ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Eredivisie
La Liga
Premier League
Serie A
Bundesliga
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
2880 Minuten
Meeste minuten
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+4 punten
3240 Minuten
Meeste minuten
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+11 punten
3060 Minuten
Meeste minuten
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
2880 Minuten
Meeste minuten
Brazil Serie A
Wesley
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
360 Minuten
Meeste minuten
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 797
teams
w
1 190 798
Spelers
z
63 514
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 422 891
Spellen
v
1 518 682
Wedstrijdverslagen
F
984 184
Foto's
G
1 121 256
Video's
t
23 348
Stadions
y
14 449
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
36
TV
25
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Eredivisie
Saudi Pro League
FT
PL
D36
Arsenal
3
Bournemouth
0
04/05 - 12:30
FT
D1
D34
Real Sociedad
2
Las Palmas
0
04/05 - 13:00
90+'
D1
D32
Le Havre
2
Strasbourg
1
04/05 - 14:00
69'
D1
D32
Stuttgart
1
Bayern München
1
04/05 - 14:30
73'
D1
D32
Werder Bremen
1
Borussia M´gladbach
1
04/05 - 14:30
74'
D1
D32
Borussia Dortmund
5
FC Augsburg
1
04/05 - 14:30
72'
D1
D32
Wolfsburg
2
Darmstadt 98
0
04/05 - 14:30
INT
PL
D36
Brentford
0
Fulham
0
04/05 - 15:00
INT
PL
D36
Burnley
0
Newcastle
3
04/05 - 15:00
INT
PL
D36
Sheffield United
1
Nottingham Forest
1
04/05 - 15:00
45+'
D1
D34
Real Madrid
0
Cádiz
0
04/05 - 15:15
D1
D32
Monaco
-
Clermont
-
04/05 - 16:00
4.35
3.60
2.19
SA
D35
Monza
Lazio
04/05 - 17:00
1.11
12.60
28.00
PL
D36
Manchester City
Wolverhampton
04/05 - 17:30
2.85
3.92
2.44
D1
D34
Girona
Barcelona
04/05 - 17:30
2.41
3.75
3.00
D1
D32
FC Köln
SC Freiburg
04/05 - 17:30
3.62
3.73
2.12
D1
D32
Metz
Rennes
04/05 - 18:00
D1
D30
Al Nassr
Al-Wehda
04/05 - 19:00
7.04
5.17
1.49
SA
D35
Sassuolo
Internazionale
04/05 - 19:45
3.87
3.31
2.20
D1
D34
Mallorca
Atlético de Madrid
04/05 - 20:00
1.80
3.81
5.07
D1
D32
Brest
Nantes
04/05 - 20:00
1.94
4.05
3.92
MLS
Grp.East
Inter Miami CF
NY Red Bulls
05/05 - 00:30
1.73
4.05
4.80
MLS
Grp.West
Real Salt Lake
Sporting KC
05/05 - 02:30
2.30
3.72
2.97
D1
D32
Heracles Almelo
RKC Waalwijk
05/05 - 11:15
1.12
9.00
20.00
D1
D32
PSV
Sparta Rotterdam
05/05 - 11:15
2.19
3.42
3.75
SA
D35
Cagliari
Lecce
05/05 - 11:30
3.33
3.34
2.40
D1
D34
Osasuna
Real Betis
05/05 - 13:00
1.36
5.55
8.35
D1
D32
FC Utrecht
Vitesse
05/05 - 13:30
7.85
5.95
1.33
D1
D32
FC Volendam
Ajax
05/05 - 13:30
2.77
4.03
2.47
PL
D36
Brighton & Hove Albion
Aston Villa
05/05 - 14:00
1.70
4.67
4.67
PL
D36
Chelsea
West Ham
05/05 - 14:00
3.33
3.35
2.40
SA
D35
Hellas Verona
Fiorentina
05/05 - 14:00
2.44
3.50
3.12
SA
D35
Empoli
Frosinone
05/05 - 14:00
2.03
3.54
4.16
D1
D32
1. FC Union Berlin
VfL Bochum
05/05 - 14:30
2.41
3.71
3.01
D1
D34
Celta de Vigo
Villarreal
05/05 - 15:15
2.32
3.50
3.13
D1
D32
AZ Alkmaar
FC Twente
05/05 - 15:45
FT
D1
D34
Real Sociedad
2
Las Palmas
0
04/05 - 13:00
69'
D1
D32
Stuttgart
1
Bayern München
1
04/05 - 14:30
73'
D1
D32
Werder Bremen
1
Borussia M´gladbach
1
04/05 - 14:30
74'
D1
D32
Borussia Dortmund
5
FC Augsburg
1
04/05 - 14:30
72'
D1
D32
Wolfsburg
2
Darmstadt 98
0
04/05 - 14:30
INT
PL
D36
Brentford
0
Fulham
0
04/05 - 15:00
INT
PL
D36
Burnley
0
Newcastle
3
04/05 - 15:00
INT
PL
D36
Sheffield United
1
Nottingham Forest
1
04/05 - 15:00
45+'
D1
D34
Real Madrid
0
Cádiz
0
04/05 - 15:15
D1
D32
Monaco
-
Clermont
-
04/05 - 16:00
1.11
12.60
28.00
PL
D36
Manchester City
Wolverhampton
04/05 - 17:30
2.85
3.92
2.44
D1
D34
Girona
Barcelona
04/05 - 17:30
2.41
3.75
3.00
D1
D32
FC Köln
SC Freiburg
04/05 - 17:30
7.04
5.17
1.49
SA
D35
Sassuolo
Internazionale
04/05 - 19:45
3.87
3.31
2.20
D1
D34
Mallorca
Atlético de Madrid
04/05 - 20:00
2.30
3.72
2.97
D1
D32
Heracles Almelo
RKC Waalwijk
05/05 - 11:15
1.12
9.00
20.00
D1
D32
PSV
Sparta Rotterdam
05/05 - 11:15
3.33
3.34
2.40
D1
D34
Osasuna
Real Betis
05/05 - 13:00
1.36
5.55
8.35
D1
D32
FC Utrecht
Vitesse
05/05 - 13:30
7.85
5.95
1.33
D1
D32
FC Volendam
Ajax
05/05 - 13:30
2.77
4.03
2.47
PL
D36
Brighton & Hove Albion
Aston Villa
05/05 - 14:00
1.70
4.67
4.67
PL
D36
Chelsea
West Ham
05/05 - 14:00
2.03
3.54
4.16
D1
D32
1. FC Union Berlin
VfL Bochum
05/05 - 14:30
2.41
3.71
3.01
D1
D34
Celta de Vigo
Villarreal
05/05 - 15:15
2.32
3.50
3.13
D1
D32
AZ Alkmaar
FC Twente
05/05 - 15:45
FT
PL
D36
Arsenal
3
Bournemouth
0
04/05 - 12:30
INT
PL
D36
Brentford
0
Fulham
0
04/05 - 15:00
INT
PL
D36
Burnley
0
Newcastle
3
04/05 - 15:00
INT
PL
D36
Sheffield United
1
Nottingham Forest
1
04/05 - 15:00
1.11
12.60
28.00
PL
D36
Manchester City
Wolverhampton
04/05 - 17:30
2.77
4.03
2.47
PL
D36
Brighton & Hove Albion
Aston Villa
05/05 - 14:00
1.70
4.67
4.67
PL
D36
Chelsea
West Ham
05/05 - 14:00
FT
D1
D34
Real Sociedad
2
Las Palmas
0
04/05 - 13:00
45+'
D1
D34
Real Madrid
0
Cádiz
0
04/05 - 15:15
2.85
3.92
2.44
D1
D34
Girona
Barcelona
04/05 - 17:30
3.87
3.31
2.20
D1
D34
Mallorca
Atlético de Madrid
04/05 - 20:00
3.33
3.34
2.40
D1
D34
Osasuna
Real Betis
05/05 - 13:00
2.41
3.71
3.01
D1
D34
Celta de Vigo
Villarreal
05/05 - 15:15
4.35
3.60
2.19
SA
D35
Monza
Lazio
04/05 - 17:00
7.04
5.17
1.49
SA
D35
Sassuolo
Internazionale
04/05 - 19:45
2.19
3.42
3.75
SA
D35
Cagliari
Lecce
05/05 - 11:30
3.33
3.35
2.40
SA
D35
Hellas Verona
Fiorentina
05/05 - 14:00
2.44
3.50
3.12
SA
D35
Empoli
Frosinone
05/05 - 14:00
69'
D1
D32
Stuttgart
1
Bayern München
1
04/05 - 14:30
73'
D1
D32
Werder Bremen
1
Borussia M´gladbach
1
04/05 - 14:30
74'
D1
D32
Borussia Dortmund
5
FC Augsburg
1
04/05 - 14:30
72'
D1
D32
Wolfsburg
2
Darmstadt 98
0
04/05 - 14:30
2.41
3.75
3.00
D1
D32
FC Köln
SC Freiburg
04/05 - 17:30
2.03
3.54
4.16
D1
D32
1. FC Union Berlin
VfL Bochum
05/05 - 14:30
2.30
3.72
2.97
D1
D32
Heracles Almelo
RKC Waalwijk
05/05 - 11:15
1.12
9.00
20.00
D1
D32
PSV
Sparta Rotterdam
05/05 - 11:15
1.36
5.55
8.35
D1
D32
FC Utrecht
Vitesse
05/05 - 13:30
7.85
5.95
1.33
D1
D32
FC Volendam
Ajax
05/05 - 13:30
2.32
3.50
3.13
D1
D32
AZ Alkmaar
FC Twente
05/05 - 15:45
D1
D30
Al Nassr
Al-Wehda
04/05 - 19:00
Blooming
Bolivia
m
Santa Cruz de la Sierra
m
gevestigd in 1946
A
menu
Overboekingen 2024
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
IN 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Gaston Taborga
Jorge Wilstermann
-
Ignacio García
Aurora
-
Darwin Peña
Nacional Potosí
-
Rosauro Rivero
La Paz
-
Víctor Melgar
Jorge Wilstermann
-
Amílcar Sánchez
Jorge Wilstermann
-
Raúl González
Nacional Potosí
-
Roberto Cronenbold
Guabirá
-
Darwin Ríos
Guabirá
-
Juan Noé
Guabirá
-
Alexis Carrasco
FK Liepaja
-
Alan Farell
Calleja
-
Maxi Blanco
Huracán de Tres Arroyos
-
Álvaro Paniagua
Guabirá
-
Vera Freddy
CD Platense
-
Juan Sánchez
Guabirá
-
Germán Panichelli
Instituto
-
Lorgio Álvarez
Bolívar
-
Facundo Talin
Platense
-
Aníbal Rotundo
Unión de Villa Krause
-
Limberg Gutiérrez
Sport Boys Warnes
-
Corrêa
Deportivo Morón
-
Corrêa
Defensa y Justicia
-
Hernán Lisi
San Martin San Juan
-
Hernán Lisi
Defensa y Justicia
-
Oscar Araúz
The Strongest
-
Carlos Saucedo
Dep. Quito
-
José Maria Bernal
Villa Mitre
-
José Cababa
Guabirá
-
Luiz Carlos
Al Nasr
-
Marcelo Vidal
Juv. Unida Universitario
-
Gustavo Pinedo
San Martin San Juan
-
Carlos Herrera
Alumni de Villa María
-
Diego Rivero
Petrolero Yacuiba
-
Augusto Andaveris
San José
-
Mariano Guerreiro
Defensa y Justicia
-
Alan Loras
Universitario Sucre
-
Raúl Gutiérrez
Aurora
-
Raúl Gutiérrez
Destroyers
-
Luis Hurtado
Petrolero Yacuiba
-
José Vargas
Bolívar
-
Wilder Zabala
Real Potosí
-
Juan Carlos Zampiery
Sport Boys Warnes
-
Mario Cuéllar
Sport Boys Warnes
-
Diego Vejarano
La Paz
-
Lisandro Sacripanti
Talleres
-
Jhonny Acosta
Deportivo Pereira
-
Gonzalo Baroni
Racing de Olavarría
-
Raúl Maldonado
Centenario
-
Oscar Araúz
Real Mamoré
-
Javier Martin López
Central Córdoba
-
Christian Reynaldo
Real Potosí
-
Emanuel Bocchino
Brown de Adrogué
-
Ricardo Duarte
Penapolense
-
David Distéfano
Huracán
-
Pablo Alemán
Ciclón
-
João Paulo
São Bento
-
Angel Nasta
San Martín de Mendoza
-
Edgar Vaca
Bolívar
-
Gabriel Flores
Los Andes
-
Custodio Mendes
Temperley
-
Jenry Alaca
Real Potosí
-
Gastón de los Santos
Bella Vista
-
Claudio Chena
Talleres
-
Claudio Chena
Estudiantes
-
Alberto Escobar
Sarmiento de Junín
-
Carlos Saucedo
Oriente Petrolero
-
Leandro Ferreira
San José
-
Delio Ojeda
San José
-
Roly Sejas
Jorge Wilstermann
-
Erwin Romero
The Strongest
-
Erwin Romero
Oriente Petrolero
-
César Couceiro
Atlanta
-
César Couceiro
Reboceros
-
Célio Alves
Oriente Petrolero
-
Miguel Angel Noro
Oriente Petrolero
-
Eduardo Villegas
The Strongest
-
Rolando Coimbra
Guabirá
-
José Avila
Real Santa Cruz
-
Gaston Taborga
Jorge Wilstermann
-
Roly Paniagua
San José
-
Luis Galarza
Jorge Wilstermann
-
Arturo García
Jorge Wilstermann
-
Roberto Pérez
Destroyers
-
Ronald Huth
Olimpia
-
Marcos Acosta
Sol de América
-
Marco Vaca
The Strongest
-
Marcelo Sozzani
San José
-
Cristian Torres
Quilmes
-
José Luis Chávez
Bolívar
-
Rodolfo Zimmermann
Independiente
-
Gaston Taborga
Jorge Wilstermann
-
Juan Sánchez
Jorge Wilstermann
-
Milton Melgar
Boca Juniors
-
David Paniagua
Bolívar
-
David Paniagua
The Strongest
-
Víctor Villalon
Jorge Wilstermann
-
Pablo Pekerman
The Strongest
-
Silvio Rojas
The Strongest
-
Marcelo Ríos
Platense
-
Alfredo Riggio
Juventud Antoniana
-
Mario
Jaguares de Córdoba
-
Nicolás Di Biase
Lucena
-
Hugo Suárez
Jorge Wilstermann
-
Alexandre Silva
Yverdon
-
Eduardo Iachetti
Deportivo Cuenca
-
Eduardo Iachetti
Olimpo
-
Eduardo Iachetti
San Martín de Mendoza
-
Pedro Higa
Destroyers
-
Edu Monteiro
Real Santa Cruz
-
Leonardo Mansilla
Gimnasia
-
Alejandro Martínez
San Martín de Mendoza
-
Daniel Oldrá
River Plate
-
Silvio Rojas
The Strongest
-
Abraham Cabrera
Nacional Potosí
-
Paul Arano
Jorge Wilstermann
-
Jefferson
Royal Pari FC
-
Andrés Veizaga
Real Potosí
-
Darlan
Aimoré
-
Léo Fenga
Grêmio
-
Jorge Lovera
Real Tomayapo
-
Luis Espíndola
Cerro Porteño
-
Andrés Veizaga
Real Santa Cruz
-
Fernando Machado
San Luis
-
Sebastián Molina
GD Ribeirão
-
Raúl González
Nacional Potosí
-
Francisco Argüello
Oriente Petrolero
-
Nahuel Iribarren
Platense
-
Jesús Sagredo
The Strongest
-
Oscar Ribera
Bolívar
-
Juan Anangonó
River Plate
-
Carlos Ribera
Real Santa Cruz
-
Hugo Rojas
Always Ready
-
Roler Ferrufino
The Strongest
-
Oscar Baldomar
Real Potosí
-
Santos Navarro
Oriente Petrolero
-
Pedro Franco
América de Cali
-
Gervásio Núñez
Belgrano
-
Ricardo Pedriel
Jorge Wilstermann
-
Pablo Izaguirre
Nacional
-
Abel Moralejo
Instituto
-
Denis Pinto
Aurora
-
Iago Mendonça
CRB
-
Richet Gómez
The Strongest
-
Arquímedes Figuera
Univ. César Vallejo
-
Juan Carlos Arce
Always Ready
-
Jonathan Lacerda
Montevideo Wanderers
-
Carlos Melgar
Bolívar
-
Moisés Villarroel
Bolívar
-
Luís Haquin
Bolívar
-
Marc Enoumba
Always Ready
-
Gustavo Merlo
Oriente Petrolero
-
Andrés Veizaga
Blooming
-
Richard Spenhay
Blooming
-
Fernando Arismendi
Albion
-
Fernando Rodríguez
Libertad Gran Mamoré
-
Pablo Izaguirre
Cerro Corá
-
Cesar Menacho
Bolívar
-
Miguel Becerra
Real Santa Cruz
-
Johan Gutiérrez
The Strongest
-
Daniel Camacho
The Strongest
-
Gabriel Valverde
The Strongest
-
Pedro Siles
Royal Pari FC
-
Jaime Villamil
The Strongest
-
Oscar Ribera
Independiente Petrolero
-
Fernando Rodríguez
Real Santa Cruz
-
José Sinisterra
Deportivo Pereira
-
Ronald Cuéllar
Alashkert FC
-
Guimer Justiniano
Royal Pari FC
-
Daniel Ferrufino
The Strongest
-
Denis Pinto
Vaca Díez
-
Jorge Flores
Petrolero Yacuiba
-
Cristian Coímbra
Sport Boys Warnes
-
Edwin Rivera
Universitario Sucre
-
Christian Fernández
Aurora
-
Marco Vaca
San José
-
Christian Latorre
Liverpool Montevideo
-
Hugo Bargas
Neftchi
-
Paul Arano
Petrolero Yacuiba
-
Fernando Reveliz
Botafogo
-
Erwin Jr. Sánchez
Águeda
-
Diego Rodríguez
Petrolero Yacuiba
-
Edward Vaca
Club Quebracho
-
Windsor del Llano
Botafogo
-
Juan Pablo Rioja
Universitario Sucre
-
Franco Coria
Douglas Haig
-
Rúben Guibaudo
Racing Club
-
Clovis Roca
Audax Italiano
-
Mauricio Saucedo
Jorge Wilstermann
-
Blas Pérez
Árabe Unido
-
Gianakis Suárez
Royal Pari Sion
-
Tomás Gutiérrez
Independiente Petrolero
-
José Luis Ortiz
Destroyers
-
Pablo De Miranda
Instituto
-
Alejandro Quintana
Universitario Sucre
-
Brian Hinojosa
San José
-
Eddy Corozo
Emelec
-
Daniel Néculman
River Plate Ecuador
-
José Vargas
Calleja
-
Mauro Zanotti
Real Santa Cruz
-
Leonardo Urapuca
Club Quebracho
-
José Moreiras
Rosario Central
-
Juninho
Londrina
-
Jordy Candia
Sport Boys Warnes
-
José Peñarrieta
Oriente Petrolero
-
Helmut Gutiérrez
San José
-
Julio César Pérez
Oriente Petrolero
-
Wálter Rioja
Nacional Potosí
-
Gustavo Fernández
Magallanes
-
Antonio Bustamante
DC United
-
Gastón Rodriguez
Liverpool Montevideo
-
Fernando Arismendi
Everton
-
José Ariamendi
Sud América
-
Braulio Uraezaña
Guabirá
-
Eduardo Terrazas
Petrolero Yacuiba
-
Alexandre Silva
Yverdon
-
Rafinha
Ypiranga-RS
-
Óscar Velázquez
Independiente FBC
-
Gabriel Ríos
Jorge Wilstermann
-
Alexis Blanco
Venados
-
Rafael Barros
Atlético-AC
-
Rodrigo Erramuspe
Nacional
-
Ronald Cuéllar
Nacional Potosí
-
Norberto Kekez
The Strongest
-
Gustavo Britos
Metropolitanos FC
-
Francisco Vazzoler
Racing de Olavarría
-
Agustín Sandona
Patronato
-
Lucas Bolívia
América Mineiro
-
Gabriel D Ascanio
Oriente Petrolero
-
Yadin Salazar
Destroyers
-
Víctor Antelo
The Strongest
-
Jose Loayza
Wilstermann
-
Jose Loayza
Wilstermann
-
Panfilo Escobar
Nacional
-
Andres Jemio
The Strongest
-
Edison Maldonado
Aucas
-
Lisandro Sacripanti
Argentinos Juniors
-
Carlos Arias
The Strongest
-
Germán Carty
Sporting Cristal
-
Oscar Antelo
Oriente Petrolero
-
Alejandro Schiaparelli
La Serena
-
Sergio Galarza
Guabirá
-
Víctor Antelo
Shonan Bellmare
-
Víctor Antelo
Oriente Petrolero
-
Gualberto Mojica
Oriente Petrolero
-
Pablo Salinas
Real Potosí
-
Cristian Wernly
Nueva Chicago
-
Hebert
Metropolitano
-
Hernán Boyero
Instituto
-
Dimas
Santa Cruz
-
Sérgio João
V. Setúbal
-
Álex da Rosa
Aurora
-
Piombo
Metalist
-
Geovani
Duque de Caxias
-
Sergio Galarza
Real Santa Cruz
-
Jimmy Blandón
Dep. Cuenca
-
Lorgio Suárez
Oriente Petrolero
-
Diego Valdéz
Deportivo Cali
-
Carlos Ortíz
Sport Colombia
-
Raúl González
The Strongest
-
Marcelo
Portuguesa Santista
-
Sergio Bonfigli
Deportivo Español
-
Fierro
La Paz
-
Diomedes Peña
La Paz
-
Yadín Salazar
San José
-
Raul Medeiros
BK Häcken
-
Germán Real
Colo-Colo
-
Diego Martiñones
Central Español
-
Luis García
Wilstermann
-
Toninho
CD Águila
-
José Denis
Osorno
-
Carlos Castilla
Universitario Sucre
-
Decarlos
Metropolitano
-
Diego Cabrera
Oriente Petrolero
-
Daniel Maturana
La Paz
-
Daniel Maturana
Real Mamoré
-
Gustavo Pinedo
Xerez
-
Oscar Diaz
San José
-
Pablo Lanz
Real Mamoré
-
Fabricio Brandão
Benf. Luanda
-
Jorge Ortíz
The Strongest
-
Fernando Oliveira
General Caballero
-
Limberg Gutiérrez
The Strongest
-
Enrique Díaz
Zamora FC
-
Roberto Galindo
La Paz
-
Tatap
Villa Española
-
Gualberto Mojica
CFR Cluj
-
Jose Fernández
Destroyers
-
Jose Fernández
José Galvez
-
Rubén Tufiño
Oriente Petrolero
-
Rubén Tufiño
Oriente Petrolero
-
Rubén Tufiño
Bolívar
-
Sergio Jauregui
The Strongest
-
Geutilio Vaca Diez
Guabirá
-
Geutilio Vaca Diez
Bolívar
-
Getulio Vaca Díez
Guabirá
-
Limberg Gutiérrez
Nacional
-
Christian Gomez
Emelec
-
Mauro Blanco
The Strongest
-
Jorge Ortíz
Bolívar
-
Julio César Hurtado
Aurora
-
Luis Arroyo
Universitario Sucre
-
Roger Suarez
Nacional Potosí
-
Adriano Pimenta
Waitakere Utd
-
Jaime Robles
Universitario Sucre
-
Juan Sánchez
Aurora
-
Lorgio Alvarez
Libertad
-
Omar Morales
Bolívar
-
Wilder Zabala
Oriente Petrolero
-
Andrés Imperiale
Rosario Central
-
José Alfredo Castillo
Estudiantes Tecos
-
Luis Sillero
Universitario Sucre
-
David Villalba
12 de Octubre
-
Gualberto Mojica
Wilstermann
-
Jaime Moreno
Santa Fe
-
Darwin Peña
Oriente Petrolero
-
Javier Klimowicz
Instituto
-
Andrés Carevic
Mérida FC
-
Christian Vargas
Jorge Wilstermann
-
Carlos Saucedo
The Strongest
-
Nicolás Suárez
Guabirá
-
José Luis Chávez
Universitario Sucre
-
Julio César Hurtado
La Paz
-
Ignacio García
Bolívar
-
Javier López
Paganese
-
Daniel Vaca
Destroyers
-
Carmelo Angulo
Bolívar
-
Martin Menacho
Destroyers
-
Herman Soliz
The Strongest
-
Herman Soliz
The Strongest
-
Joselito Vaca
Red Bull NY
-
Diego Cabrera
Bolívar
-
Anderson Gonzaga
Destroyers
-
Machado
Gimnasia de Jujuy
-
Anderson do Ó
Madureira
-
César Pereyra
Belgrano
-
Sebastián Brusco
Belgrano
-
José Melgar
Oriente Petrolero
-
José Melgar
Real Mamoré
-
Mauro Cantoro
Universitario
-
Carlos Arias
The Strongest
-
Carlos Arias
The Strongest
-
Pedro Higa
Oriente Petrolero
-
Jorge Ándia
Petrolero
-
Federico García
FBC Melgar
-
Wilder Zabala
Bolivia
-
Gabriel Valverde
Bolívar
-
José Luis Chávez
Atlas
-
Braulio Uraezaña
San José
-
Daniel Messina
Huracán
-
Maximiliano Ortiz
San José
-
Leonardo Colombo
Gimnasia Concepción
-
Percy Gil
Guabirá
-
Marco Herrera
San José
-
Hugo Suárez
Jorge Wilstermann
-
José Avila
Independiente Petrolero
-
Ignacio Ithurralde
Rentistas
-
Sergio Almirón
José Gálvez
-
Pedro Viera
Petrolero
-
Pablo Salinas
Jorge Wilstermann
-
Edgar Escalante
Universitario Sucre
-
Jorge Ruth
La Paz
-
Juan Noé
Calleja
-
José Ayala
Cerro de Franco
-
Koke
Jahn Regensburg
-
Alejandro Gómez
Bolívar
-
Fernando Saldías
The Strongest
-
Marcos Lazaga
León de Huánuco
-
Dustin Maldonado
Nacional Potosí
-
Mathías Rolero
Cerro
-
Hebert Arandia
Bolívar
-
Leonel Morales
Real Potosí
-
Carlos Tordoya
Jorge Wilstermann
-
Martín Minadevino
Temperley
-
Didí Torrico
Guabirá
-
Diego Suárez
Dynamo Kyiv
-
Christian Vargas
Jorge Wilstermann
-
Adriano Pimenta
Sport
-
Jaime Robles
The Strongest
-
Eduardo Fierro
Oeste
-
Ricardo Verduguéz
Guabirá
-
Reny Ribera
The Strongest
-
Jorge Arauz
Calleja
-
Miguel Hurtado
La Paz
-
Hugo Bargas
Deportivo Cuenca
-
Jacinto Rodríguez
General Caballero
-
Guillermo Hoyos
Talleres
-
Federico Pereyra
Tristán Suárez
-
Éder Jordán
Real Potosí
-
Miguel Hurtado
Real Potosí
-
Martín Aguirre
Central Norte
-
Luis Barboza
Guabirá
-
Cristian Coimbra
Sport Boys
-
Mauro Marrone
Almirante Brown
-
Helmut Gutiérrez
Sport Boys
-
Carlos Pinto
Jorge Wilstermann
-
Matías Manzano
Aiginiakos FC
-
Vladimir Castellón
Aurora
-
Víctor Hugo Andrada
Gimnasia
-
Arturo Saucedo Landa
Oriente Petrolero
-
Edgardo Díaz
Unión Temuco
-
Alejandro Gómez
Wilstermann
-
Limbert Méndez
Aurora
-
Gustavo Paredes
Guabirá
-
Jose Maria Bazan
Platense
-
Jorge Albil
Central Córdoba
-
Hugo Bargas
Nàstic
-
Carlinhos
Londrina
-
Armando Ibanez
Oriente Petrolero
-
Ruben Melgar
Oriente Petrolero
-
Blaise Douglas Momo
The Strongest
-
German Mendez
Quevedo
-
Jose Luis Algaranaz
Unión Central
-
Limberg Gutiérrez
Siliguri
-
Patrick Alves
Destroyers
-
Walter Otta
Santiago Wanderers
-
Julián Barragán
Deportivo Cali
-
Marcelo Bauza
Lawn Tennis
-
Horacio Baldessari
Belgrano
-
Horacio Baldessari
Bolívar
-
Horacio Baldessari
Belgrano
-
Félix Candia
Wilstermann
-
Damian Akerman
Deportivo Morón
-
Daniel Vaca
Oriente Petrolero
-
Julio César Balerio
Racing Club
-
Ronald Rivero
Bolívar
-
Ronald Rivero
Bolívar
-
Limberg Mendez
La Paz
-
Limberg Mendez
La Paz
-
Emanuel Lazzarini
Correcaminos
-
Wilmar Valencia
Alianza Lima
-
Joselito Vaca
Deportivo Pasto
-
Sebastián Jarast
Belgrano
-
José Paz
River Plate
-
José Paz
Huracán
-
Hugo Herrera
Toronto Croatia
-
Cristian Daniel Jeandet
Central Córdoba
-
Júnior Brítez
12 de Octubre FC
-
Jorge Ruth
Oriente Petrolero
-
Óscar Añez
Universitario Sucre
-
Sergio Reina
Patriotas FC
-
Julio Moreyra
Nueva Chicago
-
Ariel Mangiantini
Ferro Carril Oeste
-
Nicolás Abot
Ferro Carril Sud
-
Francisco Argüello
Oriente Petrolero
-
Limbert Méndez
Aurora
-
Ronald Segovia
Aurora
-
Andrés Jiménez
Guabirá
-
Miguel Loayza
San José
-
Carlos Cardenas
Wilstermann
-
Carlos Cardenas
Wilstermann
-
Dario Cabrol
Emelec
-
Carlos Sabja
Calleja
-
Leonardo Luppino
Estudiantes
-
Andrés Carevic
General Paz Juniors
-
Osvaldo Ozzán
Dep. Quito
-
José Carlos Barba
Bolívar
-
UIT 150 mil €
Speler
Team
Hoeveelheid
Gualberto Mojica
CFR Cluj
150 mil €
José Sagredo
Destroyers
-
Cristian Coímbra
Sport Boys Warnes
-
Leonardo Vaca
Sport Boys Warnes
-
José Luis Chávez
Jorge Wilstermann
-
Raúl González
The Strongest
-
Marcos Acosta
Universitario Sucre
-
Óscar Añez
Guabirá
-
Jenry Alaca
Nacional Potosí
-
Braulio Uraezaña
Real Potosí
-
Didí Torrico
San José
-
Raúl Gutiérrez
Aurora
-
Raúl Gutiérrez
Destroyers
-
Carlos Tordoya
Nacional Potosí
-
Marco Vaca
San José
-
Dimas
Guabirá
-
Decarlos
Universitario Sucre
-
Luis Barboza
Univ. Santa Cruz
-
Maxi Blanco
Sportivo Italiano
-
Daniel Maturana
Royal Pari Sion
-
Junior Daza
Royal Pari Sion
-
José Maria Bernal
San Martín de Mendoza
-
José Cababa
Petrolero Yacuiba
-
Raúl Maldonado
Independiente Rivadavia
-
Luis Sillero
Nacional Potosí
-
Javier Martin López
Central Córdoba
-
Christian Reynaldo
Jorge Wilstermann
-
Tucho Antelo
Real Santa Cruz
-
Hugo Bargas
Bolívar
-
Nicolás Di Biase
FC Edmonton
-
Carlos Saucedo
Real Potosí
-
Carlos Moreno
Ferroviario FC
-
Carlos Herrera
Alumni de Villa María
-
Jesús Sagredo
Destroyers
-
Carlos Rey
Oriente Petrolero
-
Eduardo Terrazas
Jorge Wilstermann
-
Mariano Guerreiro
Guillermo Brown
-
Roly Sejas
Oriente Petrolero
-
Emanuel Bocchino
Platense
-
Marcelo Vidal
Renofa Yamaguchi
-
Andrés Rotundo
Sportivo Desamparados
-
Alan Loras
Royal Pari Sion
-
Maximiliano Ortiz
The Strongest
-
Mauricio Saucedo
Sport Boys Warnes
-
Braulio Uraezaña
Guabirá
-
Rocrigo Cabrera
Royal Pari Sion
-
Jorge Flores
Oriente Petrolero
-
Mario Cuéllar
Sport Boys Warnes
-
Luis Hurtado
Petrolero Yacuiba
-
Ronald Huth
Nacional
-
Gustavo Pinedo
Universitario Sucre
-
Diego Rivero
Petrolero Yacuiba
-
Juan Carlos Zampiery
Sport Boys Warnes
-
Augusto Andaveris
Real Potosí
-
David Distéfano
Gimnasia de Jujuy
-
João Paulo
Bangkok FC
-
Paul Arano
Petrolero Yacuiba
-
Leandro Ferreira
Sport Boys Warnes
-
Facundo Talin
Almirante Brown
-
Tomás Gutiérrez
Independiente Petrolero
-
José Luis Ortiz
The Strongest
-
Jorge Araúz
Royal Pari Sion
-
Jesús Manuel Sagredo
Destroyers
-
Claudio Chena
Central Córdoba
-
Delio Ojeda
San José
-
Leonardo Mansilla
Los Andes
-
Alejandro Martínez
Instituto
-
Daniel Oldrá
Godoy Cruz
-
Alfredo Riggio
Gimnasia de Jujuy
-
Marcelo Ríos
Instituto
-
Cristian Torres
Belgrano
-
Leonel Morales
Sport Boys Warnes
-
Éder Jordán
Real Potosí
-
Juan Sánchez
Jorge Wilstermann
-
David Paniagua
Bolívar
-
José Milton Melgar
Boca Juniors
-
David Paniagua
Bolívar
-
Dustin Maldonado
Real Potosí
-
Edu Monteiro
Independiente Petrolero
-
Claudio Chena
Oriente Petrolero
-
Alberto Escobar
Alianza FC
-
Mauro Marrone
Oriente Petrolero
-
Paolo Castro
Universitario Sucre
-
Helmut Gutiérrez
Sport Boys Warnes
-
Federico Pereyra
The Strongest
-
Félix Candia
Ciclón
-
Sergio Almirón
Oriente Petrolero
-
Alexandre Silva
Ceará
-
Eduardo Iachetti
Unión
-
Eduardo Iachetti
Deportivo Cuenca
-
Eduardo Iachetti
San Martín de Mendoza
-
Pedro Higa
Destroyers
-
Horacio Baldessari
Sporting Cristal
-
Juan Sánchez
Litoral
-
Windsor del Llano
Jorge Wilstermann
-
Vera Freddy
San Telmo
-
Álvaro Paniagua
San José
-
Ignacio García
San José
-
Ronald Rivero
Bolívar
-
Rosauro Rivero
The Strongest
-
Juan Carlos Sánchez
Real Potosí
-
Santos Navarro
Real Potosí
-
Omar Morales
Petrolero Yacuiba
-
Limberg Méndez
The Strongest
-
Raúl González
Nacional Potosí
-
Miguel Ríos
Guabirá
-
Henry Justiniano
Guabirá
-
Juan Noé
Guabirá
-
Hernán Lisi
San Martin San Juan
-
Corrêa
Deportivo Morón
-
Silvio Rojas
The Strongest
-
Silvio Rojas
The Strongest
-
Manuel Robles
Petrolero
-
Víctor Villalon
Jorge Wilstermann
-
Gaston Taborga
Jorge Wilstermann
-
Joel Bejarano
Oriente Petrolero
-
Matías Manzano
Dep. La Guaira
-
Walter Otta
Nacional
-
Germán Panichelli
The Strongest
-
Alexis Carrasco
Oriente Petrolero
-
Mario
Boavista
-
Leonardo Vaca
Bolívar
-
Corrêa
Real Potosí
-
Braulio Uraezaña
Real Santa Cruz
-
José María Carrasco
Universidad de Chile
-
Piombo
Guabirá
-
Daniel Ferrufino
The Strongest
-
Raúl González
Nacional Potosí
-
Francisco Argüello
Oriente Petrolero
-
Julio Herrera
Always Ready
-
Darlan
Amazonas FC
-
Paul Arano
The Strongest
-
Junior Sánchez
Oriente Petrolero
-
José Pinto
Destroyers
-
Rodrigo Orihuela
Libertad
-
José Peñarrieta
Jorge Wilstermann
-
Jesús Sagredo
Bolívar
-
Julio Pérez
Real Santa Cruz
-
Oscar Araúz
Guabirá
-
Roler Ferrufino
Always Ready
-
Oscar Ribera
The Strongest
-
Leonardo Urapuca
Universitario Sucre
-
Wálter Rioja
Atlético Palmaflor
-
Oscar Baldomar
Nacional Potosí
-
Hugo Rojas
Oriente Petrolero
-
Marco Vaca
Real Santa Cruz
-
Alan Farell
Real Santa Cruz
-
Helmut Gutiérrez
Universitario Sucre
-
Nahuel Iribarren
Platense
-
José María Carrasco
The Strongest
-
Andrés Veizaga
Real Santa Cruz
-
Fabricio Quaglio
The Strongest
-
José Bravo
Real Santa Cruz
-
Jorge Orozco
Real Santa Cruz
-
Edward Vaca
Real Santa Cruz
-
Pablo Izaguirre
San Martín Tucumán
-
Oscar Ribera
Real Tomayapo
-
Iago Mendonça
Vila Nova
-
Diego Rodríguez
Libertad Gran Mamoré
-
Pablo Izaguirre
Libertad
-
Carlos Suárez
Caracas FC
-
Gustavo Merlo
Gimnasia y Tiro
-
Léo Fenga
Stal Krasnik
-
Gastón Rodriguez
Cobreloa
-
José Sinisterra
Sportivo Trinidense
-
Pablo Luján
Universitario de Vinto
-
Jaime Villamil
Real Tomayapo
-
Abraham Cabrera
Nacional Potosí
-
Fernando Arismendi
Albion
-
Marc Enoumba
Royal Pari FC
-
Marcelo De Lima
Always Ready
-
Santos Navarro
Guabirá
-
Andres Gandarillas
Universitario de Vinto
-
Sebastián Jarast
Limianos
-
Fabián Mendieta
CA Bermejo
-
Jefferson
Nanjing City
-
Andrés Veizaga
Real Santa Cruz
-
Rubén Cordano
Always Ready
-
Júnior Brítez
Sportivo Carapeguá
-
Richard Spenhay
Palmaflor
-
Denis Pinto
Vaca Díez
-
Jorge Lovera
Guabirá
-
Daniel Camacho
Universitario de Vinto
-
Fernando Rodríguez
Libertad Gran Mamoré
-
Johan Gutiérrez
The Strongest
-
Christian Gomez
Universidad Catolica
-
Pablo Alemán
Real Potosí
-
Hugo Suárez
Jorge Wilstermann
-
Widen Saucedo
Destroyers
-
Juan Pablo Rioja
Nacional Potosí
-
José Sagredo
The Strongest
-
Franco Coria
Instituto
-
Cristian Coímbra
Royal Pari FC
-
Luis Cárdenas
Aurora
-
Pablo De Miranda
Carlos A. Mannucci
-
César Pereyra
Deportivo Maldonado
-
Christian Fernández
Real Potosí
-
Gustavo Britos
Deportivo Pasto
-
Rodrigo Erramuspe
Belgrano
-
Leonardo Vaca
Bolívar
-
Ricardo Duarte
Destroyers
-
Alexandre Silva
Yverdon
-
Brian Hinojosa
Real Potosí
-
Gianakis Suárez
Real Potosí
-
Edwin Rivera
Universitario Sucre
-
Lorgio Álvarez
Destroyers
-
Leonardo Urapuca
Quebracho V. Montes
-
Alejandro Quintana
WAC
-
Daniel Néculman
Gimnasia y Tiro
-
Pablo Salinas
Destroyers
-
Fernando Reveliz
Destroyers
-
Blas Pérez
CSD Municipal
-
José Serrano
Oriente Petrolero
-
Marcos De Lima
Jorge Wilstermann
-
Junior Robledo
Destroyers
-
Fernando Saldías
Oriente Petrolero
-
Sérgio João
Independiente Petrolero
-
Andrés Veizaga
Real Potosí
-
Juninho
River-PI
-
Jordy Candia
Real Potosí
-
Rafael Barros
Botafogo-PB
-
Agustín Sandona
San Martín Tucumán
-
Alex Arano
Real Tomayapo
-
Carlos Ribera
Real Santa Cruz
-
Gervásio Núñez
Sarmiento de Junín
-
Junior Sánchez
The Strongest
-
Abel Moralejo
Chaco For Ever
-
Leonardo Sánchez
Oriente Petrolero
-
Pedro Franco
Fortaleza FC
-
Lucas Bolívia
Desportiva Ferroviária
-
Juan Anangonó
Comunicaciones
-
Pablo Izaguirre
San Martín Tucumán
-
Marcelo Velasco
Real Santa Cruz
-
Roberto Fernández
Cultural Leonesa
-
José Moreiras
Gimnasia de Jujuy
-
Hugo Bargas
Deportivo Madryn
-
Óscar Velázquez
Independiente FBC
-
Paul Arano
Jorge Wilstermann
-
Alexis Blanco
Caracas FC
-
Gabriel Ríos
Aurora
-
José Vargas
Jorge Wilstermann
-
Antonio Bustamante
Náutico
-
Jesús Sagredo
The Strongest
-
José Carrasco
Independiente del Valle
-
Gustavo Fernández
Deportivo Laferrere
-
Cesar Menacho
Bolívar
-
José Paz
Lanús
-
Álex da Rosa
San José
-
Modesto Soruco
San José
-
Adriano Pimenta
Sport
-
Lisandro Sacripanti
Morelia
-
Damian Akerman
Deportivo Morón
-
Limbert Méndez
Wilstermann
-
Germán Carty
Est. Medicina
-
Oscar Antelo
Oriente Petrolero
-
Alejandro Schiaparelli
Bolívar
-
Wilder Zabala
Oriente Petrolero
-
Daniel Maturana
Real Mamoré
-
Lorgio Álvarez
Bolívar
-
Geovani
Ypiranga-RS
-
Carlos Sabja
Real Mamoré
-
Edison Maldonado
El Nacional
-
Jose Loayza
Real Potosí
-
Jaime Robles
Aurora
-
Piombo
San Nicolò Calcio
-
Raul Justiniano
Oriente Petrolero
-
Raul Justiniano
Oriente Petrolero
-
Raul Justiniano
Universitario Sucre
-
Raul Justiniano
Wilstermann
-
Raul Justiniano
Bolívar
-
Jimmy Blandón
Barcelona SC
-
Víctor Antelo
Shonan Bellmare
-
Víctor Antelo
Bolívar
-
Reny Ribera
The Strongest
-
Reny Ribera
Real Potosí
-
Christian Vargas
San José
-
Oscar Araúz
The Strongest
-
Pablo Lanz
Alianza Atlético
-
Fabricio Brandão
San José
-
Darwin Ríos
Sheriff
-
Carlos Ortíz
Sportivo Luqueño
-
Yadín Salazar
Real Potosí
-
Raul Medeiros
Destroyers
-
Berthy Suárez
Guabirá
-
Germán Real
Dep. Quito
-
José Denis
Rentistas
-
Tatap
Tiro Federal
-
Edgardo Díaz
Deportes Naval
-
Diego Martiñones
Danubio
-
Horacio Baldessari
Deportivo Municipal
-
Horacio Baldessari
Belgrano
-
Horacio Baldessari
Bolívar
-
Diomedes Peña
The Strongest
-
Andrés Jemio
The Strongest
-
Luiz Carlos Vieira
San José
-
Róger Suárez
San José
-
Sergio Jáuregui
San José
-
Jorge Ruth
Universitario Sucre
-
Fernando Oliveira
3 de Febrero
-
Carlos Sabja
Guabirá
-
Julio César Hurtado
Guabirá
-
Roberto Galindo
The Strongest
-
Sergio Bonfigli
Tigre
-
Fierro
Oeste
-
Fierro
La Paz
-
Fierro
La Paz
-
Wilder Zabala
Oriente Petrolero
-
Limberg Gutiérrez
Siliguri
-
Carlos Arias
Bolívar
-
Christian Gomez
Universidad Catolica
-
Rubén Tufiño
Bolívar
-
Sergio Galarza
Bolívar
-
Lorgio Alvarez
Oriente Petrolero
-
Sergio Jauregui
Yverdon
-
Geutilio Vaca Diez
Yverdon
-
Geutilio Vaca Diez
Guabirá
-
Limberg Gutiérrez
Nacional
-
Limberg Gutiérrez
Bolívar
-
Diego Sandoval
Universitario Sucre
-
Jaime Moreno
Santa Fe
-
Jaime Moreno
Middlesbrough
-
Jorge Ortíz
Bolívar
-
Jorge Ortíz
The Strongest
-
Rubén Tufiño
Oriente Petrolero
-
Jose Fernández
Jaguares
-
Joselito Vaca
Univ. Cluj
-
Anderson Gonzaga
Panionios
-
Gualberto Mojica
Oriente Petrolero
-
Carlos Castilla
Manta FC
-
Adriano Pimenta
Sport
-
Jose Fernández
Bolívar
-
Hernán Boyero
Millonarios
-
Christian Vargas
Wilstermann
-
Jaime Robles
Aurora
-
Carlos Saucedo
Aurora
-
Getulio Vaca Díez
Guabirá
-
Ricardo Verduguez
Guabirá
-
Juan Manuel Peña
Santa Fe
-
Darwin Peña
Real Potosí
-
Diego Cabrera
The Strongest
-
Silvio Rojas
Real Santa Cruz
-
Javier López
Estudiantes de Mérida
-
Daniel Vaca
San José
-
Daniel Vaca
Destroyers
-
Carmelo Angulo
The Strongest
-
Felix Candia
Wilstermann
-
Martin Menacho
Oriente Petrolero
-
Jorge Ortíz
The Strongest
-
Pedro Higa
Destroyers
-
Yadin Salazar
Guabirá
-
Yadin Salazar
Destroyers
-
Pablo Salinas
Wilstermann
-
Gualberto Mojica
Quindío
-
Hebert
Bahia
-
Julio César Hurtado
La Paz
-
Julio César Hurtado
The Strongest
-
Sebastián Brusco
San Martin de San Juan
-
José Melgar
Boca Juniors
-
Álvaro Peña
San José
-
Mauro Cantoro
At. Rafaela
-
Carlos Arias
The Strongest
-
Carlos Arias
The Strongest
-
Herman Soliz
The Strongest
-
Herman Soliz
The Strongest
-
Jesús Gómez
Wilstermann
-
Jesús Gómez
San José
-
Javier Klimowicz
Dep. Cuenca
-
Nicolás Suárez
Guabirá
-
José Luis Chávez
Destroyers
-
David Villalba
CAI
-
Luis Barboza
Guabirá
-
Koke
NorthEast United
-
Marco Vaca
The Strongest
-
Jorge Ándia
Petrolero
-
Gabriel D Ascanio
Unión
-
Víctor Hugo Andrada
Unión Española
-
Guillermo Hoyos
Boca Juniors
-
Diego Suárez
San José
-
Ronald Rea
San José
-
José Ayala
Unión Comercio
-
Luis Hurtado
Petrolero
-
Patrick Fabiano
Tecos A
-
Jorge Ortíz
Bolívar
-
Alejandro Gómez
Sport Boys Warnes
-
Edgar Escalante
Real Potosí
-
Jorge Ruth
Real Potosí
-
Ariel Mangiantini
Oriente Petrolero
-
Jorge Ándia
Petrolero Yacuiba
-
Leonardo Colombo
Temperley
-
Ignacio Ithurralde
Rentistas
-
Jorge Ortíz
Oriente Petrolero
-
Marco Herrera
Real Potosí
-
Hernán Boyero
Tristán Suárez
-
José Luis Chávez
Bolívar
-
Marcelo Sozzani
Alianza Lima
-
José Milton Melgar
Oriente Petrolero
-
Erwin Romero
The Strongest
-
Gabriel Valverde
San José
-
Miguel Loaiza
San José
-
Ignacio García
Bolívar
-
Reny Ribera
The Strongest
-
Julio César Cortéz
La Paz
-
Roly Paniagua
San José
-
Arturo García
Real Santa Cruz
-
Roberto Pérez
San José
-
Jacinto Rodríguez
Guaraní
-
Edgar Vaca
Guabirá
-
Alexis Carrasco
Metalurgs
-
Martín Aguirre
Santamarina
-
Sergio Reina
Sport Loreto
-
Raúl González
Ciclón
-
Carlos Pinto
Sport Boys Warnes
-
Vladimir Castellón
Guabirá
-
Herman Pérez
Sport Boys Warnes
-
Gabriel Flores
El Porvenir
-
Roly Paniagua
San José
-
Gaston Taborga
Jorge Wilstermann
-
Miguel Hurtado
La Paz
-
Nicolás Abot
FC Jūrmala
-
Federico García
Gimnasia de Jujuy
-
Carlos Zabala
Universitario Pando
-
César Couceiro
Reboceros
-
César Couceiro
Unión Central
-
Ángel Cuéllar
Vitória da Conquista
-
Denis Pinto
Real Potosí
-
Célio Alves
San José
-
Miguel Angel Noro
Real Potosí
-
Eduardo Villegas
The Strongest
-
Rolando Coimbra
Real Santa Cruz
-
José Avila
San José
-
Custodio Mendes
Cerro Porteño
-
Marcos Lazaga
Olimpia
-
Luis García
Unión Comercio
-
Ignacio García
San José
-
Richard Uriona
Oriente Petrolero
-
Carlos Saucedo
The Strongest
-
Roberto Cronembold
Guabirá
-
Carlos Cardenas
Aurora
-
Carlos Cardenas
Wilstermann
-
Dario Cabrol
Ben Hur
-
Leonardo Luppino
Emelec
-
José Cababa
Guabirá
-
Andrés Carevic
The Strongest
-
Osvaldo Ozzán
Real Santa Cruz
-
Alejandro Gómez
Bolívar
-
Dustin Maldonado
Nacional Potosí
-
Francisco Vazzoler
Racing de Olavarría
-
Gonzalo Baroni
Racing de Olavarría
-
Daniel Vaca
Oriente Petrolero
-
Julio César Balerio
Dep. Sipesa
-
Emanuel Lazzarini
Gimnasia y Tiro
-
Gustavo Pinedo
Real Mamoré
-
Patrick Alves
Estudiantes Tecos
-
Luis Espíndola
Alianza FC
-
Jose Maria Bazan
At. Rafaela
-
Jorge Albil
CD FAS
-
Martín Minadevino
Central Córdoba S.d.E.
-
Carlinhos
Guarani-SC
-
Ruben Melgar
Unión Central
-
Limberg Mendez
La Paz
-
Armando Ibanez
Destroyers
-
José Luis Chávez
Atlas
-
Fernando Machado
Montevideo Wanderers
-
Diego Valdés
Atlético Venezuela
-
José Carlos Barba
Bolívar
-
Óscar Díaz
Aurora
-
Sebastián Molina
Guabirá
-
Darwin Peña
Real Potosí
-
Limbert Méndez
Aurora
-
Lisandro Sacripanti
Unión de Villa Krause
-
Francisco Argüello
Deportivo Capiatá
-
Ricardo Verduguéz
Guabirá
-
Mathías Rolero
CD Marathón
-
Roly Paniagua
Real Santa Cruz
-
Gaston Taborga
Jorge Wilstermann
-
Julio Moreyra
Instituto
-
Enrique Díaz
San José
-
Andrés Jiménez
Guabirá
-
Hernán Boyero
Argentinos Juniors
-
Mauro Blanco
Independiente Petrolero
-
Sebastián Molina
Oriente Petrolero
-
Darwin Ríos
Guabirá
-
Lorgio Suárez
Guabirá
-
José Paz
Ben Hur
-
Cristian Daniel Jeandet
Instituto
-
Hugo Bargas
Oriente Petrolero
-
Sergio Galarza
Sport Boys
-
Amílcar Sánchez
Jorge Wilstermann
-
Víctor Melgar
The Strongest
-
Ronald Rivero
Sport Boys
-
Juan Noe
Real Potosí
-
Pablo Pedraza
Real Potosí
-
Ronald Segovia
San José
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware