ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Eredivisie
Premier League
Serie A
Ligue 1
World Cup
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Vangelis Pavlidis
28 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
9 Gele kaarten
Meeste gele kaarten
Liga Inglesa
Erling Haaland
25 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
13 Gele kaarten
Meeste gele kaarten
La Liga
Artem Dovbyk
20 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+13 punten
16 Gele kaarten
Meeste gele kaarten
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+9 punten
13 Gele kaarten
Meeste gele kaarten
Brazil Serie A
Luciano
3 Doelpunten gescoord
Athletico Paranaense
+0 punten
3 Gele kaarten
Meeste gele kaarten
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 800
teams
w
1 190 878
Spelers
z
63 520
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 422 922
Spellen
v
1 519 684
Wedstrijdverslagen
F
984 394
Foto's
G
1 121 440
Video's
t
23 348
Stadions
y
14 449
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
7
TV
3
Premier League
Eredivisie
Serie A
Ligue 1
Russian Premier League
MLS
MLS
Grp.West
Seattle Sounders
-
LA Galaxy
-
05/05 - 23:45
8.00
5.30
1.43
SA
D35
Salernitana
Atalanta
06/05 - 17:00
1.84
3.78
4.83
D1
D27
CSKA Moskva
Rubin Kazan
06/05 - 18:30
3.13
3.70
2.17
D1
D32
Excelsior
NEC
06/05 - 19:00
3.71
3.77
2.08
SA
D35
Udinese
Napoli
06/05 - 19:45
2.38
3.87
2.98
PL
D36
Crystal Palace
Manchester United
06/05 - 20:00
1.95
4.01
3.96
D1
D32
Lille
Lyon
06/05 - 20:00
8.00
5.30
1.43
SA
D35
Salernitana
Atalanta
06/05 - 17:00
3.71
3.77
2.08
SA
D35
Udinese
Napoli
06/05 - 19:45
2.38
3.87
2.98
PL
D36
Crystal Palace
Manchester United
06/05 - 20:00
2.38
3.87
2.98
PL
D36
Crystal Palace
Manchester United
06/05 - 20:00
3.13
3.70
2.17
D1
D32
Excelsior
NEC
06/05 - 19:00
8.00
5.30
1.43
SA
D35
Salernitana
Atalanta
06/05 - 17:00
3.71
3.77
2.08
SA
D35
Udinese
Napoli
06/05 - 19:45
1.95
4.01
3.96
D1
D32
Lille
Lyon
06/05 - 20:00
1.84
3.78
4.83
D1
D27
CSKA Moskva
Rubin Kazan
06/05 - 18:30
MLS
Grp.West
Seattle Sounders
-
LA Galaxy
-
05/05 - 23:45
São Carlos
Brazil
m
São Carlos (SP)
m
gevestigd in 2004
A
menu
Overboekingen 2020
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
IN 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Pedrinho
Pouso Alegre
-
Gabriel Zanini
Goiás
-
Maycon
Juazeirense
-
Jé
União São João
-
Maurinho
Rio Branco-SP
-
Luis
Grêmio Mauaense
-
Higor Luan
Cariri FC
-
Mikael
Potiguar
-
Luiz Felipe
Tapajós
-
Emerson
Atlético-BA
-
Paulo César
Portuguesa Santista
-
Jefinho
Academia-MT
-
Allan Roden
Verê FC
-
Marcos
Sinop
-
Hudson
Potiguar
-
Enzo
Portuguesa
-
Joelson
Toledo
-
Luquinha
Figueirense
-
Luiz Henrique
Boavista-RJ
-
Pablo Henrique
Primavera
-
Fabrycio Gabriel
Jaraguá
-
Junio
Andradina
-
Juan Rafael
Elosport Capão Bonito
-
Rodrigo
Primavera
-
Tiago Campana
Treze
-
Vitor Guilherme
São Paulo Crystal
-
Vinicius Arantes
Atlético Batistense
-
Matheus Alves
Fast Clube
-
Cristiano
Paulínia FC
-
Zague
Uberaba
-
Thales
Goiatuba EC
-
Rodrigo Lopes
Flamengo-SP
-
Ivan Paraná
Rio Claro
-
Dival
Murici
-
Renatinho
Flamengo-SP
-
Erick Magrão
Esportivo
-
Marcelo Silva
Iraty
-
Bruninho
PSTC
-
Alisson Neto
Olímpia
-
Leonardo
Américo
-
Reinaldo
Santacruzense
-
Fernandinho
Botafogo-SP
-
Gabriel Guimarães
Inter SM
-
Kayo
Itapirense
-
Gustavo Onofre
Ponte Preta
-
Ceará
Atl. Diadema
-
Rafael Speda
Taboão da Serra
-
Lucas Cezane
São Carlos
-
Rinaldo
Dom Bosco
-
Wallace
Mogi Mirim
-
Luis Fernando
Barra Mansa
-
Jesus
Sãocarlense
-
Allan Paulista
Dom Bosco
-
José Leandro
Grêmio Novorizontino
-
Felipe
Naviraiense
-
Guilherme Capão
Fluminense-PI
-
Hebert
Guarany de Sobral
-
Douglas Junio
Inter de Bebedouro
-
Nicola
Penapolense
-
Jhonatan
Comercial-MS
-
Caio Lucas
América-PE
-
Zuza
Paulista
-
Emerson
Timon
-
Diego Monar
Real Noroeste
-
Jônatas
Rio Preto
-
Júlio Lopes
Boston
-
Marcelo Vilella
São Bernardo
-
Otavio
Batatais
-
Erik Mamadeira
Capivariano
-
Elton Morelato
Grêmio Osasco
-
Hélcio
Parauapebas
-
Dida
Mamoré
-
Geovane Magno
Primavera
-
Luís Ricardo
CSA
-
Danilo
Taboão da Serra
-
Rômulo Paulista
América-PE
-
Kayo Dias
Democrata-GV
-
Daivison
Horizonte
-
Rui Gabriel
Noroeste
-
Ricardinho
Portuguesa Santista
-
Gabriel Mendes
Atlético Itajaí
-
Ederson
Penapolense
-
Reinaldo
Flamengo-SP
-
Rafael Almeida
Palmeiras
-
Davit
Grêmio Osasco
-
Gabriel Cajano
Sinop
-
Ricardo Teles
Novoperário
-
Alan
Penapolense
-
Éder Mathias
Atlético Sorocaba
-
Cléber Rodrigues
Taquaritinga
-
Samuel
Cuiabá
-
Maycon
Linense
-
Vandinho
Vitória-ES
-
Diogo Oliveira
Linense
-
William Galizo
XV de Jaú
-
Vinícius Golas
Pelotas
-
Leandro Tanaka
Catanduvense
-
Denis
Red Bull Brasil
-
Rogério
Taquaritinga
-
Anderson Tico
Rio Claro
-
Hedipo Conceição
Marcílio Dias
-
Antônio
Francana
-
Alisson
Mogi Mirim
-
Caihame
Penapolense
-
Airon
Tombense
-
Alisson
Mogi Mirim
-
João Vitor
Velo Clube
-
Luís Fernando
Taquaritinga
-
Zé Henrique
Monte Azul
-
Felipe Piraju
Ji-Paraná
-
Willian Thuran
Santa Cruz de Natal
-
Riquelme
Olímpia
-
Orlando Ribeiro
Ituano
-
Orlando
FC Cascavel
-
Luizinho
XV de Jaú
-
Felipe Codó
Botafogo-PB
-
Thiago
São Mateus
-
João Magalhães
Atlético-BA
-
Leonardo
Guarani-SC
-
João Sandi
Canaã
-
Loiola
Canaã
-
Pedro Gustavo
Salgueiro
-
Augusto
Zumbi
-
Elton Morelato
Rio Preto
-
Gabriel Costa
Botafogo-PB
-
Natan Barreto
Jacobinense
-
Kauê
Guarulhos
-
Thesco
Jacobinense
-
Allef Trindade
Atlético-BA
-
Felipe Espada
Iraty
-
Sidão
Joaçaba
-
Danielzinho
Portuguesa-PR
-
Neto
Londrina
-
Thiago Fernandes
União Barbarense
-
Pedro Túlio
Jacobinense
-
Leozidio
Garibaldi
-
Jackson
São Carlos
-
Gustavo Rocha
Guarulhos
-
Jeferson
Atlético-BA
-
Diego
Juazeirense
-
Tete
São José
-
Lucas Cezane
Grêmio Prudente
-
Ceará
São José
-
Mariano
Portuguesa Santista
-
Luis Fernando
Sertãozinho
-
Júlio Rossigalli
AE Paracatu
-
Ismael
Inter de Limeira
-
Adenilson
VOCEM
-
Rodrigo
VOCEM
-
Dudu
VOCEM
-
Diego Costa
Independente de Limeira
-
Pedro Tosatti
Independente de Limeira
-
Rodrigão
Jabaquara
-
Ismael Trajano
Tocantins Miracema
-
Paulo Henrique
Inter de Limeira
-
Max
América-SP
-
Ramires
União São João
-
Carlão
União Suzano
-
João Carlos
Portuguesa Santista
-
Tuco
Nacional-SP
-
Luis Guilherme
Taubaté
-
Marcus Vinícius
Uberlândia
-
Gabriel Henrique
São Carlos
-
Caio Muller
São Carlos
-
Lucas Cezane
São Carlos
-
Felippe Basilico
Potros del Este
-
João Vítor
São Carlos
-
Carlos Henrique
Central
-
Maurinho
Rio Branco-SP
-
João Braga
Nacional-SP
-
Dudu
Íbis
-
Leandro
Atibaia
-
Marcio Pit
Juventus-SP
-
Ronaldo
Grêmio Osasco
-
Vinícius
Qormi
-
Celsinho
Icasa
-
Tabarana
Sport Barueri
-
Julio Silva
CA Lemense
-
Marcelinho Baiano
Oeste
-
Ethiê
AC Oulu
-
Max
Angra dos Reis
-
Diego Perini
Ferroviária
-
Lucas Louzã
CA Lemense
-
Anderson Moreira
Penapolense
-
Murilo Matos
Portuguesa Santista
-
Lucas Franco
Jabaquara
-
Rafael Compri
URT
-
Souza
Taboão da Serra
-
Danilo Oliveira
Murici
-
Tiago Tremonti
São Bento
-
Diego Lima
Barretos
-
Mateus Mendes
Velo Clube
-
Tom
Grêmio Novorizontino
-
Paulo Vitor Paulista
CA Votuporanguense
-
Rogerinho
Caldas Novas
-
Jean Hernandez
Monte Azul
-
Fábio Luís
Treze
-
Willian Dias
Sumaré
-
Joel
União São João
-
Paulo Henrique
Sumaré
-
Téo
Taquaritinga
-
Jé
Penapolense
-
Tales
MIKA
-
Pablo Ribeiro
Noroeste
-
Daniel Paulista
Assisense
-
Sérgio
Palmeiras
-
Ferreira
União Barbarense
-
Vitor Hugo
Comercial
-
Lucas Bahia
Independente de Limeira
-
Moabe Platini
Oita Trinita
-
Josilei Taufner
FC Lugano
-
Juninho
Santacruzense
-
Bruno Menezes
Chicago Fire
-
Cléber
União São João
-
Edney
Rio Preto
-
Willian
Oeste Paulista
-
Anderson Canhoto
Osvaldo Cruz
-
Marcus Vinícius
Paysandu
-
Jefferson
Guaratinguetá
-
Didi
Ituano
-
Sandro Costa
Pelotas
-
Izaías
Marília
-
Wescley
Comercial
-
Willames
Bandeirante
-
Jean
Flamengo-SP
-
Acleisson
Mirassol
-
Alan
Mirassol
-
Anderson Tico
São Paulo
-
Wallace
XV de Jaú
-
Thiago
Cotia FC
-
Viola
GKS Belchatów
-
Nádson
Palmeiras
-
Indio
Icasa
-
Oliveira
Cascavel
-
Tabarana
Ferroviária
-
Leonardo
Américo
-
Lucas
Batatais
-
Luizão
União São João
-
Willer
Goytacaz
-
Willer
Grêmio Mauaense
-
Rodrigo
Santa Cruz-RN
-
Léo
Santo André
-
Thiago Viana
Santos
-
Renan Balbi
Corinthians
-
Denilson
Social
-
Jackson
Rio Claro
-
André Lucas
Santos
-
Muller
Oeste
-
Cal Santos
Rio Bananal
-
Wesley Santana
Ivinhema
-
Marquinhos
Rio Claro
-
Alex Amaro
Santos
-
Alexandre Vechio
Palmeiras
-
Erick
Itumbiara
-
Andrezinho
Coritiba
-
Dudu
FC Thun
-
Léo
Catanduvense
-
Danilo
Portuguesa
-
Gilsinho
Palmeiras
-
Fabiano
FC Thun
-
Luís Fernando
Cincão
-
Piraju
Paranavaí
-
Ceará
Portuguesa
-
Roberto Santos
União Barbarense
-
Rogerinho
Ceilândia
-
Daisson
Ituiutabana
-
Felipe Blau
Ferroviária
-
Rafael Ferro
Campinense
-
Magnum
Vila Nova
-
Rodolfo
Sul América
-
Roberto Dias
Taboão da Serra
-
Caio Cezar
Cincão
-
Bruno Fernandes
Portuguesa
-
Douglas Washington
Santacruzense
-
Samir
Itabaiana
-
Eric
São Paulo
-
Rubens Júnior
São Caetano
-
Henrique
Taranto
-
Negretti
Francisco Beltrão
-
Alex Porfírio
XV de Piracicaba
-
Pablo
Treze
-
Vassoura
Salgueiro
-
Borges
Palmeiras
-
André Neles
Icasa
-
Bruno Guerreiro
Cincão
-
Alekito
Goianésia
-
Allan Kardeck
Olimpia
-
Luciano
Atlético Sorocaba
-
Willian
Ituiutaba
-
Marcelo Dias
Santacruzense-SP
-
Marx Ferraz
SønderjyskE
-
Cassimba
Barra
-
Clebão
Caldense
-
Cléber
Tatran Prešov
-
Cléber
ASA
-
Allan Kardeck
Ituiutaba
-
Rodrigo Hote
Estoril Praia
-
Leonardo Oliveira
AEP
-
Alan
Taquaritinga
-
Plinio Junior
Aimoré
-
Fabinho Maceió
XV de Jaú
-
Buzzeto
Atlético Sorocaba
-
Felipe
Juventude
-
Tiago Marchiori
Vila Nova-GO
-
Edmilson
Mixto
-
Marcão
Trindade
-
Tiago Fernandes
São Paulo
-
Alex Amaro
Santos
-
Luis Felipe
Maruinense
-
Alexandre
Jaboticabal
-
Bruno
Santos
-
Thiago
Santos
-
Filipi Souza
Portuguesa
-
Rafael Pereira
Juventus Jaraguá
-
Thiago Viana
Santos
-
André Lucas
Santos
-
Romão
XV de Jaú
-
Galiardo
ASA
-
Igor
Paraná
-
Tácio
Atlético-BA
-
Janio
Coritiba
-
Cleberson
Batatais
-
Pedro Levy
São José-RS
-
Roberto
Paysandu
-
Branco
Novo Hamburgo
-
Leandro Miranda
Portuguesa Santista
-
Rogério Rodrigues
Osasco FC
-
Jeferson
Sãocarlense
-
Bruno Augusto
CFZ-DF
-
Bruno Augusto
Grasshoppers
-
Acleisson
Botafogo-SP
-
Pablo
XV de Jaú
-
Alex
Botafogo-SP
-
Evandro Paulista
Gama
-
Gilmar Baiano
Botafogo-SP
-
Flávio Paulino
Bragantino
-
Anderson Paim
Guaratinguetá
-
Tácio
Boavista-RJ
-
Oliver Zselinszki
Palmeiras
-
Marcio Piccolo
FC Matera
-
Renato Cruz
Santos
-
Yamada
Portuguesa Santista
-
Guto
Persita Tangerang
-
Matheus Augusto
Duque de Caxias
-
Juan
Mixto
-
Valmir
Tiradentes-CE
-
Arnon
Nacional-SP
-
Alan
São José FC
-
Jadson
Nacional-SP
-
Andrezão
Velo Clube
-
Murilo Matos
Jabaquara
-
Alexandre Vecchio
Tuttocuoio
-
Danilo Feijão
Comercial
-
Rai
Paranavaí
-
Renato
Santos
-
Alex Henrique
Botafogo-SP
-
Élton
Maringá
-
Shizo
Canoas
-
Gabriel
Linense
-
Wander
Ferroviária
-
Diego Paulista
Volta Redonda
-
Lucas Chinaqui
Rio Branco-SP
-
Pablo Ricardo
Mogi Mirim
-
Renan
Grêmio Novorizontino
-
Marcos Nunes
Coimbra-MG
-
Ivanderson
VOCEM
-
Rodrigão
Operário-MS
-
Max Rocha
Jacuipense
-
Salatiel
Maringá
-
Elton Morelato
Taubaté
-
Willian Thuran
Rio Verde-GO
-
Rossini
Sertãozinho
-
Robério
Inter de Limeira
-
Cássio Scheid
Juventus-SP
-
Marques
Linense
-
Gustavo Henrique
Guarani-SC
-
Veloso
Nacional-SP
-
Pepê
Monte Azul
-
Carlão
Portuguesa Santista
-
Arthur
Atibaia
-
Wagner
Flamengo-SP
-
Rufino
Rio Branco-SP
-
Alef Leite
Olímpia
-
César Augusto
Tupynambás
-
Lucão
Portuguesa Santista
-
Gustavo Laguna
Grêmio Prudente
-
Guilherme Vicente
Paraná
-
Julio Alves
Mirassol
-
Rodrigo Calchi
Comercial
-
Jéfferson Luis
Aimoré
-
Marcos Vinicius
São José FC
-
João Cabral
Vitória
-
Carlos Júnior
CRAC
-
Rodolfo Testoni
Juventus Jaraguá
-
Bosco
Cuiabá
-
Stevys
Marcílio Dias
-
Rodrigo
Monte Azul
-
Zé Vitor
Rio Claro
-
Gustavo Henrique
Ferroviária
-
Marcelinho
Monte Azul
-
Leandro
Osvaldo Cruz
-
Marcos Paullo
Vila Nova
-
Everson
Interporto
-
Galiardo
Chapecoense
-
Andrezão
Boston
-
Galiardo
Ceará
-
Carlos Alberto
Fluminense de Feira
-
Amarildo
Taubaté
-
Mario Augusto
Duque de Caxias
-
Anderson Planta
Joseense
-
Jordy
Grêmio Prudente
-
Raniel
Gurupi
-
Fellipe
Catanduvense
-
Bruno Gaúcho
Catanduvense
-
Kassio
Botev Vratsa
-
Thauan
Mirassol
-
Filippi
Uberlândia
-
Marinelson
Princesa
-
Fábio Luís
Académica
-
Alexandre Rotweiller
Caldense
-
Fábio Bala
Interporto
-
Juan Felipe
Oratório
-
Fábio Fidélis
Cerâmica
-
Rilla
Atlanta Silverbacks
-
Mazinho
CA Votuporanguense
-
Hailson
Portuguesa Santista
-
Gregore
São José FC
-
Careca
Itapirense
-
Renato Kanu
Taboão da Serra
-
Rubens Júnior
Barretos
-
Robson
Inter de Lages
-
Gustavo
Nacional-PB
-
Guilherme
Camboriú
-
Róbinho
Independente de Limeira
-
Thiago Spice
Cincão
-
Sandro
Grêmio
-
Rafhael Lucas
Coritiba
-
Daisson
São José FC
-
Paulo Pisaneschi
Nacional-SP
-
Dudu
Paranavaí
-
Hotton
Capivariano
-
Felipão
Nacional-SP
-
Hugo Saldanha
Aparecida EC
-
Ronaldo
Lemense
-
Bombom
Novo Hamburgo
-
Dácio
América-SP
-
Maicon
São Raimundo-AM
-
Alexandre Dias
Esportiva Patrocinense
-
Rodrigão
Portuguesa Santista
-
Rafael Silva
Portuguesa
-
Hernany Macedo
Bragantino
-
Alberto
U. Leiria
-
Everton
Guarujá
-
Golê
Umuarama
-
Matheus Augusto
CA Lemense
-
Alex Porfírio
XV de Piracicaba
-
Felipe
XV de Piracicaba
-
UIT 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Gabriel Cajano
São Raimundo-PA
-
Airon
Angra dos Reis
-
Lucas Antônio
Santa Cruz
-
Zé Augusto
Atlético Goianiense
-
Sidão
Democrata-SL
-
Alisson
São Carlos C.
-
Leonardo
Flamengo-SP
-
Orlando Ribeiro
Francana
-
Hedipo Conceição
Shan United
-
Rarllon
Nação
-
Hedipo Conceição
Juazeiro
-
Anderson
VOCEM
-
Leandro Tanaka
Monte Carlo
-
Gabriel Mendes
América-SP
-
Willian Thuran
Santos-AP
-
Kayo Dias
The Cong
-
Emerson
Farroupilha
-
Riquelme
Olímpia
-
Elton Morelato
São Paulo-RS
-
Neto
Bandeirante
-
Henrique
Sãocarlense
-
Felipe Piraju
PSTC
-
Júlio Lopes
URT
-
Diego Lima
São Bento
-
João Vitor
Bandeirante
-
Marcelo Guilherme
Andradina
-
Zequinha
Gremio Oeste
-
Vitor Ayub
São Bento
-
Ricardo Teles
Cordino
-
Warley Fernando
Paranavaí
-
João Vítor
Taquaritinga
-
Paulo Vitor Paulista
Penapolense
-
Maurinho
XV de Piracicaba
-
Fabinho Maceió
XV de Jaú
-
Maurinho
Francana
-
Rogério
Sãocarlense
-
Felipe
Nova Mutum
-
Rui Gabriel
Cametá
-
Renan
União Rondonópolis
-
Fabrycio Gabriel
Santa Helena
-
Kassio
Arapongas
-
Souza
Taboão da Serra
-
Erik Mamadeira
Formosa
-
Diego Monar
Rio Branco de Venda Nova
-
Tiago Campana
Grêmio Osasco
-
Careca
Atlético Roraima
-
Éder Mathias
Lemense
-
Lucas Antônio
Sãocarlense
-
Lucas Torres
Santa Catarina
-
Erick Magrão
Vila Nova
-
Wesley
Tiradentes-PA
-
Felipe Espada
Treze
-
Vitor Gabriel
Santo Ângelo
-
Pedro
Paulista
-
Vitor Guilherme
Sport Lagoa Seca
-
Daivison
Ypiranga-AP
-
Alexandre Vecchio
Paulista
-
Renan
Taboão da Serra
-
Rossini
Central
-
Zé Vitor
Atibaia
-
Julio Alves
Cesarense
-
Cássio Scheid
Farense
-
Rafael Petrilio
Uberaba
-
Filipi Souza
Toledo
-
Willian Thuran
Manaus FC
-
Jéfferson Luis
Pelotas
-
Rodrigo Calchi
Portuguesa Santista
-
Bosco
Iporá
-
Jean Mendes
América-SP
-
Guilherme Vicente
Grêmio Prudente
-
Henrique Zorzal
Grêmio Novorizontino
-
Daisson
Operário Ferroviário
-
Samuel
Santo André
-
Jadson
Tiradentes-CE
-
Thiago Fernandes
Flamengo-SP
-
Willian Galizo
Murici
-
Hotton
Paraíso
-
Naldinho
Olímpia
-
Elton Morelato
Monte Azul
-
Lucas Cezani
Monte Azul
-
Alan
EC São Bernardo
-
Danilo Feijão
Murici
-
Alef Leite
Desportivo Brasil
-
Pedro Lopes
Capivariano
-
Rodrigo
Taboão da Serra
-
Luís Ricardo
Metropolitano
-
Thiago Santana
Santa Clara
-
Geovane Magno
Penapolense
-
Antônio
Francana
-
Danilo
Hercílio Luz
-
Zuza
Guarani
-
Alisson
Campinense
-
Rufino
Velo Clube
-
Carlão
Barretos
-
Gustavo
Capivariano
-
Carlos Júnior
Aquidauanense
-
Veloso
Olímpia
-
Fábio Pepê
CRAC
-
Lucão
America-RJ
-
Caio Lucas
Portuguesa-PR
-
Jhonatan
Andraus
-
Rafael Petrilio
Santos
-
Carlos
Mauá
-
Caio Guilherme
Sãocarlense
-
Mauro Victor
Sãocarlense
-
Wallace
Paulista
-
Rodolfo Testoni
Barra-SC
-
Danilo Feijão
Carsambaspor
-
Gustavo Henrique
Atibaia
-
Stevys
Operário Mafra
-
Kayo Dias
The Cong
-
João Braga
Nacional-SP
-
Junio
Fernandópolis
-
Jefferson
Independente de Limeira
-
Elton Morelato
Rio Preto
-
Rodrigo Sabará
Sãocarlense
-
Douglas
Inter de Bebedouro
-
Rafael
VOCEM
-
Rômulo Paulista
VOCEM
-
Felippe Basilico
Uni Souza
-
Gabriel Borges
Francana
-
Willian Dias
Grêmio Prudente
-
Allef Trindade
UNIRB
-
Lauxen
União São João
-
Gabriel
Dom Pedro
-
Diego
São Bento
-
Acleisson
Mirassol
-
Sergio
Comercial-MS
-
Clebão
União São João
-
Thiago Lino
Grêmio Osasco
-
Bruno Bueno
Olímpia
-
Bruno Menezes
Chicago Fire
-
Cleber Rinaldi
XV de Jaú
-
Eduardo da Silva
XV de Jaú
-
Anderson Tico
Canoas
-
Danielzinho
Portuguesa-PR
-
Neto
Londrina
-
Ceará
VOCEM
-
Augusto Maraial
Zumbi
-
Murilo Matos
Jabaquara
-
Gabriel Costa
Flamengo-PE
-
Rafael Oller
Santos
-
Leozidio
Horizonte
-
Mario Augusto
CA Votuporanguense
-
Lucas Louzã
União São João
-
Cauã Andrade
Galo Maringá
-
Willian Thuram
VOCEM
-
Paulo Victor
FC Famalicão
-
Cauã Andrade
Grêmio São-Carlense
-
Michel Costa
Olímpico
-
Andrez Heilmann
Olímpia
-
Tiago Souza
Américo
-
Pedro Gustavo
Flamengo-PE
-
Rafael Speda
Taboão da Serra
-
Dácio
EC São Bernardo
-
Jeferson
Paragominas
-
Pedro Túlio
Ceilandense
-
Jackson
Nacional Uberaba
-
Ivan Paraná
VOCEM
-
Caio Muller
Cotia FC
-
Murilo Matos
Jabaquara
-
André Ferrareis
Lanusei
-
Gilsinho
Ska Brasil
-
Mario Zani
Paulistinha
-
Leonardo
Paulistinha
-
Gustavo Rocha
Atlético Mogi
-
Lucas Bahia
Francana
-
Carlos Henrique
CA Votuporanguense
-
Giuliano
Santa Catarina
-
Reinaldo
América-SP
-
Cauã Andrade
UNIRB
-
Vinicius Arantes
PSTC
-
Enzo
Grêmio Mauaense
-
Pablo Henrique
Penapolense
-
Luiz Henrique
FC Rio de Janeiro
-
Marcão
Ferroviária
-
Paulo Henrique
Batatais
-
Juan Rafael
Gramadense
-
Rodrigo Sabará
Ipatinga
-
Eberson
CA Votuporanguense
-
Lucas Cezane
Palmeiras
-
Matheus Destro
Lemense
-
Henrique
Linense
-
Garça
Jaguariúna
-
Matheus Alves
Concórdia
-
Allan Roden
Brusque
-
Zague
Araxá
-
Paulo Victor
Atlético Sorocaba
-
Philipe
Taquaritinga
-
Willian Dias
Sumaré
-
Ramon
Galícia
-
Higor Luan
Atlético Cearense
-
Maicon
Guariba
-
Jackson
Serranense
-
Gabriel Henrique
Serranense
-
Luis Fernando
Boston City Brasil
-
Thales
Rio Negro-AM
-
Ronaldo
Montes Claros
-
Mazinho
CA Votuporanguense
-
Gabriel Guimarães
Ceilândia
-
Celsinho
Sertãozinho
-
Tabarana
Batatais
-
Paulo Roberto
Araguaína
-
Willames
Taubaté
-
Sérgio
Itapirense
-
Filipi
CA Lemense
-
Daniel Paulista
União Mogi
-
Paulo César
Santacruzense
-
Leandro
Atibaia
-
Erick
Esportivo
-
Tabarana
Ferroviária
-
Kayo
América T.O.
-
Allan Paulista
Novo Esporte Ipatinga
-
Rodrigo
Novo Esporte Ipatinga
-
Dival
Jaguariúna
-
Felipe
Belo Jardim
-
Rodrigo Sabará
Novo Esporte Ipatinga
-
Lucas Augusto
Coritiba-SE
-
Rinaldo
Inter SM
-
Breno
Santo Ângelo
-
Anderson Moreira
Penapolense
-
Marcelo Dias
Potiguar
-
Tácio
Atlético-BA
-
Marquinhos
Bacabal
-
Alexandre Vechio
Caxias
-
Branco
Guarani V. Aires
-
Indio
Força
-
Leandro Miranda
Mamoré
-
Ferreira
Nacional-SP
-
Jefferson
Itapirense
-
Jé
Mamoré
-
Igor
Mixto
-
Leonardo
Américo
-
Tuco
Américo
-
Rick
Portuguesa
-
Rick
Slovan Liberec
-
Rick
Guaratinguetá
-
Diego Perini
Fluminense de Feira
-
Guto
ASD Francavilla
-
Zé Henrique
VOCEM
-
Vinicius Da Silva
Barretos
-
Muller
Grêmio Osasco
-
Adriano
Passo Fundo
-
Jonathan
Atlético Sorocaba
-
Denilson
Social
-
Cal Santos
Aracruz
-
Alex Porfírio
Velo Clube
-
Wesley Santana
Ivinhema
-
Lucas
Grêmio Prudente
-
Luizão
Fernandópolis
-
Alaelson
Lemense
-
Rogerinho
Cincão
-
Thiago Viana
Vila Nova
-
Ceará
Osasco FC
-
Maicon
São Raimundo-AM
-
Oliveira
São Luiz
-
Pedro Levy
Independente Tucuruí
-
Jé
Penapolense
-
Pablo
Penapolense
-
Alex Porfírio
XV de Piracicaba
-
Pablo
Corinthians
-
Thiago
Unaí
-
Flávio Paulino
São Paulo
-
Samir
Sertãozinho
-
Douglas Washington
São Luiz
-
Zorzenon
Jaboticabal
-
Willer
Osvaldo Cruz
-
Ronaldo
Lemense
-
Jackson
Velo Clube
-
Cleberson
Paulista
-
Galiardo
Chapecoense
-
Nicola
Paulínia FC
-
Léo
Catanduvense
-
Tácio
São José
-
Marcos Paullo
Interporto
-
Oliveira
São Luiz
-
Dudu
Batatais
-
Rogério Rodrigues
XV de Jaú
-
Peterson
Bahia
-
Marx Ferraz
Inhumas
-
Anderson Tico
São Bento-SP
-
Felipe
Ferroviária
-
Cassimba
Araguaia
-
Edmilson
Gama
-
Clebão
Guangzhou Evergrande
-
Acleisson
MIKA
-
Cléber
Mirassol
-
Cléber
Botafogo-SP
-
Allan Kardeck
Suchitepéquez
-
Thiago Santana
Santa Clara
-
Jeferson
Santa Clara
-
Alex
MIKA
-
Anderson Planta
São Mateus
-
Leonardo Oliveira
Americano-RJ
-
Tiago Marchiori
São Bento-SP
-
Rodrigão
Portuguesa Santista
-
Fernando Wallace
Sheriff
-
Kléber
MIKA
-
Luis Felipe
Rioverdense
-
Alexandre
Santo André
-
Evandro Paulista
Corinthians
-
Emilio Palucci
Ararat
-
Jeferson Henrique
Ararat
-
Maycom Mota
Amparo
-
Rodrigo Hote
Corinthians-PR
-
Sandro Costa
São Bento-SP
-
Luciano
Arapongas EC
-
Marcio Piccolo
FC Matera
-
Allan Kardeck
Vasco da Gama-AC
-
Yamada
Portuguesa Santista
-
Vitor Hugo
Coruripe
-
Jauci
Paraná
-
Willian
Gama
-
Bruno
Ipatinga
-
Romão
Ituano
-
Roberto
Botafogo
-
Gilmar Baiano
Anapolina
-
Anderson Paim
Catanduvense
-
Marcio Piccolo
América-SP
-
Valmir
Batatais
-
Dida
Ituiutaba
-
Plinio Junior
São Bento-SP
-
Kim
Joinville
-
Alan
América-SP
-
Alan
Mirassol
-
Alan
Comercial-SP
-
Rafael Pereira
Metropolitano
-
Zselinszki-Haider
Eupen
-
Peterson
Paraná
-
Hélcio
Castanhal
-
Alex
BATE
-
Pablo
Sertãozinho
-
Thiago Corrêa
CA Votuporanguense
-
Gustavo
Nacional-PB
-
Thiago Santana
Figueirense
-
Mauricio
KS Terbuni
-
Careca
Biu Chun Rangers
-
Rafael
Santos
-
Raí Signorini
Cincão
-
Gabriel
ABC
-
Filipi Souza
ABC
-
Thiago Santana
Náutico
-
Tuco
URT
-
Rodrigão
Ponte Preta
-
Golê
Sãocarlense
-
Caíque Silva
Coríntians-RN
-
Alexandre Dias
Itaberaí
-
Kennedy
Juventus-SP
-
Thiago Spice
Cincão
-
Sandro
Royal Antwerp
-
Marcio Pit
Përparimi Kukesi
-
Renato Cruz
Rio Preto
-
Cristiano
Cotia FC
-
Carlos Alberto
Estrela do Norte
-
Raniel
Araxá
-
Hernany Macedo
Estrela do Norte
-
Ataíde
Juventus-SP
-
Hailson
Operário-MT
-
Everson
Interporto
-
Marcos Pizzelli
Ararat Yerevan
-
Magnum
Remo
-
Shizo
Chapecoense
-
Ederson
Osvaldo Cruz
-
Marques
URT
-
Vandinho
Uberlândia
-
Everton
Grêmio Novorizontino
-
Vinícius Golas
Itabaiana
-
Pablo
Novo Hamburgo
-
Andrezão
Velo Clube
-
Diego Paulista
Tigres do Brasil
-
Wander
Monte Azul
-
Marcos Nunes
Uberlândia
-
Rafael Oller
URT
-
Alex Henrique
MIKA
-
Cléber Rodrigues
MIKA
-
Salatiel
At. Itapemirim
-
Hailson
CEOV Operário
-
Robson
Maringá
-
João Victor
Palmeiras
-
Felipão
Manthiqueira
-
Thiago Santana
V. Setúbal
-
Gabriel Calabres
Santos
-
Max Rocha
Independente de Limeira
-
Lucas Chinaqui
Farense
-
Tiago Tremonti
Taubaté
-
Élton
Aimoré
-
Rafael Oller
Santos
-
Ivanderson
Portuguesa Santista
-
Galiardo
Brasil de Pelotas
-
Roberto Dias
Flamengo-SP
-
Bruno Guerreiro
Cincão
-
Renan Balbi
Paulistinha
-
Gregore
Santos
-
Marinelson
Princesa
-
Fábio Luís
Treze
-
Galiardo
Ceará
-
Fábio Bala
Inhumas
-
Claudemir
Vitesse
-
Alex Amaro
Atlético Sorocaba
-
Gustavo Henrique
Noroeste
-
Bruno Gaúcho
Sergipe
-
William
Cincão
-
Luís Fernando
Cincão
-
Fabiano
Matonense
-
Piraju
Noroeste
-
Vinícius
Taubaté
-
Vassoura
Mogi Mirim
-
André Neles
Roma Apucarana
-
Andrezinho
Junior Team
-
Daisson
URT
-
Felipe Blau
Mixto
-
Caio Cezar
Cincão
-
Negretti
Cincão
-
Rafael Ferro
Grêmio Barueri
-
Lucas Cezane
Paulistinha
-
André Lucas
CA Votuporanguense
-
Fábio Fidélis
Villa Nova
-
Bruno Fernandes
Misto
-
Juan Felipe
CSKA Sofia
-
Fellipe Nunes
Juventus-SP
-
Rilla
Goiânia
-
Renato Kanu
Goiânia
-
Hugo Saldanha
CENE
-
Alex Porfírio
XV de Piracicaba
-
Leto
Real Ariquemes
-
Rafael Silva
Ituano
-
Rubens Júnior
Taubaté
-
Alexandre
São José
-
Guilherme
São Raimundo-AM
-
Itamar
Ferroviária
-
Alekito
Trindade
-
Jordy
Independente de Limeira
-
Fernandinho
Juventus-SP
-
Thiago Santana
Caxias
-
Herbert
São Bento
-
Leandro
Tupã
-
João Victor
Velo Clube
-
Viola
GKS Belchatów
-
Bombom
Desportiva Ferroviária
-
Maicon
Penarol
-
Amarildo
Interporto
-
Roberto Santos
Pesqueira
-
Caihame
Palmas
-
Thiago Santana
Atlético H. Aichinger
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware