ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Holand 2nd Div.
Europa League
Premier League
Eredivisie
World Cup
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
5 Doelpunten
Meeste gescoorde str
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
9 Doelpunten
Meeste gescoorde str
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+11 punten
6 Doelpunten
Meeste gescoorde str
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
7 Doelpunten
Meeste gescoorde str
Brazil Serie A
Wesley
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
1 Doelpunten
Meeste gescoorde str
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 706
teams
w
1 190 087
Spelers
z
63 483
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 422 549
Spellen
v
1 517 689
Wedstrijdverslagen
F
983 796
Foto's
G
1 120 825
Video's
t
23 344
Stadions
y
14 442
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
23
TV
4
Europa League
Premier League
Eredivisie
Holand 2nd Div.
Europa Conference League
La Liga
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
2.23
3.81
3.30
D1
D32
Toulouse
Montpellier
03/05 - 18:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
2.94
3.04
2.88
SA
D35
Torino
Bologna
03/05 - 19:45
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
1.48
4.87
7.45
D1
D32
Lens
Lorient
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
Valencia
Spain
m
Valencia
m
gevestigd in 1919
A
menu
Overboekingen 2016/17
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
1979/1980
1978/1979
1977/1978
1976/1977
1975/1976
1974/1975
1973/1974
1972/1973
1971/1972
1970/1971
1969/1970
1968/1969
1967/1968
1966/1967
1965/1966
1964/1965
1963/1964
1962/1963
1961/1962
1960/1961
1959/1960
1958/1959
1957/1958
1956/1957
1955/1956
1954/1955
1953/1954
1952/1953
1951/1952
1950/1951
1949/1950
1948/1949
1947/1948
1946/1947
1945/1946
1944/1945
1943/1944
1942/1943
1941/1942
1940/1941
1939/1940
1938/1939
1937/1938
1936/1937
1935/1936
1934/1935
1933/1934
1932/1933
1931/1932
1930/1931
1929/1930
1928/1929
1927/1928
1926/1927
1925/1926
1924/1925
1923/1924
1922/1923
1921/1922
1920/1921
1919/1920
1918/1919
IN 862.96 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Gonçalo Guedes
Paris SG
40.00 M €
Jasper Cillessen
Barcelona
35.00 M €
Rodrigo Moreno
Benfica
30.00 M €
Álvaro Negredo
Manchester City
28.00 M €
Joaquín
Real Betis
25.00 M €
Enzo Pérez
Benfica
25.00 M €
Ezequiel Garay
Zenit
24.00 M €
Aymen Abdennour
Monaco
22.00 M €
Geoffrey Kondogbia
Internazionale
22.00 M €
Pablo Aimar
River Plate
21.25 M €
André Gomes
Benfica
20.00 M €
Manuel Fernandes
Benfica
18.00 M €
Éver Banega
Boca Juniors
18.00 M €
Stefano Fiore
Lazio
17.00 M €
Simone Zaza
Juventus
16.00 M €
Kévin Gameiro
Atlético Madrid
16.00 M €
Mouctar Diakhaby
Lyon
15.00 M €
João Cancelo
Benfica
15.00 M €
De los Santos
Málaga
15.00 M €
Maxi Gómez
Celta de Vigo
14.50 M €
Francis Coquelin
Arsenal
14.00 M €
Thierry Correia
Sporting
12.00 M €
Jeison Murillo
Internazionale
12.00 M €
Arizmendi
Deportivo
12.00 M €
Villa
Zaragoza
12.00 M €
Nicolás Otamendi
FC Porto
12.00 M €
Gabriel Paulista
Arsenal
11.00 M €
Marco Di Vaio
Juventus
11.00 M €
Ariel Ortega
River Plate
10.20 M €
Corradi
Lazio
10.00 M €
Santi Mina
Celta de Vigo
10.00 M €
Roberto Soldado
Getafe
10.00 M €
Aderlan Santos
SC Braga
9.50 M €
John Carew
Rosenborg
8.50 M €
Nani
Fenerbahçe
8.50 M €
Marcos André
Valladolid
8.50 M €
André Almeida
Vitória SC
8.00 M €
Víctor Ruiz
Napoli
8.00 M €
Zahovic
Olympiacos
8.00 M €
Miguel
Benfica
8.00 M €
Cristiano Piccini
Sporting
8.00 M €
Shkodran Mustafi
Sampdoria
8.00 M €
Diego Alonso
Gimnasia
7.65 M €
Sergio Canales
Real Madrid
7.50 M €
Del Horno
Chelsea
7.50 M €
Pablo Piatti
Almería
7.50 M €
Neto
Juventus
7.00 M €
Maty Ryan
Club Brugge
7.00 M €
Rodrigo de Paul
Racing Club
6.55 M €
Daniel Wass
Celta de Vigo
6.00 M €
Denis Cheryshev
Villarreal
6.00 M €
Aly Cissokho
Lyon
6.00 M €
Dani Parejo
Getafe
6.00 M €
Adil Rami
Lille
6.00 M €
Fabio Aurelio
São Paulo
6.00 M €
Mehmet Topal
Galatasaray
5.50 M €
Manu Vallejo
Cádiz
5.50 M €
Cenk Ozkacar
Lyon
5.00 M €
Morientes
Liverpool
5.00 M €
Moyá
Mallorca
5.00 M €
Pepelu
Levante
5.00 M €
Rubén Sobrino
Alavés
5.00 M €
Leandro Machado
Internacional
4.20 M €
Hugo Duro
Getafe
4.00 M €
Adrian Ilie
Galatasaray
3.75 M €
João Pereira
Sporting
3.70 M €
Vinícius Araújo
Cruzeiro
3.50 M €
Lucas Orban
Bordeaux
3.50 M €
Ricardo Oliveira
Santos
3.50 M €
Didier Deschamps
Chelsea
3.50 M €
Fernando Gago
Real Madrid
3.50 M €
Claudio López
Racing Club
3.36 M €
Andreas Pereira
Manchester United
3.00 M €
Hélder Postiga
Zaragoza
3.00 M €
Michy Batshuayi
Chelsea
3.00 M €
Diego Alves
Almería
3.00 M €
Fabián Orellana
Celta de Vigo
3.00 M €
Kily González
Zaragoza
2.50 M €
Jonathan Viera
Las Palmas
2.50 M €
Dimitri Foulquier
Granada
2.50 M €
Romário
Flamengo
2.50 M €
Rúben Vezo
V. Setúbal
2.05 M €
Jorge Sáenz
Tenerife
2.00 M €
Yoel Rodríguez
Celta de Vigo
2.00 M €
Simone Zaza
Juventus
2.00 M €
Marco Caneira
Bordeaux
2.00 M €
Sergio Canales
Real Madrid
2.00 M €
Antonio Barragán
Valladolid
1.50 M €
Eduardo Vargas
Napoli
1.50 M €
Álvaro Medrán
Real Madrid
1.50 M €
Pellegrino
Vélez Sarsfield
1.20 M €
Oriol Romeu
Chelsea
1.00 M €
Jeison Murillo
Internazionale
1.00 M €
Giorgi Mamardashvili
Dinamo Tbilisi
850 mil €
Eray Comert
FC Basel
800 mil €
Cenk Ozkacar
Lyon
500 mil €
Danilo Silva
SC Braga
400 mil €
Sergi Canós
Brentford
250 mil €
Giorgi Mamardashvili
Dinamo Tbilisi
200 mil €
Christian Oliva
Cagliari
50 mil €
Vicente Jara
Córdoba
-
Escudero
AD Plus Ultra
-
Rubio
Arenas Getxo
-
Gonzalez
Barcelona
-
Faas Wilkes
Torino
-
Sáenz
Alcoyano
-
Pomar
Alcoyano
-
Cabillo
Alcoyano
-
Mundo
Alcoyano
-
Mangriñan
Deportivo
-
Mañó
Valladolid
-
Villagra
Arenas Getxo
-
Dorlan Pabón
Parma
-
Albiol
Sabadell
-
Iago Herrerín
Al Raed
-
Tiago Ribeiro
Monaco
-
Philippe Senderos
Fulham
-
Florentino
Mallorca
-
José Enrique
Levante
-
García Verdugo
Sabadell
-
Norberto Huezo
Cartagena
-
Cauqual
Real Sociedad
-
Renan
Internacional
-
Seydou Keita
Dalian Aerbin
-
Selim Amallah
Valladolid
-
Sánchez Torres
FC Twente
-
Janos Acht
USFC Tourcoing
-
Justin Kluivert
Roma
-
Waldo
Fluminense
-
Palonés
Gandía
-
Miguel
Castellón
-
Fernando Tirapu
Osasuna
-
José Aveiro
Sportivo Luqueño
-
Muñoz Pérez
Málaga
-
Salvador Ribes
Castellón
-
Ricardo Alós
Sporting Gijón
-
Cayuela
Anderlecht
-
Jon García
Sestao River
-
López
Málaga
-
Giménez
Racing Santander
-
Peter Federico
Real Madrid Castilla
-
Antó
Espanyol
-
Hernández
Castellón
-
Salustiano
Sevilla
-
Timo Hildebrand
VfB Stuttgart
-
Salvador
CD Mestalla
-
Juan Ibáñez
Valencia
-
Aníbal Pérez
Cerro Porteño
-
Miguel Adorno
Racing Club
-
Javi Fuego
Rayo Vallecano
-
Vicente Jara
Córdoba
-
Carlos Delgado
Orihuela
-
Roman Yaremchuk
Club Brugge
-
Luis Pasarín
Celta de Vigo
-
Josep Saló
Levante
-
Nelson Valdez
Rubin Kazan
-
Rubio Repullés
Salamanca
-
Darío Felman
Boca Juniors
-
Juan Ibáñez
CD Mestalla
-
Dídac Vilà
Milan
-
Andrés Guardado
Deportivo
-
Juan Ibáñez
CD Mestalla
-
Costa
Espanyol
-
Vicente Giraldós
Mallorca
-
Ferro
Benfica
-
Geoffrey Kondogbia
Internazionale
-
Hilario
Real Madrid
-
Ñito
Tenerife
-
Abelardo González
Langreo
-
Omar Alderete
Hertha BSC
-
Fabián Estoyanoff
Fénix
-
Nemanja Maksimović
Astana
-
Guilherme Siqueira
Atlético Madrid
-
Seve Goiburu
Espanyol
-
Lillo Castellano
Real Murcia
-
Machicha
SD Compostela
-
Hugo Duro
Getafe
-
Fabián Orellana
Celta de Vigo
-
Gonçalo Guedes
Paris SG
-
Patrick Cutrone
Wolverhampton
-
Domènec Torredeflot
UE de Sants
-
Juan Mena
Hércules
-
Manuel Ángel Botubot
Cádiz
-
José Forment
Castellón
-
Facundo Roncaglia
Celta de Vigo
-
Eray Cömert
Valencia
-
Jason Remeseiro
Levante
-
Álex Carbonell
Córdoba
-
Eliaquim Mangala
Manchester City
-
Jaume Costa
Villarreal
-
Jonathan Viera
Rayo Vallecano
-
Samuel Lino
Atlético Madrid
-
Hugo Viana
Newcastle
-
Alessandro Florenzi
Roma
-
Luciano Vietto
Atlético Madrid
-
Manuel Garcia
CF Molins de Rei
-
Munir El-Haddadi
Barcelona
-
Mario Suárez
Watford
-
Martín Montoya
Barcelona
-
Denis Cheryshev
Villarreal
-
Zakaria Bakkali
PSV
-
Daniel Angulo
Huracan SC
-
Cristian Rivero
Valencia
-
Rubén Ciraolo
Newell´s Old Boys
-
Álvaro Negredo
Manchester City
-
Filipe Augusto
Rio Ave
-
Bruno Zuculini
Manchester City
-
Kurt Jara
Wacker Innsbruck 1915
-
Nico González
Barcelona
-
Edinson Cavani
Manchester United
-
Ilaix Moriba
RB Leipzig
-
Yoel Rodríguez
Celta de Vigo
-
Rodrigo
Benfica
-
André Gomes
Benfica
-
Samu Castillejo
Milan
-
Idígoras
Puebla
-
Eliaquim Mangala
Manchester City
-
Taltavull
Castellón
-
Gabriel Suñer
Mallorca
-
Hélder Costa
Leeds United
-
José Manuel Sempere
Espanyol
-
García Verdugo
Valladolid
-
Raimundo Aguilera
Portuguesa
-
Denis Cheryshev
Real Madrid
-
Guilherme Siqueira
Atlético Madrid
-
Juanlu Hens
Lleida Esportiu
-
Sándor Kocsis
Barcelona
-
Pedro López
Valladolid
-
Lassina Sangaré
CD Paracuellos
-
Ilaix Moriba
RB Leipzig
-
Bryan Gil
Tottenham
-
Ramírez
Real Madrid
-
García-Verdugo
Sabadell
-
Emiliano Moretti
Parma
-
Pizzi
Tenerife
-
Nico Olivera
Defensor Sporting
-
Wilmar Cabrera
Millonarios
-
Miguel Bossio
Peñarol
-
Stefan Schwarz
Fiorentina
-
Keita
Marseille
-
Óscar Téllez
Alavés
-
Guillermo Gorostiza
Athletic
-
Simón Lecue
Real Madrid
-
Inaki
Real Sociedad
-
Cristiano Lucarelli
Atalanta
-
Mora
Levante
-
Mario Kempes
River Plate
-
Francesco Tavano
Empoli
-
Goran Vlaović
Padova
-
Marco Caneira
Bordeaux
-
Reveillere
Rennes
-
Butelle
Metz
-
Víctor Aristizábal
Atlético Nacional
-
Romário
Flamengo
-
Viola
Corinthians
-
Marcelinho Carioca
Corinthians
-
Mario Kempes
Rosario Central
-
Vicente Asensi
Burjassot
-
Andoni Zubizarreta
Barcelona
-
Leonardo
São Paulo
-
Voro
Tenerife
-
Quique
Galáctico Pegaso
-
Lubos Penev
CSKA Sofia
-
Predrag Mijatovic
Partizan
-
Oleg Salenko
CD Logroñés
-
Campagnuolo
Deportivo Español
-
Dennis Serban
Steaua
-
Sabin Ilie
Kocaelispor
-
Ricardo Costa
Lille
-
Djukic
Deportivo
-
Frank Arnesen
Ajax
-
Alain Roche
Paris SG
-
Enrique Collar
Atlético Madrid
-
Johnny Rep
Ajax
-
Rainer Bonhof
B.M´gladbach
-
Fernando Morena
Peñarol
-
Kurt Jara
Wacker Innsbruck 1915
-
Kurt Welzl
AZ Alkmaar
-
Saura
Castellón
-
Cristián
Villajoyosa
-
Miodrag Belodedici
FK Crvena Zvezda
-
Jocelyn Angloma
Internazionale
-
Joachim Björklund
Rangers
-
Hugo Viana
Newcastle
-
Alexis
Getafe
-
Parri
Villarreal
-
De los Santos
Atlético Madrid
-
De los Santos
Mallorca
-
Gerard
Barcelona
-
Kluivert
Newcastle
-
Fernando Cáceres
Boca Juniors
-
Juanfran
Levante
-
José Ignacio
CD Logroñés
-
Romero
CD Logroñés
-
Oscar
Barcelona
-
Palmer
Burgos
-
Domínguez
Rubin Kazan
-
Bruno
Almería
-
Juan Manuel Mata
Real Madrid Castilla
-
Helguera
Real Madrid
-
Sunny Stephen
Poli Ejido
-
Nikola Zigic
Racing Santander
-
Maduro
Ajax
-
Curro Torres
Real Murcia
-
Carleto
Santos
-
César Sánchez
Tottenham
-
Mathieu
Toulouse
-
Ángel Dealbert
Castellón
-
Gerardo
Villarreal
-
Salva
Atlético Madrid
-
Jorge López
Villarreal
-
Jorge López
Mallorca
-
Rufete
Málaga
-
Sissoko
Auxerre
-
Vicente
Levante
-
Juan Sánchez
Celta de Vigo
-
Mista
Tenerife
-
Xisco
Recreativo
-
Iñaki
Valladolid
-
Edu
Arsenal
-
Canobbio
Peñarol
-
Baraja
Atlético Madrid
-
Marchena
Benfica
-
Regueiro
Racing Santander
-
Valery Karpin
Real Sociedad
-
Andrés Palop
Villarreal
-
Cañizares
Real Madrid
-
Rangel
Burjassot
-
Roberto Ayala
Milan
-
Carboni
Roma
-
Curro Torres
Tenerife
-
David Navarro
Valencia
-
Garrido
Córdoba
-
Ivan Campo
Valladolid
-
Diarte
Zaragoza
-
Planelles
Real Madrid
-
Walter Marciano
Vasco
-
Héctor Núñez
Nacional
-
Recaman
Espanyol
-
Sastre
Espanyol
-
Zamora
Mallorca
-
Salvador
Osasuna
-
Santi Zubieta
Racing Santander
-
José Ignacio
Logroñés
-
Patxi Ferreira
At. Madrid
-
Ochoa
Real Madrid
-
Menchaca
Arenas Getxo
-
Solsona
Espanyol
-
Óscar Valdez
Platense
-
Juan Carlos
Hércules
-
Macario
Las Palmas
-
Jon García
Málaga
-
Barrachina
Granada
-
Quino
Real Betis
-
Quino
Cádiz
-
Jonas
Grêmio
-
Marro
Athletic
-
Lico
Espanyol
-
Miguel Ángel Soria
Levante
-
González
Elche
-
Jesús Martínez
Racing Club
-
García-Verdugo
Valladolid
-
Joel
Flamengo
-
Ansola
Real Betis
-
Antón
Real Betis
-
Taltavull
Nàstic
-
Antonio Pérez
At. Madrid
-
Manolete
Deportivo
-
Nando Yosu
Racing Santander
-
Marroig
Deportivo
-
Ortuzar
Athletic
-
Petreñas
Arenas Getxo
-
Nacho González
Levante
-
Eskurza
Barcelona
-
José Gálvez
Mallorca
-
Gabriel Popescu
Salamanca
-
Antonio Poyatos
CD Logroñés
-
Guillermo Morigi
Vélez Sársfield
-
Tatono
Real Murcia
-
Telechia
Real Betis
-
Pitarch
Gandía
-
Toni
São José
-
Rommel Fernández
Tenerife
-
Mangriñan
Deportivo
-
Eufemio Cabral
Burgos
-
Luis Milla
Real Madrid
-
Sofiane Feghouli
Grenoble
-
Juan Jose Urruti
Rac. Córdoba
-
Alberto Costa
Montpellier
-
Aritz Aduriz
Mallorca
-
Cristiano Figueiredo
Braga
-
Marius Stankevičius
Sampdoria
-
Padrón
La Salle FC
-
Bertolí
Racing de Ferrol
-
Lelé
Arenas Getxo
-
Lelé
Racing de Ferrol
-
Maqueda
Real Madrid
-
Juan Cruz Sol
Real Madrid
-
Ochotorena
Real Madrid
-
Juan Carlos
Barcelona
-
Engonga
Celta de Vigo
-
Jorge Otero
Celta de Vigo
-
Eloy
Sporting Gijón
-
Roberto
Castellón
-
Roberto
Barcelona
-
Moussa Saïb
Auxerre
-
Sietes
Real Oviedo
-
Luis Flores
Pumas
-
Mazinho
Palmeiras
-
De Santos
Barcelona
-
Goiburu
Barcelona
-
Pesudo
Barcelona
-
José Del Solar
Celta de Vigo
-
Pellicer
Barcelona
-
Serrat
Hércules
-
Serer
Mallorca
-
Elzo
Castellón
-
Domenech
Espanyol
-
Felipe
Real Murcia
-
Carrete
Real Oviedo
-
Manzanedo
Burgos
-
Ribelles
Barcelona
-
Coll
Barcelona
-
Areta II
Barcelona
-
Caeiro
Real Sociedad
-
Suco
Racing Santander
-
Nebot
Real Madrid
-
Nicolás Santacatalina
Sabadell
-
Nieto
Barcelona
-
Morera
Barcelona
-
Badenes
Zaragoza
-
Noguera
Zaragoza
-
Martín
At. Madrid
-
Vila
Barcelona
-
Castellanos
Granada
-
UIT 775.53 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Mendieta
Lazio
48.00 M €
Nicolás Otamendi
Manchester City
44.50 M €
Shkodran Mustafi
Arsenal
41.00 M €
João Cancelo
Juventus
40.40 M €
David Villa
Barcelona
40.00 M €
André Gomes
Barcelona
37.00 M €
Ferrán Torres
Manchester City
33.50 M €
Gonçalo Guedes
Wolverhampton
32.60 M €
Roberto Soldado
Tottenham
30.00 M €
Paco Alcácer
Barcelona
30.00 M €
David Silva
Man. City
28.75 M €
Juan Mata
Chelsea
26.70 M €
Neto
Barcelona
26.00 M €
Claudio López
Lazio
23.00 M €
Yunus Musah
Milan
20.00 M €
Carlos Soler
Paris SG
18.00 M €
Geoffrey Kondogbia
Atlético Madrid
15.00 M €
Raúl Albiol
Real Madrid
15.00 M €
Jordi Alba
Barcelona
14.00 M €
Jeison Murillo
Sampdoria
13.30 M €
Simone Zaza
Torino
12.00 M €
Pablo Aimar
Zaragoza
11.00 M €
Nema Maksimovic
Getafe
10.00 M €
Juan Bernat
Bayern München
10.00 M €
Rodrigo de Paul
Udinese
10.00 M €
Ariel Ortega
Sampdoria
8.00 M €
Francis Coquelin
Villarreal
7.10 M €
Martín Montoya
Brighton & Hove Albion
7.00 M €
Isco
Málaga
6.00 M €
Mathew Ryan
Brighton & Hove Albion
6.00 M €
Aderllan Santos
Al-Ahli Jeddah
5.00 M €
Rúben Vezo
Levante
5.00 M €
Ricardo Oliveira
Real Betis
4.50 M €
Mehmet Topal
Fenerbahçe
4.50 M €
Adil Rami
Milan
4.25 M €
Joaquín Sánchez
Málaga
4.20 M €
Javier Arizmendi
Zaragoza
4.00 M €
Sergio Canales
Real Sociedad
3.50 M €
John Carew
Besiktas
3.50 M €
Maxi Gómez
Trabzonspor
3.00 M €
Andrés Guardado
PSV
2.80 M €
Daniel Wass
Atlético Madrid
2.70 M €
Víctor Ruiz
Villarreal
2.70 M €
Antonio Barragán
Middlesbrough
2.70 M €
Koba Koindredi
Estoril Praia
2.60 M €
Romário
Flamengo
2.50 M €
Kily Gonzalez
Internazionale
2.50 M €
Álvaro Negredo
Besiktas
2.50 M €
Éver Banega
Sevilla
2.50 M €
Dani Parejo
Villarreal
2.25 M €
Uros Racic
Sassuolo
2.20 M €
Fran Navarro
Gil Vicente
2.10 M €
Manuel Fernandes
Besiktas
2.00 M €
Nani
Lazio
2.00 M €
Miguel Ángel Moyá
Getafe
2.00 M €
Facundo González
Juventus
2.00 M €
Simone Zaza
Torino
2.00 M €
Jonathan Viera
Standard Liège
2.00 M €
Rafa Mir
Wolverhampton
2.00 M €
Corradi
Man. City
2.00 M €
Antonio Sivera
Alavés
2.00 M €
Fabián Orellana
Eibar
2.00 M €
John Carew
Roma
2.00 M €
Fernando Gago
Boca Juniors
1.70 M €
Éver Banega
Atlético Madrid
1.50 M €
Adrian Ilie
Alavés
1.50 M €
Pablo Piatti
Espanyol
1.30 M €
Jeison Murillo
Barcelona
1.20 M €
Zakaria Bakkali
Anderlecht
1.20 M €
Aly Cissokho
Liverpool
1.00 M €
Leandro Machado
Sporting
1.00 M €
Jasper Cillessen
NEC
1.00 M €
Andrés Guardado
Bayer Leverkusen
1.00 M €
Aderlan Santos
São Paulo
800 mil €
Manuel Fernandes
Besiktas
800 mil €
Manuel Fernandes
Everton
750 mil €
Yoel Rodríguez
Eibar
750 mil €
Del Horno
Valladolid
625 mil €
Jorge Sáenz
Leganés
400 mil €
Adil Rami
Milan
400 mil €
Fabián Orellana
Eibar
400 mil €
Diego Alves
Flamengo
300 mil €
Enzo Pérez
River Plate
250 mil €
Pablo Piatti
Espanyol
200 mil €
Marco Di Vaio
Monaco
100 mil €
Abraham Cruz
Santa Brígida
-
David Ruiz
Eldense
-
Cifo
Ribarroja CF
-
João Pereira
Hannover 96
-
Robert Ibañez
Granada
-
Sánchez Torres
Roda
-
Rubén Ciraolo
San Lorenzo
-
Rafael Barber
Ontinyent
-
Noguera
Lleida Esportiu
-
Alex Cortell
Olímpic Xàtiva
-
Álex Quintanilla
Barakaldo
-
Jonas
Benfica
-
Cristian del Moral
CF Gavà
-
Cédric Mandjeck
Veria FC
-
José Iglesias
Estudiantes
-
Míchel Herrero
Guangzhou R&F FC
-
Andrés Guardado
PSV
-
Nando García
Sochaux
-
Nando Yosu
Racing Santander
-
Alain Ebwelle
FK Senica
-
Rodrigo de Paul
Racing Club
-
Jorge Beltrán
Ribarroja CF
-
Lucas Orbán
Levante
-
Moisés Valencia
CD Azuaga
-
Sunny
Numancia
-
Vinícius Araújo
Cruzeiro
-
Jorge Giménez
Benidorm
-
Marco Caneira
Sporting
-
Nando Yosu
Athletic
-
Jonay
Univ. Las Palmas
-
Miguel Ángel
Burjassot
-
Taltavull
Castellón
-
Gabriel Suñer
Real Betis
-
Nani
Sporting
-
Cristián Portu
Girona
-
Pantaleón
Las Palmas
-
Maiki Fernández
Eldense
-
Victor Pereira
Real Madrid
-
Raimundo Aguilera
Portuguesa
-
Moisés
AD Ceuta
-
Jorge Giménez
CD Baza
-
Dani Quintana
UD Puçol
-
Galindo
Burjassot
-
Álex López
Nàstic
-
Salva Ruiz
Granada
-
Robert Ibañez
Granada
-
Luismi
Castellón
-
Vinícius Araújo
Cruzeiro
-
Fran Martínez
Real Murcia
-
Lluís Coll
Granada
-
Daniel Angulo
Grecia
-
Cabillo
Alcoyano
-
Federico Cartabia
Deportivo
-
Wilfried Zahibo
Nàstic
-
Borja Gracia
At. Saguntino
-
Jordi Vila
Real Betis
-
Juan Pereira
CD Teruel
-
Jorge Muñoz
UE Sant Andreu
-
Yoel Rodríguez
Rayo Vallecano
-
José Manuel Sempere
Espanyol
-
Idígoras
Alavés
-
García Verdugo
Deportivo
-
Jorge Lombán
Talavera CF
-
Luismi
CD Acero
-
Parri
Albacete
-
Vinícius Araújo
Standard Liège
-
Miguel Adorno
Alavés
-
Paco Alcácer
Getafe
-
Omar
Melilla
-
Chori Domínguez
Rayo Vallecano
-
Cayuela
Castellón
-
Abel López
SCR Peña Deportiva
-
Chupe
Villajoyosa
-
Iván Rubio
Real Oviedo
-
José Luis Miñano
Huracán Valencia
-
Novillo
Tomelloso
-
Raúl Martínez
CF Sóller
-
Pablo Hernández
Swansea City
-
Alex Olsen
Odd
-
Fernando Gago
Vélez Sarsfield
-
Borja Mir
Ribarroja CF
-
Pierrick
Olímpic Xàtiva
-
Pierrick
Burjassot
-
Nicolas Karlamoff
AFC Compiègne
-
Salvador Ribes
Sabadell
-
Zakaria Bakkali
Deportivo
-
Darío Felman
Boca Juniors
-
David García
Gimnástica Segoviana
-
José Pardo
Recreativo
-
Mir
Elche
-
Míchel
Levante
-
Miguel
Orihuela
-
Mangriñan
Deportivo
-
Álex Roig
CP Oliva
-
Pierrick
La Roda
-
Pierrick
La Roda
-
Lluís
Torrent CF
-
Giovanni
Alcoyano
-
Arturo
Orihuela
-
Aníbal
Benidorm
-
Sorribas
Binéfar
-
Esteban
Real Oviedo
-
Jocelyn Angloma
Etoile Morne
-
Bruno Saltor
Brighton & Hove Albion
-
Ángel Dealbert
Kuban
-
Aritz Aduriz
Athletic
-
Hedwiges Maduro
Sevilla
-
Machado
Terrassa
-
Vidagañy
Castellón
-
Voro
Tenerife
-
García Verdugo
Sabadell
-
Palonés
Olímpic Xàtiva
-
César Soriano
Castellón
-
Barila
Barbastro
-
Manu Molina
Recreativo
-
David Escudero
Torrellano Illice CF
-
Seydou Keita
Roma
-
Emilio Terol
Real Murcia
-
Tino
SCR Peña Deportiva
-
Soriano
Sabadell
-
Nicolás Otamendi
Atlético Mineiro
-
Éver Banega
Newell’s Old Boys
-
Dorlan Pabón
São Paulo
-
Mora
Real Oviedo
-
Saavedra
Dénia
-
David López
Villarreal
-
Portu
Albacete
-
Lion Kaak
RKSV Achilles ’29
-
Víctor Ruiz
Villarreal
-
Vicente Guaita
Getafe
-
Ricardo Costa
Al-Sailiya
-
Francis
Eldense
-
Míchel Herrero
Getafe
-
Cifo
Huracán Valencia
-
Jérémy Mathieu
Barcelona
-
Hélder Postiga
Deportivo
-
Federico Cartabia
Córdoba
-
Fabián Estoyanoff
Valladolid
-
Erixon Danso
FC Dordrecht
-
Vila
Real Betis
-
Pla
Sporting Gijón
-
Waldo
Hércules
-
Recaman
Portuguesa-RJ
-
Jara
Córdoba
-
Arnal
Sabadell
-
Claramunt
Castellón
-
Abelardo
Sporting Gijón
-
Aníbal Pérez
Valladolid
-
Barrero
Racing Santander
-
Mañó
Valladolid
-
Faas Wilkes
VVV-Venlo
-
Ximo Forner
Castellón
-
Albert Dalmau
Cádiz
-
Jonathan Viera
Rayo Vallecano
-
Salva Ruiz
Tenerife
-
Joselu
Pobla Mafumet
-
Anselmo
Ribarroja CF
-
Janos Acht
Red Star 93
-
Tino Costa
Spartak Moskva
-
Mundo
Alcoyano
-
Quiliano Gago
Sporting Gijón
-
Miguel Adorno
Levante
-
Kevin Sibille
Castellón
-
Xabi Mayordomo
SD Leioa
-
Álex Centelles
Almería
-
Álex Carbonell
Luzern
-
Paula Nicart
Espanyol
-
Adrià Guerrero
FC Lugano
-
Salva Ruiz
Deportivo
-
Javier Otero
Ribarroja CF
-
Cristiano Piccini
Atalanta
-
Jorge Sáenz
Celta de Vigo
-
Juan Vicente
Getafe
-
Ignacio Ferrer
Catarroja CF
-
Rubén Sobrino
Cádiz
-
Javi Jiménez
Albacete
-
Vicente Esquerdo
Castellón
-
Guillem Molina
Sabadell
-
Kévin Gameiro
Strasbourg
-
Adrià Guerrero
FC Zurich
-
Jorge Sáenz
Marítimo
-
José Ramón Fuertes
Burgos CF
-
Fran Cortijo
UD Alzira
-
Pablo Jiménez
UD Alzira
-
Javi Jiménez
Albacete
-
Cuxart
UD Alzira
-
Fran Villalba
Birmingham City
-
Uros Racic
FC Famalicão
-
Ino Lladosa
Levante
-
Nacho Gil
Ponferradina
-
Jorge Sáenz
Celta de Vigo
-
Santi Mina
Celta de Vigo
-
Victoriano de Santos
Atlético Madrid
-
Álex Carbonell
Fortuna Sittard
-
Fran Navarro
Lokeren
-
Toni Lato
PSV
-
Sito Pascual
Asteras Tripolis
-
Jason Remeseiro
Getafe
-
Adrian Crespo
UD Castellar-Oliveral
-
Theo Markelis
Vicenza
-
Marco Valero
CF Intercity Sant
-
Palmer
Levante
-
Álvaro Medrán
Chicago Fire
-
Greus
Zaragoza
-
Manolete
Hércules
-
Salva Ruiz
Deportivo
-
Nando García
Arka Gdynia
-
Aymen Abdennour
Kayserispor
-
Lee Kang-in
Mallorca
-
David Navarro
Mallorca
-
Sofiane Féghouli
West Ham
-
Edinson Cavani
Boca Juniors
-
Iago Herrerín
AEK Larnaca
-
Samuel Lino
Atlético de Madrid
-
Florentino
AD Plus Ultra
-
Rodrigo Moreno
Leeds United
-
Toni Lato
Mallorca
-
Rubio Repullés
CD Mestalla
-
Emilio Bernad
Racing de Ferrol
-
Charlie Pérez
Castellón
-
Marcos André
Valladolid
-
Samu Castillejo
Sassuolo
-
Gabriel Paulista
Atlético de Madrid
-
César Tárrega
Valladolid
-
Ricardo Alós
Real Murcia
-
Ángel Castellanos
Granada
-
Carles Gil
Aston Villa
-
Salvador
Racing Santander
-
Alepuz
Castellón
-
Juan Ibáñez
CD Mestalla
-
Juan Ibáñez
Tenerife
-
Uros Racic
SC Braga
-
Koba Koindredi
Real Oviedo
-
Álex Blanco
Como
-
Marc Ferris
CD Teruel
-
Cristiano Piccini
Crvena Zvezda
-
Enrique Basauri
Alavés
-
Cristian Rivero
AD Alcorcón
-
Pablo Jiménez
Albacete
-
Jason Remeseiro
Alavés
-
Patricio Pelegrín
Real Murcia
-
Roberto Gil
Calvo Sotelo
-
Nemanja Petrovic
OFK Igalo
-
Eliaquim Mangala
Saint-Étienne
-
Jorge Sáenz
Mirandés
-
Denis Cheryshev
Venezia
-
Valero Serer
Gandía
-
Alessandro Burlamaqui
Badajoz
-
Kurt Jara
Wacker Innsbruck 1915
-
Manu Vallejo
Girona
-
Jorge Sáenz
Leganés
-
Kevin Sibille
Atlético Baleares
-
Miguel Albiol
Real Murcia
-
Manu Vallejo
Alavés
-
Rubén Sobrino
Cádiz
-
Ximo Reig
Ontinyent
-
Tropi
La Hoya Lorca CF
-
Higinio Camarasa
Tomelloso
-
Aaron Acevedo Artes
CF Cullera
-
Cristián Portu
Albacete
-
Federico Cartabia
Braga
-
Mathew Ryan
Genk
-
Basilio
Olímpic Xàtiva
-
Tropi
Recreativo
-
Alain Ebwelle
UD Marbella
-
Federico Cartabia
Deportivo
-
Sito Pascual
La Hoya Lorca CF
-
Eugeni Valderrama
La Hoya Lorca CF
-
Victoriano de Santos
Barcelona
-
Manuel Garcia
CF Molins de Rei
-
Iván Cifuentes
UD Logroñés
-
Vinícius Araújo
Zaragoza
-
Álvaro Medrán
Alavés
-
Nando García
La Hoya Lorca CF
-
Aymen Abdennour
Marseille
-
João Cancelo
Internazionale
-
Nicolás Santacatalina
Castellón
-
Vinícius Araújo
Huesca
-
Jaime Gavilán
Getafe
-
Maiki Fernández
Guijuelo
-
Luis Prados
Valladolid
-
Rai Marchan
Valladolid
-
Javi Fuego
Espanyol
-
Ibrahim Diallo
Eupen
-
Tropi Carbonell
AD Alcorcón
-
Pablo Revert
Ribarroja CF
-
Ibán Edú
Valladolid
-
Álvaro Negredo
Middlesbrough
-
Robert Ibañez
Leganés
-
Lucas Orbán
Genoa
-
Rúben Vezo
Granada
-
Seve Goiburu
Espanyol
-
Josep Saló
Granollers
-
Seve Goiburu
Levante
-
Enrique
Burjassot
-
Manel Lora
FC Vilafranca
-
Sérgi Mut
Villarreal
-
Javi Pérez
CE L´Hospitalet
-
Esteve Peña
Real Avilés
-
Ángel Ovejero
UD Alzira
-
Yoel Rodríguez
Eibar
-
Victor Giner
UD Castellonense
-
Álex Blanco
Zaragoza
-
José Forment
Castellón
-
Ramón Miralles
Córdoba
-
Toni Lato
PSV
-
Vicente Morera
Real Murcia
-
Bernabé Sáenz
Alcoyano
-
Bernabé Sáenz
Alcoyano
-
Vicente Giraldós
Levante
-
Vicente Giraldós
Hércules
-
Vicente Giraldós
Mallorca
-
Carlos Pellicer
Levante
-
Gabriel Uriarte
Alavés
-
José Nebot
Real Betis
-
Alex Centelles
FC Famalicão
-
Toni Lato
Osasuna
-
Chicão
Levante
-
Xabi Mayordomo
UD Alzira
-
Álex Blanco
Alavés
-
Rúben Vezo
Levante
-
Marco Valero
Jumilla
-
Nando García
Extremadura UD
-
Uros Racic
Tenerife
-
Juan Mena
Zaragoza
-
Carlos Iturraspe
Levante
-
Pablo Seguí
AS Saint-Priest
-
Aderllan
Vitória
-
Gonzalo Ferri
UD Alzira
-
Marco Di Vaio
Monaco
-
Sergio Garabato
UD Puçol
-
Nacho Gil
Las Palmas
-
Eugeni Valderrama
Cádiz
-
Aderllan
São Paulo
-
Robert Ibañez
Osasuna
-
Robert Ibañez
Getafe
-
Gonzalo Villar
Elche
-
Nacho Vidal
Osasuna
-
Manuel Ángel Botubot
Cádiz
-
Nacho Gil
Elche
-
Daniel Galán
Catarroja CF
-
Samuel Saiz
At. Saguntino
-
Álvaro Medrán
Rayo Vallecano
-
Juan Mena
Hércules
-
Eugeni Valderrama
Albacete
-
Aymen Abdennour
Marseille
-
Fran Villalba
Numancia
-
Maiki Fernández
La Nucía
-
Mangriñan
Hércules
-
Kurt Jara
MSV Duisburg
-
Ruz
Nàstic
-
Keita
Sporting
-
Stefan Schwarz
Sunderland
-
João Moreira
Rayo Vallecano
-
Roberto Fernández
Espanyol
-
Miguel Bossio
Sabadell
-
Wilmar Cabrera
Nice
-
Olivera
Sevilla
-
Pizzi
Tenerife
-
Damià
Figueres
-
Juanlu
Lleida
-
Juanlu
Hércules
-
Óscar Téllez
Villarreal
-
Rainer Bonhof
1. FC Köln
-
Johnny Rep
Bastia
-
Pablo
Getafe
-
Pablo Hernández
Cádiz
-
Silvestre Igoa
Real Sociedad
-
Inaki
Real Sociedad
-
Guillermo Gorostiza
Barakaldo
-
José Enrique
Villarreal
-
José Enrique
Celta de Vigo
-
Rubén Navarro
Numancia
-
Pedro López
Racing Santander
-
Pedro López
Valladolid
-
Cristiano Lucarelli
Lecce
-
Reveillere
Lyon
-
Marco Caneira
Sporting
-
Goran Vlaović
Panathinaikos
-
Stefano Fiore
Fiorentina
-
Corradi
Parma
-
Javier Farinós
Internazionale
-
Ivan Campo
Mallorca
-
Edu
Corinthians
-
Iñaki
Villarreal
-
Xisco
Real Betis
-
Butelle
Hércules
-
Víctor Aristizábal
Atlético Nacional
-
Romário
Flamengo
-
Rabat Madjer
FC Porto
-
Fabián Estoyanoff
Deportivo
-
Estoyanoff
Cádiz
-
Francisco
Almería
-
Francisco
Poli Ejido
-
Quique Medina
Alavés
-
Mario Kempes
Hércules
-
Mario Kempes
River Plate
-
Marcelinho Carioca
Corinthians
-
Viola
Palmeiras
-
Mista
Atlético Madrid
-
Fernando Morena
Peñarol
-
Angel Amarilla
Racing Club
-
Angel Amarilla
Badajoz
-
Angel Amarilla
Getafe
-
Joachim Björklund
Venezia
-
Maiki Fernández
Orihuela
-
Juanma
Onda
-
Bernabé Ballester
Mouscron
-
Sisinio González
Hércules
-
Sabin Ilie
FC Progresul
-
Sabin Ilie
E. Cottbus
-
Angel Amarilla
Cerro Porteño
-
Angel Amarilla
Burjassot
-
Juan Carlos
Valladolid
-
Carlos Bellvis
Elche
-
Sietes
Racing Santander
-
Moussa Saïb
Tottenham
-
Mbeng
Caen
-
Mbeng
Pau FC
-
Roberto
Villarreal
-
Roberto
Barcelona
-
Eloy
Sporting Gijón
-
Jorge Otero
Real Betis
-
Engonga
Mallorca
-
Sabin Ilie
FC Progresul
-
Sabin Ilie
Steaua
-
Sabin Ilie
Lleida
-
Frank Arnesen
Anderlecht
-
Alain Roche
Bordeaux
-
Diego Aguilera
Farense
-
Miodrag Belodedici
Valladolid
-
Vicente Romero
Ontinyent
-
Castells
Eldense
-
Pallardó
Getafe
-
Enrique Saura
Castellón
-
Tendillo
Real Murcia
-
Norberto Huezo
Atlético Marte
-
Djukic
Tenerife
-
Leonardo
São Paulo
-
Sampedro
UD Alzira
-
Dennis Serban
Córdoba
-
Dennis Serban
Rapid Bucuresti
-
Dennis Serban
Elche
-
Dennis Serban
Villarreal
-
Campagnuolo
San Lorenzo
-
Oleg Salenko
Rangers
-
Predrag Mijatovic
Real Madrid
-
Lubos Penev
Atlético Madrid
-
Quique
Real Madrid
-
Voro
Deportivo
-
Kurt Welzl
Gent
-
Zahovic
Benfica
-
Curro Torres
Nàstic
-
Ximo Navarro
Elche
-
Manu Micó
Mouscron
-
Emiliano Moretti
Genoa
-
Carlos Moreno
Mouscron
-
Guaita
Recreativo
-
Jaume
Cádiz
-
Lombán
Salamanca
-
Sunny
Real Betis
-
José Mari
Mérida
-
Renan
Xerez
-
Fernando Morientes
Marseille
-
Hugo Viana
Sp. Braga
-
Míchel Herrero
Hércules
-
Thiago Carleto
São Paulo
-
Miku
Getafe
-
Iago
Montañeros
-
Joaquín Calderón
Sangonera
-
Miguel Ángel Angulo
Sporting
-
Philippe Toledo
Jaén
-
Ángel Montoro
Real Unión
-
Thiago Carleto
Elche
-
Pita
Guadalajara
-
Nikola Zigic
Racing Santander
-
Timo Hildebrand
TSG Hoffenheim
-
Mora
Levante
-
Fabián Estoyanoff
Peñarol
-
Gavilán
Getafe
-
Jorge López
Racing
-
Del Horno
Athletic
-
Curro Torres
Murcia
-
David Navarro
Mallorca
-
Ayala
Zaragoza
-
Regueiro
Murcia
-
Hugo Viana
Osasuna
-
Butelle
Valladolid
-
João Moreira
Leixões
-
Nacho Insa
Eibar
-
Javi Guerra
Granada 74
-
Fabián Estoyanoff
Panionios
-
Ludovic Butelle
Lille
-
João Moreira
Beira-Mar
-
Renan
Internacional
-
Sunny
Osasuna
-
Marco Caneira
Sporting
-
Ángel Montoro
Real Murcia
-
Aarón Ñíguez
Xerez
-
Castells
Poli Ejido
-
Cerra
Poli Ejido
-
João Moreira
Nacional
-
Juan Sánchez
Celta de Vigo
-
Pellegrino
Liverpool
-
Garrido
Saint-Étienne
-
Garrido
Córdoba
-
Fabio Aurelio
Liverpool
-
Dorothée
Mouscron
-
Curro Torres
Recreativo
-
Rangel
Lleida
-
Palop
Sevilla
-
Palop
Villarreal
-
Javi Navarro
Elche
-
Verdejo
Hércules
-
Albelda
Villarreal
-
Albelda
Villarreal
-
Juan Sánchez
Celta de Vigo
-
Juan Sánchez
Mallorca
-
Angulo
Villarreal
-
Sissoko
Liverpool
-
Rufete
Espanyol
-
R. Albiol
Getafe
-
Jorge López
Mallorca
-
Gavilán
Getafe
-
Gavilán
Tenerife
-
Canobbio
Celta de Vigo
-
Javi Navarro
Logroñés
-
Valery Karpin
Celta de Vigo
-
Ñito
Granada
-
Juanfran
Celta de Vigo
-
Cáceres
Celta de Vigo
-
Kluivert
PSV
-
Gerard
Barcelona
-
Gerard
Alavés
-
De los Santos
Hércules
-
De los Santos
Mallorca
-
De los Santos
Atlético Madrid
-
Simeón
Logroñés
-
Redondo
Albacete
-
Jandro
Albacete
-
José Ignacio
Zaragoza
-
Molina
Villarreal
-
Salva
Málaga
-
Salva
Atlético Madrid
-
Salva
Málaga
-
Salva
Bolton
-
Diego Alonso
Málaga
-
Diego Alonso
Racing Santander
-
Diego Alonso
Atlético Madrid
-
Gerardo
Osasuna
-
Oscar
Espanyol
-
Romero
Mallorca
-
Parri
Elche
-
Luis Flores
Cruz Azul
-
Abdón
At. Madrid
-
Pellicer
Hércules
-
Pellicer
Málaga
-
Manolo Cases
Guadix
-
Sanjulián
Hércules
-
Lico
Albacete
-
Sixto
Elche
-
Bilal Bengrine
Sliema Wanderers
-
Costa
Espanyol
-
Miguel Bossio
Sabadell
-
Revert
Tenerife
-
Alejandro Cortell
Ribarroja CF
-
Moreno
Rayo Vallecano
-
Juárez
Recreativo
-
Ansola
Real Sociedad
-
Fran Sandaza
UD Puzol
-
Capillas
Real Betis
-
García-Verdugo
Deportivo
-
García-Verdugo
Sabadell
-
Ortuzar
Valladolid
-
Mundo
Alcoyano
-
Catalá
Villajoyosa
-
Antonio Puche
Palamós
-
Catalá
Alicante
-
Rommel Fernández
Albacete
-
Pitarch
Espanyol
-
Pitarch
Gandía
-
Cordero Sánchez
Cartagena
-
González
Elche
-
Miguel Ángel Soria
Numancia
-
Patxi Ferreira
Athletic
-
Urtiaga
At. Madrid
-
Carlos Perez
Hércules
-
Sofiane Feghouli
Almería
-
Carlos Alfaro
UD Marbella
-
Egea
Córdoba
-
Quincoces
Real Murcia
-
Eskurza
Mallorca
-
Antonio Poyatos
Sporting Gijón
-
Javi Sanchis
Lleida
-
Kike
Recreativo
-
Rubio
Lleida
-
Benito
Toledo
-
Daniel Fagiani
Boca Juniors
-
Balaguer
Albacete
-
Santaella
Motril CF
-
Arroyo
Villarreal
-
Jorge Bartual
Tenerife
-
Guillermo Morigi
Vélez Sársfield
-
Javi Prats
L´Hospitalet
-
Héctor Núñez
Mallorca
-
Mangriñan
Castellón
-
Alejandro Domínguez
River Plate
-
Ximo Navarro
Asteras Tripolis
-
David Navarro
Xamax
-
Jon García
Sestao River
-
Jon García
Málaga
-
Meléndez
Málaga
-
Mir
Málaga
-
Tomás Ruso
Huracán Valencia CF
-
López Silva
Linares
-
Toni
Valladolid
-
José Gálvez
Mallorca
-
Jordi Alba
Nàstic
-
Ibañez
Osasuna
-
José María Martín
Morelia
-
César Ferrando
Salamanca
-
Antonio García
Recreativo
-
José Carlos Granero
Recreativo
-
Hélder Postiga
Lazio
-
Epi
Real Sociedad
-
Pablo Hernández
Onda
-
Nacho González
Standard Liège
-
Domingo
Real Oviedo
-
Muñoz Pérez
Real Madrid
-
Esteve
Málaga
-
Victor Curto
Huesca
-
Piti
Almería
-
Fran Sandaza
Onda
-
Hernández
Espanyol
-
Salustiano
Espanyol
-
Hugo Viana
SC Braga
-
Albiol
Real Murcia
-
José Sánchez Lage
Deportivo
-
Mangriñan
Deportivo
-
Toni Muñoz
CD Logroñés
-
Dorlan Pabon
Monterrey
-
Ferrando
Celta de Vigo
-
Antó
Real Jaén
-
Jero
Rayo Vallecano
-
Poli
Espanyol
-
Sergio Lloret
Racing Santander
-
Riau
Cartagena
-
Ferrer Díaz
Hércules
-
Sancayetano
Hércules
-
Miguel Ángel Moyà
Getafe
-
Amorós
Hércules
-
Navarro
Hércules
-
Daniel Cabezas
Espanyol
-
Giménez
Espanyol
-
César Sánchez
Villarreal
-
Vicente
Brighton & Hove Albion
-
Bertolí
Linense
-
Riau
Cartagena
-
Carles Martínez
Real Murcia
-
Raúl
Cultural Leonesa
-
Dani Hernández
Real Murcia
-
Rubén García
Almansa
-
Jesús Martínez
Huracán
-
Gato
Albacete B
-
Héctor Verdés
Elche
-
Javier Inarejos
Burriana
-
Javi González
Guadalajara
-
Vicente
Granada
-
Ximo Enguix
Salamanca
-
Juan Pablo
Écija Balompié
-
Carlos Marchena
Villarreal
-
Robert
Castellón
-
David Franch
Cartagena
-
Nikola Žigić
Birmingham
-
Jona Ñíguez
Real Madrid
-
Vicente Moscardó
UD Puertollano
-
Daniel Olcina
Alcoyano
-
Ximo Forner
Alcoyano
-
Alexis Ruano
Sevilla
-
Asier del Horno
Levante
-
Edgar Caseiro
Maia
-
Joel
Flamengo
-
Piquer
Málaga
-
Filip Krstic
Livorno
-
Maqueda
Albacete
-
Sol
Real Madrid
-
Alberto Marrama
Poli Ejido
-
Alberto Marrama
Hércules
-
Héctor Verdés
Xerez
-
Diego Alegre
Sporting Gijón
-
Cristian Bustos
Salamanca
-
Fernando
Wolves
-
Ochotorena
Tenerife
-
Danilo Arrieta
Aarhus
-
Sandaza
Dundee United
-
Vinícius Araújo
Sport
-
Víctor Fernández
Celta de Vigo
-
Juan Jose Urruti
Rosario Central
-
Quintana
Ontinyent
-
Pablo Morgado
CF La Nucía
-
Vicente Guillot
Elche
-
Renan
Internacional
-
Tornero
Mar Menor
-
Míchel Herrero
Deportivo
-
Alejandro Cortell
Mouscron
-
Ribera
Hércules
-
Mazinho
Celta de Vigo
-
Carmona
Pozoblanco
-
Barrachina
Cádiz
-
Bermell
Cádiz
-
Padrón
Las Palmas
-
Macario
Las Palmas
-
Pablo Rodríguez
Salamanca
-
Higinio
Real Murcia
-
Subirats
Orihuela
-
Juan Carlos
Sevilla
-
Óscar Valdez
Castellón
-
Pereira
Racing Santander
-
Quino
Cádiz
-
Iborra
Sporting Gijón
-
Fuertes
Elche
-
Sunny
Numancia
-
Planelles
Zaragoza
-
Aliaga
Albacete
-
Muñoz
Córdoba
-
Pepín
Salamanca
-
Víctor Soler
Salamanca
-
Nico Hernández
Villarreal
-
Kabirou Moussoro
Pau FC
-
Pesudo
Real Betis
-
Sócrates
Elche
-
Diarte
Salamanca
-
Eufemio Cabral
Racing Santander
-
Arias
Castellón
-
Badenes
Valladolid
-
Sierra
Barcelona
-
Arturo Navarro
Ontinyent
-
Nieto
Alcoyano
-
Llácer
Barcelona
-
Torredeflot
Barcelona
-
Rafael Alsúa
Real Sociedad
-
Melenchon
Castellón
-
Suco
Deportivo
-
Caeiro
Hércules
-
Ribelles
Lleida Esportiu
-
Pesudo
Barcelona
-
José Del Solar
Besiktas
-
Botubot
Castellón
-
Manzanedo
Valladolid
-
Coke
CD Teruel
-
Felipe
Málaga
-
Domenech
Málaga
-
Elzo
Real Madrid
-
Fernando Tirapu
Athletic
-
Solsona
Bastia
-
Serer
Villarreal
-
Serrat
Sabadell
-
Lelé
Celta de Vigo
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware