ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Eredivisie
Premier League
Serie A
Ligue 1
World Cup
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Vangelis Pavlidis
28 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
2 Hattricks
Meeste hattricks
Liga Inglesa
Erling Haaland
25 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
2 Hattricks
Meeste hattricks
La Liga
Artem Dovbyk
20 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+13 punten
1 Hattricks
Meeste hattricks
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+9 punten
2 Hattricks
Meeste hattricks
Brazil Serie A
Luciano
3 Doelpunten gescoord
Athletico Paranaense
+0 punten
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 800
teams
w
1 190 878
Spelers
z
63 520
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 422 922
Spellen
v
1 519 684
Wedstrijdverslagen
F
984 394
Foto's
G
1 121 440
Video's
t
23 348
Stadions
y
14 449
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
7
TV
3
Premier League
Eredivisie
Serie A
Ligue 1
Russian Premier League
MLS
MLS
Grp.West
Seattle Sounders
-
LA Galaxy
-
05/05 - 23:45
8.00
5.30
1.43
SA
D35
Salernitana
Atalanta
06/05 - 17:00
1.84
3.78
4.83
D1
D27
CSKA Moskva
Rubin Kazan
06/05 - 18:30
3.13
3.70
2.17
D1
D32
Excelsior
NEC
06/05 - 19:00
3.71
3.77
2.08
SA
D35
Udinese
Napoli
06/05 - 19:45
2.38
3.87
2.98
PL
D36
Crystal Palace
Manchester United
06/05 - 20:00
1.95
4.01
3.96
D1
D32
Lille
Lyon
06/05 - 20:00
8.00
5.30
1.43
SA
D35
Salernitana
Atalanta
06/05 - 17:00
3.71
3.77
2.08
SA
D35
Udinese
Napoli
06/05 - 19:45
2.38
3.87
2.98
PL
D36
Crystal Palace
Manchester United
06/05 - 20:00
2.38
3.87
2.98
PL
D36
Crystal Palace
Manchester United
06/05 - 20:00
3.13
3.70
2.17
D1
D32
Excelsior
NEC
06/05 - 19:00
8.00
5.30
1.43
SA
D35
Salernitana
Atalanta
06/05 - 17:00
3.71
3.77
2.08
SA
D35
Udinese
Napoli
06/05 - 19:45
1.95
4.01
3.96
D1
D32
Lille
Lyon
06/05 - 20:00
1.84
3.78
4.83
D1
D27
CSKA Moskva
Rubin Kazan
06/05 - 18:30
2.16
3.82
3.45
D1
D27
Lokomotiv
FK Rostov
06/05 - 18:30
1.84
3.78
4.83
D1
D27
CSKA Moskva
Rubin Kazan
06/05 - 18:30
MLS
Grp.West
Seattle Sounders
-
LA Galaxy
-
05/05 - 23:45
Konyaspor
Turkey
m
Meram Konya
m
gevestigd in 1981
A
menu
Overboekingen 2023/24
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
IN 14.08 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Farouk Miya
HNK Gorica
1.70 M €
Adis Jahovic
Goztepe
1.50 M €
Petar Filipovic
Austria Wien
1.25 M €
Mehdi Bourabia
Levski Sofia
550 mil €
Eren Albayrak
Basaksehir
500 mil €
Marko Jevtovic
Partizan
500 mil €
Ahmed Hassan
Olympiacos
500 mil €
Rijad Bajić
Zeljeznicar
500 mil €
Djalma
FC Porto
500 mil €
Imoh Ezekiel
Al-Arabi SC
500 mil €
Konrad Michalak
Akhmat Grozny
500 mil €
Francisco Calvo
SJ Earthquakes
495 mil €
Serdar Gurler
Antalyaspor
486 mil €
Paolo Hurtado
Vitória SC
350 mil €
Louka Prip
Aalborg BK
350 mil €
Ogulcan Ulgun
Altinordu
337 mil €
Jens Jønsson
AGF Aarhus
335 mil €
Ugurcan Yazgili
Adanaspor
300 mil €
Amar Rahmanović
FK Sarajevo
300 mil €
Leonard Zuta
HNK Rijeka
300 mil €
Endri Cekici
Ankaragücü
250 mil €
Musa Araz
Lausanne-Sport
210 mil €
Adil Demirbag
Adana Demirspor
200 mil €
Ozan Can Oruç
Altinordu
200 mil €
Yevhen Opanasenko
Zorya
200 mil €
Barry Douglas
Lech Poznan
200 mil €
Deni Milosević
Standard Liège
200 mil €
Niko Rak
HNK Sibenik
200 mil €
Jagoš Vuković
FK Vojvodina
180 mil €
Moryké Fofana
Lorient
150 mil €
Guilherme Sitya
Jagiellonia Bialystok
100 mil €
Nejc Skubic
Domzale
100 mil €
Marin Anicic
Astana
90 mil €
Musa Cagiran
Galatasaray
50 mil €
Emrullah Salk
Manisaspor
-
Volkan Sen
Trabzonspor
-
Mehmet Eksi
Antalyaspor
-
Burak Saban
Orduspor
-
Samuel Eto’o
Antalyaspor
-
Emre Yilmaz
Anadolu Selcukluspor
-
Emre Selen
Yeni Malatyaspor
-
Mustapha Yatabaré
DC Karabukspor
-
Amir Hadziahmetovic
Zeljeznicar
-
Orkan Cinar
Besiktas
-
Suvat Karadag
Elazigspor
-
Vedat Bora
Gebzespor
-
Ferhat Öztorun
Basaksehir
-
Isa Ertürk
Altay
-
Abdou Traoré
DC Karabukspor
-
Wilfried Moke
Steaua Bucuresti
-
Samuel Eduok
Hajduk Split
-
Savaş Polat
Fenerbahçe
-
Kadir Ozdemir
Fenerbahçe
-
Emre Yuksektepe
Galatasaray
-
Mücahit Yalçıntaş
Eskisehirspor
-
Halil Sonmez
Anadolu Selcukluspor
-
Ioan Hora
Pandurii
-
Can Demir Aktav
Anadolu Selcukluspor
-
Patrick Friday Eze
Al-Qadisiya
-
Lebogang Manyama
Cape Town City
-
Abdulaziz Demircan
Kayserispor
-
Ilker Avcibay
Adana Demirspor
-
Malick Evouna
Tianjin Teda
-
Fatih Sezer
Ankaragücü
-
Serkan Bensol
Vanspor
-
Ìshak Çakmak
Konya Sekerspor
-
Ciprian Marica
Getafe
-
Tufan Özbozkurt
PSV
-
Dimitar Rangelov
Luzern
-
Oğuzhan Demirci
Lommel United
-
Abdullah Altinoluk
Ankaraspor
-
Benjamin Fuchs
Manisaspor
-
Ozgür Ozkaya
Elazigspor
-
Murat Akin
Antalyaspor
-
Ugur Inceman
Antalyaspor
-
Baris Örücü
Bursaspor
-
Erkan Sekman
Besiktas
-
Gabriel Torje
Udinese
-
Ufuk Ates
Basaksehir
-
Murat Kalkan
Adana Demirspor
-
Erkan Sekman
Antalyaspor
-
Erkan Sekman
Konyaspor
-
Sedat Yesilkaya
Yildirim Bosnaspor
-
Volkan Çekiç
Telekomspor
-
Caner Altin
Samsunspor
-
Aliaksandr Hleb
BATE Borisov
-
Okan Derici
RW Erfurt
-
Fatih Uraz
Kayserispor
-
Kayhan Kaynak
Fenerbahçe
-
Vid Belec
Internazionale
-
Semih Aydilek
Kayserispor
-
Ahmet Devret
Samsunspor
-
Serkan Kırıntılı
Caykur Rizespor
-
Abdou Traoré
DC Karabukspor
-
Ibrahim Sissoko
Eskisehirspor
-
Samuel Holmén
Fenerbahçe
-
Omer Sismanoglu
Besiktas
-
Ziya Sahin
Gaziantepspor
-
Tayfun Türkmen
Kayserispor
-
Mehmet Alper Akici
Kayserispor
-
Özden Öngün
Kayseri Erciyesspor
-
Volkan Çekiç
Telekomspor
-
Selcuk Alibaz
FC Erzgebirge Aue
-
Cédric Sabin
Al Ahli
-
Emrullah Salk
Kayseri Erciyesspor
-
Mustafa Er
Bursaspor
-
Serhat Gülpinar
Ankaragücü
-
Ufukhan Bayraktar
Manisaspor
-
May Mahlangu
IFK Goteborg
-
Kenan Özer
Akhisar
-
Dossa Júnior
Legia Warszawa
-
Serhat Akyüz
Caykur Rizespor
-
Alban Meha
SC Paderborn 07
-
Murat Hacıoğlu
Fenerbahçe
-
Cenk Tekelioglu
Sariyer
-
Konrad Michalak
Akhmat Grozny
-
Uche Ikpeazu
Middlesbrough
-
Mame Biram Diouf
Hatayspor
-
Recep Ozturk
Gençlerbirligi
-
Eray Er
Kayseri Erciyesspor
-
Yilmaz Hayri
Ankaraspor
-
Ercument Sahin
Vanspor
-
Nuri Emre Aksit
Menemen Belediyespor
-
Andreas Bouchalakis
Olympiacos
-
Alejandro Pozuelo
Inter Miami CF
-
Kahraman Demirtas
Goztepe
-
Adem Eren Kabak
1922 Konyaspor
-
Yasir Subasi
Kayserispor
-
Nafican Yardimci
Corum Belediyespor
-
Amilton Silva
Antalyaspor
-
Alberk Koc
Caykur Rizespor
-
Bruno Paz
Sporting
-
Cebrail Karayel
Altay
-
Ahmet Oguz
Sivasspor
-
Robert Muric
HNK Rijeka
-
Erhan Erenturk
Bursaspor
-
Muhammet Demir
Gazisehir Gaziantep
-
Anderson Niangbo
Gent
-
Mahir Emreli
Dinamo Zagreb
-
Marlos Moreno
Troyes
-
Nélson Oliveira
PAOK
-
Emrehan Gedikli
Trabzonspor
-
Gokhan Tore
Ankaragücü
-
Emmanuel Boateng
Elfsborg
-
Jakub Slowik
FC Tokyo
-
Filip Damjanovic
FK Vozdovac
-
Alassane Ndao
Istanbulspor AS
-
Valon Ethemi
Istanbulspor AS
-
Bouly Sambou
WAC
-
Steven Nzonzi
Al-Rayyan
-
Fatih Mankir
1922 Konyaspor
-
Ozan Can Oruç
Turgutluspor
-
Metehan Mert
Gençlerbirligi
-
Morgan Schneiderlin
Nice
-
Alexandru Cicaldau
Galatasaray
-
Sokol Cikalleshi
Konyaspor
-
Yunus Malli
Kasimpasa
-
Hüseyin Uyanıker
1922 Konyaspor
-
Paul Bernardoni
Angers
-
Adil Demirbag
Konyaspor
-
Ali Karakaya
Konyaspor
-
Teenage Hadebe
Houston Dynamo
-
Ceyhun Eriş
FC Seoul
-
Altan Aksoy
Kocaelispor
-
Recep Ozturk
Gençlerbirligi
-
Erdon Daci
Eskisehirspor
-
Ali Camdali
Caykur Rizespor
-
Riad Bajic
Udinese
-
Domagoj Pavičić
HNK Rijeka
-
Alper Uludag
Gençlerbirligi
-
Ali Yasar
Altinordu
-
Levan Shengelia
Dinamo Tbilisi
-
Sedat Yesilkaya
Kocaelispor
-
Ertuğrul Taşkıran
Boluspor
-
Fallou Diagné
Werder Bremen
-
Wando
FC Calheta
-
Okan Yilmaz
Sakaryaspor
-
Ozan Özkan
Muglaspor
-
Murat Duman
Kayserispor
-
Mustafa Sahintürk
Gaziantepspor
-
Mücahit Atalay
Hatayspor
-
Ugur Demirok
Trabzonspor
-
Sertan Yegenoglu
Wehen Wiesbaden
-
Oumar Dieng
Trabzonspor
-
Savas Polat
Giresunspor
-
Rogério Thuram
Lamia
-
Róbert Mak
Zenit
-
Zymer Bytyqi
Viking
-
Dogan Golpek
Anadolu Selcukluspor
-
Ismail Güven
Anadolu Selcukluspor
-
Ismael Diomandé
Caykur Rizespor
-
Baris Yardimci
Sivasspor
-
Jesse Sekidika
Galatasaray
-
Soner Dikmen
Gençlerbirligi
-
Paul-Jose Mpoku
Al Wahda
-
Ekrem Kayilibal
Anadolu Selcukluspor
-
Eray Birniçan
Alanyaspor
-
Ahmet Çalik
Galatasaray
-
Erten Ersu
Fenerbahçe
-
Reso Akin
Zonguldak Komurspor
-
Seddar Karaman
Anadolu Selcukluspor
-
Abdülkerim Bardakci
Altay
-
Savas Polat
Adanaspor
-
Musa Çagıran
Alanyaspor
-
Sokol Cikalleshi
Akhisar
-
Ibrahim Sehic
Erzurum BB
-
Artem Kravets
Dynamo Kyiv
-
Oguz Guctekin
Fenerbahçe
-
Selim Dilli
Usakspor
-
Mehmet Güven
Eskisehirspor
-
Ceyhun Eriş
Gençlerbirliği
-
Erhan Albayrak
Ankaragücü
-
Erkan Atilgan
Wehen Wiesbaden
-
Cenk Isler
Istanbulspor
-
Tayfun Seven
Gençlerbirligi
-
Muhammed Akinci
Silkeborg
-
Murat Duman
Caykur Rizespor
-
Ogün Temizkanoglu
Fenerbahçe
-
Suat Kaya
Galatasaray
-
Sanver Göymen
Altay
-
Tolunay Kafkas
Erzurumspor
-
Zafer Biryol
Göztepe
-
Gustave Bebbe
Cotonsport
-
Yasin Çelik
Sakaryaspor
-
Cem Karaca
Fenerbahçe
-
Recep Öztürk
Gençlerbirliği
-
Bülent Bölükbasi
Hatayspor
-
Damir Kahriman
FK Vojvodina
-
Erman Ergin
Sebatspor
-
Sedat Agçay
Gaziantepspor
-
Eder Ceccon
Juventude
-
Erman Özgür
Ankaraspor
-
Ugur Yanikdemir
Kartalspor
-
Eser Yagmur
Bursaspor
-
Saffet Sancakli
Fenerbahçe
-
Ahmed Belal
Al-Ahly
-
Aleksandrov
Ankaragücü
-
Veli Acar
Bursaspor
-
Mário Felgueiras
CFR Cluj
-
Ercüment Kafkasyali
Gençlerbirliği
-
Johnnier Montaño
Alianza Lima
-
Ivan Lietava
MSK Zilina
-
Emre Toraman
Kasimpasa
-
Peter Grajciar
Slavia Praha
-
Ibrahim Ege
Denizlispor
-
Orkun Usak
Galatasaray
-
Martin Klein
Teplice
-
Erdinç Yavuz
Diyarbakirspor
-
Borek Dockal
Slovan Liberec
-
Emrah Eren
Giresunspor
-
Milos Mihajlov
Partizan
-
Ferdi Basoda
Sakaryaspor
-
Badou Kéré
Charleroi
-
Serkan Sahin
FC Basel
-
Ernani Pereira
Guarani
-
Hakan Aslantas
Kayserispor
-
Adnan Güngör
Diyarbakirspor
-
Bassim Abbas
Diyarbakirspor
-
Gökhan Tokgöz
Diyarbakirspor
-
Burak Karaduman
Ankaragücü
-
Thierry Tazemeta
Diyarbakirspor
-
Jonathan Téhoue
Kasimpasa
-
Zé Gomes
Marítimo
-
Celaleddin Koçak
Manisaspor
-
Fahri Tatan
Caykur Rizespor
-
Erdal Kiliçarslan
Gaziantepspor
-
Branimir Poljac
Moss FK
-
Bülent Bölükbasi
Kocaelispor
-
Roman Kratochvil
Denizlispor
-
Abdelaziz Ayman
Zamalek SC
-
Akin Serhat
Kocaelispor
-
Musa Büyük
Kocaelispor
-
Atilla Özmen
Altay
-
Zafer Demir
Denizlispor
-
Erhan Albayrak
Ankaraspor
-
Cihan Haspolatli
Bursaspor
-
Vedat Bora
Gebzespor
-
Burak Özsaraç
Manisaspor
-
Murat Hacioglu
Ankaraspor
-
Veysel Cihan
Gaziantepspor
-
Washington
Palmeiras
-
Jefferson
Trabzonspor
-
Sener Askaroglu
Manisaspor
-
Mehmet Çogum
Gaziantepspor
-
Fatih Egedik
Denizlispor
-
Ismail Güldüren
Bursaspor
-
Recep Ozturk
Gençlerbirliği
-
Haluk Tanrıseven
Kasimpasa
-
Ömer Hacısalihoğlu
Kasimpasa
-
João Batista
Shakhtar Donetsk
-
Elvir Baljic
Galatasaray
-
Okan Koç
Besiktas
-
Okan Koç
Besiktas
-
Okan Koç
Ankaragücü
-
Eren Sen
FC Thun
-
Ümit Bozkurt
Gençlerbirliği
-
Kauê
Ituano
-
Vladimir Vasilj
Dinamo Zagreb
-
Kaies Ghodhbane
Samsunspor
-
Suat Usta
Galatasaray
-
Cyril Domoraud
Espanyol
-
Neca
Marítimo
-
Yusuf Kurtuluş
Giresunspor
-
Tayfun Türkmen
Diyarbakirspor
-
Ramazan Kahya
Ankaraspor
-
Dursun Karatay
SCR Altach
-
Umut Kekilli
Kocaelispor
-
Volkan Koçaloğlu
Caykur Rizespor
-
Ahmet Körk
Boluspor
-
Eray Birniçan
Samsunspor
-
Jobanny Rivero
Caracas FC
-
Neca
Marítimo
-
Abdel El Saka
Gençlerbirliği
-
Levent Kartop
Denizlispor
-
Koray Içten
Izmirspor
-
Koray Icten
Izmirspor
-
Koray Icten
Konyaspor
-
Koray Icten
Konyaspor
-
Koray Icten
Konyaspor
-
Osman Ozdemir
Yozgatspor
-
Hamza Hamzaoğlu
Yozgatspor
-
Emre Yüsektepe
Galatasaray
-
Omer Ali Sahiner
Konya Sekerspor
-
Sjoerd Ars
Tianjin Teda
-
Koray Içten
Izmirspor
-
Patrik Carlgren
Nordsjaelland
-
Emrullah Salk
Kayseri Erciyesspor
-
Luis Carlos
Dunakanyar-Vác FC
-
Senol Akin
DC Karabukspor
-
Ozan Özkan
Muglaspor
-
Yunus Altun
Kayseri Erciyesspor
-
Burak Karaduman
Ankaragücü
-
Deniz Öksuz
Sancaktepe Belediye
-
Ahmet Devret
Konyaspor
-
Ahmet Devret
Konyaspor
-
Ufukhan Bayraktar
Caykur Rizespor
-
Onur Terzioglu
Konyaspor
-
Rostislav Jerábek
FC Vítkovice
-
Savas Demiral
Galatasaray
-
Osman Akyol
Altay
-
Tomáš Borek
Dukla Praha
-
Charles Itandje
PAOK
-
Gunnar Thorvaldsson
IFK Norrköping
-
Ali Camdali
Orduspor
-
Marc Mbamba
Adanaspor
-
Erdal Kiliçarslan
Mersin İdman Yurdu
-
Hasan Kabze
Orduspor
-
Ergün Teber
Antalyaspor
-
Cristóvão
Levski Sofia
-
Ugur Akdemir
Caykur Rizespor
-
Mehmet Uslu
Kartalspor
-
Elvis Kokalovic
Slaven
-
Tomás Borek
Konyaspor
-
Vukasin Petranovic
Trabzonspor
-
Muharrem Sahiti
KF Prishtina
-
Blerim Mula
Sakaryaspor
-
Güney Niyazi
Besiktas
-
Mehmet Uslu
Kartalspor
-
Murat Akin
Antalyaspor
-
Ahmet Keloglu
Karsiyaka
-
Djalma
FC Porto
-
Ezechiel N’Douassel
Terek
-
Elvis Kokalovic
Slaven
-
Ahmet Sabri Fener
Anadolu Selcukluspor
-
Theofanis Gekas
Akhisar
-
Murat Tosun
Trabzonspor
-
Yusuf Kurtulus
Trabzonspor
-
Ousmane Camara
Heusden
-
Marcin Robak
Widzew Łódź
-
Ertugrul Arslan
Antalyaspor
-
Álvaro Mejía
Arles-Avignon
-
Jaycee Okwunwanne
Eskisehirspor
-
Kamil Zayatte
Hull City
-
Burak Özsaraç
DC Karabükspor
-
Firat Akkoyun
Anadolu Üsküdar
-
Kenan Özer
Antalyaspor
-
Barbaros Barut
Ankaragücü
-
Mariusz Pawelek
Wisla Kraków
-
Muhammet Akagündüz
Malatyaspor
-
Oghuzan Bahadir
Elazigspor
-
Ivan Lietava
MSK Zilina
-
Kanfory Sylla
Istanbul BB
-
Bangoura
Denizlispor
-
Mehmet Sedef
Besiktas
-
Gökhan Emreciksin
Manisaspor
-
Mehmet ªen
Orduspor
-
Cacá
Anapolina
-
Bayram Bektas
Trabzonspor
-
Haluk Tanrıseven
Antalyaspor
-
Mehmet Batdal
Galatasaray
-
Muamer Salibasic
NK Omladinac Mionica
-
Danny Vukovic
Central Coast
-
Metin Mert
Kocaelispor
-
Cebi Okan
Erzurumspor
-
Sinan Özkan
Elazigspor
-
Attila Yildirim
Kasimpasa
-
Emil Angelov
Beroe
-
Bilal Aziz
Anadolu Selcukluspor
-
Kaya Tarakci
Kartalspor
-
Ahmet Gökhan Güney
Kartalspor
-
Coskun Kayhan
SC Sollenau
-
Ali Turan
Antalyaspor
-
Hasan Ugur
Denizlispor
-
Ersin Güreler
Göztepe
-
Boukar Alioum
Samsunspor
-
Jason Petkovic
Perth Glory
-
Sedat Balkanli
Gaziosmanpa
-
Mustafa Kocabey
Samsunspor
-
Denis Tuzovic
KOM Podgorica
-
Erdinç Yavuz
Şanliurfaspor
-
Fatih Sen
Bursaspor
-
Almir Memic
Borac
-
Abdullah Ghobashy
Al-Ahly
-
Ali Zitouni
Antalyaspor
-
Neca
V. Setúbal
-
Murat Doğansoy
Kocaelispor
-
UIT 23.77 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Riad Bajić
Udinese
5.50 M €
Amir Hadziahmetovic
Besiktas
3.20 M €
Abdülkerim Bardakci
Galatasaray
2.80 M €
Mehdi Bourabia
Sassuolo
2.20 M €
Jagoš Vuković
Olympiacos
2.00 M €
Barry Douglas
Wolverhampton
1.14 M €
Konrad Michalak
Ohod Club
1.10 M €
Ali Sahiner
Basaksehir
1.00 M €
Zymer Bytyqi
Olympiacos
1.00 M €
Adis Jahovic
Yeni Malatyaspor
1.00 M €
Serdar Gurler
Basaksehir
802 mil €
Amar Rahmanovic
Krylya Sovetov
750 mil €
Ibrahim Sehic
Al Khaleej
700 mil €
Petar Filipovic
LASK Linz
450 mil €
Ishak Cakmak
Balikesirspor
123 mil €
Ali Dere
Istanbulspor AS
-
Kaya Tarakci
Erzurum BB
-
Patrick Friday Eze
Al-Qadisiya
-
Yunus Yalcin
Konya Sekerspor
-
Patrick Friday Eze
Denizlispor
-
Marc Mbamba
Ankaragücü
-
Ioan Hora
Akhisar
-
Abdülkerim Bardakci
Giresunspor
-
Recep Aydin
Giresunspor
-
Alban Meha
Al-Faisaly
-
Ali Dere
Istanbulspor AS
-
Burak Saban
Anadolu Selcukluspor
-
Halil Sonmez
Caykur Rizespor
-
Yunus Yalcin
Istanbulspor AS
-
Ibrahim Sissoko
DOXA
-
Ataberk Gurgen
Kizilcabolukspor
-
Dimitar Rangelov
Umraniyespor
-
Yunus Yalcin
Bayburt Idarespor
-
Emre Can Atila
Anadolu Selcukluspor
-
Mucahit Akcay
Anadolu Selcukluspor
-
Burak Saban
Kahramanmarasspor
-
Yilmaz Lüle
Anadolu Selcukluspor
-
Imoh Ezekiel
Las Palmas
-
Emre Can Atila
Shkupi 1927
-
Savas Polat
Giresunspor
-
Recep Aydin
Umraniyespor
-
Emre Can Atila
Eskisehirspor
-
Lebogang Manyama
Kaizer Chiefs
-
Eren Albayrak
Júbilo Iwata
-
Yunus Yalcin
Istanbulspor AS
-
Yunus Yalcin
Istanbulspor AS
-
Kadir Ozdemir
Anadolu Selcukluspor
-
Burak Saban
Anadolu Selcukluspor
-
Sertan Yegenoglu
Anadolu Selcukluspor
-
Sedat Yesilkaya
Kocaelispor
-
Serkan Bensol
Malatyaspor
-
Seddar Karaman
Denizlispor
-
Abdülkerim Bardakci
Denizlispor
-
Faruk Yaldiran
Aksehirspor
-
Can Demir Aktav
Tuzlaspor
-
Abdulaziz Demircan
Dalkurd FF
-
Oğuzhan Demirci
Anadolu Selcukluspor
-
Patrik Carlgren
Randers
-
Ali Camdali
Caykur Rizespor
-
Halil Sonmez
Istanbulspor AS
-
Emrullah Salk
Gençlerbirligi
-
Murat Duman
Caykur Rizespor
-
Eyyup Ugur
Caykur Rizespor
-
Akin Adem
Kartalspor
-
Samuel Eto’o
Qatar SC
-
Recep Ozturk
Gençlerbirligi
-
Elvis Kokalovic
DC Karabukspor
-
Ferdi Basoda
Sakaryaspor
-
Ahmet Sabri Fener
Anadolu Selcukluspor
-
Kenan Özer
Adana Demirspor
-
Vedat Bora
Gebzespor
-
Ugur Inceman
Roda
-
Suvat Karadag
Hatayspor
-
Dossa Júnior
Eskisehirspor
-
Mário Felgueiras
Paços Ferreira
-
Emre Yilmaz
Anadolu Selcukluspor
-
Isa Ertürk
Zeytinburnu
-
Ilker Avcibay
Manisaspor
-
Ozgür Ozkaya
Boluspor
-
Ciprian Marica
Steaua Bucuresti
-
Abdullah Coban
Anadolu Selcukluspor
-
Ahmet Sabri Fener
Gaziantep BB
-
Ishak Cakmak
Gaziantep BB
-
Ziya Sahin
Ankaragücü
-
Ramazan Kahya
Goztepe
-
Mehmet Alper Akici
Caykur Rizespor
-
May Mahlangu
Sint-Truiden
-
Cenk Tekelioglu
Diyarbakirspor
-
Fatih Sezer
Antalyaspor
-
Oguz Özden
Çorumspor
-
Serdar Birer
Karaman Belediyespor
-
Abdullah Coban
Amedspor SK
-
Ilker Avcibay
Manisaspor
-
Semih Aydilek
Gaziantepspor
-
Ozan Özkan
Karsiyaka
-
Tufan Özbozkurt
Bugsasspor
-
Tufan Özbozkurt
Anadolu Selcukluspor
-
Abdülkerim Bardakci
Samsunspor
-
Vedat Bora
Samsunspor
-
Ali Dere
Anadolu Selcukluspor
-
Emre Yilmaz
Erzin Belediyespor
-
Mehmet Uslu
Caykur Rizespor
-
Abdülkerim Kilic
Orhangazispor Bursa
-
Can Demir Aktav
Adana Demirspor
-
Abdülkerim Bardakci
Samsunspor
-
Ahmed Belal
Ankaragücü
-
Tufan Özbozkurt
Anadolu Selcukluspor
-
Emre Yilmaz
Anadolu Selcukluspor
-
Selcuk Alibaz
SC Fortuna Köln
-
Muamer Salibasic
Buducnost
-
Ismail Güven
Anadolu Selcukluspor
-
Ismail Güven
Anadolu Selcukluspor
-
Ismail Güven
Anadolu Selcukluspor
-
Ismail Güven
Denizlispor
-
Dossa Júnior
AEL Limassol
-
Okan Derici
Anadolu Selcukluspor
-
Recep Aydin
Giresunspor
-
Recep Aydin
Inegolspor
-
Recep Aydin
Istanbulspor
-
Tomáš Borek
1.FK Pribram
-
Rifat Erdem
Anadolu Selcukluspor
-
Abdulsamet Kaya
Anadolu Selcukluspor
-
Ozan Can Oruç
Turgutluspor
-
Marin Anicic
FK Sarajevo
-
Erten Ersu
Gazisehir Gaziantep
-
Musa Çagıran
Hatayspor
-
Alberk Koc
Caykur Rizespor
-
Artem Kravets
Sakaryaspor
-
Ekrem Kayilibal
Menemen Belediyespor
-
Sokol Cikalleshi
Al Khaleej
-
Ali Kires
Dersim Spor
-
Ercument Sahin
Sariyer
-
Nuri Emre Aksit
Turgutluspor
-
Paul-Jose Mpoku
Incheon Utd
-
Farouk Miya
Zorya
-
Recep Ozturk
Gençlerbirligi
-
Ismail Güven
Sanliurfaspor
-
Burak Saban
Anadolu Selcukluspor
-
Deni Milosevic
Antalyaspor
-
Levan Shengelia
OH Leuven
-
Ismael Diomandé
Samsunspor
-
Fallou Diagné
Vllaznia Shkoder
-
Marko Jevtovic
Al Ahli
-
Volkan Findikli
Altinordu
-
Erdon Daci
Westerlo
-
Sanver Göymen
Altay
-
Alper Uludag
Adana Demirspor
-
Baris Yardimci
Keçiorengucu
-
Amilton Silva
Caykur Rizespor
-
Yasar Kavas
1922 Konyaspor
-
Paul Bernardoni
Yverdon
-
Nélson Oliveira
Vitória SC
-
Emrehan Gedikli
Istanbulspor AS
-
Robert Muric
Slaven
-
Ozan Can Oruç
Nazilli Belediyespor
-
Fatih Mankir
Orduspor 1967
-
Nafican Yardimci
Erokspor
-
Ali Karakaya
Nazilli Belediyespor
-
Hüseyin Uyanıker
Siirt Ozel
-
Ata Berk
Karaman FK
-
Ahmet Karademir
Karaman FK
-
Uche Ikpeazu
Port Vale
-
Morgan Schneiderlin
Kifisias
-
Mahir Emreli
Dinamo Zagreb
-
Domagoj Pavicic
Aris
-
Emre Pehlivan
1922 Konyaspor
-
Izzet Karaboga
1922 Konyaspor
-
Selim Dilli
Hopaspor
-
Alejandro Pozuelo
Al Jazira
-
Francisco Calvo
Juárez
-
Erhan Erenturk
Sivasspor
-
Cagdas Sendur
1922 Konyaspor
-
Adem Eren Kabak
Sanliurfaspor
-
Mame Biram Diouf
Goztepe
-
Endri Cekici
Pendikspor
-
Sener Kaya
Samsunspor
-
Sener Kaya
Anadolu Selcukluspor
-
Vedat Bora
Adana Demirspor
-
Yevhen Opanasenko
Vorskla
-
Seddar Karaman
Anadolu Selcukluspor
-
Ahmet Colak
Anadolu Selcukluspor
-
Kadir Ozdemir
Anadolu Selcukluspor
-
Kadir Ozdemir
Bayrampasaspor
-
Ali Camdali
Manisa Belediyespor
-
Emre Can Atila
Bodrumspor
-
Emre Can Atila
Kirklarelispor
-
Murat Duman
Vanspor
-
Leonard Zuta
BK Hacken
-
Jens Jønsson
Cádiz
-
Sertan Yigenoglu
Tuzlaspor
-
Savas Polat
Adanaspor
-
Mucahit Akcay
Umraniyespor
-
Musa Araz
Afyonspor
-
Wilfried Moké
Ankaragücü
-
Patrick Friday Eze
RKS Raków
-
Róbert Mak
Ferencváros
-
Moryké Fofana
Yeni Malatyaspor
-
Mustapha Yatabaré
Sivasspor
-
Vedat Bora
Adana Demirspor
-
Savas Polat
Turgutluspor
-
Abdou Traoré
Sivasspor
-
Recep Aydin
Bursaspor
-
Ali Yasar
Altinordu
-
Mucahit Akcay
Ankaragücü
-
Selim Ay
Caykur Rizespor
-
Ali Yasar
Istanbulspor AS
-
Mehmet Gaffar Öz
Anadolu Selcukluspor
-
Bahattin Tugrul Aygün
Anadolu Selcukluspor
-
Kemal Alecakir
Anadolu Selcukluspor
-
Can Demir Aktav
Sancaktepe Belediye
-
Ekrem Kayilibal
Anadolu Selcukluspor
-
Ugur Demirok
Kayserispor
-
Serkan Kirintili
Alanyaspor
-
Paolo Hurtado
Loko Plovdiv
-
Nuri Emre Aksit
Anadolu Selcukluspor
-
Ali Karakaya
Anadolu Selcukluspor
-
Mücahit Kaya
Anadolu Selcukluspor
-
Hüseyin Mert
Anadolu Selcukluspor
-
Mert Dikici
Anadolu Selcukluspor
-
Veli Kara
Silivrispor
-
Ertuğrul Taşkıran
Kasimpasa
-
Ferhat Öztorun
Tuzlaspor
-
Vedat Bora
Tuzlaspor
-
Rogério Thuram
Tuzlaspor
-
Seddar Karaman
Anadolu Selcukluspor
-
Mücahit Atalay
Anadolu Selcukluspor
-
Ahmet Colak
Sultanbeyli Bld.
-
Hüseyin Tüfekci
Anadolu Selcukluspor
-
Savas Polat
Anadolu Selcukluspor
-
Kadir Ozdemir
Kahramanmarasspor
-
Maksut Taskiran
Anadolu Selcukluspor
-
Oguzhan Eskiköy
Anadolu Selcukluspor
-
Levent Kartop
Denizlispor
-
Dursun Karatay
Austria Lustenau
-
Can Parlayan
Gebzespor
-
Danny Vukovic
Wellington Phoenix
-
Serhat Akyüz
Istanbul BB
-
Kauê
São Bernardo
-
Eray Birniçan
Gaziantepspor
-
Tayfun Türkmen
Bugsasspor
-
Can Parlayan
Sebatspor
-
Haluk Tanrıseven
Bugsasspor
-
Mehmet Ayaz
Kayseri Erciyesspor
-
Ahmet Körk
Adanaspor
-
Yusuf Kurtuluş
Kayseri Erciyesspor
-
Volkan Koçaloğlu
Giresunspor
-
Ernani Pereira
Karvan
-
Cenk Isler
Samsunspor
-
Zafer Demir
Sakaryaspor
-
Tayfun Seven
Istanbul BB
-
Ufuk Ates
Antalyaspor
-
Oumar Dieng
Akratitos
-
Ogün Temizkanoglu
Sebatspor
-
Suat Kaya
Galatasaray
-
Adnan Erkan
Ankaragücü
-
Tolunay Kafkas
Trabzonspor
-
Okan Yilmaz
Diyarbakirspor
-
Ahmed Belal
Al-Ahly
-
Zé Gomes
Marítimo
-
Ömer Hacısalihoğlu
Giresunspor
-
Ferdi Başoda
Boluspor
-
Ugur Yanikdemir
Gaziantep BB
-
Sedat Balkanli
Bursaspor
-
Mehmet Sedef
Gençlerbirliği
-
Orkun Usak
DC Karabükspor
-
Okan Derici
Gaziantep BB
-
Álvaro Mejía
Almería
-
Veli Acar
Denizlispor
-
Jobanny Rivero
Caracas FC
-
Murat Tosun
Trabzonspor
-
Erdinç Yavuz
Şanliurfaspor
-
Peter Grajciar
Sparta Praha
-
Denis Tuzovic
FK Decic
-
Cacá
Anapolina
-
Jason Petkovic
Perth Glory
-
Ibrahima Bangoura
Khazar
-
Mehmet Şen
Altay
-
Zafer Demir
Tokatspor
-
Bayram Bektas
Bursaspor
-
Muhammet Akagündüz
Rapid Vienna
-
Ünsal Aka
Bursaspor
-
Ousmane Camara
Ethnikos Asteras
-
Eser Yagmur
Kayseri Erciyesspor
-
Emre Toraman
Kayseri Erciyesspor
-
Burak Özsaraç
Ankaragücü
-
Emrah Eren
Denizlispor
-
Erman Ergin
Sakaryaspor
-
Erhan Albayrak
KFC Uerdingen 05
-
Recep Ozturk
Karsiyaka
-
Erkan Atilgan
Elazigspor
-
Tayfun Türkmen
Ankaraspor
-
Musa Büyük
Diyarbakirspor
-
Abdelaziz Ayman
Diyarbakirspor
-
Fahri Tatan
Denizlispor
-
Oghuzan Bahadir
Istanbul BB
-
Jefferson
Botafogo
-
Eren Şen
Diyarbakirspor
-
Mehmet Çoğum
Denizlispor
-
Celaleddin Koçak
Diyarbakirspor
-
Mustafa Er
Ankaragücü
-
Milos Mihajlov
Politehnica Iasi
-
Akin Serhat
Karlsruher SC
-
Caner Altin
Boluspor
-
Veysel Cihan
Antalyaspor
-
Cihan Haspolatli
Ankaragücü
-
Aleksandrov
Cherno More
-
Erkan Sekman
Gaziantepspor
-
Erman Özgür
Gaziantepspor
-
Burak Özsaraç
Ankaragücü
-
Sedat Agçay
Antalyaspor
-
Cédric Sabin
Vannes OC
-
Yusuf Kurtuluş
Denizlispor
-
João Batista
Kasimpasa
-
Damir Kahriman
Rad Belgrade
-
Ceyhun Eriş
Ankaragücü
-
Sener Askaroglu
Denizlispor
-
Muhammed Akinci
Konya Şekerspor
-
Fatih Egedik
Mersin Idman Yurdu
-
Kanfory Sylla
EGS Gafsa
-
Atilla Özmen
Bucaspor
-
Bülent Bölükbasi
Gaziantepspor
-
Bülent Bölükbasi
Ankaraspor
-
Firat Akkoyun
Ankaraspor
-
Abdullah Ghobashy
Zamalek SC
-
Eder Ceccon
Criciúma
-
Sedat Yesilkaya
Gençlerbirliği
-
Eray Birniçan
Samsunspor
-
Ugur Yanikdemir
Kartalspor
-
Yasin Çelik
Ankaragücü
-
Gustave Bebbe
Ankaragücü
-
Zafer Biryol
Fenerbahçe
-
Altan Aksoy
Galatasaray
-
Recep Öztürk
Sakaryaspor
-
Cem Karaca
Kayserispor
-
Ismail Güldüren
Giresunspor
-
Cyril Domoraud
Créteil
-
Emre Can Atila
Anadolu Selcukluspor
-
Suat Usta
Galatasaray
-
Elvir Baljic
Ankaragücü
-
Okan Koç
Manisaspor
-
Ümit Bozkurt
Manisaspor
-
Vladimir Vasilj
NK Široki Brijeg
-
Murat Hacioglu
Kocaelispor
-
Abdel El Saka
Gençlerbirliği
-
Jonathan Téhoue
Huddersfield Town
-
Ceyhun Eriş
Samsunspor
-
Erhan Albayrak
Caykur Rizespor
-
Mustafa Kocabey
Manisaspor
-
Rifat Erdem
Adiyamanspor
-
Muhammed Yürükuslu
Anadolu Selcukluspor
-
Attila Yildirim
Bucaspor
-
Sinan Özkan
Gaziantep BB
-
Kayhan Kaynak
Eskisehirspor
-
Cristóvão
Omonia
-
Theofanis Gekas
Akhisar
-
Gunnar Thorvaldsson
BK Hacken
-
Ergün Teber
Eskisehirspor
-
Emre Akdag
Ankara Demirspor
-
Erdal Kiliçarslan
Ankaraspor
-
Omer Esenkaya
Balçova Belediyespor
-
Erdinç Yavuz
Elazigspor
-
Berkay Kakil
Hatayspor
-
Mücahit Yalçıntaş
Bakirköyspor
-
Murat Doğansoy
Denizlispor
-
Ali Dere
Fethiyespor
-
Ali Kires
Anadolu Selcukluspor
-
Ali Kires
Gumushanespor
-
Ali Kires
Adiyamanspor
-
Emrullah Salk
Balikesirspor
-
Ertugrul Arslan
Balikesirspor
-
Murat Duman
Sivasspor
-
Volkan Çekiç
Kartalspor
-
Senol Akin
Sanliurfaspor
-
Okan Gedikali
Yalovaspor
-
Fatih Uraz
Gaziosmanpa
-
Tomáš Borek
Alanyaspor
-
Serhat Gülpinar
Denizlispor
-
Muhammed Yürükuslu
Denizli Belediyespor
-
Umut Kekilli
Iskenderunspor
-
Okan Derici
Kirklarelispor
-
Özden Öngün
Caykur Rizespor
-
Erhan Albayrak
Caykur Rizespor
-
Kaïs Ghodhbane
Samsunspor
-
Murat Hacıoğlu
Fenerbahçe
-
Zafer Biryol
Bursaspor
-
Recep Aydin
DC Karabukspor
-
Benjamin Fuchs
Goztepe
-
Baris Örücü
Alanyaspor
-
Hasan Kabze
Akhisar
-
Ali Dere
Anadolu Selcukluspor
-
Yunus Altun
Elazigspor
-
Serkan Sahin
Fethiyespor
-
Muhammed Yürükuslu
Altinordu
-
Denis Tuzovic
KOM Podgorica
-
Gökhan Cakir
Sariyer
-
Gökhan Cakir
Sariyer
-
Ali Dere
Boluspor
-
Ishak Cakmak
Boluspor
-
Marc Mbamba
Boluspor
-
Abdülkerim Bardakci
Anadolu Selcukluspor
-
Abdülkerim Bardakci
Adana Demirspor
-
Aliaksandr Hleb
Gençlerbirligi
-
Ali Cicek
Batman Petrolspor
-
Vedat Bora
Giresunspor
-
Mehmet Güven
Osmanlispor
-
Abdülkerim Kilic
Anadolu Selcukluspor
-
Martin Klein
Ferencváros
-
Ersin Güreler
Caykur Rizespor
-
Hasan Ugur
Caykur Rizespor
-
Hasan Ugur
Gençlerbirligi
-
Metin Mert
Antalyaspor
-
Güney Niyazi
Ankaragücü
-
Yilmaz Hayri
Altay
-
Cebi Okan
Giresunspor
-
Mariusz Pawelek
Polonia Warszawa
-
Marcin Robak
Mersin İdman Yurdu
-
Badou Kéré
Samsunspor
-
Serdar Samatyali
Diyarbakirspor
-
Coskun Kayhan
SC Sollenau
-
Alioum Boukar
Samsunspor
-
Thierry Fidjeu
Austria Klagenfurt
-
Jaycee Okwunwanne
Al Kharaitiyat
-
Adnan Güngör
Adanaspor
-
Bassim Abbas
Baghdad FC
-
Hakan Aslantas
Bursaspor
-
Kamil Zayatte
Istanbul BB
-
Fatih Sen
Sakaryaspor
-
Tolga Ünlü
Akhisar
-
Erdal Kiliçarslan
Gençlerbirligi
-
Barbaros Barut
Adanaspor
-
Ahmet Devret
Gaziantep BB
-
Gökhan Emreciksin
Elazigspor
-
Cemal Köse
Royal Antwerp
-
Ali Zitouni
Kartalspor
-
Ahmet Devret
Anadolu Selcukluspor
-
Ufukhan Bayraktar
Altay
-
Ercüment Kafkasyali
Bugsasspor
-
Aykut Uluç
Anadolu Selcukluspor
-
Aykut Uluç
Anadolu Selcukluspor
-
Feyyaz Belen
Nazilli Belediyespor
-
Feyyaz Belen
Anadolu Selcukluspor
-
Feyyaz Belen
Adiyamanspor
-
Mehmet Abdullah Coban
Anadolu Selcukluspor
-
Mehmet Abdullah Coban
Anadolu Selcukluspor
-
Emre Akdag
Anadolu Selcukluspor
-
Emre Akdag
Anadolu Selcukluspor
-
Serbay Yagiz
Anadolu Selcukluspor
-
Serbay Yagiz
Hatayspor
-
Sjoerd Ars
Levski Sofia
-
Murat Akin
Kayseri Erciyesspor
-
Onur Terzioglu
Batman Petrolspor
-
Bilal Aziz
Kayseri Erciyesspor
-
Koray Icten
Izmirspor
-
Koray Icten
Bucaspor
-
Haluk Tanrıseven
Sariyer
-
Hamza Hamzaoğlu
Beylerbeyi
-
Rostislav Jerábek
FC Haka
-
Savas Demiral
Malatyaspor
-
Ünal Karaman
Gaziantepspor
-
Emil Angelov
Beroe
-
Vukasin Petranovic
Nk Svoboda
-
Neca
Farense
-
Abdülkerim Kilic
Anadolu Selcukluspor
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware