ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Eredivisie
Premier League
La Liga
World Cup
Serie A
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Vangelis Pavlidis
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
17 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
28 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+13 punten
22 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
25 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
Brazil Serie A
Wesley
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
1 Gegeven doelpunten
Beste verdediging
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 689
teams
w
1 189 494
Spelers
z
63 449
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 421 978
Spellen
v
1 514 817
Wedstrijdverslagen
F
983 211
Foto's
G
1 119 719
Video's
t
23 342
Stadions
y
14 430
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
4
TV
3
La Liga
Holand 2nd Div.
Serie A
1.87
3.84
3.70
D2
D36
FC Emmen
Helmond Sport
29/04 - 19:00
4.07
3.98
1.76
D2
D36
FC Utrecht
B
ADO Den Haag
29/04 - 19:00
2.38
3.46
3.60
SA
D34
Genoa
Cagliari
29/04 - 19:45
1.42
5.23
8.40
D1
D33
Barcelona
Valencia
29/04 - 20:00
1.87
3.84
3.70
D2
D36
FC Emmen
Helmond Sport
29/04 - 19:00
4.07
3.98
1.76
D2
D36
FC Utrecht
B
ADO Den Haag
29/04 - 19:00
1.42
5.23
8.40
D1
D33
Barcelona
Valencia
29/04 - 20:00
1.42
5.23
8.40
D1
D33
Barcelona
Valencia
29/04 - 20:00
1.87
3.84
3.70
D2
D36
FC Emmen
Helmond Sport
29/04 - 19:00
4.07
3.98
1.76
D2
D36
FC Utrecht
B
ADO Den Haag
29/04 - 19:00
2.38
3.46
3.60
SA
D34
Genoa
Cagliari
29/04 - 19:45
Vorskla
Ukraine
m
Poltava
m
gevestigd in 1955
A
menu
Overboekingen 2018/19
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
1979/1980
1978/1979
1977/1978
1976/1977
1975/1976
1974/1975
1973/1974
1972/1973
1971/1972
1970/1971
1969/1970
1968/1969
1967/1968
1966/1967
1965/1966
1964/1965
1963/1964
1962/1963
1961/1962
1960/1961
1959/1960
1958/1959
1957/1958
1956/1957
1955/1956
1954/1955
IN 2.57 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Aderinsola Eseola
Kairat
800 mil €
Taulant Seferi
KF Tirana
500 mil €
Vasyl Kravets
Leganés
500 mil €
Adis Jahović
FC Wil 1900
400 mil €
Ennur Totre
KF Tirana
250 mil €
Ardit Toli
KF Tirana
120 mil €
Artur Zahorulko
Shakhtar Donetsk
-
Yuriy Hluschuk
Shakhtar Donetsk
-
Mykola Matvienko
Shakhtar Donetsk
-
Artem Gabelyuk
Spartaks
-
Evgen Martynenko
Chornomorets
-
Ihor Kyslov
Zirka
-
Mikhail Sergiychuk
FC Veres
-
Yurii Hlushko
KS Pelikan
-
Danylo Kanevtsev
Chornomorets
-
Semen Kliuchyk
Chornomorets
-
Artur Zahorulko
Shakhtar Donetsk
-
Mykhaylo Udod
Dynamo Kyiv
-
Denys Vasyn
Chornomorets
-
Aleksandr Kobakhidze
Goztepe
-
Ruslan Stepanyuk
Zhetysu
-
Vladyslav Kulach
Shakhtar Donetsk
-
Marian Mysyk
FC Stal
-
Vladyslav Kulach
Shakhtar Donetsk
-
Artur
Internacional
-
Dmytro Shcherbak
Poltava
-
Luizão
FC Porto
-
Zurab Ochihava
Dynamo Kyiv
-
Rubin Hebaj
Domzale
-
Andrii Stryzhak
Arsenal Kyiv
-
Volodymyr Baenko
FK Buxoro
-
Serhiy Kravchenko
Hirnyk-Sport
-
Vladyslav Kulach
Budapest Honvéd
-
Danylo Kanevtsev
Metalist 1925 Kharkov
-
Denis Glavina
Dnipro
-
Adrian Pukanych
Shakhtar Donetsk
-
Juanma García
Liverpool
-
Bogdan Vaštšuk
FCI Levadia
-
Ibrahim Kane
AS Black Stars
-
Yurii Kozyrenko
Dynamo Kyiv
-
Mikhail Stelmakh
Karpaty
-
Todor Petrović
FK Vozdovac
-
Oleksiy Chychykоv
Lokomotiv
-
Edin Šehić
Hajduk Split
-
Yevhen Opanasenko
Konyaspor
-
Oleksiy Antyukhin
Dynamo Kyiv
-
Pavlo Rebenok
Torpedo Zhodino
-
Mykola Kvasnyi
SC Tavriya
-
Oleksiy Dovgiy
Metalist
-
Dmytro Khlyobas
Dynamo Kyiv
-
Yuriy Kolomoets
PFC Oleksandriya
-
Aleqsandr Kobakhidze
Dnipro
-
Volodymyr Musolitin
CSKA Kyiv
-
Volodymyr Musolitin
Chornomorets
-
Andriy Pyatov
Shakhtar Donetsk
-
Evgeniy Pisotskiy
Metalurh Zaporizhya
-
Hennadiy Orbu
Sokol Saratov
-
Igor Gonchar
FK Senica
-
Mladen Bartulović
Dnipro
-
Oleksiy Dityatjev
Olimpik Donetsk
-
Anton Shynder
Shakhtar Donetsk
-
Yevhen Budnik
Metalist
-
Yevhen Budnik
Slovan Liberec
-
Ihor Shvets
Borysfen
-
Yuriy Kolomoets
MTK
-
Bogdan Shust
Volyn
-
Oleksandr Svystunov
FC Soyuz
-
Vitaliy Samoilov
Dynamo Kyiv
-
Vyacheslav Sharpar
Atyrau
-
Sergiy Myakushko
Dynamo Kyiv
-
Oleksandr Chyzhov
Okzhetpes
-
Tymur Pohranichnii
Dynamo Kyiv
-
Sergii Kosovskyi
Dynamo Kyiv
-
Gegam Kadimyan
Zorya
-
Ivan Krivoshenko
Illichivets
-
Vitaliy Samoilov
Dynamo Kyiv
-
Maksym Degtyarev
Metalurh Donetsk
-
Oleh Golodyuk
Karpaty
-
Yevhen Zarichnyuk
FC Milsami Orhei
-
Yevhen Budnyk
Slovan Liberec
-
Dmytro Khlyobas
Dynamo Kyiv
-
Andriy Pylyavskiy
Rubin Kazan
-
Artur Zagorulko
Shakhtar Donetsk
-
Sanzhar Tursunov
Umm-Salal
-
Igor Perduta
Nyva Ternopil
-
Andro Giorgadze
Merani Martvili
-
Amilcar Codjovi
Ayia Napa
-
Ricardo Lopes
JEF United
-
Lucas Ramires
Esportivo
-
Denys Taraduda
Dnipro
-
Ibrahim Kane
Qingdao Jonoon
-
Tiago Santana
Metropolitano
-
Danyil Ermolov
Metalist
-
Najeeb Yakubu
Ilves Tampere
-
Thiago Rosa
Guarani-SC
-
Rodel Richards
Hebar
-
Vladen Yurchenko
Riga FC
-
Yehor Klymenchuk
Olimpik Donetsk
-
Gjoko Zajkov
Slavia
-
Andriy Batsula
Dinamo Minsk
-
Denys Oliynyk
SJK
-
Artem Kulakovskyi
Hirnyk-Sport
-
Maksym Melnychuk
Inhulets Petrove
-
Gabriel Nazário
Figueirense
-
Andrii Kravchuk
Torpedo
-
Maksym Melnychuk
Dynamo Kyiv
-
Yurii Kozyrenko
Isloch
-
Sofiane Melliti
Gaziantepspor
-
Petro Kondratyuk
Stal Alchevsk
-
Sambou Sissoko
RFC Seraing
-
Mykola Kovtalyuk
FC Dila
-
Serhii Miakushko
Kolos Kovalivka
-
Silvio Vokrri
Din. Tirana
-
Taras Galas
MFA Munkacs
-
Anton Hlushchenko
Shakhtar Donetsk
-
Catalin Lichioiu
FC Nistru
-
Ahmed Januzi
KS Besa
-
Pape N'diaye
Vorskla
-
Viktor Korniienko
Shakhtar Donetsk
-
Denys Kulakov
Chornomorets
-
Vladyslav Ostrovskyi
Metalist 1925 Kharkov
-
Hennadiy Medvedyev
Cherkashchyna-Akademiya
-
Denis Glavina
Dynamo Kyiv
-
Denys Onyschenko
Tom Tomsk
-
Volodymyr Popov
Saturn
-
Felipe Rodrigues
Grêmio Novorizontino
-
Najeeb Yakubu
Niger Tornadoes
-
Marlyson
Figueirense
-
Serhiy Yavorskiy
Mariupol
-
Ivan Pešić
Kaysar
-
Luizão
FC Porto
-
Georgi Tsitaishvili
Dynamo Kyiv
-
Bradley de Nooijer
Viitorul Constanta
-
Olivier Thill
Ufa
-
Oleksandr Kozhevnikov
Mariupol
-
Vladyslav Vakula
Shakhtar Donetsk
-
Mykyta Tatarkov
FC Lviv
-
Bohdan Chuiev
Dynamo Kyiv
-
Myroslav Mazur
Arsenal Kyiv
-
Renan Oliveira
FC Lviv
-
Vladyslav Priymak
FC Lviv
-
Artem Nedolya
FC Lviv
-
Jonatan Lima
FC Lviv
-
Herman Penkov
Olimpik Donetsk
-
Sergej Liulka
FC Lviv
-
Taras Dmytruk
Dynamo Kyiv
-
Valeriy Bondarenko
Shakhtar Donetsk
-
Ivan Pešić
Voluntari
-
Andriy Guzenko
Krylya Sovetov
-
Yuriy Mokrytsky
Spartak Ivano-Frankivsk
-
Oleksandr Holovko
Dynamo Kyiv
-
Oleksiy Antyukhin
SC Tavriya
-
Vitaliy Samoilov
Baltika Kaliningrad
-
Serhiy Bezhenar
Arsenal Kyiv
-
Ibriam Yusuf Dail
Etar Tarnovo
-
Oleg Morgun
Etar Tarnovo
-
Yordan Petkov
Etar Tarnovo
-
Ivan Shariy
FC Nyva Vinnytsya
-
Bogdan Kushnirenko
MFK Mykolaiv
-
Joonas Tamm
Desna
-
Yohana Mkomola
Inhulets Petrove
-
Artem Kulakovskyi
Dynamo Kyiv
-
Vladyslav Sydorenko
FC Uzhhorod
-
Vincent Thill
Nacional
-
Lucas Rangel
KuPS
-
Ivan Shariy
FC Zimbru
-
David Puclin
Slaven
-
Ivan Yaremchuk
Spartak Ivano-Frankivsk
-
Tsykhmeystruk
Zorya
-
Chukwudi Nworgu
Metalurh Donetsk
-
Dmytro Brovkin
FC Obolon
-
Yuriy Tselykh
Metalurh Zaporizhya
-
Volodymyr Olefir
Spartak Sumy
-
Shevelyukhin
Kryvbas
-
Anton Monakhov
Uralan
-
Denys Stoyan
Chornomorets
-
Oleksandr Donets
Polissya
-
Vitaliy Postransky
Kryvbas
-
Tomas Brusko
Dynamo Kyiv
-
Hristijan Kirovski
Karpaty
-
Catalin Lichioiu
Vorskla
-
Sergiu Epureanu
FC Sokol
-
Rasim Kerimov
Nisa Asgabat
-
Ovekov
Arsenal Kyiv
-
Nazar Bayramov
Nisa Asgabat
-
Moses Molongo
FC Volyn
-
Moses Molongo
FC Volyn
-
Sergey Kostyuk
Chornomorets
-
Sergey Kostyuk
Chornomorets
-
Serhiy Dolhansky
Shakhtar Donetsk
-
Andriy Oberemko
Kryvbas
-
Dmitry Osipenko
FC Minsk
-
Ihor Kostyuk
Tyumen
-
Ihor Kostyuk
Dynamo Kyiv
-
Oleksiy Kurylov
SC Tavriya
-
Maksim Karpovich
Dnepr Mogilev
-
Andriy Khomyn
Dynamo Kyiv
-
Pavlo Nesterchuk
FC Zirka
-
Pavlo Rebenok
Chornomorets
-
Ihor Tymchenko
Metalurh Donetsk
-
Yevhen Selin
Metalist
-
Alban Dragusha
Kosova Prishtinë
-
Bogdan Sarnavskiy
Ufa
-
Ismet Munishi
Flamurtari
-
Oleksandr Rykun
Metalist
-
Kozachenko
FC Obolon
-
Serhiy Artyukh
-
Ivan Yaremchuk
FC Caspiy
-
Mykola Lapko
FC Lviv
-
Aleksandar Stoimirovic
Hajduk Kula
-
Lasha Jakobia
Metalist
-
Sofiane Melliti
CS Hammam-Lif
-
Olekandr Pyschur
Metalist
-
Frontini
U. Barbarense
-
Zoran Pavlovič
Red Bull Salzburg
-
Vitaly Grishin
Dynamo Moskva
-
Vladimir Mikitin
Shakhtar Donetsk
-
Vladislav Lungu
Zimbru
-
Sergei Kuznetsov
Sheriff
-
Denys Kulakov
Chornomorets
-
Yuri Moroz
Zakarpattya
-
Vasyl Sachko
Kryvbas
-
Andriy Boyko
SC Tavriya
-
Yaroshenko
Illichivets
-
Serhiy Velychko
Naftovyk-Ukrnafta
-
Oleh Ostapenko
Banants Yerevan
-
Alexandru Onica
Dacia
-
Artur Zapadnya
Illichivets
-
Igor Timchenko
Metalurh Donetsk
-
Denis Glavina
Dinamo Zagreb
-
Andrius Joksas
FK Zalgiris
-
Lucky Idahor
Dynamo Kyiv
-
Filip Despotovski
Vardar
-
Dmytro Esin
Illichivets
-
Serhiy Kravchenko
Karabakh
-
Jovan Markoski
FK Zeta
-
Valentyn Platonov
Zorya
-
Chichikov
Lokomotiv
-
Robert Grizha
KS Besëlidhja
-
Miroslav Grumic
Mladost
-
Krasnoporov
Illichivets
-
Sasa Djuricic
NK Široki Brijeg
-
Serhiy Motuz
FC Obolon
-
Ahmed Januzi
Besa Kavajë
-
Vitaliy Nesin
Borysfen
-
Oleh Ostapenko
Kryvbas
-
Harrison Omoko
Dynamo Kyiv
-
Oleksandr Zotov
Kryvbas
-
Dolganskiy
Metalurh Donetsk
-
Armend Dallku
Elbasani
-
Ruslan Levyga
Illichivets
-
Panagiotis Lagos
AEK
-
Oleksandr Pindeev
Chornomorets
-
Oleksandr Pindeev
FC Kremin
-
Andriy Kovtun
Belshina
-
Mikhail Makovskiy
FC Hoverla
-
Mladen Bartulović
Croácia
-
Pavlo Rebenok
Metalist
-
Denys Dedechko
Kryvbas
-
Oleg Mishchenko
FC Hoverla
-
Valeri Vorobiev
Dnipro
-
Olexandr Voskobiinyk
Metalurh Donetsk
-
Hennadiy Orbu
Shakhtar Donetsk
-
Oleg Morgun
Shakhtar Donetsk
-
Oleg Morgun
Levski Sofia
-
Vladimir Mikitin
FC Rostov
-
Ihor Kyslov
Metalist
-
Ihor Kyslov
Etar Tarnovo
-
Volodymyr Pyatenko
Metalurh Donetsk
-
Oleg Besarab
FC Nyva Vinnytsya
-
Ciprian Vasilache
FC Bihor Oradea
-
Aleksandr Shibayev
Spartak Moskva
-
Debatik Curri
KF Prishtina
-
Anton Shynder
Shakhtar Donetsk
-
Yevhen Budnyk
Metalist
-
Oleksandr Tkachenko
Dynamo Kyiv
-
Oleg Lyga
Dynamo Kyiv
-
Hryhoriy Yarmash
Dynamo Kyiv
-
Serhiy Siminin
Volyn
-
Andriy Kovtun
Belshina
-
Serhiy Lezhentsev
Chornomorets
-
Andriy Tkachuk
Karpaty
-
Yevhen Pisotsky
Metalurh Zaporizhya
-
Adis Jahović
FC Wil 1900
-
Rusmin Dedič
Rudar
-
Sanzhar Tursunov
Gazovik Orenburg
-
Stanyslav Bohush
Arsenal Kyiv
-
Oleksandr Romanchuk
Arsenal Kyiv
-
Sergey Balanchuk
Dynamo Kyiv
-
Oleksandr Kovpak
Sevastopol
-
Serhiy Loginov
FC Kremin
-
Oleksandr Holovko
Dynamo Kyiv
-
Pavlo Rebenok
Metalist
-
Yuriy Mokrytsky
Zhemchuzhina Sochi
-
Serhiy Zakarlyuka
Arsenal Kyiv
-
Oleksandr Sklyar
FC Zirka
-
Nicolas Careca
Grêmio
-
Volodymyr Dychko
FC Kremin
-
Andriy Guzenko
CSKA Kyiv
-
Andriy Guzenko
MFK Mykolaiv
-
Oleksiy Gorodov
FC Zirka
-
Sandulovic
FK Zemun
-
Ivan Kryvosheyenko
Illichivets
-
Vladyslav Prudius
SKA Rostov
-
Oleksandr Honchar
Borysfen
-
Dmytro Semchuk
CSKA Kyiv
-
Oleksandr Venhlinsky
Dynamo Kyiv
-
Oleg Rypan
FC Kremin
-
Oleg Rypan
Spartak Ivano-Frankivsk
-
Serhiy Amilekhin
FC Zirka
-
Yevhen Selin
Metalist
-
Sergey Timofeev
Alania
-
Serhiy Loboyko
Naftovyk-Ukrnafta
-
Mikhail Makovskiy
Dynamo Kyiv
-
Vladimir Makovskiy
Baltika Kaliningrad
-
Sergey Onopko
MFK Mykolaiv
-
Evgeny Yarovenko
Rotor
-
Yuri Sobol
Samtredia
-
Yuri Sobol
FC Lada
-
Oleksiy Kurylov
Shakhtar Donetsk
-
Emmanuel Okoduwa
First Bank FC
-
Sergiy Silyuk
Zorya
-
Valeriy Kutsenko
Din. Brest
-
Dmytro Eremenko
Metalist
-
Aleksei Savelyev
FC Anzhi
-
Vitali Kobzar
FC Dnipro Cherkasy
-
Aleksandr Agarin
FC Dnipro Cherkasy
-
Rustam Khaidaraliev
Regar-TadAZ
-
Evgen Budnik
Metalist
-
Mykhaylo Kozak
PFC Oleksandriya
-
Vazgen Manasyan
Zenit
-
Dmytro Nepogodov
Metalurh Donetsk
-
Nikolai Kolesov
Olimpia Balti
-
Pavlo Rebenok
Uralan
-
UIT 7.15 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Dmytro Riznyk
Shakhtar Donetsk
3.00 M €
Yevhen Selin
Dynamo Kyiv
2.00 M €
Andriy Pyatov
Shakhtar Donetsk
1.00 M €
Vasyl Kravets
Dnipro-1
800 mil €
Taulant Seferi
Baniyas
250 mil €
Valerii Dubko
Zorya
100 mil €
Maksym Melnychuk
Chornomorets
-
Artem Kulakovskyi
Hirnyk-Sport
-
Herman Penkov
FC Lviv
-
Ardin Dallku
KF Shkendija 79
-
Andrii Stryzhak
Chornomorets
-
Rubin Hebaj
KF Teuta
-
Zurab Ochihava
FCI Levadia
-
Yurii Pavlyk
FC Kremin
-
Evgen Budnik
Kapfenberger SV
-
Vadym Prokopenko
FC Metalurgi Rustavi
-
Yuriy Hluschuk
FC Kremin
-
Vyacheslav Sharpar
Riga FC
-
Aleksandr Kobakhidze
Dnipro-1
-
Sergiy Chenbay
FC Kremin
-
Igor Honchar
FC Lviv
-
Volodymyr Odariuk
Hirnyk-Sport
-
Bogdan Shust
Inhulets Petrove
-
Marian Mysyk
Rukh Vynnyky
-
Andro Giorgadze
Zlín
-
Taras Sakiv
Rukh Vynnyky
-
Yuriy Kolomoets
FCI Levadia
-
Yehor Klymenchuk
FC Lviv
-
Radion Posevkin
Hirnyk-Sport
-
Denys Halata
FC Kremin
-
Dmytro Kravchenko
Metalist 1925 Kharkov
-
Jonatan Lima
FC Kremin
-
Ivan Pešić
Voluntari
-
Oleksandr Kozhevnikov
Mariupol
-
Najeeb Yakubu
Lugo
-
Renan Oliveira
FC Lviv
-
Edin Sehic
NK Rudes
-
Yurii Kozyrenko
Hirnyk-Sport
-
Artem Bilyi
VPK-Ahro Shevchenkivka
-
Sergej Liulka
Metal Kharkiv
-
Todor Petrović
Inter Zapresic
-
Myroslav Mazur
Umea
-
Renan Oliveira
Gil Vicente
-
Valery Kurelekh
FC Kremin
-
Yevhen Zarichnyuk
MFK Mykolaiv
-
Sergii Kosovskyi
Ahrobiznes
-
Artur
Kesla FK
-
Artem Habelyuk
Pyunik
-
Evgen Martynenko
Chornomorets
-
Volodymyr Baenko
FCI Levadia
-
Oleksandr Svystunov
Borysfen
-
Vitaliy Samoilov
Baltika Kaliningrad
-
Vitaliy Samoilov
Sokol Saratov
-
Dmytro Nepogodov
Tobol
-
Maksym Degtyarev
Poltava
-
Serhiy Siminin
PFC Oleksandriya
-
Mladen Bartulovic
Miedz Legnica
-
Oleh Golodyuk
Karpaty
-
Yuriy Kolomoets
MTK
-
Tymur Pohranichnii
FC Kazanka
-
Vitaliy Samoilov
Dynamo Kyiv
-
Oleksiy Dityatjev
Karpaty
-
Aleksandr Kobakhidze
Goztepe
-
Moses Molongo
Slovan Bratislava
-
Evgen Budnik
Dinamo Minsk
-
Evgen Budnik
Slovan Liberec
-
Oleksiy Dovgiy
Stal Dneprodzerzhinsk
-
Oleksiy Chychykоv
Lokomotiv
-
Andriy Batsula
Zirka
-
Andriy Batsula
FC Kremin
-
Andriy Batsula
FC Kremin
-
Sanzhar Tursunov
Al Kharaitiyat
-
Jemal Kizilatesh
Arsenal Kyiv
-
Vahe Sarkisyan
FC Kremin
-
Vladislav Bobrov
Gelios Kharkiv
-
Roman Kunev
Hirnyk-Sport
-
Oleksandr Maksymenko
Hirnyk-Sport
-
Danylo Kanevtsev
Metalist 1925 Kharkov
-
Myroslav Mazur
FC Sfintul Gheorghe
-
Oleksandr Garbar
Bystrzyca Katy Wroclawskie
-
Mikhail Stelmakh
CSKA Kyiv
-
Oleksiy Chychykоv
Zirka
-
Gegam Kadimyan
Arsenal Kyiv
-
Mykhaylo Udod
Avangard Kramatorsk
-
Oleh Ostapenko
Chornomorets
-
Arsenij Protcyshyn
FC Sumy
-
Oleksandr Kovpak
FC Dnipro Cherkasy
-
Oleg Barannik
Poltava
-
Andriy Tkachuk
Aqjaik
-
Oleg Barannik
Girnyk Kryvyi Rig
-
Bogdan Sarnavskiy
FC Veres
-
Ahmed Januzi
KF Prishtina
-
Vitaliy Ryabushko
Skala Stryi
-
Bogdan Melnyk
Kisvárda
-
Artur Zagorulko
Olimpik Donetsk
-
Mikhail Sergiychuk
Desna
-
Ibrahim Kane
Qingdao Jonoon
-
Danylo Kravchuk
Inhulets Petrove
-
Gjoko Zajkov
CS U Craiova
-
Olivier Thill
Eyupspor
-
Najeeb Yakubu
Ilves Tampere
-
Ennur Totre
KF Shkendija 79
-
Semen Kliuchyk
Orleta Radzyn
-
Inal Chertkoev
Chornomorets
-
Maksym Melnychuk
Inhulets Petrove
-
Vitalii Morokhovets
Zorya
-
Gabriel Nazário
Caravaggio
-
Denys Halata
FC Kremin
-
Bogdan Kushnirenko
Polissya
-
Lucas Rangel
Riga FC
-
David Puclin
NK Varazdin
-
Yurii Kozyrenko
Inhulets Petrove
-
Vladyslav Vakula
Shakhtar Donetsk
-
Aderinsola Eseola
Hebar
-
Vincent Thill
AIK
-
Kyrylo Protsyshyn
FC Sumy
-
Najeeb Yakubu
Ilves Tampere
-
Yurii Hlushko
Epitsentr Dunaivtsi
-
Armend Dallku
KF Prishtina
-
Yurii Kozyrenko
Isloch
-
Mykhaylo Hurka
FC Hoverla
-
Sofiane Melliti
Gaziantepspor
-
Oleksandr Pershin
Arsenal Kyiv
-
Ivan Krivoshenko
Kolos Kovalivka
-
Vladen Yurchenko
Metalist 1925 Kharkov
-
Yan Vichnyi
Chornomorets
-
Mykhailo Kulyk
FC Veres
-
Yevhen Stadnik
Metta/LU
-
Maksym Parkhomenko
FK Tukums 2000
-
Ahmed Januzi
KS Besa
-
Serhiy Radevich
Fenix-Illichovets
-
Danylo Tuzenko
Hirnyk-Sport
-
David Puclin
Nantong Zhiyun
-
Ricardo Lopes
Suwon FC
-
Vincent Thill
Sabah
-
Denys Oliynyk
LNZ Cherkasy
-
Daniil Melnyk
Nyva Buzova
-
Radion Posyevkin
Hirnyk-Sport
-
Kyrylo Knysh
Alit Ozarow
-
Andrii Kravchuk
Cork City
-
Artem Kulakovskyi
PFC Oleksandriya
-
Ernest Babeshko
Sparta Kolín
-
Joonas Tamm
Steaua Bucareste
-
Mykyta Tatarkov
Pyunik
-
Amilcar Codjovi
Ayia Napa
-
Valerii Dubko
Chornomorets
-
Vladyslav Gromenko
Rubikon
-
Oleksandr Kozhevnikov
Hirnyk-Sport
-
Dmytro Shcherbak
SK Poltava
-
Leon Gladkovskyi
FK Vovchansk
-
Denys Rudenko
SK Poltava
-
Yurii Kozyrenko
Isloch
-
Denys Halata
FC Kremin
-
Danylo Kanevtsev
Metal Kharkiv
-
Vladyslav Kulach
Dynamo Kyiv
-
Yevhen Opanasenko
Inhulets Petrove
-
David Puclin
ADO Den Haag
-
Yurii Kozyrenko
Isloch
-
Denys Vasyn
Inhulets Petrove
-
Bohdan Chuiev
Hirnyk-Sport
-
Taras Dmytruk
Hirnyk-Sport
-
Oleg Lyga
Chaika Petropavlivska
-
Artem Bilyi
FK Vovchansk
-
Vladyslav Priymak
Volyn
-
Kiril Fesiun
Kolos Kovalivka
-
Juanma García
Jove Español
-
Denys Taraduda
FK Vovchansk
-
Oleksandr Holovko
Dynamo Kyiv
-
Oleksiy Antyukhin
SC Tavriya
-
Oleg Morgun
Etar Tarnovo
-
Joonas Tamm
FC Flora
-
Lucas Rangel
Sabah
-
Olivier Thill
Eyupspor
-
Vincent Thill
Orebro SK
-
Oleksandr Kozhevnikov
Narva Trans
-
Ivan Pešić
Dinamo Minsk
-
Ihor Kyslov
Zirka
-
Luizão
Bahia
-
Ibriam Yusuf Dail
Spartak Varna
-
Oleksandr Chyzhov
SK Poltava
-
Vladyslav Sydorenko
Mynai
-
Anton Yaremenko
Naftovyk-Ukrnafta
-
Yuriy Ivanochko
FC Veres
-
Mykola Kvasnyi
FC Sumy
-
Luizão
Bahia
-
Serhii Ichanskii
Cherkashchyna-Akademiya
-
Pape N'diaye
SCR Altach
-
Ivan Shariy
Etar Tarnovo
-
Vincent Thill
AIK
-
Volodymyr Musolitin
CSKA Kyiv
-
Shevelyukhin
Zakarpattya
-
Vladimir Milenkovic
FK Radnik
-
Serhiy Dolhansky
Metalurh Donetsk
-
Konstantin Yaroshenko
Illichivets
-
Vitaliy Onopko
FC Obolon
-
Ruslan Golovanev
FC Tiraspol
-
Alban Dragusha
Baku FK
-
Debatik Curri
Gençlerbirliği
-
Serhiy Bejenar
Erzurumspor
-
Filip Despotovski
FC Volyn
-
Anton Monakhov
SC Tavriya
-
Denis Glavina
Arka Gdynia
-
Vladislav Lungu
Celje
-
Ferents
PFC Oleksandriya
-
Sergey Chernyak
Inter Baku
-
Roman Chumak
FC Kremin
-
Ivan Romanchuk
FC Kremin
-
Rudchenko
FC Stal
-
Vladimir Mazyar
Dnipro
-
Andriy Boyko
Zakarpattya
-
Sergey Kostyuk
Chornomorets
-
Sergey Kostyuk
FK Atyrau
-
Ismet Munishi
KF Laçi
-
Valentyn Platonov
Zakarpattya
-
Oleg Rypan
Spartak Ivano-Frankivsk
-
Oleg Rypan
MFK Mykolaiv
-
Serhiy Amilekhin
Naftovyk-Ukrnafta
-
Pavlo Nesterchuk
MFK Mykolaiv
-
Ihor Tymchenko
Chornomorets
-
Guvanch Ovekov
Arsenal Kyiv
-
Sergey Timofeev
FC Nyva Ternopil
-
Vladyslav Prudius
Baltika Kaliningrad
-
Denys Kulakov
Dnipro
-
Andriy Khomyn
Kopetdag Asgabat
-
Viktor Dotsenko
Chornomorets
-
Oleksandr Honchar
Borysfen
-
Hryhoriy Yarmash
Zorya
-
Alexandru Onica
FC Dacia
-
Ihor Kostyuk
Dynamo Kyiv
-
Ihor Kostyuk
Zakarpattya
-
Volodymyr Karetnyk
FC Dnipro Cherkasy
-
Mykola Lapko
Spartak Ivano-Frankivsk
-
Yuriy Mokrytsky
Spartak Ivano-Frankivsk
-
Yuriy Mokrytsky
PFC Oleksandriya
-
Oleksandr Venhlinsky
Metalurh Donetsk
-
Roman Loktionov
Stal Alchevsk
-
Volodymyr Olefir
Kryvbas
-
Chyzhov
Shakhtar Donetsk
-
Yordan Petkov
Lokomotiv Sofia
-
Vitaly Grishin
Khimki
-
Vladimir Mikitin
FC Rostov
-
Valeri Vorobiev
Kryvbas
-
Denis Glavina
Dnipro
-
Andrius Joksas
FK Zalgiris
-
Denis Stoyan
SC Tavriya
-
Serhiy Motuz
Dnipro
-
Pavlo Rebenok
Metalist
-
Zoran Pavlovič
Slovan Bratislava
-
Frontini
U. Barbarense
-
Olekandr Pyschur
FC Volyn
-
Kravchenko
Dynamo Kyiv
-
Miroslav Grumic
FK Banat
-
Denis Glavina
Dinamo Zagreb
-
Yaroshenko
Illichivets
-
Andriy Mysiaylo
FC Kremin
-
Melaschenko
Dynamo Kyiv
-
Ivan Yaremchuk
Spartak Ivano-Frankivsk
-
Sofiane Melliti
Gaziantepspor
-
Okoduwa
Arsenal Kyiv
-
Lasha Jakobia
Metalist
-
Oleh Ostapenko
Banants Yerevan
-
Rasim Kerimov
FK Ahal Annau
-
Valter Androšić
FC Admira
-
Nazar Bayramov
Karvan
-
Moses Molongo
FC Volyn
-
Tomas Brusko
FC Union
-
Vitaliy Postransky
Metalurh Zaporizhya
-
Chukwudi Nworgu
Beitar Jerusalem
-
Denys Onyschenko
Zorya
-
Dmytro Brovkin
AC Oulu
-
Sergiu Epureanu
Kryvbas
-
Oleksandr Donets
Zakarpattya
-
Catalin Lichioiu
Vostok
-
Harrison Omoko
FC Volyn
-
Ruslan Solyanik
Kryvbas
-
Serhiy Pshenichnikh
SFC Opava
-
Oleksandr Zotov
Metalurh Donetsk
-
Sasa Djuricic
SC Tavriya
-
Robert Grizha
Besa Kavajë
-
Ruslan Levyga
Chornomorets
-
Serhiy Dyachenko
FC Stal
-
Serhiy Artyukh
Stal Alchevsk
-
Yuriy Tselykh
Zakarpattya
-
Volodymyr Dychko
Naftovyk-Ukrnafta
-
Aleksandr Shibayev
Spartak Moskva
-
Panagiotis Lagos
Apollon Smyrnis
-
Yevhen Budnyk
Slovan Liberec
-
Maksim Marusich
Karpaty
-
Oleksiy Kurylov
Metalurh Zaporizhya
-
Sergiy Silyuk
Araz
-
Andriy Dilay
FC Zirka
-
Sergei Kuznetsov
Sheriff
-
Oleksandr Harbar
Bystrzyca Katy Wroclawskie
-
Hristijan Kirovski
Vardar
-
Adis Jahović
HNK Rijeka
-
Sergey Balanchuk
Metalist
-
Oleksandr Polunitskiy
Desna
-
Artur Zapadnya
Metalurh Zaporizhya
-
Rusmin Dedič
Olimpija Ljubljana
-
Maksym Lavrenyuk
Naftovyk-Ukrnafta
-
Aleksandr Vasin
Shakhtar Donetsk
-
Evgeniy Peskov
MFK Mykolaiv
-
Valeriy Kutsenko
FC Minsk
-
Evgen Budnik
Slovan Liberec
-
Pavlo Rebenok
Chornomorets
-
Ciprian Vasilache
Gangwon
-
Viktor Dotsenko
Karpaty
-
Serhiy Vovkodav
Illichivets
-
Yevhen Pisotsky
Zaria Balti
-
Jovan Markoski
FK Napredak
-
Sanzhar Tursunov
Umm-Salal
-
Oleksiy Antyukhin
SC Tavriya
-
Evgeny Tkachuk
Zorya
-
Mykyta Vovchenko
FC Kremin
-
Mykyta Vovchenko
Obolon-Brovar
-
Mykyta Vovchenko
Poltava
-
Ihor Radchenko
FC Sumy
-
Ihor Shvets
Desna
-
Oleg Mishchenko
Amkar
-
Yevhen Budnik
Stal Dneprodzerzhinsk
-
Oleksandr Matviyiv
Illichivets
-
Serhiy Vovkodav
FC Kremin
-
Oleksandr Holovko
Dynamo Kyiv
-
Oleksiy Kazakov
Bystrzyca Katy Wroclawskie
-
Hennadiy Orbu
Sokol Saratov
-
Denys Dedechko
Astana
-
Evgen Budnik
Stal Dneprodzerzhinsk
-
Serhiy Loginov
Volyn
-
Yevhen Budnik
Slovan Liberec
-
Volodymyr Musolitin
Kryvbas
-
Vladimir Mikitin
FC Rostov
-
Andriy Guzenko
Krylya Sovetov
-
Lucky Idahor
Inter Baku
-
Maksim Karpovich
Naftan
-
Vazgen Manasyan
FK Obninsk
-
Pavlo Rebenok
Metalist
-
Oberemko
Metalist
-
Oleh Chuvayev
MFK Mykolaiv
-
Nikolai Kolesov
FC Kamaz
-
Krasnopyorov
Metalist
-
Serhiy Kravchenko
FK Tytan
-
Dmitry Osipenko
Shakhtyor
-
Alexandru Onica
FC Dacia
-
Alexandru Onica
Sheriff
-
Andriy Guzenko
FC Irtysh
-
Sandulovic
FK Zemun
-
Serhiy Loboyko
FC Lviv
-
Mikhail Makovskiy
CSKA Kyiv
-
Vladimir Makovskiy
CSKA Kyiv
-
Vitaliy Subochev
Sevastopol
-
Vitali Kobzar
FC Obolon
-
Aleksandr Agarin
FC Dnipro Cherkasy
-
Rustam Khaidaraliev
Lokomotiv Nizhny Novgorod
-
Yevhen Pichkur
PFC Oleksandriya
-
Aleksei Savelyev
Tobol
-
Aleksandar Stoimirovic
Chernomorets
-
Oleg Morgun
Etar Tarnovo
-
Ihor Kyslov
Etar Tarnovo
-
Ihor Kyslov
FC Zirka
-
Oleg Besarab
SFC Opava
-
Volodymyr Pyatenko
SKA-Energia
-
Olexandr Voskobiinyk
Zorya
-
Oleksandr Pindeev
FC Kremin
-
Oleksandr Pindeev
Skonto
-
Vadim Milko
Belshina
-
Hennadiy Orbu
FC Sokol
-
Roman Bezus
Dynamo Kyiv
-
Artem Gromov
Dynamo Kyiv
-
Sergey Onopko
Inter Baku
-
Evgeny Yarovenko
FC Nyva Ternopil
-
Yuri Sobol
Kuban
-
Yuri Sobol
FC Kremin
-
Oleksiy Kurylov
Shakhtar Donetsk
-
Mykhaylo Kozak
Stal Alchevsk
-
Igor Perduta
FC Obolon
-
Ivan Lietava
Spartak Trnava
-
Mikhail Makovskiy
FC Hoverla
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware