ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Premier League
Eredivisie
La Liga
World Cup
Serie A
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Vangelis Pavlidis
28 Doelpunten gescoord
PSV
+7 punten
2 Hattricks
Meeste hattricks
Liga Inglesa
Erling Haaland
25 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
2 Hattricks
Meeste hattricks
La Liga
Artem Dovbyk
20 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+15 punten
1 Hattricks
Meeste hattricks
Ligue 1
Kylian Mbappé
27 Doelpunten gescoord
Paris SG
+6 punten
2 Hattricks
Meeste hattricks
Brazil Serie A
Pablo Vegetti
3 Doelpunten gescoord
Athletico Paranaense
+0 punten
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+14
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
U20W
OG
PA
+33
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
129 083
teams
w
1 193 031
Spelers
z
63 563
Managers
u
3 907
Competities
Q
4 429 396
Spellen
v
1 524 984
Wedstrijdverslagen
F
986 230
Foto's
G
1 123 705
Video's
t
23 364
Stadions
y
14 463
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
6
TV
2
La Liga
Premier League
Serie A
Argentine League
3.26
3.26
2.49
SA
D36
Lecce
Udinese
13/05 - 17:30
1.60
4.56
6.00
SA
D36
Fiorentina
Monza
13/05 - 19:45
4.15
4.67
1.78
PL
D37
Aston Villa
Liverpool
13/05 - 20:00
1.81
3.92
4.83
D1
D35
Barcelona
Real Sociedad
13/05 - 20:00
D1
1S
Gimnasia
Vélez Sarsfield
13/05 - 23:00
D1
1S
Unión
Banfield
14/05 - 01:00
4.15
4.67
1.78
PL
D37
Aston Villa
Liverpool
13/05 - 20:00
1.81
3.92
4.83
D1
D35
Barcelona
Real Sociedad
13/05 - 20:00
1.81
3.92
4.83
D1
D35
Barcelona
Real Sociedad
13/05 - 20:00
4.15
4.67
1.78
PL
D37
Aston Villa
Liverpool
13/05 - 20:00
3.26
3.26
2.49
SA
D36
Lecce
Udinese
13/05 - 17:30
1.60
4.56
6.00
SA
D36
Fiorentina
Monza
13/05 - 19:45
D1
1S
Gimnasia
Vélez Sarsfield
13/05 - 23:00
D1
1S
Unión
Banfield
14/05 - 01:00
Juventud Antoniana
Argentina
m
Salta
m
gevestigd in 1916
A
menu
Overboekingen 2024
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
IN 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Jesús Mauricio Barrios
Leones FC
-
Cristian León
Textil Mandiyú
-
Iván Delfino
San Martín de Mendoza
-
Alejandro Casal
Tigre
-
Manuel Baigorria
Quindío
-
Manuel Baigorria
Boca Juniors
-
Héctor Aguilar
San Martín de Mendoza
-
Walter Ferrero
Deportivo Español
-
Daniel Valdez
Tigre
-
Matías Rinaudo
Sol de América
-
Daniel Vecchiet
Sol de América
-
Franco Turus
Instituto
-
Tomás Cámpora
General Paz Juniors
-
Jorge Peirone
Unión Mar del Plata
-
Diego Quintero
Bellinzona
-
Diego Fernández
Patronato
-
José Luis Gullota
Racing Club
-
Matías Rodríguez
Boca Juniors
-
Ariel Gutiérrez
Gimnasia y Tiro
-
Sergio Watson
General Paz Juniors
-
Claudio Becerra
Racing de Córdoba
-
Angel Pérez
San Martín de Mendoza
-
Ramon Araya
Racing de Córdoba
-
Jorge Galleguillo
Defensa y Justicia
-
Federico Astudillo
Oriente Petrolero
-
Lucas Rodríguez
Club Comunicaciones
-
Damian Fernandez
Racing de Córdoba
-
Jorge Peirone
Belgrano
-
Ángel Pedrozo
Gimnasia y Tiro
-
Gustavo Ortiz
Ferro Carril Oeste
-
Ezequiel Aguirre
Deportivo Maipú
-
Emiliano Yocco
Central Córdoba
-
Miguel Velarde
Unión Central
-
Marcos Lamolla
Huracán de Tres Arroyos
-
Carlos Lovera
Brown De Arrecifes
-
Guillermo Larrosa
Tiro Federal
-
Mauro Laspada
At. Rafaela
-
Emilio Kalujerovich
Cipolletti
-
Victor Jiménez
At. Tucumán
-
Oscar Gómez
Brown De Arrecifes
-
Carlos Chaneton
Central Norte
-
Gerardo Celoria
Gimnasia y Tiro
-
Gabriel Hernán Cela
Chacarita Jrs
-
Marcos Bustos
Juventud de Pergamino
-
Ángel Bernuncio
Olimpo
-
Hugo Avalos
Boca Juniors
-
Sergio Albornoz
Chacarita Jrs
-
Sergio Albornoz
Olimpo
-
Héctor Aguilar
Quilmes
-
Daniel Aníbal Hernández
San Martín Tucumán
-
Lauría Calvo
Arsenal de Sarandí
-
Alfredo Riggio
Central Norte
-
Oscar Alegre
Argentinos Juniors
-
Mario Campos
Sportivo Patria
-
Rodrigo Herrera
Cipolletti
-
Fernando Méndez
San José
-
Pablo Lencina
Mitre
-
Sebastián Fernández
Quilmes
-
Julio Marchant
Mitre
-
Héctor López
Platense
-
César Montiglio
Mitre
-
Edgardo Galíndez
San Lorenzo de Alem
-
Agustín Bellone
Juventud Antoniana
-
Carlos Rosas
Gimnasia de Jujuy
-
Alex Rodríguez
Arsenal de Sarandí
-
Alex Rodríguez
Universidad Catolica
-
Renato Riggio
Unión Española
-
Leonardo Colombo
Quilmes
-
Martín Albarracín
Racing de Córdoba
-
Abel Peralta
Sportivo Peñarol
-
Lautaro Ceratto
Real Estelí
-
Maximiliano Gauto
Juv. Unida Universitario
-
Jonathan González
Naples United
-
Fabian Bustos
Deportivo Morón
-
Juan Molina
Costa Del Este
-
Samuel Hernández
Guillermo Brown
-
Hernán Hechalar
Cobreloa
-
Matías Vicedo
Deportivo FATIC
-
Facundo Velazco
Independiente
-
Osvaldo Young
Central Norte
-
Gonzalo Gómez
Gimnasia de Jujuy
-
Julio César Cáceres
Boca Unidos
-
Gustavo Mbombaj
Los Andes
-
Matias Pato
Defensores Belgrano
-
Maximiliano Martínez
Mitre
-
Leonel Ceresole
Boca Unidos
-
Santiago Strasorier
Las Palmas Córdoba
-
Hugo Acevedo
Excursionistas
-
Héctor González
Sarmiento de Resistencia
-
Tomás Assennato
Juventud Antoniana
-
Agustín Bellone
Colón
-
José Mauricio Pacini
Guillermo Brown
-
Nelson Da Silva
Inter Playa
-
Diego Pave
Mitre
-
Julián Acosta
Sportivo Las Parejas
-
Matías Iglesias
Huracán Las Heras
-
Carlos Nuñez
San Jorge de Tucumán
-
Eduardo Flores
Guaraní Antonio Franco
-
Raúl Zelaya
Villa Mitre
-
Maximiliano Gómez
Gimnasia Concepción
-
Paulo Vargas
Central Norte
-
Matías Sproat
Brown de Adrogué
-
Matías Mariatti
Ferro Carril Oeste
-
Jonathan Di Toro
Ituzaingó
-
Ángel Pedroso
Juventud Unida G.
-
Gustavo Ibáñez
Unión Aconquija
-
Cristian García
Gimnasia de Jujuy
-
Gustavo Mendoza
Villa San Carlos
-
Nicolás Monje
Deportivo Mandiyú
-
Nicolás Monje
Armenio
-
Julio Montero
Boca Unidos
-
Julio Montero
All Boys
-
Cláudio Acosta
Sportivo Desamparados
-
Leonardo Gogna
Atlanta
-
Eduardo Burruchaga
Deportivo Madryn
-
Matías Gogna
Santamarina
-
Yoni Angulo
Unión de Villa Krause
-
Iván Etevenaux
Belgrano
-
Martín
Osasuna
-
Oscar Ochoaizpur
Dep. Quito
-
Nicolás Sequeira
Brown de Adrogué
-
Iván Bolaño
NK BSK Bijelo Brdo
-
Hugo Acevedo
Sacachispas
-
Ricardo Ramirez
San Martin San Juan
-
César More
San Lorenzo de Alem
-
Blas Tapparello
Sportivo Rivadavia
-
Francisco de Souza
Sportivo Patria
-
Emanuel Martínez
Central Norte
-
Lucas Espindola
PKNS FC
-
Agustín Bellone
Gimnasia y Tiro
-
José Barreal
Colón FC
-
René Taritolay
The Strongest
-
Cain Fara
Rosario Central
-
Cristian Ortíz
Funorte
-
Juan Mulieri
Tiro Federal
-
Santiago Biglieri
Colón
-
Damian Felicia
San Martín de Mendoza
-
César González
Real Cartagena
-
Ricardo Silva
Instituto
-
Martín Aguirre
Villa Mitre
-
Leonardo Zaroza
Everton
-
Daniel Bertoya
Santamarina
-
Brian Cucco
Aurora
-
Ricardo Logiácono
CA Unión
-
Hernan Agustin Lamberti
Olmedo
-
Jorge Serrano
Quilmes
-
Mariano Gastón
Belgrano
-
Carlos Castilla
San Martin de San Juan
-
Guillermo Larrosa
Defensa y Justicia
-
Gerardo Arriola
General Paz Juniors
-
Juan Caracoche
Sportivo Italiano
-
Mauro Cantoro
At. Rafaela
-
Matias Zelaya
Gimnasia Jujuy
-
Elvio Martínez
Tiro Federal
-
Diego Aguiar
Unión
-
Leonardo Baroni
Talleres
-
Alberto Boggio
Villa Mitre
-
Héctor Yaya Alvarez
Patronato
-
Mariano Aldecoa
Cienciano
-
Juan Manuel Perillo
Central Norte
-
Guillermo Báez
Deportivo Morón
-
Horacio Acosta
All Boys
-
David Cerruti
Belgrano
-
Leonardo Zarosa
Everton
-
Matias Fernández
Villa Dálmine
-
Cláudio Acosta
San Lorenzo
-
Emanuel Giménez
Estudiantes de Caseros
-
Jorge Peirone
Crucero del Norte
-
Raúl Gorostegui
Sarmiento de Junín
-
Marcelo Barreña
Nueva Chicago
-
Miguel Nievas
San Martín
-
Héctor Gaitan
CN Iquitos
-
Hugo Ibáñez
Estudiantes
-
Ariel Agotegaray
Instituto
-
Walter Coyette
Dep. Quito
-
Juan Arraya
Gimnasia J.
-
Darío González
Gimnasia J.
-
José Valdiviezo
San Lorenzo
-
Gustavo Paruolo
Almagro
-
Héctor Silva
Douglas Haig
-
Cristian Basualdo
Unión
-
Silvio Iuvalé
Quilmes
-
Alejandro Guerra
Caracas FC
-
Walter García
NY Red Bulls
-
Paul Ramirez
Caracas FC
-
Raúl Gorostegui
Unión
-
Emanuel Loeschbor
CF Gavà
-
Walter Busse
Atletico Minero
-
Juan Cardenas
At. Rafaela
-
Gabriel Iribarren
Zob Ahan
-
Martin Perezlindo
Chacarita Jrs
-
Carlos Dure
Olimpo
-
Diego Bertollo
Central Córdoba
-
Alberto Montaño
Espoli
-
Damián Cirillo
Bucaramanga
-
Zarate
San Martín de Mendoza
-
Fabían García
San Martín
-
Matías Saad
FC Lugano
-
Hernán Boyero
Instituto
-
Luis Garnier
Atlético Uruguay
-
Iván Saucedo
Douglas Haig
-
Gabriel Perez
Gimnasia de Jujuy
-
Esteban Dei Rossi
Unión
-
Germán Castillo
Unión
-
Pablo Añaños
El Linqueño
-
Roberto Oste
Godoy Cruz
-
Leonardo Gómez
San Jorge
-
Gustavo Balvorín
Platense
-
Roberto Adrián Cuadrado
Gimnasia y Tiro
-
Cristian Biaggioni
Gimnasia Concepción
-
Alan Sánchez
Macará
-
Esteban Trasancos
Gimnasia de Jujuy
-
Maximiliano Antonelli
Libertad Sunchales
-
Daniel Ramasco
Gimnasia y Tiro
-
Luciano Córdoba
Douglas Haig
-
Ezequiel Palacio
Defensores de Belgrano V.R.
-
Juan Cardenas
Crucero del Norte
-
Matias Fernández
Boca Río Gallegos
-
Mariano Maino
Central Norte
-
Rubén Molina
San Martín Tucumán
-
Matías López
Chacarita Jrs
-
Raúl Gorostegui
Unión Mar del Plata
-
Juan Casarini
Armenio
-
Ricardo Gómez
Chacarita Jrs
-
Hernán Hechalar
Guarani
-
Hernán Hechalar
Guarani
-
Roberto Saavedra
Olimpo
-
Héctor Arrigo
Sportivo Desamparados
-
Héctor Arrigo
Central Córdoba S.d.E.
-
Gastón Stang
Sportivo Estudiantes
-
Eduardo Iachetti
Colón
-
Diego Ledesma
Huracán
-
Diego Ledesma
Huracán
-
Matías Ceballos
Gimnasia y Tiro
-
Franco Sosa
Gimnasia de Jujuy
-
Rodrigo López
Racing Club
-
Gustavo Ibáñez
San Martín Tucumán
-
Luis Rodriguez
Villa Dálmine
-
Hernán Fernández
Racing de Córdoba
-
Ezequiel Viola
Olimpo
-
Marcelo Guaymás
River Plate
-
Enzo Maidana
At. Tucumán
-
Daniel Diaz
Sportivo Desamparados
-
Tabares
Rangers de Talca
-
Enrique Luis Triverio
Gimnasia de Jujuy
-
Juan Pablo Rial
Temperley
-
Santiago Sandoval
Sportivo Belgrano
-
Juan Manuel Perillo
Boca Juniors
-
Esteban Dei Rossi
At. Tucumán
-
Facundo Torres
Patronato
-
Maxi Herrera
Olmedo
-
Diego Villalba
Almagro
-
Cristian Mazzon
Alumni de Villa María
-
Hugo Prieto
Boca Unidos
-
Cláudio Acosta
San Lorenzo
-
Germán Noce
Racing de Córdoba
-
Elian Parrino
Sheffield Utd
-
Marcos Litre
Olimpo
-
Adrián Aranda
Douglas Haig
-
Silvio Risio
Instituto
-
Pablo Piro
Gimnasia
-
Cristian Alfaro
The Strongest
-
Hugo Prieto
Olmedo
-
Gabriel Zuvinikar
Libertad Sunchales
-
Cláudio Acosta
Colegiales
-
Carlos Ciavarelli
Defensa y Justicia
-
Miguel Gutiérrez
Gimnasia de Jujuy
-
Gustavo Pérez
Concepción FC
-
Eric Chmil
Racing de Córdoba
-
German Caceres
At. Rafaela
-
Diego Gottardi
Santamarina
-
Carlos Keosseián
Temperley
-
Esteban Gil
Olimpo
-
UIT 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Emilio Kalujerovich
Atlético Tucumán
-
Pablo Rodríguez
Central Norte
-
Matías Rodríguez
Boca Juniors
-
Alberto Montaño
Atlanta
-
José Luis Gullota
Racing Club
-
Sergio Liendro
Central Norte
-
Sergio Liendro
Camioneros
-
Cristian León
Textil Mandiyú
-
Cristian León
Talleres de Perico
-
Iván Delfino
Libertad Sunchales
-
Jorge Comune
Gimnasia y Tiro
-
Alejandro Casal
Tigre
-
Manuel Baigorria
Estudiantes de Caseros
-
Manuel Baigorria
Olmedo
-
Walter Ferrero
Atlanta
-
Abel Torrico
Central Norte
-
Víctor Vargas
Central Norte
-
Claudio Becerra
General Paz Juniors
-
Raul Iturrieta
Talleres de Perico
-
Angel Pérez
Tiro Federal
-
Angel Pérez
Gimnasia y Tiro
-
Ramon Araya
Central Córdoba S.d.E.
-
Jorge Galleguillo
At. Rafaela
-
Federico Astudillo
Sportivo Patria
-
Lucas Rodríguez
Crucero del Norte
-
Damian Fernandez
Racing de Córdoba
-
Jorge Peirone
Crucero del Norte
-
Leonardo Silveira
Camioneros
-
Ángel Pedrozo
Unión Mar del Plata
-
Luis Velázquez
San Martín de Burzaco
-
Miguel Velarde
Unión Central
-
Ariel Farfán
Talleres de Perico
-
Pablo Añaños
Deportivo Maipú
-
Hernán Fernández
San Jorge de Tucumán
-
Luis Rodriguez
Sarmiento de Resistencia
-
Gustavo Ibáñez
Unión Aconquija
-
Héctor López
Tristán Suárez
-
Sebastián Fernández
Quilmes
-
Marcos Litre
Villa Mitre
-
Ezequiel Aguirre
Defensores
-
Ezequiel Palacio
General Diaz
-
Carlos Rosas
Guillermo Brown
-
Alex Rodríguez
Olmedo
-
Alex Rodríguez
Chacarita Jrs
-
Renato Riggio
Instituto
-
Alfredo Riggio
Blooming
-
Wálter Maladot
River Plate
-
Carlos Lovera
Platense
-
Marcos Lamolla
Unión Mar del Plata
-
Daniel Valdez
Aldosivi
-
Matías Rinaudo
Unión de Sunchales
-
Daniel Vecchiet
Defensores
-
César Montiglio
Concepción FC
-
Carlos Aragonés
Bolívar
-
Leonardo Gómez
Ferrocarril Midland
-
Héctor Gaitán
Real Mamoré
-
Franco Turus
Sportivo Patria
-
Matías Domene
Camioneros
-
Ariel Gutiérrez
Central Norte
-
Martín Godoy
Central Norte
-
Matías Ceballos
Unión Aconquija
-
Edgardo Galíndez
Concepción FC
-
Diego Quintero
Lujan de Cuyo
-
Guillermo Larrosa
Defensa y Justicia
-
Sergio Watson
General Paz Juniors
-
Martín Albarracín
Racing de Córdoba
-
Facundo Velazco
Nacional
-
Maximiliano Gómez
Real Potosí
-
Ricardo Gómez
Deportivo Santaní
-
Paulo Vargas
Destroyers
-
Lautaro Ceratto
San Martín de Mendoza
-
Jonathan González
Sportivo Peñarol
-
Nicolás Sequeira
Ferro de General Pico
-
Gustavo Mbombaj
Defensores Unidos
-
Matías Mariatti
Defensores Unidos
-
Samuel Hernández
Guillermo Brown
-
Nelson Da Silva
Sportivo Peñarol
-
Rodrigo Herrera
Deportivo Achirense
-
Cláudio Acosta
Sportivo Peñarol
-
Fabian Bustos
Atlético Tucumán
-
Raúl Zelaya
Club Guemes
-
Cristián Chavarria
Central Norte
-
Maximiliano Gauto
Pastoreo
-
Ignacio Talavera
Las Palmas Córdoba
-
Matías Sproat
Brown de Adrogué
-
Hugo Acevedo
Liniers
-
Oscar Ochoaizpur
Gimnasia de Jujuy
-
Héctor González
San Telmo
-
Tomás Assennato
River Plate
-
Julio César Cáceres
Cibao FC
-
José Mauricio Pacini
Defensores Belgrano
-
Julián Acosta
Gimnasia Concepción
-
Matías Iglesias
Justo José de Urquiza
-
Joaquín Iturrieta
Gimnasia y Tiro
-
Carlos Nuñez
Talleres de Perico
-
Eduardo Flores
Guaraní Antonio Franco
-
Leonardo Zarosa
Deportivo Petare
-
Juan Molina
UD Los Barrios
-
Martín
Sportivo Italiano
-
Jonathan Di Toro
Sacachispas
-
Gabriel Perez Tarifa
Deportivo Maipú
-
Emanuel Martínez
Deportivo Maipú
-
Ángel Pedroso
Unión Mar del Plata
-
Nicolás Monje
Deportivo Mandiyú
-
Julio Montero
All Boys
-
Yoni Angulo
Sport Boys Warnes
-
Agustín Bellone
Villa Dálmine
-
Raúl Gorostegui
Almirante Brown
-
Jorge Serrano
Almirante Brown
-
Alan Sánchez
Acassuso
-
Gastón Stang
Concepción FC
-
Ariel Gutiérrez
Gimnasia y Tiro
-
Cristian Ortíz
Deportivo Merlo
-
Gustavo Mendoza
Olimpo
-
Juan Molina
Costa Del Este
-
Hernán Boyero
Instituto
-
Hugo Acevedo
Deportivo Merlo
-
Ricardo Ramirez
Estudiantes de Caseros
-
César More
San Jorge de Tucumán
-
Blas Tapparello
Deportivo Madryn
-
Pablo Lencina
Deportivo Madryn
-
Francisco de Souza
Sportivo Ferroviario
-
Mauro Cachi
Barracas Central
-
Emanuel Martínez
San Martín Tucumán
-
Agustín Bellone
Gimnasia y Tiro
-
José Barreal
Deportivo Laferrere
-
Cristian García
Deportivo Madryn
-
Nicolás Monje
Club Guemes
-
Martín Martínez
General Paz Juniors
-
Mauro Laspada
Belgrano
-
Mariano Aldecoa
Alumni de Villa María
-
Esteban Gil
Libertad
-
Hernan Lamberti
Flamengo-PI
-
Leonardo Zaroza
Trujillanos FC
-
Emiliano Yocco
Chacarita Jrs
-
Leonardo Baroni
Boca Unidos
-
Walter García
Guillermo Brown
-
Alberto Boggio
Villa Mitre
-
Gerardo Arriola
San Telmo
-
Horacio Acosta
San Miguel
-
David Cerruti
General Paz Juniors
-
Mauro Cantoro
Deportivo Morón
-
Matias Fernández
CD Luis Angel Firpo
-
Diego Aguiar
Sportivo Desamparados
-
Fabían García
San Martín
-
Juan Caracoche
Imbabura SC
-
Cláudio Acosta
Almagro
-
Jorge Peirone
Racing de Córdoba
-
Marcelo Guaymás
At. Tucumán
-
Enzo Maidana
At. Tucumán
-
Roberto Adrián Cuadrado
Deportivo Cuenca
-
Diego Ledesma
Defensa y Justicia
-
Juan Manuel Perillo
Dep. Quito
-
Juan Manuel Perillo
Central Norte
-
Marcelo Barreña
Crucero del Norte
-
Martín Eduardo Ligori
Guabirá
-
Guillermo Báez
Deportivo Morón
-
Cláudio Acosta
Colegiales
-
Diego Villalba
Libertad
-
Cristian Mazzon
Boca Unidos
-
Hugo Prieto
Olmedo
-
Miguel Nievas
Crucero del Norte
-
Emanuel Loeschbor
San Martín
-
Juan Pablo Rial
Camioneros
-
Walter Busse
Gimnasia J.
-
César González
CAI
-
Hugo Ibáñez
Minervén FC
-
Ariel Agotegaray
At. Rafaela
-
Walter Coyette
Huracán
-
Darío González
Santamarina
-
José Valdiviezo
Gimnasia J.
-
José Valdiviezo
San Lorenzo
-
Gustavo Paruolo
Los Andes
-
Héctor Silva
At. Tucumán
-
Cristian Basualdo
Gimnasia J.
-
Silvio Iuvalé
Tiro Federal
-
Paul Ramirez
Bellinzona
-
Juan Cardenas
Boca Unidos
-
Germán Castillo
Olmedo
-
Martín Aguirre
Universitario Sucre
-
Daniel Bertoya
Santamarina
-
Gabriel Iribarren
Santamarina
-
Mariano Gastón
General Paz Juniors
-
Carlos Castilla
Ferro Carril Oeste
-
Carlos Dure
Gimnasia y Tiro
-
Diego Bertollo
Argentino de Rosario
-
Damián Cirillo
Sportivo Belgrano
-
Cristian Zarate
San Martín Tucumán
-
Matías Saad
Nueva Chicago
-
Raúl Gorostegui
San Martín
-
Luis Garnier
Tiro Federal
-
Iván Saucedo
Tiro Federal
-
Esteban Dei Rossi
Racing Club
-
Martin Perezlindo
Crucero Norte Misiones
-
Emanuel Giménez
Temperley
-
Victor Jiménez
Racing de Córdoba
-
Héctor Arrigo
Coquimbo Unido
-
Héctor Arrigo
Zacatepec
-
Hugo Prieto
Suchitepéquez
-
Franco Sosa
Cúcuta Deportivo
-
Ricardo Silva
Perak FA
-
Cristian Alfaro
Oriente Petrolero
-
Eduardo Iachetti
Olimpo
-
Matías López
Flandría
-
Rubén Molina
Flandría
-
Carlos Keosseián
CA Atenas
-
Gabriel Zuvinikar
Central Córdoba S.d.E.
-
Juan Pablo Rial
CD Marathón
-
Ezequiel Viola
Olimpo
-
Rodrigo López
Sportivo Belgrano
-
Roberto Saavedra
La Serena
-
Matias Fernández
San Martín Tucumán
-
Oscar Gómez
Platense
-
Gabriel Hernán Cela
Guillermo Brown
-
Marcos Bustos
Racing de Córdoba
-
Cristian Biagioni
Sportivo Belgrano
-
Hugo Avalos
Boca Juniors
-
Sergio Albornoz
Olimpo
-
Sergio Albornoz
Central Córdoba
-
Héctor Aguilar
Talleres
-
Daniel Aníbal Hernández
San Martín Tucumán
-
Leonardo Colombo
Gimnasia Concepción
-
Damian Felicia
Talleres
-
Roberto Oste
Bolognesi
-
Matias Zelaya
Talleres de Perico
-
Hernán Hechalar
Guarani
-
Ricardo Logiácono
CD Águila
-
Sebastián Quinteros
Camioneros
-
Diego Gottardi
Libertad Sunchales
-
Silvio Risio
Estudiantes Río Cuarto
-
Pablo Piro
Aldosivi
-
Raúl Maldonado
Instituto
-
Elvio Martínez
CAI
-
Cristian Alfaro
Huracán
-
Germán Cáceres
Ferro Carril Oeste
-
Carlos Ciavarelli
Huracán
-
Miguel Gutiérrez
Talleres de Perico
-
Gustavo Pérez
Sarmiento de Resistencia
-
Héctor Yaya Alvarez
Central Córdoba
-
Eric Chmil
Central Norte
-
Daniel Diaz
Deportivo Maipú
-
Raúl Gorostegui
Unión Mar del Plata
-
Brian Cucco
Temperley
-
Enrique Luis Triverio
Argentinos Juniors
-
Cristian Biaggioni
Gimnasia Concepción
-
Santiago Sandoval
Sportivo Baradero
-
Adrian Aranda
Estudiantes Río Cuarto
-
Esteban Trasancos
Pontevedra
-
Maximiliano Antonelli
Univ. César Vallejo
-
Tabares
Eldense
-
Maxi Herrera
Sportivo Estudiantes
-
Elian Parrino
Instituto
-
Esteban Dei Rossi
Sportivo Belgrano
-
Cláudio Acosta
Gimnasia y Tiro
-
Daniel Ramasco
Gimnasia de Jujuy
-
Germán Noce
Guaraní Antonio Franco
-
Facundo Torres
Crucero del Norte
-
Ricardo Gómez
Gimnasia de Jujuy
-
Hernán Hechalar
Unión Mar del Plata
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware