ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Eredivisie
Premier League
La Liga
World Cup
Serie A
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Vangelis Pavlidis
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
17 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
28 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+13 punten
22 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
25 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
Brazil Serie A
Wesley
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
1 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 689
teams
w
1 189 494
Spelers
z
63 449
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 421 978
Spellen
v
1 514 817
Wedstrijdverslagen
F
983 211
Foto's
G
1 119 719
Video's
t
23 342
Stadions
y
14 430
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
4
TV
3
La Liga
Holand 2nd Div.
Serie A
1.87
3.84
3.70
D2
D36
FC Emmen
Helmond Sport
29/04 - 19:00
4.07
3.98
1.76
D2
D36
FC Utrecht
B
ADO Den Haag
29/04 - 19:00
2.38
3.46
3.60
SA
D34
Genoa
Cagliari
29/04 - 19:45
1.42
5.23
8.40
D1
D33
Barcelona
Valencia
29/04 - 20:00
1.87
3.84
3.70
D2
D36
FC Emmen
Helmond Sport
29/04 - 19:00
4.07
3.98
1.76
D2
D36
FC Utrecht
B
ADO Den Haag
29/04 - 19:00
1.42
5.23
8.40
D1
D33
Barcelona
Valencia
29/04 - 20:00
1.42
5.23
8.40
D1
D33
Barcelona
Valencia
29/04 - 20:00
1.87
3.84
3.70
D2
D36
FC Emmen
Helmond Sport
29/04 - 19:00
4.07
3.98
1.76
D2
D36
FC Utrecht
B
ADO Den Haag
29/04 - 19:00
2.38
3.46
3.60
SA
D34
Genoa
Cagliari
29/04 - 19:45
Colo-Colo
Chile
m
Santiago
m
gevestigd in 1925
A
menu
Overboekingen 2020
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
IN 8.14 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Lucas Barrios
Atlas
1.50 M €
Carlos Muñoz
Santiago Wanderers
1.35 M €
Pablo Solari
Talleres
1.15 M €
Pablo Solari
Talleres
1.15 M €
Leonardo Gil
Al-Ittihad Jeddah
1.00 M €
Maximiliano Falcón
Rentistas
550 mil €
Óscar Opazo
Santiago Wanderers
450 mil €
Esteban Pavez
Atlético Paranaense
400 mil €
Brayan Cortés
Deportes Iquique
340 mil €
Alexis Sanchéz
Udinese
150 mil €
Ignacio Jara
Cobreloa
100 mil €
Lucas Cepeda
Santiago Wanderers
463.00 €
Roberto Luco
Badminton FC
-
Germán Elissetche
Lota Schwager
-
Hugo Solís
Santiago Wanderers
-
Atilio Herrera
Huracán
-
Juan Rojas
Magallanes
-
Juan Rojas
Unión Española
-
Alberto Hidalgo
Palestino
-
Víctor Zelada
O’Higgins
-
Alfonso Domínguez
Universidad de Chile
-
Orlando Aravena
Palestino
-
Gerardo Castañeda
Palestino
-
Héctor Adomaitis
Cruz Azul
-
Martín Tonso
Newell´s Old Boys
-
Matías Zaldivia
Arsenal de Sarandí
-
Segundo Flores
Magallanes
-
Arturo Fernández
Universitario
-
José Coccellato
Racing Club
-
Domingo Pino
Magallanes
-
Tránsito González
Temuco
-
Carlos Díaz
Rangers de Talca
-
Hugo Solís
Univ. Católica
-
Sergio Messen
Univ. Católica
-
Iván Mayo
San Luis de Quillota
-
Roberto Luco
Boca Juniors
-
Javier Reina
Seongnam IC
-
Valber Huerta
Granada
-
Guillermo Fuenzalida
Unión Española
-
Walter Jimenez
Independiente
-
Alexis Sánchez
Udinese
-
Pedro Morales
Vancouver Whitecaps
-
Fernando Meza
Necaxa
-
Nicolás Maturana
Necaxa
-
Luis Guajardo
Deportes Concepción
-
Mario Cáceres
Ñublense
-
Rodrigo Santander
Deportes Concepción
-
Isaac Carrasco
Audax Italiano
-
Héctor Pinto
Universidad de Chile
-
Efraín Santander
La Serena
-
José Luis Álvarez
La Serena
-
Juan Soto
Audax Italiano
-
Ricardo Storch
San Luis de Quillota
-
José Píriz
Emelec
-
Mark González
Sport
-
Juan Koscina
La Serena
-
Guillermo Subiabre
Santiago Wanderers
-
Fernando Osorio
Lota Schwager
-
Manuel Rubilar
Lota Schwager
-
Luis Miranda
Unión Española
-
Jaime González
O’Higgins
-
Wilson Contreras
Huachipato
-
Freddy Wood
Santiago Wanderers
-
Ricardo Queraltó
Arezzo
-
John Crawley
Magallanes
-
Ramón Fernández
Universidad de Chile
-
Octavio Rivero
Vancouver Whitecaps
-
Michael Ríos
Deportes Iquique
-
Felipe Campos
Palestino
-
Marco Bolados
Antofagasta
-
Bryan Véjar
Huachipato
-
Macnelly Torres
Cúcuta Deportivo
-
Jaime Valdés
Parma
-
Sergio Salgado
Cobresal
-
Hugo Rubio
Bologna
-
Álvaro Ormeño
Gimnasia
-
Ulises Poirier
La Cruz
-
César Socarraz
Universitario
-
Rodrigo Millar
Once Caldas
-
Giovanni Hernández
Junior Barranquilla
-
Boris González
Univ. Católica
-
Arturo Torres
Everton
-
Arturo Torres
Magallanes
-
Humberto Suazo
Monterrey
-
Miguel Ramírez
Univ. Católica
-
Luís Pedro Figueroa
O’Higgins
-
Javier Toledo
Rosario Central
-
José Cáceres
Nacional
-
Luis Perez
Univ. Católica
-
Marco Etcheverry
América de Cali
-
Luis Barbat
Ind. Medellín
-
Claudio Maldonado
Corinthians
-
Esteban Paredes
Querétaro
-
Alejandro Carrasco
Audax Italiano
-
Ricardo Sepúlveda
Green Cross
-
Juan Carlos Gangas
Universidad de Chile
-
Eduardo Lobos
Huachipato
-
Cristian Magaña
Unión San Felipe
-
Paulo Garcés
O’Higgins
-
Jean Beausejour
Wigan Athletic
-
Ricardo Viveros
Argentinos Juniors
-
Luis Díaz
Rangers de Talca
-
Aníbal González
Unión Española
-
Manuel Neira
Everton
-
Rubén Espinoza
Univ. Católica
-
Toninho
Deportivo Cali
-
Miguel Ángel Leyes
O’Higgins
-
Ricardo González
Unión Española
-
Víctor Cabrera
Regional Atacama
-
Roberto Rojas
Deportes Aviación
-
Leonardo Montenegro
Palestino
-
Pedro García
Unión Española
-
Rubén Vallejos
Antofagasta
-
Juan Carlos Orellana
Temuco
-
Leonel Herrera
Unión Española
-
Ángel Brunell
Everton
-
Horacio Simaldone
Unión Española
-
Eduardo Herrera
Santiago Wanderers
-
Arturo Torres
Everton
-
Arturo Torres
Magallanes
-
Enrique Sorrel
Audax Italiano
-
Jaime Lopestri
Deportes Iquique
-
Francisco Valdes
Antofagasta
-
Christofer Gonzáles
Universitario
-
Martín Rodríguez
Huachipato
-
Andrés Vilches
Huachipato
-
Mario Ortíz
Palestino
-
Obdulio Diano
Santiago National
-
Leonel Herrera
Unión Española
-
Juan Soto
Deportes Naval
-
Daniel Diaz
Huachipato
-
Eddio Inostroza
Unión Española
-
Luis Araneda
Lota Schwager
-
Sergio Navarro
Universidad de Chile
-
Jorge Araya
Palestino
-
Mario Rodríguez
Vélez Sarsfield
-
Paulo Díaz
Palestino
-
Juan Gonzalo Lorca
Huachipato
-
Raúl Olivares
Santiago Morning
-
Boris Sagredo
Palestino
-
Leonardo Cáceres
Nacional
-
Alfonso Domínguez
Unión Española
-
Hugo Lepe
Santiago Morning
-
Leonel Herrera
La Serena
-
Agustín Bouzat
Vélez Sarsfield
-
Lucas Barrios
Atlas
-
Marco Rojas
Melbourne Victory
-
Phillip Araos
Coquimbo Unido
-
Fernando Meneses
Univ. Concepción
-
César Reyes
Deportes Concepción
-
Gino Clara
Unión San Felipe
-
Fernando De Paul
Everton
-
Ramiro Hernández
Platense
-
Erick Wiemberg
Unión La Calera
-
Carlos Palacios
Vasco
-
Leandro Benegas
Independiente
-
Agustín Bouzat
Vélez Sarsfield
-
Leonel Herrera
Deportes Concepción
-
Leonel Herrera
Antofagasta
-
Emerson Pereira
Maccabi Haifa
-
Cristián Zavala
Melipilla
-
Oscar Wirth
Univ. Católica
-
Osvaldo Gómez
Ovalle
-
Daniel Morón
Unión
-
Naín Rostión
Audax Italiano
-
Christián Santos
VfL Osnabrück
-
Cristian Díaz
Antofagasta
-
Francisco Arellano
Magallanes
-
Luis Pedro Figueroa
Banfield
-
Francisco Arellano
Magallanes
-
Emiliano Amor
Vélez Sarsfield
-
Leonardo Gil
Al-Ittihad Jeddah
-
Esteban Pavez
Club Tijuana
-
Juan Martín Lucero
Club Tijuana
-
Fabián Castillo
Club Tijuana
-
Darío Lezcano
Juárez
-
Matías De los Santos
Vélez Sarsfield
-
Bryan Soto
Everton
-
Cristián Zavala
Curicó Unido
-
Arturo Vidal
Athletico Paranaense
-
Guillermo Paiva
Olimpia
-
Damián Pizarro
Colo-Colo
-
Omar Carabalí
Unión La Calera
-
Gustavo Badell
Huracán Buceo
-
Miguel Acosta
Sportivo Luqueño
-
Gonzalo Castellani
Defensa y Justicia
-
Ignacio Jara
Cobreloa
-
René Pinto
Colo-Colo
-
René Pinto
Colo-Colo
-
Francisco Huerta
Colo-Colo
-
Erick Wiemberg
Unión La Calera
-
Carlos Palacios
Vasco
-
Ángel Bustos
Huachipato
-
Felipe Yáñez
Colo-Colo
-
José Rosetti
Audax Italiano
-
Waldo Sanhueza
Unión Española
-
Julio Osorio
Regional Atacama
-
Ervin Vaca
Calleja
-
Óscar Opazo
Racing Club
-
Martín Ballesteros
Univ. Católica
-
José Sabaj
Colo-Colo
-
José Sabaj
Universidad de Chile
-
Pedro Hugo López
Colo-Colo
-
Alfonso Domínguez
Colo-Colo
-
Alfonso Domínguez
Universidad de Chile
-
Osvaldo Sáez
Colo-Colo
-
Osvaldo Sáez
Santiago Wanderers
-
Pablo Parra
Puebla
-
Alan Saldivia
Torque
-
Carlos Carmona
Atlanta United FC
-
Oscar Pianetti
Emelec
-
Iván Rossi
River Plate
-
Juan Soto
Deportes Naval
-
Tamayo
Unión Española
-
César Fuentes
Univ. Católica
-
Matías Fernández
Junior Barranquilla
-
Miguel Pinto
O´Higgins
-
Leonardo Valencia
Botafogo
-
Mauricio Illesca
O´Higgins
-
Luis Ceballos
O´Higgins
-
Matías Moya
Ñublense
-
Richard Leyton
Univ. Concepción
-
Carlos Cisternas
Deportes Santa Cruz
-
Héctor Adomaitis
Deportes Concepción
-
Carlos Rivas
Santiago Morning
-
Nicolás Blandi
San Lorenzo
-
Mario Castro
Santiago Morning
-
Juan Insaurralde
Boca Juniors
-
César Pinares
Al Sharjah
-
Sergio Verdirame
Colón
-
Arturo Jáuregui
Unión Española
-
Alejandro Silva
Universidad de Chile
-
Luis Rojas
Unión Española
-
Lucas Barrios
Argentinos Juniors
-
Damián Pérez
Club Tijuana
-
Freddy Ferragut
Zacatecas
-
Gabriel Costa
Sporting Cristal
-
Javier Parraguez
Huachipato
-
Ronald de La Fuente
Univ. Concepción
-
Pablo Mouche
San Lorenzo
-
Dario Melo
Palestino
-
José Letelier
Huachipato
-
Juan Castillo
Unión Española
-
Juan Rodriguez
Necaxa
-
Emiliano Amor
Vélez Sarsfield
-
Luis Ramos
Atlanta
-
Washington Castro
Unión Española
-
Julio Rodríguez
Deportes Naval
-
Julio Rodríguez
Antofagasta
-
George Biehl
Santiago Wanderers
-
Marcelo Barticciotto
Huracán
-
Hugo Bello
La Serena
-
Guillermo Carreño
Deportes Iquique
-
Juan Carlos Peralta
Colchagua
-
Williams Alarcón
Antofagasta
-
Alejo Rodríguez
Trasandino
-
Juan Carreño
Colchagua
-
Eugenio Julio
Coquimbo Unido
-
Emerson Pereira
Perugia
-
Pedro Acevedo
Cobresal
-
Carlos Soto
Palestino
-
Jaime Pizarro
Argentinos Juniors
-
Pablo Solari
Talleres
-
Jorge Valdivia
Mazatlán
-
Mario Tossoni
Tigre
-
Gabriel Rodríguez
Deportes Concepción
-
Óscar Abellán
Santiago Wanderers
-
Luis Miranda
O´Higgins
-
Enrique Enoch
Unión Española
-
Juan Carlos González
Unión Española
-
Ignacio Jara
Cobreloa
-
Juan Carlos Gaete
Cobresal
-
Felipe Fritz
Unión Española
-
Miiko Albornoz
Hannover 96
-
Martín Rodríguez
Pumas
-
Marcelo Peña
Everton
-
Julio Barroso
O’Higgins
-
José Luis Sierra
Tigres
-
Jose Varacka
River Plate
-
Jaime Ramírez
Espanyol
-
Pablo Gaglianone
Kavala
-
Álvaro Ormeño
Gimnasia
-
Lucas Wilchez
Asteras Tripolis
-
Jorge Serna
Peñarol
-
Juan Lucero
Coquimbo
-
Nicolas Tagliani
Cobreloa
-
Javier Cámpora
Aris
-
Cristian Canío
Audax Italiano
-
Daniel González
O´Higgins
-
Diego Olate
O´Higgins
-
Sergio Livingstone
Univ. Católica
-
Jorge Robledo
Newcastle
-
Guillermo Páez
Lota Schwager
-
Daniel Sanabria
Libertad
-
Mario Giménez
2 de Mayo
-
Manuel Neira
América de Cali
-
Giovanni Hernández
Colón
-
Leandro Grech
Newell´s
-
Marco Villaseca
Audax Italiano
-
Hernán López
River Plate
-
José Luis Jerez
Unión Española
-
Roberto Cereceda
Audax Italiano
-
José Fuenzalida
Univ. Católica
-
Daúd Gazale
Deportes Concepción
-
Gustavo Biscayzacú
Atlante
-
Marcos Millape
Osorno
-
Rodrigo Riquelme
Curicó Unido
-
Lê
Rio Branco-SP
-
Adolfo Nef
Univ. Chile
-
Sergio Ahumada
La Serena
-
Leonardo Véliz
Unión Española
-
Leonardo Véliz
Unión Española
-
Jorge Contreras
Univ. Católica
-
Sebastián González
Club León
-
Patricio Jerez
Huachipato
-
Héctor Tapia
-
Mario Salgado
Torino
-
Joan Muñoz
O´Higgins
-
Francisco Prieto
Cobreloa
-
Eduardo Rubio
Cruz Azul
-
Agustín Alayes
Newell´s
-
Juan Castillo
Deportivo Cali
-
Boris González
Cobreloa
-
Rainer Wirth
Temuco
-
Rodolfo Madrid
Temuco
-
Ramon Hector Ponce
Quilmes
-
Marco Medel
Audax Italiano
-
Fernando Vergara
Rayo Vallecano
-
Fernando Vergara
Antofagasta
-
Pereira
São Paulo
-
David Henríquez
Morelia
-
Marco Villaseca
Spartak Moskva
-
Alejandro Hisis
Monterrey
-
Raúl Palacios
Santiago Morning
-
Ivo Basay
Necaxa
-
Cristián Montecinos
Cruz Azul
-
Luis Perez
Univ. Católica
-
Vicente Principiano
Racing Club
-
Francisco Rojas
Tenerife
-
Eduardo Hurtado
St. Gallen
-
Leonardo Ramos
Estudiantes
-
Mario Salas
Palestino
-
Raúl Muñoz
-
Fernando Vergara
Fernández Vial
-
Fabian Espina
Platense
-
Domingo Salcedo
Racing Club
-
Héctor Tapia
Perugia
-
Héctor Tapia
Cruzeiro
-
José Manuel Rey
Caracas FC
-
Alex Varas
Santiago Wanderers
-
David Henríquez
Beira-Mar
-
Moisés Villarroel
Santiago Wanderers
-
Ismael Fuentes
Rangers de Talca
-
Rodrigo Millar
Huachipato
-
Héctor Mancilla
Huachipato
-
Luis Figueroa
Cobreloa
-
Rodrigo Meléndez
Estudiantes
-
Andrés González
América de Cali
-
Miguel Ramírez
Univ. Católica
-
Luis Barbat
Liverpool M.
-
Felipe Flores
La Serena
-
Uribe
Huachipato
-
Matías Quiroga
Newell´s
-
Ricardo Rojas
América
-
César Carranza
Gimnasia J.
-
Nelson Cabrera
Cerro Porteño
-
Gerardo Cortes
Unión Española
-
Roberto Gutiérrez
Univ. Católica
-
Esteban Paredes
Santiago Morning
-
Ezequiel Miralles
Everton
-
Cristian Bogado
Iquique
-
Paulo Magalhaes
Cobreloa
-
Charles Aránguiz
Cobreloa
-
José Fuenzalida
O´Higgins
-
Nery Veloso
Huachipato
-
Andrés Scotti
Argentinos Juniors
-
Claudio Graf
LDU Quito
-
Luis Pavez
Palestino
-
Cristian Cejas
Empoli
-
Valdivia
Servette
-
Gonzalo Jara
Huachipato
-
Álvaro Ormeño
Everton
-
Arturo Sanhueza
Santiago Wanderers
-
Juan Lorca
Vitesse
-
Chupete Suazo
Audax Italiano
-
Miguel Caneo
Quilmes
-
Sebastián Rozental
Independiente
-
Fernando Gamboa
Newell´s
-
Adrián Fernández
El Porvenir
-
Fabián Estay
Olympiakos
-
Claudio Borghi
Huracán
-
Celso Ayala
River Plate
-
Javier Margas
Club América
-
Pedro Reyes
Antofagasta
-
Francisco Rojas
La Serena
-
Ivan Zamorano
Club América
-
Paulão
Atlético Paranaense
-
Rogelio Delgado
Univ. Chile
-
Marco Etcheverry
Bolívar
-
Mario Osben
Unión Española
-
Patricio Yanez
Univ. Chile
-
Miguel Gamboa
Lota Schwager
-
Oscar Rojas
Deportes Concepción
-
Mario Cáceres
Ñublense
-
Mario Cáceres
Aris
-
Eladio Rojas
River Plate
-
Leonel Sánchez
Universidad de Chile
-
Elias Figueroa
Fort Lauderdale Strikers (NASL)
-
Francisco Valdés
Cobreloa
-
René Houseman
River Plate
-
Carlos Caszely
Espanyol
-
Alex von Schwedler
Belenenses
-
José Luis Sierra
Unión Española
-
Miguel Ángel Onzari
Vélez Sarsfield
-
Roberto Frojuelo
River Plate
-
Jean Paul Pineda
Unión Española
-
Felipe Flores
Cobreloa
-
Rubens Nicola
Rangers de Talca
-
Marcelo Veron
Cartagena
-
Javier Baena
Platense
-
Marcelo Fracchia
Temuco
-
Juan Domínguez
Estudiantes
-
Osmar Molinas
Olimpia
-
Facundo Coria
Estudiantes
-
Alejandro Vásquez
Univ. Concepción
-
Alejandro Vásquez
La Serena
-
Mario Galindo
Everton
-
Elson Beiruth
Flamengo
-
Elson Beiruth
Flamengo
-
Juan Carlos Cisneros
Wilstermann
-
Darío Cajaravilla
Aldosivi
-
Esteban Mancilla
Unión La Calera
-
Gilberto Velazquez
Guaraní
-
Raúl Decaría
Argentinos Juniors
-
Claudio Arbiza
Olimpia
-
José Luis Cabión
Melipilla
-
Marcelo Barticciotto
Univ. Católica
-
Miguel Latin
Temuco
-
De La Fuente
O’Higgins
-
Rodolfo Moya
Audax Italiano
-
Carlos Reyes
Audax Italiano
-
Germán Real
Unión
-
Patricio Rubio
Ñublense
-
Jaime Ramirez
FC Sion
-
Severino Vasconcelos
America-RJ
-
César Gallardo
Univ. Concepción
-
Cristian Muñoz
Huachipato
-
Claudio Bieler
Colón
-
Claudio Salinas
Santiago Wanderers
-
Arturo Farias
Santiago Morning
-
Fernando Campos
Santiago Wanderers
-
Osvaldo Saez
Colo-Colo
-
Eduardo Robledo
Newcastle
-
David Arellano
Magallanes
-
Enrique Hormazábal
Santiago Morning
-
Justo Villar
Nacional
-
Fabian Benitez
Audax Italiano
-
Jason Silva
Palestino
-
Nicolás Crovetto
Huachipato
-
Damián Malrrechaufe
Danubio
-
Lionel Gatica
San Luis de Quillota
-
Nicolás Canales
Neftchi
-
Alfonso Lara
Lota Schwager
-
Lauría Calvo
Colón
-
Rodrigo Viligrón
Cobresal
-
John Castillo
Guaros
-
Moisés Ávila
O´Higgins
-
Miguel Hermosilla
CSD Municipal
-
Jorge Valdivia
Al Wahda
-
Emiliano Vecchio
Defensores de Belgrano V.R.
-
Rodrigo Báez
Deportivo Capiatá
-
Emilio Hernández
Unión Española
-
Eduardo Lobos
Unión Española
-
De La Fuente
O’Higgins
-
Ignacio Caroca
Barnechea
-
Agustín Orión
Racing Club
-
Mathías Cardaccio
Asteras Tripolis
-
Gerson Martínez
Cobreloa
-
Sergio Díaz
Independiente Medellín
-
Lucas Domínguez
Audax Italiano
-
Francisco Urroz
Unión Española
-
Marcelo Espina
Racing Santander
-
Marcelo Veron
AD Ceuta
-
Christian Vilches
Audax Italiano
-
Francisco Huaiquipán
Magallanes
-
Francisco Huaiquipán
Magallanes
-
Osmar Molinas
Olimpia
-
Christian Gálvez
Santiago Wanderers
-
Alejandro Hisis
Temuco
-
Astengo
Unión Española
-
Eduardo Vilches
Univ. Católica
-
Richard Zambrano
Club Celaya
-
Fabián Guevara
Monterrey
-
Joel Reyes
Santiago Morning
-
Germán Real
Talleres
-
Alberto Valentini
Santiago Wanderers
-
Humberto Cruz
Santiago Morning
-
Eduardo Lobos
Unión Española
-
Mauro Olivi
Audax Italiano
-
Joel Soto
Santiago Wanderers
-
José Cabión
Cobresal
-
Mauricio Donoso
Univ. Chile
-
Yerson Opazo
La Serena
-
Jorge Carrasco
Audax Italiano
-
Silvio Fernández
Santiago Wanderers
-
Gino Reyes
Rangers de Talca
-
Hugo Rubio
Málaga
-
Eduardo Rubio
Cruz Azul
-
Hugo Rubio
Unión Española
-
Boris Rieloff
Audax Italiano
-
Marquinhos
Bahia
-
Lukas Tudor
Univ. Católica
-
Cristián Gómez
Cobreloa
-
Juan Ubeda
Unión Española
-
Hebert Revétria
Peñarol
-
Jorge Toro
Modena
-
Jonny Walker
Univ. Católica
-
Ignacio González
Puerto Montt
-
Pablo Contreras
PAOK
-
Rubén Martínez
Cobresal
-
Renny Vega
Caracas FC
-
Marcelo Ramírez
Deportes Naval
-
Gabriel Mendoza
O´Higgins
-
Gabriel Mendoza
Santiago Wanderers
-
Gustavo De Luca
O´Higgins
-
Juan Carlos Cisneros
Cipolletti
-
Marcelo Vega
CD Logroñés
-
Rolando Garcia
Deportes Concepción
-
Hugo González
Cobreloa
-
Marcelo Miranda
O´Higgins
-
Benjamin Ruiz
Audax Italiano
-
Ángel Carreño
Palestino
-
Carlos Salazar
Deportivo Pereira
-
Raphael Aguerre
Rosario Central
-
Miguel Ángel Romero
Unión San Felipe
-
José Yates
Rangers de Talca
-
Cristián Flores
Santiago Morning
-
Ricardo Dabrowski
Temperley
-
Raul Sanchez
Santiago Wanderers
-
Francis Ferrero
Puerto Montt
-
Mathías Vidangossy
La Serena
-
Horacio Cardozo
Kavala
-
Miguel González
O´Higgins
-
Juan Toloza
Brasov
-
Patricio Gutiérrez
Curicó Unido
-
Julio Crisosto
Univ. Católica
-
Sebastián Rojas
Colo Colo
-
Leandro Delgado
Unión Española
-
Patricio Morales
Deportes Naval
-
UIT 62.47 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Matías Fernández
Villarreal
8.70 M €
Maldonado
São Paulo
8.50 M €
Arturo Vidal
Bayer Leverkusen
5.20 M €
Lucas Barrios
Borussia Dortmund
4.20 M €
Pablo Solari
River Plate
4.20 M €
Carlos Muñoz
Baniyas
4.00 M €
Humberto Suazo
Monterrey
3.70 M €
Octavio Rivero
Atlas
3.42 M €
Claudio Baeza
Al-Ahli Jeddah
3.20 M €
Martín Rodríguez
Cruz Azul
3.13 M €
Valdivia
Palmeiras
3.00 M €
Gonzalo Jara
WBA
2.45 M €
Esteban Pavez
Al-Nasr
2.00 M €
Cristóbal Jorquera
Genoa
1.73 M €
Claudio Bravo
Real Sociedad
1.20 M €
Diego Rubio
Sporting
1.00 M €
Paulo Díaz
San Lorenzo
920 mil €
Bryan Carvallo
Necaxa
515 mil €
Esteban Pavez
Atlético Paranaense
400 mil €
Williams Alarcón
Unión La Calera
400 mil €
Iván Morales
Cruz Azul
354 mil €
Martín Rodríguez
Altay
168 mil €
Christofer Gonzáles
FBC Melgar
50 mil €
Nelson Cabrera
CFR Cluj
36 mil €
Justo Villar
Nacional
-
Luis Ramos
Temuco
-
Cristián Gutiérrez
Huachipato
-
Jaime Bravo
O´Higgins
-
Fernando Navarro
Santiago Morning
-
Juan Soto
Rangers de Talca
-
Sergio Ramírez
Huachipato
-
Ricardo Storch
Temuco
-
Paulo Garcés
Antofagasta
-
José Píriz
Emelec
-
Dilan Zúñiga
Everton
-
Daniel Malhue
Coquimbo Unido
-
Gastón Guevara
Temuco
-
Henry Sanhueza
Barnechea
-
Juan Rodriguez
Coquimbo Unido
-
Emilio Sepúlveda
Audax Italiano
-
Jose Varacka
Porvenir Miraflores
-
Manuel Araya
Lota Schwager
-
Juan Soto
San Antonio Unido
-
Cristián Gutiérrez
Unión Española
-
Juan Koscina
La Serena
-
Jorge Lagües
Deportes Valdivia
-
Luis Pavez
Santiago Wanderers
-
Ariel Martínez
Audax Italiano
-
Bryan Carvallo
Antofagasta
-
Carlos Contreras
Barnechea
-
Martín Tonso
Atromitos
-
Agustín Valenzuela
Municipal La Pintana
-
Luca Pontigo
Ind. Cauquenes
-
Luis Guajardo
Rangers de Talca
-
Mou Jadama
Tulsa Roughnecks
-
Isaac Carrasco
Santiago Morning
-
Bernardo Bello
Magallanes
-
José Luis Álvarez
O´Higgins
-
Carlos Cubillos
Santiago Wanderers
-
Luis Hernán Álvarez
Magallanes
-
Hernán Rodríguez
Badminton FC
-
Efraín Santander
CSD Municipal
-
Efraín Santander
La Serena
-
Eduardo Herrera
O´Higgins
-
Héctor Pinto
Unión Española
-
Bryan Carvallo
Antofagasta
-
Camilo Rodríguez
Everton
-
Álvaro Salazar
Univ. Concepción
-
Freddy Ferragut
Zacatecas
-
Freddy Ferragut
Santiago Wanderers
-
Freddy Ferragut
Melipilla
-
Hardy Cavero
Univ. Concepción
-
Roberto Riveros
Rodelindo Roman
-
Sebastián Toro
Palestino
-
Rodrigo López
Kavala
-
Ángel Rojas
Malleco Unido Joven
-
Luciano Díaz
San Antonio Unido
-
Luis Pérez
Deportes Valdivia
-
Julio Pasten
Huachipato
-
Nazareno Fernández
Trasandino
-
Luis Pavez
Unión Española
-
César Pinares
Univ. Católica
-
Benjamín Berrios
Everton
-
Lucas Barrios
Huracán
-
Gonzalo Fierro
Antofagasta
-
Nicolás Maturana
Univ. Concepción
-
Nicolás Orellana
Univ. Concepción
-
Brayan Véjar
Palestino
-
Paulo Garcés
Antofagasta
-
Ariel Martínez
Audax Italiano
-
Pablo Jara
Wingate Bulldogs
-
Zederick Vega
San Antonio Unido
-
Luis Pérez
Deportes Linares
-
José Letelier
Deportes Valdivia
-
Christofer Gonzáles
Sport Rosario
-
Luis Pavez
Unión Española
-
Andrés Vilches
Univ. Católica
-
Alex Whiteley
Everton
-
Marco Bolados
Univ. Católica
-
Pedro Morales
Univ. Concepción
-
Luis Pedro Figueroa
Univ. Concepción
-
Michael Ríos
Deportes Iquique
-
Ramón Fernández
O´Higgins
-
Martín Tonso
Asteras Tripolis
-
Celín Valdés
Ind. Cauquenes
-
Hardy Cavero
Antofagasta
-
Álvaro Salazar
Univ. Concepción
-
José Letelier
Deportes Linares
-
José Letelier
Alianza Lima
-
Maikol González
Rodelindo Roman
-
Marcelo Pacheco
Deportes Naval
-
Luis Rojas
Palestino
-
Alejandro Silva
Unión Española
-
Arturo Jáuregui
Deportes Naval
-
Luis Salas
Antofagasta
-
Daniel Malhue
Temuco
-
Jorge Lagües
Fernández Vial
-
Mark González
Magallanes
-
Carlos Contreras
Deportes Valdivia
-
Roberto Luco
Boca Juniors
-
Luís Díaz
Cobreloa
-
Mou Jadama
Coquimbo Unido
-
Mathías Vidangossy
Chiapas
-
Mauro Olivi
León de Huánuco
-
Francisco Lara
Deportes Santa Cruz
-
Luca Pontigo
CDS Iberia
-
Lauría Calvo
Arsenal de Sarandí
-
Carlos Caszely
Barcelona SC
-
César Socarraz
Centro Iqueño
-
Daniel Malhue
Trasandino
-
Ignacio González
Copiapó
-
Miguel Ángel Leyes
O’Higgins
-
Atilio Herrera
Palestino
-
Alfonso Domínguez
Universidad de Chile
-
Mario Tossoni
Racing Club
-
Fernando Osorio
Santiago Wanderers
-
Arturo Torres
Audax Italiano
-
Sergio Ahumada
Unión Española
-
Germán Elissetche
Huachipato
-
Rafael Gonzalez
Unión Española
-
Jorge Aravena
Trasandino
-
Alfonso Lara
Everton
-
Rubén Vallejos
Palestino
-
Gabriel Suazo
Toulouse
-
Carlos Sepúlveda
Unión La Calera
-
Ariel Martínez
Coquimbo Unido
-
Eddio Inostroza
Temuco
-
Daniel Diaz
Rangers de Talca
-
Leonel Herrera
Unión Española
-
Ricardo González
Temuco
-
Obdulio Diano
Boca Juniors
-
Mario Ortíz
Luis Cruz Martínez
-
Adán Godoy
Santiago Morning
-
Eduardo Lobos
San Marcos Arica
-
Sebastián Toro
Deportes Iquique
-
Francisco Lara
Villarreal
-
Francisco Lara
Villarreal
-
Luis Araneda
Everton
-
Luis Araneda
Lota Schwager
-
Sebastián Toro
Ñublense
-
Nicolás Orellana
San Marcos Arica
-
Manuel Bravo
Santiago Wanderers
-
Bruno Romo
Rangers de Talca
-
Adomaitis
Santos Laguna
-
Felipe Flores
Club Tijuana
-
Gerson Martínez
Antofagasta
-
Christián Vilches
Atlético Paranaense
-
Mario Rodríguez
Chacarita Jrs
-
Sergio Navarro
Unión Española
-
Luis Araneda
Audax Italiano
-
Mathías Vidangossy
Palestino
-
Santiago Salfate
Temuco
-
Henry Sanhueza
Antofagasta
-
Dilan Zúñiga
Everton
-
Kevin Orrián
Copiapó
-
Daniel Malhue
Coquimbo Unido
-
Héctor Adomaitis
Cruz Azul
-
Miguel Caneo
Godoy Cruz
-
John Crawley
Juventud Puente Alto
-
Gonzalo Fierro
Flamengo
-
Gonzalo Fierro
Flamengo
-
Ricardo Queraltó
Santiago Morning
-
Luis Díaz
Rangers de Talca
-
Wilson Contreras
Coquimbo Unido
-
Hardy Cavero
San Marcos Arica
-
Roberto Riveros
Deportes Santa Cruz
-
Sebastián Toro
Junior Barranquilla
-
Sergio Livingstone
Univ. Católica
-
Pablo Soto
Deportes Valdivia
-
Juan Delgado
Nàstic
-
Jean Beausejour
Universidad de Chile
-
Manuel Bravo
O’Higgins
-
Christofer Gonzáles
Univ. César Vallejo
-
Gerson Martínez
San Luis de Quillota
-
Nicolás Orellana
Everton
-
José Pedro Fuenzalida
O’Higgins
-
Felipe Núñez
Potros Neza
-
Jaime González
Bari
-
Horacio Simaldone
O’Higgins
-
Hugo Solís
Ñublense
-
Hugo Solís
Santiago Wanderers
-
Walter Jimenez
Audax Italiano
-
José Rodríguez
Santiago Wanderers
-
Pablo Astudillo
Huachipato
-
Emiliano Vecchio
Qatar SC
-
Maikol González
Deportes Valdivia
-
Juan Carlos Orellana
O’Higgins
-
Guillermo Subiabre
Santiago Wanderers
-
Segundo Flores
Unión Española
-
José Coccellato
Vélez Sarsfield
-
Sergio Messen
Palestino
-
Juan Rojas
Unión Española
-
Sergio Díaz
Necaxa
-
Miguel Ángel Gamboa
Estudiantes Tecos
-
Ernesto Sinclair
Magallanes
-
Guillermo Paez
Deportes Aviación
-
Manuel Rubilar
Santiago Morning
-
Simón Kuzmanic
Temuco
-
Gerardo Castañeda
Magallanes
-
Orlando Aravena
La Serena
-
Víctor Zelada
Palestino
-
Alberto Hidalgo
Santiago Morning
-
Juan Rojas
Unión Española
-
Manuel Machuca
Temuco
-
Carlos Cisternas
Magallanes
-
Christián Santos
Juve Stabia
-
Luciano Arriagada
Athletico Paranaense
-
Fernando Gamboa
Chacarita Jrs
-
César Reyes
Deportes Concepción
-
Norton Contreras
América
-
Norton Contreras
Banfield
-
Norton Contreras
Banfield
-
Leonel Herrera
La Serena
-
Leonel Herrera
Deportes Concepción
-
Jorge Araya
Melipilla
-
Nicolás Blandi
San Lorenzo
-
Nicolás Garrido
Unión San Felipe
-
Gabriel Costa
Alianza Lima
-
Williams Alarcón
UD Ibiza-Eivissa
-
Ignacio Jara
Cobreloa
-
Cristián Zavala
Curicó Unido
-
Bryan Soto
Everton
-
Juan Martín Lucero
Fortaleza
-
Carlo Villanueva
Huachipato
-
Javier Parraguez
Coquimbo Unido
-
Matías Zaldivia
Universidad de Chile
-
Juan Carlos Gaete
Unión La Calera
-
Omar Carabalí
Unión La Calera
-
Óscar Opazo
Racing Club
-
Bryan Soto
La Serena
-
Javier Parraguez
Sport
-
Francisco Arellano
Magallanes
-
Hugo González
Cruz Azul
-
Iván Mayo
Vélez Sarsfield
-
Naín Rostión
Audax Italiano
-
Naín Rostión
Unión San Felipe
-
Daniel Morón
Osorno
-
Williams Alarcón
Unión La Calera
-
Osvaldo Gómez
Deportes Naval
-
Leonardo Valencia
La Serena
-
René Houseman
Huracán
-
Oscar Wirth
Cobreloa
-
Luis Pedro Figueroa
Banfield
-
Giovanni Hernández
Colón
-
Miiko Albornoz
Vejle BK
-
Matías Colossi
Barnechea
-
Felipe Yañez
Coquimbo Unido
-
Ethan Espinoza
La Serena
-
Felipe Fritz
Curicó Unido
-
Danilo Díaz
Deportes Recoleta
-
David Tati
Temuco
-
Nicolás Garrido
Fernández Vial
-
Ethan Espinoza
Fernández Vial
-
Juan Carlos Gaete
Cobresal
-
Ignacio Jara
Unión Española
-
Deavi Trigo
Deportes Iquique
-
Parko Quiroz
Deportes Naval
-
Humberto Suazo
San Antonio Unido
-
Reinaldo Hoffman
Temuco
-
Reinaldo Hoffman
Valdez
-
Matías Colossi
Barnechea
-
Damián Pizarro
Udinese
-
Víctor Mella
Fernández Vial
-
Víctor Mella
SJ Earthquakes
-
Esteban Mancilla
Puerto Montt
-
Darío Lezcano
Tacuary
-
Martín Ballesteros
Unión Española
-
Felipe Yáñez
Ñublense
-
Bryan Soto
Copiapó
-
Gustavo Badell
Huracán Buceo
-
Parko Quiroz
Trasandino
-
Parko Quiroz
Alianza Lima
-
Parko Quiroz
Alianza Lima
-
Francisco Huerta
Inter San Borja
-
Francisco Huerta
Trasandino
-
Francisco Huerta
Alianza Lima
-
René Pinto
Everton
-
René Pinto
Alianza Lima
-
René Pinto
Deportes Valdivia
-
René Pinto
Alianza Lima
-
Miguel Acosta
Sportivo Luqueño
-
Rodrigo Sanhueza
Deportes Concepción
-
Marco Rojas
Brisbane Roar
-
Pedro Hugo López
Universidad de Chile
-
José Sabaj
Palestino
-
Julio Osorio
Regional Atacama
-
Julio Osorio
Fernández Vial
-
José Rosetti
Torino
-
Charles Villarroel
O´Higgins
-
Julio Vial
O´Higgins
-
Charles Villarroel
Ñublense
-
Rogelio Núñez
La Serena
-
Júlio Fierro
San Antonio Unido
-
Danilo Díaz
Deportes Recoleta
-
Jorge Peñaloza
Universidad de Chile
-
Alfonso Domínguez
Universidad de Chile
-
Juan Alegria
Magallanes
-
Nicolás Garrido
Univ. Concepción
-
Pedro Navarro
O´Higgins
-
Jordhy Thompson
FK Orenburg
-
Darko Fiamengo
Unión La Calera
-
Leonel Herrera
Correcaminos
-
Pedro Navarro
O´Higgins
-
Darko Fiamengo
Curicó Unido
-
Ángel Bustos
CA Morelia
-
Carlos Díaz
Deportes Naval
-
Juan Carlos Gaete
San Luis de Quillota
-
Matías Colossi
Puerto Montt
-
Hugo Vidal
Deportes Naval
-
Luis Ceballos
Santa Fe
-
Mauricio Illesca
Audax Italiano
-
Benjamín Jerez
Deportes Santa Cruz
-
José Aguilera
San Marcos Arica
-
Matías Ferrari
Barnechea
-
Sebastián Valencia
AC Colina
-
Misael Llantén
San Luis de Quillota
-
Jorge Lagües
Rodelindo Roman
-
Cristián Gutiérrez
Vancouver Whitecaps
-
Agustín Ortiz
Copiapó
-
Jorge Valdivia
Morelia
-
Pititore Cabrera
Everton
-
Javiera Toro
Sevilla
-
Óscar Abellán
Unión San Felipe
-
Benjamín Jerez
Fernández Vial
-
Esaú Bravo
Ñublense
-
Matías Ferrari
Santiago Morning
-
José Aguilera
Coquimbo Unido
-
Miguel Chueco Hermosilla
Rangers de Talca
-
Kurt Zimmemann
Deportes Linares
-
Nicolás Maturana
Cobreloa
-
Júlio Barroso
Everton
-
Nicolás Aravena
San Antonio Unido
-
José Sanhueza
Univ. Concepción
-
Jorge Araya
Palestino
-
Zederick Vega
Copiapó
-
Luis Salas
Deportes Recoleta
-
Zederick Vega
San Antonio Unido
-
Ricardo Álvarez
Huachipato
-
Jorge Araya
Palestino
-
Misael Llantén
San Antonio Unido
-
Sebastián Valencia
San Antonio Unido
-
Hardy Cavero
Barnechea
-
Ángel Rojas
San Antonio Unido
-
Luciano Díaz
San Antonio Unido
-
Damián Pérez
San Lorenzo
-
Jorge Lagües
San Antonio Unido
-
Nicolás Aravena
San Marcos Arica
-
José Aguilera
Puerto Montt
-
Andrés Vilches
Unión La Calera
-
Benjamín Berrios
Everton
-
Jaime Valdés
La Serena
-
Tamayo
Real Club España
-
Juan Soto
Morelia
-
Juan Soto
Deportes Naval
-
Omar Carabalí
San Luis de Quillota
-
Mario Moreno
Antofagasta
-
Oscar Pianetti
Quindío
-
Manuel Neira
Las Palmas
-
Gustavo Muñoz
Trasandino
-
Pablo Soto
Fernández Vial
-
Marcelo Peña
Unión Española
-
Felipe Campos
Atlético Tucumán
-
Nicolás Blandi
Unión
-
Ángel Brunell
Everton
-
Washington Castro
Everton
-
Fabián Alvarado
Osorno
-
Juan Carlos Gaete
Cobresal
-
Felipe Fritz
Curicó Unido
-
Martín Larraín
San Luis de Quillota
-
Rafael Contador
Deportes Concepción
-
Malcom Moyano
Colchagua
-
Malcom Moyano
Colchagua
-
Juan Insaurralde
Independiente
-
Brayan Véjar
Palestino
-
Eugenio Julio
Coquimbo Unido
-
Nelson Sandoval
Temuco
-
Alejo Rodríguez
Universidad de Chile
-
Williams Alarcón
Antofagasta
-
Guillermo Carreño
O´Higgins
-
Hugo Bello
Everton
-
Sergio Salgado
Antofagasta
-
Jaime Lopestri
Unión Española
-
George Biehl
Antofagasta
-
Julio Rodríguez
Lota Schwager
-
Julio Rodríguez
Audax Italiano
-
Malcom Moyano
O´Higgins
-
Darío Melo
Deportes Concepción
-
Cristián Saavedra
Unión Española
-
Carlos Soto
Palestino
-
Misael Llantén
San Marcos Arica
-
Ethan Espinoza
Barnechea
-
Ronald de La Fuente
Curicó Unido
-
Branco Provoste
Ñublense
-
Esteban Paredes
Coquimbo Unido
-
Carlos Carmona
Coquimbo Unido
-
Hardy Cavero
Univ. Concepción
-
Miguel Pinto
Unión Española
-
Enrique Enoch
Univ. Católica
-
Fernando Vergara
Universitario
-
Pedro Navarro
Barnechea
-
Sebastián Valencia
San Antonio Unido
-
Agustín Ortiz
Copiapó
-
Zederick Vega
San Marcos Arica
-
Pablo Mouche
Sud América
-
David Tati
Univ. Concepción
-
Pedro Acevedo
Unión Española
-
Jorge Valdivia
Unión La Calera
-
Matías Colossi
Melipilla
-
Matías Fernández
La Serena
-
Rubén Espinoza
Cruz Azul
-
Juan Gutiérrez
Unión Española
-
Luis Miranda
O´Higgins
-
Cristián Gómez
Cobreloa
-
Rainer Wirth
Iquique
-
Ignacio González
Puerto Montt
-
Rafael Caroca
La Serena
-
Rafael Caroca
O´Higgins
-
Raúl Olivares
Santiago Morning
-
Luis Mena
Puerto Montt
-
Cristian Bogado
Iquique
-
Sebastián González
APOP
-
Jorge Contreras
Tampico Madero
-
Fernando Vergara
Rayo Vallecano
-
Fernando Vergara
Antofagasta
-
Raúl Muñoz
Krylya Sovetov
-
Nelson Cereceda
Copiapó
-
Ezequiel Miralles
Grêmio
-
Boris Sagredo
Palestino
-
Rodrigo Meléndez
Iquique
-
Cristian Canío
Audax Italiano
-
Charles Aránguiz
Univ. Chile
-
Christofer Gonzáles
Sporting Cristal
-
Macnelly Torres
Atlético Nacional
-
Boris González
Antofagasta
-
Boris González
Univ. Católica
-
Roberto Rojas
São Paulo
-
Jaime Ramírez
Granada
-
Francisco Arrué
Santiago Morning
-
Raúl Muñoz
Numancia
-
Leo Ramos
Nueva Chicago
-
David Henríquez
Dorados
-
Gino Clara
Rangers de Talca
-
Pereira
Corinthians
-
Pereira
Perugia
-
Leonardo Véliz
O´Higgins
-
Leonardo Véliz
Unión Española
-
Felipe Yáñez
Coquimbo Unido
-
Jorge Robledo
O´Higgins
-
Johanns Dulcien
Unión San Felipe
-
Yashir Pinto
Ñublense
-
Diego Olate
O´Higgins
-
Marco Villaseca
Spartak Moskva
-
Juan Gonzalo Lorca
Huachipato
-
Eduardo Hurtado
Emelec
-
Marcelo Espina
Racing Santander
-
Vicente Principiano
Racing Club
-
Juan Castillo
La Serena
-
Jaime Pizarro
Barcelona SC
-
Dion Valle
Macarthur Rams
-
Gabriel Mendoza
São Paulo
-
César
Chievo
-
Raúl Palacios
Santiago Morning
-
Raúl Palacios
Unión San Felipe
-
Alejandro Hisis
Monterrey
-
Phillip Araos
Everton
-
Rodolfo Madrid
Huachipato
-
Astengo
Grêmio
-
Marcelo Veron
Novelda
-
Roberto Cereceda
Univ. Católica
-
Paulo Magalhaes
Universidad de Chile
-
Eduardo Lobos
Santiago Wanderers
-
Macnelly Torres
San Luis
-
John Crawley
Lota Schwager
-
Juan Ubeda
Ciudad Murcia
-
Godfrey Sapula
Jomo Cosmos
-
Severino Vasconcelos
Barcelona SC
-
Marquinhos
Portuguesa
-
Agustín Alayes
River Plate
-
Nicolás Millán
Deportes Naval
-
Juan Carreno
Ñublense
-
Eduardo Lobos
Unión Española
-
Carlos Rivas
Unión Española
-
Paulão
Inter de Limeira
-
Christian Gálvez
Cobresal
-
Domingo Salcedo
Cerro Porteño
-
José Luis Cabión
Cobresal
-
Patricio Gutiérrez
Antofagasta
-
Francisco Huaiquipán
Everton
-
Francisco Huaiquipán
Magallanes
-
Carlos Lemus
Temuco
-
Daúd Gazale
Univ. Católica
-
Hugo Rubio
St. Gallen
-
Hugo Rubio
Unión Española
-
Mirko Opazo
Everton
-
Cristián Abarca
Univ. Concepción
-
Gerardo Cortés
Palestino
-
Bruno Romo
Palestino
-
Esteban Pavez
San Marcos
-
Joel Soto
Atlante
-
Mario Rebollo
Bella Vista
-
Miguel Ramírez
Real Sociedad
-
Javier Cámpora
Huracán
-
Marcelo Vega
Regional Atacama
-
Arturo Sanhueza
Iquique
-
Alejandro Carrasco
Melipilla
-
Cristian Muñoz
Huachipato
-
Hugo Rubio
Bologna
-
Hugo Rubio
St. Gallen
-
Gino Clara
Independiente
-
Alonso Zúñiga
Puerto Montt
-
Fabián Estay
Toluca
-
Gino Reyes
Osorno
-
Silvio Fernández
Univ. Concepción
-
Bastián Arce
Rangers de Talca
-
Jorge Carrasco
Univ. Concepción
-
Jorge Carrasco
Palestino
-
Mauricio Donoso
Everton
-
Ramon Hector Ponce
Calgary Boomers
-
Mario Cáceres
Unión Española
-
Braulio Leal
Everton
-
Braulio Leal
Vitória SC
-
Andrés González
América de Cali
-
Sebastián González
Atlante
-
Héctor Mancilla
Veracruz
-
Rodrigo Millar
Once Caldas
-
Fierro
Flamengo
-
David Henríquez
Morelia
-
David Henríquez
Beira-Mar
-
Héctor Tapia
FC Thun
-
Héctor Tapia
Unión Española
-
Felipe Flores
Santiago Wanderers
-
Nicolás Córdova
Unión Española
-
Mario Cáceres
Univ. Concepción
-
Mario Cáceres
Ñublense
-
Escalona
Torino
-
Lizardo Garrido
Santos Laguna
-
Mario Osben
Cobreloa
-
Bruno Romo
Santiago Wanderers
-
Ariel Martínez
Audax Italiano
-
Valdivia
Univ. Concepción
-
Juan Arenas
Melipilla
-
Juan Arenas
Magallanes
-
Juan Arenas
Santiago Morning
-
Héctor Tapia
Palestino
-
Héctor Tapia
Univ. Católica
-
Rodrigo Riquelme
Palestino
-
Yerson Opazo
O´Higgins
-
César Carranza
Everton
-
Luis Figueroa
Palmeiras
-
Sebastián González
APOP
-
Juan Lorca
O´Higgins
-
Ariel Salinas
Unión San Felipe
-
Moisés Villarroel
Santiago Wanderers
-
Claudio Bieler
LDU Quito
-
David Henríquez
Dorados
-
Alex Varas
Univ. Concepción
-
Rodolfo Moya
Everton
-
Boris Sagredo
Iquique
-
Esteban Pavez
Rangers de Talca
-
Francisco Rojas
Sturm Graz
-
Matías Quiroga
Huracán
-
Miguel Riffo
Santiago Morning
-
Rodolfo Moya
Palestino
-
Gerardo Cortés
Palestino
-
Bruno Romo
Palestino
-
Cristian Muñoz
Huachipato
-
César Carranza
Godoy Cruz
-
Daúd Gazale
Huachipato
-
José Manuel Rey
Caracas FC
-
Sebastián Cejas
Gimnasia
-
Camilo Rodríguez
Everton
-
Daniel González
Cobreloa
-
Daniel Sanabria
Sportivo Luqueño
-
Mario Giménez
Olimpia
-
Fernando Meneses
O´Higgins
-
Fernando Meneses
O´Higgins
-
Adolfo Nef
Univ. Católica
-
Lê
Inter de Limeira
-
Cristóbal Jorquera
O´Higgins
-
Cristóbal Jorquera
Unión Española
-
Cristóbal Jorquera
Ñublense
-
Marcos Millape
Cobreloa
-
Fernando Fica
Osorno
-
Luis Marín
Audax Italiano
-
Gerson Acevedo
Unión Española
-
Claudio Graf
Gimnasia
-
Alex von Schwedler
Real España
-
Juan Lucero
Coquimbo
-
Domingo Salcedo
Cerro Porteño
-
Cristian Bogado
Olimpia
-
Jorge Serna
Independiente Medellín
-
Nicolás Millán
Club Rivadavia
-
Jorge Toro
Sampdoria
-
Pablo Gaglianone
Danubio
-
Charles Aránguiz
Quilmes
-
Gerson Acevedo
Puerto Montt
-
Gustavo Biscayzacú
Necaxa
-
José Fuenzalida
O´Higgins
-
Claudio Borghi
Platense
-
Adrián Fernández
The Strongest
-
Luis Quinteros
Puebla
-
Sebastián Rozental
Grasshoppers
-
José Cabión
Everton
-
Álvaro Ormeño
Gimnasia
-
Carlos Caszely
Levante
-
Francisco Valdés
San Marcos
-
Francisco Valdés
Santiago Wanderers
-
Francisco Valdés
Unión Española
-
Leonel Sánchez
Palestino
-
Marco Etcheverry
América de Cali
-
Marco Etcheverry
DC United
-
José Luis Jerez
Ethnikos Piraeus
-
Marco Villaseca
FC Rostov
-
Eduardo Lobos
Krylya Sovetov
-
Eduardo Lobos
Huachipato
-
Leandro Grech
Aurora
-
Manuel Neira
Jaguares
-
Manuel Neira
Everton
-
José Sierra
Unión Española
-
José Luis Sierra
Tigres
-
Pedro Reyes
Auxerre
-
Javier Margas
Club América
-
Eladio Rojas
Everton
-
Manuel Bravo
Barnechea
-
Gerson Martínez
Deportes Iquique
-
Juan Carlos Peralta
Deportes Concepción
-
Leandro Delgado
Deportes Iquique
-
Fernando Meza
Necaxa
-
Jaime Vera
OFI
-
Mario Moreno
Atlético Marte
-
David Tati
Copiapó
-
Atilio Cremaschi
Rangers de Talca
-
Claudio Salinas
Everton
-
Eduardo Robledo
Notts County
-
Emerson Pereira
Maccabi Haifa
-
Roberto Gutiérrez
Palestino
-
Boris Rieloff
Audax Italiano
-
Yashir Pinto
Ñublense
-
Gustavo Ramírez
Ñublense
-
Phillip Araos
AO Glyfada
-
Rodrigo Santander
Magallanes
-
Mirko Opazo
Ñublense
-
Bruno Romo
Copiapó
-
Lionel Gatica
Deportes Naval
-
Facundo Coria
Argentinos Juniors
-
Francisco Prieto
Mirandés
-
Juan Domínguez
Junior Barranquilla
-
Lucas Wilchez
Tigre
-
Patricio Rubio
Club Rivadavia
-
Rodrigo Viligrón
Cobresal
-
Leonardo Rayo
Coquimbo
-
Juan Toloza
San Marcos Arica
-
Nicolás Millán
Unión Temuco
-
Enzo Vera
Temuco
-
Rodrigo Millar
Atlas
-
Moisés Ávila
Santiago Wanderers
-
John Castillo
Everton
-
Pablo Contreras
Olympiacos
-
Mario Galindo
Santiago Wanderers
-
Mario Galindo
Everton
-
Juan Carreno
Unión San Felipe
-
Luis Pavez
Unión Española
-
Ramón Avila
Rangers de Talca
-
Ricardo Rojas
América
-
Mauro Silva
San Antonio Unido
-
Jean Paul Pineda
Cobresal
-
Ignacio Caroca
Barnechea
-
Yacer Carrasco
Unión San Felipe
-
Phillip Araos
Puerto Montt
-
Yashir Pinto
Lota Schwager
-
Álvaro Ormeño
Deportes Iquique
-
Horacio Cardozo
Apollon Limassol
-
Leonel Herrera
O´Higgins
-
Oscar Rojas
Puebla
-
Víctor Loyola
Puerto Montt
-
Mathías Cardacio
Defensor Sporting
-
Miguel Ramírez
Univ. Católica
-
Jorge Troncoso
Univ. Concepción
-
Williams Alarcón
Antofagasta
-
Alfonso Neculñir
Antofagasta
-
Marcelo Barticciotto
Huracán
-
Mauro Olivi
Audax Italiano
-
Emilio Hernández
Unión La Calera
-
Luis Perez
Univ. Católica
-
Luis Perez
Univ. Católica
-
Mario Yevenes
Barnechea
-
Luis Pavez
Santiago Wanderers
-
Luis Perez
Univ. Católica
-
Álvaro Ormeño
Gimnasia
-
Nicolás Canales
Neftchi
-
Arturo Torres
Audax Italiano
-
Juan Gonzalo Lorca
Huachipato
-
Carlos Salazar
Zamora FC
-
Luis Barbat
Tolima
-
Giovanni Hernández
Junior Barranquilla
-
Luis Pavez
Cádiz
-
Ulises Poirier
La Cruz
-
José Letelier
Morelia
-
José Letelier
Alianza Lima
-
Carlos Sepúlveda
Unión La Calera
-
Ariel Martínez
Coquimbo Unido
-
Toninho
Puebla
-
Leonel Herrera
Antofagasta
-
Gerson Martínez
Deportes Iquique
-
Nicolas Tagliani
Alianza Lima
-
Rafael Caroca
Deportes Iquique
-
Juan Carlos Gangas
Antofagasta
-
Javier Toledo
Peñarol
-
Fabian Benitez
San Luis de Quillota
-
Lucas Domínguez
Everton
-
Nicolás Canales
Santiago Wanderers
-
Nicolás Crovetto
Huachipato
-
Luca Pontigo
Magallanes
-
Jorge Troncoso
San Antonio Unido
-
Gerson Martínez
Antofagasta
-
Mathías Vidangossy
Unión Española
-
Ariel Páez
La Serena
-
Nicolás Millán
Deportes Naval
-
Luis Barbat
Ind. Medellín
-
Aníbal González
Morelia
-
Luca Pontigo
Rangers de Talca
-
Manuel Villalobos
Deportes Naval
-
Álvaro Salazar
Barnechea
-
Pedro García
O´Higgins
-
José Fuenzalida
Boca Juniors
-
Manuel Bravo
Unión San Felipe
-
Bruno Romo
Rangers de Talca
-
Narciso Cabrera
San Antonio Unido
-
Marcelo Ramírez
Deportes Naval
-
Miguel Aceval
Huachipato
-
Miguel Aceval
O´Higgins
-
Mirko Opazo
Palestino
-
Leonardo Rayo
Sham Shui Po
-
Cristian Bogado
Deportes Iquique
-
Andrés Scotti
Nacional
-
Mario Salgado
La Serena
-
Boris Rieloff
Deportes Iquique
-
Cristian Magaña
Everton
-
Julio Crisosto
Deportes Naval
-
Richard Leyton
Puerto Montt
-
Miguel Aceval
Unión Española
-
Felipe Muñoz
Coquimbo
-
Rubén Martínez
Santos Laguna
-
Joan Muñoz
Unión San Felipe
-
Luis Pavez
Cobresal
-
Christopher Penroz
Deportes Naval
-
Jonny Walker
NY Red Bulls
-
Ángel Carreño
Orebro
-
Yashir Pinto
FC Edmonton
-
Jorge Troncoso
Curicó Unido
-
Esteban Pavez
Unión Temuco
-
Felipe Muñoz
Univ. Concepción
-
Felipe Muñoz
Palestino
-
Felipe Hernández
Puerto Montt
-
Patricio Jerez
Cobreloa
-
Antonio Valjalo
O´Higgins
-
Jorge Toro
Unión Española
-
Hebert Revétria
Cobreloa
-
Manuel Muñoz
Fernández Vial
-
Germán Real
Blooming
-
Sergio Fernandez
Unión San Felipe
-
Joel Reyes
Univ. Concepción
-
Fabián Guevara
Deportes Concepción
-
Mario Salas
Santiago Morning
-
Richard Zambrano
Pumas
-
Jaime Pizarro
Argentinos Juniors
-
Luis Valenzuela
Temuco
-
Ricardo Sepúlveda
Alianza FC
-
Sebastián Toro
Deportes Iquique
-
Gonzalo Fierro
Flamengo
-
Francis Ferrero
Santiago Morning
-
Francis Ferrero
Santiago Wanderers
-
Francis Ferrero
Puerto Montt
-
Raul Sanchez
Everton
-
Humberto Cruz
Ñublense
-
Frank Lobos
La Serena
-
Cristián Flores
Atlante
-
José Yates
Deportes Iquique
-
Miguel Ángel Romero
Rangers de Talca
-
Eduardo Vilches
Necaxa
-
Carlos Cisternas
Ñublense
-
Alejandro Vásquez
Everton
-
César Gallardo
Coquimbo
-
Lizardo Garrido
Colchagua
-
Cristián Montecinos
Necaxa
-
Jaime Ramirez
Deportes Concepción
-
Agustin Salvatierra
Palestino
-
Germán Real
Ionikos
-
Bryan Rabello
Sevilla
-
Ismael Fuentes
Jaguares
-
Miguel González
Unión San Felipe
-
Juan Toloza
Unión San Felipe
-
Sebastián Montesinos
Curicó Unido
-
Nelson Cabrera
Chongqing Lifan
-
Arturo Farias
La Serena
-
Alejandro Vásquez
La Serena
-
Osmar Molinas
Libertad
-
Marcelo Fracchia
Unión Española
-
Marcelo Veron
AD Ceuta
-
Javier Baena
Deportivo Mandiyú
-
Sergio Verdirame
Morelia
-
Lucas Wilchez
Zaragoza
-
Rubens Nicola
Audax Italiano
-
Roberto Frojuelo
Palmeiras
-
Elson Beiruth
Magallanes
-
Darío Cajaravilla
All Boys
-
Miguel Latin
Temuco
-
Marcelo Barticciotto
América
-
Hugo González
Deportes Concepción
-
Rolando Garcia
Deportes Concepción
-
Sebastián Rojas
Deportes Naval
-
Raúl Olivares
La Serena
-
Juan Castillo
Liverpool M.
-
Álvaro Gustavo Sarabia
Fernández Vial
-
Rubén Bascuñán
Colchagua
-
Juan Carlos Cisneros
Guaraní
-
Juan Carlos Cisneros
San Martin San Juan
-
Gustavo De Luca
O´Higgins
-
Gabriel Mendoza
Shandong Luneng
-
Paulo Olivares
Huachipato
-
Benjamin Ruiz
La Serena
-
Esteban Paredes
Atlante
-
Carlos Reyes
Audax Italiano
-
Claudio Arbiza
Nacional
-
Raphael Aguerre
Danubio
-
Raúl Decaría
Montreal Olympique
-
Gilberto Velazquez
Olimpia
-
Francisco Fernandez
Temuco
-
Marco Munoz
Magallanes
-
Esteban Mancilla
Magallanes
-
Miguel Ángel Onzari
Vélez Sarsfield
-
Patricio Morales
Magallanes
-
Carlos Cisternas
Magallanes
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware