ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Eredivisie
Premier League
Women Champions League
Serie A
World Cup
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
23 Games als gebruikte vervanger
12e speler
Liga Inglesa
Erling Haaland
20 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
25 Games als gebruikte vervanger
12e speler
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+13 punten
24 Games als gebruikte vervanger
12e speler
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
20 Games als gebruikte vervanger
12e speler
Brazil Serie A
Everaldo
3 Doelpunten gescoord
Atlético Mineiro
+1 punten
4 Games als gebruikte vervanger
12e speler
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 689
teams
w
1 189 402
Spelers
z
63 439
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 421 928
Spellen
v
1 514 009
Wedstrijdverslagen
F
982 772
Foto's
G
1 119 379
Video's
t
23 342
Stadions
y
14 430
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
32
TV
15
Premier League
Serie A
Eredivisie
Women Champions League
Holand 2nd Div.
Primeira Liga
90+'
D1
D31
NEC
0
AZ Alkmaar
2
28/04 - 11:15
90+'
D1
D31
Zwolle
2
Heracles Almelo
1
28/04 - 11:15
90+'
D2
D36
FC Eindhoven
1
Telstar
1
28/04 - 11:15
77'
SA
D34
Internazionale
2
Torino
R
0
28/04 - 11:30
49'
D1
D31
Metz
1
Lille
2
28/04 - 12:00
8'
D1
D33
Cádiz
0
Mallorca
0
28/04 - 13:00
3.38
3.70
2.10
D1
D31
RKC Waalwijk
FC Utrecht
28/04 - 13:30
1.25
6.85
11.00
D1
D31
Sparta Rotterdam
FC Volendam
28/04 - 13:30
2.24
3.86
3.23
PL
D35
Bournemouth
Brighton & Hove Albion
28/04 - 14:00
4.42
4.36
1.80
PL
D35
Tottenham
Arsenal
28/04 - 14:00
3.23
3.46
2.40
D1
D31
Strasbourg
Nice
28/04 - 14:00
2.72
3.65
2.68
D1
D31
Lorient
Toulouse
28/04 - 14:00
3.69
3.69
2.11
D1
D31
Clermont
Stade de Reims
28/04 - 14:00
1.66
4.04
6.10
SA
D34
Bologna
Udinese
28/04 - 14:00
2.46
3.59
3.02
D1
D31
Borussia M´gladbach
1. FC Union Berlin
28/04 - 14:30
4.20
3.74
1.76
WCL
SF
Paris SG
Vrouw
Lyon
Vrouw
28/04 - 15:00
2.58
3.21
3.20
D1
D33
Granada
Osasuna
28/04 - 15:15
3.54
3.65
2.03
D1
D31
Vitesse
Fortuna Sittard
28/04 - 15:45
1.55
4.60
4.91
D2
D36
NAC Breda
PSV
B
28/04 - 15:45
2.30
3.50
3.40
D1
D31
Rennes
Brest
28/04 - 16:05
11.00
6.03
1.32
PL
D35
Nottingham Forest
Manchester City
28/04 - 16:30
1.58
4.57
6.06
D1
D31
Mainz
FC Köln
28/04 - 16:30
1.97
3.81
4.08
SA
D34
Napoli
Roma
28/04 - 17:00
1.49
4.81
7.34
SA
D34
Atalanta
Empoli
28/04 - 17:00
1.83
4.00
4.75
D1
D33
Villarreal
Rayo Vallecano
28/04 - 17:30
2.43
3.98
2.83
D1
D31
Lyon
Monaco
28/04 - 18:00
3.49
3.90
2.12
D1
D31
Darmstadt 98
1. FC Heidenheim 1846
28/04 - 18:30
2.76
3.08
2.80
CLA
SF
Argentinos Juniors
Vélez Sarsfield
28/04 - 19:30
1.64
4.40
6.00
SA
D34
Fiorentina
Sassuolo
28/04 - 19:45
2.15
3.43
3.87
D1
D33
Real Betis
Sevilla
28/04 - 20:00
2.53
3.71
2.86
D1
D31
Marseille
Lens
28/04 - 20:00
2.60
3.46
2.72
D1
D31
FC Porto
Sporting
28/04 - 20:30
90+'
D1
D31
NEC
0
AZ Alkmaar
2
28/04 - 11:15
90+'
D1
D31
Zwolle
2
Heracles Almelo
1
28/04 - 11:15
3.38
3.70
2.10
D1
D31
RKC Waalwijk
FC Utrecht
28/04 - 13:30
1.25
6.85
11.00
D1
D31
Sparta Rotterdam
FC Volendam
28/04 - 13:30
2.24
3.86
3.23
PL
D35
Bournemouth
Brighton & Hove Albion
28/04 - 14:00
4.42
4.36
1.80
PL
D35
Tottenham
Arsenal
28/04 - 14:00
1.66
4.04
6.10
SA
D34
Bologna
Udinese
28/04 - 14:00
2.46
3.59
3.02
D1
D31
Borussia M´gladbach
1. FC Union Berlin
28/04 - 14:30
3.54
3.65
2.03
D1
D31
Vitesse
Fortuna Sittard
28/04 - 15:45
11.00
6.03
1.32
PL
D35
Nottingham Forest
Manchester City
28/04 - 16:30
1.58
4.57
6.06
D1
D31
Mainz
FC Köln
28/04 - 16:30
1.97
3.81
4.08
SA
D34
Napoli
Roma
28/04 - 17:00
3.49
3.90
2.12
D1
D31
Darmstadt 98
1. FC Heidenheim 1846
28/04 - 18:30
2.15
3.43
3.87
D1
D33
Real Betis
Sevilla
28/04 - 20:00
2.60
3.46
2.72
D1
D31
FC Porto
Sporting
28/04 - 20:30
2.24
3.86
3.23
PL
D35
Bournemouth
Brighton & Hove Albion
28/04 - 14:00
4.42
4.36
1.80
PL
D35
Tottenham
Arsenal
28/04 - 14:00
11.00
6.03
1.32
PL
D35
Nottingham Forest
Manchester City
28/04 - 16:30
77'
SA
D34
Internazionale
2
Torino
R
0
28/04 - 11:30
1.66
4.04
6.10
SA
D34
Bologna
Udinese
28/04 - 14:00
1.97
3.81
4.08
SA
D34
Napoli
Roma
28/04 - 17:00
1.49
4.81
7.34
SA
D34
Atalanta
Empoli
28/04 - 17:00
1.64
4.40
6.00
SA
D34
Fiorentina
Sassuolo
28/04 - 19:45
90+'
D1
D31
NEC
0
AZ Alkmaar
2
28/04 - 11:15
90+'
D1
D31
Zwolle
2
Heracles Almelo
1
28/04 - 11:15
3.38
3.70
2.10
D1
D31
RKC Waalwijk
FC Utrecht
28/04 - 13:30
1.25
6.85
11.00
D1
D31
Sparta Rotterdam
FC Volendam
28/04 - 13:30
3.54
3.65
2.03
D1
D31
Vitesse
Fortuna Sittard
28/04 - 15:45
4.20
3.74
1.76
WCL
SF
Paris SG
Vrouw
Lyon
Vrouw
28/04 - 15:00
90+'
D2
D36
FC Eindhoven
1
Telstar
1
28/04 - 11:15
1.55
4.60
4.91
D2
D36
NAC Breda
PSV
B
28/04 - 15:45
2.60
3.46
2.72
D1
D31
FC Porto
Sporting
28/04 - 20:30
2.30
3.40
3.18
D1
D31
Estoril Praia
FC Famalicão
28/04 - 18:00
2.60
3.46
2.72
D1
D31
FC Porto
Sporting
28/04 - 20:30
Unión Española
Chile
m
Santiago
m
gevestigd in 1897
A
menu
Overboekingen 2020
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
1899
1898
1897
IN 450 mil €
Speler
Team
Hoeveelheid
Patricio Rubio
Barnechea
450 mil €
Hugo Balladares
Coquimbo Unido
-
Francisco Molina
Audax Italiano
-
Alfonso Sepúlveda
Universidad de Chile
-
Luis Carvallo
Univ. Católica
-
Luis Ramos
Rangers de Talca
-
Rafael Gonzalez
San Marcos Arica
-
Christian Bravo
Granada
-
Israel Poblete
Cobresal
-
Santiago Gallucci Otero
Douglas Haig
-
Carlos Muñoz
Talleres
-
Diego Sosa
Tigre
-
Gerardo Navarrete
O´Higgins
-
Juan Sépúlveda
Puerto Montt
-
Rodrigo Pérez
Cobreloa
-
Carlos Cubillos
Santiago Wanderers
-
Constantino Zazzali
O´Higgins
-
Lucas Domínguez
Palestino
-
Juan Gabriel Rivas
Unión
-
Carlos Gómez
Cobreloa
-
Felipe Seymour
Cruzeiro
-
Eduardo Cortázar
La Serena
-
Sebastián Jaime
Univ. Católica
-
Fernando Meneses
Veracruz
-
Cristián Gutiérrez
Colo-Colo
-
Nelson Enriquez
La Serena
-
Gustavo Poirrier
Santiago Wanderers
-
José Cabrera
Santiago Wanderers
-
Ramiro Cortés
Audax Italiano
-
Héctor Pinto
Colo-Colo
-
Jorge Luco
Univ. Católica
-
Tobías Figueroa
Belgrano
-
Marcelo Zunino
Audax Italiano
-
Felipe Seymour
Universidad de Chile
-
Carlos Matheu
Peñarol
-
Óscar Posenatto
Unión
-
Benigno Apodaca
Olimpia
-
Pedro Hugo López
Unión Española
-
Miguel Ángel Sanabria
Olimpia
-
Mario Sandoval
Melipilla
-
Pablo Aránguiz
FC Dallas
-
Rafael Arace
Caracas FC
-
Ronald González
Copiapó
-
Tamayo
Athletic
-
Yulián Mejía
Atlético Nacional
-
Rafael Arace
Caracas FC
-
Harold Cummings
SJ Earthquakes
-
Yulián Mejía
Atlético Nacional
-
Sebastián Varas
Ñublense
-
Misael Davila
Deportes Iquique
-
Gary Tello
Curicó Unido
-
Luis Pavez
Colo-Colo
-
Luis Pavez
Potros UAEM
-
Arturo Jáuregui
Magallanes
-
Francisco Fernández
CDS Iberia
-
Alejandro Silva
Colo-Colo
-
Luis Rojas
Deportes Aviación
-
Luis Pavez
Colo-Colo
-
David Llanos
Univ. Católica
-
Ezequiel Palomeque
Deportivo Cali
-
Mauro Caballero
Palestino
-
Rodrigo González
San Luis de Quillota
-
José Aja
Vancouver Whitecaps
-
Felipe Fritz
Univ. Concepción
-
Diego Rosende
Univ. Católica
-
Gonzalo Abán
San Luis de Quillota
-
Renato Riggio
Gimnasia y Tiro
-
Carlos Russo
Emelec
-
Claudio Figueroa
O’Higgins
-
Juan Carlos Orellana
O’Higgins
-
Rubén Vallejos
Palestino
-
Carvallo
Cádiz
-
Daniel Crespo
Banfield
-
Álvaro Salazar
Univ. Concepción
-
Rafael Gonzalez
Colo-Colo
-
Nicolas Novello
Banfield
-
Guillermo Yavar
Universidad de Chile
-
Sergio Ahumada
Colo-Colo
-
Juan Pablo Toro
Temuco
-
Carlos Rojas
Cobreloa
-
Juan Ferreyra
Botafogo
-
Diego Rosende
Univ. Católica
-
Pedro González
Deportes Concepción
-
Osvaldo Cruz
Independiente
-
Leonel Herrera
Colo-Colo
-
Jorge Peredo
Deportes Aviación
-
Victor Estay
Deportes Concepción
-
De Las Heras
Universidad de Chile
-
De Las Heras
Estudiantes Tecos
-
Eddio Inostroza
Huachipato
-
Jorge Spedaletti
Universidad de Chile
-
Sergio Navarro
Colo-Colo
-
Gabriel Sandoval
San Marcos Arica
-
Kevin Harbottle
Unión San Felipe
-
Nery Veloso
Huachipato
-
Ignacio Parra
Fernández Vial
-
José Sánchez
FC Locarno
-
Christian Akselman
Tigre
-
Juan Rojas
Colo-Colo
-
Juan Rojas
Colo-Colo
-
Raúl Angulo
Palestino
-
Reinaldo Hoffmann
Deportes Concepción
-
Waldo Quiroz
Santiago Morning
-
Víctor Pizarro
Santiago Morning
-
Horacio Simaldone
San Lorenzo
-
Alejandro Trujillo
O’Higgins
-
Luis Miranda
Magallanes
-
Ricardo Queraltó
Deportes Linares
-
Rodrigo Ríos
Palestino
-
Roberto Rojas
Temuco
-
Andrés Romero
Audax Italiano
-
Héctor Méndez
Junior Barranquilla
-
Reinaldo Hoffmann
Santiago Wanderers
-
Juan Olivares
Unión San Felipe
-
Manuel Gaete
Magallanes
-
Diego Churín
Univ. Concepción
-
Leopoldo Vallejos
Univ. Católica
-
Rubén Palacios
Boca Juniors
-
César Pinares
Deportes Iquique
-
Adrián Scifo
Quilmes
-
Alfonso Domínguez
Badminton FC
-
Segundo Flores
Colo-Colo
-
Hernán Fernández
Santiago Morning
-
Honorino Landa
Magallanes
-
Honorino Landa
Huachipato
-
Alberto Villar
Rangers de Talca
-
Juan Rodriguez
Universidad de Chile
-
Horacio Matuszyczk
Temperley
-
Gustavo Viveros
Deportes Concepción
-
Ricardo González
Unión San Felipe
-
Ángel Vildozo
Unión San Felipe
-
Leonel Mena
Univ. Concepción
-
Gerardo Reinoso
Jorge Wilstermann
-
Ariel Uribe
Antofagasta
-
Bryan Carvallo
Everton
-
José Tiznado
Copiapó
-
Sebastián Pérez
Univ. Católica
-
Fernando Pérez
Huachipato
-
Simón Ramírez
Unión La Calera
-
Emanuel Cecchini
Gimnasia
-
Andrés Segovia
Melipilla
-
Thomas Rodríguez
Unión La Calera
-
Víctor Beltrán
Temuco
-
Jaime Ramirez
Neza FC
-
Mario Aravena
Coquimbo Unido
-
Sergio Rivero
Coquimbo Unido
-
Ignacio Jara
Colo-Colo
-
Gonzalo Espinoza
Universidad de Chile
-
Augusto Barrios
Universidad de Chile
-
Manuel Fernández
Audax Italiano
-
Leandro Garate
Coquimbo Unido
-
Ignacio Ibañez
Deportes Concepción
-
Luis Pavez
Juárez
-
Manuel Suárez
St. Gallen
-
Manuel Suárez
Audax Italiano
-
Rodrigo Piñeiro
Nashville SC
-
Luis Mejía
Fénix
-
Sebastián Jaime
Rangers de Talca
-
José Luis Sierra
AC Colina
-
Octavio Rivero
Unión La Calera
-
Osvaldo Vargas
Filanbanco
-
Sandro Navarrete
Huachipato
-
Eladio Rojas
Santiago Morning
-
Johnny Pérez
Coquimbo Unido
-
Jorge Cerino
La Serena
-
Martín Ballesteros
Colo-Colo
-
Pablo Aránguiz
Ñublense
-
Fernando Ovelar
Atlante
-
Carlos Tello
Audax Italiano
-
Víctor Bascuñan
Universidad de Chile
-
Ramón Tapia
Deportes Santa Cruz
-
Ramón Tapia
Santiago Wanderers
-
Eduardo Azargado
Deportes Iquique
-
Casiano Delvalle
Cerro Corá
-
Hugo Monardes
Regional Atacama
-
Roberto Garcia
Palestino
-
Alejandro Bernal
Unión San Felipe
-
Alejandro Bernal
Unión Española
-
Héctor Rial
Real Madrid
-
Pedro Hugo López
Universidad de Chile
-
Miguel Latin
Santiago Wanderers
-
Nicolás Guirin
Plaza Colonia
-
David Reyes
Deportes Linares
-
Bastián Roco
Huachipato
-
Valentín Adamo
Botafogo
-
Luis Venegas
Magallanes
-
Nicolás Peñailillo
Unión La Calera
-
Franco Torgnascioli
Everton
-
Guillermo Hauche
Racing Club
-
Franco Frías
Rosario Central
-
Emiliano Vecchio
Racing Club
-
Diego González
Boca Juniors
-
Oscar Lepe
Temuco
-
Edgardo Fuentes
Morelia
-
Ronald Yávar
Magallanes
-
Ronald Yávar
Unión La Calera
-
Ronald Yávar
Colchagua
-
Luis Bustos
Santiago Wanderers
-
Juan Rivera
Cobresal
-
José Cabrera
Osorno
-
Juan Monjes
Osorno
-
Alejandro Chumacero
Puebla
-
Stéfano Magnasco
La Serena
-
José Leguizamón
Olimpia
-
Rubén Farfán
Coquimbo Unido
-
Marcelo Jorquera
Cobresal
-
Joe Abrigo
Coquimbo Unido
-
Patricio Rubio
Alianza Lima
-
Jorge Arias
Levante
-
Patricio Ponce
Rangers de Talca
-
Daniel Castro
Deportes Limache
-
Agustin Volker
Dayton Flyers
-
Cristian Palacios
Puebla
-
Richard Zambrano
Fernández Vial
-
Johan Fuentes
Deportes Santa Cruz
-
Rodrigo González
Unión La Calera
-
Carlos Prono
Talleres
-
José Leguizamón
Olimpia
-
Enrique Berríos
Cobreloa
-
Cristian Palacios
Puebla
-
Mario Osbén
Deportes Concepción
-
Alfredo Letanú
Gimnasia Mendoza
-
Enrique Enoch
La Serena
-
Enrique Enoch
Univ. Católica
-
Mario Sandoval
Melipilla
-
Miguel Pinto
Colo-Colo
-
Hugo Bello
Colchagua
-
Marcelo Peña
Colo-Colo
-
Héctor Francino
Deportes Iquique
-
Pedro Gonzalez
Deportes Valdivia
-
Bryan Rabello
Atromitos
-
Francisco Ugarte
Deportes Concepción
-
Hernán Peña
Osorno
-
Victor Monje
Osorno
-
Naín Rostión
Everton
-
Luis Medina
Deportes Iquique
-
Paolo Hurtado
Loko Plovdiv
-
Horacio Rivas
Antofagasta
-
Ramón Climent
Deportes Concepción
-
Héctor Santibánez
Unión San Felipe
-
Jaime Lopestri
Colo-Colo
-
Jaime Lopestri
Coquimbo Unido
-
Ignacio Lemmo
Puerto Montt
-
Gonzalo Villagra
Santiago Morning
-
Federico Platero
Progreso
-
Cristián Saavedra
Colo-Colo
-
Juan Gutiérrez
Colo-Colo
-
Pedro Acevedo
Colo-Colo
-
Ángelo Pizzorno
CA Cerro
-
Carlos Linazza
Peñarol
-
Edgardo Geoffroy
O´Higgins
-
Washington Castro
Trasandino
-
Jonathan Orellana
Copiapó
-
Joel Molina
O´Higgins
-
Hugo Brizuela
O´Higgins
-
George Biehl
Coquimbo Unido
-
Marcelo Jara
Universidad de Chile
-
Jorge Artigas
Palestino
-
Guillermo Yávar
Univ. Chile
-
Sebastián Miranda
Univ. Católica
-
Sebastián Miranda
Red Bull Salzburg
-
Mauricio Risso
CSD Municipal
-
Rodrigo Valenzuela
-
Dely Valdez
El Porvenir
-
Diego Scotti
Miramar Misiones
-
Eduardo Lobos
Krylya Sovetov
-
José Pérez
Huachipato
-
José Buljubasich
River Plate
-
Rodolfo Madrid
Palestino
-
Luis Eduardo Hicks
Rangers de Talca
-
Aníbal Domeneghini
Olimpia
-
Aníbal Domeneghini
Cobreloa
-
Mauricio Cataldo
Cobreloa
-
Sebastián Miranda
Ñublense
-
Carvallo
Unión San Felipe
-
Leonardo Véliz
Everton
-
Leonardo Véliz
Colo-Colo
-
Pedro Gonzalez
Univ. Chile
-
Claudio Nuñez
Tigres
-
Raúl Palacios
Racing de Ferrol
-
Cristián Montecinos
Deportes Concepción
-
Cristián Montecinos
Temuco
-
Cristián Montecinos
Rangers de Talca
-
Rodrigo Valenzuela
Club América
-
Mauricio Pozo
Deportes Concepción
-
Sergio Vargas
Univ. Chile
-
Juan Castillo
-
Nelson Cossio
Deportes Concepción
-
Fernando Vergara
Universitario
-
Ramiro González
Juventud Unida G.
-
Cristian Limenza
Lota Schwager
-
Carlos Rivas
Colo-Colo
-
Eduardo Lobos
Colo-Colo
-
Cesar Vergara
Deportes Concepción
-
Astengo
Rangers de Talca
-
Astengo
Audax Italiano
-
Joel Reyes
Univ. Concepción
-
Diego Churín
Univ. Concepción
-
Humberto Donoso
Universidad de Chile
-
Hugo Berly
Audax Italiano
-
Jorge Toro
Colo-Colo
-
Leonardo Canales
Fernández Vial
-
Rubén Bascuñán
Antofagasta
-
Richard Olivares
Temuco
-
Gustavo Sandoval
Argentinos Juniors
-
Fernando Sanz
Real Madrid
-
Mario Soto
Magallanes
-
Jaime Bravo
Curicó Unido
-
Fernando Solís
Melipilla
-
César Santis
Real Murcia
-
Perdomo
Deportivo Mandiyú
-
Perdomo
River Plate
-
Alejandro Acosta
O´Higgins
-
Mauricio Rojas
Cobresal
-
Roberto Kettlun
Palestino
-
Hugo Rubio
Colo-Colo
-
Fernando Gutierrez
Audax Italiano
-
Juan Ubeda
Univ. Católica
-
Gonzalo Villagra
Univ. Católica
-
Juan Carreno
Everton
-
Jean Paul Pineda
Cobreloa
-
Rubén Tanucci
Huachipato
-
Nicolás Canales
Benfica
-
Julio Gutierrez
Indios Juarez
-
Héctor Tapia
Colo-Colo
-
Clarence Acuña
Palestino
-
Clarence Acuña
Deportes Concepción
-
Rodrigo Valenzuela
Lobos BUAP
-
Nicolás Córdova
Colo-Colo
-
Roberto Ordenes
Univ. Concepción
-
Rene Valenzuela
Puebla
-
Carlos Carioca
Atlético Sorocaba
-
Mario Cáceres
Colo-Colo
-
Sergio Gioino
Palmeiras
-
Alberto Fouilloux
Huachipato
-
Francisco Valdés
Colo-Colo
-
Nicolás Peric
Univ. Concepción
-
Rainer Wirth
Iquique
-
Giovanny Espinoza
Birmingham
-
Manuel Neira
Gaziantepspor
-
Raúl Estévez
Univ. Chile
-
Bráulio Leal
Audax Italiano
-
Gustavo Canales
La Serena
-
Eduardo Rubio
Cruz Azul
-
Sebastián Leyton
Deportivo Cali
-
Matías Masiero
Bella Vista
-
Roberto Ordenes
Ñublense
-
Francisco Nájera
Santa Fe
-
Leandro Delgado
Everton
-
Leonardo Monje
Huachipato
-
Esteban González
Ñublense
-
Martín Ligüera
Olimpia
-
Alexander Medina
Arsenal de Sarandí
-
Gerardo Cortes
Deportes Concepción
-
Sebastián Rozental
Grasshoppers
-
Cristóbal Jorquera
Colo-Colo
-
Juan Olivares
Santiago Wanderers
-
Antonio Arias
Magallanes
-
Jorge Rodríguez
Guaraní
-
Luis Marín
Lota Schwager
-
Gerson Acevedo
Colo-Colo
-
Luis Figueroa
Palmeiras
-
Hernán Caputto
Osorno
-
Osvaldo Barsottini
Platense
-
Andrés Oroz
Univ. Chile
-
Kevin Harbottle
Antofagasta
-
Fernando Gutierrez
Audax Italiano
-
David Ramírez
Gimnasia J.
-
Pedro García
Temuco
-
Dante Poli
Xanthi
-
Gustavo Biscayzacú
Melbourne Knights
-
Nelson Tapia
Puerto Montt
-
Pedro Reyes
Univ. Chile
-
Pedro Reyes
Audax Italiano
-
Francisco Rojas
Sturm Graz
-
José Luis Sierra
Valladolid
-
José Sierra
Colo-Colo
-
Marcelo Vega
Racing Club
-
Manuel Neira
Racing Club
-
Manuel Neira
Jaguares
-
Manuel Neira
Hapoel Tel Aviv
-
Nacho González
Nueva Chicago
-
Adán Vergara
Vasco
-
José Luis Jerez
Ñublense
-
Guillermo Beraza
Antofagasta
-
José Quezada
Magallanes
-
Jorge Pellicer
Temuco
-
Carranza
Newell’s Old Boys
-
Santiago Gatica
O’Higgins
-
Kevin Harbottle
Antofagasta
-
Sebastián Miranda
Everton
-
Jorge Gongora
Audax Italiano
-
Nicolás Berardo
Argentinos Juniors
-
Francisco Castro
Universidad de Chile
-
Lorenzo Faravelli
Newell’s Old Boys
-
Paulo Cárdenas
Magallanes
-
Lionel Gatica
San Luis de Quillota
-
Patricio Vidal
Independiente
-
Claudio Spontón
San Martín Tucumán
-
Mario Lucca
Vélez Sarsfield
-
Patricio Toledo
Univ. Católica
-
Gonzalo Abán
San Luis de Quillota
-
Gustavo Canales
Arsenal de Sarandí
-
Diego Sánchez
Unión San Felipe
-
Luis Pavez
Colo-Colo
-
Raúl Olivares
La Serena
-
Luis Casanova
O´Higgins
-
Francisco Castro
Universidad de Chile
-
Fernando Meneses
Veracruz
-
Carlos Buttice
Gimnasia
-
Matías Abelairas
Puebla
-
Enzo Escobar
Everton
-
Rene Valenzuela
Ángeles de Puebla
-
Miguel Neira
Huachipato
-
Christian Cueva
Univ. César Vallejo
-
Enzo Ruiz
Boca Juniors
-
Nicolás Berardo
Argentinos Juniors
-
Carlos Salom
Deportes Concepción
-
Cristian Chavez
Lanús
-
Rodrigo Ruiz
Puebla
-
Sergio López
Godoy Cruz
-
Cristián Montecinos
Junior Barranquilla
-
Roberto Corro
Deportivo Maipú
-
Juan Cruz
Deportes Concepción
-
Eduardo Vilches
Necaxa
-
Víctor Hugo Andrada
Blooming
-
David Ramírez
Godoy Cruz
-
Manuel Neira
Santiago Morning
-
Joel Reyes
Univ. Concepción
-
Sergio López
Godoy Cruz
-
Uruguay Graffigna
Unión San Felipe
-
Sebastián Rozental
Univ. Católica
-
Gabriel Méndez
Cobreloa
-
Sierra
São Paulo
-
Carlos Morales
Temuco
-
Matías Campos
Udinese
-
Juan Pablo Gómez
San Luis de Quillota
-
Marcos González
Flamengo
-
Daniel Messina
Elche
-
Milovan Mirošević
Univ. Católica
-
René Lima
Cobreloa
-
Jonathan Salvador
Deportes Concepción
-
Cristian Chavez
Lanús
-
Matías Campos
Udinese
-
Ramón Lentini
Chacarita Jrs
-
Mathías Vidangossy
Colo-Colo
-
Bayron Tenorio
LDU Quito
-
Aníbal González
O’Higgins
-
Gerardo Rabajda
Peñarol
-
Juan Ferreyra
Botafogo
-
Rubén Tanucci
Racing de Córdoba
-
Gonzalo Barriga
Unión La Calera
-
Eladio Zárate
Huracán
-
Ramiro Carrera
Arsenal de Sarandí
-
Mario Alberto Gonzalez
Banfield
-
Pereira
Rentistas
-
Emerson Pereira
Monterrey
-
Rubén Martínez
Tampico Madero
-
César Silvera
Olimpia
-
David Córdova
Trasandino
-
Juan Carlos Ibáñez
Universidad de Chile
-
Carlos Cinalli
Gimnasia
-
José Salcedo
Lota Schwager
-
Héctor Suazo
Palestino
-
José Díaz
Audax Italiano
-
Pablo Reinoso
Audax Italiano
-
Mauro Díaz
River Plate
-
Johan Fuentes
Melipilla
-
Luis Valenzuela
Palestino
-
Emanuel Herrera
Deportes Concepción
-
Francis Ferrero
Unión San Felipe
-
Felipe Flores
Colo-Colo
-
Eduardo Arancibia
Univ. Católica
-
Julio Cesar Gaona
Olimpo
-
Nicolás Núñez
Univ. Católica
-
Emiliano Vecchio
Defensores de Belgrano V.R.
-
Dagoberto Currimilla
Santiago Morning
-
Claudio Calderón
Ñublense
-
Claudio Calderón
Monterrey
-
Juan Ribera
Univ. Concepción
-
Miguel Aceval
Colo-Colo
-
Caleb Norkus
Charleston Battery
-
Marcelo Vega
Regional Atacama
-
Marcelo Fracchia
Colo-Colo
-
Nicolás Berardo
Argentinos Juniors
-
Enzo Ruiz
Boca Juniors
-
José Sánchez
Osorno
-
José Sánchez
Vélez Sarsfield
-
Alfredo Grelak
Caen
-
Ruben Magdalena
Boca Juniors
-
Moisés Ávila
Universidad de Chile
-
Rogelio Farias
Cádiz
-
Luis Jara
Osorno
-
Jaime Rubilar
Deportes Concepción
-
Jorge Aravena
Portuguesa
-
Rubén Espinoza
O´Higgins
-
Fabián Morais
Rentistas
-
Jorge Neumann
Universidad de Chile
-
Rubens Nicola
Ceará
-
Francisco Ugarte
Osorno
-
Gabriel Vilches
Trasandino
-
Luis Rodríguez
Universidad de Chile
-
Gonzalo Villagra
Palestino
-
Rafael Olarra
Universidad de Chile
-
Carlos Cáceres
Unión La Calera
-
César Velázquez
Independiente
-
Patricio Almendra
Deportes Concepción
-
Carlos Tapia
Everton
-
Mario Salas
Everton
-
Mauricio Dinamarca
Cobreloa
-
Mauricio Giganti
Atlanta
-
Manuel Ibarra
Universidad de Chile
-
Emilio Hernández
Universidad de Chile
-
Jaime Rubilar
Palestino
-
UIT 11.95 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Carlos Palacios
Internacional
2.70 M €
Víctor Méndez
CSKA Moskva
2.50 M €
Emanuel Herrera
Montpellier
2.50 M €
César Pinares
Al Sharjah
2.25 M €
Pablo Aránguiz
FC Dallas
1.07 M €
Pablo Galdames
Vélez Sarsfield
865 mil €
Luis Mejía
Nacional
64 mil €
Jason Flores
Antofagasta
-
Rubén Bascuñán
Antofagasta
-
Omar Riquelme
Antofagasta
-
Alejandro Quiero
Copiapó
-
Felipe Venegas
Barnechea
-
Mario Larenas
Cobreloa
-
Walter Limenza
Tacuary
-
Gabriel Méndez
Olmedo
-
Sebastián Jaime
Curicó Unido
-
Marcelo Zunino
Deportes Concepción
-
Guillermo Hauche
Temuco
-
Alfonso Sepúlveda
Huachipato
-
Juan Sépúlveda
Puerto Montt
-
Antonio Arias
Palestino
-
Luis Carvallo
Univ. Católica
-
Rafael Gonzalez
Audax Italiano
-
Jonathan Orellana
Unión La Calera
-
Jason Flores
Antofagasta
-
Fabián Saavedra
Cobresal
-
Felipe Venegas
La Serena
-
Cristopher Ross
Puerto Montt
-
Fernando Cornejo
Barnechea
-
Nicolás Higueras
Magallanes
-
Carlos Gómez
Deportes Iquique
-
Nicolás Berardo
Coquimbo Unido
-
Dagoberto Currimilla
Deportes Valdivia
-
Christian Cueva
Rayo Vallecano
-
Hugo Balladares
Audax Italiano
-
Nicolás Mancilla
Rangers de Talca
-
Christian Bravo
San Luis de Quillota
-
Óscar Posenatto
Magallanes
-
Benigno Apodaca
Guaraní
-
Mario Lorca
Ferrobadminton
-
Nélson Córdova
Rengo
-
Ezequiel Palomeque
Al Raed
-
Carlos Matheu
Quilmes
-
Tamayo
Colo-Colo
-
Sebastián Varas
Cobresal
-
Cristián Guerra
Palestino
-
Gustavo Viveros
Deportes Concepción
-
Gary Tello
Antofagasta
-
Rodrigo González
Unión La Calera
-
Edgardo Fuentes
Palestino
-
Felipe Seymour
Unión La Calera
-
Sebastian Amar
General Velásquez
-
Fernando Cornejo
Puerto Montt
-
Santiago Gallucci
Central Córdoba S.Estero
-
Ángel Marin
Lautaro de Buín
-
Reinaldo Hoffmann
Deportes Naval
-
Cristopher Ross
Deportes Recoleta
-
Fabián Saavedra
Santiago Morning
-
Arturo Jáuregui
Colo-Colo
-
Francisco Fernández
Audax Italiano
-
Luis Rojas
Colo-Colo
-
Fernando Cornejo
Puerto Montt
-
Jorge Ampuero
Santiago Wanderers
-
José Quezada
Cobreloa
-
Alejandro Quiero
Copiapó
-
Christian Bravo
Montevideo Wanderers
-
Fabián Saavedra
Cobresal
-
Ramiro Carrera
Atlético Tucumán
-
José Luis Sierra
Bisceglie
-
Francisco Molina
Univ. Católica
-
Eddio Inostroza
Colo-Colo
-
Jaime Lopestri
Edmonton Aviators
-
Juan Pablo Toro
Univ. Concepción
-
Ignacio Parra
Palestino
-
Ignacio Parra
Melipilla
-
Juan Olivares
Unión San Felipe
-
Jaime Fonseca
Unión San Felipe
-
Alfonso Domínguez
Colo-Colo
-
Guillermo Fuenzalida
Colo-Colo
-
Segundo Flores
Temuco
-
Hernán Fernández
Santiago Morning
-
Honorino Landa
Temuco
-
Honorino Landa
La Serena
-
Honorino Landa
Deportes Aviación
-
Juan Carlos Orellana
Antofagasta
-
Julio Suazo
Magallanes
-
Mario Varas
Palestino
-
Felipe Wolf
Deportivo Ferroviarios
-
Jorge Spedaletti
Everton
-
Felipe Seymour
Universidad de Chile
-
Iriarte
Rayo Vallecano
-
Francisco Alarcón
Palestino
-
Diego Scotti
Montevideo Wanderers
-
Marcos González
Necaxa
-
Renato Riggio
Juventud Antoniana
-
Carlos Russo
Barcelona SC
-
Pedro García
Colo-Colo
-
Sebastian Yañez
Lota Schwager
-
Rubén Vallejos
Puerto Montt
-
Leonel Herrera
Colo-Colo
-
Sergio Salgado
Unión La Calera
-
Horacio Simaldone
Colo-Colo
-
Raúl Angulo
O’Higgins
-
Héctor Méndez
Junior Barranquilla
-
Milovan Mirošević
Univ. Católica
-
Cristopher Ross
Antofagasta
-
Bastian Rozas
Deportes Valdivia
-
René Lima
Murciélagos
-
Lucas Domínguez
Pafos FC
-
Felipe Venegas
Barnechea
-
Eduardo Cortázar
Universidad de Chile
-
Emiliano Vecchio
Defensores de Belgrano V.R.
-
Tomás Astaburuaga
Antofagasta
-
Adrián Scifo
Sarmiento de Junín
-
Nelson Enriquez
Everton
-
Gustavo Poirrier
Temuco
-
Nicolás Poblete
CD Quilicura
-
Jorge Luco
Magallanes
-
Sergio López
Temuco
-
Gabriel Sandoval
Antofagasta
-
Rodrigo Ríos
Atlanta Silverbacks
-
Santiago Gatica
Universidad de Chile
-
Juan Rojas
Colo-Colo
-
Carlos Carioca
União São João
-
Carlos Prono
Talleres
-
Pablo Feres
Everton
-
Carlos Rojas
Cobreloa
-
Víctor Pizarro
O’Higgins
-
Waldo Quiroz
O’Higgins
-
Alejandro Trujillo
O’Higgins
-
Alejandro Trujillo
Audax Italiano
-
Luis Miranda
Colo-Colo
-
Mauro Donoso
Antofagasta
-
Ricardo Queraltó
Deportes Linares
-
Ricardo Queraltó
Arezzo
-
Constantino Zazzali
Antofagasta
-
David Llanos
La Serena
-
Alejandro Chumacero
Always Ready
-
Cesar Vergara
Deportes Concepción
-
Gerardo Navarrete
Deportes Concepción
-
Mauricio Dinamarca
Deportivo Pasto
-
Nelson López
La Paz
-
Augusto Barrios
Curicó Unido
-
Luis Pavez
Coquimbo Unido
-
Mario Larenas
Antofagasta
-
Fernando Pérez
Deportes Concepción
-
Thomas Galdames
Godoy Cruz
-
Miguel Pinto
Coquimbo Unido
-
Ignacio Ibañez
Univ. Concepción
-
Gonzalo Espinoza
Unión San Felipe
-
César Díaz
Deportes Santa Cruz
-
Bryan Rabello
Grêmio Novorizontino
-
Ángel Vildozo
Unión San Felipe
-
Paolo Hurtado
Alianza Lima
-
Nicolás Mancilla
Ñublense
-
Ignacio Núñez
Santiago Morning
-
Manuel Suárez
St. Gallen
-
Manuel Suárez
Audax Italiano
-
Manuel Suárez
Unión San Felipe
-
Perdomo
River Plate
-
Juan Pablo Gómez
Curicó Unido
-
Carlos Palacios
Internacional
-
Mauro Maureira
Deportes Santa Cruz
-
Diego Montenegro
Quindío
-
Patricio Rubio
Ñublense
-
Diego Sánchez
Antofagasta
-
Federico Platero
Albion
-
César Díaz
Melipilla
-
Luis Rodríguez
La Serena
-
Waldo Sanhueza
Colo-Colo
-
Víctor Beltrán
Fernández Vial
-
Manuel Fernández
Coquimbo Unido
-
Emanuel Cecchini
Audax Italiano
-
Thomas Rodríguez
Audax Italiano
-
César Díaz
Santiago Morning
-
Víctor Bascuñan
Santiago Morning
-
Ramón Tapia
Cruz Azul Hidalgo
-
Ramón Tapia
Deportes Santa Cruz
-
Casiano Delvalle
Olimpia
-
Hugo Monardes
Everton
-
Roberto Garcia
Palestino
-
Ricardo Queraltó
Deportes Linares
-
Oscar Lepe
La Serena
-
Nicolás Guirin
Uruguay Montevideo
-
Juan José Echave
Santiago City
-
Jorge Cerino
Santiago Morning
-
Johnny Pérez
Rangers de Talca
-
Eladio Rojas
Rangers de Talca
-
David Reyes
Universidad de Chile
-
Jaime Ramirez
Universidad de Chile
-
Osvaldo Vargas
Rangers de Talca
-
Eduardo Espinoza
Osorno
-
Pedro Hugo López
Unión La Calera
-
Benjamín Galdames
Atlético San Luis
-
Luis Mejía
Racing
-
Octavio Rivero
Racing
-
Miguel Latin
Temuco
-
Claudio Espinoza
Deportes Limache
-
Rodrigo Piñeiro
Vélez Sarsfield
-
Leandro Garate
Huracán
-
Alejandro Bernal
Universidad de Chile
-
Alejandro Bernal
Coquimbo Unido
-
Mauro Maureira
Santiago City
-
Cristian Palacios
Universidad de Chile
-
José Aja
Minnesota United
-
Enrique Enoch
Colo-Colo
-
Ronald Yávar
Cobresal
-
Ronald Yávar
Santiago Wanderers
-
Luis Bustos
Everton
-
Juan Rivera
La Serena
-
José Cabrera
Palestino
-
José Cabrera
Osorno
-
Juan Carlos González
Colo-Colo
-
Rodrigo Córdoba
Temuco
-
Juan Monjes
Cobresal
-
Juan Monjes
Osorno
-
Juan Monjes
General Velásquez
-
Daniel Castro
Deportes Limache
-
Felipe Fritz
Colo-Colo
-
Enrique Enoch
O´Higgins
-
Alfredo Letanú
Estudiantes
-
Jorge Arias
Magallanes
-
Benjamin Cam
Camden Cougars
-
Salvador Azerrad
San Miguel
-
Jeremy Silva
Independiente Cauquenes
-
Roberto Corro
Coquimbo Unido
-
Jeremy Silva
Fernández Vial
-
Juan Castillo
Colo-Colo
-
Mirko Rivera
Deportes Linares
-
Rafael Arace
Coquimbo Unido
-
Juan Rodriguez
Necaxa
-
Enrique Berríos
Cobreloa
-
Misael Dávila
Palestino
-
Luis Pavez
Juárez
-
Mauro Caballero
FC Arouca
-
Harold Cummings
Always Ready
-
Ronald González
Cobreloa
-
Tomás Astaburuaga
Antofagasta
-
Marcelo Peña
Persija Jakarta
-
Joe Abrigo
Ñublense
-
Luis Vásquez
Ovalle
-
Ramón Pérez
Palestino
-
Héctor Francino
Deportes Iquique
-
Francisco Ugarte
La Serena
-
Francisco Ugarte
Unión La Calera
-
Hernán Peña
Unión La Calera
-
David Elgueda
Deportes Valdivia
-
Ramón Climent
O´Higgins
-
Héctor Santibánez
Unión San Felipe
-
Héctor Santibánez
Unión San Felipe
-
Julio Cesar Gaona
Olimpo
-
Nicolás Ovalle
Toronto FC
-
Guillermo Carreño
Trasandino
-
Jaime Lopestri
Deportes Iquique
-
Hugo Brizuela
O´Higgins
-
Cristián Saavedra
Santos Laguna
-
Álvaro Salazar
Audax Italiano
-
Agustin Volker
Coquimbo Unido
-
Juan Gutiérrez
CA Morelia
-
Pedro Acevedo
Deportes Concepción
-
Rodrigo González
San Luis de Quillota
-
Ahmed Montano
Técnico Univ.
-
Moisés Silva
Temuco
-
Carlos Linazza
Danubio
-
José Leguizamón
Sol de América
-
Luis Ramos
Universidad de Chile
-
Edgardo Geoffroy
Unión Magdalena
-
Washington Castro
Colo-Colo
-
Joel Molina
Colchagua
-
Marcelo Jorquera
Cobresal
-
De Las Heras
Coquimbo Unido
-
Cristián Montecinos
Junior
-
Mauricio Risso
Mineros
-
Matías Masiero
Hangzhou Greentown
-
Martín Ligüera
Atlético Paranaense
-
Manuel Neira
San Luis de Quillota
-
Luis Marín
O´Higgins
-
Nicolás Núñez
Ñublense
-
Eduardo Rubio
La Serena
-
Jorge Ampuero
Unión La Calera
-
Miguel Orellana
Osorno
-
José Buljubasich
Univ. Católica
-
Luis Eduardo Hicks
PSMS Medan
-
Christian Cueva
Rayo Vallecano
-
Mauricio Cataldo
Unión San Felipe
-
Nicolás Altamirano
Copiapó
-
Francisco Nájera
Olimpia
-
Sebastián Miranda
Univ. Católica
-
Sebastián Miranda
Red Bull Salzburg
-
Cristián Montecinos
Temuco
-
Rodrigo Valenzuela
Club América
-
Rodrigo Valenzuela
Veracruz
-
Rodrigo Valenzuela
Univ. Católica
-
Mauricio Pozo
Deportes Concepción
-
Sergio Vargas
PSM Makassar
-
Carlos Morales
Toluca
-
Nelson Cossio
Univ. Católica
-
Mario Salas
Palestino
-
Carvallo
Cádiz
-
Rafael Gonzalez
San Marcos Arica
-
Gustavo Canales
Univ. Chile
-
Sebastián Miranda
Columbus Crew
-
Sebastián Miranda
Ñublense
-
Cristian Limenza
Deportes Iquique
-
Gregory Saavedra
Temuco
-
Johan Fuentes
Curicó Unido
-
Mario Aravena
Univ. Concepción
-
Juan Carreno
Pumas
-
Emerson Pereira
Monterrey
-
Mauricio Rojas Toro
San Luis de Quillota
-
Mario Soto
Palmeiras
-
Albert Acevedo
Univ. Católica
-
Astengo
Colo-Colo
-
Astengo
Rangers de Talca
-
Astengo
Audax Italiano
-
Eduardo Vilches
Cobreloa
-
Richard Zambrano
St. Gallen
-
Joel Reyes
Everton
-
Jorge Toro
Deportes Concepción
-
Leonardo Canales
Antofagasta
-
Eduardo Lobos
Colo-Colo
-
Juan Ubeda
Colo-Colo
-
Juan Ubeda
Sampdoria
-
Alexander Medina
River Plate
-
Miguel Aceval
Univ. Concepción
-
Jaime Bravo
Ñublense
-
Fernando Solís
Univ. Católica
-
Roberto Ordenes
Unión La Calera
-
César Santis
Everton
-
Sergio Gioino
Gama
-
Perdomo
Palestino
-
Alejandro Acosta
Puebla
-
Matías Navarrete
Temuco
-
José Pérez
Huachipato
-
Hugo Rubio
Colo-Colo
-
Luis Figueroa
Olhanense
-
Caleb Norkus
Puerto Rico Islanders
-
Christian Akselman
Emelec
-
Manuel Neira
Gaziantepspor
-
Nicolás Córdova
Crotone
-
Roberto Ordenes
Univ. Concepción
-
Roberto Ordenes
FC Locarno
-
Mario Osben
Colo-Colo
-
Enzo Escobar
Cobreloa
-
Alberto Fouilloux
Lille
-
Juan Olivares
Magallanes
-
Francisco Valdés
Antofagasta
-
Ricardo Rojas
Univ. Chile
-
Nicolás Peric
Audax Italiano
-
Mathías Vidangossy
Villarreal
-
Pablo Galdames
Univ. Chile
-
Sebastián Rozental
Univ. Católica
-
Nelson Tapia
Cobreloa
-
Nicolás Córdova
Perugia
-
Rodrigo Valenzuela
Universitario
-
Clarence Acuña
Deportes Concepción
-
Mario Cáceres
St. Gallen
-
Gerardo Cortes
Colo-Colo
-
Rodrigo Pérez
Iquique
-
Aníbal Domeneghini
Unión San Felipe
-
Patricio Rubio
Universidad de Chile
-
Isaias Peralta
Iquique
-
Joel Pérez
Silvio Pettirossi
-
Cristian Sepulveda
Ñublense
-
David Ramírez
Godoy Cruz
-
Gustavo Canales
River Plate
-
Manuel Neira
La Serena
-
Clarence Acuña
La Serena
-
Julio Gutierrez
Udinese
-
Julio Gutierrez
Univ. Católica
-
Pedro Reyes
La Serena
-
Pedro Reyes
Antofagasta
-
Francisco Rojas
La Serena
-
Norambuena
Ñublense
-
Osvaldo Barsottini
Independiente Rivadavia
-
Andrés Oroz
Santiago Morning
-
Fernando Riera
Univ. Católica
-
Renato Ramos
Univ. Concepción
-
Guillermo Yávar
Univ. Chile
-
Guillermo Yávar
Univ. Católica
-
Leopoldo Vallejos
Everton
-
Leonardo Véliz
Colo-Colo
-
Leonardo Véliz
Colo-Colo
-
Carlos Salom
Puebla
-
Pedro Gonzalez
Coquimbo
-
Pedro Gonzalez
Coquimbo
-
Raúl Palacios
Colorado Rapids
-
Hernán Caputto
Puerto Montt
-
Albert Acevedo
Univ. Católica
-
Jorge Rodríguez
Cobresal
-
José Luis Sierra
Valladolid
-
José Sierra
São Paulo
-
José Luis Sierra
Colo-Colo
-
Marcelo Vega
Cienciano
-
Manuel Neira
América de Cali
-
Manuel Neira
Hapoel Tel Aviv
-
Nacho González
Arsenal de Sarandí
-
Adán Vergara
FC Zürich
-
José Luis Jerez
Ñublense
-
José Luis Jerez
Colo-Colo
-
Guillermo Beraza
Dep. Petare
-
Rodrigo Ruiz
Puebla
-
Dante Poli
Puerto Rico Islanders
-
Sergio Ahumada
Everton
-
Cristián Montecinos
Deportes Concepción
-
Richard Olivares
América
-
Camilo Aretxabala
Municipal La Pintana
-
Raúl Olivares
Universitario Sucre
-
Raúl Estévez
Boca Unidos
-
Fabián Saavedra
Cobresal
-
Francisco Urroz
Colo-Colo
-
Claudio Spontón
Platense
-
Oscar Hernández
Atlético San Luis
-
Rodolfo Madrid
Temuco
-
Paulo Cárdenas
San Marcos Arica
-
Luis Jara
Univ. Católica
-
Gustavo Biscayzacú
Veracruz
-
Matías Abelairas
FC Vaslui
-
Marcelo Jorquera
Osorno
-
Mario Lucca
Temuco
-
Carlos Tapia
Universidad Catolica
-
Carlos Rojas
Palestino
-
Carranza
Granada
-
Ramsés Bustos
Buriram Utd
-
Fabián Morais
Cerro
-
Rubens Nicola
Everton
-
Horacio Matuszyczk
Cobresal
-
Braulio Leal
O´Higgins
-
Gonzalo Barriga
O´Higgins
-
Lionel Gatica
Everton
-
Rafael Olarra
Audax Italiano
-
Emilio Hernández
Colo-Colo
-
Eduardo Lobos
Colo-Colo
-
Pablo Reinoso
San Marcos Arica
-
Carlos Buttice
Banfield
-
Rene Valenzuela
Ángeles de Puebla
-
Miguel Neira
O´Higgins
-
Matías Navarrete
San Luis de Quillota
-
Fernando Solís
Universidad Catolica
-
Daniel Messina
Huachipato
-
Luis Pavez
Ñublense
-
Uruguay Graffigna
Pachuca
-
Sebastián Rozental
Univ. Católica
-
Gonzalo Villagra
Antofagasta
-
Ramsés Bustos
La Serena
-
Christian Cueva
Alianza Lima
-
Pedro González
Badajoz
-
Bayron Tenorio
Dep. Quito
-
Ricardo González
Colo-Colo
-
Osvaldo Hurtado
Univ. Católica
-
Nicolás Fuentes
Brujas de Salamanca
-
Leonel Herrera
Colo-Colo
-
Juan Rojas
At. Potosino
-
Jorge Peredo
Palestino
-
Victor Estay
La Serena
-
Jorge Orellana
Deportes Linares
-
David Ramírez
Godoy Cruz
-
Sandro Navarrete
Huachipato
-
Gustavo Canales
Universidad de Chile
-
Nicolás Mancilla
CDS Iberia
-
Oscar Hernández
Barnechea
-
Francisco Alarcón
Antofagasta
-
Jorge Acuña
Univ. Católica
-
Juan Ribera
Univ. Concepción
-
Aníbal González
Colo-Colo
-
Rodrigo Ruiz
Puebla
-
Cristián Montecinos
Junior Barranquilla
-
Jorge Dely Valdéz
Nacional
-
Sebastián Jaime
Real Salt Lake
-
Christian Cueva
Alianza Lima
-
Víctor Hugo Andrada
Racing Club
-
Jorge Gongora
Universidad de Chile
-
De Las Heras
Estudiantes Tecos
-
Rubén Tanucci
La Serena
-
Aníbal Domeneghini
Unión Magdalena
-
Eladio Zárate
Universidad de Chile
-
Mario Alberto Gonzalez
Platense
-
Rubén Martínez
Osorno
-
César Silvera
FC Lugano
-
David Córdova
Deportivo Ferroviarios
-
David Córdova
Deportes Iquique
-
Juan Carlos Ibáñez
Cobresal
-
Gerardo Reinoso
General Paz Juniors
-
Carlos Cinalli
SC Braga
-
José Salcedo
Lota Schwager
-
Héctor Suazo
Antofagasta
-
Hugo Cáceres
CDS Iberia
-
José Díaz
Univ. Católica
-
Joel Reyes
Univ. Concepción
-
Giovanny Espinoza
Dep. Quito
-
Claudio Latorre
Puerto Montt
-
Johan Fuentes
Curicó Unido
-
Diego Cuellar
Unión La Calera
-
Luis Valenzuela
Universidad de Chile
-
Felipe Flores
Salamanca
-
Francis Ferrero
Santiago Morning
-
Eduardo Arancibia
Cobreloa
-
Leonardo Monje
Rosario Central
-
Jaime Bravo
CDS Iberia
-
Esteban González
Univ. Concepción
-
Claudio Calderón
Monterrey
-
Claudio Calderón
Curicó Unido
-
Federico Elduayén
Universitario Sucre
-
Leandro Delgado
Colo-Colo
-
Rainer Wirth
La Serena
-
Gerardo Rabajda
Puebla
-
Gonzalo Villagra
Univ. Concepción
-
Francisco Castillo
Curicó Unido
-
José Sánchez
Vélez Sarsfield
-
José Sánchez
Osorno
-
José Sánchez
Granada
-
Matías Masiero
Unión La Calera
-
Marco Hidalgo
Unión La Calera
-
Alfredo Grelak
Gimnasia Concepción
-
Manuel Miranda
Everton
-
Moisés Ávila
Rangers de Talca
-
Ramsés Bustos
Barnechea
-
Rogelio Farias
Cádiz
-
Rogelio Farias
O´Higgins
-
Luis Medina
Huachipato
-
Jaime Rubilar
Univ. Católica
-
Jorge Aravena
Audax Italiano
-
Leonel Mena
Palestino
-
Marcelo Fracchia
Deportes Concepción
-
Mauricio Giganti
Osorno
-
Raúl Toro Basáez
Santiago Morning
-
Gabriel Vilches
Trasandino
-
Carlos Cáceres
Puerto Montt
-
Gustavo Sandoval
Dep. Jalapa
-
César Velázquez
Deportivo Cali
-
Patricio Almendra
Deportes Concepción
-
Carlos Tapia
La Serena
-
Carlos Tapia
Univ. Católica
-
Patricio Toledo
Univ. Católica
-
Jaime Ramirez
FC Sion
-
Jean Paul Pineda
Colo-Colo
-
Fernando Cordero
Curicó Unido
-
Fernando Cordero
Univ. Católica
-
Manuel Ibarra
Audax Italiano
-
Rubén Espinoza
Univ. Católica
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware