ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Europa Conference League
Eredivisie
Holand 2nd Div.
Europa League
World Cup
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
2790 Minuten
Meeste minuten
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
3150 Minuten
Meeste minuten
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+11 punten
2970 Minuten
Meeste minuten
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
2790 Minuten
Meeste minuten
Brazil Serie A
Jefferson Savarino
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
360 Minuten
Meeste minuten
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 706
teams
w
1 190 087
Spelers
z
63 483
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 422 549
Spellen
v
1 517 689
Wedstrijdverslagen
F
983 796
Foto's
G
1 120 825
Video's
t
23 344
Stadions
y
14 442
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
18
TV
4
Eredivisie
Holand 2nd Div.
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
2.23
3.81
3.30
D1
D32
Toulouse
Montpellier
03/05 - 18:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.23
3.62
2.94
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.20
4.60
1.46
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.53
4.65
5.30
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.34
3.70
2.02
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.81
3.92
3.92
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.82
4.05
3.71
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
2.94
3.04
2.88
SA
D35
Torino
Bologna
03/05 - 19:45
2.63
3.80
2.69
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
1.48
4.87
7.45
D1
D32
Lens
Lorient
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.23
3.62
2.94
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.20
4.60
1.46
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.53
4.65
5.30
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.34
3.70
2.02
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.81
3.92
3.92
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.82
4.05
3.71
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
2.63
3.80
2.69
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
2.94
3.04
2.88
SA
D35
Torino
Bologna
03/05 - 19:45
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
Estudiantes
Argentina
m
La Plata
m
gevestigd in 1905
A
menu
Overboekingen 2017
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
IN 14.68 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Santiago Ascacíbar
Hertha BSC
3.00 M €
Juan Sebastián Verón
Chelsea
2.20 M €
Gustavo Del Prete
Torque
2.00 M €
Mauro Méndez
Montevideo Wanderers
1.67 M €
Eric Meza
Colón
1.28 M €
Álvaro Pereira
Internazionale
1.00 M €
Javier Altamirano
Huachipato
918 mil €
Leonardo Godoy
Talleres
875 mil €
Hernán López
Vélez Sársfield
606 mil €
Mariano Andújar
Napoli
455 mil €
Juan Otero
Fortaleza FC
420 mil €
Lucas Albertengo
Independiente
170 mil €
Duván Zapata
América de Cali
90 mil €
Lucas Viatri
Shanghai Greenland
-
Hugo Issa
Temperley
-
Rubén Pagnanini
Independiente
-
Franco Ponzinibio
Milan
-
Jeisson Vargas
Univ. Católica
-
Néstor Merlo
Chaco For Ever
-
Jorge Ortega
Argentinos Juniors
-
Angel Gizzi
Racing Club
-
Leandro González Pirez
Tigre
-
Javier Toledo
San Martin San Juan
-
Adolfo Bielli
Boca Juniors
-
Juan Oleinicki
Deportivo Cali
-
Mariano Andújar
Napoli
-
Hugo Curioni
Metz
-
Franco Frassoldati
Chacarita Jrs
-
Ameijenda
San Lorenzo
-
Juan Carlos Irurieta
River Plate
-
Carlos Pajurek
Unión San Vicente
-
Mariano Dalla Libera
River Plate
-
Sergio Fortunato
Favoritner AC
-
Facundo Sánchez
Tigre
-
Gonzalo Bueno
Patriotas
-
Augusto Solari
River Plate
-
Néstor Errea
Boca Juniors
-
Héctor Blotto
Vélez Sarsfield
-
Prougenes
Mallorca
-
Juan Cavallaro
LDU Quito
-
Raul Román
Beijing Guoan
-
Luis Barbieri
Racing Club
-
Juan Carlos Delmenico
Junior Barranquilla
-
José María Martínez
Barcelona SC
-
Perfecto Rodríguez
Boca Juniors
-
Pablo Lugüercio
Aldosivi
-
Mariano Pavone
Vélez Sarsfield
-
Juan Otero
Fortaleza FC
-
Gastón Campi
Racing Club
-
Lucas Melano
Portland Timbers
-
Gastón Fernández
Grêmio
-
Christian Alemán
Barcelona SC
-
Matías Catalán
San Martín Tucumán
-
Fernando Zuqui
Boca Juniors
-
Nahuel Estévez
Club Comunicaciones
-
Víctor Mancinelli
Platense
-
Guillermo Trama
Rosario Central
-
Gastón Giménez
Godoy Cruz
-
Javier Iritier
Huracán
-
Sebastián Dubarbier
Almería
-
Javier Ferreira
Deportivo Pereira
-
Javier Toledo
San Martin San Juan
-
Jeisson Vargas
Univ. Católica
-
Rodrigo Braña
Quilmes
-
Nahuel Losada
Atlanta
-
Gabriel Graciani
At. Rafaela
-
Leandro Benítez
Quilmes
-
Diogo Silvestre
Feirense
-
Mariano Andújar
Napoli
-
Ignacio Bailone
Lanús
-
Augusto Solari
River Plate
-
José Luis Cardenas
CD FAS
-
Mauricio Rosales
Olimpo
-
Matías Aguirregaray
Peñarol
-
Daniel Tagliani
Vélez Sarsfield
-
Fabián Noguera
Santos
-
Facundo Sánchez
Tigre
-
Mario Husillos
Real Murcia
-
Daniel Leani
Deportivo Mandiyú
-
Mario Cariaga
Deportivo Español
-
Carlos Arano
Racing Club
-
Rafael Maceratesi
Universitario
-
Kévin Rendón
Deportivo Pasto
-
Matías Rosso
Chacarita Jrs
-
Agustín Rossi
Chacarita Jrs
-
Leonardo Gil
Olimpo
-
César Mena
At. Huila
-
Luciano Acosta
Boca Juniors
-
Miguel Lemme
Loma Negra
-
Germán Vouilloud
Club Rivadavia
-
David Barbona
Nueva Chicago
-
Seba Domínguez
Vélez Sarsfield
-
Sergio Guillermo
Jorge Wilstermann
-
Fabián Luna
Instituto
-
Ramón Centurión
River Plate
-
Daniel Pighín
Rosario Central
-
Ángel Capuano
Lanús
-
Domingo Ferraris
Argentino del Sud
-
Sebastian Prediger
Baniyas
-
Cristian Guaymas
Quilmes
-
Adrián de Vicente
Grasshoppers
-
Diego Vera
At. Rafaela
-
Juan Ramírez
Lanús
-
Ezequiel Cerutti
Olimpo
-
Maximiliano Oliva
Aris Limassol
-
Leandro Benítez
Quilmes
-
Alberto Boggio
Rosario Central
-
Pablo Erbin
Boca Juniors
-
Walter Bello
Sport Boys
-
Gustavo Balugano
Villa Dálmine
-
José Iglesias
Valencia
-
Marcelo Misetich
San Martin San Juan
-
Fernando David Veron
Deportivo Español
-
Sánchez Miño
Torino
-
Carlos Barbazan
Unión
-
Miguel Angel Giachelo
Independiente
-
Juan Carlos Benitez
Sarmiento de Junín
-
Hugo Cabezas
Liverpool Montevideo
-
Claudio Chena
Oriente Petrolero
-
Jorge Coudannes
River Plate
-
José Fernandez
Argentinos Juniors
-
Oscar Gissi
Vélez Sarsfield
-
César Loza
Instituto
-
Daniel Martinez
Danubio
-
Hernan Pedraza
Germinal de Rawson
-
Marcelo Yorno
Cipolletti
-
Guillermo Rodriguez
Chacarita Jrs
-
Hector Vargas
Atlético Bucaramanga
-
Gastón Fernández
Portland Timbers
-
Mario Ayala
Ferro Carril Oeste
-
Claudio Argüeso
Gimnasia
-
Antonio Vidal
Guaraní Antonio Franco
-
Manuel Aguilar
Talleres
-
Roberto Osvaldo Diaz
Chacarita Jrs
-
Osvaldo Ángel Nardiello
Boca Juniors
-
Eumelio Palacios
Atlético Huila
-
Néstor Doroni
Boca Juniors
-
Adelio Salinas
Cerro Corá
-
Luis Ernesto Sosa
Atlético Bucaramanga
-
Domingo Arévalos
Sol de América
-
Marcelo Maydana
Excursionistas
-
Walter Lemma
Lanús
-
Esteban Figún
Ferro Carril Oeste
-
Alejandro Peralta
Ferro Carril Oeste
-
Lorenzo Sáez
Newell´s Old Boys
-
Nestor Togneri
Platense
-
Hugo Noremberg
Gençlerbirligi
-
José María Vieta
River Plate
-
Óscar Manis
Club Comunicaciones
-
Enzo Kalinski
Argentinos Juniors
-
Alan Marinelli
Rosario Central
-
Hernán Toledo
Deportivo Maldonado
-
Emanuel Beltrán
Cerro Largo
-
Matías Pellegrini
Inter Miami CF
-
Brian Orosco
Deportivo Morón
-
Mateo Pellegrino
Vélez Sarsfield
-
Ricardo Rojas
Libertad
-
Alejandro Méndez
Deportivo Morón
-
Victor Ferreyra
Talleres
-
José Luis Calderón
Independiente
-
Gastón Córdoba
Racing Club
-
Luciano Lollo
Banfield
-
Leonardo Heredia
Atlético Tucumán
-
Benjamín Rollheiser
River Plate
-
Pablo Piatti
Elche
-
Nelson Deossa
Atlético Huila
-
Jorge Morel
Lanús
-
Jorge Santecchia
Aldosivi
-
Diego Caballero
Olimpo
-
Pablo Lugüercio
Univ. San Martín
-
Dante Unali
Colón
-
Fabio Pieters
Los Andes
-
Rafael Maceratesi
Colón
-
Christian Rudzki
Deportivo Español
-
Emmanuel Más
Orlando City
-
Ezequiel Muñoz
Independiente
-
Óscar Pezzano
Sacachispas
-
Ruben Bedogni
Banfield
-
Leonardo Godoy
Talleres
-
Agustín Rogel
Toulouse
-
Mauro Boselli
Cerro Porteño
-
Leandro Díaz
Atlético Tucumán
-
Eros Mancuso
Boca Juniors
-
Ángel Gonzalez
Lanús
-
Juan Daniel Cáceres
Cerro Porteño
-
Máximo Nardoni
Estudiantes
-
Valentín Giraudo
Talleres
-
Fernando Di Carlo
Racing de Olavarría
-
Alberto Benítez
Deportivo Cali
-
Esteban Obregón
Nueva Chicago
-
Enzo Pérez
River Plate
-
Santiago Ascacíbar
Hertha BSC
-
Javier Correa
Santos Laguna
-
Santiago Flores
Estudiantes
-
Bautista Kociubinksi
Estudiantes
-
Ezequiel Naya
Estudiantes
-
Matías Mansilla
Central Córdoba S.Estero
-
Edwuin Cetré
Independiente Medellín
-
Léo Godoy
Estudiantes
-
Tiago Palacios
Torque
-
Fede Fernández
Al-Duhail
-
Matías Laba
Estudiantes
-
Nicolas Pisano
Argentinos Juniors
-
Agustín Alayes
Quilmes
-
Marcelo Fabián Romagnoli
Belgrano
-
Fabricio Simone
Universitario
-
Nehuén Paz
Univ. Católica
-
Claudio Paris
NY Red Bulls
-
José Sosa
Fenerbahçe
-
Guido Carrillo
Henan Songshan Longmen
-
Zaid Romero
LDU Quito
-
Juan Guasone
Patronato
-
Daniel Sappa
Estudiantes
-
Matias Godoy
Instituto
-
Gaston Benedetti
Guillermo Brown
-
Matías Orihuela
Deportivo Morón
-
Alexis Castillo
Cortuluá
-
Joaquín Pereyra
Atlético Tucumán
-
Diego García
Talleres
-
Salvador
River Plate
-
Hugo Gottardi
Racing Club
-
Ángel Gonzalez
Godoy Cruz
-
Lucas Albertengo
Independiente
-
Juan Fuentes
O´Higgins
-
Edwar López
Atlético Huila
-
Federico González
Tigre
-
Mateo Retegui
Boca Juniors
-
Diego García
Juventud
-
Javier Mascherano
Hebei China Fortune
-
Armando Renganeschi
Independiente
-
Juan Negri
San Luis de Quillota
-
Mario Luna
Elche
-
Abraham Amado
Banfield
-
Martín Cauteruccio
Cruz Azul
-
Mauro Díaz
Al Ahli
-
Hugo Gottardi
Racing Club
-
Facundo Lupardo
Socuéllamos
-
Paulinho
Vasco
-
Fabián Caballero
Guaraní Antonio Franco
-
Leo Ramos
Chacarita Jrs
-
Rodolfo Cardoso
FC 08 Homburg
-
Fabián Noguera
Santos
-
Leandro Benítez
Boca Unidos
-
José Leudo
Boyacá Chicó
-
Fernando Evangelista
Newell´s Old Boys
-
Patricio Romero
Juventud Unida G.
-
Enzo Kalinski
Banfield
-
Edwar López
Atlético Huila
-
Manuel Castro
Montevideo Wanderers
-
Gonzalo Jara
Universidad de Chile
-
Luis Villa
Talleres
-
Mateo Retegui
Boca Juniors
-
Lucas Rodríguez
DC United
-
Marcos Rojo
Manchester United
-
Pedro Prospitti
San Lorenzo
-
Sánchez Miño
Elche
-
Agustín Rogel
Toulouse
-
Manuel Castro
Atlanta United
-
Miguel Ángel Gette
San Lorenzo
-
Alejandro Onnis
San Isidro Laguna
-
Horacio Salinas
San Lorenzo
-
Facundo Mura
Colón
-
Sergio Merlini
Independiente
-
Matías Aguirregaray
Deportivo Maldonado
-
Ricardo Ramírez
San Telmo
-
Héctor Scandoli
Banfield
-
Jaime Ayoví
Olmedo
-
Miguel Reguera
Vélez Sarsfield
-
Miguel Benito
Vélez Sarsfield
-
Luis Leeb
San Lorenzo
-
Pablo Sabbag
La Equidad
-
Alfredo Letanú
Unión Española
-
Enrique Martegani
Boca Juniors
-
Dante Mírcoli
Independiente
-
Alejandro Larrea
Central Español
-
Celso Guerrero
Libertad
-
Matías Pellegrini
Inter Miami CF
-
Leandro Díaz
Atlético Tucumán
-
Nicolás Bazzana
Sarmiento de Junín
-
Nicolás Pasquini
Lanús
-
Rolando Ortiz
Olimpia
-
Fernando Tobio
Toluca
-
Carlo Lattanzio
Estudiantes
-
Nestor González
Quilmes
-
Francisco Apaolaza
Instituto
-
Fabián Noguera
Santos
-
Jorge Rodriguez
Banfield
-
Roberto Santiago
Independiente
-
Javier Lux
Talleres
-
Francisco Guerrero
FC Zürich
-
Néstor Fabbri
Guingamp
-
Luis Islas
Chacarita Jrs
-
Marcelo Trobbiani
Boca Juniors
-
Marcelo Trobbiani
Elche
-
Sergio Almiron
Tigres
-
Diego Morales
Argentinos Juniors
-
Cristian Bogado
Nacional
-
Faustino Asprilla
Univ. Chile
-
Hugo Perez
Sporting Gijón
-
Nacho González
Las Palmas
-
José Villarreal
Pachuca
-
Gustavo Lopez
Lanús
-
Daniel Vega
Platense
-
Juan Cominges
Colón
-
Juan Manuel Ortiz
Cerro
-
José Antonio Yudica
Vélez Sársfield
-
Roberto Trotta
Puebla
-
Gastón Esmerado
Arsenal de Sarandí
-
Carlos Araujo
Racing Club
-
Ysrael Zúñiga
Coventry City
-
Israel Damonte
Quilmes
-
Horacio Cardozo
Nueva Chicago
-
Martín Andrizzi
Boca Juniors
-
José Chatruc
Barcelona SC
-
Andrés Aimar
River Plate
-
Luis Carranza
Veracruz
-
Juan Pajuelo
Atlas
-
Luciano Zavagno
Ancona
-
Rafael Delgado
Rosario Central
-
Emilio Rebora
Independiente
-
Leandro Lázzaro
Tigre
-
César Taborda
Defensa y Justicia
-
Hugo Ibáñez
Argentino Quilmes
-
Fernando Ortiz
Banfield
-
Dario Stefanatto
All Boys
-
Juan Quevedo
San Lorenzo
-
Alejandro Luna
Deportivo Morón
-
Javier Menghini
Defensa y Justicia
-
Luis Funes
Brown De Adrogué
-
César Monasterio
San Martin de San Juan
-
Sergio Guillermo
Wilstermann
-
Carlos Yaque
Universitario
-
Hector Larroque
San Martín de Mendoza
-
Martín Fúriga
Ancona
-
Maxi Bogni
All Boys
-
Raúl Bergara
Nacional
-
Fabio Nigro
Slovan Bratislava
-
Gustavo Neffa
Boca Juniors
-
Julio Tony Gómez
Independiente
-
Leonardo Ramos
Banfield
-
Gabriel Peñalba
Lorient
-
Maximiliano Núñez
Temperley
-
Jerónimo Neumann
Instituto
-
Gustavo Jaime
Flandría
-
Adrián Romero
Nacional
-
Leonardo Pékarnik
Independiente
-
Juan Pablo Rodríguez
Nacional
-
Juan Ramón Verón
Panathinaikos
-
Juan Ramón Verón
Cúcuta Deportivo
-
Carlos Casarteli
Espanyol
-
Jorge Solari
River Plate
-
Manuel Ferreira
River Plate
-
Carlos Arano
Quilmes
-
Facundo Roncaglia
Boca Juniors
-
Gabriel Mercado
Racing Club
-
Christian La Grotteria
San Martín
-
Juan Pereyra
At. Tucumán
-
Edgar Balbuena
Tacuary
-
Nelson Agoglia
Colón
-
Edgar González
Cerro Porteño
-
Rodríguez
Spartak Moscow
-
José Ernesto Sosa
Bayern Munich
-
Agustín Orión
San Lorenzo
-
Gastón Fernandez
Tigres
-
Bossio
Belgrano
-
Manga Escobar
Deportivo Cali
-
Osório
Univ. Católica
-
Scaloni
Newell´s
-
Adrián Bastía
Saturn
-
José Acciari
Banfield
-
Galletti
Parma
-
Rodolfo Cardoso
Boca Juniors
-
Ferney Casierra
Once Caldas
-
Pablo Alvarez
Boca Juniors
-
Alfredo Cascini
Independiente
-
César Taborda
O´Higgins
-
Marcelo Carrusca
Galatasaray
-
Leandro González
Racing Club
-
Enzo Peréz
Godoy Cruz
-
Caggiano
Guingamp
-
Diego Galván
River Plate
-
Juan Manuel Diaz
Liverpool M.
-
Gastón Fernandez
Tigres
-
Mauro Boselli
Boca Juniors
-
Mariano Barbosa
Recreativo
-
Christian Cellay
Huracán
-
Matías Sánchez
Racing Club
-
Luis Calderón
Arsenal FC
-
Germán Ré
Newell´s
-
Cristian Prette
CFR Cluj
-
Carlos Valencia
Dijon
-
Rolando Schiavi
Newell´s
-
Roberto Fernández
Cerro Porteño
-
Alfredo Cascini
Toulouse
-
Rodrigo Meléndez
Quilmes
-
Luis Barbat
Progreso
-
Felix Torres
Deportivo Mandiyú
-
Diego Galván
River Plate
-
Martin Herrera
Fulham
-
Damián Albil
Independiente
-
Josimar Mosquera
Godoy Cruz
-
Agustín Alayes
Quilmes
-
Ezequiel Britez
Nueva Chicago
-
Sebastien Vazquez
Nacional
-
Juan Huerta
Nueva Chicago
-
Rodrigo Braña
Quilmes
-
Leandro Benitez
Olimpo
-
Hugo Colace
Newell´s
-
José Luis Calderón
Arsenal de Sarandí
-
Pablo Luqüercio
Defensa y Justicia
-
Ezequiel Maggiolo
Los Andes
-
Astudillo
Talleres
-
Jacob Murillo
Delfín SC
-
Sérgio Ozan
Chacarita Jrs
-
Mario Saralegui
River Plate
-
Sebastián Domínguez
Corinthians
-
Bruno Gimenez
Newell´s
-
Hanuch
Sporting
-
Hanuch
Sporting
-
Kmet
Nueva Chicago
-
Mariano Andújar
Huracán
-
Carlos Riolfo
Peñarol
-
Enrico Guaita
Racing Club
-
Ricardo Infante
Huracán
-
Nuñez
Arsenal de Sarandí
-
Ruben Galvan
Independiente
-
Daniel Killer
Bucaramanga
-
Enzo Trossero
Toluca
-
Raúl Bergara
Racing
-
Ezequiel Maggiolo
Olimpo
-
Martin Vilallonga
Independiente
-
Carlos Cenci
Boca Juniors
-
Marcos Angeleri
Sunderland
-
Óscar Pezzano
Vélez Sarsfield
-
Agustín Alayes
Banfield
-
Enrique Vidallé
Gimnasia
-
Emílio Commisso
Xerez
-
Marcos Gelabert
Neuchâtel Xamax
-
Jonathan Schunke
Ferro Carril Oeste
-
Gabriel González
Olimpia
-
Juan Pablo Pereyra
Unión
-
Pablo Cantero
Colón
-
Mauro Dobler
Atlanta
-
Leonardo Luppino
Aurora
-
Juan Manuel Salgueiro
Danubio
-
Iván Moreno
Vélez Sarsfield
-
Julio Barroso
Racing Club
-
Martin Mazzuco
Tigre
-
Raúl Aredes
Unión
-
Leonardo Morales
Arsenal de Sarandí
-
Humberto Biazotti
Rosario Central
-
Manuel Aguilar
All Boys
-
Adrían Gonzalez
Colón
-
Eduardo Manera
Sacachispas
-
Madero
Huracán
-
Felipe Ribaudo
Ferro Carril Oeste
-
Marcos Conigliaro
Chacarita Jrs
-
Juan Manuel Ortiz
Danubio
-
Pablo Solchaga
Almagro
-
Álvaro Klusener
Thrasyvoulos
-
Walter Caceres
Deportivo Laferrere
-
Oscar Piersimone
Sportivo Italiano
-
Victor Ferreyra
Belgrano
-
Diego Suárez
Independiente
-
Rodolfo Aquino
Colón
-
Lucas Wilchez
Tigre
-
Juan Llop
Newell´s
-
Marcelo Ledesma
Banfield
-
José Borello
Olimpo
-
Cristián Gaitán
Deportivo Cali
-
Juan Sebastián Verón
Asociación Bradsen
-
Ernesto Goñi
Racing
-
Nelson Agresta
Liverpool M.
-
Pato Rodríguez
Santos
-
Mauricio Carrasco
Patronato
-
Matías Aguirregaray
Peñarol
-
Santiago Vergini
Newell’s Old Boys
-
Franco Jara
Benfica
-
Mariano González
Arsenal de Sarandí
-
Ricardo Iribarren
LDU Quito
-
Juan Cominges
Sporting Cristal
-
Horacio Cardozo
Nueva Chicago
-
Pablo Lugüercio
Univ. San Martín
-
Félix Loustau
River Plate
-
Manuel Pellegrina
Huracán
-
Jorge Luis Ghiso
Universidad de Chile
-
Raúl Speroni
Vélez Sarsfield
-
Insúa
Las Palmas
-
Alessio Innocenti
Milan
-
Alfredo Cascini
Toulouse
-
Julio Barroso
Racing Club
-
Emilio Rebora
Estudiantes de Caseros
-
Luis Laguna
Sporting Cristal
-
Gustavo Raggio
Newell’s Old Boys
-
Carlos Bilardo
Deportivo Español
-
Walter Perazzo
San Lorenzo
-
Pablo Bezombe
Morelia
-
Pedro Uliambre
Platense
-
Ariel Donnet
Independiente
-
Jorge Jiménez
Banfield
-
Jorge Luna
San Martin San Juan
-
Juan Manuel Olivera
Náutico
-
Roberto Pompei
Real Oviedo
-
Alejandro Sabella
Leeds United
-
Alejandro Sabella
Ferro Carril Oeste
-
José Ponce
Unión Magdalena
-
José Percudani
Peñarol
-
Darío Siviski
Independiente
-
Milton Galiana
Instituto
-
Néstor Craviotto
Independiente
-
Néstor Craviotto
Independiente
-
Commisso
Chacarita Jrs
-
Felix Torres
Deportivo Mandiyú
-
Gabriel Graciani
Colón
-
Justo Villar
Valladolid
-
Jacinto Merayo
Newell´s
-
Diego Galván
Olimpo
-
Mario Benito Luna
Tenerife
-
Walter Silvani
Newell´s
-
Almandoz
Vélez Sársfield
-
Pablo Quattrocchi
Quilmes
-
Marcelo Ojeda
Tenerife
-
Tony Gómez
Independiente
-
Ruben Ruiz Diaz
Rubio Ñú
-
Rubén Ruiz Díaz
Puebla
-
Fortunato
Quilmes
-
Marcelo Carracedo
Fortuna Düsseldorf
-
Marcelo Couceiro
Nueva Chicago
-
Pablo Barrientos
Catania
-
Fabio Pieters
Los Andes
-
Adrián Romero
-
Adrian Paz
Peñarol
-
Ronci
Defensores
-
Nelson Benítez
FC Porto
-
Pablo González
Platense
-
Mariano Armentano
Vélez Sársfield
-
Carlos Carbonero
Once Caldas
-
Marco Borgnino
At. Rafaela
-
Juan Domínguez
Millonarios
-
Edgardo Prátola
Unión
-
Leonardo Squadrone
Lanús
-
Andres Galeano
Vélez Sársfield
-
Leonardo Mas
Lanús
-
Fernando Kuyumuchoglu
Olympiakos
-
Rubén Tanucci
Temperley
-
Jorge Trezeguet
Chacarita Jrs
-
Francisco Escos
Temperley
-
Mauro Boselli
Wigan Athletic
-
Carlos Pachame
Boca Juniors
-
Mariano Andújar
Catania
-
Luis Suárez
San José
-
Ángel Landucci
Gimnasia de Jujuy
-
Enzo Pérez
Benfica
-
Jorge Battaglia
Sol de América
-
Julian Vasquez
Newell´s
-
Fernández
Benfica
-
Juan Carlos Docabo
Chacarita Jrs
-
Leonardo Sánchez
San Martin de San Juan
-
Jorge Priotti
Newell´s
-
Facundo Coria
Pachuca
-
Román Martínez
Tigre
-
Dario Stefanatto
All Boys
-
Israel Damonte
Nacional
-
Hector Castro
Nacional
-
Raúl Iberbia
Argentinos Juniors
-
Marcelo Fabián Romagnoli
Platense
-
Mauro Fernández
Guillermo Brown
-
Sergio Maciel
FC 08 Homburg
-
Christian Cellay
Boca Juniors
-
Mariano González
FC Porto
-
Fernández
Benfica
-
Walter Tarnawski
San Lorenzo
-
Nelson Cabrera
Danubio
-
UIT 126.56 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Juan Foyth
Tottenham
13.00 M €
Benjamín Rollheiser
Benfica
9.50 M €
José Sosa
Bayern München
9.00 M €
Guido Carrillo
Monaco
9.00 M €
Joaquín Correa
Sampdoria
8.40 M €
Duván Zapata
Napoli
7.47 M €
Pablo Piatti
Almería
7.00 M €
Mariano Pavone
Real Betis
6.80 M €
Santiago Ascacíbar
Stuttgart
6.00 M €
Darío Sarmiento
Manchester City
5.00 M €
Gustavo Del Prete
Pumas
4.30 M €
Martín Palermo
Boca Juniors
3.75 M €
Mauro Boselli
Wigan Athletic
3.70 M €
Federico Fernández
Napoli
3.30 M €
Farias
Palermo
3.15 M €
Santiago Vergini
Sunderland
2.85 M €
Enzo Peréz
Benfica
2.40 M €
Scaloni
Deportivo
2.40 M €
Santiago Núñez
Santos Laguna
2.25 M €
Juan Otero
Amiens
2.14 M €
Marcos Rojo
Spartak Moskva
2.00 M €
Leandro González Pirez
Atlanta United FC
1.87 M €
Nahuel Estévez
Crotone
1.60 M €
Diego Vera
Independiente
1.35 M €
Juan Sebastián Verón
Boca Juniors
1.20 M €
Nazareno Colombo
Defensa y Justicia
1.10 M €
Benjamín Rollheiser
Benfica
1.00 M €
Leonardo Gil
Rosario Central
950 mil €
Jorge Luna
Al Dhafra
900 mil €
Gastón Campi
Trabzonspor
800 mil €
David Barbona
Atlético Tucumán
550 mil €
Emiliano González
Almagro
450 mil €
Agustín Rogel
Hertha BSC
400 mil €
Hernan López
Banfield
280 mil €
Álvaro Pereira
Getafe
270 mil €
Nahuel Estévez
Spezia
250 mil €
Álvaro Pereira
Cerro Porteño
175 mil €
Matías Orihuela
Quilmes
-
Horacio Galletti
River Plate
-
Matías Sarulyte
San Martin San Juan
-
Leandro Desábato
Quilmes
-
Diego Mendoza
Huracán
-
Leandro Desábato
Quilmes
-
Sebastián Dellaguila
Huracán de Tres Arroyos
-
Juan Oleinicki
Valencia FC
-
Luciano Zavagno
Olimpo
-
Jorge Ortega
Banfield
-
Matías Rosso
Aldosivi
-
Leandro Desábato
Quilmes
-
José María Silvero
Boca Juniors
-
Adolfo Bielli
Rosario Central
-
Luis Barbieri
Independiente Tandil
-
Raul Román
Cerro Porteño
-
Ángel Laferrara
Boca Juniors
-
Nahuel Losada
Atlanta
-
Carlos Leone
Deportivo Cali
-
Matías Presentado
Defensores de Cambaceres
-
Juan Carlos Irurieta
River Plate
-
Héctor Blotto
Gimnasia
-
Héctor Blotto
Vélez Sarsfield
-
Carlos Leone
Huracán
-
Héctor Milano
Quilmes
-
Hugo Curioni
Metz
-
Carlos Pajurek
Deportivo Táchira
-
Mariano Dalla Libera
Santa Fe
-
Federico Anselmo
At. Rafaela
-
Ezequiel Cerutti
San Lorenzo
-
Gonzalo Klusener
Defensa y Justicia
-
Ameijenda
Salamanca
-
Gonzalo Klusener
Defensa y Justicia
-
Gonzalo Klusener
Antofagasta
-
Heriberto Recavarren
Temperley
-
Leonardo Marinucci
Guillermo Brown
-
Hilario Navarro
Banfield
-
Leonardo Jara
Boca Juniors
-
Horacio Rodríguez
River Plate
-
Israel Damonte
Huracán
-
Matías Aguirregaray
Club Tijuana
-
Oscar Fulloné
Independiente Medellín
-
Perfecto Rodríguez
Huracán
-
Ignacio Bailone
Quilmes
-
Emiliano Ozuna
Temperley
-
Ariel Reyes
Agropecuario
-
Gastón Gil Romero
Universidad Catolica
-
Agustín Rossi
Boca Juniors
-
Álvaro Pereira
Cerro Porteño
-
Carlos Auzqui
River Plate
-
Julián Marchioni
Patronato
-
Gabriel Seijas
Atlanta
-
Lucas Viatri
Peñarol
-
Facundo Quintana
Arsenal de Sarandí
-
Gastón Gil Romero
Patronato
-
Lucas Viatri
Peñarol
-
Guillermo Trama
Luján
-
Víctor Mancinelli
Sarmiento de Junín
-
Ignacio Bailone
Instituto
-
Gabriel Graciani
San Martín Tucumán
-
Emiliano Ozuna
Temperley
-
Mauricio Rosales
Olimpo
-
Javier Iritier
Tigre
-
Gabriel Graciani
Patronato
-
Diogo Silvestre
Danubio
-
Agustín Silva
Sol de América
-
Michael Hoyos
Boca Unidos
-
José María Martínez
Atlanta
-
Luis Villa
Palmeiras
-
German Real
Huracán de Tres Arroyos
-
Mariano Giménez
El Porvenir
-
Javier Ferreira
América de Cali
-
Juan Carlos Delmenico
Instituto
-
Stefano Domizzi
Guaraní Antonio Franco
-
Juan Oleinicki
América de Cali
-
Gastón Fernández
Universidad de Chile
-
Luciano Bonomo
Saint-Christophe
-
Miguel Reguera
Quilmes
-
Christian Cellay
Boca Juniors
-
Daniel Tagliani
All Boys
-
Misu Akira
Defensa y Justicia
-
Damian Garofalo
All Boys
-
Diego Mendoza
Huracán
-
Mauricio Rosales
Atlético Tucumán
-
Federico Anselmo
Unión
-
Agustín Rossi
Defensa y Justicia
-
José Luis Cardenas
Defensores Unidos
-
Leonardo Gil
Talleres
-
Juan Oleinicki
Deportivo Cali
-
Rubén Pagnanini
Independiente
-
Marcelo Maydana
San Lorenzo
-
Horacio Salinas
Quilmes
-
Sergio Modón
Independiente Rivadavia
-
Leandro Benítez
Boca Unidos
-
Gabriel Graciani
Independiente
-
Manuel Aguilar
Colón
-
Martin Mazzuco
Banfield
-
Fernando David Veron
Talleres
-
Juan Lezica
Defensa y Justicia
-
Humberto Biazotti
Aurora
-
Marcelo Misetich
Tiro Federal
-
Sergio Guillermo
Estudiantes de Caseros
-
Carlos López
Racing Club
-
Roberto Osvaldo Diaz
Racing Club
-
Domingo Arévalos
Olimpia
-
Adelio Salinas
Cerro Corá
-
Roberto Sbarra
Huracán
-
Nahuel Losada
Unión Mar del Plata
-
Emmanuel Tarabini
Douglas Haig
-
Néstor Doroni
Independiente Neuquén
-
Leonardo Marinucci
Guillermo Brown
-
Eduardo Rodríguez
River Plate
-
Gabriel Ogando
Huracán
-
Osvaldo Ángel Nardiello
Chacarita Jrs
-
Hugo Coscia
Colón
-
José Leudo
Once Caldas
-
Ernesto Goñi
Tigre
-
Luis Malvarez
San Lorenzo
-
Néstor Merlo
Quilmes
-
Walter Bello
Estudiantes Tecos
-
Juan Ramírez
Independiente
-
Pablo Erbin
Platense
-
Carlos Carbonero
Cesena
-
Juan Manuel Olivera
Peñarol
-
Lucas Diarte
Central Córdoba S.d.E.
-
Emmanuel Tarabini
Villa San Carlos
-
Santiago Vergini
Sunderland
-
Mauricio Carrasco
Atromitos
-
José Iglesias
Huracán
-
Ramón Centurión
Unión
-
Marcelo Couceiro
Nueva Chicago
-
Franco Piergiacomi
Talleres
-
Maximiliano Oliva
Crucero del Norte
-
Germán Ré
At. Rafaela
-
Hugo Gottardi
Santa Fe
-
Guillermo Alonso
Deportivo Maipú
-
Sergio Gurrieri
FC Zürich
-
Mario Cariaga
Chaco For Ever
-
Daniel Leani
San Lorenzo
-
Fabián Luna
Unión
-
Patricio Mac Allister
Urawa Reds
-
Michael Hoyos
Sarmiento de Junín
-
Nicolás Igartúa
Tristán Suárez
-
Marcelo Yorno
Rosario Central
-
Hernan Pedraza
Huracán Corrientes
-
Eumelio Palacios
Atlético Huila
-
Matías Aguirregaray
Peñarol
-
Andres Noguera
At. Rafaela
-
Fabio Nigro
Douglas Haig
-
Daniel Martinez
Danubio
-
Ubaldo Mareco
Guaraní
-
Adrían Gonzalez
Banfield
-
Oscar Gissi
Morelia
-
Miguel Angel Giachelo
Independiente
-
Sergio Recchiuti
Lanús
-
Guillermo Rodriguez
Platense
-
José Leudo
Deportivo Pasto
-
Hugo Medina
Gimnasia de Jujuy
-
Carlos Carbonero
Fénix
-
Carlos Carbonero
Arsenal de Sarandí
-
Claudio Oscar Gugnali
San Lorenzo
-
Miguel Ángel Gette
Unión Magdalena
-
José María Vieta
Platense
-
Pablo Vercellone
Defensores de Cambaceres
-
Hector Vargas
Temperley
-
Hector Vargas
Olimpo
-
Alejandro Russo
Argentinos Juniors
-
Rafael Delgado
Defensa y Justicia
-
Román Martínez
Lanús
-
Claudio Argüeso
Deportivo Español
-
Luis Alberto Amorone
Almirante Brown
-
Miguel Ángel
Rio Ave
-
Custodio Mendes
Temperley
-
Antonio Vidal
Guaraní Antonio Franco
-
Hugo Noremberg
Ferro Carril Oeste
-
Lorenzo Sáez
Argentinos Juniors
-
Diego Capria
Huracán Corrientes
-
Gonzalo Gaitán
Huracán Corrientes
-
Esteban Figún
UA Maracaibo
-
Fernando Oviedo
Douglas Haig
-
Patricio Arizaga
Ferro Carril Oeste
-
Mario Ayala
Ferro Carril Oeste
-
José Fernandez
Instituto
-
Seba Domínguez
Newell´s Old Boys
-
Daniel Peinado
Lanús
-
Walter Cuvertino
Deportivo Maipú
-
Jorge Coudannes
Talleres
-
Juan Colombo
Ferro de General Pico
-
Claudio Chena
Blooming
-
Maximiliano Benitez
Defensores de Cambaceres
-
Juan Carlos Benitez
Chacarita Jrs
-
Jorge Battaglia
Olimpia
-
Carlos Barbazan
Defensa y Justicia
-
Walter Lemma
Banfield
-
Óscar Manis
Tigre
-
Hernán Toledo
Deportivo Maldonado
-
Ricardo Ramírez
San Telmo
-
Adrián de Vicente
Racing Club
-
Cristian Belucci
Sportivo Belgrano
-
Nicolas Tagliani
Quilmes
-
Gastón Córdoba
Racing Club
-
Marcelo Couceiro
Nueva Chicago
-
José Luis Calderón
Independiente
-
Esteban Obregón
Guillermo Brown
-
Ezequiel Naya
Melipilla
-
Ivan Erquiaga
Quilmes
-
Gaston Benedetti
Guillermo Brown
-
Ezequiel Maggiolo
Atlético Nacional
-
Bautista Kociubinksi
Aldosivi
-
Carlos Trullet
Colón
-
Aarón Spetale
Danubio
-
Claudio Paris
NY Red Bulls
-
Nicolás Palavecino
Torque
-
Emanuel Beltrán
Cerro Largo
-
Ángel Gonzalez
LDU Quito
-
Agustín Alayes
Quilmes
-
Nicolás Pisano
Argentinos Juniors
-
Ernesto Sinclair
Palestino
-
Claudio Paris
NY Red Bulls
-
Astudillo
Cruz Azul
-
Mauricio Guzmán
Almagro
-
Franco Romero
Agropecuario
-
Ruben Bedogni
Atlético Ledesma
-
Camilo Aguilar
Colón
-
Ramón Fernández
HNK Rijeka
-
Ramón Fernández
Atlanta
-
Oscar Suárez
Temperley
-
Daniel Sappa
Palestino
-
Jaime Ayoví
Independiente del Valle
-
Carlos Ciavarelli
Defensa y Justicia
-
Raúl Bergara
Racing
-
Fabio Pieters
Los Andes
-
Pablo Lugüercio
Univ. San Martín
-
Ruben Bedogni
Rosario Central
-
Carlo Lattanzio
Quilmes
-
Gaspar Di Pizio
Juan Aurich
-
Nicolás Pasquini
Lanús
-
Jorge Morel
Lanús
-
Fernando Tobio
Huracán
-
Francisco Apaolaza
Arsenal de Sarandí
-
Sánchez Miño
Colón
-
Carlo Lattanzio
Platense
-
Daniel Sappa
Arsenal de Sarandí
-
Diego García
Patronato
-
Deian Verón
Central Córdoba S.Estero
-
Matías Aguirregaray
Peñarol
-
Salvador
Metropol
-
Leandro Díaz
Lanús
-
Matías Mansilla
Mitre
-
Matias Godoy
Central Córdoba S.Estero
-
Blas Palavecino
Gimnasia de Jujuy
-
Jorge Rodriguez
Monterrey
-
Bruno Valdez
Barnechea
-
Alberto Benítez
Racing Club
-
Franco Romero
Defensa y Justicia
-
Esteban Obregón
Torque
-
Lino Taioli
Belgrano
-
Leonardo Godoy
Athletico Paranaense
-
Brian Orosco
Riga FC
-
Daniel Sappa
Deportes Iquique
-
Nicolás Palavecino
Gimnasia de Jujuy
-
Mateo Burdisso
Patronato
-
Martiniano Moreno
Guillermo Brown
-
Bautista Biffi
Villa San Carlos
-
Nicolás Palavecino
Defensa y Justicia
-
Fernando David Veron
Temuco
-
Ezequiel Muñoz
Lanús
-
Aarón Spetale
Gimnasia Mendoza
-
Gonzalo Piñeiro
Aldosivi
-
Deian Verón
La Serena
-
Iván Gómez
Platense
-
Julian Ascacibar
Independiente Rivadavia
-
Juan Guasone
Sarmiento de Junín
-
Carlo Lattanzio
Atlanta
-
Ezequiel Marcone
Deportes Linares
-
Brian Orosco
Deportivo Morón
-
Ezequiel Naya
Nueva Chicago
-
Aarón Spetale
Nueva Chicago
-
Jerónimo Pourtau
Temperley
-
Bruno Valdez
Deportes Recoleta
-
Santiago Flores
Independiente Rivadavia
-
Franco Romero
Independiente Rivadavia
-
Bautista Kociubinksi
Atlético Tucumán
-
Iván Gómez
Newell´s Old Boys
-
Juan Fuentes
O´Higgins
-
Fabián Noguera
Nacional
-
Julian Ascacibar
Independiente Rivadavia
-
Manuel Castro
Juárez
-
César Loza
Belgrano
-
Valentín Giraudo
Deportivo Maipú
-
Juan Eulogio Urriolabeitia
River Plate
-
Segundo Pachamé
Beroe
-
Luciano Squadrone
CD El Ejido 2012
-
Emmanuel Más
Colón
-
Carlos Zibecchi
Banfield
-
Mateo Pellegrino
Platense
-
Néstor Soria
Germinal de Rawson
-
Felipe Bracamonte
All Boys
-
Carlo Lattanzio
Estudiantes de Caseros
-
Esteban Obregón
Nueva Chicago
-
Edwar López
Argentinos Juniors
-
Emiliano Ozuna
Club Celaya
-
Nicolás Bazzana
Aldosivi
-
Daniel Sappa
Arsenal de Sarandí
-
Fernando Evangelista
Aldosivi
-
Fernando Zuqui
Colón
-
Matias Pellegrini
Inter Miami CF
-
Mariano Pavone
Defensor Sporting
-
Matias Ruiz
Guillermo Brown
-
Nicolás Talpone
Atlanta
-
Hugo Gottardi
Racing Club
-
Lucas Diarte
San Martín Tucumán
-
José Luis Brown
Atlético Nacional
-
Ignacio Bailone
Chacarita Jrs
-
Diego Arizaga
Sporting
-
Vladimiro Tarnawski
Philadelphia Ukrainians
-
Abraham Amado
Millonarios
-
Carlo Lattanzio
Estudiantes de Caseros
-
Mario Luna
Maspalomas
-
Juan Negri
Defensores de Cambaceres
-
Juan Negri
Boca Juniors
-
Julián Marchioni
Independiente Rivadavia
-
Armando Renganeschi
Almagro
-
Juan Cejas
Quilmes
-
Juan Apaolaza
Instituto
-
Roberto Matias Birge
Deportivo Madryn
-
Jacob Murillo
LDU Quito
-
Matías Laba
Unión La Calera
-
Emiliano Ozuna
Aldosivi
-
Julián Marchioni
Den Bosch
-
Rodolfo Cardoso
FC 08 Homburg
-
Lucas Bruera
Chacarita Jrs
-
Gastón Giménez
Vélez Sarsfield
-
Sebastián Dubarbier
Deportivo
-
Nahuel Losada
All Boys
-
Fabián Caballero
Cerro Porteño
-
Nahuel Estévez
Sarmiento de Junín
-
Juan Cavallaro
San Lorenzo
-
Nicolás Talpone
Agropecuario
-
Ignacio Bailone
Gimnasia de Jujuy
-
Elías Umere
Plaza Colonia
-
Luciano Vargas
Atlético Fénix
-
Álvaro Pereira
Nacional
-
Fernando Zuqui
Colón
-
Juan Apaolaza
Patronato
-
Álvaro Pereira
Cerro Porteño
-
Lucas Rodríguez
DC United
-
Gastón Campi
Chaves
-
Patricio Romero
Estudiantes de Caseros
-
Nahuel Luna
Temperley
-
Juan Cascini
APOEL
-
Rubén Galván
Deportivo Morón
-
Facundo Andújar
Almirante Brown
-
Federico González
Audax Italiano
-
Daniel Sappa
Patronato
-
Martín Cauteruccio
Aldosivi
-
Facundo Mura
Colón
-
Ángel Gonzalez
Lanús
-
Lucas Rodríguez
Club Tijuana
-
Bruno Schmutz
Atlante
-
Javier Sequeyra
Villa San Carlos
-
Lautaro Arellano
Atlético Fénix
-
Ramiro Martínez
Estudiantes de Caseros
-
Alejandro Onnis
Atlético Bucaramanga
-
Diego García
Talleres
-
Iván Gómez
Platense
-
Enzo Kalinski
Argentinos Juniors
-
Héctor Giambartolomei
Boca Juniors
-
Jorge Santecchia
Club León
-
Enzo Kalinski
Argentinos Juniors
-
Diego García
Talleres
-
Franco Morelli
Vilar de Perdizes
-
Roberto Santiago
Quilmes
-
Luis Leeb
Chacarita Jrs
-
Miguel Benito
Rosario Central
-
Mauro Díaz
Palestino
-
Héctor Scandoli
Platense
-
Daniel Sappa
Arsenal de Sarandí
-
Franco Sivetti
Guillermo Brown
-
Andrés Ayala
Agropecuario
-
Nestor González
Unión
-
Juan Fuentes
Univ. Católica
-
Daniel Sappa
Patronato
-
Celso Guerrero
Universitario
-
Martin Vilallonga
Independiente
-
Jonathan Schunke
Aldosivi
-
Fernando Zuqui
Yeni Malatyaspor
-
Enrique Martegani
Chacarita Jrs
-
Manuel Castro
Atlanta United
-
Pedro Prospitti
San Lorenzo
-
Gonzalo Jara
Morelia
-
Mauricio Rosales
Agropecuario
-
Juan Díaz
Agropecuario
-
Daniel Sappa
Belgrano
-
Gaspar Di Pizio
Barnechea
-
Facundo Mura
Colón
-
Ivan Erquiaga
Huracán
-
Iván Gómez
Platense
-
Alfredo Letanú
Racing Club
-
Carlo Lattanzio
Central Córdoba S.Estero
-
Nicolás Bazzana
Sarmiento de Junín
-
Juan Fuentes
Univ. Católica
-
Sergio Almiron
Central Córdoba Rosario
-
Matias Ruiz
Guillermo Brown
-
Facundo Sánchez
Panathinaikos
-
Edgar Balbuena
Olimpia
-
Adrián Romero
Nacional
-
Adrián Romero
Tiro Federal
-
Gustavo Jaime
Central Córdoba
-
Leonardo Mas
Chacarita Jrs
-
Pablo Quattrocchi
Wolfsburg
-
Fernando Ortiz
Santos Laguna
-
Hugo Ibáñez
Juventud Antoniana
-
Juan Cominges
Caracas FC
-
Daniel Vega
Los Andes
-
Brian Sarmiento
Racing Santander
-
Ramon Fernandez
HNK Rijeka
-
Juan Pablo Rodríguez
Nacional
-
Juan Ramón Verón
Panathinaikos
-
Christian La Grotteria
San Martín
-
Ramón Lentini
Instituto
-
Cristian Gaitán
Unión
-
Christian Cellay
Boca Juniors
-
Roberto Russo
La Plata FC
-
Manuel Ferreira
River Plate
-
Anibal Tarabini
Temperley
-
José Albrecht
San Lorenzo
-
Marcos Angeleri
Sunderland
-
Carlos Casarteli
Atlante
-
Juan Ramón Verón
Junior
-
Ramon Fernandez
Defensa y Justicia
-
Ramon Fernandez
Ben Hur
-
Gustavo Lopez
Huracán
-
Juan Calabrese
Almagro
-
Federico Vismara
El Porvenir
-
Lucas Nardi
Quilmes
-
Adrián Senger
FC Locarno
-
Juan Manuel Ortiz
Danubio
-
Mauricio Jofre
Huracán
-
José Antonio Yudica
Platense
-
Roberto Trotta
Barcelona SC
-
Roberto Trotta
Vélez Sársfield
-
Leonardo Sánchez
San Martin de San Juan
-
Nicolás Tauber
Maccabi Netanya
-
Juan Ignacio Brown
Barreirense
-
Martín Migliónico
Piacenza
-
Esteban Solari
Argentinos Juniors
-
José Villarreal
Belgrano
-
Nacho González
Nueva Chicago
-
Sebastian Prediger
Belgrano
-
Diego Morales
All Boys
-
Marcelo Trobbiani
Cobreloa
-
Marcelo Trobbiani
Millonarios
-
Luis Islas
Independiente
-
Néstor Fabbri
All Boys
-
Marcos Gelabert
St. Gallen
-
Francisco Guerrero
YF Juventus
-
Juan Pajuelo
Universitario
-
Rafael Sosa
Din. Tirana
-
Aguirre Suárez
Granada
-
Iani Martín Verón
Tristán Suárez
-
Iani Martín Verón
Juventud Unida San Miguel
-
Iani Martín Verón
Ferencváros
-
Vera Freddy
Quilmes
-
Roberto Pompei
Chacarita Jrs
-
Husillos
Málaga
-
Sergio Maciel
San Lorenzo
-
Gustavo Neffa
Sol de América
-
Mariano Armentano
Racing Club
-
Leandro Guaita
Basel XI
-
Raúl Bergara
Racing
-
Rafael Maceratesi
Universitario
-
Rafael Maceratesi
Niki Volos
-
Adrian Paz
Ipswich Town
-
Mauro Boselli
Genoa
-
Gastón Sessa
Huracán Corrientes
-
Fabio Pieters
Los Andes
-
Juan Manuel Salgueiro
San Lorenzo
-
Marcelo Carracedo
FC Tirol Innsbruck
-
Fortunato
Perugia
-
Rubén Ruiz Díaz
Talleres
-
Ruben Ruiz Diaz
Talleres
-
Leonardo Ramos
Colo-Colo
-
Marcelo Ojeda
Argentinos Juniors
-
Elian Parrino
Sheffield Utd
-
Gastón Cordoba
Racing Club
-
Maxi Bogni
Novara
-
Alejandro Luna
Almirante Brown
-
Cristian Lillo
Ferro Carril Oeste
-
Juan Vinaccia
Cerrito
-
Roldan Cejas
Defensa y Justicia
-
Juan Quevedo
Temperley
-
Fabian Roskos
Independiente Rivadavia
-
Diego Caballero
Olimpo
-
Diego Caballero
Independiente Rivadavia
-
Jerónimo Neumann
Barnsley
-
Damián Albil
San Lorenzo
-
Maximiliano Núñez
Temperley
-
Javier Menghini
Defensa y Justicia
-
Javier Menghini
Godoy Cruz
-
Hugo Gimenez
Platense
-
Agustín González
Racing Club
-
Bruno Bianchi
Univ. San Martín
-
Martín Fúriga
Sport Boys
-
Martín Fúriga
Ancona
-
Hector Larroque
San Martín de Mendoza
-
Sergio Guillermo
San Telmo
-
César Monasterio
Almirante Brown
-
Nicolas Pisano
Belgrano
-
Luis Funes
Temperley
-
Diego Noguera
Defensa y Justicia
-
Clemente Rodríguez
Boca Juniors
-
Rolando Schiavi
Newell´s
-
Bossio
Benfica
-
Juan Huerta
San Luis de Quillota
-
Edgar González
Alianza Lima
-
José Luis Calderón
Argentinos Juniors
-
Juan Salgueiro
LDU Quito
-
Juan Manuel Diaz
River Plate
-
Agustín Alayes
Newell´s
-
Mauro Dobler
Racing Club
-
Diego Galván
Arsenal de Sarandí
-
Carlos Valencia
Godoy Cruz
-
Ramón Lentini
Quilmes
-
Osório
Beira-Mar
-
Bastía
Racing Club
-
Alfredo Cascini
Boca Juniors
-
Alfredo Cascini
Independiente
-
Rodolfo Cardoso
Hamburg
-
Rodolfo Cardoso
Homburg
-
Juan Turchi
Viterbese
-
Carlos Arano
Poli Ejido
-
Carlos Arano
Racing Club
-
Claudio López
Racing Club
-
Galletti
Zaragoza
-
Galletti
Napoli
-
José Acciari
Almagro
-
Milton Galiana
San Martin de San Juan
-
Mauricio Carrasco
Quilmes
-
Cristian Prette
Newell´s
-
Ezequiel Britez
Dep. Irapuato
-
Ezequiel Maggiolo
Indios Juarez
-
José Basanta
Monterrey
-
Gonzalo Saucedo
Godoy Cruz
-
Pablo Luqüercio
Racing Club
-
Leandro Lázzaro
Tigre
-
Caggiano
Albacete
-
Pablo Alvarez
Catania
-
Seba Domínguez
América
-
Ezequiel Britez
N.Chicago
-
Sebastián Vázquez
Chornomorets
-
Lucas Wilchez
Talleres
-
Edgar González
Olimpia
-
Jonathan Germano
HNK Rijeka
-
Rafael Sosa
Din. Tirana
-
Gonzalo Saucedo
Unión
-
Mariano Barbosa
Atlas
-
Mariano Andújar
Catania
-
Cristian Bogado
Iquique
-
Mariano Barbosa
River Plate
-
César Taborda
O´Higgins
-
Iván Moreno
Rosario Central
-
Marcos Pirchio
Olimpo
-
Maxi Badell
Platense
-
Horacio Cardozo
Asteras Tripolis
-
Rodrigo Meléndez
Colo-Colo
-
Luis Carranza
Universitario
-
Azconzábal
Estudiantes Tecos
-
Gastón Esmerado
Colón
-
Leandro Desábato
Argentinos Juniors
-
Leandro Desábato
Quilmes
-
Leandro Desábato
Olimpo
-
Javier Lux
Instituto
-
Ezequiel Maggiolo
Olimpo
-
Pablo Luqüercio
Univ. San Martín
-
Pablo Luqüercio
Defensa y Justicia
-
José Luis Calderón
Independiente
-
Hugo Colace
AEL Limassol
-
Carlos Araujo
Newell´s
-
Ariel Zapata
Newell´s
-
Leandro Evangelisti
Quilmes
-
Juan Cáceres
Belgrano
-
Juan Cáceres
Guaraní
-
José Chatruc
Quilmes
-
Martín Andrizzi
Arsenal de Sarandí
-
Horacio Cardozo
Quilmes
-
Horacio Cardozo
Nueva Chicago
-
Israel Damonte
S. Martín Mendoza
-
Israel Damonte
Quilmes
-
Leandro Testa
Nueva Chicago
-
Ysrael Zúñiga
Universitario
-
Leandro Benitez
Olimpo
-
Leandro Benitez
Quilmes
-
Agustín Alayes
Quilmes
-
César Mena
Jaguares de Córdoba
-
Ricardo Infante
Gimnasia
-
Ricardo Infante
Huracán
-
Enrico Guaita
Roma
-
Alejandro Scopelli
Roma
-
José María Basanta
Olimpo
-
Kmet
Newell´s
-
Bruno Gimenez
Sporting
-
Diego Colotto
Estudiantes Tecos
-
Mario Saralegui
Peñarol
-
Juan Fernandez
Borussia Dortmund
-
Néstor Togneri
Quilmes
-
Héctor Baley
Colón
-
Gastón Fernandez
Tigres
-
Juan Krupoviesa
Boca Juniors
-
Diego Galván
River Plate
-
Ricardo Rojas
Benfica
-
Sérgio Ozan
Tristán Suárez
-
Dante Urdich
Villa San Carlos
-
Marcelo Carrusca
Galatasaray
-
Enzo Trossero
Sion
-
Patrício José Hernández
Torino
-
Rubén Pagnanini
Independiente
-
Daniel Killer
Unión
-
Luis Barbat
Liverpool M.
-
Martin Mazzuco
Tigre
-
Leandro González
Olimpo
-
Walter Perazzo
San Lorenzo
-
Insúa
Independiente
-
Nelson Benítez
Talleres
-
Eduardo Flores
Nancy
-
Pablo González
Once Caldas
-
Juan Fuentes
O´Higgins
-
Pedro Verde
Las Palmas
-
Marcelo Ledesma
Palestino
-
Roberto Lanfranchi
San Nicolas
-
Juan Llop
Quilmes
-
Alfredo Cascini
Toulouse
-
Alejandro Fiorina
Universitario Tandil
-
Sergio Catán
Quilmes
-
Mariano González
Arsenal de Sarandí
-
Luis Laguna
Univ. San Martín
-
Patricio Zuccolilli
Chioggia Sottomarina
-
Carlos Bertero
Cobreloa
-
Mauro Fernández
Peñarol
-
Mario Desiderio
O´Higgins
-
Emilio Rebora
Estudiantes de Caseros
-
Emilio Rebora
Estudiantes de Caseros
-
Carlos Andersen
Huracán
-
Carlos Bertero
Universitario
-
José Luis Calderón
Arsenal de Sarandí
-
Josimar Mosquera
Arsenal de Sarandí
-
Juan Pablo Pereyra
At. Tucumán
-
Óscar Pezzano
Nueve de Octubre
-
Óscar Pezzano
Vélez Sarsfield
-
Christian Rudzki
Hannover 96
-
Néstor Errea
Banfield
-
Juan Taverna
Banfield
-
Diego Auzqui
Nueva Chicago
-
Damián Albil
Tigre
-
Gustavo Raggio
Emelec
-
Gastón Gil Romero
Rosario Central
-
Nicolás Palma
Racing Club
-
Raúl Aredes
Deportivo Cali
-
Dante Mírcoli
Sampdoria
-
Vicente Pernía
Boca Juniors
-
Leonardo Luppino
Blooming
-
Marcos Conigliaro
Oro de Jalisco
-
Pablo Cantero
Gimnasia
-
Leandro Cortizo
Berazategui
-
Gabriel González
Colón
-
Hernán Rodrigo López
Cerro Porteño
-
Facundo Coria
Colo-Colo
-
Juan Domínguez
Colo-Colo
-
Miguel Lemme
Argentinos Juniors
-
Emílio Commisso
Quilmes
-
Enrique Vidallé
Huracán
-
Leonardo Morales
Universitario Sucre
-
Justo Villar
Nacional
-
Álvaro Klusener
Ferro Carril Oeste
-
Domingo Ferraris
Torino
-
Claudio Del Bosco
Magallanes
-
Rubén Agüero
Lanús
-
Patricio Landa Garza
Defensa y Justicia
-
Diego Mendoza
Villa San Carlos
-
Adrían Gonzalez
Banfield
-
Ricardo Iribarren
LDU Quito
-
Ricardo Iribarren
Belgrano
-
Santiago Vergini
Sunderland
-
Gastón Fernandez
Portland Timbers
-
Oscar Tellechea
Sochaux
-
Franco Ponzinibio
Internazionale
-
Perez
Belenenses
-
Héctor Almandoz
San Lorenzo
-
Gerónimo Rulli
Real Sociedad
-
Felix Torres
Olimpia
-
Felix Golindano
Estudiantes de Mérida
-
Mariano González
Santamarina
-
Jorge Luna
Santiago Wanderers
-
Carlos Yaqué
Universitario
-
Marcos Gelabert
San Martin San Juan
-
Matías Sarulyte
Arsenal de Sarandí
-
Cristian Guaymas
Tigre
-
Juan Ignacio Eugenio
Tavolara
-
Leandro González
San Martin San Juan
-
Javier Favarel
Sud América
-
Faustino Asprilla
Cortuluá
-
Raúl Iberbia
Coritiba
-
Sergio Modón
Aldosivi
-
Cristián Gaitán
Cobreloa
-
José Borello
Platense
-
Miguel Ángel Lauri
Sochaux
-
Jorge Luis Ghiso
Estudiantes Tecos
-
Manuel Pellegrina
Huracán
-
Alejandro Peralta
Banfield
-
Alfredo Llané
Quilmes
-
Ariel Donnet
Talleres
-
Pedro Uliambre
Colón
-
Nelson Agresta
Defensor Sporting
-
Maximiliano Núñez
All Boys
-
Michael Hoyos
OFI
-
Dylan Gissi
Olimpo
-
Héctor Cardozo
Independiente Rivadavia
-
Horácio Tellechea
Racing Club
-
Sbarra
Sochaux
-
Mauricio Carrasco
Asteras Tripolis
-
Marcos Angeleri
Málaga
-
Carlos Carbonero
River Plate
-
Leandro Benítez
Quilmes
-
Rodrigo Braña
Quilmes
-
Marcos Gelabert
Tigre
-
Pablo Bezombe
Deportivo Petare
-
José Soto
Gimnasia y Tiro
-
Marcelo Fabián Romagnoli
Belgrano
-
Raúl Iberbia
Argentinos Juniors
-
Hector Castro
Nacional
-
Nello Sosa
Boston River
-
Mauro Fernández
Peñarol
-
Daniel Alfredo Rodríguez
Platense
-
Gabriel Recavarren
Isola Liri
-
Alberto Zozaya
Racing Club
-
Elian Parrino
Sheffield Utd
-
Jorge Priotti
Newell´s
-
Maximiliano Núñez
San Martin de San Juan
-
Raul Forteis
Chacarita Jrs
-
Agustín Orión
Boca Juniors
-
Fernando Kuyumuchoglu
Lanús
-
Martín Agostena
Vélez Sársfield
-
Andres Galeano
Vélez Sársfield
-
Juan Fontana
San Martin de San Juan
-
Leonardo Squadrone
Huracán
-
Leonardo Squadrone
Lanús
-
Edgardo Prátola
Club León
-
Julian Vasquez
Once Caldas
-
Ramón Lentini
Aldosivi
-
Juan Carlos Docabo
Banfield
-
César Taborda
Independiente Rivadavia
-
Mario Benito Luna
Las Palmas
-
Cristian Gaitán
Instituto
-
Leandro González
Colón
-
Matías Sarulyte
Olimpo
-
Ramón Fernández
Unión La Calera
-
Raul Román
Beijing Guoan
-
Darío Siviski
Servette
-
José Percudani
Almirante Brown
-
José Ponce
Boca Juniors
-
José Ponce
At. Tucumán
-
Julián Camino
Argentinos Juniors
-
Walter Silvani
Liverpool M.
-
Ariel Reyes
Ferro Carril Oeste
-
Juan Rulli
Boca Juniors
-
Alejandro Sabella
Grêmio
-
Sean Whalen
Stanford Cardinal
-
Jacinto Merayo
Quilmes
-
Gabriel Mercado
River Plate
-
Leonardo Selenzo
Racing Club
-
Felix Torres
Racing Club
-
Néstor Craviotto
Banfield
-
Néstor Craviotto
Independiente
-
Néstor Craviotto
Independiente
-
Fabio Schiavi
Chacarita Jrs
-
Sebastian Baratteri
Atletico Roma
-
Hugo Cabezas
Real Betis
-
Orife
Chacarita Jrs
-
Nicolas Ayr
Salamanca
-
Leandro Temporini
SC Fortuna Köln
-
Leonardo Morales
Arsenal de Sarandí
-
Manuel Aguilar
Oriente Petrolero
-
Alberto Boggio
Los Andes
-
Fabricio Simone
Universitario
-
Fabricio Simone
Ciudad Murcia
-
Rolando Lennie
Estudiantes de Caseros
-
Álvaro Klusener
Unión Mar del Plata
-
Eduardo Luján Manera
Avignon
-
Leonardo Sánchez
Independiente Rivadavia
-
Eloy Colombano
Defensa y Justicia
-
Carlos Cenci
San Lorenzo
-
Alejandro Carrusca
El Porvenir
-
Rubén Capria
Racing Club
-
Pedro Prospitti
Independiente
-
Oscar Piersimone
Arsenal de Sarandí
-
Rodolfo Aquino
Tiro Federal
-
Diego Suárez
Talleres
-
Victor Ferreyra
Argentinos Juniors
-
Victor Ferreyra
Talleres
-
Walter Caceres
Estudiantes de Caseros
-
Pablo Solchaga
Talleres
-
Juan Manuel Ortiz
Danubio
-
Felipe Ribaudo
Argentinos Juniors
-
Óscar Malbernat
Boca Juniors
-
Alberto Poletti
Huracán
-
Alejandro Candia
Defensores de Cambaceres
-
Nelson Cabrera
Rampla Juniors
-
Héctor Morales
Ferencváros
-
Carlos Pachame
Boca Juniors
-
Ramón Fernández
O´Higgins
-
Francisco Escos
Temperley
-
Bernardo Romeo
San Lorenzo
-
Carlos San Martín
Defensores de Cambaceres
-
Jorge Trezeguet
Rouen
-
Gonzalo Pavone
Defensa y Justicia
-
Rubén Tanucci
Huracán
-
Leonardo Serfaty
Aldosivi
-
Darío Silenzi
Germinal de Rawson
-
Luis Suárez
Bolívar
-
Carlos Pachame
Lanús
-
Diego Galván
Olimpo
-
Gustavo Balugano
Platense
-
Mauro Amato
Huracán Corrientes
-
Miguel Ángel López
Ferro Carril Oeste
-
Ángel Landucci
Argentinos Juniors
-
Juan Domínguez
Newell´s
-
Héctor Cardozo
At. Tucumán
-
Fernando Ochoaizpur
San José
-
Edgar González
Alianza Lima
-
Edgar González
Olimpia
-
Alejandro Larrea
Atlético Marte
-
Carlos Carbonero
Arsenal de Sarandí
-
Luis Suárez
San José
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware