ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Holand 2nd Div.
Eredivisie
Premier League
Europa League
World Cup
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
15 Overwinningen
Grootste overwinning
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
9 Overwinningen
Grootste overwinning
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+11 punten
7 Overwinningen
Grootste overwinning
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
9 Overwinningen
Grootste overwinning
Brazil Serie A
Wesley
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
2 Overwinningen
Grootste overwinning
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 706
teams
w
1 190 087
Spelers
z
63 483
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 422 549
Spellen
v
1 517 689
Wedstrijdverslagen
F
983 796
Foto's
G
1 120 825
Video's
t
23 344
Stadions
y
14 442
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
23
TV
4
Europa League
Premier League
Eredivisie
Holand 2nd Div.
Europa Conference League
La Liga
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
2.23
3.81
3.30
D1
D32
Toulouse
Montpellier
03/05 - 18:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
2.94
3.04
2.88
SA
D35
Torino
Bologna
03/05 - 19:45
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
1.48
4.87
7.45
D1
D32
Lens
Lorient
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
América-RN
Brazil
m
Natal (RN)
m
gevestigd in 1915
A
menu
Overboekingen 2019
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
IN 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Juninho Petrolina
ABC
-
Márcio Luiz
CFZ-RJ
-
Cleison
Ceará
-
Rodrigo Ninja
Ponte Preta
-
Marcelinho
Botafogo
-
Júlio Terceiro
Noroeste-SP
-
Lúcio
Sport
-
Rosembrick
Santa Cruz
-
Rinaldo
Fortaleza
-
Sandro Hiroshi
Suwon Bluewings
-
Alexandre
Noroeste-SP
-
Berg
Fortaleza
-
Rodolpho
Fortaleza
-
Ciel
Villa Rio
-
Weverton
Corinthians
-
Geovane
Daegu FC
-
Plínio
Guarani
-
Jackson
Americana
-
Vitor Hugo
Caxias
-
Edson Rocha
Americana
-
Xavier
Joinville
-
Alisson
Atlético-PR
-
Guarú
Americana
-
Luis Henrique
-
Marcelinho
Noroeste-SP
-
Luciano Amaral
Villa Rio
-
Ricardo Oliveira
Joinville
-
Thoni
Chapecoense
-
Somália
Bragantino
-
Geriel
-
Ramirez
Vitória
-
Rafael Cruz
Vitória
-
Vinícius
Avaí
-
Tita
Águia Negra
-
Heverton
Grêmio
-
Thiago Silvy
Coritiba
-
Breno
Treze
-
Vanderlei
Sertãozinho
-
Wilton Goiano
Portuguesa
-
André Luis
Ipatinga
-
Glaydson
Criciúma
-
Baggio
Confiança
-
Juninho
Sport
-
Lenílson
Barueri
-
Carlos Alberto
Vitória
-
Maicon
Paraná
-
Ronny
Xian Chanba
-
Aloisio
São Caetano
-
Robson
Bragantino
-
Luís Maranhão
Ceará
-
Hérick
Cruzeiro
-
Adriano Magrão
Gama
-
Waguinho
Pohang Steelers
-
Saulo
Fortaleza
-
Rogerinho
ABC
-
Assis
Avaí
-
Maurício
Alecrim
-
Fabiano
ABC
-
Asprilla
Guarani
-
Juninho
Sport
-
Douglas Bacelar
Juventude
-
Flávio Pará
Botafogo
-
Rodrigo Dantas
Botafogo
-
Jackson
Itumbiara
-
Carlão
Santa Helena
-
Zezinho
Ceará
-
Richardson
Vasco
-
Leonardo
São José-SP
-
Marcinho
Bragantino
-
Clayton
Atlético-MG
-
Serginho Baiano
Oita Trinita
-
Guilherme
Vitória
-
Marcelo Bonan
Coritiba
-
Márcio Egídio
Coritiba
-
Reinaldo Aleluia
ABC
-
Luciano Santos
Coritiba
-
Fernando
Guarani
-
Rodrigo Paulista
Internacional
-
Adãozinho
Rio Claro-SP
-
Everton Luiz
Ponte Preta
-
Ângelo
Fluminense
-
Juninho
América-MG
-
Paulo Rangel
Baraúnas
-
Arílson
Farroupilha
-
Ivo
Coritiba
-
Cristian
Náutico
-
Ronny
Criciúma
-
Marquinhos Marabá
Juventude
-
Negretti
Ponte Preta
-
Herivelto
Walsall
-
Clóvis
Mirassol
-
Raudnei
Juventus-SP
-
Val Araguaia
Treze
-
Yan
Bacabal
-
Baíca
América-SP
-
Baíca
Oliv. Hospital
-
Jacaré
Boavista
-
Dé
Ipatinga
-
Wanderley
Sport
-
Sérvulo Bessa
São Gonçalo
-
Douglas
Palmeiras
-
Márcio Santos
São Bento-SP
-
Robson
Sertãozinho
-
Lisa
Coritiba
-
Dinei
Mogi Mirim
-
Rodrigo Astudillo
Univ. Chile
-
Bruno Coutinho
Grêmio
-
Ivanildo Costa
Universidade
-
Leandro Sena
Americano-RJ
-
Souza
Flamengo
-
Souza
Atlético-MG
-
Thiago Gomes
Palmeiras
-
Reinaldo
Grêmio Prudente
-
Gian
Vasco
-
Rogerinho
Brasiliense
-
Washington
Americano-RJ
-
João Paulo
Náutico
-
Gléguer
Náutico
-
Cris
Náutico
-
Elton
América-RJ
-
Madson
Vasco
-
Anderson Ataíde
Guarani
-
Renê
CENE
-
Edson Borges
Iraty
-
Márcio Goiano
Ituano
-
Adriano Peixe
América-SP
-
Magal
Portuguesa Santista
-
Rafael Muçamba
São Caetano
-
Célio
-
William
Cabofriense
-
Peter
Marília
-
Berg
Potiguar
-
Adriano
Gama
-
Fabiano
São Bento
-
Fabiano
Noroeste-SP
-
Rodrigo Alemão
-
Beá
Remo
-
Paulo Isidoro
Juventus-SP
-
Odirlei
Portuguesa
-
Frontini
Pohang Steelers
-
Ney Santos
Pirambu
-
Júlio César
Bangu
-
Édson Di
P. Ferreira
-
Nunes
Gama
-
Thiago Carpini
Atlético-MG
-
Tiago Cavalcanti
Atlético-MG
-
Luis Maranhão
São Caetano
-
Wesley Brasilia
Dibba Al-Hisn
-
Marquinhos Mossoró
Crateús
-
Rogelio
São Bento-SP
-
Fernandes
Icasa
-
Chiquinho
Vasco
-
Azul
Treze
-
Tony
Atlético-MG
-
Emerson
Estoril Praia
-
João Neto
Sport
-
Geraldo
Joinville
-
Marcelo Passos
M. Nazareth
-
Marcelo Passos
Náutico
-
Barata
ABC
-
Baggio
América-SP
-
Juninho Goiano
Portuguesa
-
Marcelo Nicácio
Atlético-MG
-
Adson
Nacional-PB
-
Leonel Olímpio
Rio Branco-SP
-
Dida
Itumbiara
-
Sandro
Ituano
-
Bruno Moreno
Boavista-RJ
-
Xuxa
Vila Nova-GO
-
Fabiano
São Paulo
-
Edimílson
Ol. Moscavide
-
Emerson
Novo Hamburgo
-
Alex Braz
Mesquita
-
Marcos Antonio
Corinthians-AL
-
Leandro Mahl
Universidade
-
Ranieri
Sampaio Corrêa
-
Fábio Neves
Corinthians-AL
-
Fábio Neves
Corinthians-AL
-
Fábio Neves
Fluminense
-
Raí
Sampaio Corrêa
-
Tarracha
Linense
-
Washington Lobo
Botafogo-PB
-
Diniz
Sport Barueri
-
Paulinho Marília
Rio Branco-PR
-
Paulinho Marília
Nanchang FC
-
Marcelo
Palmeiras
-
Michel
Criciúma
-
Jordan
Americana
-
Vaninho
Potiguar
-
Altair
Marília
-
Diego Silva
Cruzeiro
-
Reinaldo
Ceará
-
Dick
Pelotas
-
Alexandre Luz
CRB
-
Adriano Facchini
Teresópolis
-
Fábio Oliveira
Atlético Sorocaba
-
Wellington Silva
Paraná
-
Marcelo Ramos
Chapecoense
-
Odair
Veranópolis
-
Vando
Marília
-
Allann Delon
Ceilândia
-
Esley
Ceará
-
Carlos Alberto
Esportivo Guará
-
Chimba
Esportivo Guará
-
Niel
River-PI
-
Douglas Silva
Ceará
-
Alexandre
Alecrim
-
Diogo Kachuba
Criciúma
-
Kiros
Resende
-
Helinho
Pauferrense
-
Helinho
Botafogo-PB
-
Helinho
Potiguar
-
Rafael Alemão
Palmeiras
-
Wágner
Comercial-SP
-
Júlio Terceiro
Marília
-
Jimmy França
Friburguense
-
Lúcio Curió
Treze
-
Clebão
São Bento-SP
-
Ricardo
-
Ricardo
Itauçu
-
Luís Leopoldino
Palmeiras
-
Max Brendon
Corinthians-AL
-
Alberto
América-SE
-
Márcio Mexirica
Ponte Preta
-
Aloisio
Americano
-
Márcio Rozário
Linhares-ES
-
Juca Show
Grêmio Maringá
-
Luizão
Mogi Mirim
-
Airton Oliveira
Porto
-
Juca Viana
Pão de Açúcar
-
Cristiano Alagoano
Confiança
-
Tutti
Santa Cruz
-
Romeu
Marília
-
Maneco
CSP
-
Rone Dias
Ceará
-
Vavá
Ceará
-
Gilberto Matuto
Santa Cruz
-
Cafú
Campinense
-
Washington
Botafogo-PB
-
Kelson
Aimoré
-
Marcelo Brás
Rio Branco-AC
-
Vélber
Remo
-
Éverton
Sertãozinho
-
Léo Souza
América de Cali
-
Negretti
Marília
-
Fábio Recife
União São João
-
Manu
São Paulo
-
Leonardo Oliveira
União São João
-
Thiago Leal
Botafogo
-
Anderson Bill
Inter-SM
-
Norberto
Cruzeiro
-
Washington
Santa Cruz
-
Eraldo
-
Reginaldo
Gama
-
Patrick
Sydney FC
-
Tiago Messias
Friburguense
-
Carlos Roberto
Santo André
-
Fagner
Santa Rita
-
Michel Neto
Fast Clube
-
Rodrigo Santos
CRB
-
Osmar
ABC
-
Gustavo
Brasiliense
-
Fabrício
Gama
-
Paulão
-
Jefferson
Mirassol
-
Gilson
Rio Claro-SP
-
Paulo Matos
Gama
-
Caçapa
Caxias
-
Paulinho Kobayashi
Atlético Goianiense
-
Paulinho Kobayashi
Vila Nova-GO
-
Mauro
São Caetano
-
Thiago Potiguar
Corinthians-AL
-
Embu
Coritiba
-
André Neles
Botafogo-SP
-
Leandro
Paraná
-
Everton Cezar
Chapecoense
-
Júlio César
Mirassol
-
Marcelo Rosa
Independiente Medellín
-
Tony
Duque de Caxias
-
Zé Rodolpho
América-MG
-
Claudinho Baiano
Ceará
-
Luiz Fernando
Icasa
-
Picolli
Juventus-SP
-
Alison
Inter de Limeira
-
Ademir
Caxias
-
Hércules
Galícia
-
Nena
São Vicente A.C.
-
Saulo
Gama
-
Tito
Coritiba
-
Carlos Eduardo
Náutico
-
Rogério Rios
Salgueiro
-
Vando
Vila Nova
-
Paulo Sérgio
Moto Club
-
Iván González
Atlético Paranaense
-
Fabiano Borges
Joinville
-
Robson Simplício
Sampaio Corrêa
-
Elyeser
Botafogo-PB
-
Daniel Barros
JV Lideral
-
Tiago Lima
Náutico
-
Djalma
Rio Negro-AM
-
Rodrigo Thiesen
Avaí
-
Silvio
Internacional
-
Emerson
Guarani-MG
-
Cascata
Mirassol
-
Wescley
Atlético Paranaense
-
Marielson
ASSU
-
Anderson Santos
Penapolense
-
Wanderley
Guarany de Sobral
-
Fábio Sanches
Mogi Mirim
-
Dudu Araxá
Villa Nova
-
Val
Mogi Mirim
-
Rodrigão
Ituano
-
Mazinho
Oeste
-
Fernando Gomes
Mogi Mirim
-
Léo Mineiro
São José
-
Thiago Gasparino
Atlético Sorocaba
-
Paulinho
Murici
-
João Paulo
Gama
-
Renatinho Potiguar
Alecrim
-
Richardson
Flamengo-SP
-
Marcão
Vila Nova
-
Ronaldo Marconato
Santos
-
Bruno Smith
Desportivo Brasil
-
Reinaldo
Joinville
-
Evandro
Vila Nova
-
Marquinhos
América-RJ
-
Émerson
América-RJ
-
Gérson Caçapa
União São João
-
Dani
Tigres do Brasil
-
Alberi
Sergipe
-
Carlindo
Ceará
-
Dude
Fortaleza
-
Fabiano
Fortaleza
-
Marcel
Atlético Sorocaba
-
Nata
Treze
-
Alípio Brandão
Benfica
-
Erivan
Potiguar
-
André Oliveira
Botafogo-PB
-
Marcio Carioca
Oeste
-
Daniel Ferreira
Gama
-
Rogers
Olaria
-
Paulinho
Taubaté
-
Mauro Lima
Icasa
-
Silvio
Atlético Paranaense
-
Tiaguinho
Flamengo-PI
-
Felipe Moreira
Bragantino
-
Davi
Rio Negro-AM
-
Carlos
Crato
-
Cléber Carioca
ABC
-
Marcos Vinicius
Icasa
-
Fernando Pilar
Nacional-PB
-
Nádson
Jacuipense
-
Marcos Alexandre
Veranópolis
-
Serginho
São Caetano
-
David
Náutico
-
Bebeto
River Plate-SE
-
Gilmar
ABC
-
Fabinho
Alecrim
-
Dida
Alecrim
-
Leandrinho
Brusque
-
Teles
Ferroviário
-
Cléber
EC Água Santa
-
Jonathas
Fortaleza
-
Bebeto
River Plate-SE
-
Rafael Roballo
ABC
-
Moisés
Madureira
-
Rogerinho
Inter de Limeira
-
Ronald
Botafogo
-
Hitalo
Corinthians-AL
-
Adriano Peixe
América-SP
-
Dema
Ceará
-
Paloma
Potiguar
-
Barata
Treze
-
Edson Rocha
Paraná
-
Sérgio Júnior
Bangu
-
Adson
Pesqueira
-
Junior Xuxa
Icasa
-
Marx Freud
Anápolis
-
Jean Carioca
Bragantino
-
Diego Higino
Galícia
-
Alisson Brand
Vila Nova
-
Moura
Sport
-
Dinho
América-SP
-
Marcos Aurélio
Juventude
-
Ednardo
Goiás
-
Tita
São Bento
-
Soares
Ponte Preta
-
Ricardo Baiano
Guarany de Sobral
-
Ferreira
Campinense
-
Leo Nunes
Coríntians-RN
-
Isac
Guarany de Sobral
-
Adelmo
Treze
-
Ítalo
Potiguar
-
André Leonel
São Gonçalo-RN
-
Fernandes
Rio Branco-AC
-
Walber
Mogi Mirim
-
Gabriel Zanini
Goiás
-
Fred
Botafogo-SP
-
Clebão
Ceará
-
Leandro
Avaí
-
Lúcio
Ulsan Hyundai
-
Tiaguinho
Comercial-PI
-
Jairo
Villa Rio
-
Ricardo Oliveira
ABC
-
Elielton
Guarany de Sobral
-
Walber
CSE
-
Rafinha
Santa Cruz-RN
-
Ebot Emmanuel
Monlevade
-
Thiago Schmidt
Boavista-RJ
-
Michel Schmöller
Cartagena
-
Rodrigo Galatto
Itumbiara
-
André Silva
Guarani-MG
-
Douglas Pedroso
Boavista-RJ
-
Denys
Melgar
-
Jackson
America-RJ
-
André Zandoná
América-SP
-
Glaucio
Athletico Paranaense
-
Alex
Fernandópolis
-
Hilton Mineiro
União Barbarense
-
Bruno Costa
Boavista-RJ
-
Raphael Augusto
Fluminense
-
Gustavo Goiano
Ituano
-
Julinho
Madureira
-
Thiago Galhardo
Bangu
-
Jorge Fellipe
Duque de Caxias
-
Moisés
Remo
-
Josy
Vasco da Gama-AC
-
Silva
Fortaleza
-
Ewerton
Fluminense
-
Carlão
Atlético Cearense
-
Fagner
Santa Cruz-RN
-
Wanderson
Bahia de Feira
-
Netinho
Goiás
-
Rodrigão
Mogi Mirim
-
Índio
Vitória
-
Alan Bahia
Atlético Paranaense
-
Thiaguinho
Boavista-RJ
-
Wendel
Catanduvense
-
Marcel
Uberlândia
-
Bibi
Sport
-
Bibi
Guarany de Sobral
-
Janio Nascimento
Potiguar
-
Chimba
Luziânia
-
Fábio Santos
Ponte Preta
-
Philip
Náutico
-
Ivonaldo
Uberaba
-
Patrick
Bragantino
-
Marcel Sacramento
Kalmar FF
-
Juninho Bolt
Boavista-RJ
-
Marinho
Jacareí
-
Daniel
Friburguense
-
Meireles
Olaria
-
Judson
Carpina
-
Índio
Baraúnas
-
Paulinho
Santa Cruz-RN
-
Rico
Náutico
-
Alysson
Bahia
-
Renatinho Potiguar
ABC
-
Jérson
Vitória
-
Rafael Paraná
Desportiva Ferroviária
-
Tatu
Luverdense
-
Fernandes
Campinense
-
Ivonaldo
Águia
-
Renan Marques
Jeju United
-
Alfredo
São Paulo
-
Cascata
Náutico
-
Martín Minadevino
Joinville
-
João Paulo
Jaraguá
-
Bruno Farias
Marília
-
Edvânio
Campinense
-
Daniel
CRB
-
Ewerton
Fluminense
-
Júnior Timbó
Chapecoense
-
Vainer
Santa Cruz-RS
-
Vainer
Inter SM
-
Vainer
Inter SM
-
Júnior Mandacaru
Auto Esporte
-
Soares
Palmeira de Goianinha
-
Dimas
Cruzeiro-PB
-
Nenê
América-SP
-
Cléo
Ceará
-
Tiago Adan
Atlético Paranaense
-
Taiberson
Atlético Paranaense
-
Gerson
Atlético Paranaense
-
Itamar
Tigres
-
Alemão
Crato
-
Maizena
Corinthians-AL
-
Rodrigão
Central
-
Arnaldo
Mirassol
-
Daivison
Horizonte
-
Bruninho
Bahia de Feira
-
Jorge Santos
Atlético Paranaense
-
Pedro Henrique
Capivariano
-
Daivison
Coríntians-RN
-
Ebinho
Coríntians-RN
-
Élton
Alecrim
-
Ruy
Alecrim
-
Júnior Negão
Tombense
-
Alex
Tombense
-
Alexandre
Tombense
-
Kate
Potiguar
-
Vaninho
Potiguar
-
Vinícius Pacheco
Flamengo
-
Dani
Friburguense
-
Arthur
Ji-Paraná
-
Andrey
ABC
-
Adriano Pardal
Ceará
-
Robson Lima
Santa Cruz-RN
-
Chiquinho Santos
Potiguar
-
Sérgio Dezan
Fluminense de Feira
-
Raí
Botafogo-SP
-
Almir
Al-Salmiyah
-
Betinho
Ceilândia
-
Olavo
Moto Club
-
Ademir Valente
Piauí
-
Clebão
Ituano
-
Kaká
Tiradentes-CE
-
Rodrigo Pimpão
Suwon Bluewings
-
Silvio
Coritiba
-
Vandinho
São Caetano
-
Walber
Remo
-
Aldair
Joinville
-
Laércio
América Mineiro
-
Manteiga
Juazeirense
-
Chiquinho
São José-RS
-
Wanderson
América Mineiro
-
Coutinho
Guarani
-
Neto
Penapolense
-
Adilson
XV de Piracicaba
-
Régis
São Paulo
-
Leandro Guerreiro
Independente Tucuruí
-
Lélis
Mogi Mirim
-
Cícero Capacete
Fortaleza
-
Amílton Rocha
Santa Cruz
-
Tiago Dutra
Criciúma
-
Rafinha
São Paulo
-
Jean Cleber
Betim
-
Dener
São Paulo
-
Jaime
Chã Grande
-
Jean Natal
Flamengo-SP
-
Adalberto
Betim
-
Judson
Coríntians-RN
-
Alfredo
São Paulo
-
Maiquel
Guarani-SC
-
Arthur Henrique
São Paulo
-
Giovani
Internacional
-
Rubinho
Paraná
-
Camilo
ABC
-
Marinho Chagas
Fortaleza
-
Alan Júnior
Sertãozinho
-
Mazinho
Ipanema
-
Pingo
CSP
-
Caio
Fluminense
-
Rafael Carioca
Figueirense
-
Arthur Maia
Vitória
-
Val
Flamengo
-
Jimmy
Olé Brasil
-
Fernando Henrique
Ceará
-
Alex Barros
Bragantino
-
Pedrinho
Flamengo
-
Luis Felipe
Bangu
-
George Lucas
Veranópolis
-
Daniel Costa
CSA
-
Roberto Dias
CSA
-
Thiago Cristian
Rio Claro
-
Macaiba
Potengi
-
Jack Jones
Moto Club
-
Kaio César
Inter de Limeira
-
Róbson
Internacional
-
Wanderson
Tombense
-
Róbson
Paysandu
-
Marcos
XV de Piracicaba
-
Jéferson
Boavista-RJ
-
Alekito
Brasília
-
Dudu
São Caetano
-
Paulo Henrique
Santos
-
Borjão
Coritiba
-
Tiago Freitas
Internacional
-
Gustavo
Auto Esporte
-
Didi Duarte
Sport
-
Jean Pierre
Marília
-
Cícero Ramalho
Coríntians-RN
-
Andrezinho
FK Zalgiris
-
Morais
Criciúma
-
Digão
Flamengo
-
Humberto
Remo
-
Lázaro
Manama Club
-
Jeam
CSA
-
Paulo Victor
Corinthians
-
Gil
Sertãozinho
-
Cláudio
ABC
-
Baíca
América-AC
-
Élcio
Ceará
-
Baíca
Alecrim
-
Teci
ABC
-
Pantera
CSA
-
Argeu
Vasco
-
Argeu
Fluminense de Feira
-
Fábio
Fluminense
-
Danilo
Ceará
-
Joel Santana
Vasco
-
Vinicius
Litex Lovech
-
Ricardo Miranda
Araçatuba
-
Ivanildo
Força e Luz
-
Ivan Xavier
Alecrim
-
Hélio Show
Treze
-
Baltazar
Ferroviário
-
Aléx Kamianecky
Sport
-
Otávio Souto
Vitória
-
Ubiranir
Fortaleza
-
Pompéia
CRB
-
Tigrila
Tanabi
-
Pedrinho
Feira de Santana
-
Rafael Tavares
Paysandu
-
Emerson
Palmeiras
-
Humberto Ramos
Grêmio
-
Márcio Alemão
Santo Ângelo
-
Rodrigo Tabata
Campinense
-
Gino
Paysandu
-
Tutti
ASA
-
Aloísio Chaves
CSA
-
Jangada
Sport
-
Leléu
Nacional-SP
-
Charles
Tuna Luso
-
Flávio Boaventura
P. Ferreira
-
Busatto
Grêmio
-
Leonardo
São Paulo
-
Magalhães
São Bernardo
-
Mateus
Currais Novos
-
Buba
Mirassol
-
Zé Antônio
Paysandu
-
Marcus Vinícius
Ceará
-
Thiago Potiguar
Corinthians-AL
-
Cesinha
São Paulo-RS
-
Maguinho
Tupi
-
Paulo Junior
Campinense
-
Alvaro
Atlético Mineiro
-
Georges Nouga
Sport
-
Carlos Alberto
America-RJ
-
Leto
Gama
-
Agnaldo
Sertanense
-
Nelson Simões
União Bandeirante
-
Norival
Coritiba
-
Julinho
Juventude
-
Regis
Santa Cruz-RN
-
Fabiano Silva
Botafogo-PB
-
Aílton
Campo Grande-RJ
-
Domício
ABC
-
Diogo
Confiança
-
Clébson
Linense
-
Lúcio
Ferroviário
-
Rafael Estevam
Caldense
-
Rafael Vitor
Grêmio Novorizontino
-
Naftaly
Currais Novos
-
Marcelo Maciel
Treze
-
Mastrillo
Náutico
-
Marcelo Fernandes
Atlético Mineiro
-
Marcelo Fernandes
Botafogo-SP
-
Toninho
Apucarana Atlético
-
Carioca
Náutico
-
Wanderley
Sport
-
Adriano
Figueirense
-
Matheus Barbosa
ABC
-
Reis
Castanhal
-
David
Criciúma
-
Edinho
Juventude
-
Cris
ABC
-
Carlinhos
America-RJ
-
Carlinhos
Central
-
João Paulo
Oeste
-
Léo Gago
Bragantino
-
Alex Cazumba
Botafogo-PB
-
Gabriel
ASA
-
Renan Rocha
Botafogo-SP
-
Joãozinho
Sport
-
Airton
ABC
-
Cristiano
Bangu
-
Bruno Maia
Mirassol
-
Nininho
Santa Cruz
-
Gabriel
Bragantino
-
Célio
Alecrim
-
Gilson
ABC
-
Jorge Nei
Flamengo
-
Vinícius Pedalada
Inter de Limeira
-
Neto Potiguar
Vitória da Conquista
-
Luiz Eduardo
Luverdense
-
Adeilson
Matonense
-
Valdir Appel
Bonsucesso
-
Paulo Magno
Mamoré
-
Luís André
CRB
-
Ewerton
Treze
-
Felipe Macena
Remo
-
Bruno Renan
Maringá
-
Leo
Caxias
-
Alexandre
Sampaio Corrêa
-
Cristiano Junior
Criciúma
-
Gustavo
Gama
-
Roninho
Guarani
-
Richardson
Santa Cruz-SGA
-
Júlio Terceiro
Luverdense
-
Índio
São Bento
-
Jefferson
Reynosa FC
-
Igor Eloy
Santos
-
Gualberto
Palmeira de Goianinha
-
Alan Silva
Ceará
-
Alex
Vitória
-
Rômulo
Vitória
-
Teci
Ceará
-
Mazinho Brasília
União São João
-
Eduardo Arroz
Atlético Sorocaba
-
Maracás
Vitória
-
Gito
ABC
-
Valdir Appel
Campo Grande-RJ
-
Valdir Appel
Volta Redonda
-
Alcino
Sampaio Corrêa
-
Gito
Sergipe
-
Pedro Ivo
Santa Cruz-SGA
-
Marcelo Borges
Goiânia
-
Gito
Náutico
-
Alex Olinda
Sergipe
-
Luís Maranhão
São Caetano
-
Indio
America-RJ
-
João Gabriel
Oeste
-
Flávio Caça-Rato
NK Omis
-
Memo
Itumbiara
-
Everton
Guarani de Juazeiro
-
Bruno Formigoni
Batatais
-
Raphael Toledo
Batatais
-
Daniel
Mogi Mirim
-
Elias
Fortaleza
-
Romão
Capivariano
-
Arez
Alecrim
-
Carlos Caaporã
CSP
-
Laércio
Confiança
-
Ítalo
Joinville
-
Raul
Campinense
-
Lucas Bahia
Guarani
-
Gleidson Souza
CRB
-
Diego Silva
Guarani
-
Jangada
Tamoyo
-
Jangada
Internacional
-
Mozart
Madureira
-
Ronaldo Alves
Treze
-
Marinho
Guarany-AL
-
Marinho
Guarabira
-
Garcia
Internacional
-
Garcia
Sport
-
Alex Henrique
Chiangrai United
-
Carlos Caaporã
Treze
-
Danilo Bahia
Operário Ferroviário
-
Piá
União São João
-
Rafael
Globo FC
-
Leomir
Globo FC
-
Pablo
Globo FC
-
Romarinho
Globo FC
-
Ricardo
Brusque
-
Jussimar
Campinense
-
Danilo
Campinense
-
Magno
Campinense
-
Dema
Ponte Preta
-
Balu
Ceará
-
Curió
Náutico
-
Dija Baiano
Volta Redonda
-
Marcos Junior
Volta Redonda
-
Memo
Delhi Dynamos
-
Emerson
Palmeiras
-
Michel Benhami
Caldense
-
Maracás
Vitória
-
Leandro Safira
Sapucaiense
-
Marcelinho
Flamengo
-
Osmar
Tupi
-
Filipe Alves
Tupi
-
Tony
Coimbra-MG
-
Michel Cury
Volta Redonda
-
Fred
Santa Cruz
-
Chapinha
Alecrim
-
Somália
CRB
-
Daniel
Volta Redonda
-
Daniel Morais
Náutico
-
Paulão
Caldense
-
Gercimar
CRB
-
Jean Patric
São Paulo
-
Judson
Palmeiras
-
Ramon Baiano
Grêmio Mauaense
-
Ramon Baiano
Baraúnas
-
Lúcio Curió
Rio Branco-PR
-
Ives
Bangu
-
Romildo
Náutico
-
Geovani Santos
CSA
-
Emerson Nike
Americano-MA
-
Niltinho
Vila Nova
-
Robert Silva
Horizonte
-
Cascata
URT
-
Guto
Fluminense de Feira
-
Sidney
Potiguar
-
Wellington Sabão
São Gonçalo EC
-
Dão
Cruzeiro-RS
-
Cleyton
Brusque
-
Matheus
Ferroviária
-
Beleu
Baraúnas
-
Lucão
Cruzeiro-RS
-
Jonathas
Ferroviário
-
Jean Silva
Brasil de Pelotas
-
Robson
Treze
-
Tadeu
Juventude
-
Guilherme Cavalcante
Vitória
-
Uederson
Guarani
-
Victor Guilherme
Democrata-GV
-
Xaves
Remo
-
Mozer
ABC
-
Sílvio
Náutico
-
Tiago Sala
ABC
-
Zezinho
Madureira
-
Juninho Potiguar
Santa Cruz de Natal
-
Walber
Feirense
-
Paulo Renato
Treze
-
Paulinho
Sergipe
-
Montanha
ABC
-
Moura
Potiguar
-
Célio
Santo Ângelo
-
Júnior Ferrim
América Mineiro
-
Baíca
Fortaleza
-
Márcio
Cabense
-
Serginho
ABC
-
Vanderley
CRB
-
Juninho Tardelli
Juazeirense
-
Janderson
Jacobina
-
Almir Conceição
ABC
-
Thiago Braga
Uberlândia
-
Jorge Bonga
Sport
-
Silva
Botafogo
-
Oliveira
Potiguar
-
Negretti
Ypiranga-RS
-
Mateusinho
Sergipe
-
Nem
Juazeirense
-
Adriano Pardal
ABC
-
Émerson
Vila Nova
-
Fito
Bahia
-
Josúe
Fortaleza
-
Lopeu
Sergipe
-
Queiroz
Santa Cruz
-
Luiz Fabiano
Pelotas
-
Adriano Alves
Al Raed
-
Tião Marçal
Sergipe
-
Ademir
Encantado
-
Dick
CSA
-
Robson Lopes
Bragantino
-
Róbson Lopes
Bonsucesso
-
Sapé
Boa Esporte
-
Paulo César Donega
America-RJ
-
Felipe Manoel
Portuguesa
-
Marcão
Goiás
-
Ricardo
Brasil de Pelotas
-
Rafael
Nacional-AM
-
Noronha
ABC
-
Wandinho
Resende
-
Leozinho
Villa Nova
-
Gullithi
São Paulo-RS
-
Rodney
Bangu
-
Hudson
Rio Claro
-
Jadson
Veranópolis
-
Luiz Fernando
Tombense
-
João Victor
CSA
-
Gilton
Hercílio Luz
-
Flávio Carioca
Taubaté
-
Gilson Porto
Bahia
-
Gercimar
Penapolense
-
Daniel
São Bernardo
-
André Santos
Botafogo-PB
-
Lucas Silva
Tombense
-
Lucas Rex
Real Noroeste
-
Patrick
Bragantino
-
Reginaldo Júnior
Sampaio Corrêa
-
Paloma
America-RJ
-
Paloma
ABC
-
Dedé de Dora
ABC
-
Gustavo Xuxa
São José-RS
-
Artur
Madureira
-
Expedito
América-CE
-
João Daniel
Bahia
-
Wamberto
Nacional-PB
-
Léo Zuim
Bangu
-
Gomes
Social
-
André Krobel
Tombense
-
Alessandro
União Barbarense
-
Alessandro
Nacional-SP
-
Almir
Força e Luz
-
Almir
Rodoviária
-
Milton Lima
Sport
-
Marcos Pitombinha
Guarabira
-
Demair
Baraúnas
-
Tinho
Piranhas
-
Forly
Baraúnas
-
Maycon Lucas
Juventus-SP
-
Glédson
Caxias
-
Max
Globo FC
-
Breno Santos
Hercílio Luz
-
Alison
Ituano
-
Galiardo
Globo FC
-
Adenilson
Fortaleza
-
Kaike
Internacional
-
Marcelo Prates
Francana
-
Leo Percovich
Fluminense
-
Hiltinho
Juventude-MA
-
Fabinho Alves
Santa Cruz
-
Diego
Mirassol
-
Ronald
Central-RJ
-
Ronald
Madureira
-
Jean Patric
Zaria Balti
-
Luisinho
Atibaia
-
Marquinho
Ypiranga-RS
-
Mauricio
Audax Rio
-
Lucas
São Paulo
-
Neto
Santa Cruz-SE
-
Tony
Isidro Metapán
-
Daniel
Athletico Paranaense
-
Adriano Alves
Oeste
-
Rafael Copetti
Sobradinho
-
Gabriel Nunes
Boavista
-
Leandro Melo
Metropolitano
-
Joazi
CSA
-
Roger Gaúcho
Real FC
-
Aloísio Chaves
Fluminense
-
Adilson Santa Cruz
Atlético-BA
-
Moreilândia
Fluminense de Feira
-
Mikael
São Luiz
-
Makelele
Pelotas
-
Luis Souza
Vitória da Conquista
-
Geninho
União Frederiquense
-
Wanderley
Parnahyba
-
Ragne
ABC
-
Franco
Rio Claro
-
Edmílson
Noroeste
-
Valdir Appel
Goiânia
-
Carlinhos
Ceará
-
Diogo
Jabaquara
-
Paulo Renê
Botafogo-PB
-
Pablo
Flamengo
-
Cafezinho
Bangu
-
Batalha
Desportiva Ferroviária
-
Paulo Lino
Fluminense
-
Lico
Botafogo-PB
-
Cesar
Grêmio
-
Nininho
Sport
-
César Sampaio
Boa Esporte
-
Janderson Espíndola
Vasco
-
Wendes
Bragantino
-
Cláudio Ribeiro
River-PI
-
Leílson
Atlético Tubarão
-
Sidnei
Cabofriense
-
Tiê
ABC
-
Zé Vitor
Piauí
-
Luis Fernando Souza
Avaí
-
Valério
ABC
-
Paulistinha
Desportiva Ferroviária
-
Severino
Bahia
-
Gilson Lopes
Grêmio
-
Raul Zanata
Rio Branco-ES
-
Noronha
ABC
-
Wilsinho
Potiguar
-
Silva
ABC
-
Tiago Orobó
Maringá
-
Dione
Operário Ferroviário
-
Odilon
Alecrim
-
Rubem
Juventude
-
Ubirajara
Moto Club
-
Romarinho
Atlético Tubarão
-
Felipe Pará
Grêmio Anápolis
-
Guedes
Nacional-AM
-
Odélio
Ceará
-
Odélio
XV de Jaú
-
Michael Heberth
Ferroviário
-
Nilo
Lajeadense
-
Renan Luis
Imperatriz
-
Nininho
Sport
-
Décio
Internacional
-
Geraldo
São Paulo
-
Arêz
Joinville
-
Vitor
Lajeadense
-
Tarso
São José-RS
-
Gilney
Grêmio
-
Gustavo
Independente de Limeira
-
Odair
Manchete
-
Odair
Palestra Itália-PR
-
Carlos Alberto de Souza
Inter SM
-
Carlos Alberto de Souza
Campinense
-
Carlos Alberto de Souza
Comercial
-
Tartá
Boavista-RJ
-
Wallace Pernambucano
Náutico
-
Daniel Costa
Atlético Tubarão
-
Adílio
Alecrim
-
Júlio César
Corinthians
-
Bruno Furlan
Athletico Paranaense
-
Ubirajara
Moto Club
-
Careca
Botafogo
-
Wallace Rato
Potiguar
-
Demir Ademir
América (SC)
-
Hélder
Ceará
-
Edimar
Boa Esporte
-
Rômulo
Floresta-CE
-
Lelê
Al-Muharraq
-
Edson Henrique
CRB
-
Tito
Força e Luz-RN
-
Felipe Cordeiro
Aparecidense
-
Robertinho
Potiguar
-
Luiz Fernando
Cruzeiro
-
Cesinha
Cruzeiro
-
Tito
Concórdia
-
Zé Luiz
CSA
-
Vildomar
Potiguar
-
Fernando Lombardi
Levante
-
Luiz Alberto
Gaúcho
-
Cláudio
CSA
-
Chico Amorim
Confiança
-
Moura
Avaí
-
Soares
Botafogo-PB
-
Marielson
ASSU
-
Joelan
Potengi
-
Zé Luiz
Operário-MS
-
Octávio
Ceará
-
Joel Copacabana
ABC
-
Cosme
Botafogo-BA
-
Telino
Alecrim
-
José Carlos Henrique
ABC
-
Ivan
ABC
-
Índio
Santa Cruz
-
Alberto
Sport
-
Sombra
Jequié
-
Sombra
Jequié
-
Ivan
Madureira
-
Ivan
Ferroviário
-
Petinha
Náutico
-
Oliveira
Ceará
-
Paúra
Madureira
-
Paúra
Goytacaz
-
Oscar Amaro
Força e Luz-RN
-
Mário Braga
Fluminense de Feira
-
Edinho
Paysandu
-
Afonsinho
Bahia
-
Fabiano Paredão
São Bento
-
Souza
Leônico
-
Scala
Botafogo
-
Scala
Botafogo
-
Luizinho
Sport
-
Ventilador
Atlético-BA
-
Gilberto
Itabuna
-
Oswaldo
Maringá
-
Oswaldo
Vila Nova
-
Gilmar
CRB
-
Augusto
ABC
-
Tigrila
São Paulo
-
André Leonel
Paulista
-
Silva Baiano
Red Bull Bragantino
-
Casquinha
Ferroviário
-
Roberto Potiguar
Confiança
-
Mendonça
Fortaleza
-
Rodrigão
Cuiabá
-
Jorge Pinheiro
Moto Club
-
Carlos Mota
Sergipe
-
Cláudio
Ceará
-
Carlos Mota
Vitória-PE
-
Joãozinho
XV de Piracicaba
-
Clóvis
Fluminense de Feira
-
Fernando Lima
Santa Cruz
-
Mingo
CSA
-
Pedro Diniz
Olaria
-
Mazinho
XV de Piracicaba
-
Lairson
Paranavaí
-
Alexandre
Alecrim
-
Rogerinho
Atlético Cearense
-
Carlinhos
CRB
-
Felipe Guedes
Pelotas
-
Elias
São Luiz
-
Renan
Corinthians-AL
-
Márcio Caruaru
Esporte
-
Acosta
Náutico
-
Isaías
Treze
-
Róbson
Itumbiara
-
Carlos Alexandre
Ponte Preta
-
André
Apollon Pontou
-
Humberto
ABC
-
Valdir
Vila Nova
-
Léo Zuim
Bangu
-
Roberto Ramos
Ceará
-
Leandro
Avaí
-
Carlos Alberto
Joinville
-
Alemão
Porto-PE
-
Ciro
Comercial
-
Nailson
Remo
-
Januário
Ceará
-
Cacaio
Pelotas
-
Edílson
Atlético Mineiro
-
Nélson
Caldense
-
Gito
Goiás
-
Gaúcho
Santo Ângelo
-
Tony
Esportivo
-
Zé Eduardo
Cruzeiro
-
Marcelo Augusto
Retrô FC
-
Fabiano Santos
Retrô FC
-
Thiago
Retrô FC
-
Gérson
Gama
-
Sérgio Alves
Fluminense
-
Carlos Renato
Mirassol
-
Éverton Silva
Boavista-RJ
-
Anderson Paraíba
Retrô FC
-
Vaninho
Potiguar
-
Elias
Sertãozinho
-
Rondinelly
Santo André
-
Paulinho
XV de Jaú
-
Marciano
CSA
-
Tiago Messias
Figueirense
-
Paulo César
Inter de Limeira
-
Zé Carlos
Jeonbuk Motors
-
Janderson
Globo FC
-
Max
Corinthians-AL
-
Júlio César
Rio Branco-SP
-
Roni
Bandeirante
-
Magal
São Bento
-
Sergio
Remo
-
Dú
União Barbarense
-
Goeber
Flamengo
-
Paulinho Marília
Ceará
-
Renatinho Potiguar
Treze
-
Didi
Galo Maringá
-
De León
ASA
-
Givanildo
Limoeiro
-
Givanildo
Limoeiro
-
Donizete
Anapolina
-
Dico
Botafogo-PB
-
Luanderson
Bnei Sakhnin
-
Fábio Roberto
Caxias
-
Edinho Bagé
São Raimundo-AM
-
Jeferson Maciel
Ceará
-
Abedi
Americano
-
Zé Ivaldo
ABC
-
Zé Ivaldo
Alecrim
-
Zé Ivaldo
Central
-
Carlos Mota
São Caetano
-
Wassil
Alecrim
-
Severino
ABC
-
Baltazar Germano
ABC
-
Baltazar Germano
ABC
-
Saraiva
ABC
-
Telmo
Central
-
Neguete
Remo
-
Rafael Rosa
Hercílio Luz
-
Lucas Campos
Nacional-SP
-
Tiago Costa
Ferroviário
-
Rodrigo Andrade
Botafogo-PB
-
Robson
Treze
-
Neilson
Ferroviário
-
Elias
Jacuipense
-
Nikollas Sena
América-RN
-
Gilmar
Alecrim
-
Iranilson
Atlético-PB
-
Luan Silva
Frei Paulistano
-
Fernando Ceará
Globo FC
-
Samuel Pires
Botafogo-PB
-
Éverton Silva
Boavista-RJ
-
Flávio Boaventura
Sampaio Corrêa
-
Clebinho
Uberlândia
-
Elvinho
Grêmio Novorizontino
-
Caíque
Grêmio Novorizontino
-
Serginho
Paysandu
-
Naldo
Ceará
-
Ian
Guarani
-
Airton
ABC
-
Marcelo Newma
Ponte Preta
-
Cristiano Júnior
Sampaio Corrêa
-
Caxito
Ferroviário
-
Alan Calbergue
Paysandu
-
Luan Sales
Atlético Goianiense
-
Rodriguinho
Aparecidense
-
Lucas Newiton
Grêmio Novorizontino
-
Xandi
Inter SM
-
Carioca
Náutico
-
Perí
Santa Cruz
-
Júnior Paraíba
FK Mažeikiai
-
Creso
Alecrim
-
Romildo
Ferroviário
-
Geovani
Bangu
-
Patrick Allan
Barretos
-
Pedrinho
Real Brasília
-
Elton
São Caetano
-
Rui Barbosa
Paulista
-
Ramon
Tombense
-
Everton Heleno
Portuguesa-RJ
-
Yuri
ASSU
-
Wellington Cézar
Botafogo-PB
-
Max
Santa Cruz de Natal
-
Bruninho
XV de Piracicaba
-
Cesar Tanaka
Salgueiro
-
Carangueijo
Alecrim
-
Robertinho
Força e Luz-RN
-
Matheus Ribeiro
Goiás
-
Taylon
Goiás
-
William Daltro
Atibaia
-
Weslley Smith
Sampaio Corrêa
-
Esquerdinha
4 de Julho
-
Márcio
Bayer
-
Pedro Santos
Barretos
-
Varão
Globo FC
-
Raniery
Globo FC
-
Leozinho
Globo FC
-
Lucão
Sampaio Corrêa
-
Felipinho
Globo FC
-
Nilo
Botafogo
-
Alvinho
Juventus-SP
-
Mael
Globo FC
-
Luiz Henrique
Ferroviário
-
Toinho
ABC
-
Toinho
ABC
-
Reynaldo
Linense
-
Felipe
Santa Cruz de Natal
-
Roni
Ferroviário
-
Jan Pieter
Botafogo-PB
-
Aurino Júnior
Chapecoense
-
Binha
Santa Cruz-RN
-
Rômulo
Paraná
-
Lucas Lenin
Goiânia
-
Marcio Silva
Boa Viagem
-
Sandro Gaúcho
Matonense
-
Renatinho
ASSU
-
Nílton
Guarabira
-
Burunga
Alecrim
-
Álvaro
Ceará
-
Oziel
Alecrim
-
Berilo
Alecrim
-
Hilo
Alecrim
-
Papagaio
ABC
-
Carlinhos
Icasa
-
Zé Irêno
Campinense
-
Zé Irêno
Campinense
-
Guilherme Matos
Grêmio Novorizontino
-
João Castro
Ceará
-
Téssio
Itabaiana
-
Bebeto
Santa Cruz de Natal
-
Allef
ABC
-
Alexandre
ABC
-
Athos
Catanduva
-
Gerson Júnior
Santa Cruz de Natal
-
Thiaguinho
Visão Celeste
-
William Marcilio
Tombense
-
Felipe Cruz
Santa Cruz de Natal
-
Bruno
Cianorte
-
Mayco Félix
Amparo
-
Zé Eduardo
Cruzeiro
-
Julio César
Mossoró
-
Silva Baiano
Inter de Limeira
-
Índio Oliveira
Guarani
-
Will
Wuhan Guanggu
-
Araújo
Aimoré
-
Márcio Mossoró
Altay
-
Wallace Pernambucano
Santa Cruz
-
Gito
ABC
-
Histone
Força e Luz-RN
-
Luiz Henrique
Ferroviário
-
Toninho
Apucarana Atlético
-
Ivo
Náutico
-
Wermerson
Guarani
-
Tonho
América-PE
-
Jorge Ramos
Lagartense
-
Lopes
Treze
-
Cordeiro
Treze
-
Alderico
CSA
-
Zulinha
Força e Luz-RN
-
Anchieta
Náutico
-
Franz
Nacional-PB
-
Franz
Alecrim
-
Franz
Campinense
-
Pirangy
Íbis
-
Véscio
América-CE
-
Evaldo Pancinha
Inter SM
-
Evaldo Pancinha
Náutico
-
Zé Gobat
Próspera
-
Zé Gobat
Riachuelo-RN
-
Rômulo
Juventus-SP
-
Felipinho
Velo Clube
-
Everton
Portuguesa Santista
-
Frank
Velo Clube
-
Édson Silva
Grêmio Novorizontino
-
Rafael Carioca
Inter de Limeira
-
Luiz Henrique
Fortaleza
-
Cristiano
São Bento
-
Iago
Campinense
-
Frank
Santa Cruz-RN
-
Lúcio Maranhão
Bnei Yehuda
-
Flávio Caça-Rato
Vitória das Tabocas
-
Marcelinho
Rio Branco-SP
-
Lucas Dias
FK Riteriai
-
Luiz Paulo
Volta Redonda
-
Sérgio David
Grêmio
-
Lelo
Náutico
-
Rafinha
Vila Nova
-
Italo
Amazonas FC
-
Everton Sena
Remo
-
Wermeson
Guarani
-
Felipe Cruz
Santa Cruz de Natal
-
Histone
Força e Luz-RN
-
Flávio Souza
Sport
-
Norberto
Ponte Preta
-
Fernando Biquara
Náutico
-
Gelson
Retrô FC
-
Alan
Corinthians
-
Tiringa
Visão Celeste
-
Bruno Lima
Vasco
-
Chapinha
Cruzeiro-RN
-
Mateus Ludke
Guarani
-
Gabriel Silva
Ferroviário
-
Reginaldo
Duque de Caxias
-
João Marcelo
Ferroviário
-
Zé Antônio
Palmeira de Goianinha
-
Souza
Belenenses
-
Kaio Nunes
Real Brasília
-
Guedes
Caxias
-
Rael
Inter de Limeira
-
Betinho
América-PB
-
João Lucas
Vitória
-
Renan Gorne
Grêmio Novorizontino
-
Gilvan
CRB
-
Léo Rafael
Ceará
-
Gustavo Ramos
Maringá
-
Rafinha
Vitória
-
Paulinho
Sport
-
Marcos Ytalo
Sampaio Corrêa
-
Matheuzinho
Al-Merreikh
-
Renan Bragança
CD Mafra
-
Gualberto
Jabaquara
-
Vinícius Paulista
Ferroviário
-
Indio
América-RN
-
Alcino
Nacional
-
David
América-RN
-
Hygor
Noroeste
-
Paulinho Kobayashi
Mineiros
-
Marquinhos Pedroso
Portuguesa
-
Marquinhos Pedroso
Portuguesa
-
Joelan
Potiguar
-
Gonçalves
América-RN
-
Juliano
Hercílio Luz
-
Salazar
Confiança
-
Matheus Ferreira
Aparecidense
-
Nathan Lourenço
Fluminense
-
Alan
Corinthians
-
Guilherme Guedes
Grêmio
-
Lucas Gabriel
Confiança
-
Giovani Albuquerque
Atlético Mineiro
-
Vitinho
São José-RS
-
Lucão
América-RN
-
Caio Hones
Olaria
-
Rafael Jansen
Sampaio Corrêa
-
Gustavo Custódio
Paysandu
-
Souza
Náutico
-
Joelan
América-RN
-
Gustavo Henrique
Zakho SC
-
Dener
Itabaiana
-
Ronald
Vitória
-
Antônio Villa
Botafogo
-
Sérgio Mendonça
Botafogo
-
Maltos
Afogados da Ingazeira
-
Felipe Vieira
Botafogo
-
Cauã Paixão
Vasco
-
Wenderson
Guarani
-
Gabriel Davis
São Luiz
-
Márcio Cardoso
América-RN
-
Romildo
ABC
-
Burunga
ABC
-
Burunga
ABC
-
Joel Copacabana
ABC
-
Marquinhos Pedroso
Portuguesa
-
Cal
Nova Iguaçu
-
Gito
América-RN
-
Sérgio Maria
América-RN
-
Piúba
São Gonçalo-RN
-
Ferrugem
Baraúnas
-
UIT 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Frontini
Figueirense
-
Rafael Muçamba
Paraná
-
Beá
Paysandu
-
Tutti
ASA
-
Robson
Ceará
-
Fabiano
Mirassol
-
Thiago Carpini
Bahia
-
Luis Maranhão
Ceará
-
Max
Palmeiras
-
Emerson
Caxias
-
Cleison
Fortaleza
-
Rodrigo Ninja
Bragantino
-
Rosembrick
Treze
-
Edimílson
Oeste
-
Tiago Messias
CSA
-
Saulo
Itumbiara
-
Wendes
Bragantino
-
Juninho Goiano
Mineiros
-
Adriano Facchini
U. Madeira
-
Márcio Luiz
Diagoras Rodos
-
Elton
Atlético-BA
-
Wilton Goiano
Novo Hamburgo
-
Marcelo Ramos
Veranópolis
-
Plínio
ASA
-
Geovane
Mogi Mirim
-
Ricardo Oliveira
Mogi Mirim
-
Somália
Botafogo
-
Leandro
Itumbiara
-
Lenílson
America-RJ
-
Thiago Silvy
Sertãozinho
-
Guarú
Linense
-
Vanderlei
Anapolina
-
Marcelinho
Barueri
-
Vitor Hugo
Inter-SM
-
Rinaldo
Fortaleza
-
Jackson
Itumbiara
-
Tita
Uberlândia
-
Marcelinho
Rio Branco-SP
-
Alexandre
Inter-SM
-
Geriel
Itabuna
-
Xavier
Santa Helena
-
Max
Paulista
-
Glaydson
Criciúma
-
Baggio
At. Sorocaba
-
João Paulo
Glória
-
Carlos Alberto
Bahia
-
Alexandre
Treze
-
Maurício Pantera
River-PI
-
Dude
Limoeiro
-
Juninho Petrolina
Confiança
-
Zezinho
Vasco
-
Zezinho
ASA
-
Leonardo
ABC
-
George
Santa Clara
-
Marcinho
Ceará
-
Derlei
Grêmio Mauaense
-
Clayton
Santa Clara
-
Serginho Baiano
Náutico
-
Laércio
Toledo
-
Marcelo Bonan
Rio Preto
-
Márcio Egídio
Noroeste-SP
-
Fernando
Inter Limeira
-
Adãozinho
Bragantino
-
Everton Luiz
Ipatinga
-
Ângelo
Americana
-
Juninho
Atlético-MG
-
Paulo Rangel
Corinthians-AL
-
Fernando Lombardi
Ceará
-
Arílson
Sampaio Corrêa
-
Ivo
CRB
-
Cristian
Fortaleza
-
Júlio César
Ituano
-
Ronny
FC Zürich
-
Gito
ABC
-
Marquinhos Marabá
Campinense
-
Negretti
Santo André
-
Herivelto
Potiguar
-
Clóvis
América-SP
-
Raudnei
Ituano
-
Adalto
Nacional
-
Didi
Cianorte
-
Yan
Bacabal
-
Baíca
Rio Ave
-
Baíca
Oliv. Hospital
-
Baíca
Botafogo-PB
-
Jacaré
Avaí
-
Wanderley
Sport
-
Wanderley
Chaves
-
Sérvulo
Atlético-MG
-
Douglas
Londrina
-
Márcio Santos
Tianjin Teda
-
Eduardo Arroz
Marília
-
Lisa
Rio Branco-PR
-
Dinei
Rio Claro-SP
-
Geovane
Daegu FC
-
Max
Palmeiras
-
Astudillo
Millonarios
-
Ivanildo
Brasil de Pelotas
-
Leandro Sena
Volta Redonda
-
Nenê
Chapecoense
-
Souza
Rio Branco-SP
-
Souza
Atlético-MG
-
Washington
Americano-RJ
-
Gléguer
Bragantino
-
Cris
Bragantino
-
Abedi
Friburguense
-
Thiago Machado
Criciúma
-
Renê
Gama
-
Edson Borges
São Caetano
-
Marcos Alexandre
Rio Claro-SP
-
Márcio Goiano
Grêmio Prudente
-
Adriano Peixe
América-SP
-
Adriano Peixe
América-SP
-
Magal
Juventude
-
Célio
Americana
-
Luciano Dias
Coruripe
-
Vasconcelos
Botafogo-PB
-
Berg
Náutico
-
Adriano
At. Ibirama
-
Fabiano
São Bento-SP
-
Fabiano
Noroeste-SP
-
Paulo Isidoro
Fortaleza
-
Odirlei
Americana
-
Arlon
Coritiba
-
Ney Santos
Bragantino
-
Júlio César
Flamengo
-
Tiago Freitas
Mogi Mirim
-
Édson Di
Coruripe
-
Nunes
Al-Ahli Jeddah
-
Carlos Eduardo
Náutico
-
Róbson Lopes
Macaé
-
Tiago Cavalcanti
1. FC Köln
-
Tiago Cavalcanti
Juventude
-
Wesley Brasilia
Sporting Cristal
-
Marquinhos Mossoró
Treze
-
Rogélio
At. Ibirama
-
Fernandes
Campinense
-
Tony
Icasa
-
Leo Papel
Ituiutaba
-
Geraldo
Botafogo-PB
-
Marcelo Passos
Paraná
-
Marcelo Passos
Ituiutaba
-
Barata
Ceilândia
-
Baggio
Pontevedra
-
Max
Boavista-RJ
-
Diego Silva
Londrina
-
Diego Silva
Aalesund
-
Goeber
Ipatinga
-
Dida
Santa Helena
-
Nena
Botafogo-SP
-
Alex Braz
Rio Claro-SP
-
Leandro Mahl
Noroeste-SP
-
Ranieri
CRB
-
Raí
Campinense
-
Paulinho Marília
Ipatinga
-
Paulinho Marília
Nanchang FC
-
Paulinho Marília
Joinville
-
Sérgio Alves
ABC
-
Jordan
São Bento-SP
-
Fabinho Fontes
Corinthians-AL
-
Vaninho
Salgueiro
-
Altair
Marília
-
Sandro Hiroshi
Santo André
-
Hérick
Uberlândia
-
Rogelio Avila
Funorte
-
Odair
Mamoré
-
Vando
São Caetano
-
Rogerinho
Brasiliense
-
Rogerinho
Botafogo-PB
-
Rogerinho
Campinense
-
Niel
Flamengo-PI
-
Fabiano
Alecrim
-
Helinho
Botafogo-PB
-
Helinho
Botafogo-PB
-
Helinho
Alecrim
-
Wágner
Toledo
-
Júlio Terceiro
Noroeste-SP
-
Júlio Terceiro
Fortaleza
-
Galiardo
Globo FC
-
Ricardo
Itauçu
-
Décio António
Inter de Lages
-
Michel
Brasil de Pelotas
-
Flávio Recife
Timbaúba
-
Thiago Gasparino
Comercial-SP
-
Zé Carlos
Paulista
-
Ronny
Beira-Mar
-
Max
Paraná
-
Leandro Safira
Santa Cruz-RN
-
Cléber Carioca
ABC
-
Aloisio
São Caetano
-
Aloisio
Santo André
-
Douglas Bacelar
Vasco
-
Max
Náutico
-
Eraldo
ABC
-
Romeu
Ituiutaba
-
Lucão
Criciúma
-
Emerson
Novo Hamburgo
-
Juninho
Santa Cruz
-
Luís Leopoldino
Santo André
-
Léo Souza
Valdevez
-
Leonardo Oliveira
Mérida
-
Thiago Leal
Duque de Caxias
-
André Neles
Marcílio Dias
-
Anderson Bill
Veranópolis
-
Cristiano Alagoano
Atlético-BA
-
Maiquel
Novo Hamburgo
-
Reginaldo
São Raimundo-AM
-
Edson Rocha
Caxias
-
Thoni
Chapecoense
-
Elielton
Brusque
-
Rui Barbosa
Sampaio Corrêa
-
Leonel Olímpio
Uberlândia
-
Bebeto
River Plate-SE
-
Patrick
São Bento-SP
-
Tiago Messias
Ponte Preta
-
Fagner
Santa Cruz
-
Wendes
Avenida
-
Negretti
Marília
-
Fabiano Silva
Botafogo-PB
-
Michel Neto
Gama
-
Éverton
Náutico
-
Fábio Neves
Oeste
-
Allann Delon
Ceilândia
-
Clebão
Ceará
-
Assis
Botafogo-SP
-
Reinaldo
CRAC-GO
-
Luis Henrique
Brusque
-
Rodrigo Santos
ASA
-
Fábio Oliveira
Treze
-
Berg
São Caetano
-
Fabrício
Ceará
-
Jefferson
Sertãozinho
-
Paulo Matos
Criciúma
-
Paulinho Kobayashi
CRAC-GO
-
Adriano Magrão
Madureira
-
Tarracha
Linense
-
Ronald
Bahia
-
Sandro
Americana
-
Lázaro
Inter de Lages
-
Chimba
União São João
-
Embu
Portuguesa Santista
-
Rodolpho
Ypiranga-RS
-
Xandi
Cianorte
-
Waguinho
União Rondonópolis
-
Asprilla
Bangu
-
Tita
Bragantino
-
Everton Cezar
Criciúma
-
Júlio César
Botafogo-SP
-
Gilberto Matuto
Anapolina
-
Diniz
Morrinhos
-
Marcelo Rosa
Mogi Mirim
-
Tony
Boavista-RJ
-
Ivonaldo
Madureira
-
Vélber
Luverdense
-
Carlos Alberto
Veranópolis
-
Picoli
Juventude
-
Alison
União Barbarense
-
Hércules
Santa Cruz-RN
-
Saraiva
Alecrim
-
Saulo
União São João
-
Tito
Galícia
-
Tutti
ASA
-
Maneco
Icasa
-
Delone
Centro Limoeirense
-
Paulo Sérgio
Remo
-
Diego Silva
Nacional N. Serrana
-
Yuri
Centenário
-
Vavá
Treze
-
Marcelo Brás
Rio Branco-AC
-
Leo Percovich
Alianza Lima
-
Marielson
Baraúnas
-
Eliélton
Icasa
-
Bruno
ABC
-
Robson Simplício
Sampaio Corrêa
-
Renatinho Potiguar
União São João
-
Renatinho Potiguar
Coruripe
-
Richardson
Flamengo-SP
-
Rodrigo Thiesen
Chapecoense
-
Washington
Campinense
-
Tiago Lima
Macaé
-
Kelson
Guarany de Sobral
-
Anderson Santos
Noroeste
-
Carlos Roberto
Araçatuba
-
Reinaldo
Ceilândia
-
Evandro
Fortaleza
-
Marquinhos
Madureira
-
Émerson
Ituano
-
Dani
Corinthians-AL
-
Sandro Gaúcho
Figueirense
-
Xuxa
Mirassol
-
Erivan
River-PI
-
Léo Mineiro
Nacional-AM
-
Osmar
Icasa
-
Vandinho
Mirassol
-
Ítalo
Treze
-
Paulinho
FC Slovácko
-
Jefferson
ASSU
-
João Neto
Central
-
Chapinha
Alecrim
-
Lano
Pauferrense
-
Tiaguinho
Comercial-PI
-
Rogério Rios
Ypiranga-BA
-
Pantera
Coríntians-RN
-
Carlos
Guarany de Sobral
-
Daniel Barros
Independente Tucuruí
-
Júnior Ferrim
Guarany de Sobral
-
Fábio Recife
Comercial
-
Fabiano Borges
Esportivo
-
Fernando Pilar
Estudantes
-
Zé Rodolpho
Nacional N. Serrana
-
Júnior
Senhora da Hora
-
Robson Lima
Santa Cruz-RN
-
Adalberto
Santa Cruz-RN
-
Paulinho
Coruripe
-
Paulo Magno
Democrata-SL
-
Ewerton
Catanduvense
-
Teles
Crateús
-
Silvio
Atlético Paranaense
-
Hitalo
Corinthians-AL
-
Ricardo
Honda FC
-
Wescley
Bahia de Feira
-
Potiguar
Ceará
-
Denys
Matonense
-
Barata
Ceará
-
Rodrigão
Mogi Mirim
-
Breno
Santa Cruz-RN
-
Adson
Pesqueira
-
Diego Higino
Atlético-BA
-
Leandrinho
Pelotas
-
Cafezinho
Madureira
-
André Leonel
Beijing Guoan
-
Potiguar
Mogi Mirim
-
Ednardo
Alverca
-
Dudu Araxá
Uberlândia
-
Marcel
Uberlândia
-
Djalma
São Raimundo-AM
-
Luizão
ABC
-
Paulinho Kobayashi
Ceará
-
Marcos Vinícius
Guarani de Juazeiro
-
Felipe Moreira
Luverdense
-
Adalberto
Treze
-
Fernando Gomes
Mogi Mirim
-
Bebeto
River Plate-SE
-
Josy
Atlético-AC
-
Adelmo
Treze
-
Silva Baiano
Treze
-
Max
Caldense
-
Emerson Vivas
Guarani-MG
-
Gustavo
XV de Piracicaba
-
Silvio
Operário Ferroviário
-
Marcelo Newma
Rio Branco-PR
-
Elielton
ABC
-
Ricardo Silva
Taboão da Serra
-
Marx Freud
Boa Esporte
-
Robson
Santa Cruz-RN
-
Wanderley
CRB
-
Serginho
Murici
-
Leo Nunes
Quixadá
-
Lano
Barras
-
Claudiano Piuba
Currais Novos
-
Nádson
Al-Shamal
-
Jean Carioca
Tombense
-
Georges Nouga
Portuguesa Santista
-
Ebot Emmanuel
Ilha Solteira
-
Flaviano
Avenida
-
Jack Jone
Mogi Mirim
-
André Zandoná
Sertãozinho
-
Alex
Ituano
-
Hilton Mineiro
Inter de Bebedouro
-
Walber
Botafogo-PB
-
Silva
ABC
-
Silva
Fortaleza
-
Fagner
Treze
-
Mauro
Mogi Mirim
-
Elyeser
Guarujá
-
Walber
Treze
-
Junior Xuxa
Ettifaq FC
-
Cláudio Ribeiro
River-PI
-
Daivison
Santa Cruz-RN
-
Felipe Macena
Carpina
-
Janio Nascimento
Potiguar
-
Fabiano
Guarany de Sobral
-
Richardson
Baraúnas
-
Anderson Lima
Villa Nova
-
Ewerton
Santa Cruz-RN
-
Ferreira
Campinense
-
Indio
Icasa
-
Wanderson Cafú
Ferroviária
-
Zé Potiguar
Remo
-
Nata
Remo
-
Walber
Remo
-
Josy Bráz
Remo
-
Richardson
Confiança
-
Leto
Campinense
-
Rafinha
Baraúnas
-
Paulinho Mossoró
Guarany de Sobral
-
Carlinhos
Atlético Sorocaba
-
Clebão
Ituano
-
Wendes
Palmeiras
-
Bibi
River Plate-SE
-
Jairo
CRB
-
Áttila
Botafogo
-
Zé Antônio
Linense
-
Alan Bahia
Rio Verde-GO
-
Gustavo Goiano
Rio Verde-GO
-
Tanzin
São Gonçalo
-
Michel Schmöller
Ituano
-
Adeilson
Santo André
-
Pingo
Ceará
-
Martín Minadevino
Brown de Adrogué
-
Patrick
Corinthians-AL
-
André Beleza
Itabaiana
-
Caçapa
União Frederiquense
-
Vainer
Inter SM
-
Vainer
Rio Branco-SP
-
Vainer
Rio Branco-SP
-
Wanderson
América Mineiro
-
André Silva
Guarani-MG
-
Isac
Changchun Yatai
-
Fernandes
Oeste
-
Jerson
Ferroviária
-
Rodrigão
Araxá
-
Marcel Sacramento
Uberaba
-
Rico
Alecrim
-
Rodrigo Galatto
CRB
-
Rafael Paraná
Capixaba
-
Renan Marques
Alecrim
-
Tatu
Luverdense
-
Ivonaldo
Uberaba
-
Thiago
Coríntians-RN
-
Philip
Boa Esporte
-
Ricardo Oliveira
Goytacaz
-
Klebson
Primavera
-
Diego Silva
Baraúnas
-
Soares
Chapecoense
-
Lúcio
Gwangju FC
-
Agnaldo
Campinas
-
Rivaldo
Coríntians-RN
-
Wendel
Mogi Mirim
-
Daivison
Baraúnas
-
Judson
Potiguar
-
Daniel Rezende
Potiguar
-
Pedro Henrique
Rio Branco-AC
-
Olavo
Bonsucesso
-
Índio
Baraúnas
-
Frede
Mixto
-
Jerson
Luverdense
-
Bruninho
Sampaio Corrêa
-
Walber
Grêmio Barueri
-
Jou Silva
Tarxien Rainbows
-
Ebinho
Globo FC
-
Dimas
Ypiranga-PE
-
Alemão
Guarani de Juazeiro
-
Airton
Treze
-
Nonato
ABC
-
Leandro Guerreiro
Valletta
-
Val Araguaia
São Gonçalo
-
Cícero Capacete
Ferroviário
-
Jorginho
Afogados da Ingazeira
-
Amílton Rocha
Fortaleza
-
Renatinho Potiguar
Globo FC
-
Élton
Brasil de Pelotas
-
Nata
São Paulo-RS
-
Edvânio
ASA
-
Daniel
ABC
-
Marciano
Alecrim
-
Vaninho
Coruripe
-
Cascata
Boavista-RJ
-
Adilson
XV de Piracicaba
-
Almir
Bangu
-
Marinho
Tuna Luso
-
Róbson
Ceilândia
-
Ricardo Baiano
Icasa
-
Wálber
América Mineiro
-
Kattê
Araripina
-
Aléx Kamianecky
Moto Club
-
Alysson
Jacuipense
-
Lailson
Santa Cruz-RN
-
Cléo
Botafogo-PB
-
Norberto
Coritiba
-
Dida
Alecrim
-
Neto
Penapolense
-
Rodrigo Pimpão
Tractor Club
-
Netinho
Vila Nova
-
Wassil
ABC
-
Marinho Chagas
Los Angeles Heat
-
Wanderson
Tombense
-
Laércio
Tombense
-
Marcel
URT
-
Vandinho
Santo André
-
Rafael Carioca
Juventus Jaraguá
-
Rodrigão
União Barbarense
-
Mazinho
CEO
-
Jimmy
Serrano-BA
-
Serginho
Botafogo-BA
-
Lailson
Baraúnas
-
Paulinho
Centenário
-
Coutinho
Portuguesa
-
Chiquinho Alagoano
Coruripe
-
Tiaguinho
Salgueiro
-
Reinaldo
ABC
-
Marcelinho
CRB
-
Raí
Náutico
-
Jean Natal
Piauí
-
Eduardo Arroz
Jataiense
-
Westerlly
ASSU
-
Glaucio
Treze
-
Cascata
Al-Faisaly
-
Daivison
Maranhão
-
Róbson
Itumbiara
-
Marcelo Prates
Santo Ângelo
-
Índio Oliveira
Globo FC
-
Adriano Pardal
Al-Faisaly
-
Didi Duarte
Alecrim
-
Cícero Ramalho
Treze
-
Rafael Roballo
Duque de Caxias
-
Regis
Remo
-
Gustavo
Campinense
-
Gil
Botafogo-SP
-
Adalberto
América Mineiro
-
Baíca
América-AC
-
Alberi
Baraúnas
-
Nunes
América-PE
-
Jorge Bonga
Ferroviário
-
Djalma
Sport
-
Osmar
Fluminense de Feira
-
Marcão
Botafogo-SP
-
Dida
Olhanense
-
Daniel
Volta Redonda
-
Argeu
Vasco
-
Argeu
Fortaleza
-
Cascata
Sampaio Corrêa
-
Ivanildo
Juventude
-
Danilo
Operário Ferroviário
-
Ricardo Miranda
Noroeste
-
Ivan Xavier
Potiguar
-
Otávio Souto
Bahia
-
Ubiranir
Potiguar
-
Aloísio Chaves
Ceará
-
Norival
Novo Hamburgo
-
Pompéia
Atlético-BA
-
Tigrila
Moto Club
-
Jamerson
Duque de Caxias
-
Humberto Ramos
Atlético Mineiro
-
Gino
ABC
-
Daniel
Corinthians-AL
-
Nildo
Currais Novos
-
Jangada
Sport
-
Jangada
Ceará
-
Morais
CRB
-
Rivaldo
Globo FC
-
Gérson Caçapa
São José-RS
-
Thiago Cristian
Guarani
-
Tiago Adan
Ferroviária
-
Daniel Costa
Santa Cruz
-
Rafael Tavares
Luverdense
-
Alex Barros
Mirassol
-
Charles
Avaí
-
Roberto Dias
Botafogo-PB
-
Lailson
Sousa
-
Fabinho
Figueirense
-
Milton Lima
Ceará
-
Tony
Catuense
-
Andrey
Força e Luz-RN
-
Márcio Passos
Sepahan
-
Andrey
Paysandu
-
Rodrigo Pimpão
Botafogo
-
Isac
Red Bull Brasil
-
Paulo Henrique
Portuguesa
-
Fernando Henrique
Inter de Lages
-
George Lucas
Remo
-
Dudu
URT
-
Macaíba
Alecrim
-
Leto
Guarany de Sobral
-
Caio
Palmeira de Goianinha
-
Jean Cleber
Ceará
-
Paulo Junior
Salgueiro
-
Cesinha
Confiança
-
Gito
Goiás
-
Vanderley
CRB
-
Marcus Vinícius
Passo Fundo
-
Alekito
Brasiliense
-
Gustavo
Botafogo-PB
-
Saraiva
ABC
-
Aílton
Campo Grande-RJ
-
Renatinho
ASSU
-
Gercimar
Rio Branco-SP
-
Lúcio
ABC
-
Julinho
Portuguesa
-
Andrezinho
Barito Putera
-
Júnior Timbó
Águia
-
Ronaldo Alves
CSA
-
Janderson
Hercílio Luz
-
Clébson
Boa Esporte
-
Mastrillo
Noroeste
-
Carlos Mota
Sergipe
-
Carlos Mota
São Caetano
-
Marcelo Fernandes
Atlético Mineiro
-
Toninho
Blumenauense
-
Adriano
Avaí
-
Carlinhos
Santa Cruz
-
João Paulo
Metropolitano
-
Reinaldo
ASSU
-
Gérson
Gama
-
Marcelo Maciel
Campinense
-
Naldo
Ceará
-
Airton
Potiguar
-
Cristiano
Fluminense
-
Lélis
São José
-
Jorge Nei
São Cristóvão
-
Ronaldo Cruz
Vitória
-
Beto
Avaí
-
Yago
Santa Cruz-SGA
-
Lucas Tamareo
Liverpool Montevideo
-
Teci
Botafogo-PB
-
Busatto
Atlético Goianiense
-
Roberto Potiguar
Náutico
-
Fábio Santos
Central
-
Danilo
Cuiabá
-
Valdir Appel
Volta Redonda
-
Valdir Appel
Bonsucesso
-
Valdir Appel
Alecrim
-
Valdir Appel
CEUB
-
Cléber
EC Água Santa
-
Luís André
Murici
-
Max
Guarani
-
Edinho
Botafogo-PB
-
Edson Rocha
Nacional-AM
-
Renan Rocha
São Caetano
-
Cristiano Junior
Criciúma
-
Cristiano Junior
East Bengal
-
Alvaro
Nacional-AM
-
Bruno Maia
Capivariano
-
Maguinho
Capivariano
-
Lucas Newiton
São Bernardo
-
Bruno Farias
Itumbiara
-
Dick
Rio Branco-PR
-
Paulinho Paraíba
Queimadense
-
Judson
Avaí
-
Julinho
XV de Piracicaba
-
Busatto
Aparecidense
-
Léo Gago
Itumbiara
-
Carlos Alberto
Moto Club
-
Lairson
Coritiba
-
Gilmar
Santo André
-
Matheus Barbosa
Paulista
-
Rafael Vitor
Boa Esporte
-
Mazinho Brasília
Sergipe
-
Lucas Newiton
São Bernardo
-
Diogo
Jacobina
-
Regis
Boa Esporte
-
Baíca
ABC
-
Gito
ABC
-
Dema
Tuna Luso
-
Adriano Pardal
Al-Faisaly FC
-
Alcino
Rio Negro-AM
-
Maizena
Corinthians-AL
-
Marcelo Borges
Ipatinga
-
Gito
Náutico
-
Alex Olinda
Sergipe
-
Ronald
Madureira
-
Gito
Botafogo-PB
-
Gito
Fortaleza
-
Glaucio
Globo FC
-
Rogerinho
Madureira
-
Rodrigo Alemão
Mirassol
-
Itamar
Londrina
-
Indio
Hercílio Luz
-
Moisés
Avaí
-
Manteiga
Central
-
Flávio Boaventura
CRB
-
Cascata
Confiança
-
Alex Cazumba
Nacional-AM
-
Zé Potiguar
Campinense
-
Marcos Aurélio
Desportiva Ferroviária
-
Memo
Delhi Dynamos
-
Gabriel
America-RJ
-
Amaury
Auto Esporte
-
Josúe
Ceará
-
Cacaio
Pelotas
-
Jangada
Internacional
-
Olímpio
CSA
-
Daniel Ferreira
Portuguesa
-
Marinho
Central
-
Marinho
Fortaleza
-
Garcia
Sport
-
Garcia
Náutico
-
Pantera
CSA
-
Roninho
Central
-
Raphael Toledo
São Caetano
-
Dema
Atl. Três Corações
-
Soares
Botafogo-PB
-
Vanderley
CSA
-
Joaci
ASSU
-
Célio
Santo Ângelo
-
Célio
Baraúnas
-
Felipe Macena
Altos
-
Arez
ABC
-
Renatinho
Real Independente
-
Júlio Terceiro
Santa Cruz de Natal
-
Naftaly
Santa Cruz de Natal
-
Diego Silva
Cabofriense
-
Gustavo Henrique
Botafogo-PB
-
Thiago Potiguar
CSA
-
Alex Henrique
CSA
-
Cascata
Ferroviária
-
Reis
Caxias
-
Lúcio Curió
Rio Branco-PR
-
Ademir
Caxias
-
Léo
Novo Hamburgo
-
Elias
Aparecidense
-
Marcelo Fernandes
Portuguesa Santista
-
Bruno Renan
Rio Branco-PR
-
Zykarllo
Apodi
-
Brendo
Serra Talhada
-
Neto Potiguar
Alecrim
-
Bruno Moreno
Boavista-RJ
-
Arthur Henrique
Atlético Tubarão
-
Tiago Dutra
Cafetaleros de Tapachula
-
João Paulo
Juárez
-
Luiz Eduardo
Caldense
-
Denilson
Visão Celeste
-
Gabriel
Santa Cruz de Natal
-
Zé Potiguar
Remo
-
Gleidson
Rio Preto
-
Jefferson
Real Noroeste
-
Pedro Ivo
Galícia
-
Jussimar
Campinense
-
Bruno Formigoni
XV de Piracicaba
-
Ricardo
Glória
-
Ramon Baiano
Jacuipense
-
Ramon Baiano
Grêmio Mauaense
-
Pedrinho
América T.O.
-
Alexandre
Fluminense de Feira
-
Daniel
Red Bull Brasil
-
Juca Show
CRB
-
Romildo
Náutico
-
Maracás
Sampaio Corrêa
-
Niltinho
Anápolis
-
Julio César
Fluminense
-
Michel Cury
Uberaba
-
Michel Benhami
Volta Redonda
-
Dija Baiano
Volta Redonda
-
Daniel Morais
Paraná
-
Emerson Nike
Maranhão
-
Everton
ASA
-
Anthony
Alecrim
-
Ives
Audax Rio
-
Memo
Fluminense de Feira
-
Lucas Bahia
Fluminense de Feira
-
Tony
Villa Nova
-
Alberto Conceição
IAPE
-
Gilson
América-SP
-
Jorge Pinheiro
Guarany de Sobral
-
Raul
Desportivo Brasil
-
Paulo Renato
Itabaiana
-
Montanha
ABC
-
Montanha
ABC
-
Carlos Mota
ABC
-
Moura
Potiguar
-
Jonathas
Fortaleza
-
George
Potiguar de Parnamirim
-
Danilo
Fortaleza
-
Marcos Júnior
Bangu
-
Reginaldo Júnior
Sampaio Corrêa
-
Jean Silva
Novo Hamburgo
-
Marcelinho
Sampaio Corrêa
-
Guto
Treze
-
Vinicius
FC Cascavel
-
Paulão
Manaus FC
-
Uederson
Aparecidense
-
Camilo
Santa Cruz de Natal
-
Sidney
Uberaba
-
Robert
Sousa
-
Cesar
Caxias
-
Lúcio Curió
Nacional-PB
-
Oliveira
Sampaio Corrêa
-
Matheus
EC Água Santa
-
Kiros
Zob Ahan
-
Bebeto
Sport
-
Dão
URT
-
Émerson
Vilavelhense
-
Fito
Figueirense
-
Romildo
ABC
-
Queiroz
Joinville
-
Erijânio
Coríntians-RN
-
Felipe Alves
Penapolense
-
Beleu
Vitória da Conquista
-
João Gabriel
São Bernardo
-
Batista
Piauí
-
Cleyton
Brusque
-
Geovani
Cuiabá
-
Tião Marçal
Botafogo-SP
-
Ademir
Caxias
-
Dick
Itumbiara
-
Betinho
Gama
-
Paulo César Donega
Ferroviário
-
Mendonça
CRAC
-
Rafael
ABC
-
Noronha
ABC
-
Noronha
Fortaleza
-
Thyago
ASSU
-
Anthony
ASSU
-
Juninho Tardelli
Juazeirense
-
Nem
Juazeirense
-
Janderson
Jacuipense
-
Gilmar
CRB
-
Adriano Alves
Oeste
-
Adriano Pardal
Cuiabá
-
Lauro
Ceará
-
Paloma
ABC
-
Cascata
Juazeirense
-
Lopeu
America-RJ
-
Dedé de Dora
ABC
-
Mateusinho
Globo FC
-
Flávio Carioca
Cuiabá
-
Wandinho
Serra Macaense
-
Leozinho
Isidro Metapán
-
Mayk
Bahia
-
Andrezinho
Portuguesa-RJ
-
Nélson
Portuguesa Santista
-
Gullithi
Arouca
-
João Victor
Mirandela
-
Hudson
Jataiense
-
Jadson
Boa Esporte
-
Moura
Piauí
-
Artur
Madureira
-
Expedito
Guarany de Sobral
-
Gercimar
Batatais
-
Julio César
União Luziense
-
Silva
Ferroviário
-
Léo Zuim
Bangu
-
Richardson
Alecrim
-
Guilherme
Hercílio Luz
-
Jonathas
Marcílio Dias
-
Robson
Ypiranga-RS
-
Murici
Alecrim
-
Ronald
Vitória
-
Ewerton
Alecrim
-
Alessandro
Atlético Paranaense
-
Alessandro
Matonense
-
Almir
Força e Luz
-
Thyago
Alecrim
-
André
Apollon Pontou
-
Milton Lima
Sport
-
Marcos Pitombinha
ABC
-
Demair
Treze
-
Tinho
Baraúnas
-
Forly
River-PI
-
Negretti
Veranópolis
-
Erivonaldo
Sport
-
Rodney
URT
-
Felipe Manoel
Avenida
-
Thiago Braga
URT
-
Luiz Fernando
Villa Nova-MG
-
Sapé
Anapolina
-
Ciro
Caxias
-
Tadeu
Mestre
-
Danilo
Cuiabá
-
Jeam
Jacobina
-
Patrick
Sampaio Corrêa
-
Ronald
Madureira
-
Ellington
Visão Celeste
-
Mateuzinho
FC Cascavel
-
Glédson
Avaí
-
Leandrinho
ASSU
-
Thyago
ASSU
-
Matheus Machado
Santa Cruz de Natal
-
Mauricio
URT
-
Breno Santos
Ipatinga
-
Fabinho Alves
Ipatinga
-
Adilson Santa Cruz
ABC
-
Tony
Serra
-
Wanderley
Parnahyba
-
Edmílson
São Paulo
-
Diogo
Rio Branco-SP
-
Pablo
Kallithea
-
Batalha
Fluminense
-
De León
Treze
-
Souza
Alecrim
-
Balu
Botafogo-PB
-
Adriano Alves
Treze
-
Janderson Espíndola
Bangu
-
Max
Globo FC
-
Cláudio Murici
Globo FC
-
Marcelo
Visão Celeste
-
Hiltinho
Ferroviário
-
Adriano Pardal
Hajer Club
-
Tito
Força e Luz-RN
-
Geninho
Porto-PE
-
Nélson
Caldense
-
Reinaldo Aleluia
ABC
-
Jean Patric
Académico de Viseu
-
Hélio
Alecrim
-
Mikael
Yuen Long
-
Sidnei
Bangu
-
Leandro Melo
Oeste
-
Zé Vitor
Esportivo-MG
-
Adílio
Alecrim
-
Jaílson
ABC
-
Judson
Alecrim
-
Lucas
Alecrim
-
Valério
ABC
-
Anthony
Alecrim
-
Neto
Potengi
-
Rennan
Ceará
-
Adeilson
Matonense
-
Severino
ABC
-
Gilson Lopes
Confiança
-
Raul Zanata
Botafogo-SP
-
Curió
Náutico
-
Paulo Renê
CA Patrocinense
-
Roger Gaúcho
Portuguesa
-
Odilon
Alecrim
-
Rubem
São José
-
Ubirajara
Ferroviário
-
Ubirajara
Bonsucesso
-
Makelele
Penapolense
-
Odélio
Botafogo
-
Odélio
Avaí
-
Davi
Rio Negro-AM
-
Marquinho
Moto Club
-
Gilton
Trieste
-
Carlos Alberto de Souza
Campinense
-
Carlos Alberto de Souza
Comercial
-
Odair
Manchete
-
Moreilândia
Retrô FC
-
Joazi
Uberlândia
-
Rafael Copetti
Gama
-
Léo
Globo FC
-
Ronald Rinck
ASSU
-
Diego
ASSU
-
Alvaro Guilherme
ASSU
-
Hélcio Jacaré
Fortaleza
-
Lucas Rafael
Operário Ferroviário
-
Ari Segundo
UD Sampedrense
-
Bruno Furlan
FC Vitebsk
-
Cláudio Murici
Força e Luz-RN
-
Careca
Botafogo
-
Judson
Potiguar
-
Joãozinho
ABC
-
Kaike
Criciúma
-
Carlos Alberto
America-RJ
-
Tito
Baraúnas
-
Joel Ribeiro
Fortaleza
-
Robertinho
Olímpico
-
Zé Luiz
ABC
-
Gabriel Nunes
Padova
-
Pedro Souza
Força e Luz-RN
-
PC
Atlético Sorocaba
-
Humberto
Serrano-RJ
-
Luiz Alberto
Gaúcho
-
Max
Palmeiras
-
Cláudio
Força e Luz-RN
-
Chico Amorim
Alecrim
-
Fernandes
Alecrim
-
Cabral
ABC
-
Paulão
Volta Redonda
-
Tiago Orobó
Fortaleza
-
Marielson
ASSU
-
Jacson
Juventude
-
Cosme
Bonsucesso
-
Telino
Riachuelo
-
José Carlos Henrique
Riachuelo-RN
-
Washington
Potiguar
-
Ivan
ABC
-
Alberto
Atlético Goianiense
-
Sombra
Alecrim
-
Sombra
Jequié
-
Ivan
Madureira
-
Petinha
ABC
-
Paúra
Goytacaz
-
Paúra
Comercial-MS
-
Oscar Amaro
Riachuelo-RN
-
Mário Braga
Baraúnas
-
Edinho
Bangu
-
Sérgio David
Caxias
-
Leléu
Botafogo-BA
-
Afonsinho
Atlético Potiguar
-
Scala
Botafogo
-
Novo Jogador
Tiradentes-PI
-
Gilberto
Moto Club
-
Oswaldo
Maringá
-
Oswaldo
Tupi
-
André Leonel
Paulista
-
Demir Ademir
Catanduvense
-
Sílvio
Marcílio Dias
-
Kaká Mendes
Tiradentes-CE
-
Tiaguinho
Comercial-PI
-
Casquinha
Ferroviário
-
Casquinha
Ferroviário
-
Roberto Potiguar
Itaperuna
-
Rodrigão
Cuiabá
-
Mingo
CSA
-
Édson
ABC
-
Cláudio
CRB
-
Fernando Lima
Treze
-
Pedro Diniz
Olaria
-
Sandro
Guarani
-
Jymmy
Jaguaré
-
Montanha
ABC
-
Márcio Cardoso
Potiguar
-
Renan
Corinthians-AL
-
Renan
Remo
-
Tico
Serra
-
Humberto
Ceilândia
-
Elissandro
ASSU
-
Roberto Ramos
Corinthians-AL
-
Leandro
Avaí
-
Juliano Morel
Aurora
-
Daniel Costa
Pelotas
-
Wilson
Potiguar
-
Carioca
Vila Nova
-
Márcio Alemão
Athletico Paranaense
-
Januário
Ceará
-
Nilo
CA Patrocinense
-
Arêz
Palmeira de Goianinha
-
Felipe Pará
Penapolense
-
Tito
Marília
-
Geninho
Marília
-
Italo
Santa Cruz de Natal
-
Juninho
Santa Cruz de Natal
-
Mozer
Gama
-
Leílson
URT
-
Vaninho
Potiguar
-
Lelê
ABC
-
Felipe Cordeiro
Marília
-
Pedrada
Tuna Luso
-
William
Ipatinga
-
Roni
Atlético Goianiense
-
Sergio
Ananindeua
-
Dú
Sport
-
Max
Corinthians-AL
-
Adílio Gomes
1º Dezembro
-
Cláudio Murici
Treze
-
Bibi
Sport
-
Givanildo
Limoeiro
-
Ederson
Horizonte
-
Claudinho Baiano
Remo
-
Michael
River-PI
-
Val
Guarabira
-
Val
Alecrim
-
Álvaro
ABC
-
Leandro
União Barbarense
-
Givanildo
Atlético Cearense
-
Rômulo
Democrata-GV
-
Dé
Ipatinga
-
Washington Lobo
Botafogo-PB
-
Washington Lobo
Treze
-
Gustavo Alves
Rio Branco-SP
-
Luiz Fernando
Atlético Paraense
-
Judson
Palmeira de Goianinha
-
Juninho
Palmeira de Goianinha
-
Zé Ivaldo
Alecrim
-
Zé Ivaldo
Potiguar
-
Zé Ivaldo
Potiguar
-
Dione
Sampaio Corrêa
-
Carlinhos
Baraúnas
-
Joélson
Baraúnas
-
De León
Alecrim
-
Baltazar
ABC
-
Baltazar
ABC
-
Sandoval
ABC
-
Sérgio Poty
ABC
-
Renan Luis
Figueirense
-
Augusto
Remo
-
Iván González
Athletico Paranaense
-
Adriano Alves
Treze
-
Vinni
Alecrim
-
Gustavo Xuxa
São Luiz
-
Elias
Novo Hamburgo
-
Wallace Rato
Sampaio Corrêa-RJ
-
Judson
Uberlândia
-
Robson
Ypiranga-RS
-
Vitor Paiva
URT
-
Tiago Costa
Manaus FC
-
Neilson
Retrô FC
-
Luanderson
Hercílio Luz
-
Rondinelly
Inter de Limeira
-
Dico
Ypiranga-RS
-
Rodrigo Andrade
Brasiliense
-
Lucas Campos
Altos
-
Anderson Paraíba
Retrô FC
-
Ewerton
CRB
-
Juninho
ASSU
-
Elias
Madureira
-
Joassis
ABC
-
Barbosa
Ferroviário
-
Rafael Xuxa
Murici
-
Xaves
Vitória das Tabocas
-
Carioca
Náutico
-
Marcelo Augusto
Rio Claro
-
Edimar
Floresta-CE
-
Carlos Renato
Floresta-CE
-
Neguete
River-PI
-
César Sampaio
Uberlândia
-
Romildo
Ferroviário
-
Caique
Prudentópolis
-
Vinícius
Bahia de Feira
-
Edson Henrique
Figueirense
-
Caíque
Barra-SC
-
Judson
Potyguar Seridoense
-
Joelan
Potiguar
-
Wallace Pernambucano
Santa Cruz
-
Júlio César
FC Vilafranca
-
Elias
Sertãozinho
-
Nilo
Botafogo
-
Nilo
Botafogo
-
Toinho
ABC
-
Everton Heleno
Mirassol
-
Rafael Rosa
Atibaia
-
César Tanaka
União Beltrão
-
Éverton Silva
CSA
-
João Paulo
Democrata-GV
-
Luiz Fernando
Guarani de Juazeiro
-
Caxito
Inter de Limeira
-
Alisson Brand
União Beltrão
-
Carlão
Goianésia
-
Wesley
Paraguaçuense
-
Romarinho
Al-Jeel
-
Adílio Gomes
Hercílio Luz
-
Bruninho
Jacuipense
-
Geovani
Tepatitlán
-
Elton
Hercílio Luz
-
Aurino Júnior
Marcílio Dias
-
Binha
Santa Cruz-RN
-
Marques
Campinense
-
Cláudio Murici
Zejtun Corinthians
-
Luan Silva
Novo Hamburgo
-
Joassis
Treze
-
Alef Rodrigues
Masfut Club
-
Serginho
São Bento
-
Maurício
ABC
-
Nílton
Guarabira
-
Burunga
Alecrim
-
Zé Irêno
Ferroviário
-
Washington
Cianorte
-
Creso
Riachuelo
-
Oziel
Riachuelo
-
Oziel
Alecrim
-
Ferreira
Globo FC
-
Papagaio
Alecrim
-
Carlinhos
Icasa
-
Zé Irêno
Campinense
-
Robertinho
Amazonas FC
-
Reynaldo
Manaus FC
-
Patrick Allan
Bandeirante
-
Alvinho
Manaus FC
-
Iranilson
Sousa
-
Esquerdinha
Sousa
-
William Daltro
Lagarto-SE
-
Silva Baiano
Inter de Limeira
-
Rogers
Santa Cruz
-
Will
Al-Sailiya
-
Flávio Boaventura
Goiatuba EC
-
Jan Pieter
Atlético-PB
-
Mazinho
União Frederiquense
-
Judson
Globo FC
-
Mael
Globo FC
-
Fernando Ceará
Globo FC
-
Adílio Gomes
Globo FC
-
Pedrinho
Capital CF
-
Paloma
Matonense
-
Rômulo
Juventus-SP
-
Ewerton
Confiança
-
Alcino
Ceará
-
Carlinhos
4 de Julho
-
Vinicius Victor
Potyguar Seridoense
-
Pedro Santos
Sertãozinho
-
Lucão
América-SE
-
João Castro
CRAC
-
Toninho
Apucarana Atlético
-
Erick Varão
ABC
-
Ivo
Treze
-
Márcio Mossoró
Potiguar
-
Tonho
São Domingos-AL
-
Jorge Ramos
Rio Negro-AM
-
Alderico
CSA
-
Zulinha
Força e Luz-RN
-
Anchieta
América-CE
-
Lopes
Campinense
-
Vando
Campinense
-
Franz
Alecrim
-
Franz
Alecrim
-
Arandir
Riachuelo-RN
-
Lolô
Riachuelo-RN
-
Evaldo Pancinha
Tramagal
-
Evaldo Pancinha
Náutico
-
Zé Gobat
Próspera
-
Zé Gobat
Riachuelo-RN
-
Zé Gobat
Ferroviário-RN
-
Lia
Força e Luz-RN
-
Souza
Riachuelo-RN
-
Biú
ABC
-
Athos
União São João
-
Raniery
Globo FC
-
Magal
Guaratinguetá
-
Isaías
Campinense
-
Luís Maranhão
América-SP
-
Joelan
Coruripe
-
Ivisson
Potiguar
-
Frank
Santa Cruz-RN
-
Geovane
Santa Cruz-RN
-
Reinaldo Silva
Pumas
-
Weslley Smith
Jiangxi Liansheng
-
Rodrigo
Al Wasl
-
Piá
Comercial
-
Luis Fernando Souza
Botafogo-PB
-
Gerson Galdino
Patriotas-PR
-
Carlinhos
Botafogo-PB
-
William Marcilio
Retrô FC
-
Flávio Caça-Rato
Vitória das Tabocas
-
André
Osvaldo Cruz
-
Diego
América-SP
-
Beto
Maguary-PE
-
Lelo
Rio Branco-AC
-
Leozinho
Caldense
-
Samuel Pires
Campinense
-
Ewerton
Barra-SC
-
Buba
Mirassol
-
Julio César
Santa Cruz de Natal
-
Felipinho
Barcelona de Ilhéus
-
Éder
Botafogo-PB
-
Cristiano
São Bento
-
Lúcio Maranhão
ASA
-
Maycon Lucas
Camboriú
-
Gelson
Al-Jeel
-
Nikollas Sena
Força e Luz-RN
-
Fernando Biquara
Central
-
Gean Maceió
Força e Luz-RN
-
Rafael Carioca
Urartu
-
Gonçalves
Santa Cruz
-
Jorge Fellipe
Boavista-RJ
-
Lucas Rex
Nova Iguaçu
-
Binha
Cruzeiro-RN
-
Chapinha
Santa Cruz-RN
-
Paulinho
Santa Cruz-RN
-
Alexandre
Santa Cruz-RN
-
Reginaldo
Juventus-SP
-
Romildo
ABC
-
Zé Antônio
Palmeira de Goianinha
-
Fábio Roberto
Catanduvense
-
Carlos Alexandre
União Barbarense
-
Luís Maranhão
Atlético Cearense
-
Rogério Gaúcho
XV de Piracicaba
-
Italo
Volta Redonda
-
Guedes
AD Sanjoanense
-
Igor Eloy
Olímpia
-
Magalhães
Primavera
-
Wermeson
União São João
-
Juninho
Sergipe
-
Beto
Sergipe
-
Betinho
Coríntians-RN
-
Marcos
America-RJ
-
Rafinha
Athletic-MG
-
Gualberto
Taboão da Serra
-
Rômulo
Sergipe
-
Iago
Santa Cruz
-
Téssio
Sergipe
-
Gualberto
Jabaquara
-
André Luiz
Confiança
-
Luiz Paulo
Portuguesa-RJ
-
Lucas Dias
Al-Qaisoma
-
Nikollas Sena
Goytacaz
-
David
Botafogo-PB
-
Paulinho Kobayashi
Mineiros
-
Tartá
União Cacoalense
-
Jean Pierre
Vila Nova
-
Lucão
Flamengo-PE
-
Renan Gorne
Portuguesa
-
Ventilador
Ferroviário Maceió
-
Thiaguinho
Cuiabá
-
Elvinho
Manama Club
-
Beto
Flamengo-PE
-
Araújo
Marcílio Dias
-
Allef
ASA
-
Bruno Pianissolla
ASA
-
Everton
ASA
-
Juninho
Treze
-
Rael
XV de Piracicaba
-
Jefferson
Ferroviário
-
Mateuzinho
Santos
-
Beto
Santa Cruz de Natal
-
Everton Sena
São Bento
-
Kaio César
Grêmio Prudente
-
Wallace Pernambucano
Capital CF
-
Álvaro
Caxias
-
Ewerton
Barra-SC
-
Édson Silva
Vitória-ES
-
Tiquinho Soares
Botafogo-PB
-
Mayk
Bahia
-
Luisinho
UD Oliveirense
-
Frank
São Joseense
-
Peter
Marília
-
Felipe Cruz
Santa Cruz de Natal
-
Cris
Atlético Sorocaba
-
Romildo
ABC
-
Burunga
ABC
-
Burunga
ABC
-
Arandir
ABC
-
Joel Copacabana
ABC
-
Wamberto
ABC
-
Domício
ABC
-
Dedé de Dora
ABC
-
Juliano
Barra-SC
-
Carlos Mota
São Gonçalo-RN
-
Frank
Alecrim
-
Edinho Bagé
ABC
-
Gilmar
Alecrim
-
Naldo
Potengi
-
Betinho
ABC
-
George
Potiguar
-
Ivisson
Potiguar
-
Binha
Potiguar
-
Diego Silva
Baraúnas
-
Eduardo
Cruzeiro-RN
-
Binha
Univap Apodi
-
Casagrande
Parnamirim SC
-
Denílson
Alecrim
-
Renatinho
ASSU
-
Isaías
Baraúnas
-
Romildo
Potiguar
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware