ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Libertadores
Eredivisie
Copa Sudamericana
Premier League
Ligue 1
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Torneio Desenv. UEFA U15
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Vangelis Pavlidis
28 Doelpunten gescoord
PSV
+7 punten
2 Hattricks
Meeste hattricks
Liga Inglesa
Erling Haaland
27 Doelpunten gescoord
Manchester City
+2 punten
2 Hattricks
Meeste hattricks
La Liga
Artem Dovbyk
20 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+17 punten
1 Hattricks
Meeste hattricks
Ligue 1
Kylian Mbappé
27 Doelpunten gescoord
Paris SG
+6 punten
2 Hattricks
Meeste hattricks
Brazil Serie A
Pablo Vegetti
3 Doelpunten gescoord
Athletico Paranaense
+0 punten
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+14
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
U20W
OG
PA
+33
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
129 094
teams
w
1 193 457
Spelers
z
63 578
Managers
u
3 907
Competities
Q
4 430 180
Spellen
v
1 526 127
Wedstrijdverslagen
F
986 453
Foto's
G
1 124 037
Video's
t
23 365
Stadions
y
14 463
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
24
TV
6
Libertadores
Copa Sudamericana
Premier League
Ligue 1
TIMCUP
Premier League International Cup
FT
CL
Grp.G
Peñarol
2
Atlético Mineiro
0
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.B
Talleres
1
Cobresal
0
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.D
LDU Quito
0
Junior Barranquilla
1
14/05 - 23:00
74'
CL
Grp.H
River Plate
1
Libertad
0
15/05 - 01:30
CL
Grp.E
Millonarios
-
Palestino
-
15/05 - 03:00
2.58
3.37
2.46
D1
Olympiacos
AEK
15/05 - 18:00
1.98
3.71
4.15
D1
D36
Sevilla
Cádiz
15/05 - 18:30
1.63
4.04
6.50
D1
D36
Rayo Vallecano
Granada
15/05 - 18:30
PLIC
F
Crystal Palace
U21
PSV
B
15/05 - 19:00
3.33
4.21
2.09
PL
D34
Brighton & Hove Albion
Chelsea
15/05 - 19:45
2.80
4.16
2.40
PL
D34
Manchester United
Newcastle
15/05 - 20:00
3.40
3.79
2.19
D1
D32
Stade de Reims
Marseille
15/05 - 20:00
2.41
3.85
2.93
D1
D32
Nice
Paris SG
15/05 - 20:00
2.63
3.12
2.86
IC
F
Atalanta
Juventus
15/05 - 20:00
2.67
3.43
2.86
D1
D36
Celta de Vigo
Athletic Bilbao
15/05 - 21:00
4.75
3.69
1.88
D1
D36
Getafe
Atlético de Madrid
15/05 - 21:00
4.25
3.37
1.93
CL
Grp.H
Deportivo Táchira
Nacional
15/05 - 23:00
1.31
5.55
11.00
CL
Grp.C
The Strongest
Huachipato
15/05 - 23:00
1.91
3.82
3.88
MLS
Grp.East
Philadelphia Union
New York City FC
16/05 - 00:30
2.90
3.15
2.61
CL
Grp.A
Alianza Lima
Colo-Colo
16/05 - 01:00
1.95
3.36
3.93
CS
Grp.D
Boca Juniors
Fortaleza
16/05 - 01:00
1.16
8.00
18.00
CL
Grp.E
Flamengo
Bolívar
16/05 - 01:30
1.41
4.80
7.90
CL
Grp.F
Palmeiras
Independiente del Valle
16/05 - 01:30
2.03
3.60
3.62
MLS
Grp.West
Real Salt Lake
Seattle Sounders
16/05 - 02:30
74'
CL
Grp.H
River Plate
1
Libertad
0
15/05 - 01:30
1.98
3.71
4.15
D1
D36
Sevilla
Cádiz
15/05 - 18:30
3.33
4.21
2.09
PL
D34
Brighton & Hove Albion
Chelsea
15/05 - 19:45
2.80
4.16
2.40
PL
D34
Manchester United
Newcastle
15/05 - 20:00
2.63
3.12
2.86
IC
F
Atalanta
Juventus
15/05 - 20:00
4.75
3.69
1.88
D1
D36
Getafe
Atlético de Madrid
15/05 - 21:00
FT
CL
Grp.G
Peñarol
2
Atlético Mineiro
0
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.B
Talleres
1
Cobresal
0
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.D
LDU Quito
0
Junior Barranquilla
1
14/05 - 23:00
74'
CL
Grp.H
River Plate
1
Libertad
0
15/05 - 01:30
CL
Grp.E
Millonarios
-
Palestino
-
15/05 - 03:00
4.25
3.37
1.93
CL
Grp.H
Deportivo Táchira
Nacional
15/05 - 23:00
1.31
5.55
11.00
CL
Grp.C
The Strongest
Huachipato
15/05 - 23:00
2.90
3.15
2.61
CL
Grp.A
Alianza Lima
Colo-Colo
16/05 - 01:00
1.16
8.00
18.00
CL
Grp.E
Flamengo
Bolívar
16/05 - 01:30
1.41
4.80
7.90
CL
Grp.F
Palmeiras
Independiente del Valle
16/05 - 01:30
1.95
3.36
3.93
CS
Grp.D
Boca Juniors
Fortaleza
16/05 - 01:00
FT
CS
Grp.A
Defensa y Justicia
1
Independiente Medellín
1
15/05 - 01:00
CS
Grp.E
Sportivo Ameliano
-
Rayo Zuliano FC
-
15/05 - 01:00
75'
CS
Grp.F
Corinthians
3
Argentinos Juniors
0
15/05 - 01:30
CS
Grp.D
Nacional Potosí
-
Sportivo Trinidense
-
15/05 - 03:00
1.16
7.40
22.00
CS
Grp.C
Belgrano
Real Tomayapo
15/05 - 23:00
1.09
10.20
31.00
CS
Grp.G
Lanús
Metropolitanos FC
15/05 - 23:00
1.25
5.60
11.75
CS
Grp.E
Athletico Paranaense
Danubio
15/05 - 23:00
1.95
3.36
3.93
CS
Grp.D
Boca Juniors
Fortaleza
16/05 - 01:00
1.30
5.35
9.70
CS
Grp.G
Cuiabá
Deportivo Garcilaso
16/05 - 01:00
2.60
3.52
2.52
CS
Grp.A
Univ. César Vallejo
Always Ready
16/05 - 03:00
3.33
4.21
2.09
PL
D34
Brighton & Hove Albion
Chelsea
15/05 - 19:45
2.80
4.16
2.40
PL
D34
Manchester United
Newcastle
15/05 - 20:00
3.40
3.79
2.19
D1
D32
Stade de Reims
Marseille
15/05 - 20:00
2.41
3.85
2.93
D1
D32
Nice
Paris SG
15/05 - 20:00
2.63
3.12
2.86
IC
F
Atalanta
Juventus
15/05 - 20:00
PLIC
F
Crystal Palace
U21
PSV
B
15/05 - 19:00
Osasco Audax
Brazil
m
Osasco (SP)
m
gevestigd in 1985
A
menu
Overboekingen 2024
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
IN 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Matheus Brito
Desportivo Brasil
-
Yago
Audax Rio
-
Wallace Rodrigo
Gonçalense
-
Chaveirinho
Ska Brasil
-
MONTEMURRO
Ferroviária
-
Edmilson
União Mogi
-
Bruno Guimarães
Ska Brasil
-
Léo Bahia
Grêmio Osasco
-
Cruz
Figueirense
-
Fábio Azevedo
Desportivo Brasil
-
Jefferson
Audax Rio
-
Marcelo Augusto
Audax Rio
-
Zé Romário
Audax Rio
-
Rafael Chaves
Audax Rio
-
Rubens Firmino
Grêmio Osasco
-
Gabriel Pereira
São Paulo
-
Guaxupé
Inter de Lages
-
Yan
Paragominas
-
Felix
Taquaritinga
-
Cassius
Americano
-
Heron
Grêmio Osasco
-
Gomes
Audax Rio
-
Rodrigo Sabiá
Comercial
-
Bruno Gabriel
Ska Brasil
-
David Lucas
Ska Brasil
-
Matheus Alves
Portuguesa-RJ
-
Kaíque Maciel
Grêmio Osasco
-
Fidel
CRAC
-
Leandrão
Audax Rio
-
Bruno Itapagipe
Remo
-
Dênis Wiliam
Santos
-
Bolinha
Zlaté Moravce
-
Eduardo Grasson
Grêmio Osasco
-
Douglão
Oeste
-
Diego Maia
Audax Rio
-
Henrique Silva
Cabofriense
-
Cleiton
Audax Rio
-
Fabricio
Ska Brasil
-
Jorge Eduardo
Juventus-SP
-
Marco Damasceno
Caldense
-
Borges
Jacuipense
-
Wellington
Nacional-SP
-
André Tavares
Nacional-SP
-
Steylor
CEOV Operário
-
Paulo Morais
Guarani-MG
-
Zé Romário
Audax Rio
-
Diego Maia
Volta Redonda
-
Marcondele
Audax Rio
-
Jefferson
Grêmio Osasco
-
Henrique Silva
Audax Rio
-
Denilson
Audax Rio
-
Gilcimar
Audax Rio
-
Gustavo
Grêmio Osasco
-
Robert
Oeste
-
Wallace
Grêmio Osasco
-
Gabriel Miotti
Ska Brasil
-
Gabriel Miotti
Ska Brasil
-
Thiago Silvy
Confiança
-
Rodrigo Yuri
Audax Rio
-
Romário
Audax Rio
-
Patric
Audax Rio
-
Mauricio
Portuguesa
-
Bruno Lima
Grêmio Osasco
-
Klauber
Ska Brasil
-
Jorge Eduardo
Ska Brasil
-
Vicente
Grêmio Osasco
-
Marcus Vinícius
Penapolense
-
Pepe
Elosport
-
Fábio
Grêmio Osasco
-
Pablo
Grêmio Osasco
-
Brendon Carioca
Paulista
-
Léo Rocha
America-RJ
-
Henrique Mattos
Joinville
-
Milioransa
Grêmio Osasco
-
Cleiton
Grêmio Osasco
-
Victor Jatobá
União Barbarense
-
Severo
Amadense
-
Marco Damasceno
Ferroviária
-
Marcelo Augusto
Audax Rio
-
Samoel
Grêmio Osasco
-
Giovanni
Primavera
-
Bittencourt
Audax Rio
-
Jeferson Romário
Oeste
-
Danrley
Grêmio Osasco
-
Bruno Lima
Oeste
-
Samuel
Al-Yarmouk
-
Roberto
Atl. Diadema
-
Vinicius Sales
Atl. Diadema
-
Emanuel
CA Votuporanguense
-
Marcos Alemão
Rio Branco-SP
-
Henrique Santos
Novo Hamburgo
-
Alexandre
Juventus-SP
-
Gleiciano
Audax Rio
-
Felipe Alves
Boa Esporte
-
Brendon Carioca
Audax Rio
-
Rodrigo Sabiá
Audax Rio
-
Henrique Silva
Audax Rio
-
Hudson
Grêmio Osasco
-
Wellington
Audax Rio
-
Dieguinho
Grêmio Osasco
-
Guilherme Bernardinelli
Grêmio Osasco
-
Maurício
Audax Rio
-
Marreta
Ska Brasil
-
Bruno Costa
Red Bull Bragantino
-
Eduardo Grasson
Ska Brasil
-
Diego Barboza
São Bento
-
Lucas Fernandes
Grêmio Osasco
-
Jeferson Siqueira
Grêmio Osasco
-
Fábio
Osasco Audax
-
Geovane Itinga
Caldense
-
Léo Ribeiro
Grêmio Osasco
-
Budy
Taquaritinga
-
Paulinho
Red Bull Bragantino
-
Andreson
FC Vilnius
-
Diego Alves
Independente de Limeira
-
Wellington Silva
Grêmio
-
Carlão
Nacional-PB
-
Luis Quadros
Santos
-
Pedrinho
Grêmio Osasco
-
Paulinho
Osasco Audax
-
Fabrício
Guanabara City
-
Caíque
ABC
-
Savinho
Oeste
-
Rafael Goes
Rabotnicki
-
João Victor
Bangu
-
Lucas Andrade
Rio Branco-ES
-
Ifeanyi
Osasco Audax
-
Marcos Silva
Colorado Caieiras
-
Fidelis
Colo Colo-BA
-
Pedro Medeiros
Poços de Caldas
-
João Vitor
CRB
-
Diego
FC Rio de Janeiro
-
Lucas Torres
Atlético Tubarão
-
Vitinho Pires
Camboriú
-
Marcus Henrique
Oeste
-
João Victor
Atl. Três Corações
-
Higor
Nacional-SP
-
Gabriel Barros
Tanabi
-
Bruno
Amparo
-
Arthur Gazze
Noroeste
-
Gustavo Borges
Black Bulls
-
Ewerthon
São Gabriel-MS
-
Diego Santos
Taboão da Serra
-
Jeferson Souza
Fontinhas
-
Giovanni
Tigres do Brasil
-
Anderson
Barra da Tijuca
-
Matheus Alves
Audax Rio
-
Diego Medeiros
Vasco
-
Rafael Ramazotti
Muaither SC
-
Alan Mota
Ituano
-
Denilson
Audax Rio
-
Guilherme Vieira
Ska Brasil
-
Dhiego Souza
Grêmio
-
Livinho
São Caetano
-
Kleiton Domingues
Barcelona de Ilhéus
-
Felipe Lima
Concórdia
-
Sorriso
São Gonçalo EC
-
Veloso
Itapirense
-
Rodrigo Yuri
Audax Rio
-
Sabão
São Gonçalo EC
-
Matheus Santillo
Anapolina
-
Rossales
Audax Rio
-
Eberson
São Gonçalo EC
-
Henrique Silva
Audax Rio
-
Lucão
Audax Rio
-
Denilson
Audax Rio
-
Guilherme Noé
Internacional
-
Wellington Silva
Juventude
-
João Paulo
Santo André
-
Yuri
Paraná
-
Élton Martins
Desportiva Ferroviária
-
Biro Biro
Aparecida EC
-
Carlão
Rio Claro
-
Caio Cézar
Inhumas
-
Rafael Sayão
ASEEV
-
Altair
Nacional-SP
-
Andrey
America-RJ
-
Kendy
Desportiva Ferroviária
-
Paulo Vitor
Jaraguá
-
Robertinho
Taubaté
-
Toninho
Rio Preto
-
Maurício
Grêmio Osasco
-
Kallyl
Grêmio Osasco
-
Klauber
Grêmio Osasco
-
Wallace
Grêmio Osasco
-
Léo Lima
Audax Rio
-
Dieguinho
Ska Brasil
-
Azevedo
Ska Brasil
-
Wesley Oliveira
Manthiqueira
-
Elton Galdino
Trepça Mitrovice
-
Matheus Marcondele
Marília
-
Bruno Augusto
Bragantino
-
Lucas Piacentini
Nacional-SP
-
Melinho
União Barbarense
-
Thomaz
Rio Branco-AC
-
Everson Jau
Independente de Limeira
-
Anderson Marques
Monte Azul
-
Reinaldo Cruz
Cuiabá
-
Wellington Rocha
Fiorentina
-
Velicka
Noroeste
-
Guina
Comercial
-
Carlinhos
Lobos BUAP
-
Cairo
Juventus-SP
-
Bruno
JS Kabylie
-
Rafael Martins
Cascavel
-
Gustavo Carvalho
Audax Rio
-
Alex Afonso
Icasa
-
Wendell
São Caetano
-
Thiago Martinelli
São Caetano
-
Heverton
Fortaleza
-
Fabiano
Avaí
-
Castro
Audax Rio
-
Brumati
Grêmio Barueri
-
Petterson
Guaratinguetá
-
Julio Fantone
Nacional-SP
-
Felipe Piovesan
ECUS
-
Helton Luiz
Atlético Sorocaba
-
Miguel
União Rondonópolis
-
Matheus
Guaratinguetá
-
Rodrigo Sabiá
Grêmio
-
Matheus
Corinthians
-
Nenê Bonilha
Corinthians
-
Felipe Alves
Atlético Sorocaba
-
André Castro
Audax Rio
-
Marquinhos
Atlético Sorocaba
-
Diego Oliveira
Noroeste
-
Gabriel
São Bento
-
Nenê Bonilha
Corinthians
-
Domingos Junior
Audax Rio
-
Paulinho
Lodzki
-
Daniel Paulista
Comercial
-
Danilo
Olaria
-
Juliano
América-SP
-
Juninho
Caxias
-
Marcus Vinícius
Atlético Sorocaba
-
Sidney
Icasa
-
Luan
Gil Vicente
-
Rafinha
Guaratinguetá
-
Paulo Roberto
Guarani
-
Matheus
Taboão da Serra
-
Bruno Augusto
Ipatinga
-
Matheus Trindade
Flamengo
-
Bruno Andrade
Helmond Sport
-
Denner
Operário-MS
-
Maurício
São Paulo
-
Renatinho
Sendas
-
Adilson
Noroeste
-
Leandro Fonseca
Guaratinguetá
-
Marcelo Pinheiro
Gyeongnam FC
-
Dênis
Santos
-
Henrique Silva
Oeste
-
Leandro Love
Rio Preto
-
Luiz Fernando
Águia
-
Carlinhos
Bragantino
-
Diego Santos
Grêmio Barueri
-
Dênis
Santos
-
Esis
Sigma
-
Heverton
Grêmio
-
Eduardo Ratinho
Corinthians
-
João Paulo
Mogi Mirim
-
Juca Viana
Juventus-SP
-
Heverton
Guarani
-
João Paulo
São Caetano
-
Rafael Martins
ABC
-
Paulo César
Vila Nova
-
Erick Luis
Vasco
-
Eli
Ferroviário
-
Max Sandro
Guarani
-
Max Sandro
Juventus-SP
-
Guilherme Noé
Corinthians
-
Thiago Coutinho
CENE
-
Alan Mota
Red Bull Bragantino
-
Vinicius Gouvea
Boa Esporte
-
Alisson
Red Bull Brasil
-
Luan
Santo André
-
Samuel
Linense
-
Marco Aurélio
Itumbiara
-
Francis
Noroeste
-
Marino
-
Daylson
Oeste
-
António dos Santos
Chernomorets
-
Sérgio Lobo
Juventus-SP
-
Rafael Forster
Internacional
-
Valdir Papel
São José
-
Rafael Defendi
Bragantino
-
Paulo Roberto
Brasil de Farroupilha
-
Davi Gabriel
Osasco FC
-
Rodriguinho
São Bento
-
Gabriel Miotti
Grêmio Osasco
-
Luiz Meneses
Joinville
-
Nádson
Bragantino
-
Brumati
Olímpia
-
Rubens Firmino
Grêmio Osasco
-
Denilson
Audax Rio
-
Luiz Gustavo
Desportivo Brasil
-
Gustavo
Atlético Paranaense
-
Edílson
Audax Rio
-
André Vinícius
Corinthians
-
Lucas Xavier
Rio Claro
-
Thiago Santos
Marília
-
Nathan
Juventus-SP
-
Carlinhos
Marília
-
Caio Mendes
Goianésia
-
Gilmak
Botafogo-SP
-
Bruno Farias
Itumbiara
-
Dimba
CRAC
-
Luizinho Mello
Penapolense
-
Rafael Pin
Velo Clube
-
Danielzinho
Ferroviária
-
Gustavo Marmentini
Atlético Paranaense
-
Gabriel Leite
Palmeiras
-
Ytalo
São Paulo
-
Rafinha
Chiapas
-
Leo Artur
Corinthians
-
Arthur Santos
Juventus-SP
-
Marquinhos
Santos
-
Betinho
Oeste
-
Rafinha
Yokohama Marinos
-
Paulinho
Guaratinguetá
-
Romarinho
São Gonçalo FC
-
Raul Muller
CEO
-
Marcus Vinícius
Oeste
-
Diego Lorenzi
Sampaio Corrêa
-
Marco Damasceno
Londrina
-
Pedro Carmona
Oeste
-
Felipe Alves
Oeste
-
Matheuzinho
Estoril Praia
-
Francis
Oeste
-
Jeferson Romário
Oeste
-
Hugo
Luverdense
-
Léo Cereja
Ponte Preta
-
Magal
XV de Piracicaba
-
Rafael Chaves
Palmeiras
-
Josemar
Mirassol
-
Didi
CRAC
-
Malcon
Penapolense
-
Bruno Paulo
Guaratinguetá
-
Thiago Silvy
Vila Nova
-
Nenê
Guaratinguetá
-
Gilsinho
Ventforet Kofu
-
Gladestony
Desportivo Brasil
-
Bruno Silva
Marcílio Dias
-
Rondinelly
Grêmio
-
Ytalo
Guaratinguetá
-
Thiago Gasparino
Maringá
-
Jefferson Paulino
Grêmio Osasco
-
Jé Negão
Cotia FC
-
Thiago Silvy
Guaratinguetá
-
Ednei
Botafogo-SP
-
Caion
Chapecoense
-
Camacho
Flamengo
-
Denilson
Audax Rio
-
Carlos Magno
Grêmio Osasco
-
Pedro Paulo
Guaratinguetá
-
Michel Lorran
Flamengo
-
Marcelo Godri
Grêmio Osasco
-
Rafinha
São Bento
-
Samoel
Grêmio Osasco
-
Wellington
Francana
-
Renan Zanelli
Willem II
-
Márcio Diogo
Boa Esporte
-
Rodolfo
Flamengo
-
Juninho
Palmeiras
-
Ytalo
Atlético Paranaense
-
Mike
Internacional
-
Felipe
Paulista
-
André Castro
Vitória
-
Léo Bahia
Al-Markhiya
-
Jefferson Paulino
Osasco FC
-
Camacho
Flamengo
-
Mano
Lemense
-
Júnior Sergipano
São Bernardo
-
Leonardo
Grêmio Osasco
-
José Gabriel
Grêmio Osasco
-
Marco Antônio
Grêmio Prudente
-
Renatinho
Olímpia
-
Danilo Alves
São Bento
-
André Vinícius
Corinthians
-
Rodrigo Andrade
Criciúma
-
Gabriel Nunes
Cruzeiro
-
Leonardo
Avaí
-
UIT 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Léo Bahia
Tonan Maebashi
-
Matheus Siqueira
Audax Rio
-
Steylor
Nacional-SP
-
Rafael Chaves
Boa Esporte
-
Jeffinho
Juventus Jaraguá
-
Wellington
Atlético Sorocaba
-
Gabriel Poti
Maruinense
-
Diego Maia
Remo
-
Geancarlo Slaviero
Athletico Audax
-
Victor
Colo Colo (BA)
-
Cruz
Paulista
-
Milton Adiel
Macieirense
-
Samuel
Noroeste
-
Kevin
GE Brasil
-
Mauricio
Império Serrano
-
Bittencourt
Império Serrano
-
Paulo Morais
São Bento
-
Wesley
Audax Rio
-
Fábio
Boa Esporte
-
Erick Montemurro
Ska Brasil
-
Pedro Vitor
Joseense
-
Fábio
Desportivo Brasil
-
Jeferson Romário
Mirassol
-
Rafael Chaves
Audax Rio
-
Gomes
Audax Rio
-
Cleiton
Audax Rio
-
Azevedo
Audax Rio
-
Matheus Siqueira
Audax Rio
-
Wallace
Audax Rio
-
Heltton
Audax Rio
-
Zé Romário
Audax Rio
-
Matheus Brito
Osasco FC
-
Cajuru
Osasco FC
-
Caio
Osasco FC
-
Wesley
Audax Rio
-
Giovanni
Audax Rio
-
Willian Santos
Fortaleza
-
Bruno Tofanelli
Audax Rio
-
Henrique Silva
Audax Rio
-
Samoel
Audax Rio
-
Marcondele
Hegelmann Litauen
-
Cucato
Colorado Caieiras
-
Matheus Nogueira
Sumaré
-
Caio
América-SP
-
André Tavares
Manauara EC
-
Bruno Gabriel
Itapirense
-
João Gabriel
Independente de Limeira
-
Vitinho
Bonsucesso
-
Lukão
Barra Mansa
-
Sávio
Palmas
-
Bruno Tofanelli
Independente de Limeira
-
Fábio Vitor
Colorado Caieiras
-
Marcos Vinicius
Red Bull Bragantino
-
Rodolpho
Primeira Camisa
-
Gustavo Henrique
Ceará
-
Kevin
Santo André
-
Steylor
Goianésia
-
Danilo
Audax Rio
-
Washington
Penapolense
-
Cleiton
Audax Rio
-
Diego Maia
Audax Rio
-
Zé Romário
Audax Rio
-
Fidel
Audax Rio
-
Joe
Audax Rio
-
Wellington
Goianésia
-
Cucato
Audax Rio
-
Marreta
Audax Rio
-
Henry
Paulista
-
Douglão
Académica OAF
-
Matheus Alves
Audax Rio
-
João Gabriel
Audax Rio
-
Guilherme Vieira
Audax Rio
-
Fábio Vitor
Audax Rio
-
Marco Damasceno
São Caetano
-
Bruno Itapagipe
CRB
-
Palermo
Shallon
-
Jeferson Romário
Barra-SC
-
Caio Mendes
Novoperário
-
Alexandre
Juventus-SP
-
Matheus
Olímpia
-
Gustavo
SE Patrocinense
-
Roger
SE Patrocinense
-
Douglas Vargas
AD Nogueirense
-
Matheus Vargas
Ponte Preta
-
Marcos Vinicius
Red Bull Brasil
-
Samuel
Santo André
-
Jê
Bangu
-
Henrique Mattos
Campinense
-
Klauber
Bragantino
-
Marcos Alemão
Rio Preto
-
Matheus Vargas
Ponte Preta
-
Henrique Santos
Linense
-
Bruno Lima
Cabofriense
-
Felipe Alves
CA Patrocinense
-
Adriel
Gainare Tottori
-
Rafael Chaves
Audax Rio
-
Renatinho
Noroeste
-
Rodrigo Yuri
Audax Rio
-
Gilcimar
Audax Rio
-
Denilson
Audax Rio
-
Paulinho
EC Água Santa
-
Marcondele
Audax Rio
-
Pablo
Audax Rio
-
Jê
Audax Rio
-
Wesley Bolinha
Audax Rio
-
Kallyl
Audax Rio
-
Matheus Azevedo
Audax Rio
-
Romário
Audax Rio
-
Adriel
Audax Rio
-
Henrique Silva
Audax Rio
-
Mauricio
Audax Rio
-
Brendon Carioca
Audax Rio
-
Edílson
Camboriú
-
Scarlett Bernal
Flamengo
-
Gleiciano
Audax Rio
-
Kevin
Atlético Mineiro
-
Pedrinho
Oeste
-
Élton
Carlos Renaux
-
Felix
Francana
-
Danrley
Audax Rio
-
Yan
Trem
-
Matheus Dias
Mauá
-
Aline da Silva
Corinthians
-
Ana Beatriz
Ferroviária
-
Gustavo
Rio Branco-ES
-
Matheus Vargas
Fortaleza
-
Heron
Real Sport Club
-
Nickolas
Mauá
-
Ryan
Nacional-SP
-
Milioransa
Jaraguá
-
Samoel
XV de Piracicaba
-
Kevin
Atlético Mineiro
-
Léo Bahia
Bangu
-
Adriel
Nacional-SP
-
Rafael Chaves
Ponte Preta
-
Adriel
Audax Rio
-
Marco Damasceno
Capital CF
-
Léo Rocha
Nacional-SP
-
Vinicius Balotelli
Guarulhos
-
Matheus Marcondele
Ponte Preta
-
Matheus Brito
Audax Rio
-
Fábio
Audax Rio
-
Jefinho
Audax Rio
-
Gabriel Pereira
Audax Rio
-
Giovanni
Audax Rio
-
Kallyl
Audax Rio
-
Marcelo Augusto
Audax Rio
-
Matheus Azevedo
Audax Rio
-
Wesley Bolinha
Audax Rio
-
Brendon Carioca
Audax Rio
-
Pablo
Audax Rio
-
Samoel
Audax Rio
-
Guaxupé
Audax Rio
-
Kallyl
Boa Esporte
-
Jorge Eduardo
Gama
-
Romarinho
Audax Rio
-
Dieguinho
Grêmio Osasco
-
Rafael Sayão
Carlos Renaux
-
Rodrigo Yuri
Audax Rio
-
Jhoelyn
Ska Brasil
-
Melo
Ska Brasil
-
Gabi Soares
Ska Brasil
-
João Paulo
Santo André
-
Andrey
America-RJ
-
Isabely
Ska Brasil
-
Rossales
Gonçalense
-
Rodrigo Sabiá
America-RJ
-
Paulo Vitor
São Bento
-
Geovane Itinga
Fluminense de Feira
-
Willian Santos
EC São Bernardo
-
Lucas Andrade
Rio Branco-ES
-
Wesley
Veranópolis
-
Willian Santos
Ska Brasil
-
Jeferson Siqueira
Grêmio Osasco
-
Wesley Oliveira
XV de Jaú
-
Paulinho
Red Bull Bragantino
-
Danilo
Juventus-SP
-
Gilvan
Santa Helena
-
Thiago
Votoraty
-
Renan Zanelli
Audax Rio
-
Gustavo Borges
Black Bulls
-
Altair
Maricá
-
Denilson
Guarani V. Aires
-
Francisco
Palmeiras
-
Derick
Grêmio Osasco
-
Ifeanyi
XV de Jaú
-
João Gabriel
Colorado Caieiras
-
Kevin
Remo
-
Stephani
Botafogo
-
Julia Vaini
São Paulo
-
Nathan Ferreira
Olímpia
-
Carlão
Andraus
-
Emanuel
Ska Brasil
-
Eduardo Grasson
Ska Brasil
-
Carlão
Pacajus
-
Fábio
Ponte Preta
-
Fábio
CEOV Operário
-
Lucas Andrade
Athletico Paranaense
-
Ifeanyi
Estoril Praia
-
Igor
Audax Rio
-
Diego Miticov
Linense
-
Diego Miticov
Betim Futebol
-
Caíque
Audax Rio
-
Ifeanyi
Audax Rio
-
João Victor
Audax Rio
-
Pedro Medeiros
Audax Rio
-
Bruninho
Audax Rio
-
Alex Moretti
Audax Rio
-
Arthur Gazze
Audax Rio
-
Gabriel Barros
Tanabi
-
Vitinho Pires
Audax Rio
-
Lucas Torres
CA Patrocinense
-
João Vitor
Nacional-AM
-
Davi Natã
Taubaté
-
Igor
Amparo
-
Cassius
Becamex Binh Duong
-
Keverton
Ponte Preta
-
Diego Rodrigues
Audax Rio
-
Luis Quadros
Paulista
-
Vinicius
EC São Bernardo
-
Nichollas
EC São Bernardo
-
Kendy
Golik North District
-
Wellington Silva
Botafogo-PB
-
Edmilson Santos
Velo Clube
-
Kevin
CSA
-
Diego Miticov
Audax Rio
-
Pablo
Fortaleza
-
Keverton
Ponte Preta
-
Keverton
Hercílio Luz
-
João Gabriel
Ponte Preta
-
João Gabriel
Itapirense
-
Ingro
Grêmio Osasco
-
Borges
Gama
-
Kleiton Domingues
Jequié
-
Henry
Ska Brasil
-
Yago
Juventus Jaraguá
-
Willian Santos
Ska Brasil
-
Cleyson
Independente de Limeira
-
Diego Maia
Gonçalense
-
Giovanni
Gonçalense
-
Henrique Silva
Gonçalense
-
Anderson
Maricá
-
Sorriso
Gonçalense
-
Eberson
Angra dos Reis
-
Bruno Tofanelli
Varginha
-
Vinicius
Colorado Caieiras
-
Khallyl
Colorado Caieiras
-
Azevedo
Gonçalense
-
Fábio Azevedo
Independente de Limeira
-
Victor Baduino
Capivariano
-
Biro Biro
Apucarana Sports
-
Wesley
Floresta-CE
-
Samoel
Aparecidense
-
Matheus Vargas
Audax Rio
-
Matheus Vargas
Corinthians
-
Diego Miticov
Cruzeiro
-
Marco Antônio
EC São Bernardo
-
André Castro
Audax Rio
-
Bruno Peres
Guarani
-
Fábio Vitor
Audax Rio
-
Cleiton
Audax Rio
-
João Gabriel
Independente de Limeira
-
Guilherme Vieira
Noroeste
-
Sabão
Gonçalense
-
Lucas Prates
Madureira
-
João
Palmeiras
-
Caique
Rio Verde-GO
-
Denilson
Itararé
-
Kevin
Chapecoense
-
Alan Mota
Ituano
-
Denilson
Audax Rio
-
Carlos Eduardo
São Caetano
-
Vinicius Bebê
Palmas
-
Maurício
Grêmio Osasco
-
Kallyl
Grêmio Osasco
-
Igor Milioransa
Grêmio Osasco
-
Klauber
Grêmio Osasco
-
Wallace
Grêmio Osasco
-
Matheus Chaveirinho
Grêmio Osasco
-
Kevin
Chapecoense
-
Léo Lima
Audax Rio
-
Matheus Santillo
Bangu
-
Ana Clara
Ska Brasil
-
Ryan
Grêmio Osasco
-
João Gabriel
Audax Rio
-
Keverton
Audax Rio
-
Diego Miticov
Audax Rio
-
Diego Miticov
Cruzeiro
-
Felipe Lima
Novo Hamburgo
-
Edu Pata
Itabaiana
-
Jefferson Paulino
Grêmio Osasco
-
Bruna Franklin
Pinda SC
-
Guilherme Fructuoso
Ituano
-
Piazzi
União Mogi
-
Alice
Red Bull Bragantino
-
Anna Alice
Independente de Limeira
-
Rodrigo Sabiá
Audax Rio
-
Jeferson Souza
Audax Rio
-
Fábio
Audax Rio
-
Lucas Andrade
Audax Rio
-
Zé Romário
Goiânia
-
Nathalia
EC São Bernardo
-
Izabela Sales
Pinda SC
-
Lucão
Picos
-
Davi
Guarulhos
-
Weberton
Primeira Camisa
-
Diego Alves
Taquaritinga
-
Denilson
Audax Rio
-
Diego Santos
Taboão da Serra
-
Thiago Silvy
Confiança
-
Luan
Gil Vicente
-
Daniel Paulista
ABC
-
Rodolpho
Canoas
-
Neto
Sport Barueri
-
Neto
Paulínia FC
-
Neto
Audax Rio
-
Heverton
Santa Cruz-RS
-
Diogo Garcia
Juventus-SP
-
Reinaldo Cruz
Red Bull Brasil
-
Paulo Roberto
Ponte Preta
-
Rafinha
Ponte Preta
-
Anderson Marques
Ceará
-
Juninho
Audax Rio
-
Rafael Martins
V. Setúbal
-
Petterson
Grêmio Prudente
-
Rafinha
Guaratinguetá
-
Diego Santos
Santa Cruz-RS
-
Helton Luiz
São Bento
-
Allisson
Audax Rio
-
Rafael Sandes
Audax Rio
-
Alex Afonso
Rio Claro
-
Romário Guilherme
Bahia
-
Everson Jau
XV de Jaú
-
Éwerton Pascoa
Guarani
-
Rafael Martins
América-SP
-
Leandrão
Nova Iguaçu
-
Rocha
Marília
-
Fabiano
XV de Piracicaba
-
Guina
Votoraty
-
Julio Fantone
Osvaldo Cruz
-
Romarinho
Audax Rio
-
Éwerton Pascoa
Criciúma
-
Budy
Caldense
-
Rafael Defendi
Monte Azul
-
Domingos Junior
Uberaba
-
Thomaz
Treze
-
Guilherme Noé
Audax Rio
-
Caio Dantas
América Mineiro
-
Éwerton Pascoa
Sport
-
Eduardo Ratinho
CEOV Operário
-
Marquinhos
Guaratinguetá
-
Rafinha
Guaratinguetá
-
Danilo
Guaratinguetá
-
Didi
Guaratinguetá
-
Arthur Santos
Grêmio Barueri
-
Tchê Tchê
Guaratinguetá
-
Diego Oliveira
Boa Esporte
-
Jé Negão
Quissamã
-
Thiago Silvy
Vila Nova
-
Pedro Paulo
Camboriú
-
Eduardo
Audax Rio
-
Ednei
Vitória
-
Thiago Gasparino
Concórdia
-
Felipe Dallabrida
3 de Febrero
-
Edílson
Palmas
-
Tchê Tchê
Ponte Preta
-
Camacho
Botafogo
-
André Castro
Guaratinguetá
-
Matheus
Guaratinguetá
-
Marcus Vinícius
Volta Redonda
-
Gabriel
Metropolitano Maringá
-
Thiago Martinelli
Audax Rio
-
Romarinho
Red Bull Brasil
-
Juliano
Minnesota United
-
Dheimison
EC Água Santa
-
Dhiego Souza
Juventus Jaraguá
-
Carlos Magno
Guaratinguetá
-
Paulo César
Taboão da Serra
-
Marcelo Godri
Concórdia
-
Caion
Portuguesa
-
Velicka
Guaratinguetá
-
Nádson
Guaratinguetá
-
Felipe Alves
Guaratinguetá
-
Sidney
Guaratinguetá
-
Francis
Guaratinguetá
-
João Paulo Ferreira
Guaratinguetá
-
Francis
Red Bull Brasil
-
Felipe Piovesan
Guarani
-
Carlinhos
Bragantino
-
Juninho
Figueirense
-
Diego Medeiros
GD Ribeirão
-
Du Cornacini
Roma Apucarana
-
Marcelo Pinheiro
Sertãozinho
-
Renatinho
Rio Branco-SP
-
Bruno Lima
Oeste
-
Gabriel
Tigres do Brasil
-
Marino
Oeste
-
Heverton
Fortaleza
-
Ingro
Atlético Paranaense
-
Bruno Von Mann
Sendas
-
Leandro Fonseca
Jaboticabal
-
Paulo Roberto
Atlético Paranaense
-
Bruno Peres
Guarani
-
Éwerton Pascoa
Guarani
-
Daylson
Barretos
-
Kléber Silva
Internacional
-
Vagenin
Salernitana
-
Paulinho
Bragantino
-
Eli
Tiradentes-CE
-
Maurício Carvalho
São Paulo
-
Heverton
Guarani
-
Vitor
Amparo
-
Matheus Marcondele
Audax Rio
-
Thiago Silvy
Inter de Lages
-
Denilson
Helsingborg
-
Fernando Mingarino
Amparo
-
Denilson
Santo André
-
Juca Viana
Lodzki
-
Bruno Peres
Bragantino
-
Juca Viana
América-RN
-
Andreson
Juventus-SP
-
Andreson
Sendas
-
Denner
Sendas
-
Denilson
Juventude
-
Bruno Andrade
Sint-Truiden
-
Alan
Ituano
-
Paulinho
São Bernardo
-
Adilson
Cerâmica
-
Marco Aurélio
Botafogo-SP
-
Lucas Piacentini
Olaria
-
Guilherme Noé
Internacional
-
Castro
Audax Rio
-
Toni
Schaffhausen
-
Wendell
Rio Claro
-
Éwerton Pascoa
Santos
-
Marco Antônio
Grêmio Prudente
-
Nick
Grêmio Prudente
-
Cairo
XV de Jaú
-
Brayan
Juventus-SP
-
Brayan
Paulínia FC
-
Brayan
Paulínia FC
-
Bruno
Grêmio Prudente
-
Carlinhos
Rio Preto
-
Carlinhos
Sorkhpooshan
-
Rafael Forster
Audax Rio
-
Casotti
Audax Rio
-
João Paulo
Wisla Plock
-
Paulinho
FC Vilnius
-
Esis
União Barbarense
-
Rafael Longuine
Santos
-
Rafael Sandes
Juventus-SP
-
Rafael Sandes
Itaúna
-
Rafael Sandes
Marília
-
Max Sandro
Guarani
-
Thiago Coutinho
Boavista-RJ
-
Gustavo
Fortaleza
-
Paulo Roberto
Guarani
-
Éderson Silva
Porto-SC
-
Bruno Augusto
Bragantino
-
Bruno Augusto
Numancia
-
Juca
América-SP
-
Valdir Papel
Luverdense
-
Rafael Martins
Audax Rio
-
Bruno Peres
Santos
-
André Castro
Vitória
-
Gabriel Nunes
Bragantino
-
Carlinhos
Desportivo Brasil
-
Vinicius Gouvea
Portuguesa
-
Yan
Santos
-
André Vinícius
Rio Preto
-
Douglas Vargas
Atlético-PB
-
Bruno Lima
Nacional-SP
-
Eduardo
Marília
-
Thiago Seiji
Grêmio Osasco
-
Felipe Rodrigues
Atl. Diadema
-
Lucas da Silva
Osasco FC
-
Josemar
Tombense
-
Murilo Picollo
Grêmio Osasco
-
Patrick
Tombense
-
Felipe Ribeiro
Audax Rio
-
Jefferson
Grêmio Osasco
-
Léo
Audax Rio
-
Denilson
Audax Rio
-
Thiago Santos
Anápolis
-
Caio Mendes
Nacional-SP
-
Rubens Firmino
Grêmio Osasco
-
Suellen
Centro Olímpico
-
Sidão
São Paulo
-
Renan Zanelli
Silva SD
-
Mário Vicente
Goytacaz
-
Luiz Gustavo
Atlético-PB
-
Dimba
Sertãozinho
-
Rafael Magrão
Inter de Limeira
-
Éwerton Páscoa
Náutico
-
Éwerton Páscoa
Sport
-
Éwerton Páscoa
Sport
-
Márcio Diogo
Democrata-GV
-
Edílson
Tigres do Brasil
-
Mauricio
Portuguesa
-
Rafinha
Paraná
-
Samoel
XV de Piracicaba
-
Raul Muller
CEO
-
Edílson
Audax Rio
-
Rafael Chaves
Osasco FC
-
Bruno Guimarães
Atlético Paranaense
-
Caio Mendes
Nacional-SP
-
Velicka
Ferroviária
-
Gustavo
Nacional-AM
-
Éwerton Páscoa
Red Bull Brasil
-
Wallace
Gonçalense
-
Pedrinho
Oeste
-
Matheuzinho
Juárez
-
Eduardo
Marília
-
Felipe Alves
Atlético Paranaense
-
Brumati
Grêmio Osasco
-
Davi Gabriel
Grêmio Osasco
-
Pablo
Grêmio Osasco
-
Marcus Vinícius
Grêmio Osasco
-
Samoel
Grêmio Osasco
-
Dieguinho
Grêmio Osasco
-
Magal
Mogi Mirim
-
Pepe
FC Veres
-
Vicente
Atlético-PB
-
Fábio
Oeste
-
Henrique Silva
Grêmio Osasco
-
André Castro
Atlético Goianiense
-
Lucas Xavier
Juárez
-
Hugo
América Mineiro
-
Rafinha
Brasil de Pelotas
-
Velicka
Oeste
-
Diego Lorenzi
Luverdense
-
Ytalo
CRB
-
Thiago Seiji
São José
-
Felipe Alves
Oeste
-
Jorge Eduardo
Ferroviária
-
Matheus Vargas
Kerkyra
-
Pedrinho
Oeste
-
Kallyl
Oeste
-
Marcus Vinícius
Al Hamriyah
-
Marco Damasceno
Ferroviária
-
Betinho
Oeste
-
Robert
Santa Cruz
-
Didi
Adanaspor
-
André Castro
Oeste
-
Felipe Alves
Oeste
-
Wellington
Oeste
-
Bruno Paulo
Corinthians
-
Gilsinho
Gifu
-
Felipe Diadema
Oeste
-
Juninho Carioca
Audax Rio
-
Guilherme Bernardinelli
São Paulo-RS
-
Tchê Tchê
Palmeiras
-
Bruno Lima
Grêmio Osasco
-
Bruno Lima
Grêmio Osasco
-
Mano
Sertãozinho
-
Hudson
Fortaleza
-
Yuri Oliveira
Palmeiras
-
Eduardo
Guarani
-
Marquinhos
Santos
-
Jorge Eduardo
Botafogo-PB
-
Matheus
Estoril Praia
-
Yuri Oliveira
Audax Rio
-
Felipe Alves
Paraná
-
Sidão
Audax Rio
-
Carlos Magno
URT
-
Rafinha
Atlético Paranaense
-
João Paulo
Guarani
-
Marquinhos
Santos
-
Romário
São Gonçalo FC
-
Romarinho
Baraúnas
-
Hudson Soares
OPS
-
Nenê
Nacional-PR
-
Jeferson Rodrigues
Grêmio Osasco
-
Binho
Sport Barueri
-
Júnior Sergipano
Penapolense
-
Ytalo
Atlético Paranaense
-
Éwerton Páscoa
Guarani
-
Danilo Neves
Boa Esporte
-
Leonardo
Oeste
-
Lucas Fernandes
Tigres do Brasil
-
Pedro Carmona
Fortaleza
-
Bruno Costa
Mogi Mirim
-
Velicka
Oeste
-
Bruno Silva
Oeste
-
Bruno Lima
Oeste
-
Jefferson
Oeste
-
Henrique Silva
Oeste
-
Sidão
Botafogo
-
Léo Bahia
Oeste
-
Thiago Seiji
Palmas
-
Kallyl
Palmas
-
Josemar
Palmas
-
Gustavo
Bragantino
-
Thiago Seiji
Grêmio Osasco
-
Gilmak
River-PI
-
Rodriguinho
River-PI
-
Bruno Farias
Joinville
-
Léo Bahia
Salam Zgharta
-
Leandro Toledo
Oiã
-
Francis
Oeste
-
Matheus Vargas
Oeste
-
Kallyl
Grêmio Osasco
-
Leonardo
Batatais
-
Leonardo
Marcílio Dias
-
Leandro Love
Rio Preto
-
Thiago Seiji
São José FC
-
Danrley
Audax Rio
-
Jorge Júnior
Santos
-
Rodrigo Andrade
Chapecoense
-
Danilo Alves
Flamurtari Vlore
-
Diego Barboza
Manama Club
-
Éwerton Páscoa
Ceará
-
Camacho
Corinthians
-
Yuri Oliveira
Santos
-
Samoel
Oeste
-
Mauricio
Oeste
-
Leonardo
Oeste
-
Ytalo
São Paulo
-
Leonardo
Catanduvense
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware