ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Eredivisie
Serie A
Premier League
La Liga
Bundesliga
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Vangelis Pavlidis
28 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
42 Goals/Assists
Betrokken bij goals
Liga Inglesa
Erling Haaland
25 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
31 Goals/Assists
Betrokken bij goals
La Liga
Artem Dovbyk
20 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+12 punten
27 Goals/Assists
Betrokken bij goals
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+9 punten
33 Goals/Assists
Betrokken bij goals
Brazil Serie A
Eduardo Vargas
3 Doelpunten gescoord
Athletico Paranaense
+0 punten
4 Goals/Assists
Betrokken bij goals
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+14
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
U20W
OG
PA
+33
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
129 080
teams
w
1 192 930
Spelers
z
63 549
Managers
u
3 907
Competities
Q
4 429 391
Spellen
v
1 523 306
Wedstrijdverslagen
F
985 601
Foto's
G
1 122 933
Video's
t
23 364
Stadions
y
14 463
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
35
TV
21
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Argentine League
Vrouwen Eredivisie
PL
D37
Fulham
-
Manchester City
-
11/05 - 12:30
PL
POff
Celtic
-
Rangers
-
11/05 - 12:30
D1
D35
Mallorca
-
Las Palmas
-
11/05 - 13:00
2.90
3.54
2.58
D1
D33
FC Köln
1. FC Union Berlin
11/05 - 14:30
2.57
3.90
2.70
D1
D33
Borussia M´gladbach
Eintracht Frankfurt
11/05 - 14:30
1.35
6.52
9.00
D1
D33
RB Leipzig
Werder Bremen
11/05 - 14:30
1.77
4.26
4.62
D1
D33
SC Freiburg
1. FC Heidenheim 1846
11/05 - 14:30
2.04
4.16
3.65
PL
D37
Bournemouth
Brentford
11/05 - 15:00
1.47
5.25
7.50
PL
D37
Everton
Sheffield United
11/05 - 15:00
1.68
4.78
4.78
PL
D37
Newcastle
Brighton & Hove Albion
11/05 - 15:00
1.39
6.25
7.80
PL
D37
Tottenham
Burnley
11/05 - 15:00
1.85
4.41
4.04
PL
D37
West Ham
Luton Town
11/05 - 15:00
2.94
3.62
2.51
PL
D37
Wolverhampton
Crystal Palace
11/05 - 15:00
1.91
4.16
3.98
D1
D35
Villarreal
Sevilla
11/05 - 15:15
FEM
D22
ADO Den Haag
Vrouw
Ajax
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
AZ Alkmaar
Vrouw
Heerenveen
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
FC Twente
Vrouw
Telstar
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
Feyenoord
Vrouw
FC Utrecht
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
Zwolle
Vrouw
Fortuna Sittard
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
PSV
Vrouw
Excelsior
Vrouw
11/05 - 15:30
1.77
3.71
5.49
D1
D28
Zenit
CSKA Moskva
11/05 - 17:00
2.16
3.66
3.75
SA
D36
Napoli
Bologna
11/05 - 17:00
3.62
4.16
2.05
PL
D37
Nottingham Forest
Chelsea
11/05 - 17:30
6.27
4.72
1.65
D1
D35
Granada
Real Madrid
11/05 - 17:30
2.30
4.05
2.99
D1
D33
Mainz
Borussia Dortmund
11/05 - 17:30
2.14
2.91
3.58
D1
1S
Huracán
Defensa y Justicia
11/05 - 18:30
1.49
5.07
7.24
SA
D36
Milan
Cagliari
11/05 - 19:45
1.53
4.45
7.29
D1
D35
Athletic Bilbao
Osasuna
11/05 - 20:00
2.15
3.05
3.35
D1
1S
Independiente
Talleres
11/05 - 21:30
1.34
5.00
9.40
D1
1S
River Plate
Central Córdoba S.Estero
11/05 - 23:45
1.60
4.37
5.85
MLS
Grp.East
NY Red Bulls
NE Revolution
12/05 - 00:30
2.11
3.46
3.73
MLS
Grp.West
Sporting KC
Houston Dynamo
12/05 - 01:30
2.00
4.00
3.60
MLS
Grp.West
LA Galaxy
Real Salt Lake
12/05 - 03:30
1.65
4.20
6.00
SA
D36
Lazio
Empoli
12/05 - 11:30
2.19
3.25
3.98
D1
D35
Cádiz
Getafe
12/05 - 13:00
PL
D37
Fulham
-
Manchester City
-
11/05 - 12:30
PL
POff
Celtic
-
Rangers
-
11/05 - 12:30
2.90
3.54
2.58
D1
D33
FC Köln
1. FC Union Berlin
11/05 - 14:30
2.57
3.90
2.70
D1
D33
Borussia M´gladbach
Eintracht Frankfurt
11/05 - 14:30
1.35
6.52
9.00
D1
D33
RB Leipzig
Werder Bremen
11/05 - 14:30
1.77
4.26
4.62
D1
D33
SC Freiburg
1. FC Heidenheim 1846
11/05 - 14:30
2.04
4.16
3.65
PL
D37
Bournemouth
Brentford
11/05 - 15:00
1.47
5.25
7.50
PL
D37
Everton
Sheffield United
11/05 - 15:00
1.68
4.78
4.78
PL
D37
Newcastle
Brighton & Hove Albion
11/05 - 15:00
1.39
6.25
7.80
PL
D37
Tottenham
Burnley
11/05 - 15:00
1.85
4.41
4.04
PL
D37
West Ham
Luton Town
11/05 - 15:00
2.94
3.62
2.51
PL
D37
Wolverhampton
Crystal Palace
11/05 - 15:00
1.91
4.16
3.98
D1
D35
Villarreal
Sevilla
11/05 - 15:15
FEM
D22
ADO Den Haag
Vrouw
Ajax
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
Feyenoord
Vrouw
FC Utrecht
Vrouw
11/05 - 15:30
2.16
3.66
3.75
SA
D36
Napoli
Bologna
11/05 - 17:00
3.62
4.16
2.05
PL
D37
Nottingham Forest
Chelsea
11/05 - 17:30
6.27
4.72
1.65
D1
D35
Granada
Real Madrid
11/05 - 17:30
2.30
4.05
2.99
D1
D33
Mainz
Borussia Dortmund
11/05 - 17:30
1.49
5.07
7.24
SA
D36
Milan
Cagliari
11/05 - 19:45
1.65
4.20
6.00
SA
D36
Lazio
Empoli
12/05 - 11:30
PL
D37
Fulham
-
Manchester City
-
11/05 - 12:30
2.04
4.16
3.65
PL
D37
Bournemouth
Brentford
11/05 - 15:00
1.47
5.25
7.50
PL
D37
Everton
Sheffield United
11/05 - 15:00
1.68
4.78
4.78
PL
D37
Newcastle
Brighton & Hove Albion
11/05 - 15:00
1.39
6.25
7.80
PL
D37
Tottenham
Burnley
11/05 - 15:00
1.85
4.41
4.04
PL
D37
West Ham
Luton Town
11/05 - 15:00
2.94
3.62
2.51
PL
D37
Wolverhampton
Crystal Palace
11/05 - 15:00
3.62
4.16
2.05
PL
D37
Nottingham Forest
Chelsea
11/05 - 17:30
2.16
3.66
3.75
SA
D36
Napoli
Bologna
11/05 - 17:00
1.49
5.07
7.24
SA
D36
Milan
Cagliari
11/05 - 19:45
1.65
4.20
6.00
SA
D36
Lazio
Empoli
12/05 - 11:30
D1
D35
Mallorca
-
Las Palmas
-
11/05 - 13:00
1.91
4.16
3.98
D1
D35
Villarreal
Sevilla
11/05 - 15:15
6.27
4.72
1.65
D1
D35
Granada
Real Madrid
11/05 - 17:30
1.53
4.45
7.29
D1
D35
Athletic Bilbao
Osasuna
11/05 - 20:00
2.19
3.25
3.98
D1
D35
Cádiz
Getafe
12/05 - 13:00
2.90
3.54
2.58
D1
D33
FC Köln
1. FC Union Berlin
11/05 - 14:30
2.57
3.90
2.70
D1
D33
Borussia M´gladbach
Eintracht Frankfurt
11/05 - 14:30
1.35
6.52
9.00
D1
D33
RB Leipzig
Werder Bremen
11/05 - 14:30
1.77
4.26
4.62
D1
D33
SC Freiburg
1. FC Heidenheim 1846
11/05 - 14:30
2.30
4.05
2.99
D1
D33
Mainz
Borussia Dortmund
11/05 - 17:30
2.14
2.91
3.58
D1
1S
Huracán
Defensa y Justicia
11/05 - 18:30
2.15
3.05
3.35
D1
1S
Independiente
Talleres
11/05 - 21:30
1.34
5.00
9.40
D1
1S
River Plate
Central Córdoba S.Estero
11/05 - 23:45
1.34
5.00
9.40
D1
1S
River Plate
Central Córdoba S.Estero
11/05 - 23:45
FEM
D22
ADO Den Haag
Vrouw
Ajax
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
AZ Alkmaar
Vrouw
Heerenveen
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
FC Twente
Vrouw
Telstar
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
Feyenoord
Vrouw
FC Utrecht
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
Zwolle
Vrouw
Fortuna Sittard
Vrouw
11/05 - 15:30
FEM
D22
PSV
Vrouw
Excelsior
Vrouw
11/05 - 15:30
Apertura 2010/11
2019
2018
2017
2016
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
2003/04
2002/03
2001/02
1999/00
1998/99
1997/98
1996/97
A
menu
Overboekingen
Hoofdpagina
Wedstrijd
Statistieken
Schema
teams
Nieuws
Leaderboards
Video's
Scheidsrechters
Kalender
Vorige winnaars
Overboekingen
Grote Spelen
KAART
Vergelijken
Wedstrijdweekvergelijking
Wedstrijden vergelijken||
Subs-kaart
Statistieken competitiedoelpunten
Statistieken door mATCHweeK
Predictor
Fantasie
Officiële site
Transfermarkt
Geselecteerd team:
(selecteer team)
Anzoátegui
Aragua FC
Atlético Venezuela
Carabobo FC
Caracas FC
Caroní FC
Real Esppor
Deportivo Lara
Deportivo Petare
Deportivo Táchira
El Vigía
Estudiantes de Mérida
Mineros
Monagas SC
Trujillanos FC
Yaracuyanos FC
Zamora FC
Zulia
Caracas FC
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Víctor Ferreira
Sol de América
-
Pierre Pluchino
Carabobo FC
-
Jesús Meza
Zamora FC
-
Fidel Pérez
Sportivo Luqueño
-
Luis Figueredo
Deportivo Lara
-
Joseph Sosa
Deportivo Petare
-
Amaral
Ponte Preta
-
Juanma Morales
Rayo Cantabria
-
Abel Nazario
Montevideo Wanderers
-
Peña
Sp. Braga (lening)
-
Nelson Barahona
Independiente Medellín
-
Rohel Briceño
Zamora FC
-
Edwards Jiménez
Real Cartagena
-
Luis Cabezas
Deportivo Cali
-
Julio Machado
Dep. Táchira
-
Juan Guerra
Monagas SC
-
Heatkliff Castillo
Monagas SC
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Randy Rivas
Atlético Venezuela
-
César González
Zamora FC
-
Jaime Bustamante
Zamora FC
-
Cristian Novoa
Yaracuyanos FC
-
Juanma Morales
Yaracuyanos FC
-
Marlon Bastardo
Dep. La Guaira
-
Daniel Febles
Aragua FC
-
Leo Bautista
Dep. La Guaira
-
Edder Pérez
Yaracuyanos FC
-
Alain Baroja
Llaneros de Guanare
-
Giovanny Romero
Mineros
-
Guillermo Ramírez
Llaneros de Guanare
-
Gilson Salazar
El Vigía
-
Luis Cabezas
Dalian Aerbin
-
Daniel Blanco
Caroní FC
-
Juan Andres
St. John’s Red Storm
-
Wilkinson Rivas
SD Centro Ítalo
-
Edwards Jiménez
Itagüi
-
Guillermo Banquez
Atlético Venezuela
-
Carlos Hernández
Caroní FC
-
Marx Mora
Dep. Petare
-
Luis Zapata
Wilstermann
-
Marlon Bastardo
Estudiantes de Mérida
-
Darío Figueroa
Real Esppor
-
Gilson Salazar
Zamora FC
-
Guillermo Ramírez
Caroní FC
-
Luis Vera
Real Esppor
-
Leonel Vielma
CD Lara
-
José Manuel Rey
Mineros
-
Heatkliff Castillo
Mineros
-
Jesús Gómez
Wadi Degla
-
Ever Espinoza
Llaneros FC
-
Marlon Bastardo
Mineros
-
César Rincon
Atlético Venezuela
-
Alejandro Guerra
Anzoátegui
-
Ely Valderrey
Aragua FC
-
Leonel Vielma
Estudiantes de Mérida
-
Bremer Piñango
Real Esppor
-
Gabriel Cichero
Newell´s
-
Javier Toyo
Real Esppor
-
Rafael Castellín
Real Esppor
-
Estudiantes de Mérida
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Juan Gill
Ermis Aradippou
-
Norman Cabrera
El Vigía
-
Gustavo Valecillos
Campbellsville Tigers
-
Héctor García
Caroní FC
-
Anyelo Rodríguez
Aragua FC
-
Mauricio Mendoza
Deportivo Táchira
-
Yan Salazar
Trujillanos FC
-
Jhon Ospina
Deportivo Táchira
-
Nicolás Gianni
Manta FC
-
Christian Flores
El Vigía
-
Jackson Romero
Deportivo Táchira
-
Ángel Faría
Zulia
-
Carlos de Castro
Univ. César Vallejo
-
David Medina
UA Maracaibo
-
Elvis Martínez
Deportivo Lara
-
Manuel Rodríguez
Trujillanos FC
-
Daniel Valdés
Deportivo Lara
-
Miguel Angel Aponte
Deportivo Petare
-
Tulio Pinilla
Zamora FC
-
Luis Carrillo
Caroní FC
-
Richard Ruíz
Deportivo Táchira
-
Eduardo Porto
Marília
-
Javier Rojas
El Vigía
-
Francisco Pineda
Zamora FC
-
Jorge Lozano
Santa Fe
-
Roberto Alterio
Caracas FC
-
Armando Araque
Zulia
-
José Largacha
Santa Fe
-
Óscar Villarreal
Total Chalaco
-
Rodolfo Córdoba
CD FAS
-
Julio Hernandez
Marília
-
Rafael Romo
Udinese (lening)
-
Jonathan Rueda
CD San Antonio
-
Lenyn Uzcátegui
Monagas SC
-
Marlon Bastardo
Caracas FC
-
Mario Bosetti
Carabobo FC
-
Oscar Restrepo
América de Cali
-
Oscar Rojas
Llaneros FC
-
Enrique Antequera
Dep. La Guaira
-
Giovanni Mendoza
El Vigía
-
Mauricio Romero
Quindío
-
Leonel Vielma
Caracas FC
-
Leo Morales
Anzoátegui
-
Marcel Rivero
Real Esppor
-
Ever Cruz
Real Esppor
-
Marlon Rivero
Real Esppor
-
Heiber Diaz
Real Esppor
-
Juan García
Mineros
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Juan García
Zamora FC
-
Marcel Rivero
Llaneros de Guanare
-
Orangel Carrero
El Vigía
-
Jorge Lozano
Fortaleza FC
-
Juan Marcarié
Tristán Suárez
-
Roberto Alterio
South Florida Bulls
-
Alfredo Sánchez
Yaracuyanos FC
-
Allizon Maldonado
Yaracuyanos FC
-
Enrique Antequera
Lara FC
-
José Largacha
Patriotas FC
-
Francisco Pineda
Zamora FC
-
Marcelo Ferreira
Durazno
-
Oscar Rojas
Anzoátegui
-
Mauricio Romero
Real Esppor
-
Heiber Diaz
Carabobo FC
-
Leo Morales
Anzoátegui
-
Jesús Álvarez
Zamora FC
-
Juan Pabón
UA Maracaibo
-
David Medina
UA Maracaibo
-
Carlos de Castro
Xelajú
-
Martín López
UA Maracaibo
-
Yan Salazar
El Vigía
-
Tito Rojas
Zamora FC
-
Manuel Rodríguez
Trujillanos FC
-
Bryan Aldave
Zamora FC
-
Carlos Rojas
Yaracuyanos FC
-
Elvis Martínez
CD Lara
-
Engelberth Briceño
CD Lara
-
Carabobo FC
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
José Torrealba
Mineros
-
Rafael Fefo
Red Bull Brasil
-
Kendrick Polanco
Zulia
-
Oswaldo Chaurant
Deportivo Táchira
-
John Flórez
Deportivo Pereira
-
Héctor González
Alki Larnaca
-
Carlos Salazar
Aragua FC
-
Celso González
Sportivo Luqueño
-
Raúl González
Apollon Limassol
-
Joel Infante
Zulia
-
Giovanny Dolgetta
Hermandad Gallega FC
-
Nelson Suarez
Zamora FC
-
Frank Piedrahita
Llaneros de Guanare
-
Ángel Ojeda
Zulia
-
Francisco Villalba
Unión Magdalena
-
Yordany Abreu
UA Maracaibo
-
Carlos Rivero
Anzoátegui
-
Jarrín García
Zulia
-
Gualberto Campos
Portuguesa FC
-
Heiber Diaz
Estudiantes de Mérida
-
José Diaz
Trujillanos FC
-
Carlos Ceballos
Cortuluá
-
Leiner Rolong
Cortuluá
-
José Reyes
Zulia
-
Evaristo Antequera
Real Esppor
-
Victor Villareal
CD Lara
-
Johandri Herrera
SD Centro Ítalo
-
Vicente Rosales
Monagas SC
-
Andrés Buelvas
Zulia
-
Leopoldo Jiménez
Dep. Petare
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Carlos Salazar
Zamora FC
-
Leiner Rolong
Yaracuyanos FC
-
Ronald Garcés
Yaracuyanos FC
-
Pierre Pluchino
Caracas FC
-
Gualberto Campos
Tucanes de Amazonas
-
José Díaz
Tucanes de Amazonas
-
Jonathan Laurens
Aragua FC
-
Raúl Speroni
Univ. Las Palmas
-
Raúl Villamil
Deportivo Pasto
-
José Reyes
Anzoátegui
-
Carlos Rivero
Anzoátegui
-
Javier Liendo
Racing de Córdoba
-
Héctor Noguera
UA Maracaibo
-
Victor Villareal
Aragua FC
-
Luis Roberto Seijas
Mineros
-
Pierre Pluchino
Aragua FC
-
Andrés Buelvas
El Vigía
-
George
Armenio
-
Mario Bosetti
Estudiantes de Mérida
-
José Parada
UCV FC
-
Norman Baquero
Atlético Venezuela
-
Frank Presilla
Yaracuyanos FC
-
Hugo Ibáñez
Caroní FC
-
Leo Colmenares
Dep. Táchira
-
El Vigía
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Euro Chourio
Real Bolívar COL
-
Norman Cabrera
Millonarios
-
Jesús González
Llaneros de Guanare
-
Arnaldo Granda
Portuguesa FC
-
Darwin Valbuena
Yaracuyanos FC
-
Allizon Maldonado
Yaracuyanos FC
-
Edgar Mendoza
Trujillanos FC
-
Amir Buelvas
Yaracuyanos FC
-
Orangel Carrero
Estudiantes de Mérida
-
Jolvis Granados
Deportivo Lara
-
Gilson Salazar
Caracas FC
-
Arnaldo Aranda
Portuguesa FC
-
Joel Galán
Deportivo Petare
-
Marcelo Rojas
Deportivo Pasto
-
Javier García
UA Maracaibo
-
César Sarmiento
Llaneros FC
-
Andrés Buelvas
Carabobo FC
-
Wislintos Rentería
Yaracuyanos FC
-
Benson Rovira
CD San Antonio
-
Edward Ibardo
CD Lara
-
Alveiro Aislant
SD Centro Ítalo
-
Yan Salazar
Estudiantes de Mérida
-
Raul Vallona
Quindío
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Norman Cabrera
Estudiantes de Mérida
-
Adrián Rodríguez
Monagas SC
-
Christian Flores
Estudiantes de Mérida
-
Genlis Piñero
Aragua FC
-
Javier Rojas
Estudiantes de Mérida
-
Hader Hurtado
UA Maracaibo
-
Yan Salazar
Trujillanos FC
-
Julián Marulanda
Portuguesa FC
-
Yorlan Carmona
Barranquilla FC
-
Raúl Carmona
Portuguesa FC
-
Raul Vallona
CD Lara
-
Jorge Ruiz
Yaracuyanos FC
-
Cruz Maestre
Caroní FC
-
Giovanni Mendoza
Estudiantes de Mérida
-
Roberts Rivas
Dep. Táchira
-
Norman Cabrera
Trujillanos FC
-
Cesar Alzate
Trujillanos FC
-
Wislintos Rentería
Yaracuyanos FC
-
Monagas SC
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Aníbal Hernández
Atlético Piar
-
Jhon Jairo Ulloque
Santa Fe
-
Néstor Sánchez
Yaracuyanos FC
-
James Cabezas
América de Cali
-
Adrián Rodríguez
El Vigía
-
Héctor Pérez
Atlético Venezuela
-
Renzo Zambrano
Anzoátegui
-
John Ocoró
Depor FC
-
Daniel Briceño
Deportivo Cali
-
Rubert Quijada
Atlético Piar
-
Eliézer Álvarez
Atlético Piar
-
Oscar Briceno
Herediano
-
John Mancilla
Real Esppor
-
Guillermo Octavio
Atlético Venezuela
-
Pedro Boada
Dep. Táchira
-
Hárold Herrera
Cúcuta Deportivo
-
Peter Domínguez
América de Cali
-
Carlos Castro
Atlético Piar
-
Wilmar Jordan
Atl. La Sabana
-
Charly Velazco
Llaneros FC
-
Edgar Carrillo
Atlético Piar
-
Lenyn Uzcátegui
Portuguesa FC
-
Carlos Eduardo Martinez
Tucanes de Amazonas
-
Luis Valencia
America-RJ
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Edward Leonet
Zamora FC
-
Gregory Lancken
Zamora FC
-
Wilmar Jordán
Gyeongnam
-
Jarvy Mejía
Deportivo Lara
-
Nicolás Quiroga
Sarmiento de La Banda
-
Luis Valencia
Atlético Bucaramanga
-
Lenyn Uzcátegui
Estudiantes de Mérida
-
Pedro Duval
Zulia
-
Alberto Cabello
Caroní FC
-
Jhonny González
Yaracuyanos FC
-
José Bottini
Caroní FC
-
Vicente Rosales
Carabobo FC
-
Diego Guerrero
Dep. Táchira
-
Edgar Carrillo
Atlético Piar
-
Walter Aguilar
Yaracuyanos FC
-
Juan Guerra
Caracas FC
-
Heatkliff Castillo
Caracas FC
-
Daniel Godoy
CD Lara
-
Deportivo Táchira
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
William Zapata
Cúcuta Deportivo
-
Gamadiel García
La Serena
-
Ángel Chourio
Dep. La Guaira
-
Diego Restrepo
América de Cali
-
Federico Martorell
Ermis Aradippou
-
Nelson Barahona
Independiente Medellín
-
Mauricio Mendoza
Gyeongnam
-
Jesús Álvarez
Zamora FC
-
Cristian Cásseres
Dep. La Guaira
-
Rubén Arocha
Zamora FC
-
Richard Badillo
Zamora FC
-
William Díaz
Zamora FC
-
Wálter Moreno
Atlético Nacional
-
Wilker Ángel
Trujillanos FC
-
César González
Atlético Venezuela
-
Oswaldo Chaurant
Mineros
-
Julio Gutierrez
Santa Fe
-
Diego Guerrero
Monagas SC
-
Leo Colmenares
Carabobo FC
-
Andrés Rouga
AEL Limassol
-
Sergio Herrera
Columbus Crew
-
Roberts Rivas
El Vigía
-
José Yeguez
Boyacá Chicó
-
Laynecker Zafra
Cortuluá
-
Sebastian Hernandez
Once Caldas
-
Uit
(450 mil €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Laynecker Zafra
Zamora FC
-
César González
Zamora FC
-
Mauricio Mendoza
Estudiantes de Mérida
-
Jackson Romero
Estudiantes de Mérida
-
Jhon Ospina
Estudiantes de Mérida
-
Richard Ruíz
Estudiantes de Mérida
-
Edgar Pérez Greco
Deportivo Lara
-
Oswaldo Chaurant
Carabobo FC
-
Jorge Casanova
Deportivo Petare
-
Julio Gutiérrez
Mineros
-
Wálter Moreno
Mineros
-
Tomás Rincón
Hamburger SV
450 mil €
Sebastián Hernández
At. Huila
-
Jefferson Velasquez
Caroní FC
-
Jorge Rojas
Mineros
-
Pedro Boada
Monagas SC
-
Carlos Moreno
Lotería del Táchira
-
Anderson Arias
Zulia
-
Miguel Mancilla
Lotería del Táchira
-
Nahuel Fioretto
SpVgg Unterhaching
-
Daniel Arismendi
Anzoátegui
-
Engelbert Pérez
Anzoátegui
-
Armando Maita
Mineros
-
Euro Guzmán
Mineros
-
Marlon Fernández
CD Lara
-
David Solari
AEP
-
Julio Machado
Caracas FC
-
José Luis Granados
Real Esppor
-
Daniel Benítez
Real Esppor
-
Trujillanos FC
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Flavio
Jaguaré
-
Carlos Fernández
Deportivo Petare
-
Jonathan España
CD San Antonio
-
Julián Pino
Once Caldas
-
Héctor Pérez
CD Lara
-
Edgar Mendoza
CD Lara
-
Yan Salazar
El Vigía
-
Alejandro Vasco
Ind. Medellín
-
Juan Falcón
Mineros
-
Manuel Rodríguez
Estudiantes de Mérida
-
Norman Cabrera
El Vigía
-
Cesar Alzate
El Vigía
-
Luís García
Llaneros FC
-
Ynmer González
Llaneros FC
-
Angel Hernández
SD Centro Ítalo
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Julián Pino
Yaracuyanos FC
-
Yan Salazar
Estudiantes de Mérida
-
Manuel Rodríguez
Estudiantes de Mérida
-
Edgar Mendoza
El Vigía
-
Ángel Hernández
Aragua FC
-
Manuel Granados
Lotería del Táchira
-
Jorge Trejo
Ureña SC
-
Flavio De Oliveira
Desportiva Ferroviária
-
Norman Cabrera
Millonarios
-
Wilker Ángel
Dep. Táchira
-
Felipe Pérez
Yaracuyanos FC
-
Cesar Alzate
Cúcuta Deportivo
-
José Diaz
Carabobo FC
-
Anibal Martínez
UA Maracaibo
-
Juan Vélez
Zamora FC
-
Harry Mena
Caroní FC
-
Luis Figueredo
CD Lara
-
Jonathan Copete
Zamora FC
-
Mineros
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Jorge Serna
Envigado
-
Dickson Díaz
Dep. La Guaira
-
Rafael Romo
Udinese
-
Giovanny Romero
Caracas FC
-
Julio Gutiérrez
Deportivo Táchira
-
Wálter Moreno
Deportivo Táchira
-
Alejandro Guerra
Anzoátegui
-
Rafael Acosta
Real Murcia
-
Tito Rojas
Zamora FC
-
Luis Felipe Chará
Deportivo Cali
-
Darwin Gómez
Angostura FC
-
Luis Sampedro
Ternana
-
Abizail Lugo
Tucanes de Amazonas
-
José Torrealba
Kaizer Chiefs
-
Nicolás Diez
La Serena
-
Iván Velasquez
At. Huila
-
Jorge Rojas
Dep. Táchira
-
Joséma Velazquez
Villarreal (lening)
-
Luis Roberto Seijas
Carabobo FC
-
José Manuel Rey
Caracas FC
-
Heatkliff Castillo
Caracas FC
-
Rafael Ponzo
Ermis Aradippou
-
Gabriel Tomassini
Crucero Norte Misiones
-
Oswaldo Chaurant
Zamora FC
-
Marlon Bastardo
Caracas FC
-
Ricardo Páez
Castellón
-
Diego Cardozo
Cerrito
-
Orlando Cordero
Zamora FC
-
Marcos Gutiérrez
SD Centro Ítalo
-
Armando Maita
Dep. Táchira
-
Rodrigo Gómez
Zamora FC
-
Euro Guzmán
Dep. Táchira
-
Juan Falcón
Llaneros FC
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Óscar Noriega
Zamora FC
-
Rodrigo Gómez
Llaneros de Guanare
-
José Manuel Rey
Deportivo Lara
-
José Torrealba
Carabobo FC
-
Heatkliff Castillo
Deportivo Petare
-
Carlos Freitas
Caroní FC
-
Óscar Álvarez
Real Santander
-
Darwin Gómez
Caroní FC
-
Armando Maita
Anzoátegui
-
Iván Velasquez
Ind. Medellín
-
Nicolás Diez
Ñublense
-
Diego Cardozo
Racing
-
Juan Falcón
Trujillanos FC
-
Heatkliff Castillo
CD Lara
-
Oswaldo Chaurant
Dep. Táchira
-
Ángel Ojeda
Zulia
-
Domingo López
Portuguesa FC
-
Alexis García
Portuguesa FC
-
Tulio Hernández
Caroní FC
-
Eduardo Centeno
Caroní FC
-
William Díaz
Zamora FC
-
Carlos Salazar
Aragua FC
-
Javier Granadino
Anzoátegui
-
Nicolás Massia
Anzoátegui
-
Jorge Amara
Aragua FC
-
Juan García
Estudiantes de Mérida
-
Aragua FC
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Yoimer Segovia
Anzoátegui
-
Ronald Giraldo
Zamora FC
-
Kristopher Piñero
Atlético Venezuela
-
Franco Fasciana
Zamora FC
-
Alfredo González Bordón
Tiro Federal
-
Daniel Febles
Caracas FC
-
Ángel Hernández
Trujillanos FC
-
Juan Martín Pietravallo
Atlético Rafaela
-
Genlis Piñero
El Vigía
-
Emanuel Croce
Tiro Federal
-
José Contreras
Zamora FC
-
José Acosta
Caroní FC
-
Guillermo Banquez
Atlético Venezuela
-
Jonathan Laurens
Carabobo FC
-
Lucas Moya
Rosario Central
-
Jorge Álvarez
Atlético Venezuela
-
Geancarlos Martínez
Dep. Petare
-
Anyelo Rodríguez
Kénitra AC
-
Victor Villareal
Carabobo FC
-
Alexander Rondón
CD Lara
-
Pierre Pluchino
Carabobo FC
-
Matías Cresseri
Bella Vista
-
Carlos Salazar
Mineros
-
Tulio Etchemaite
Boca Río Gallegos
-
Ely Valderrey
Caracas FC
-
Jean Carlos Neto
Zulia
-
Wuiswell Isea
Kénitra AC
-
Jorge Amara
Mineros
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Renier Rodríguez
Zamora FC
-
Anyelo Rodríguez
Estudiantes de Mérida
-
Miguel Mea Vitali
Deportivo Lara
-
Carlos Salazar
Carabobo FC
-
Wuiswell Isea
Deportivo Petare
-
Jorge Márquez
UA Aragua
-
Tulio Etchemaite
Anzoátegui
-
Carlos Sánchez
Tucanes de Amazonas
-
Luigi Palomino
Dep. Petare
-
Ely Valderrey
Llaneros FC
-
David De Sousa
Zamora FC
-
Gualberto Campos
Portuguesa FC
-
Pablo Pérez
Zulia
-
Jonathan Ríos
Angostura FC
-
Agustín Vistarop
Independiente Rivadavia
-
Anzoátegui
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Leandro Scornaienchi
9 de Julio
-
Emerson Acuña
Uniautónoma
-
Rolando Escobar
San Miguelito
-
Armando Maita
Mineros
-
Pablo Ricchetti
FC Dallas
-
José Reyes
Carabobo FC
-
Tulio Etchemaite
Aragua FC
-
Francisco Flores
CD Lara
-
Evelio Hernández
Deportivo Petare
-
Javier López
Tiro Federal
-
Carlos Rivero
Carabobo FC
-
Oscar Rojas
Estudiantes de Mérida
-
Juan Ojeda
River Plate
-
Henry Pernía
Kerkyra
-
Ossie Vizcarrondo
Once Caldas
-
Luis Renteria
Cortuluá
-
Leo Morales
Estudiantes de Mérida
-
Luís Lobo
Godoy Cruz
-
Jonny Mirabal
Caracas FC
-
Alejandro Guerra
Caracas FC
-
Juan Fuenmayor
Vålerenga
-
Agustín Lucas
Dep. Jalapa
-
Daniel Arismendi
Dep. Táchira
-
Daniel Valdés
Zamora FC
-
Javier Granadino
Mineros
-
Engelbert Pérez
Dep. Táchira
-
Nicolás Massia
Mineros
-
Gabriel Urdaneta
Dep. Petare
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Engelbert Pérez
Zamora FC
-
Juan García
Tucanes de Amazonas
-
Yoimer Segovia
Aragua FC
-
Nicolás Massia
Llaneros de Guanare
-
Alejandro Guerra
Mineros
-
Carlos Fernández
Deportivo Petare
-
Jesús Márquez
Atlético Venezuela
-
Edgar Pérez
Lara FC
-
Erickson Márquez
Llaneros FC
-
Javier Gonzalez
Bryant Bulldogs
-
Guillermo Santo
Gimnasia Concepción
-
Jesús González
Llaneros FC
-
Adrián Lezama
CD Lara
-
Nafic Djandjy
Tucanes de Amazonas
-
Edgar Pérez
Yaracuyanos FC
-
Carlos Rivero
Carabobo FC
-
Gerson Pais
Llaneros FC
-
Gonzálo Ucha
Cobreloa
-
Juan Tissera
Deportivo Maipú
-
Mariano Barale
Colegiales
-
Federico Bongioanni
General Paz Juniors
-
Jesús Márquez
Llaneros FC
-
Eduard Labastidas
Caroní FC
-
Daniel Valdés
CD Lara
-
André Nunes
Arapongas EC
-
Greddy Perozo
Zulia
-
Gabriel Rodríguez
Caroní FC
-
Leo Morales
Estudiantes de Mérida
-
Alexander Rondón
CD Lara
-
Zamora FC
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Luciano Ursino
3 de Febrero
-
Carlos Salazar
Carabobo FC
-
Edward Leonet
Monagas SC
-
Luis Yanes
La Equidad
-
Juan García
Estudiantes de Mérida
-
Gabriel Torres
San Francisco
-
Óscar Noriega
Mineros
-
John Córdoba
Bolívar
-
Josmar Zambrano
Tenerife
-
César González
Caracas FC
-
César González
Deportivo Táchira
-
Engelbert Pérez
Anzoátegui
-
Luis Vargas
Yaracuyanos FC
-
Laynecker Zafra
Deportivo Táchira
-
Engelberth Briceño
Deportivo Lara
-
Darío Figueroa
Dep. La Guaira
-
Renier Rodríguez
Aragua FC
-
Gregory Lancken
Monagas SC
-
Jaime Bustamante
Caracas FC
-
Herlyn Cuicas
Deportivo Barinas
-
Francisco Pineda
Estudiantes de Mérida
-
David De Sousa
Aragua FC
-
Nelson Semperena
Central Español
-
Gilson Salazar
Caracas FC
-
Jesús Álvarez
Estudiantes de Mérida
-
Juan Vélez
Trujillanos FC
-
William Díaz
Mineros
-
Franco Fasciana
Barcelona
-
José Torres
Llaneros FC
-
Jonathan Copete
Trujillanos FC
-
Tito Rojas
Estudiantes de Mérida
-
Bryan Aldave
Estudiantes de Mérida
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Rafael Sánchez
Llaneros de Guanare
-
Tulio Pinilla
Estudiantes de Mérida
-
Vicente Suanno
Deportivo Lara
-
Jesús Meza
Caracas FC
-
Ronald Giraldo
Aragua FC
-
Franco Fasciana
Aragua FC
-
Nelson Suarez
Carabobo FC
-
Jesús Álvarez
Deportivo Táchira
-
Tito Rojas
Mineros
-
Rubén Arocha
Deportivo Táchira
-
Richard Badillo
Deportivo Táchira
-
William Díaz
Deportivo Táchira
-
José Contreras
Aragua FC
-
Francisco Pineda
Estudiantes de Mérida
-
Jairo Hurtado
Portuguesa FC
-
Jonathan Copete
Santa Fe
-
Juan Vélez
Santa Fe
-
Enrique Díaz
Blooming
-
Raigel Márquez
Deportivo Petare
-
Nicolás Abot
Costa Cálida CF
-
Bryan Aldave
Nacional Potosí
-
Giovanni Pérez
Caroní FC
-
Rohel Briceño
Caracas FC
-
Oswaldo Chaurant
Mineros
-
Néstor Sánchez
Yaracuyanos FC
-
Alex Sinisterra
Dep. Petare
-
Orlando Cordero
Mineros
-
Daniel Valdés
Anzoátegui
-
Rodrigo Gómez
Mineros
-
Zulia
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Raúl Vallona
Deportivo Lara
-
Roberto Bolivar
Yaracuyanos FC
-
Santiago Davio
Caroní FC
-
Wilton Almeida
Ureña SC
-
Héctor Noguera
Caroní FC
-
Víctor Barraza
Barranquilla FC
-
Pedro Cordero
Real Bolívar COL
-
Ángel Ojeda
Mineros
-
Pedro Duval
Monagas SC
-
Greddy Perozo
Anzoátegui
-
Pablo Pérez
Aragua FC
-
Anderson Arias
Dep. Táchira
-
Andreé González
Cerrito
-
Carlos Struve
Real Esppor
-
Uit
(750 mil €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Ángel Faría
Estudiantes de Mérida
-
Kendrick Polanco
Carabobo FC
-
Joel Infante
Carabobo FC
-
Renier Paráez
Tucanes de Amazonas
-
Edgar Pico
Tucanes de Amazonas
-
Ángel Ojeda
Carabobo FC
-
Jericson Lugo
Caroní FC
-
Joangel González
Real Bolívar COL
-
Dany Cure
Real Bolívar COL
-
José Reyes
Carabobo FC
-
Armando Araque
Estudiantes de Mérida
-
José Barros
Ureña SC
-
Alejandro Araus
Caroní FC
-
Freddys Arrieta
Junior Barranquilla
-
Yohandry Orozco
VfL Wolfsburg
750 mil €
Jarrín García
Carabobo FC
-
Eddyr González
Yaracuyanos FC
-
José Reyes
Carabobo FC
-
Dustin Valdez
Kénitra AC
-
Andrés Buelvas
Carabobo FC
-
Jean Carlos Neto
Aragua FC
-
Dep. La Guaira
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Diego Espinel
Cúcuta Deportivo
-
Heatkliff Castillo
Deportivo Petare
-
Enson Rodríguez
Ureña SC
-
Andrés Formento
Quindío
-
Marlon Bastardo
Caracas FC
-
Yeferson Velasco
Yaracuyanos FC
-
Pablo Giménez
Sportivo Las Parejas
-
Lauro Cazal
Deportivo Lara
-
Franco Arévalo
Deportivo Petare
-
Leo Bautista
Caracas FC
-
Emmanuel Acosta
Real Cartagena
-
Armando Maldonado
Real Cartagena
-
Lewis Zapata
Tucanes de Amazonas
-
Alexander Osorio
Yaracuyanos FC
-
Mauricio Romero
Estudiantes de Mérida
-
Darío Figueroa
Caracas FC
-
Jong Viáfara
Deportivo Pereira
-
Luis Vera
Caracas FC
-
Bremer Piñango
Caracas FC
-
Cristian Cásseres
Dep. Petare
-
José Oviedo
SD Centro Ítalo
-
José Luis Granados
Dep. Táchira
-
Daniel Benítez
Dep. Táchira
-
Javier Toyo
Caracas FC
-
Charlis Ortiz
SD Centro Ítalo
-
Jose Manrique
SD Centro Ítalo
-
Rafael Castellín
Caracas FC
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Darío Figueroa
Zamora FC
-
Luis Vera
Tucanes de Amazonas
-
Dickson Díaz
Mineros
-
Leandro Vargas
Llaneros de Guanare
-
Ángel Chourio
Deportivo Táchira
-
Gabo Benítez
Deportivo Petare
-
Rafael Castellín
Deportivo Lara
-
Argenis Gómez
Deportivo Lara
-
Cristian Cásseres
Deportivo Táchira
-
Sapo
Operário-MT
-
Jong Viáfara
At. Huila
-
José Luís
Operário
-
John Mancilla
Monagas SC
-
Argenis Gómez
Angostura FC (lening)
-
Armin Márquez
Dep. Petare
-
Enrique Antequera
Estudiantes de Mérida
-
Evaristo Antequera
Carabobo FC
-
Richard López
Yaracuyanos FC
-
Marcel Rivero
Estudiantes de Mérida
-
Ever Cruz
Estudiantes de Mérida
-
Marlon Rivero
Estudiantes de Mérida
-
Heiber Diaz
Estudiantes de Mérida
-
Carlos Struve
Zulia
-
Yaracuyanos FC
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Julián Pino
Trujillanos FC
-
Cristian Novoa
Caracas FC
-
Christian Vaquero
Huracán FC
-
Leiner Rolong
Carabobo FC
-
Carlos Pineda
Atlético Venezuela
-
Juanma Morales
Caracas FC
-
Gianfranco Di Julio
Deportivo Petare
-
Ronald Garcés
Carabobo FC
-
Javier Maldonado
Caracas FC
-
Edder Pérez
Caracas FC
-
Emilio Garcés
Atlético Venezuela
-
Óscar Nuñez
Caroní FC
-
Jarvi Mejias
Deportivo Lara
-
Carlos Torres
Llaneros de Guanare
-
Julio Aguilar
Huracán
-
Jesús Benítez
Miramar Misiones
-
Mauricio Chalar
CD Lara
-
Tulio Hernández
Caroní FC
-
Alfredo Sánchez
Estudiantes de Mérida
-
Allizon Maldonado
Estudiantes de Mérida
-
Alberto Cabello
Caroní FC
-
Jarvy Mejía
CD Lara
-
Edgar Pérez
Anzoátegui
-
Felipe Pérez
Trujillanos FC
-
Eddyr González
Zulia
-
Marcelo Refresquini
Atlético Venezuela
-
Jorge Ruiz
El Vigía
-
Néstor Sánchez
Zamora FC
-
Frank Presilla
Carabobo FC
-
Jhonny González
Monagas SC
-
Mikhael Jaimez
Aldershot Town
-
Walter Aguilar
Monagas SC
-
Amir Buelvas
Dep. Petare
-
Carlos Rojas
Estudiantes de Mérida
-
Richard López
Real Esppor
-
Juan Pendola
SD Centro Ítalo
-
Wislintos Rentería
El Vigía
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Luis Vargas
Zamora FC
-
Richard López
Tucanes de Amazonas
-
Tulio Hernández
Tucanes de Amazonas
-
Néstor Sánchez
Monagas SC
-
Carlos Torres
Llaneros de Guanare
-
Javier Maldonado
Deportivo Petare
-
Allizon Maldonado
El Vigía
-
Darwin Valbuena
El Vigía
-
Amir Buelvas
El Vigía
-
Yeferson Velasco
Dep. La Guaira
-
José Torres
Deportivo Petare
-
Roberto Bolivar
Zulia
-
Edgar Pérez
Llaneros de Guanare
-
Nahuel Guerrero
Ferro Carril Sud
-
Jorge Ruiz
Angostura FC
-
Juan Vásquez
Atlético Venezuela
-
Mikhael Jaimez
Aldershot Town
-
Jean Gonzalez
Portuguesa FC
-
Alexander Osorio
Real Esppor
-
Wislintos Rentería
El Vigía
-
Jarvy Mejía
Lara FC
-
Deportivo Lara
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Edgar Pérez Greco
Deportivo Táchira
-
Rafael Castellín
Dep. La Guaira
-
Zamir Valoyes
Deportivo Cali
-
Vicente Suanno
Zamora FC
-
Miguel Mea Vitali
Aragua FC
-
José Manuel Rey
Mineros
-
Ángel Urdaneta
UA San Antonio
-
Bladimir Morales
Deportivo Petare
-
Argenis Gómez
Dep. La Guaira
-
Alan Liebeskind
Deportivo Petare
-
David McIntosh
Deportivo Petare
-
Yalbert Díaz
Lara FC
-
Rafael Lobo
Deportivo Petare
-
Marcelo Maidana
Deportivo Petare
-
Jarvy Mejía
Monagas SC
-
Héctor Pérez
Portuguesa FC
-
Adrián Lezama
Anzoátegui
-
Heatkliff Castillo
Mineros
-
Lauro Cazal
Deportivo Capiatá
-
Daniel Valdés
Anzoátegui
-
Raul Vallona
El Vigía
-
Diego Cochas
Cúcuta Deportivo
-
Leonel Vielma
Caracas FC
-
Héctor Pérez
Estrella Roja
-
Johan Marín
Once Caldas
-
Luis Figueredo
Trujillanos FC
-
Marlon Fernández
Dep. Táchira
-
Alexander Rondón
Anzoátegui
-
Frank Piedrahita
Llaneros FC
-
Elvis Martínez
Estudiantes de Mérida
-
Anderson Orozco
Llaneros FC
-
Virgilio Piñero
Llaneros FC
-
Daniel Godoy
Monagas SC
-
Engelberth Briceño
Estudiantes de Mérida
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Engelberth Briceño
Zamora FC
-
Elvis Martínez
Estudiantes de Mérida
-
Daniel Valdés
Estudiantes de Mérida
-
Luis Figueredo
Caracas FC
-
Lauro Cazal
Dep. La Guaira
-
Raúl Vallona
Zulia
-
Anderson Orozco
Llaneros de Guanare
-
Jarvi Mejias
Yaracuyanos FC
-
Jolvis Granados
El Vigía
-
Daniel Godoy
Deportivo Petare
-
Yílmar Filigrana
Alianza Petrolera
-
Arnaldo Granda
Portuguesa FC
-
Ángel Urdaneta
UA San Antonio
-
Carlos Varela
Deportivo Pereira
-
Francisco Flores
Anzoátegui
-
Mauricio Chalar
Yaracuyanos FC
-
Héctor Pérez
Trujillanos FC
-
Edgar Mendoza
Trujillanos FC
-
Jarvy Mejía
Yaracuyanos FC
-
Frank Piedrahita
Llaneros FC
-
Héctor Pérez
Atlético Venezuela
-
Jackson Mijares
Tucanes de Amazonas
-
Silvio Rivero
CD San Antonio
-
Alexander Rondón
Aragua FC
-
José María Morr
Portuguesa FC
-
Wilton Almeida
Ureña SC
-
Edward Ibardo
El Vigía
-
Victor Villareal
Carabobo FC
-
John Córdoba
Dep. Petare
-
Atlético Venezuela
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Randy Rivas
Caracas FC
-
Jesús Márquez
Anzoátegui
-
Kristopher Piñero
SD Centro Ítalo
-
Juan Vásquez
Yaracuyanos FC
-
Guillermo Banquez
Caracas FC
-
Héctor Pérez
CD Lara
-
Jonathan Guerra
Estrella Roja
-
Endert Marquez
Estrella Roja
-
Emilio Garcés
SD Centro Ítalo
-
Elias Leal
SD Centro Ítalo
-
Norman Baquero
Carabobo FC
-
Jorge Álvarez
Dep. Petare
-
Yaquino Celli
SD Centro Ítalo
-
Edson Rodriguez
Deportivo Miranda FC
-
Marcos Vivas
SD Centro Ítalo
-
César Rincon
Caracas FC
-
César González
Caroní FC
-
Timshel Tabárez
Dep. Petare
-
Daniel Diez
Dep. Petare
-
Luc Bessala
SD Centro Ítalo
-
Marcelo Refresquini
UA San Antonio
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Carlos Pineda
Yaracuyanos FC
-
Kristopher Piñero
Aragua FC
-
Kleudes García
Deportivo Petare
-
Héctor Pérez
Monagas SC
-
Emilio Garcés
Yaracuyanos FC
-
Guillermo Banquez
Aragua FC
-
Junior
UCV FC
-
Jorge Álvarez
Aragua FC
-
Luc Bessala
SD Centro Ítalo
-
Elio Benzale
Crksv Jong Holland
-
César González
Dep. Táchira
-
Marcelo Refresquini
Yaracuyanos FC
-
Luciano Roque
Caroní FC
-
Guillermo Octavio
Monagas SC
-
Philippe Esteves
SD Centro Ítalo
-
Francisco Valdez
Caroní FC
-
Caroní FC
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Carlos Freitas
Mineros
-
Jericson Lugo
Zulia
-
Darwin Gómez
Mineros
-
Óscar Nuñez
UA Maracaibo
-
René Flores
Caracas FC (lening)
-
José Acosta
Minervén FC
-
Jorge Romaña
Real Santander
-
Daniel Blanco
Caracas FC
-
Santiago Davio
Defensores Unidos
-
Peter Thelemaque
Veracruz
-
Ernesto Tortoledo
Tucanes de Amazonas
-
Alejandro Araus
Zulia
-
Carlos Hernández
Caracas FC
-
Ender Rodriguez
Portuguesa FC
-
Giovanni Pérez
Zamora FC
-
José Gutiérrez
UA Maracaibo
-
Héctor Noguera
UA Maracaibo
-
José Loyo
UA Maracaibo
-
Pernalete
UA Maracaibo
-
Eduard Labastidas
Anzoátegui
-
Jefferson Velasquez
Dep. Táchira
-
Silvio Rivero
CD San Antonio
-
Luciano Roque
Atlético Venezuela
-
Guillermo Ramírez
Caracas FC
-
Tulio Hernández
Mineros
-
Alberto Cabello
Monagas SC
-
Eduardo Centeno
Mineros
-
Jansse Pérez
Atlético Nacional
-
Francisco Valdez
Atlético Venezuela
-
Cruz Maestre
El Vigía
-
Gabriel Rodríguez
Anzoátegui
-
Harry Mena
Trujillanos FC
-
José Bottini
Monagas SC
-
Hugo Ibáñez
Carabobo FC
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Francisco Valdez
Tucanes de Amazonas
-
Héctor García
Estudiantes de Mérida
-
Luis Carrillo
Estudiantes de Mérida
-
Héctor Noguera
Zulia
-
Santiago Davio
Zulia
-
José Romaña
Llaneros de Guanare
-
Óscar Nuñez
Yaracuyanos FC
-
José Acosta
Aragua FC
-
Giovanni Pérez
Deportivo Barinas
-
Jorge Romaña
Llaneros FC
-
Tulio Hernández
Yaracuyanos FC
-
Alberto Cabello
Yaracuyanos FC
-
Ender Rodriguez
La Victoria FC
-
César González
Atlético Venezuela
-
Deportivo Miranda FC
In
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Luis Ovelar
Sportivo Luqueño
-
William Schuster
Independiente FBC
-
Jesús Quintero
Tucanes de Amazonas
-
Javier Maldonado
Yaracuyanos FC
-
Gabo Benítez
Dep. La Guaira
-
Kleudes García
Atlético Venezuela
-
José Torres
Yaracuyanos FC
-
Jorge Casanova
Deportivo Táchira
-
José Parada
SD Centro Ítalo
-
Heatkliff Castillo
Mineros
-
Wuiswell Isea
Aragua FC
-
Carlos Fernández
Anzoátegui
-
Emiliano Capella
Belgrano
-
Daniel Godoy
Deportivo Lara
-
Raigel Márquez
Zamora FC
-
Marx Mora
Caracas FC
-
Luigi Palomino
Aragua FC
-
Víctor Guazá
At. Huila
-
Javier González
St. Francis Cougars
-
Armin Márquez
Real Esppor
-
John Córdoba
CD Lara
-
Alex Sinisterra
Zamora FC
-
Uit
(0 €)
Speler
Team
Hoeveelheid
Gianfranco Di Julio
Yaracuyanos FC
-
Carlos Fernández
Trujillanos FC
-
Heatkliff Castillo
Dep. La Guaira
-
Miguel Angel Aponte
Estudiantes de Mérida
-
Bladimir Morales
Deportivo Lara
-
Marcelo Maidana
Deportivo Lara
-
Alan Liebeskind
Deportivo Lara
-
Rafael Lobo
Deportivo Lara
-
David McIntosh
Deportivo Lara
-
Franco Arévalo
Dep. La Guaira
-
Joseph Sosa
Caracas FC
-
Nolberto Riascos
Llaneros de Guanare
-
Joel Galán
El Vigía
-
Gerardo Hernández
South Florida Bulls
-
Evelio Hernández
Anzoátegui
-
Víctor Guazá
Equidad
-
Alex Sinisterra
Unión Comercio
-
John Córdoba
Bolívar
-
Marx Mora
Caracas FC
-
Geancarlos Martínez
Aragua FC
-
Jorge Álvarez
Atlético Venezuela
-
Edson Rodriguez
Atlético Venezuela
-
Timshel Tabárez
Atlético Venezuela
-
Daniel Diez
Atlético Venezuela
-
Javier López
Tiro Federal
-
Emerson Panigutti
Olimpo
-
Amir Buelvas
Yaracuyanos FC
-
Gabriel Urdaneta
Anzoátegui
-
Leopoldo Jiménez
Carabobo FC
-
Cristian Cásseres
Real Esppor
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware