ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Eredivisie
Libertadores
Copa Sudamericana
Premier League
Ligue 1
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Torneio Desenv. UEFA U15
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Vangelis Pavlidis
28 Doelpunten gescoord
PSV
+7 punten
42 Goals/Assists
Betrokken bij goals
Liga Inglesa
Erling Haaland
27 Doelpunten gescoord
Manchester City
+2 punten
32 Goals/Assists
Betrokken bij goals
La Liga
Artem Dovbyk
20 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+17 punten
27 Goals/Assists
Betrokken bij goals
Ligue 1
Kylian Mbappé
27 Doelpunten gescoord
Paris SG
+6 punten
34 Goals/Assists
Betrokken bij goals
Brazil Serie A
Pablo Vegetti
3 Doelpunten gescoord
Athletico Paranaense
+0 punten
4 Goals/Assists
Betrokken bij goals
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+14
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
U20W
OG
PA
+33
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
129 094
teams
w
1 193 457
Spelers
z
63 578
Managers
u
3 907
Competities
Q
4 430 180
Spellen
v
1 526 127
Wedstrijdverslagen
F
986 453
Foto's
G
1 124 037
Video's
t
23 365
Stadions
y
14 463
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
24
TV
6
Libertadores
Copa Sudamericana
Premier League
Ligue 1
TIMCUP
Premier League International Cup
FT
CL
Grp.G
Peñarol
2
Atlético Mineiro
0
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.B
Talleres
1
Cobresal
0
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.D
LDU Quito
0
Junior Barranquilla
1
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.H
River Plate
2
Libertad
0
15/05 - 01:30
CL
Grp.E
Millonarios
-
Palestino
-
15/05 - 03:00
2.58
3.37
2.46
D1
Olympiacos
AEK
15/05 - 18:00
1.98
3.71
4.15
D1
D36
Sevilla
Cádiz
15/05 - 18:30
1.63
4.04
6.50
D1
D36
Rayo Vallecano
Granada
15/05 - 18:30
PLIC
F
Crystal Palace
U21
PSV
B
15/05 - 19:00
3.33
4.21
2.09
PL
D34
Brighton & Hove Albion
Chelsea
15/05 - 19:45
2.80
4.16
2.40
PL
D34
Manchester United
Newcastle
15/05 - 20:00
3.40
3.79
2.19
D1
D32
Stade de Reims
Marseille
15/05 - 20:00
2.41
3.85
2.93
D1
D32
Nice
Paris SG
15/05 - 20:00
2.63
3.12
2.86
IC
F
Atalanta
Juventus
15/05 - 20:00
2.67
3.43
2.86
D1
D36
Celta de Vigo
Athletic Bilbao
15/05 - 21:00
4.75
3.69
1.88
D1
D36
Getafe
Atlético de Madrid
15/05 - 21:00
4.25
3.37
1.93
CL
Grp.H
Deportivo Táchira
Nacional
15/05 - 23:00
1.31
5.55
11.00
CL
Grp.C
The Strongest
Huachipato
15/05 - 23:00
1.91
3.82
3.88
MLS
Grp.East
Philadelphia Union
New York City FC
16/05 - 00:30
2.90
3.15
2.61
CL
Grp.A
Alianza Lima
Colo-Colo
16/05 - 01:00
1.95
3.36
3.93
CS
Grp.D
Boca Juniors
Fortaleza
16/05 - 01:00
1.16
8.00
18.00
CL
Grp.E
Flamengo
Bolívar
16/05 - 01:30
1.41
4.80
7.90
CL
Grp.F
Palmeiras
Independiente del Valle
16/05 - 01:30
2.03
3.60
3.62
MLS
Grp.West
Real Salt Lake
Seattle Sounders
16/05 - 02:30
FT
CL
Grp.H
River Plate
2
Libertad
0
15/05 - 01:30
1.98
3.71
4.15
D1
D36
Sevilla
Cádiz
15/05 - 18:30
3.33
4.21
2.09
PL
D34
Brighton & Hove Albion
Chelsea
15/05 - 19:45
2.80
4.16
2.40
PL
D34
Manchester United
Newcastle
15/05 - 20:00
2.63
3.12
2.86
IC
F
Atalanta
Juventus
15/05 - 20:00
4.75
3.69
1.88
D1
D36
Getafe
Atlético de Madrid
15/05 - 21:00
FT
CL
Grp.G
Peñarol
2
Atlético Mineiro
0
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.B
Talleres
1
Cobresal
0
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.D
LDU Quito
0
Junior Barranquilla
1
14/05 - 23:00
FT
CL
Grp.H
River Plate
2
Libertad
0
15/05 - 01:30
CL
Grp.E
Millonarios
-
Palestino
-
15/05 - 03:00
4.25
3.37
1.93
CL
Grp.H
Deportivo Táchira
Nacional
15/05 - 23:00
1.31
5.55
11.00
CL
Grp.C
The Strongest
Huachipato
15/05 - 23:00
2.90
3.15
2.61
CL
Grp.A
Alianza Lima
Colo-Colo
16/05 - 01:00
1.16
8.00
18.00
CL
Grp.E
Flamengo
Bolívar
16/05 - 01:30
1.41
4.80
7.90
CL
Grp.F
Palmeiras
Independiente del Valle
16/05 - 01:30
1.95
3.36
3.93
CS
Grp.D
Boca Juniors
Fortaleza
16/05 - 01:00
FT
CS
Grp.A
Defensa y Justicia
1
Independiente Medellín
1
15/05 - 01:00
FT
CS
Grp.E
Sportivo Ameliano
1
Rayo Zuliano FC
0
15/05 - 01:00
FT
CS
Grp.F
Corinthians
4
Argentinos Juniors
0
15/05 - 01:30
CS
Grp.D
Nacional Potosí
-
Sportivo Trinidense
-
15/05 - 03:00
1.16
7.40
22.00
CS
Grp.C
Belgrano
Real Tomayapo
15/05 - 23:00
1.09
10.20
31.00
CS
Grp.G
Lanús
Metropolitanos FC
15/05 - 23:00
1.25
5.60
11.75
CS
Grp.E
Athletico Paranaense
Danubio
15/05 - 23:00
1.95
3.36
3.93
CS
Grp.D
Boca Juniors
Fortaleza
16/05 - 01:00
1.30
5.35
9.70
CS
Grp.G
Cuiabá
Deportivo Garcilaso
16/05 - 01:00
2.60
3.52
2.52
CS
Grp.A
Univ. César Vallejo
Always Ready
16/05 - 03:00
3.33
4.21
2.09
PL
D34
Brighton & Hove Albion
Chelsea
15/05 - 19:45
2.80
4.16
2.40
PL
D34
Manchester United
Newcastle
15/05 - 20:00
3.40
3.79
2.19
D1
D32
Stade de Reims
Marseille
15/05 - 20:00
2.41
3.85
2.93
D1
D32
Nice
Paris SG
15/05 - 20:00
2.63
3.12
2.86
IC
F
Atalanta
Juventus
15/05 - 20:00
PLIC
F
Crystal Palace
U21
PSV
B
15/05 - 19:00
CA Votuporanguense
Brazil
m
Votuporanga (SP)
m
gevestigd in 2009
A
menu
Overboekingen 2024
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
IN 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Elvinho
Comercial
-
Lorran
Bangu
-
Paulo Vitor
Tupynambás
-
Carlos André
Portuguesa
-
Guilherme Café
XV de Jaú
-
Hugo Leonardo
Inter de Lages
-
Dentinho
América-PE
-
Léo Santos
Marcílio Dias
-
Jean Carlos
Flamengo
-
Talles
Barra-SC
-
Eduardo Melo
Inter de Limeira
-
Lucas Mineiro
Rio Branco-SP
-
João Vitor
Cabofriense
-
Ricardinho
Barra-SC
-
Paulo Henrique Barbosa
Barra-SC
-
Cleidson
Barretos
-
Igor Pato
Marília
-
Adriano Ferreira
XV de Piracicaba
-
Juninho Martins
Araxá
-
Danilo Oliveira
União Frederiquense
-
Fagner
Iporá
-
Watson
Cabofriense
-
Rodolfo Rocha
Náutico
-
Flávio Henrique
Centro Oeste FC
-
Cristian
Aquidauanense
-
Del’Amore
Anapolina
-
Mairon
São Caetano
-
Murilo Oliveira
Botafogo-SP
-
Felix
Bandeirante
-
Mariano Cusano
Guaraní Antonio Franco
-
Fernando
XV de Jaú
-
Maziero
São Caetano
-
Toshihide Kamuro
Sumaré
-
Erik Mendes
Oriental Dragon FC
-
Matheus Ribeiro
Goiás
-
Nathan Cachorrão
Marcílio Dias
-
Jeffinho
Oeste
-
Noah
Coimbra-MG
-
Luiz Fernando
Mirassol
-
Daniel
Mirassol
-
Douglas Dias
Portuguesa
-
André Baumer
Retrô FC
-
Alan
São José
-
Gabriel Barcos
CRAC
-
Léo Cunha
Vasalunds
-
Marquinhos
Sertãozinho
-
Victor Ribeiro
Nacional-PR
-
Charles
Grêmio Osasco
-
Mateus Buiate
Coritiba
-
Rafael Sayão
Bandeirante
-
Felipe Saturnino
GE Brasil
-
Dênis
Juventus-SP
-
Marcus Vinicius
Macaé
-
Marlon
Hercílio Luz
-
Ângelo Bedendo
Botafogo-SP
-
Leandrinho
Assisense
-
Paulo Josué
Lajeadense
-
Cleiton
Salgueiro
-
Caio Quiroga
Sp. Covilhã
-
Gercimar
Cianorte
-
Caio Mancha
Taubaté
-
Kévin
Aimoré
-
Gladstone
URT
-
Betão
AA Votuporanguense
-
Reinaldo Dutra
Ypiranga-RS
-
Alvinho
São Caetano
-
Tom
EC Água Santa
-
Lula
Botafogo-PB
-
Everton
Santa Cruz
-
Édson Oliveira
Rio Branco-ES
-
Pedro Henrique
Santos
-
Rodrigo Alves
Aparecidense
-
Evison Carioca
Arguedeira
-
Zé Augusto
Atlético Goianiense
-
Edson Kölln
Portuguesa-RJ
-
João Pedro
Atlético Goianiense
-
Matheus Guimarães
Batatais
-
Luis Felipe
CAP de Uberlândia
-
Matheus Carrasco
Grêmio
-
Bernardo Vilar
Serranense
-
Fandinho
Toledo
-
Lucas Machado
Londrina
-
Léo Carvalho
XV de Piracicaba
-
Albano
Aparecidense
-
Gustavo
Araguaína
-
Eduardo
Fluminense de Feira
-
Sillas Gomes
Santa Cruz
-
Lucas Gama
Luverdense
-
Jardel
Globo FC
-
Diogo Sodré
Remo
-
Luiz Eduardo
Luverdense
-
Caio César
Boa Esporte
-
Zé Carlos
América-SP
-
Thiago Moraes
Palmas
-
Nequinha
Sertãozinho
-
Marcão
Batatais
-
Felipe Gregory
Batatais
-
Kleber
Brasília
-
Misael
XV de Piracicaba
-
Diniz
Capivariano
-
Patric Calmon
Sampaio Corrêa
-
Belão
São Paulo
-
Genilson
EC Água Santa
-
Jean Henrique
Ferroviário
-
Vitor
Rio Claro
-
Geilson
Cuiabá
-
Washington
São Bernardo
-
Júnior Goiano
Bragantino
-
Kaique
EC Água Santa
-
Pedro Bortoluzo
São Paulo
-
Cesinha
Juazeirense
-
Paulo Vitor Paulista
Sertãozinho
-
Anderson Cavalo
São Bento
-
Gabriel
Assisense
-
Wallan
Guarany Bagé
-
Kayque Maranhão
Tanabi
-
Caio Callyman
Aparecidense
-
Reinaldo
Carlos Renaux
-
Isaac Bryan
Volta Redonda
-
Vinícius Baracioli
Mirassol
-
Taison
Anápolis
-
Wellington Rocha
Uberlândia
-
Guilherme Martins
Caldense
-
Bady
Barretos
-
Lucas Silva
Ponte Preta
-
Wendel Junior
São Luiz
-
Igor Pimenta
Noroeste
-
João Paulo
Marília
-
Gabriel Barbato
Bagé
-
Gustavo Alcino
Operário Ferroviário
-
Pedro Fusetto
Tanabi
-
Welington Smith
Becamex Binh Duong
-
Marcinho
Jacareí
-
Tales Andrade
Serrano-BA
-
Kennedy
Mamoré
-
Vitor Hugo
CA Votuporanguense
-
Deijair
Guaraí
-
Talis
Vera Cruz-PE
-
Douglas Dias
CA Votuporanguense
-
Felipe
Noroeste
-
Matheus Destro
CA Votuporanguense
-
Édson
Aparecida EC
-
Kayky Alves
Operário Ferroviário
-
Bruno Henrique
Batatais
-
Jackson
Matonense
-
Paulinho Santos
União Barbarense
-
Anderson Cavalo
Grêmio Novorizontino
-
Aílton
AA Votuporanguense
-
Daniel Rodrigues
Fernandópolis
-
Adilson Bahia
São Luiz
-
Manjinha
São Bento
-
Cleiton
Santo André
-
Canhoto
Francana
-
Vitão
Ipatinga
-
Anderson Tanque
Novo Hamburgo
-
Cairo
Matonense
-
Caio Fabbro
União Mogi
-
Gabriel Barcos
Ceilândia
-
Adriano
Tupy-GO
-
Israel
Tupy-GO
-
Jean Carlos
CA Votuporanguense
-
Nando
Marília
-
Mario Augusto
São Carlos
-
Frank
Hercílio Luz
-
Kauan Henrique
Aragoiânia EC
-
Amorim
Operário Ferroviário
-
Nicolas Prado
Figueirense
-
Fábio Souza
Rio Preto
-
Gustavo Martins
Tanabi
-
Italo Arthur
Grêmio Osasco
-
Lito
Floresta-CE
-
Gabryel
Toledo
-
Bruno Moura
Bagé
-
Anderson Santos
Taubaté
-
Henrique Santos
FC Cascavel
-
Einstein
América Mineiro
-
Miguel Alcantara
Ascoli
-
Almeida
Grêmio Novorizontino
-
Vitor Hugo
Mogi Mirim
-
Afonso
Concórdia
-
Matheus Assumpção
CD San Roque Cadiz
-
Yan
Inter de Lages
-
Eberson
São Carlos
-
Léo Santos
Ypiranga-RS
-
Rafael Peixoto
Amparo
-
Diogo
Democrata-SL
-
Verrone
Caldense
-
Erick Salles
Cianorte
-
China
EC Corinthians
-
André Moura
Osvaldo Cruz
-
Manjinha
Taboão da Serra
-
Fabinho Maceió
Jataiense
-
Marcos Dias
Treze
-
Rufino
Santacruzense
-
Carlos Henrique
São Carlos
-
Pedrinho
Santacruzense
-
Rafael Verrone
Caldense
-
Léo Cereja
Taubaté
-
Samuel Andrade
XV de Piracicaba
-
Neto Acará
Grêmio Prudente
-
Romarinho
Goiânia
-
Mazinho
São Carlos
-
Rafael Dentinho
Vitória-ES
-
Tatuí
Matonense
-
Guilherme Café
Linense
-
Júnior Prego
Fluminense-PI
-
Diego Luís
União Luziense
-
Juan Becerra
Team Vaud Lausanne
-
Josiel
Gonçalense
-
Kayque Maranhão
Tanabi
-
Douglas
Hetten FC
-
Lucas Dantas
CA Votuporanguense
-
Jackson
CA Votuporanguense
-
Gabriel Barbato
Marília
-
Fabrício
Ska Brasil
-
Linno Ribeiro
Juventus Jaraguá
-
Daniel Rodrigues
CA Votuporanguense
-
Robert
Icasa
-
Vinícius Gouvêa
Audax Rio
-
Luciano
AA Votuporanguense
-
Jean Pablo
Mirassol
-
Mateus Norton
Real Noroeste
-
Morais
São Bento
-
Murilo
Patriotas-PR
-
David
Grêmio Prudente
-
Sávio
Centro Oeste FC
-
Gabriel Rossetto
Ypiranga-RS
-
Danilo Feijão
Mafra
-
Juninho Martins
Marília
-
Gustavo
Santacruzense
-
Glauco
Grêmio Osasco
-
Douglas Amaral
Central
-
Edson
Icasa
-
Diego
Mogi Mirim
-
Julio Cézar
Primavera
-
Marcos Vinicius
Atl. Diadema
-
Mateus Souza
Lemense
-
Thiago
Marília
-
Willian
Campinense
-
Abraão Lincoln
Brasiliense
-
Daniel
CAP de Uberlândia
-
Kelisson
Capivariano
-
Darci
SC Jaraguá
-
Andrezinho
Sertãozinho
-
Dudu
Batatais
-
Robson
Ituano
-
Anderson
Botafogo-SP
-
Mazinho
Vilhena
-
Serginho Paulista
Inter de Limeira
-
Jordã
Brasiliense
-
Cecel
Inter de Limeira
-
Rodolfo
CSA
-
Caio Cesar
São José-PR
-
Hugo Rodrigues
São Paulo
-
André Lucas
São Carlos
-
Jeovânio
América-PE
-
Sthanner
Sinop
-
Leandro Tanaka
Guarany de Sobral
-
Cairo
CA Votuporanguense
-
Nelinho
Aparecidense
-
André Mococa
Independente de Limeira
-
João Victor
Guarani
-
Léo
Lajeadense
-
Tabarana
Juventus-SP
-
Lucas Seixas
União Barbarense
-
Kanta Takahashi
Brasilis
-
Marcelo Souza
Batatais
-
Willian
Olé Brasil
-
Lucas
Capivariano
-
Anderson Cavalo
CA Votuporanguense
-
Bruno Silva
Nacional-SP
-
Kauê
CRAC
-
Jadson
Olímpia
-
Dias
Rio Branco-SP
-
Thiago
Batatais
-
David
Camacha
-
Léo
Lajeadense
-
Victor
Rio Preto
-
Leo Costa
Valeriodoce
-
Romarinho
Matonense
-
Álvaro
Monte Azul
-
Diego Campos
Marau
-
Paulinho
Catanduvense
-
Romarinho
CRAC
-
Stevys
Rio Preto
-
Cairo
XV de Jaú
-
Emerson Paraíba
Joseense
-
Kelis
XV de Jaú
-
Rafael Rodrigues
Batatais
-
David
Batatais
-
Ivan
Jaboticabal
-
Uelison
Guaçuano
-
Uelison
Barretos
-
Andrey
Guaçuano
-
Daniel
Rio Preto
-
Jairo
Guaçuano
-
Alex
Taubaté
-
Marlon Cássio
Rio Preto
-
Willian Baiano
XV de Jaú
-
João Paulo
Primeira Camisa
-
Walker
Ferroviária
-
Mandagua
Independente Limeira
-
Saimon
Corinthians-PR
-
Joãozinho
Sampaio Corrêa
-
Allan Borges
Inter de Limeira
-
Marquinhos
XV de Jaú
-
Thauan
Mirassol
-
Eberson
Uberaba
-
Vitor Hugo
Ypiranga-RS
-
Pedro Henrique
Fernandópolis
-
Osias
Operário-MT
-
Cairo
Camboriú
-
Sigmar
Bandeirante
-
Lucas
Mirassol
-
Claytinho
Nacional-SP
-
Neto
Icasa
-
Caimmy
Velo Clube
-
Brumati
Olímpia
-
Diego Santos
Jaboticabal
-
Fernando Gabas
Guarujá
-
Jackson
Fernandópolis
-
Luís Maranhão
Sampaio Corrêa
-
Lilo
Kotwica Kołobrzeg
-
Vitor Hugo
Uberaba
-
Wallace
Osasco FC
-
Mendes
Juventus-SP
-
Willian Menezes
Monte Azul
-
Tulio Lima
Juventus-SP
-
Bruno Bahia
Galícia
-
Thiago Henrique
Portuguesa Santista
-
Lucas
Bandeirante
-
Joaozinho Sabará
Santacruzense
-
Bruno Henrique
Limoeiro
-
Fabinho
América-SP
-
Marcelo
Taboão da Serra
-
Lima
14 de Julho
-
Diego Pego
Santo André
-
Thauan
Arapongas
-
André
Grêmio Maringá
-
Marquinho
Taubaté
-
Rafael Vaz
CRAC
-
Danilo Costa
AA Votuporanguense
-
Felipe Silva
Bragantino
-
Fio
Desportivo Brasil
-
Jairo
Desportivo Brasil
-
Daniel
Red Bull Bragantino
-
Wesllei Foguinho
Avaí
-
Adriano Paulista
Bragantino
-
Luis
Desportivo Brasil
-
Alison da Silva
Ferroviária
-
Juninho
Goiás
-
Caio
Novo Horizonte
-
Dudu Pacheco
Grêmio
-
Pablo
Marília
-
Bruno Baio
Internacional
-
Jorge Miguel
Atibaia
-
Lucas Cezani
Nacional-SP
-
Danilo Costa
Villa Nova
-
Robinho
VOCEM
-
Vitor Prada
Avaí
-
Tiago Tremonti
Rio Branco-SP
-
Paulo Henrique
Linense
-
Douglas
Comercial-MS
-
Nathan
Comercial-MS
-
Elvinho
Atibaia
-
Lucas Chinaqui
Maringá
-
Luiz Renan
Barra-SC
-
Cleidson
Oeste
-
João Victor
Oeste
-
Léo Santos
Coritiba
-
Luis Guilherme
Coimbra-MG
-
Trevor Luis Lemes
Sorriso
-
Jordan
Red Bull Brasil
-
Cristiano
Sisaket
-
Thiago Pereira
Desportivo Brasil
-
Wesley Natã
Chapecoense
-
Dudu Pacheco
Grêmio
-
Jardisson
Mirassol
-
Paulinho
Foz do Iguaçu
-
Belão
São Paulo
-
Murilo
Fortaleza
-
Kaynan
América Mineiro
-
Alison
Mirassol
-
Diniz
Capivariano
-
Erick Salles
Arouca
-
Rodolfo
Ferroviária
-
Bruno
Parauapebas
-
Sávio
Rio Preto
-
Luanderson
Ferroviária
-
Agnaldo
Grêmio Novorizontino
-
Renato Justi
Boa Esporte
-
Emanuel
Grêmio
-
Léo Aquino
Taubaté
-
Souza
União Barbarense
-
Talles
Catanduva
-
Jardim
Penapolense
-
Vinicius
Imperatriz
-
Luciano Mandi
Barretos
-
Ricardinho
Mirassol
-
Édipo
Juventus Jaraguá
-
Vitor Xavier
Ponte Preta
-
Nathan Indio
Ponte Preta
-
Marcelo Bispo
Linense
-
Léo
Coimbra-MG
-
Júnior Goiano
Ponte Preta
-
Rafael Mineiro
Santa Rita
-
Carlos Júnior
Valeriodoce
-
Dairo
Monte Azul
-
Alessandro
Paranavaí
-
Souza
União Suzano
-
Paulo Henrique
Inter de Bebedouro
-
Paulo Henrique
Ferroviária
-
Malcoon
Ponte Preta
-
Glaybson
ASA
-
Silvano
Penapolense
-
Kennedy
Athletico Paranaense
-
Reinaldo Alagoano
Central
-
Xaves
Tombense
-
Ricardo
Oeste
-
Rafael Tufa
União Barbarense
-
Jean Natal
União Barbarense
-
Marcelinho
Noroeste
-
Rafael Chorão
Linense
-
André Luiz
Rio Branco-SP
-
Paulo Josué
Lajeadense
-
Alex Moraes
Mogi Mirim
-
Anderson Pedra
Atlético Goianiense
-
Janilson Madona
XV de Piracicaba
-
Anderson Magrão
Nacional-SP
-
Arthur
Joseense
-
Uálisson Pikachu
São Caetano
-
Nathan
Olímpia
-
Jean Carlos
Sampaio Corrêa
-
Xaves
Botafogo-PB
-
Gatti
Guarani
-
Makanaki
Maringá
-
Vitor Prada
Avaí
-
Maninho
Itumbiara
-
Ewerton
Flamengo-SP
-
Vitor
Comercial
-
Marzagão
Rio Verde-GO
-
Thiago Miracema
Moto Club
-
Manjinha
CA Votuporanguense
-
Vicente
Fernandópolis
-
Lucas Oliveira
Grêmio Novorizontino
-
Rafael Aidar
Linense
-
Rafael Amoroso
ABC
-
Willyan
Grêmio
-
Pedro
Batatais
-
Marcelo Godri
Taubaté
-
Richardson
América-SP
-
Felipe Blau
Cuiabá
-
Indinho
Tondela
-
Pacheco
Ituano
-
Alex Luis
Ferroviária
-
UIT 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Lucão
Zejtun Corinthians
-
Luiz Henrique
Cambé
-
Luiz Eduardo
EC Água Santa
-
Tom
Concórdia
-
Jardel
Anápolis
-
Kauê
Tricordiano
-
Del’Amore
Retrô FC
-
Taylor
Anápolis
-
Bernardo Vilar
IFK Varnamo
-
Lucas Oliveira
CA Patrocinense
-
Carlos Henrique
Guarany de Sobral
-
Fagner
Operário-MS
-
João Vitor
Tombense
-
Júnior Goiano
Hong Kong Pegasus
-
Moises
Rio Preto
-
Ricardinho
Barra-SC
-
Cesinha
Barra-SC
-
Talles
Barra-SC
-
Caio Quiroga
Rio São Paulo
-
Alvinho
Pouso Alegre
-
Danilo Belão
Democrata-GV
-
Igor
Tanabi
-
Misael
Barra-SC
-
Kaique
Fénix
-
Danilo Oliveira
Metropolitano
-
Cristian
Iguaçu
-
André Baumer
Joinville
-
Carlos André
Pinheiro-MA
-
Rodrigo
Primavera
-
Rafael Sayão
ASEEV
-
Israel
ABD FC
-
Félix Jorge
Marília
-
Bruno Bahia
Tanabi
-
Manjinha
Sertãozinho
-
Willian Mineiro
XV de Jaú
-
Douglas Dias
CA Patrocinense
-
Alan Lopes
União Suzano
-
Eduardo Melo
Linense
-
Felipe Saturnino
Gama
-
João Marcos
Pouso Alegre
-
André Baumer
Ferroviário
-
Mateus Buiate
Tombense
-
Guilherme Café
Plaza Colonia
-
Léo Santos
Ypiranga-RS
-
Murilo Oliveira
Mirassol
-
João Marcos
ABC
-
Kévin
Lajeadense
-
Claytinho
CRAC
-
Gabriel Barcos
São Joseense
-
Lucas Mineiro
Grêmio Prudente
-
Paulo Vitor
Velo Clube
-
Kennedy
Sãocarlense
-
Zé Augusto
Sãocarlense
-
Zé Augusto
Santa Cruz
-
Édson Oliveira
AA Votuporanguense
-
Lorran
Ação
-
Caio
Jaraguá
-
Cristiano
Samut Sakhon
-
Paulo Henrique
Juventus-SP
-
Danilo Oliveira
União Frederiquense
-
Caio Mancha
XV de Piracicaba
-
Kaynan
Bahrain Club
-
Luanderson
São Bernardo
-
Gladstone
Betim Futebol
-
Matheus Gabriel
XV de Piracicaba
-
Matheus
Paulista
-
Matheus Guimarães
Piauí
-
Thiago Pereira
Nacional-SP
-
Mario Augusto
Carajás
-
Matheus Carrasco
Aparecida EC
-
Betão
Ferroviária
-
Léo Aquino
Mirassol
-
Léo Santos
Grêmio Novorizontino
-
Paulinho
Rio Claro
-
Luis Guilherme
Marília
-
Igor
Catanduvense
-
Erick Salles
XV de Piracicaba
-
Bruno Baio
Jeonnam Dragons
-
Rodrigo Alves
Rio Verde-GO
-
Alison
Atlético Tubarão
-
Léo Carvalho
América-GO
-
João Pedro
Goiatuba EC
-
João Marcos
Atlético Itajaí
-
Léo Santos
Marcílio Dias
-
Matheus
Sertãozinho
-
Juninho Martins
Araxá
-
Matheus
Valeriodoce
-
Otávio
Damaiense
-
Jean Henrique
Atlético-PB
-
Vitor Braga
URT
-
Robert
Minas Boca
-
Diogo Sodré
Grêmio Novorizontino
-
Lula
Floresta-CE
-
Everton
Maranguape
-
Patric Calmon
Sampaio Corrêa-RJ
-
Caio César
São Joseense
-
Sillas
Cabofriense
-
Brumati
Araxá
-
Andrezinho
São José
-
Zé Eduardo
Barretos
-
Arthur Feitoza
FC Tokyo
-
Amichael
José Bonifácio
-
Cleiton
Ipatinga
-
Daniel
Maringá
-
Reinaldo Dutra
Ypiranga-RS
-
Eduardo Moura
CEO
-
Fandinho
Fk Panevezys
-
Zé Carlos
América-SP
-
Nequinha
Sertãozinho
-
Eberson
Uberaba
-
Cairo
Mirassol
-
Watson
Portuguesa-RJ
-
Marcus Vinicius
Treze
-
Einstein
Rio Branco-SP
-
Lito
Capão Raso
-
Léo
XV de Jaú
-
Neto Acará
Comercial
-
Vitor Hugo
Olímpia
-
Jadson Lima
Fernandópolis
-
Flávio Henrique
Anapolina
-
Luis Felipe
Vrakuna
-
Jackson
Matonense
-
Lilo
Araçatuba
-
Romarinho
Araçatuba
-
Mairon
Atl. Diadema
-
Fabinho
Fernandópolis
-
Richardson
América-SP
-
João Marcos
Marília
-
Gabriel Barbato
Bagé
-
Cauari
Rio Branco-SP
-
Pedro Fusetto
Tanabi
-
Gabriel Almeida
Catanduva
-
Fabrício
União Mogi
-
Tabarana
Rio Preto
-
Léo Cereja
Nacional-PB
-
Vitão
CA Patrocinense
-
Júnior Prego
Iguatu
-
Douglas
Macaé
-
Josiel
Gonçalense
-
Guilherme Café
Marília
-
Willian Baiano
Grêmio Prudente
-
Garcia
Guariba
-
Taison
Bagé
-
Wendel
Bagé
-
Guilherme Martins
Caldense
-
Lucas Silva
Caldense
-
Isaac Bryan
Aymorés
-
Kauan Henrique
Tanabi
-
Gustavo Martins
Tanabi
-
Anderson Tanque
Novo Hamburgo
-
Fábio Souza
Grêmio Anápolis
-
Jean Carlos
Grêmio Anápolis
-
Édson
Atlético Tubarão
-
Kayque Maranhão
Tanabi
-
Alemão
Boca Júnior-SE
-
Cecel
São José
-
João Marcos
Santa Cruz
-
Lucas Dantas
Lemense
-
Jair
Nação
-
Alison Silva
Sport
-
Gabriel Almeida
Boavista-RJ
-
Mateus Buiate
Santa Cruz
-
André Baumer
Hercílio Luz
-
Arthur Feitoza
FC Tokyo
-
Zé Augusto
Santa Cruz
-
Zé Augusto
Santa Cruz
-
Welington Smith
Samut Sakhon
-
Italo Arthur
Rio Branco-SP
-
Gabriel Barcos
Apucarana Sports
-
Maldonado
Mirassol
-
Murilo Oliveira
Marília
-
Diniz
Mirassol
-
Henrique Santos
Amazonas FC
-
Lucas Dantas
Rio Branco-SP
-
Jair
Rio Branco-SP
-
Marlon
Portuguesa-RJ
-
Diogo
Nação
-
Erik Mendes
São Bento
-
Miguel Alcantara
Inter de Lages
-
Paulo Henrique
Sertãozinho
-
Israel
Aparecidense
-
Victor Hugo
Araçatuba FC
-
Noah
Pinheiros-ES
-
Yan
Amparo
-
Motta
Fernandópolis
-
Jeffinho
Novo Hamburgo
-
Denison
Itabaiana
-
Nathan Cachorrão
Rio Claro
-
Dentinho
América-SE
-
Ângelo
Maricá
-
Zé Augusto
Rio Branco-PR
-
Matheus Assumpção
URT
-
Maicon
Assisense
-
Bruno Moura
Metropolitano
-
Nicolas Prado
União São João
-
Nicolas Prado
Rio Branco-SP
-
Erick Salles
Sertãozinho
-
André Baumer
Joinville
-
Paulo Vitor Paulista
São Carlos
-
Juan Becerra
FC Oq-Tepa
-
Fernando
Batatais
-
Fabinho Maceió
Inter de Limeira
-
Jair
Rio Branco-SP
-
Marcos Gomieiro
Sãocarlense
-
Murilo
Foz do Iguaçu
-
Wallace
União Beltrão
-
Wallan
Bagé
-
Gabryel
Toledo
-
Mateus Norton
Inter SM
-
Matheus Reis
Leixões
-
Abraão
Aruko
-
Anderson Santos
Inhumas
-
Léo Cunha
Flamengo-PE
-
Léo Santos
Flamengo-PE
-
Thales
Centro Oeste FC
-
Jean Carlos
Atlético Goianiense
-
Jean Carlos
Atlético Goianiense
-
Anderson
Itapirense
-
Erick Salles
Caldense
-
João Marcos
Retrô FC
-
Manjinha
Catanduvense
-
Jean Carlos
Operário Ferroviário
-
Igor Pato
Paulista
-
Victor Palito
Rio Preto
-
David
Democrata-GV
-
Julio Cézar
Pirassununguense
-
Mário Celso
AA Votuporanguense
-
Paulinho
Catanduvense
-
Juninho Martins
Comercial
-
Jairo
Olímpia
-
Adilson Bahia
Pelotas
-
Álvaro
Batatais
-
Luís Ricardo
Barretos
-
Lucas Seixas
Flamengo-SP
-
Jorge Miguel
Atlético Tubarão
-
Pedro
Assisense
-
Marcos Vinicius
Inter de Limeira
-
Romarinho
Itumbiara
-
Jean Pablo
Matonense
-
Jordã
Uberlândia
-
Emerson Paraíba
Grêmio Prudente
-
Daniel
Grêmio Prudente
-
André Lucas
Cuiabá
-
Douglas Washington
Central
-
Diego
AA Votuporanguense
-
Darci
Caldas Novas
-
Luciano
Tigres do Brasil
-
Thiago
Independente de Limeira
-
Felipe Silva
Vila Nova
-
Dias
Manthiqueira
-
Andrey
Brasília
-
Lucas Chinaqui
Floresta-CE
-
Leo Costa
Costa Rica EC
-
Kanta Takahashi
Fujieda MYFC
-
Lucas Castilho
São José-RS
-
Deijair
Barra Mansa
-
Toshihide Kamuro
Pirassununguense
-
Kaique
Treze
-
João Marcos
Retrô FC
-
Thiago Moares
Comercial
-
Romarinho
São Bento
-
Caio César
Rio Preto
-
Linno
Passo Fundo
-
Jean Natal
Santa Cruz-SGA
-
André Mococa
Velo Clube
-
Joãozinho
União Barbarense
-
Kennedy
Athletico Paranaense
-
Paulinho
São Caetano
-
Canhoto
Atlético Sorocaba
-
Marcelo Souza
VOCEM
-
Abraão Lincoln
Juventus-SP
-
Vinicius Gouvea
União Barbarense
-
Rodolfo
Monte Azul
-
Édipo
Rio Preto
-
Paulo Henrique
Inter de Bebedouro
-
Anderson Cavalo
Guarani
-
Leandro Tanaka
Rio Preto
-
Brunão
Botafogo-SP
-
Fernando
Atlético Tubarão
-
João Luis
Galícia
-
Tom
Independente de Limeira
-
Martín
Bacabal
-
Bruno Henrique
Batatais
-
Ivan
Santacruzense
-
Marcelo
Jabaquara
-
Diego Pego
Grêmio Mauaense
-
Lima
Espigão
-
João Paulo
São José
-
Marquinho
São Bento
-
Romarinho
Mogi Mirim
-
Rafael Vaz
Paraná
-
Caimmy
Rio Branco-PR
-
Thauan
Grêmio Anápolis
-
Uélison
CENE
-
João
Batatais
-
Lucas
América-SP
-
Saimon
Formosa
-
Pedro Henrique
Varzim
-
Cairo
Camboriú
-
Thauan
União São João
-
Vitor Hugo
Uberaba
-
Pedrinho
Marília
-
Mandagua
Grecal
-
China
Santos
-
Rafael Rodrigues
Batatais
-
Uelison
Guaçuano
-
Luiz Filipe
Fernandópolis
-
Thiago Henrique
Espigão
-
David
Batatais
-
Tulio Lima
Juventus-SP
-
Mazinho
São Carlos
-
Alex
Fernandópolis
-
Mariano Cusano
Basañéz
-
Luís Maranhão
Sampaio Corrêa
-
Rafael Amoroso
Juventus-SP
-
Tatui
Juventus Jaraguá
-
Marcinho
Joseense
-
Dudu
Juventus-SP
-
Willian
Costa Rica EC
-
Diego Santos
Atlético-BA
-
Glauco
Toledo
-
Kelisson
Catanduvense
-
Leandro Zanoni
Tupã
-
Gabriel
Tupã
-
Arthur
Audax Rio
-
Marlon Cássio
América-SP
-
Luzimar
União São João
-
Talles
Passo Fundo
-
Sigmar
EC Água Santa
-
Evison Carioca
EC Água Santa
-
Cairo
Matonense
-
Elsinho
Olímpia
-
Rafael Rufino
Olímpia
-
Morais
Ponte Preta
-
André Moura
Tupã
-
Fernando Gabas
Tupã
-
Douglas Amaral
Rio Branco-AC
-
Souza
União Suzano
-
Kleber
Penapolense
-
Robinho
São José
-
Elvinho
Grêmio Novorizontino
-
Nathan
Grêmio Novorizontino
-
Adriano Paulista
URT
-
Fio
Atlético Tubarão
-
Lucas Trindade
Gaúcho
-
Arthur Feitoza
Marcílio Dias
-
Deijair
Grêmio Mauaense
-
Luiz Renan
Barra-SC
-
João Victor
Grêmio Novorizontino
-
Igor
Inter de Bebedouro
-
Wesllei Foguinho
Avaí
-
Kaiki
Monte Azul
-
Makanaki
Velo Clube
-
Paulo Roberto
Brusque
-
Osias
Inter de Bebedouro
-
Arthur
Novo Hamburgo
-
Thiago Miracema
Araguaína
-
Xaves
FC Cascavel
-
Danilo Costa
São Bento
-
Danilo Costa
Nacional-SP
-
Pacheco
Noroeste
-
Anderson Magrão
Portuguesa Santista
-
Paulo Josué
Kuala Lumpur
-
Lucas Cezani
Monte Azul
-
Souza
União Barbarense
-
Joãozinho
Portuguesa
-
Cleidson
Olímpia
-
Sávio
Coritiba
-
Arthur Feitoza
FC Tokyo
-
João Marcos
Comercial
-
Daniel
Rio Claro
-
Wallace
Coimbra-MG
-
Renato Justi
Joinville
-
Juninho
União Barbarense
-
Rodolfo Rocha
União Barbarense
-
Wesley
Bandeirante
-
Bruno Pianissolla
Cianorte
-
Murilo
URT
-
Dudu Pacheco
Jaraguá
-
Rafael
Ferroviária
-
Trevor Luis Lemes
Grêmio Jaciara
-
Emanuel
Osasco Audax
-
Douglas
CRAC
-
Jairo
Grêmio Novorizontino
-
João Calil
Catanduvense
-
Jardim
Penapolense
-
Betão
Ferroviária
-
Kaique
Mineiros
-
André Lima
Grêmio Osasco
-
Baloteli
Marcílio Dias
-
Vitor Prada
Caldense
-
Matheus Destro
Figueirense
-
Luis
Olímpia
-
Deijair
Interporto
-
Radsley
Fernandópolis
-
Rafael Mineiro
Salgueiro
-
Reinaldo Alagoano
ASA
-
Rafael Tufa
Inter de Lages
-
Ricardo
Brusque
-
Janilson Madona
Itabaiana
-
Júnior Goiano
Caldense
-
Douglas
Catanduvense
-
Léo
Coimbra-MG
-
Afonso
São Paulo-RS
-
Carlos Júnior
Tupi
-
Cleidson
Oeste
-
Adriano Ferreira
Rio Preto
-
Rafael Chorão
Linense
-
Willian
Uberaba
-
Vicente
Fernandópolis
-
Vicente
Kaburé
-
Nelinho
Ivinhema
-
Glaybson
Gama
-
Xaves
Botafogo-PB
-
Rafael Aidar
Linense
-
Anderson Pedra
ABC
-
Paulo Henrique
Desportivo Brasil
-
Alex Moraes
Confiança
-
Marquinhos
XV de Jaú
-
Malcoon
Caldense
-
Dairo
Atlético Barra
-
Sávio
Iporá
-
Jean Carlos
Salgueiro
-
Nathan
Comercial-MS
-
Douglas
Comercial-MS
-
Paulo Roberto
Camboriú
-
Marcelo Godri
Linense
-
Felipe Gregory
Linense
-
Paulo Henrique
Linense
-
Elvisinho
Atibaia
-
Marcão
XV de Piracicaba
-
Hugo Leonardo
Anápolis
-
Daniel
Batatais
-
Alex Luis
América-SP
-
Marzochi
Sp. Viana
-
Marcão
Caldense
-
Ayesller
Assisense
-
Gustavo
XV de Jaú
-
Luciano Mandi
CRAC
-
Thiago Moares
América T.O.
-
Marcelinho
Mogi Mirim
-
Geilson
CEOV Operário
-
Souza
Brusque
-
Marzagão
Anapolina
-
Ismael
Guarulhos
-
Maninho
Anapolina
-
Uálisson Pikachu
Caldense
-
Anderson Cavalo
São Bento
-
Ewerton
Grêmio Prudente
-
Arílson
Sp. Viana
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware