Brazil U-17

Brazil
Brazil
mRio de Janeiromgevestigd in 1914
D

Overzicht

NaamConfederação Brasileira de Futebol
Jaar van oprichting||1914-01-01
Stad/plaats
Land
Brazil
Brazil
PakketNike
Pakket
Brasil
andere verbindingen
VoorzitterAntônio Carlos Nunes
AdresAvenida Luiz Carlos Prestes, 130 Barra da Tijuca - Rio de Janeiro - RJ CEP: 22775-055
Officiële sitehttp://www.cbf.com.br/
RanglijstenFIFA: 0 [december]
Officieel volkslied
/

Ploeg(U17 World Cup 2023)

IdadeJGMAVAAM
GK1840000360
GK181000090
GK17000000
DEF182000014
DEF1851000450
DEF174010083
DEF1750000437
DEF1850000368
DEF1841000360
DEF1721000106
MIDDEN1850000419
MIDDEN1730000222
MIDDEN18000000
MIDDEN18000000
MIDDEN183020081
MIDDEN1750000403
MIDDEN183000077
FRW1750000142
FRW174000058
FRW1854000387
FRW1753100329
FRW1752000172
FRW1753000395

Clubs

ClubWaarde
5 (21,7%)
3 (13,0%)
3 (13,0%)
2 (8,7%)
2 (8,7%)
2 (8,7%)
1 (4,3%)
1 (4,3%)
1 (4,3%)
1 (4,3%)
1 (4,3%)
1 (4,3%)

Gemiddelde scores

ArtikelWaarde
Spelers23
Gemiddelde leeftijd17,96
Van gemiddelde hoogte181 cm
Gemiddeld gewicht74 Kg

persoonlijk

Beheerder
37 - jaar oud
D

Video

Doelen
Geplaatst 4 - jaar oud | 888 Keer bekeken | Tijd: 02:19
D

Titels (18)

DIT SEIZOEN

HEAD-TO-HEAD