Brazil Apuramento WC2026 - CONMEBOL

Brazil
Brazil
mRio de Janeiromgevestigd in 1914

World Cup Qualifying (CONMEBOL) 2026

GWDLGD
62138-7
62138-7
[Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises]

Ploeg(WC Qual. (CONMEBOL) 2026)

IdadeJGMAVAAM
GK2940100360
GK3020000180
GK25000000
GK24000000
DEF2961000495
DEF261000045
DEF24100006
DEF2530100241
DEF3130000217
DEF22100005
DEF2561000508
DEF251000020
DEF2620000107
DEF2420100163
DEF2120000121
DEF26000000
DEF2420000180
DEF25000000
MIDDEN3140100349
MIDDEN2130100191
MIDDEN283000019
MIDDEN263001034
MIDDEN2560100486
MIDDEN261000011
MIDDEN252000020
FRW2231000173
FRW2640100238
FRW2262100517
FRW243010037
FRW3142100315
FRW2230000190
FRW2650200239
FRW2641200329
FRW23000000
FRW261000017
FRW162000026
FRW211000063
FRW221000021
FRW26101009

Clubs

ClubWaarde
3 (7,7%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
2 (5,1%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)
1 (2,6%)

Gemiddelde scores

ArtikelWaarde
Spelers39
Gemiddelde leeftijd25,30
Van gemiddelde hoogte181 cm
Gemiddeld gewicht76 Kg

persoonlijk

Beheerder
49 - jaar oud

OVERZICHT

D
NaamConfederação Brasileira de Futebol
Jaar van oprichting||1914-01-01
Stad/plaats
Land
Brazil
Brazil
PakketNike
Pakket
Brasil
andere verbindingen
VoorzitterAntônio Carlos Nunes
AdresAvenida Luiz Carlos Prestes, 130 Barra da Tijuca - Rio de Janeiro - RJ CEP: 22775-055
Officiële sitehttp://www.cbf.com.br/
RanglijstenFIFA: 5 [april]
Officieel volkslied
/

HEAD-TO-HEAD