ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Eredivisie
La Liga
Premier League
World Cup
Serie A
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
2 Doelpunten
Meeste eigen doelpun
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
5 Doelpunten
Meeste eigen doelpun
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+13 punten
3 Doelpunten
Meeste eigen doelpun
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
3 Doelpunten
Meeste eigen doelpun
Brazil Serie A
Lima
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
1 Doelpunten
Meeste eigen doelpun
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 689
teams
w
1 189 402
Spelers
z
63 439
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 421 928
Spellen
v
1 514 009
Wedstrijdverslagen
F
982 772
Foto's
G
1 119 379
Video's
t
23 342
Stadions
y
14 430
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
4
TV
3
La Liga
Holand 2nd Div.
Serie A
1.89
3.75
3.72
D2
D36
FC Emmen
Helmond Sport
29/04 - 19:00
4.39
4.10
1.69
D2
D36
FC Utrecht
B
ADO Den Haag
29/04 - 19:00
2.38
3.46
3.60
SA
D34
Genoa
Cagliari
29/04 - 19:45
1.42
5.23
8.50
D1
D33
Barcelona
Valencia
29/04 - 20:00
1.89
3.75
3.72
D2
D36
FC Emmen
Helmond Sport
29/04 - 19:00
4.39
4.10
1.69
D2
D36
FC Utrecht
B
ADO Den Haag
29/04 - 19:00
1.42
5.23
8.50
D1
D33
Barcelona
Valencia
29/04 - 20:00
1.42
5.23
8.50
D1
D33
Barcelona
Valencia
29/04 - 20:00
1.89
3.75
3.72
D2
D36
FC Emmen
Helmond Sport
29/04 - 19:00
4.39
4.10
1.69
D2
D36
FC Utrecht
B
ADO Den Haag
29/04 - 19:00
2.38
3.46
3.60
SA
D34
Genoa
Cagliari
29/04 - 19:45
CA Morelia
Mexico
m
Morelia, Michoacán
m
gevestigd in 1950
A
menu
Overboekingen 2017/18
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
1979/1980
1978/1979
1977/1978
1976/1977
1975/1976
1974/1975
1973/1974
1972/1973
1971/1972
1970/1971
1969/1970
1968/1969
1967/1968
1966/1967
1965/1966
1964/1965
1963/1964
1962/1963
1961/1962
1960/1961
1959/1960
1958/1959
1957/1958
1956/1957
1955/1956
1954/1955
1953/1954
1952/1953
1951/1952
1950/1951
1949/1950
IN 13.49 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Jefferson Montero
Villarreal
3.50 M €
Sebastián Ferreira
Olimpia
2.01 M €
Diego Valdés
Audax Italiano
1.80 M €
Lucas Villafañez
Alanyaspor
1.60 M €
Sebastián Vegas
Audax Italiano
1.25 M €
Édison Flores
Aalborg BK
1.15 M €
Fernando Aristeguieta
América de Cali
886 mil €
Ray Sandoval
Sporting Cristal
800 mil €
Andy Polo
Millonarios
500 mil €
José Ortiz
Morelia
-
Juan Carlos Vera
Cruz Azul
-
Jorge Valdivia
Colo-Colo
-
Efraín Velarde
Monterrey
-
Daniel Silva
Jaguares
-
Joaquín Martínez
Pachuca
-
Luis Mendoza
Puebla
-
Juan Soto
Colo-Colo
-
José Ortiz
Deportivo Pasto
-
Paolo Medina
Monterrey
-
Pedro Osorio
Veracruz
-
Jefferson Duque
Atlético Nacional
-
Róbson
Joinville
-
Irven Ávila
Lobos BUAP
-
Rodrigo Millar
Atlas
-
Gabriel Alvez
Pachuca
-
Carlos Calvo
Atlante
-
Efraín Velarde
Monterrey
-
Carlos Fierro
Cruz Azul
-
Rafael Bautista
América
-
Enrique Pérez
Atlas
-
Arturo Picaseño
Deportivo Gladiadores
-
Alberto Acosta
Tigres
-
Cándido Ramírez
Correcaminos
-
Jorge Almirón
Atlas
-
Martín Rodríguez
Pumas
-
Juan Azuara
Tigres
-
Carlos Vargas
América
-
Israel Jiménez
Tigres
-
Camilo Sanvezzo
Club Tijuana
-
Manuel Pérez
América
-
Rodolfo Vilchis
Atlas
-
Rodolfo Vilchis
Atlas
-
Rodolfo Vilchis
Atlas
-
Alejandro Arana
Zacatepec
-
Arturo Ledesma
Alebrijes
-
Ulises Zurita
Salamanca CF
-
Diego Martínez
Zacatepec
-
Luis Pérez
Necaxa
-
Juan Vega
Mineros Zacatecas
-
William Mejía
Monterrey
-
Iván Moreno
América
-
Ricardo Marin
América
-
Eduardo Del Ángel
Morelia
-
Humberto Roon
Veracruz
-
Cesar Huerta
Chivas
-
Gonzalo Jara
Estudiantes
-
Franco Perez
Newell´s Old Boys
-
Pedro Jaque
Cobreloa
-
Aldo Rocha
Morelia
-
Carlos Vargas
América
-
Luis Mendoza
Morelia
-
Roberto Meraz
Morelia
-
César Huerta
Chivas
-
Miguel Fraga
Pumas
-
Jorge Padilla
Leones Negros
-
Mario Osuna
Morelia
-
Gustavo Ramírez
Tolima
-
Francisco Castrejon
Atlas
-
Juan Urteaga
Club León
-
Emanuel Loeschbor
Cruz Azul
-
Rodolfo Vilchis
Atlas
-
Marco Palacios
Pumas
-
Alejandro Gagliardi
Nueva Chicago
-
Cleomar
União São João
-
Jorge Vázquez
Univ. Católica
-
Luis Placencia
Leones Negros
-
Jorge Santillana
CA Morelia
-
Roberto Hernández
Monterrey
-
Sergio Cisneros
Veracruz
-
Ariel Leyes
Independiente Rivadavia
-
Cristian Penilla
Pachuca
-
Diego Mejía
Dorados
-
David Cabrera
Pumas
-
Olaf Heredia
Tigres
-
José Hernández
Cruz Azul
-
Gerardo Mascareño
Pachuca
-
Alex Fernandes
Mogi Mirim
-
Rodrigo Millar
Atlas
-
Marco Torsiglieri
Metalist
-
Oscar Gissi
Estudiantes
-
Facundo Erpen
Atlas
-
Enrique Pérez
Atlas
-
Juan Pablo Rodríguez
Atlas
-
Cristian Pellerano
América
-
Dieter Villalpando
Pachuca
-
Pablo Velázquez
Toluca
-
Ademar
Oro de Jalisco
-
Luis Rey
Puebla
-
Carlos Arango
Santa Fe
-
Hugo Rodríguez
Pachuca
-
Yair Urbina
Lobos BUAP
-
Carlos Miloc
Cúcuta Deportivo
-
Marco Figueroa
Everton
-
Eduardo Fernandez
Cruz Azul
-
Eduardo Fernandez
Atlante
-
Diego Mejía
Dorados
-
Yair Urbina
Lobos BUAP
-
Aldo Rocha
Club León
-
Sebastián Sosa
Pachuca
-
Gerardo Rodríguez
Toluca
-
Eduardo Del Ángel
Mazatlán
-
Ángel Sepúlveda
Querétaro
-
José Chávez
Queseros de San José
-
Ernest Nungaray
Neza FC
-
Miguel Hernández
Veracruz
-
Carlos Miloc
Deportivo Irapuato
-
Gastón Lezcano
O´Higgins
-
Rodrigo Millar
Atlas
-
Efraín Dimayuga
Jaguares
-
Sebastián Vegas
Audax Italiano
-
Raúl Ruidíaz
Universitario
-
Carlos Rodríguez
Venados
-
Eduardo Chávez
Correcaminos
-
Facundo Erpen
Atlas
-
Enrique Pérez
Atlas
-
Juan Pablo Rodríguez
Atlas
-
Humberto Guzmán
Atlético San Luis
-
Hernán Castro
Santiago Wanderers
-
Gabriel Achilier
Emelec
-
Aldo Rocha
Club León
-
Mario Osuna
Querétaro
-
Sebastián Sosa
Pachuca
-
Edgar Solano
Necaxa
-
Junior Paredes
Zulia
-
Daniel Parra
Necaxa
-
Ronaldo González
Correcaminos
-
Rubén Castellanos
Alacranes de Durango
-
Diego García
Atlante
-
Ulises Cardona
Necaxa
-
Neder Hernández
Raya2
-
Gabriel Montiel
Murciélagos
-
Omar Islas
Pumas Tabasco
-
Raúl Torres
Querétaro
-
Santiago Viera
Cerro Largo
-
Javier Ledezma
Chivas
-
Fernando Garcete
Resistencia SC
-
Ángel Tecpanécatl
Tepatitlán
-
Omar Rosas
Real España
-
Jonny Uchuari
Mushuc Runa
-
Cosme Castro
Puebla
-
Cristian Nasuti
River Plate
-
Rafael Lugo
Jaguares
-
Edgar Solano
Atlante
-
Antonio González
Deportivo Irapuato
-
Luis Rey
Atlante
-
Rodrigo Prieto
Club Tijuana
-
José Noriega
Santos Laguna
-
Alex Fernandes
Monterrey
-
Antonio González
Gallos Blancos
-
Omar Rodriguez
Cruz Azul
-
Álvaro Verda
Raya2
-
Bryan Mendoza
Atlante
-
Joao Rojas
CA Morelia
-
Jesús Ramírez
CA Morelia
-
Leonel Urbina
Unión de Curtidores
-
Antonio Torres
Guanacasteca
-
Miguel Pedroza
Necaxa
-
Brian Fernández
Colón
-
Sebastián Sosa
Pumas
-
Juan Gamboa
Toluca
-
Cleomar
Monterrey
-
Sergio Vergara
Cobreloa
-
Leobardo López
Club Celaya
-
José Saavedra
Cimarrones
-
Juan Vega
Venados
-
Gustavo Ramirez
Deportivo Cali
-
Junior Maleck
Correcaminos
-
Christopher Engelhart
Tepatitlán
-
Edson Chávez
Correcaminos
-
Luis Pérez
Temuco
-
Salvador Arévalo
Monterrey
-
Rodrigo Prieto
Midtjylland
-
Mauricio Galván
Atlante
-
Fernando llescas
Mazatlán
-
Enrique Cedillo
Mazatlán
-
Javier Ibarra
Club León
-
Armando González
CA Morelia
-
Jorge Santillana
Tecos FC
-
Nicolás Ramírez
Puebla
-
Mauricio Molina
Independiente Medellín
-
Miguel Zepeda
Cruz Azul
-
Mariano Trujillo
Pumas
-
Samuel Rivas
Chivas
-
Ángel Bustos
Colo-Colo
-
Mario Orta
Herediano
-
Eder Morales
CA Morelia
-
Gustavo Gatti
Banfield
-
Alan Cruz
Chapulineros Oaxaca
-
Alfonso Tamay
Venados
-
Kevin Magaña
Chivas
-
Eduardo Del Ángel
Mazatlán
-
Martín Zúñiga
Cruz Azul
-
Martín Barragán
Necaxa
-
Humberto Gonzalez
Club León
-
Marcial Mendoza
Necaxa
-
Juan Gutiérrez
Unión Española
-
Alan Cruz
Puebla
-
Rodrigo Melgarejo
Univ. San Martín
-
Jesús Ramírez
Coquimbo Unido
-
Sebastián Huerta
Querétaro
-
Diego Abella
Necaxa
-
Carlos Guzmán
Necaxa
-
Javier Ibarra
Monterrey
-
Diego Jiménez
Alebrijes
-
Diego Cortés
Chivas
-
Carlos Acosta
Venados
-
Eduardo Pérez
Zacatepec
-
Jesús González
Potros UAEM
-
José Peña
Puebla
-
Esteban Torres
Venados
-
Diego Gallegos
Toluca
-
Sergio Vázquez
Cimarrones
-
Luis Rodríguez
Toluca
-
Miguel Angel Nuñez
Club Celaya
-
Nicolás Díaz
Palestino
-
Víctor Milke
Querétaro
-
Juan Flores
Santos Laguna
-
Constantino López
Pumas
-
Roberto Meraz
Mazatlán
-
Santiago Ramírez
Venados
-
Bryan Salazar
Racing Murcia
-
Sergio Vergara
Club Celaya
-
Santiago Rodríguez
Venados
-
Diego Martínez
Tigres
-
Fernando Navarro
Club León
-
Luis Montes
Club León
-
Sonny Guadarrama
Santos Laguna
-
Adrián Aldrete
Dorados
-
Junior Madrigal
Carabobo FC
-
Irving Zurita
Cimarrones
-
Javier Ibarra
Monterrey
-
Jesús Ramírez
Coquimbo Unido
-
William Mejía
Raya2
-
Ángel Robles
Puebla
-
Alejandro Andrade
Necaxa
-
Edgar Solano
Monterrey
-
Diego Pineda
Correcaminos
-
Juan Gamboa
Toluca
-
Diego Cortés
Chivas
-
Mario Trejo
Venados
-
Alan Sosa
Brown de Adrogué
-
Kevin Magaña
Chivas
-
Diego Gallegos
Toluca
-
Melchor López
Mazatlán
-
Melchor López
Mazatlán
-
Juan Morales
Veracruz
-
Antonio González
Monterrey
-
Jassiel Ruiz
CDU Uruapan
-
Víctor Milke
FC Tulsa
-
Miguel Velázquez
ADR Jicaral
-
Vicente Poggi
Necaxa
-
Jesse Zamudio
Club León
-
Carlos González
Tecos FC
-
Ricardo Martinez
Club León
-
José Cruzalta
Toluca
-
Joao Rojas
Emelec
-
Manuel Pérez
Toluca
-
Lisandro Sacripanti
Blooming
-
Andrés Orozco
Dorados
-
Alberto Lucio
Mérida FC
-
Carlos Rodríguez
Mérida FC
-
Felipe Rodríguez
Mérida FC
-
Jesus Castillo
Mérida FC
-
Darío Javier Franco
Atlas
-
Márvin de la Cruz
Atlante
-
José Buljubasich
Rosario Central
-
Isai Fainsod
Lobos BUAP
-
Leonel Conde
Cerro
-
Mauricio Molina
CA Morelia
-
Wanderson
CRB
-
Joel Huiqui
Cruz Azul
-
Adrián García Arias
San Luis
-
Ignacio Carrasco
Querétaro FC
-
Hugo Sánchez
Tigres
-
Johan Rodríguez
Necaxa
-
Iván Valenciano
Veracruz
-
António Carlos
Santos Laguna
-
Jesús Urbina
Mérida FC
-
Francisco Dorame
Mérida FC
-
Mario Diaz
Cruz Azul
-
Ariel Graziani
Veracruz
-
Camilo Romero
Chivas
-
Nicolás Ramírez
CA Morelia
-
Jafet Soto
Herediano
-
Jafet Soto
Estudiantes Tecos
-
Mauricio Cienfuegos
CD Luis Angel Firpo
-
Marcos Misdrahi
Pumas
-
Arnold Cruz
Toluca
-
Jorge Gastelum
Mérida FC
-
Marcinho
CRB
-
José María Martín
Valencia
-
Armando Zamorano
Jaguares
-
Christian Valdez
Jaguares
-
Julio Atilano
Toros Neza
-
Juliano Rangel
Altamira
-
Guillermo Padron
Atlas
-
Claudio Boy
Toros Neza
-
Marco Figueroa
Cobreloa
-
Gabriel Garcia
Chivas
-
Jesús Urbina
Toros Neza
-
Eder Pacheco
Venados
-
Julio García
Cienciano
-
Ángel Sepúlveda
Atlante
-
Damián Manso
Jaguares
-
Arnold Cruz
SJ Earthquakes
-
José Noriega
Tigres
-
José Noriega
Santos Laguna
-
Martín Gómez
Independiente Rivadavia
-
Thiago Matias
Santo André
-
Felipe Ayala
Querétaro
-
Gerardo Rodríguez
Toluca
-
Luis Alonso Sandoval
Necaxa
-
Joel Huiqui
Cruz Azul
-
Edgar Lugo
Cruz Azul
-
Yasser Corona
Puebla
-
Jorge Salcedo
LA Salsa
-
Javier Hernández
Estudiantes Tecos
-
Diego Jiménez
Estudiantes Tecos
-
Claudinho
Bahia
-
Luis Landín
Pachuca
-
Christian Sánchez
Santos Laguna
-
Gabriel Pereyra
Atlante
-
Róbson Luís
Bahia
-
Julio García
Cienciano
-
Roberto Palacios
Estudiantes Tecos
-
David Henríquez
Colo-Colo
-
Bofo Bautista
Estudiantes Tecos
-
Miguel Zepeda
CA Morelia
-
Héctor Altamirano
San Luis
-
Osmar
Palmeiras
-
Reinaldo Navia
Estudiantes Tecos
-
Oscar Rojas
Puebla
-
Marquez Lugo
Pumas
-
Diego Galván
Lanús
-
Jared Borgetti
Puebla
-
Rodolfo García
Atlas
-
Gonzalo Choy
Arg. Juniors
-
Mauricio Romero
Lanús
-
Aldo Ramírez
Nacional
-
Joãozinho
Vitória
-
Andrés Mendoza
Steaua
-
Hugo Droguett
Tecos FC
-
Miguel Sabah
Cruz Azul
-
Oscar Rojas
Jaguares
-
Jorge Hernandez
Atlas
-
Luis Gabriel Rey
Atlante
-
Luis Alonso Sandoval
Monterrey
-
Aldo Ramírez
Atlético Nacional
-
Mauro Cejas
Santos Laguna
-
Cirilo Saucedo
Club Tijuana
-
Moreno y Fabianesi
Colón
-
Luis Rey
Atlante
-
Fernando Arce
Atlante
-
Rodrigo Prieto
Puebla
-
Javier Saavedra
Tigres
-
Mauricio Romero
Atlas
-
Ricardo Martínez
Santos Laguna
-
Wilson Mathías
Ituano
-
Fernando Salazar
Pachuca
-
Horacio Cervantes
Pumas
-
Horacio Cervantes
Atlante
-
Paulo Chávez
Chivas
-
Diego Martinez
Chivas
-
Gerardo Torres
Estudiantes Tecos
-
Federico Vilar
Atlante
-
Rafael Márquez
Atlante
-
Jaime Lozano
Cruz Azul
-
Rodrigo Prieto
CA Morelia
-
Mariano Trujillo
CA Morelia
-
Carlos Pavón
At. Celaya
-
Carlos Pavón
Real España
-
Nicolás Pavlovich
Kaiserslautern
-
Walter Montillo
San Lorenzo
-
Villanueva
Racing Club
-
Ángel Comizzo
Club León
-
Cle Kooiman
Cruz Azul
-
Jose Salgado
Club León
-
Juan Chavez
Atlas
-
Luis García Postigo
Chivas
-
Hugo Chávez
Veracruz
-
José Luís García
Olimpo
-
Damián Álvarez
River Plate
-
Alejandro Leyva
Veracruz
-
Luis Noriega
Puebla
-
Edison Toloza
Millonarios
-
Bernardo Sainz
Dorados
-
Juan Carlos Arellano
Veracruz
-
Gerardo Arroyo
Neza FC
-
Eduardo Mendoza
Neza FC
-
Ariel Garcé
River Plate
-
Oscar Hernández
Jaguares
-
José Luis Malibrán
Venados
-
Duvier Riascos
Pachuca
-
Fabián Villaseñor
Jaguares
-
Luis Morales
Pachuca
-
Francisco Acuña
Tigres
-
Héctor Reynoso
Chivas
-
Jorge Sánchez
Atlético San Luis
-
Ignacio González
Pumas
-
Horacio Sanchez
Club León
-
José Cárdenas
América
-
Roberto Vargas
Atlas
-
Irving Rubirosa
Jaguares
-
Hector Castro
Monterrey
-
Miguel Fuentes
At. Celaya
-
Armando Vara
Neza FC
-
Jaime Ruiz
Veracruz
-
Adalberto Palma
Necaxa
-
Ever Guzmán
Neza FC
-
Edgar Andrade
Jaguares
-
Jaime Vera
Cobreloa
-
Felipe Baloy
Santos Laguna
-
Carlos Ochoa
Atlas
-
Héctor Mancilla
Atlas
-
Rodrigo Salinas
Puebla
-
Juan Govea
El Nacional
-
Arévalo Rios
Palermo
-
Jorge López Malo
Cruz Azul
-
Alfredo Navarrete
Necaxa
-
Miguel Sansores
Cruz Azul Hidalgo
-
Aníbal González
Colo-Colo
-
Luis Cardozo
Cerro Porteño
-
Héctor Búrguez
Progreso
-
José Letelier
Colo-Colo
-
Angel Tulio Zof
Club Celaya
-
Mauro Cejas
Santos Laguna
-
Jorge Villalpando
Pachuca
-
Yorley Mena
Ind. Medellín
-
Marco Palacios
Pumas
-
Rafael García
Nacional
-
Carlos Calvo
Atlante
-
Jefferson Cuero
Santa Fe
-
Pedro González
Lleida Esportiu
-
Martín Alaníz
River Plate
-
Omar Rodriguez
Cruz Azul
-
Alexandro Álvarez
Puebla
-
David Depetris
Sigma
-
Oscar Fernández
Altamira FC
-
Eisner Loboa
Club León
-
Edson Juárez
De Los Altos
-
Reinaldo Navia
América
-
Andrés Chitiva
Pachuca
-
Alejandro Glaría
Pumas
-
Alberto Hernández
Cruz Azul
-
Silviano Delgado
Toluca
-
Joel Sánchez
Chivas
-
Hamilton Pereira
River Plate
-
Carlos López
América
-
Alexandro Álvarez
Puebla
-
Javier Astúa
Municipal Puntarenas
-
Diego Campo
Toros Neza
-
Marcelo Carracedo
Santos Laguna
-
Jesus Mendoza
Atlante
-
Óscar Razo
Jaguares
-
José Ruiz
Jaguares
-
Uriel Álvarez
Santos Laguna
-
Carlos Ochoa
Santos Laguna
-
Rodrigo Salinas
Puebla
-
Antonio Olvera
Santos Laguna
-
Carlos Morales
Santos Laguna
-
Edgar Solano
Atlas
-
José López
Cruz Azul
-
Jaime Durán
Puebla
-
Mauricio Romero
Atlas
-
Franz Torres
Pumas
-
Hector Hernandez
Cruz Azul
-
Edgardo Fuentes
Cobreloa
-
Óscar Razo
Jaguares
-
Diego Mejía
Toros Neza
-
Victor Guajardo Valdes
Toros Neza
-
Luis Orozco
Cruz Azul
-
Higinio Bucio
Toros Neza
-
Hernán Buján
Talleres
-
Hernán Buján
Club León
-
Everaldo Begines
Santos Laguna
-
Javier Lozano
Tigres
-
Ismael Pineda
Mérida FC
-
Ismael Pineda
Mérida FC
-
Daniel Arreola
Pachuca
-
Christian Ramirez
Toluca
-
Carlos Morales
Pachuca
-
Antonio Pedroza
Jaguares
-
Jaime Ramirez
Deportes Concepción
-
Damián Álvarez
River Plate
-
Jorge Zárate
Puebla
-
Héctor Mancilla
Atlas
-
Fernando Morales
Pumas
-
Victor Guajardo
Toros Neza
-
Ignacio Rodriguez
Zacatepec
-
José Cárdenas
América
-
Rodrigo Godínez
Atlas
-
Higinio Bucio
Neza FC
-
Victor Guajardo
Neza FC
-
Carlos Barra
Veracruz
-
Sergio Bueno
Querétaro
-
Santiago Tréllez
Ind. Medellín
-
Pablo Gomez
Veracruz
-
Carlos Bustos
Independiente
-
Jesus Castillo
Pumas Morelos
-
Choy González
Argentinos Juniors
-
Gustavo Moscoso
Puebla
-
Enrique Vizcarra
Santos Laguna
-
Marvin Cabrera
Pachuca
-
Edgar Solano
Necaxa
-
José Antonio Rosas
Mérida FC
-
Mario García
Santos Laguna
-
Guillermo Huerta
América
-
Sergio Verdirame
Colo-Colo
-
Rodrigo Millar
Atlas
-
Fernando Silva
Toros Neza
-
Francisco Torres
Santos Laguna
-
Raúl Servín
Pumas
-
Sergio Santana
Atlas
-
Gustavo Gatti
Liverpool M.
-
Pablo Bezombe
Racing Club
-
UIT 26.15 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Raúl Ruidíaz
Seattle Sounders
6.36 M €
Diego Valdés
Santos Laguna
6.10 M €
Jefferson Montero
Swansea City
5.00 M €
Sebastián Ferreira
Libertad
3.71 M €
Andy Polo
Portland Timbers
2.27 M €
Marco Torsiglieri
Rosario Central
1.30 M €
Duvier Riascos
Cruzeiro
900 mil €
Sebastián Ferreira
Libertad
412 mil €
Jesús Ramírez
Marítimo
100 mil €
Édison Flores
DC United
-
Joel Huiqui
Las Vegas Lights
-
Jefferson Cuero
América de Cali
-
Carlos Ambriz
Sport Boys Callao
-
Jürgen Castañeda
Loros
-
Jorge Zárate
Lobos BUAP
-
Rodrigo Godínez
Lobos BUAP
-
Rodrigo Godínez
Atlas
-
Antonio Olvera
Tampico Madero
-
Hibert Ruiz
Veracruz
-
Fabián Villaseñor
Puebla
-
Jorge Almirón
Club León
-
Christian Valdéz
Leones Negros
-
Fabián Villaseñor
Puebla
-
Francisco Figueroa
Pachuca
-
Alejandro Gagliardi
Chacarita Jrs
-
Antonio Olvera
Tampico Madero
-
Willbert Belmont
Puebla SAI
-
Eder Guerrero
Loros
-
Eder Guerrero
AEM FC
-
Eder Guerrero
Neza FC
-
Alejandro Ruíz
Cuautitlán
-
Juan Ixtlahuac
Tepatitlán
-
Juan Ixtlahuac
Puebla
-
Miguel Hernández
Veracruz
-
Rodrigo Godínez
Lobos BUAP
-
Armando Zamorano
Querétaro
-
Jefferson Cuero
Santos Laguna
-
Jefferson Duque
Atlas
-
Santiago Altamira
Cafetaleros de Tapachula
-
Fernando Ortiz
Cimarrones
-
Andy Polo
Portland Timbers
-
Jorge Zárate
Puebla
-
José Meza
Loros
-
Claudio Zamudio
Mineros Zacatecas
-
Jesús González
Potros UAEM
-
Juan Soto
Universidad de Chile
-
Cristian Gordillo
California United
-
Dayler Domínguez
Cortuluá
-
Ariel Uribe
Antofagasta
-
Edgardo Fuentes
Unión Española
-
Gastón Lezcano
Univ. Católica
-
Humberto Roon
Veracruz
-
Salvador Reyes
Puebla
-
Ray Sandoval
Sporting Cristal
-
Jorge Valadéz
Correcaminos
-
Jesús Rivera
Alacranes de Durango
-
Jesús Rivera
Cuautitlán
-
Juan Carlos Vera
Tampico Madero
-
Francisco Figueroa
Pachuca
-
Ángel Sepúlveda
Chivas
-
Rafael Bautista
At. Celaya
-
Edwin Manica
Puebla SAI
-
Ernest Nungaray
Sport Boys Callao
-
Diego Rangel
Sport Boys Callao
-
Omar Saint Andre
Cafetaleros de Tapachula
-
Cristian Cruz
Loros
-
Carlos Guzmán
Necaxa
-
Gerardo Rodríguez
Puebla
-
Salvador Reyes
Cimarrones
-
Ignacio González
Correcaminos
-
Hibert Ruiz
Necaxa
-
Jefferson Cuero
Rionegro Águilas
-
Ernest Nungaray
Ayacucho FC
-
Emanuel Loeschbor
Correcaminos
-
Fabián Villaseñor
Puebla
-
Felipe Baloy
Atlas
-
Victor Guajardo
Deportivo Tepic
-
Oscar Fernández
Necaxa
-
Jacinto Ambriz
Cruz Azul
-
Joel Huiqui
Cafetaleros de Tapachula
-
Humberto Guzmán
Atlético San Luis
-
Rafael García
Defensa y Justicia
-
Yorley Mena
Junior Barranquilla
-
Jorge Santillana
Monterrey
-
Roberto Hernández
Monterrey
-
Sergio Cisneros
Club Acapulco
-
Oscar Pantoja
Monterrey
-
Armando Zamorano
Querétaro
-
Efraín Dimayuga
Jaguares
-
Érick Aguirre
Pachuca
-
Hibert Ruiz
Chiapas
-
Rodrigo Godínez
Veracruz
-
Hibert Ruiz
Pumas
-
Christian Valdéz
Puebla
-
Daniel Arreola
Dorados
-
Fernando Silva
Atlante
-
Pedro Beltrán
Alebrijes
-
Pedro Beltrán
Murciélagos
-
Jorge Sánchez
Necaxa
-
Ever Guzmán
Correcaminos
-
Luis Morales
Correcaminos
-
Carlos Ambriz
Atlético San Luis
-
Carlos Morales
Lobos BUAP
-
Eduardo Mendoza
Correcaminos
-
Gabriel Garcia
Real España
-
Carlos Rodríguez
Club León
-
José Hernández
Jaguares
-
Heriberto Morales
Chivas
-
Olaf Heredia
Cruz Azul
-
Carlos Guzmán
Club León
-
Christian Valdéz
Club León
-
Carlos Miloc
Deportivo Irapuato
-
Eduardo Fernandez
Atlante
-
Eduardo Fernandez
Chivas
-
Ariel Leyes
Aldosivi
-
Carlos Ambriz
Sport Boys Callao
-
Ulises Jaimes
Zacatepec
-
Yorley Mena
Alianza Petrolera
-
Edgar Huerta
Alebrijes
-
Ignacio González
Dorados
-
Hibert Ruiz
Leones Negros
-
Victor Guajardo
Cimarrones
-
Facundo Erpen
Atlas
-
Joel Huiqui
Potros UAEM
-
Claudio Zamudio
Club Celaya
-
Cristian Gordillo
Juárez
-
Carlos Miloc
Deportivo Irapuato
-
Francisco Figueroa
Pachuca
-
Felipe Baloy
Tauro FC
-
Joel Huiqui
Cafetaleros de Tapachula
-
Oscar Fernández
Alebrijes
-
Victor Guajardo
Zacatepec
-
Ever Guzmán
Correcaminos
-
Cirilo Saucedo
Juárez
-
Cristian Cruz
Loros
-
Yorley Mena
Independiente Medellín
-
Felipe Baloy
Rionegro Águilas
-
Eisner Loboa
América Mineiro
-
Alejandro Gagliardi
Patronato
-
Hernán Castro
Audax Italiano
-
Yorley Mena
América de Cali
-
Rodrigo Godínez
Lobos BUAP
-
Ulises Jaimes
Deportivo Tepic
-
Antonio Olvera
Tampico Madero
-
Cristian Gordillo
Juárez
-
Efraín Velarde
Club León
-
Luis Rey
Atlante
-
Cosme Castro
Cruz Azul
-
José Noriega
Santos Laguna
-
Alex Fernandes
Monterrey
-
Omar Rodriguez
Cruz Azul
-
Alan Sosa
Cerrito
-
Javier Ibarra
Club León
-
Sergio Vergara
Curicó Unido
-
Omar Rosas
Platense Municipal
-
Miguel Velázquez
Atlante
-
Ángel Robles
Puebla
-
Rodrigo Melgarejo
Club Celaya
-
Diego Pineda
Correcaminos
-
Junior Paredes
Estudiantes de Mérida
-
Álvaro Verda
Querétaro
-
Edgar Solano
Atlante
-
Rafa Márquez Lugo
Jaguares
-
Diego López
Cimarrones
-
Joaquín Martínez
Club León
-
Mauricio Romero
Atlante
-
Adrián Aldrete
Dorados
-
Junior Madrigal
Carabobo FC
-
Mauricio Romero
Atlas
-
Edgar Solano
Necaxa
-
Carlos González
Tecos FC
-
Alejandro Leyva
Veracruz
-
Antonio González
Gallos Blancos
-
Ulises Zurita
CA La Paz
-
Francisco Aguero
CA La Paz
-
Ulises Jaimes
CA La Paz
-
Ismael Íñiguez
Pumas
-
Antonio González
Deportivo Irapuato
-
Vicente Poggi
Necaxa
-
Jesse Zamudio
Club León
-
Gerardo Magaña
Mazatlán
-
Luis Placencia
Leones Negros
-
Adrián García Arias
Deportivo Achuapa
-
Cleomar
Monterrey
-
Róbson
Lagartos
-
Rubén Castellanos
Tepatitlán
-
Mario Trejo
Venados
-
Dennys Navarrete
Tlaxcala FC
-
Miguel Pedroza
Tlaxcala FC
-
Bryan Mendoza
Club Celaya
-
Gustavo Ramirez
Deportivo Cali
-
Sebastián Sosa
Vélez Sarsfield
-
Brian Fernández
Almirante Brown
-
Gustavo Gatti
Banfield
-
Jonny Uchuari
Libertad de Loja
-
Raúl Torres
Alebrijes
-
Gerardo Torres
MesoAmerica
-
Roberto Rosas
Zacatepec
-
Eder Morales
Club León
-
Jesús Ramírez
Nacional
-
José Letelier
Huachipato
-
Javier Ledezma
Chivas
-
Leonel Urbina
Unión de Curtidores
-
Leonel Urbina
Puebla
-
Ronaldo González
Atlante
-
Diego Abella
Tepatitlán
-
Arturo Ledesma
Leones Negros
-
Santiago Ramírez
Santos Laguna
-
Daniel Parra
Monterrey
-
Luis Pérez
CA La Paz
-
Neder Hernández
Alebrijes
-
Samuel Rivas
Tigres
-
Ángel Bustos
Cobreloa
-
Mario Orta
Saprissa
-
Carlos Morales
Pachuca
-
Santiago Rodríguez
Venados
-
Lenin Esquivel
Deportivo Tepic
-
Jorge Valdivia
Mazatlán
-
Sebastián Sosa
Mazatlán
-
Fernando Aristeguieta
Mazatlán
-
Miguel Sansores
Mazatlán
-
Cándido Ramírez
Mazatlán
-
Paolo Medina
Panetolikos
-
Sagir Arce
Mazatlán
-
Ricardo Gutiérrez
Mazatlán
-
Edgar Zatarain
Pacific FC
-
Carlos López
Atlante
-
Constantino López
Tigres
-
Gustavo Ramírez
Tolima
-
Juan Chávez
Tigres
-
Axel García
Atlante
-
Vanexcel Padilla
Correcaminos
-
Rodrigo Millar
Mazatlán
-
Gonzalo Jara
Mazatlán
-
Mario Trejo
Venados
-
Omar Rodriguez
Chivas
-
Pedro Osorio
Neza FC
-
Pedro Osorio
Veracruz
-
Pedro Jaque
Cobreloa
-
Sebastián Vegas
Monterrey
-
Luis Malagón
Necaxa
-
Lucas Villafañez
Panathinaikos
-
Ray Sandoval
Cusco FC
-
Andrés Catalán
Mazatlán
-
Rodolfo Vilchis
Teca UTN
-
Rodolfo Vilchis
Venados
-
Rodolfo Vilchis
Neza FC
-
Rodolfo Vilchis
Potros UAEM
-
Humberto Guzmán
Tepatitlán
-
Jorge Valadéz
Correcaminos
-
Leonel Conde
CD FAS
-
José Peña
Tlaxcala FC
-
Esteban Torres
Alebrijes
-
Alfonso Tamay
Atlante
-
Víctor Milke
FC Tulsa
-
Pedro González
Osorno
-
Juan Morales
Deportivo Irapuato
-
Antonio González
Santos Laguna
-
Martín Barragán
Puebla
-
Carlos Guzmán
Toluca
-
Martín Zúñiga
Correcaminos
-
Kenneth Jaime
Tigres
-
Bryan Salazar
Tlaxcala FC
-
Diego Martínez
Atlante
-
Diego Martínez
Tigres
-
Gael Acosta
Club Celaya
-
Enrique Vizcarra
Puebla
-
Fernando Navarro
Club León
-
Hernán Pineda
Raya2
-
Carlos Salazar
Raya2
-
Juan Vega
Raya2
-
Gabriel Achilier
Alianza Lima
-
Humberto Gonzalez
Estudiantes Tecos
-
Armando González
Deportivo Irapuato
-
Ariel Uribe
Antofagasta
-
Marcial Mendoza
Unión de Curtidores
-
Juan Gutiérrez
Coquimbo Unido
-
Ricardo Campos
Club León
-
Marcos Misdrahi
Correcaminos
-
Alan Cruz
Chiapas
-
Alan Cruz
Chapulineros Oaxaca
-
William Mejía
Atlético San Luis
-
Diego Jiménez
Club Celaya
-
Jesús González
Cimarrones
-
Alejandro Arana
CD Tudelano
-
Eduardo Pérez
Tampico Madero
-
Luis Montes
Club León
-
Jorge Zárate
Atlas
-
Rodolfo García
Racing Club
-
Camilo Romero
Chivas
-
Nicolás Ramírez
Atlas
-
Jafet Soto
Pachuca
-
Jafet Soto
Herediano
-
Hugo Droguett
Cruz Azul
-
Fernando Salazar
Necaxa
-
Wanderson
Uberlândia
-
Wanderson
Democrata-GV
-
Eder Pacheco
Puebla
-
Lisandro Sacripanti
San Martin de San Juan
-
Alberto Lucio
Mérida FC
-
Carlos Rodríguez
Mérida FC
-
José Buljubasich
River Plate
-
Mauricio Cienfuegos
Santos Laguna
-
Arnold Cruz
DC United
-
Luis Perez
Univ. Católica
-
Marco Figueroa
Club América
-
David Henríquez
Colo-Colo
-
Adrián Aldrete
Dorados
-
Luis Ángel Landín
Atlante
-
Yasser Corona
Mérida FC
-
Christian Sánchez
San Luis
-
Ever Guzmán
Veracruz
-
António Carlos
Atlante
-
Junior Madrigal
Carabobo FC
-
Arturo González
Mérida FC
-
Jesus Castillo
Mérida FC
-
Sonny Guadarrama
Mérida FC
-
Carlos Jiménez
Mérida FC
-
Pedro Beltrán
Atlante
-
Isai Arredondo
San Luis
-
Cristian Gordillo
Mérida FC
-
Cristian Gordillo
Club Celaya
-
Arnold Cruz
Olimpia
-
Martín Gómez
Independiente Rivadavia
-
Martín Gómez
Independiente Rivadavia
-
Francisco Dorame
Toros Neza
-
Mario Moreno
Toros Neza
-
Ismael Pineda
Toros Neza
-
Pedro Beltrán
Toros Neza
-
Miguel Sansores
Toros Neza
-
Victor Guajardo Valdes
Toros Neza
-
Eder Pacheco
Puebla
-
Omar Trujillo
Club Celaya
-
Julio García
Cienciano
-
Alejandro Glaría
Jaguares
-
Claudinho
Monterrey
-
Luis Ángel Landín
Puebla
-
Pedro Beltrán
Sportivo Belgrano
-
Yasser Corona
Jaguares
-
Luis Noriega
Jaguares
-
Alberto Lucio
Toros Neza
-
Fernando Silva
Toros Neza
-
Miguel Fraga
Mérida FC
-
Alexis Mendiola
Sundsvall
-
Luis Gabriel Rey
Jaguares
-
Elías Hernández
Mérida FC
-
Jaime Durán
Puebla
-
Adrián García Arias
Querétaro FC
-
Jorge Salcedo
LA Galaxy
-
Fernando Salazar
Club León
-
Ángel Sepúlveda
Atlante
-
Jorge Gastelum
Mérida FC
-
Jesus Castillo
Jaguares
-
Guillermo Padron
Club León
-
Pablo Hutt
CSD Municipal
-
Elías Hernández
Pachuca
-
Jesús Urbina
Toros Neza
-
Jesús Urbina
Toros Neza
-
Diego Mejía
Toros Neza
-
Luis Rey
Pachuca
-
Wanderson
Paraná
-
Oscar Rojas
Mérida FC
-
Róbson Luís
Santos Laguna
-
Julio García
Cienciano
-
Roberto Palacios
Atlas
-
Orozco
Internacional
-
Bofo Bautista
Pachuca
-
Carlos Morales
Tigres
-
Reinaldo Navia
Club América
-
Cristian Nasuti
River Plate
-
Diego Galván
Lanús
-
Moreno y Fabianesi
Vélez Sársfield
-
Hernán Buján
Olimpo
-
Ariel Garcé
River Plate
-
Edgar Solano
Atlante
-
José Noriega
Santos Laguna
-
Luis Ángel Landín
Houston Dynamo
-
Wilson Matias
Internacional
-
Walter Montillo
San Lorenzo
-
Héctor Altamirano
Tecos
-
Fernando Arce
S. Laguna
-
Joãozinho
Atlético-PR
-
Gonzalo Choy
Monterrey
-
Luis Landín
Cruz Azul
-
Aldo Ramírez
Atlético Nacional
-
Jaime Durán
Atlas
-
Thiago Mathias
Santa Cruz
-
Omar Trujillo
Atlas
-
Horacio Cervantes
Cruz Azul
-
Ever Guzmán
Atlante
-
Andrés Mendoza
Diyarbakirspor
-
Luis Landín
Cruz Azul
-
David Depetris
Spartak Trnava
-
Luis Ángel Landín
Houston Dynamo
-
Carlos Pavón
Udinese
-
Carlos Pavón
Deportivo Cali
-
Mario Ruiz
Tigres
-
Ricardo Martínez
Indios Juarez
-
Gabriel Alvez
Nacional
-
Sergio Blancas
Mérida FC
-
Paulo Chávez
Tapatío
-
Diego Martinez
Tigres
-
Gerardo Torres
Estudiantes Tecos
-
Moisés Muñoz
Atlante
-
Marvin Cabrera
Jaguares
-
Jaime Durán
Jaguares
-
Omar Trujillo
Tigres
-
Ignacio Carrasco
Melipilla
-
Ignacio Carrasco
Querétaro FC
-
Jared Borgetti
Club León
-
Hugo Sánchez
Tigres
-
Rodrigo Prieto
Carabobo FC
-
Rodrigo Prieto
Cruz Azul
-
Rodrigo Prieto
Mérida FC
-
Nicolás Pavlovich
Banfield
-
Mauricio Molina
Al Ain
-
Villanueva
Ulsan Hyundai
-
Ángel Comizzo
River Plate
-
Cle Kooiman
Tampa Bay
-
Iván Valenciano
Independiente Medellín
-
Juan Chavez
Atlas
-
Javier Lozano
Guerreros de Tabasco
-
Luis García Postigo
Puebla
-
Hugo Chávez
Tigres
-
José Luís García
Univ. Chile
-
Damián Álvarez
Pachuca
-
Carlos González
Pumas
-
Oribe Peralta
Club León
-
Mariano Trujillo
Xanthi
-
Johan Rodríguez
Querétaro FC
-
Damián Manso
LDU Quito
-
Bernardo Sainz
Estudiantes Tecos
-
Edgar Andrade
Pachuca
-
Jorge Gastelum
Atlas
-
Rodolfo Vilchis
Querétaro
-
Carlos Guzmán
Puebla
-
Federico Vilar
Atlas
-
Enrique Pérez
Atlas
-
Higinio Bucio
Atlas
-
Jesus Castillo
Atlético San Luis
-
Eder Guerrero
Atlético San Luis
-
Victor Guajardo
Querétaro
-
Horacio Sanchez
Puebla
-
Marcinho Beija-Flor
CRB
-
Santiago Tréllez
Atlético Nacional
-
Humberto Guzmán
Necaxa
-
Edson Juárez
Querétaro
-
Edison Toloza
Junior Barranquilla
-
Cristian Gordillo
Atlético San Luis
-
Adrián García Arias
Club Celaya
-
Irving Rubirosa
Toluca
-
Hector Castro
Chivas
-
Miguel Fuentes
Veracruz
-
Francisco Martínez
Estudiantes Tecos
-
Flavio Davino
Cruz Azul
-
Jorge Gastelum
Pachuca
-
Luis Noriega
Puebla
-
João Rojas
Cruz Azul
-
Sergio Santana
Chiapas FC
-
Carlos Guzmán
Atlético San Luis
-
Victor Guajardo
Atlético San Luis
-
Roberto Vargas
Alebrijes
-
Fernando Salazar
Mérida FC
-
Yasser Corona
Querétaro
-
Jaime Durán
Puebla
-
Reinaldo Navia
América
-
Geovanni Catalán
Ballenas Galeana
-
Juan Carlos Arellano
Zacatepec
-
Cristian Gordillo
Necaxa
-
Fernando Salazar
Mérida FC
-
Jorge Sánchez
Necaxa
-
Fabián Villaseñor
Atlético San Luis
-
Héctor Mancilla
Cúcuta Deportivo
-
Angel Tulio Zof
Toronto FC
-
Rodrigo Godínez
Atlas
-
Fabián Villaseñor
Puebla
-
Hamilton Pereira
Danubio
-
Carlos Arango
Unión Magdalena
-
Javier Astúa
Palestino
-
Ricardo Martinez
Monterrey
-
Gerardo Mascareño
Club León
-
Alexis Mendiola
GIF Sundsvall
-
Oscar Gissi
CS Chênois
-
Humberto Guzmán
Zacatepec
-
Ever Guzmán
Lobos BUAP
-
Rodrigo Salinas
Pachuca
-
Andrés Chitiva
Pachuca
-
Alex Fernandes
Monterrey
-
Alberto Hernández
Jaguares
-
Silviano Delgado
Lagartos
-
Joel Sánchez
Chivas
-
Reiji Sato
Águilas Reales
-
Enrique Pérez
Atlas
-
Aldo Ramírez
Atlas
-
Rodolfo Vilchis
Atlas
-
Jorge Gastelum
Querétaro
-
Victor Guajardo
Correcaminos
-
Sergio Santana
Querétaro
-
Jorge Villalpando
Chiapas
-
Aníbal González
Monterrey
-
Jorge Vázquez
Gimnasia y Tiro
-
Pablo Gomez
Pachuca
-
Hernán Buján
Huracán
-
Edison Toloza
Puebla
-
Jaime Durán
Puebla
-
Jorge Gastelum
Puebla
-
José López
Mérida FC
-
Miguel Zepeda
Toluca
-
Franz Torres
Jaguares
-
Marco Figueroa
At. Celaya
-
Jaime Ramirez
Toros Neza
-
Héctor Búrguez
Rampla Juniors
-
Damián Álvarez
River Plate
-
Edgar Solano
Necaxa
-
Edgar Solano
Monterrey
-
José Antonio Rosas
Mérida FC
-
Roberto Vargas
Atlas
-
Sergio Verdirame
Monterrey
-
Jesus Castillo
Jaguares
-
Luis Noriega
Jaguares
-
Luis Ángel Landín
Querétaro
-
Everaldo Begines
Club León
-
Ismael Pineda
Mérida FC
-
Manuel Pérez
Veracruz
-
Christian Valdéz
Veracruz
-
Christian Ramirez
América
-
Márvin de la Cruz
Necaxa
-
Adrián Aldrete
América
-
Jaime Lozano
Pumas
-
Guillermo Chávez
Mérida FC
-
Emilio Mora
Cruz Azul
-
Hector Hernandez
Pachuca
-
Marcelo Carracedo
Platense
-
Edgar Lugo
Santos Laguna
-
Rafael Márquez
Chivas
-
Adrián García Arias
Querétaro
-
Luis Rey
Jaguares
-
Yasser Corona
Jaguares
-
Marvin Cabrera
Toluca
-
Rodolfo Vilchis
Delfines del Carmen
-
Cristian Gordillo
Deportivo Irapuato
-
Ángel Sepúlveda
Neza FC
-
Higinio Bucio
Neza FC
-
Juliano Rangel
Tigrillos
-
Mauricio Romero
Colón
-
Ernest Nungaray
Neza FC
-
Octavio Hernández
Neza FC
-
Víctor Martínez
Neza FC
-
Carlos Guzmán
Club Tijuana
-
Carlos Barra
Veracruz
-
Eisner Loboa
América de Cali
-
César Escobedo
Neza FC
-
Carlos Bustos
Huracán
-
Pablo Bezombe
Estudiantes
-
Jorge Gastelum
Jaguares
-
Ignacio Rodriguez
Atlante
-
Luis Noriega
Puebla
-
Raúl Servín
Cruz Azul
-
Gustavo Gatti
Rangers de Talca
-
Márquez Lugo
Pachuca
-
Manuel Rosas
Alacranes de Durango
-
Choy González
Monterrey
-
Yasser Corona
San Luis
-
Sergio Bueno
Querétaro
-
Miguel Sabah
Chivas
-
Alejandro Muñoz
Toros Neza
-
Diego Campo
Toros Neza
-
Julio Atilano
Toros Neza
-
Roberto Arciga
Toros Neza
-
Carlos Guzmán
Toros Neza
-
Victor Guajardo
Toros Neza
-
Fernando Silva
Toros Neza
-
Bernardo Sainz
Dorados
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware