonardo Pisculichi
Vitória
-
José Cardozo
River Plate
-
José Sand
Colón
-
Maximiliano Ayala
Independiente
-
Alexander Barboza
At. Rafaela
-
Roberto Ferreiro
Millonarios
-
José Américo Montanini
Atlético Bucaramanga
-
Benjamín Laterza
Racing Club
-
Aarón Wergifker
Platense
-
Mario Griguol
Ferro Carril Oeste
-
Gastón Cesani
Platense
-
Juan Kaprof
Defensa y Justicia
-
Nicolás Domingo
Independiente
-
Joaquín Arzura
Osasuna
-
Maximiliano Velazco
Arsenal de Sarandí
-
Martín Curuchet
Aldosivi
-
Joaquín Serrago
Platense
-
Luis Olivera
San Martin San Juan
-
Nicolás Bertolo
Banfield
-
Mariano Dalla Libera
Temperley
-
Mariano Dalla Libera
Unión
-
Hugo Carballo
Atlanta
-
Federico Andrada
Vélez Sarsfield
-
Augusto Batalla
Atlético Tucumán
-
Tomás Andrade
Atlético Mineiro
-
Alexander Barboza
Defensa y Justicia
-
John Mosquera
Atlético Nacional
-
Federico Andrada
Bari
-
Federico Andrada
Vélez Sarsfield
-
Gustavo Cabral
Arsenal de Sarandí
-
Leonel Gancedo
Osasuna
-
Salvador
Estudiantes
-
Paulinho
Vasco
-
Rafagnelli
Vasco
-
José Sand
Vitória
-
Néstor Scotta
Grêmio
-
Néstor Scotta
Racing Club
-
Pedro Pavlov
Al Wahda
-
Alexander Barboza
Defensa y Justicia
-
Ariel Rojas
San Lorenzo
-
Joaquín Arzura
Almería
-
Marcelo Larrondo
Defensa y Justicia
-
Marius Hiller
All Boys
-
Franco López
Argentinos Juniors
-
Federico Andrada
Unión
-
Augusto Batalla
Tigre
-
Iván Rossi
Huracán
-
Pablo Carreras
ENP
-
Maximiliano Velazco
Defensores de Belgrano V.R.
-
Juan Kaprof
Atlético Tucumán
-
Juan Carlos Heredia
Argentinos Juniors
-
Rubén Gómez
Argentinos Juniors
-
Iván Rossi
Huracán
-
Carlos Auzqui
Huracán
-
Augusto Batalla
Unión La Calera
-
Tomás Andrade
Athletico Paranaense
-
Marcelo Larrondo
Unión La Calera
-
Matías Moya
Banfield
-
Oscar Basso
San Lorenzo
-
Lucas Ferraz Vila
Argentinos Juniors
-
Cleiton
Palmeiras
-
Jorge Moreira
Portland Timbers
-
Federico Higuaín
Nueva Chicago
-
Hugo Giorgi
Audax Italiano
-
Zacarías Morán Correa
San Martin San Juan
-
Norberto Alonso
Vélez Sarsfield
-
Camilo Mayada
Atlético San Luis
-
Douglas Buscarini
Estudiantes de Mérida
-
Matías Moya
Banfield
-
Alan Picazzo
Villa Dálmine
-
Iván Rossi
Colo-Colo
-
Andrés Hernández
Santa Tecla FC
-
Elvio Gelmini
Defensores de Belgrano V.R.
-
Mauricio Vera
Guillermo Brown
-
Alan Marcel
Villa Dálmine
-
Zacarías Morán Correa
Chacarita Jrs
-
Juan Negri
Platense
-
Augusto Batalla
O´Higgins
-
Luis Geronimo López
Argentinos Juniors
-
Eduardo Anzarda
Unión
-
Edgardo Di Meola
Gimnasia
-
Maximiliano Velazco
Defensores de Belgrano V.R.
-
Maximiliano Velazco
Cobreloa
-
Tomás Andrade
Argentinos Juniors
-
Antonio Baez
Platense
-
Pedro Prospitti
São Paulo
-
Nahuel Gallardo
Defensa y Justicia
-
Jorge Moreira
Portland Timbers
-
Nicole Hain
Argentina
-
Melina Melipil
Argentina
-
Giuliana González
Argentina
-
Stephanie Melgarejo
Argentina
-
Justina Morcillo
Argentina
-
Andrés Flores
La Chelona
-
Dreyer
San Lorenzo
-
Donato Abbatángelo
Boca Juniors
-
Osvaldo Camargo
Godoy Cruz
-
José Carbone
Huracán
-
Mario Sabbatella
Sampdoria
-
Jose Osvaldo Curti
Sampdoria
-
Ricardo Montivero
Gimnasia
-
Raúl Conti
Monaco
-
Ricardo Carreño
Argentino de Quilmes
-
Daniel Martínez
Sportivo Estudiantes
-
Grosso
Deportivo Maipú
-
Nahuel Gallardo
Defensa y Justicia
-
Carlos Auzqui
Lanús
-
Augusto Aguirre
Godoy Cruz
-
Elias López
Godoy Cruz
-
Joaquín Arzura
Panetolikos
-
Enzo Fernández
Defensa y Justicia
-
Tomás Andrade
Argentinos Juniors
-
Cristian Ferreira
Colón
-
Iván Rossi
Sambenedettese
-
Carlos Auzqui
Talleres
-
Daniel Crespo
Banfield
-
Elias López
Godoy Cruz
-
Santiago Sosa
Atlanta United
-
Héctor Martínez
Defensa y Justicia
-
Cristian Ferreira
Colón
-
Cristian Ferreira
Colón
-
Zacarías Morán Correa
Richmond Kickers
-
Maximiliano Velazco
Cobreloa
-
Agustín Fontana
Banfield
-
Alex Vigo
Colón
-
Jonathan Maidana
Toluca
-
José Paradela
Gimnasia
-
Hernán López
Central Córdoba S.Estero
-
Augusto Batalla
O´Higgins
-
Matías Moya
Ñublense
-
Carlos Tapia
Boca Juniors
-
Alberto Sainz
San Lorenzo Mar del Plata
-
Franco Paredes
Defensa y Justicia
-
Franco Paredes
Defensa y Justicia
-
Juan Carlos Barberis
Platense
-
Mauro Scatularo
Puerto Montt
-
Jorge Bianco
Univ. Católica
-
Jorge Bianco
All Boys
-
Ignacio Scocco
Newell´s Old Boys
-
Ezequiel Straccia
Deportivo Merlo
-
Ezequiel Centurión
Estudiantes de Caseros
-
Santos Borré
Eintracht Frankfurt
-
Nahuel Gallardo
Colón
-
Enzo Fernández
Defensa y Justicia
-
Franco Petroli
Godoy Cruz
-
Lucas Beltrán
Colón
-
Héctor Scandoli
Banfield
-
Mario Finarolli
Atlanta
-
Víctor Marchetti
Unión
-
Braian Romero
Defensa y Justicia
-
Rubén Cocimano
Estudiantes Río Cuarto
-
Enzo Gennoni
Independiente
-
Juan Carlos Schneider
Huracán
-
Alfredo Quinteros
Defensores Belgrano
-
Tiago Geralnik
Villarreal
-
Lucas Pratto
Vélez Sarsfield
-
Melina Moreno
Sol de América
-
Cristian Tula
Arsenal de Sarandí
-
Darío Husaín
Vélez Sarsfield
-
Fernando Crosa
Newell´s Old Boys
-
Tomás Lecanda
Barracas Central
-
Hugo Pena
San Lorenzo
-
Carlos Auzqui
Talleres
-
Federico Girotti
Talleres
-
Alex Vigo
Independiente
-
Tomás Galván
Defensa y Justicia
-
Agustín Fontana
Defensa y Justicia
-
Augusto Batalla
San Lorenzo
-
Elias López
Godoy Cruz
-
Tomás Castro Ponce
Godoy Cruz
-
Enrique Bologna
Banfield
-
Augustin Gomez
All Boys
-
Augusto Aguirre
San Martin San Juan
-
Nahuel Gallardo
Colón
-
Daniel Lucero
Macará
-
Jorge Theiler
St. Gallen
-
Adrián de Vicente
Instituto
-
Jorge Moreira
12 de Octubre FC
-
Benjamín Rollheiser
Estudiantes
-
Ariel Franco
Toluca
-
Cristian Ferreira
Newell´s Old Boys
-
Cristian Nasuti
CA Morelia
-
Federico Domínguez
Santos Laguna
-
Miguel Ángel Rodríguez
Boca Juniors
-
Fabricio Angileri
Getafe
-
Jorge Alcalde
Banfield
-
Mauricio Vera
Guillermo Brown
-
Nahuel Gallardo
Once Caldas
-
Ernesto Juárez
Rosario Central
-
Enrique Fernandez
Millonarios
-
Francisco Aníbal Cibeyra
Unión
-
Gustavo Fernández
Deportivo Laferrere
-
Rongo
Peñarol
-
Rongo
Argentinos Juniors
-
Augusto Aguirre
San Martin San Juan
-
Joaquín Panichelli
Alavés
-
Alex Vigo
Crvena Zvezda
-
Tomás Galván
Colón
-
Felipe Peña
Arsenal de Sarandí
-
Cristian Ferreira
Newell´s Old Boys
-
Daniel Lucero
Arsenal de Sarandí
-
Hernán López
Godoy Cruz
-
Flabian Londono
Arsenal de Sarandí
-
Leonardo Díaz
Las Vegas Lights
-
Manuel Ovejero
Argentinos Juniors
-
Lucas Beltrán
Colón
-
Óscar Quintabani
Argentinos Juniors
-
Mauro Mallorca
Temperley
-
Jorge Vázquez
Univ. Católica
-
Víctor Bottaniz
Unión
-
Pablo Zuccarini
Chacarita Jrs
-
Gustavo Fernández
Deportivo Laferrere
-
Gustavo Fernández
Deportivo Laferrere
-
Daniel Villalva
Argentinos Juniors
-
José Cabrera
Nacional
-
Felipe Salomoni
Guaraní
-
Alex Vigo
Crvena Zvezda
-
Robert Rojas
Tigre
-
Elias Gómez
Vélez Sarsfield
-
Tomás Castro Ponce
Atlético Tucumán
-
José Paradela
Tigre
-
Franco Alfonso
Huracán
-
Agustín Fontana
Sarmiento de Junín
-
Juan Eulogio Urriolabeitia
Deportivo Cali
-
Carlos Santamaría
Fluminense
-
Andrés San Martín
Arsenal de Sarandí
-
Andrés San Martín
Arsenal de Sarandí
-
Luis Landaburu
Vélez Sarsfield
-
Elias López
Arsenal de Sarandí
-
Hernán López
Central Córdoba S.Estero
-
Salomón Rondón
Pachuca
-
Augusto Batalla
San Lorenzo
-
Franco Petroli
Godoy Cruz
-
Augusto Batalla
Granada
-
Emanuel Mammana
Vélez Sarsfield
-
Carlos Santamaría
Flamengo
-
Enzo Pérez
Estudiantes
-
Alex Vigo
Talleres
-
Elias López
Sarmiento de Junín
-
Tomás Galván
Tigre
-
Robert Rojas
Vasco
-
Matías Suárez
Belgrano
-
Bruno Zuculini
Racing Club
-
Felipe Peña
Lanús
-
Leonardo Díaz
Nueva Chicago
-
Cristian Ferreira
San Lorenzo
-
Franco Alfonso
Huracán
-
Tomás Galván
Club Guemes
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware