ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Serie A
Bundesliga
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
2 Doelpunten
Meeste eigen doelpun
Liga Inglesa
Cole Palmer
20 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
5 Doelpunten
Meeste eigen doelpun
La Liga
Artem Dovbyk
18 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+14 punten
3 Doelpunten
Meeste eigen doelpun
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+11 punten
3 Doelpunten
Meeste eigen doelpun
Brazil Serie A
Jean Carlos
2 Doelpunten gescoord
Red Bull Bragantino
+0 punten
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 656
teams
w
1 189 151
Spelers
z
63 435
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 420 167
Spellen
v
1 512 605
Wedstrijdverslagen
F
982 281
Foto's
G
1 119 042
Video's
t
23 339
Stadions
y
14 426
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
26
TV
15
Premier League
Serie A
Ligue 1
Bundesliga
Women Champions League
Saudi Pro League
5.60
4.98
1.57
PL
D35
West Ham
Liverpool
27/04 - 12:30
4.50
4.07
1.86
D1
D33
Las Palmas
Girona
27/04 - 13:00
2.16
3.35
4.00
SA
D34
Lecce
Monza
27/04 - 14:00
1.74
4.58
4.52
D1
D31
RB Leipzig
Borussia Dortmund
27/04 - 14:30
1.44
5.55
7.14
D1
D31
Bayern München
Eintracht Frankfurt
27/04 - 14:30
2.32
3.69
3.18
D1
D31
SC Freiburg
Wolfsburg
27/04 - 14:30
1.86
4.16
4.21
D1
D31
FC Augsburg
Werder Bremen
27/04 - 14:30
2.17
3.73
3.55
PL
D35
Fulham
Crystal Palace
27/04 - 15:00
1.56
5.03
6.00
PL
D35
Manchester United
Burnley
27/04 - 15:00
1.24
7.50
12.90
PL
D35
Newcastle
Sheffield United
27/04 - 15:00
2.01
4.03
3.69
PL
D35
Wolverhampton
Luton Town
27/04 - 15:00
2.75
3.35
2.65
D1
D33
Almería
Getafe
27/04 - 15:15
2.10
3.62
3.79
SA
D34
Juventus
Milan
27/04 - 17:00
1.45
5.09
7.15
D1
D34
Fenerbahçe
Besiktas
27/04 - 17:00
2.47
3.69
2.94
PL
D35
Everton
Brentford
27/04 - 17:30
2.74
3.21
2.95
D1
D33
Alavés
Celta de Vigo
27/04 - 17:30
1.79
4.32
4.50
D1
D31
Bayer Leverkusen
Stuttgart
27/04 - 17:30
8.80
5.05
1.28
WCL
SF
Chelsea
Vrouw
Barcelona
Vrouw
27/04 - 17:30
5.91
4.75
1.43
D1
D29
Al Khaleej
Al Nassr
27/04 - 19:00
1.69
4.01
5.74
SA
D34
Lazio
Hellas Verona
27/04 - 19:45
2.29
4.01
3.20
PL
D35
Aston Villa
Chelsea
27/04 - 20:00
2.01
3.75
3.96
D1
D33
Atlético de Madrid
Athletic Bilbao
27/04 - 20:00
1.36
5.64
9.55
D1
D31
Paris SG
Le Havre
27/04 - 20:00
3.13
3.90
2.18
MLS
Grp.East
NE Revolution
Inter Miami CF
28/04 - 00:30
1.92
3.82
3.90
MLS
Grp.West
Philadelphia Union
Real Salt Lake
28/04 - 00:30
2.71
3.25
2.77
MLS
Grp.West
FC Dallas
Houston Dynamo
28/04 - 01:30
5.60
4.98
1.57
PL
D35
West Ham
Liverpool
27/04 - 12:30
1.74
4.58
4.52
D1
D31
RB Leipzig
Borussia Dortmund
27/04 - 14:30
1.44
5.55
7.14
D1
D31
Bayern München
Eintracht Frankfurt
27/04 - 14:30
2.32
3.69
3.18
D1
D31
SC Freiburg
Wolfsburg
27/04 - 14:30
1.86
4.16
4.21
D1
D31
FC Augsburg
Werder Bremen
27/04 - 14:30
2.17
3.73
3.55
PL
D35
Fulham
Crystal Palace
27/04 - 15:00
1.56
5.03
6.00
PL
D35
Manchester United
Burnley
27/04 - 15:00
1.24
7.50
12.90
PL
D35
Newcastle
Sheffield United
27/04 - 15:00
2.01
4.03
3.69
PL
D35
Wolverhampton
Luton Town
27/04 - 15:00
2.10
3.62
3.79
SA
D34
Juventus
Milan
27/04 - 17:00
2.47
3.69
2.94
PL
D35
Everton
Brentford
27/04 - 17:30
1.79
4.32
4.50
D1
D31
Bayer Leverkusen
Stuttgart
27/04 - 17:30
2.29
4.01
3.20
PL
D35
Aston Villa
Chelsea
27/04 - 20:00
2.01
3.75
3.96
D1
D33
Atlético de Madrid
Athletic Bilbao
27/04 - 20:00
1.36
5.64
9.55
D1
D31
Paris SG
Le Havre
27/04 - 20:00
5.60
4.98
1.57
PL
D35
West Ham
Liverpool
27/04 - 12:30
2.17
3.73
3.55
PL
D35
Fulham
Crystal Palace
27/04 - 15:00
1.56
5.03
6.00
PL
D35
Manchester United
Burnley
27/04 - 15:00
1.24
7.50
12.90
PL
D35
Newcastle
Sheffield United
27/04 - 15:00
2.01
4.03
3.69
PL
D35
Wolverhampton
Luton Town
27/04 - 15:00
2.47
3.69
2.94
PL
D35
Everton
Brentford
27/04 - 17:30
2.29
4.01
3.20
PL
D35
Aston Villa
Chelsea
27/04 - 20:00
2.16
3.35
4.00
SA
D34
Lecce
Monza
27/04 - 14:00
2.10
3.62
3.79
SA
D34
Juventus
Milan
27/04 - 17:00
1.69
4.01
5.74
SA
D34
Lazio
Hellas Verona
27/04 - 19:45
1.36
5.64
9.55
D1
D31
Paris SG
Le Havre
27/04 - 20:00
1.74
4.58
4.52
D1
D31
RB Leipzig
Borussia Dortmund
27/04 - 14:30
1.44
5.55
7.14
D1
D31
Bayern München
Eintracht Frankfurt
27/04 - 14:30
2.32
3.69
3.18
D1
D31
SC Freiburg
Wolfsburg
27/04 - 14:30
1.86
4.16
4.21
D1
D31
FC Augsburg
Werder Bremen
27/04 - 14:30
1.79
4.32
4.50
D1
D31
Bayer Leverkusen
Stuttgart
27/04 - 17:30
8.80
5.05
1.28
WCL
SF
Chelsea
Vrouw
Barcelona
Vrouw
27/04 - 17:30
5.91
4.75
1.43
D1
D29
Al Khaleej
Al Nassr
27/04 - 19:00
Metalurh Zaporizhya
Ukraine
m
Zaporizhya
m
gevestigd in 1935
A
menu
Overboekingen 2019/20
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
1979/1980
1978/1979
1977/1978
1976/1977
1975/1976
1974/1975
1973/1974
1972/1973
1971/1972
1970/1971
1969/1970
1968/1969
1967/1968
1966/1967
1965/1966
1964/1965
1963/1964
1962/1963
1961/1962
1960/1961
1959/1960
1958/1959
1957/1958
1956/1957
1955/1956
1954/1955
1953/1954
1952/1953
1951/1952
1950/1951
1949/1950
1948/1949
1947/1948
1946/1947
1945/1946
1944/1945
1943/1944
1942/1943
1941/1942
1940/1941
1939/1940
1938/1939
1937/1938
1936/1937
1935/1936
1934/1935
IN 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Vladislav Bobrov
Kobra Kharkiv
-
Boris Gorovoi
Torpedo ZIL
-
Nurudeen Orelesi
Skënderbeu
-
Oleksiy Kurylov
Vorskla
-
Dmytro Eremenko
Dynamo Kyiv
-
Vitaliy Lysytskiy
FC Hoverla
-
Dmytro Lyopa
Karpaty
-
Pavlo Pashayev
Dnipro
-
Armands Zeiberlins
Metalurgs
-
Yevhen Borovyk
Arsenal Kyiv
-
Volodymyr Priyomov
Chornomorets
-
Mohamed Ben Othman
Stade Tunisien
-
Irakli Modebadze
Merani
-
Viktor Skrypnyk
Dnipro
-
Aleksejs Kolesnikovs
RKB-Arma
-
Anton Monakhov
Sevastopol
-
Eduard Valutsa
Torpedo Minsk
-
Dmitri Denisyuk
SKVICH Minsk
-
Hennady Losiev
Naftovyk-Ukrnafta
-
Vladyslav Kulach
Shakhtar Donetsk
-
Vladislav Leonidov
Avangard Kramatorsk
-
Oleksandr Kaplienko
Smolevichi-STI
-
Roman Stefurak
Avangard Kramatorsk
-
Ihor Nakonechny
Chornomorets
-
Yaroslav Vyshnyak
Zirka
-
Oleg Beresskiy
Karpaty
-
Yan Kovalevsky
Skala Stryi
-
Jevgenijs Gorjacilovs
Olimpija Riga
-
Oleksandr Batrachenko
Inhulets Petrove
-
Volodymyr Musolitin
Kryvbas
-
Serhiy Zaytsev
Torpedo Zaporizhia
-
Vadym Petrov
Dynamo Kyiv
-
Siarhei Kabelski
SKVICH Minsk
-
Ivan Komlev
SC Tavriya
-
Yuriy Shturko
FC Hoverla
-
Andriy Tsurikov
Dynamo Kyiv
-
Léo Passos
Grêmio Barueri
-
Saša Balić
Kryvbas
-
Dmytro Topchiyev
Spartak Nalchik
-
Vladislav Leonidov
FC Odesa
-
Andriy Oberemko
Metalist
-
Ihor Korotetskiy
Zorya
-
Andriy Haydash
FK Tytan
-
Vitaly Gavrish
PFC Oleksandriya
-
Volodymyr Korobka
SC Tavriya
-
Besart Ibraimi
Sevastopol
-
Milan Ilic
FK Celik
-
Aleksandr Bogatyryov
Kairat
-
Ihor Korniets
Dynamo Kyiv
-
Serhiy Nahornyak
FC Volyn
-
Sergiy Kovalets
Karpaty
-
Sergei Morozov
Haladás
-
Sergei Morozov
Metalist
-
Evgeniy Shaforostov
Shakhtar Donetsk
-
Libor Hrdlicka
Ruzomberok
-
Volodymyr Parkhomenko
Guria Lantchkhuti
-
Aleksandr Prokhorov
Dynamo Kyiv
-
Serginho
CSKA Sofia
-
Artur Zapadnya
Vorskla
-
Valeriy Yurchuk
Slavutych Cherkasy
-
Oleg Derevinskiy
Temp Shepetivka
-
Oleksandr Maksymov
Arsenal Kyiv
-
Maksym Startsev
Volyn
-
Andriy Shevchuk
Tatran Prešov
-
Vitaly Gavrish
PFC Oleksandriya
-
Ruslan Platon
Bukovyna
-
Anton Brovarnik
MFK Mykolaiv
-
Spomenko Bosnjak
Dinamo Zagreb
-
Yuri Sivuha
Metalist
-
Sergey Bashkirov
Dnipro
-
Oleh Pestryakov
Spartak Moskva
-
Sergey Kulinich
Kairat
-
Ruslan Kolokolov
FC Zirka
-
Mikhail Sokolovskiy
FC Desna
-
Spomenko Bosnjak
NK Siroki Brijeg
-
Bohdan Veklyak
Mynai
-
Dmytro Piddubnyi
Zorya
-
Valeriy Sad
Volyn
-
Anton Kicha
Peremoga
-
Sergiy Palyukh
VPK-Ahro Shevchenkivka
-
Evgeniy Pidlepenets
PFC Oleksandriya
-
Evgeniy Pidlepenets
Deportivo
-
Evgeniy Lozinskiy
FC Hoverla
-
Dmytro Oliynyk
FK Poltava
-
Danylo Sydorenko
FC Kremin
-
Volodymyr Bilotserkovets
Inhulets Petrove
-
Igor Zagalskiy
Obolon-Brovar
-
Oleh Ostapenko
Chornomorets
-
Aleksandr Molodtsov
Dynamo Moskva
-
Gennadiy Khasin
Shinnik
-
Evgen Kovalenko
MFK Mykolaiv
-
Igor Levchenko
FC Sumy
-
Vladyslav Dvorovenko
Nyva Ternopil
-
Oleksandr Bondarenko
SC Tavriya
-
Armen Akopyan
Metalurh Donetsk
-
Vitaliy Postransky
Volyn
-
Ruslan Buryak
Epitsentr Dunaivtsi
-
Jurijs Hudjakovs
Daugava Riga
-
Achraf Khalfaoui
Stade Tunisien
-
Oleksandr Nikolyshyn
Metalist
-
Denys Halata
FC Kremin
-
Danylo Falkovskyi
FC Kremin
-
Suleyman Seytkhalilov
FC Kremin
-
Volodymyr Blyznyuk
Avangard Kramatorsk
-
Oleksandr Snizhko
AB
-
Vyacheslav Holovin
Shakhtar Donetsk
-
Valeriy Urin
Daugava Riga
-
Yuriy Dudnyk
FK Rostov
-
Yuriy Dudnyk
CSKA Moskva
-
Yuriy Dudnyk
SC Tavriya
-
Danylo Khmelovskyi
Zorya
-
Maksym Vorobey
Avangard Kramatorsk
-
Oleksandr Yarovenko
FC Sumy
-
Andriy Nesterenko
AD Sanjoanense
-
Vladimir Tkach
Obolon-Brovar
-
Vadym Petrov
MP Mikkelin
-
Dmytro Krapyvnyi
Poltava
-
Taras Kovalchuk
Krystal
-
Ilya Kornev
Olimpik Donetsk
-
Denys Bielousov
Myr Hornostayivka
-
Oleksandr Matviyiv
Kolos Kovalivka
-
Igor Vartsaba
Dnipro-1
-
Oleksiy Schebetun
Avangard Kramatorsk
-
Serhiy Rudyka
FC Vereya
-
Denis Smirnov
FC Hoverla
-
Armen Akopyan
Kryvbas
-
Oleksiy Schebetun
Luch Minsk
-
Vitaliy Polyanskyi
Dziugas Telsiai
-
Valeriy Syrov
FC Lviv
-
Roman Popov
MFK Mykolaiv
-
Konstantin Cherny
FC Kremin
-
Volo Polivoy
Dnipro-1
-
Yaroslav Dovhyi
PFC Oleksandriya
-
Yaroslav Kotlyarov
Volyn
-
Dmytro Skoblov
FC Kremin
-
Vladyslav Kravchenko
Metalist 1925 Kharkov
-
Yehor Shalfieiev
Zorya
-
Vladislav Bobrov
Codru
-
Yevhenii Izdebskii
Enerhiya Nova Kakhovka
-
Serhiy Basov
Atyrau
-
Dmytro Piddubnyi
Zorya
-
Tymofii Sukhar
Zorya
-
Vasiliy Kurilov
Dinamo Minsk
-
Pavel Myagkov
Ruch Chorzów
-
Yevhen Troyanovskiy
Avangard Kramatorsk
-
Serhiy Kulynych
Spartak Subotica
-
Vadym Gryppa
Daugava Riga
-
Evgen Katelin
Naftovyk-Ukrnafta
-
Valentins Lobanovs
-
Tomislav Visevic
Posušje
-
Alexei Savinov
Olimpia Bălţi
-
Eduard Valutsa
FC Rostov
-
Pavlo Skoropad
Kryvbas
-
Yuriy Tselykh
FC Obolon
-
Blendi Shkembi
NKK Ingrad
-
Mirko Selak
Frem
-
Demchenko
Torpedo Zaporizhia
-
Oleh Karamushka
Shakhtar Donetsk
-
Danco Masev
Vardar
-
Irakli Modebadze
Chornomorets
-
Vladimir Moroz
Torpedo Zhodino
-
Nikolai Kashevsky
Kryvbas
-
Nikolai Kashevsky
Lokomotiv Minsk
-
Ruslan Liubarskyi
M. Netanya
-
Yan Tigorev
Dinamo Minsk
-
Andriy Demchenko
FC Obolon
-
Maksym Trusevych
Shakhtar Donetsk
-
Oleksandr Melaschenko
Kryvbas
-
Valeriy Kriventsov
Aqtobe
-
Serhiy Popov
Shakhtar Donetsk
-
Fábio Duarte
Fabril
-
Daniel Baston
Astra Ploieşti
-
Fábio Silva
Sp. Espinho
-
Dmytro Bezotosniy
Saturn
-
Juninho
Londrina
-
Dimitri Tatanashvili
Plzeň
-
Mohamed Arouri
Ordabasy
-
Anderson Ribeiro
Tarxien Rainbows
-
Vasile Caraus
FC Academia
-
Maksym Trusevych
Shakhtar Donetsk
-
Evgeniy Lozinskiy
Zakarpattya
-
Pawel Hajduczek
SC Tavriya
-
Miodrag Andjelkovic
FC Irtysh
-
Viktor Matvienko
SK Odessa
-
Michael Chidi
FC Volyn
-
Taras Lazarovich
FC Zirka
-
Igor Mitreski
Beitar Jerusalem
-
Oleksiy Godin
SC Tavriya
-
Matheus
Rio Claro-SP
-
Oleksandr Spivak
FC Zirka
-
Valeri Shevliuk
Arsenal Kyiv
-
Dato Kvirkvelia
Alania
-
Daniel Florea
Shakhtar Donetsk
-
Rankovic
Caen
-
Valentins Lobanovs
Skonto
-
Dema Kovalenko
DC United
-
Igor Cigirlas
Ventspils
-
Hunhee Hwang
-
Maksim Biliy
-
Darius Miceika
Granit Mikashevichi
-
Igor Bugaiov
FC Academia
-
Nikola Vasiljevic
Modriča
-
Oleksandr Aliyev
Dynamo Kyiv
-
Yevhen Bredun
Shakhtar Donetsk
-
Mykhailenko
Dnipro
-
Dragan Perišić
Pandurii
-
Chelyadinsky
FC Sokol
-
Vitaliy Postransky
Vorskla
-
Ihor Luchkevich
SC Tavriya
-
Chizhevskiy
Shakhtar Donetsk
-
German Kutarba
Dynamo Moskva
-
Andriy Tlumak
Karpaty
-
Evgeni Linev
Lokomotiv
-
Ruslan Suanov
Baltika Kaliningrad
-
Aristarkhov
FC Anzhi
-
Yuri Maksimov
Borysfen
-
Yuriy Benyo
Shakhtar Donetsk
-
Sergei Shtanyuk
Shinnik
-
Aleksandar Tomovski
CSKA Sofia
-
Darko Tasevski
Vardar
-
Valentin Iliev
Botev Vratsa
-
Kalonas
Bohemians
-
Viktor Zvyagintsev
Shakhtar Donetsk
-
Lazarovich
FC Mordovia
-
Vitaliy Kaverin
Dynamo Kyiv
-
Ivan Lukjanovs
Lechia Gdansk
-
Vitaliy Rudenko
Karpaty
-
Maksim Skorokhodov
FK Qäbälä
-
Oleksiy Belik
Dnipro
-
Imerekov
Shakhtar Donetsk
-
Ivan Matyazh
Olimpik Donetsk
-
Chygrynskiy
Shakhtar Donetsk
-
Grigori Ivanov
Alania
-
Sergei Volgin
Kairat
-
Eduard Piskun
Metalist
-
Serhiy Kuznetsov
Torpedo
-
Vladyslav Zubkov
Lokomotiv Nizhny Novgorod
-
Vitaliy Rudenko
Karpaty
-
Andriy Demchenko
Torpedo Zaporizhia
-
Evgeny Yarovenko
Kryvbas
-
Andrey Voronkov
Dynamo Kyiv
-
Temur Partsvaniya
Dynamo Kyiv
-
Yuri Sivuha
Metalist
-
Andriy Konyushenko
FC Obolon
-
Anatoli Mushinka
Karpaty
-
Evgeniy Shakhov
SK Odessa
-
Anton Shokh
LASK Linz
-
Aleksandr Sorokalet
Dnipro
-
Aleksandr Sorokalet
Dnipro
-
Sergey Bashkirov
Dnipro
-
Sergey Bashkirov
Dnipro
-
Serhiy Puchkov
Chornomorets
-
Vyacheslav Shevchuk
Podillya Khmelnytskyi
-
Tymerlan Huseynov
Zorya
-
Sakhnevich
PFC Oleksandriya
-
Anté Rožić
Gold Coast
-
Vardan Khachatryan
Torpedo
-
Milan Purović
OFK Beograd
-
Serhiy Klyuchik
FK Atyrau
-
Serhiy Klyuchik
FK Atyrau
-
Revaz Tevdoradze
FC Tbilisi
-
Yuri Markhel
Torpedo Zhodino
-
Taras Kabanov
Kryvbas
-
Oleg Matveev
Shakhtar Donetsk
-
Vitaliy Skysh
Metalist
-
Mykola Zuyenko
Dynamo Kyiv
-
Oleksandr Mykulyak
FC Kremin
-
Ivan Korponai
FC Kremin
-
Vladyslav Luty
Kryvbas
-
Mykola Lapko
FC Lviv
-
Fabiano Campos
Aris
-
Matheus
Uberlândia
-
Yevhen Shapoval
FC Kremin
-
Denys Skepsky
FC Volgar
-
Sead Ramovic
Sivasspor
-
Sergiy Shishchenko
Baltika Kaliningrad
-
Vitaliy Makavchik
SKVICH Minsk
-
Uros Milosavljevic
OFK Beograd
-
Uros Milosavljevic
Ikva Mlyniv
-
Oleg Taran
Hapoel Tsafririm Holon
-
Oleg Taran
Dnipro
-
Milos Jokic
Vasas SC
-
Hristijan Kirovski
OFK Beograd
-
Mateus Stefanello
Eivissa
-
Jeferson
Internacional
-
Teufik Osmani
Elbasani
-
Viktor Chistyakov
Rotor
-
Sergei Korshunov
Dynamo Kyiv
-
Mikhail Litvinchuk
SKVICH Minsk
-
Igor Dudnyk
FC Daugava
-
Andriy Boyko
Zakarpattya
-
Roman Lutsenko
MFK Mykolaiv
-
Ionel Pârvu
FC Oneşti
-
Glushchenko
FC Zirka
-
Aleksey Cherednik
Chornomorets
-
Sergiy Shishchenko
Metalurh Donetsk
-
UIT 3.10 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Maksym Koval
Dynamo Kyiv
3.10 M €
Volodymyr Priyomov
Metalist
-
Yevhen Santrapynskykh
FK Bastion
-
Andriy Sakhnevich
Kamaz
-
Dmytro Lyopa
Metalist
-
Egor Popovich
Helios Kharkiv
-
Andriy Nesterov
Olimpia Balti
-
Milos Jokic
Lamia
-
Evgeniy Pisotskiy
Vorskla
-
Oleksiy Kurylov
Metalist
-
Valeri Shevliuk
Shakhtar Donetsk
-
Saša Balić
Targu Mures
-
Ivan Matyazh
Illichivets
-
Ihor Korotetskiy
FC Hoverla
-
Ivan Spichka
Helios Kharkiv
-
Ivan Spichka
Dynamo Kyiv
-
Junior
Primavera
-
Valeri Luchkevych
Dnipro
-
Armands Zeiberlins
FK Jelgava
-
Valeriy Yurchuk
FC Veres
-
Mychajlo Kaznocha
Stal Dneprodzerzhinsk
-
Vitaly Gavrish
FC Hoverla
-
Ihor Zhurakhovskyi
Kuban Krasnodar
-
Mykyta Tatarkov
Chornomorets
-
Ilya Kornev
Metalist
-
Roman Stefurak
Chornomorets
-
Ruslan Platon
TSK Simferopol
-
Valeriane Gviliia
FC Minsk
-
Dmitriy Yusov
Granit Mikashevichi
-
Maksym Babiichuk
Bukovyna
-
Yan Kovalevsky
Hirnyk-Sport
-
Andriy Shevchuk
Ternopil
-
Oleksiy Godin
Siauliai
-
Siarhei Kabelski
SKVICH Minsk
-
Roman Pomazan
Gelios Kharkiv
-
Oleksiy Antyukhin
SC Tavriya
-
Yehor Klymenchuk
FC Minsk
-
Roman Popov
Zirka
-
Vladislav Leonidov
Avangard Kramatorsk
-
Vitaliy Lysytskiy
Kolos Kovalivka
-
Oleksandr Kaplienko
Metalist
-
Dmytro Ulyanov
Hirnyk-Sport
-
Yevhen Borovyk
Chornomorets
-
Armands Zeiberlins
Metalurgs
-
Igor Dudnyk
Olimpik Donetsk
-
Andriy Boyko
Helios Kharkiv
-
Valentins Lobanovs
Skonto
-
Aleksejs Kolesnikovs
Venta Kuldiga
-
Artur Kaskov
Poltava
-
Maksim Skorokhodov
Poltava
-
Yevhen Zadoya
Helios Kharkiv
-
Yevhen Zadoya
Helios Kharkiv
-
Volodymyr Zhuk
Olimpik Donetsk
-
Mohammed Slim
CS Sfaxien
-
Temur Partsvaniya
Volyn
-
Ruslan Liubarskyi
HFC Humenné
-
Sergey Bashkirov
Dnipro
-
Serhiy Puchkov
Chornomorets
-
Sergei Kuznetsov
Chornomorets
-
Spomenko Bosnjak
NK Široki Brijeg
-
Anton Brovarnik
MFK Mykolaiv
-
Andriy Oberemko
Illichivets
-
Oleg Derevinskiy
Kryvbas
-
Serhiy Rudyka
Metalist
-
Artur Kuznetsov
Chornomorets
-
Maksym Imerekov
PFC Oleksandriya
-
Mirko Selak
NK Istra Pula
-
Oleksiy Moyseenko
FC Milsami Orhei
-
Dmitri Denisyuk
Gomel
-
Hennady Losiev
Okean Kerch
-
Libor Hrdlicka
Dinamo Tbilisi
-
Yury Glushko
Arsenal Bila Tserkva
-
Yury Glushko
Shakhtar Donetsk
-
Yevhenii Izdebskii
Enerhiya Nova Kakhovka
-
Yurii Hlushko
Shakhtar Donetsk
-
Vitaliy Kaverin
FC Hoverla
-
Adolphe Teikeu
Chornomorets
-
Oleksandr Maksymov
Sevastopol
-
Matheus
Chengdu Blades
-
Yevhen Opanasenko
Chornomorets
-
Oleksiy Shevchenko
Dynamo Kyiv
-
Andriy Gaydash
Tytan Armyansk
-
Yevhen Pisotsky
Vorskla
-
Anton Monakhov
Gandzasar FC
-
Andriy Demchenko
FC Dacia
-
Dmytro Plakhtyr
PFK Aleksandriya
-
Denys Bielousov
FC Kremin
-
Mario Dodic
NK Zagreb
-
Vadym Petrov
Peremoga
-
Vladislav Bobrov
Lyubomyr Stavyshche
-
T. Korablin
Kryvbas
-
Danylo Sydorenko
FC Kremin
-
Igor Vartsaba
Skoruk Tomakivka
-
Oleksandr Bondarenko
Torpedo Zaporizhia
-
Yuriy Dudnyk
FC Kryvbas
-
Sergiy Shishchenko
Baltika Kaliningrad
-
Danylo Khmelovskyi
Trostianets
-
Filipp Khamakha
Nikopol-NPHU
-
Ilya Kornev
FC Uzhhorod
-
Eduard Sarapiy
Metal Kharkiv
-
Evgeniy Pidlepenets
Metal Kharkiv
-
Evgeniy Korokhov
Podillya Khmelnytskyi
-
Danylo Sydorenko
FC Kremin
-
Oleksiy Razuvaev
Skoruk Tomakivka
-
Dmytro Gaponchuk
Prykarpattya
-
Dmytro Oliynyk
Obolon-Brovar
-
Yuriy Dudnyk
Volyn
-
Jurijs Hudjakovs
Neftekhimik Nizhnekamsk
-
Roman Lutsenko
Zirka
-
Armen Akopyan
Metalurh Donetsk
-
Vitaliy Postransky
Volyn
-
Roman Karakevych
Naftovyk-Ukrnafta
-
Serhii Korniychuk
Mynai
-
Denys Halata
Grobina
-
Dmytro Piddubnyi
Mynai
-
Valeriy Sad
Inhulets Petrove
-
Vadym Zayats
FC Hoverla
-
Evgen Kovalenko
Spartak Medzev
-
Yaroslav Kotlyarov
Kolkheti-1913
-
Vyacheslav Holovin
Chornomorets
-
Oleksiy Sydorov
Metalist 1925 Kharkov
-
Yehor Shalfieiev
Nyva Buzova
-
Vladyslav Dvorovenko
Nyva Buzova
-
Bohdan Veklyak
Karpaty
-
Vladyslav Borysenko
Khust City
-
Igor Levchenko
Khust City
-
Bogdan Petrychenko
Podillya Khmelnytskyi
-
Suleyman Seytkhalilov
Dinaz Vyshhorod
-
Semen Kliuchyk
Chornomorets
-
Artur Zapadnya
FC Sumy
-
Taras Grebenyuk
Arsenal Kyiv
-
Andrey Mozharovskiy
FK Tauras
-
Ihor Nakonechny
SC Odessa
-
Oleh Yefimchuk
Green Streets
-
Maksym Kuchynsky
Zirka
-
Viktor Matviyenko
Dynamo Kyiv
-
Milan Ilic
FK Indjija
-
Vadym Petrov
MP Mikkelin
-
Oleg Beresskiy
Ukrainian Lions
-
Léo Passos
Hakoah Ramat Gan
-
Volodymyr Musolitin
Dnister Ovidiopol
-
Oleksandr Batrachenko
MFK Mykolaiv
-
Oleksandr Batrachenko
MFK Mykolaiv
-
Jevgenijs Gorjacilovs
LU/Daugava Riga
-
Taras Bondarenko
Poltava
-
Farid Ali
GKS 1962 Jastrzebie SA
-
Nurudeen Orelesi
Skenderbeu
-
Tymofii Sheremeta
FK Riteriai
-
Roman Stefurak
SC Tavriya
-
Vladislav Bobrov
Codru
-
Yevhen Troyanovskiy
Polissya
-
Oleksiy Schebetun
Obolon-Brovar
-
Vladyslav Kravchenko
Metal Kharkiv
-
Serhiy Kulynych
MFK Mykolaiv
-
Pavel Myagkov
FC Kremin
-
Evgeny Sukhina
Krystal
-
Andrei Karyaka
CSKA Kyiv
-
Svyatoslav Shevchuk
Avangard Kramatorsk
-
Konstantin Cherny
Kryvbas
-
Andriy Nesterenko
Cherkashchyna-Akademiya
-
Semen Dyachenko
Hirnyk-Sport
-
Evgen Katelin
Hirnyk-Sport
-
Oleksiy Schebetun
Avangard Kramatorsk
-
Armen Akopyan
Kryvbas
-
Oleksandr Kaplienko
Dinamo Tbilisi
-
Oleksandr Yarovenko
KOM Podgorica
-
Valeriy Syrov
Karpaty
-
Vladyslav Ihnatiev
Inhulets Petrove
-
Yevhenii Izdebskii
Myr Hornostayivka
-
Aleksandr Molodtsov
Fakel Voronezh
-
Evgeni Linev
Gomel
-
Demchenko
FC Obolon
-
Yuriy Tselykh
Vorskla
-
Eduard Valutsa
Torpedo Minsk
-
Eduard Valutsa
Nistru
-
Alexei Savinov
FC Volyn
-
Yarema Kavatsiv
FC Lviv
-
Tomislav Visevic
Neftchi
-
Serhii Kulynych
FC Minsk
-
Danco Masev
Rabotnicki
-
Irakli Modebadze
Chornomorets
-
Vladimir Moroz
Din. Brest
-
Valentyn Poltavets
Dnipro
-
Andriy Tlumak
Karpaty
-
German Kutarba
Mashuk-KMV
-
Denis Smirnov
SC Tavriya
-
Chizhevskiy
SC Tavriya
-
Anton Hay
Illichivets
-
Ruslan Liubarskyi
HFC Humenné
-
Nikolai Kashevsky
Kryvbas
-
Serhiy Kryvtsov
Shakhtar Donetsk
-
Artem Semenenko
Zorya
-
Teufik Osmani
Elbasani
-
Valentins Lobanovs
FK Jurmala
-
Sergiy Shishchenko
Chornomorets
-
Michael Chidi
Sevastopol
-
Pavlo Shkapenko
Dynamo Kyiv
-
Dimitri Tatanashvili
Dinamo Tbilisi
-
Igor Tigirlas
Chornomorets
-
Yan Tigorev
Tomsk
-
Dmytro Nevmivaka
Illichivets
-
Fábio Duarte
U. Barbarense
-
Daniel Baston
Gloria Buzău
-
Serhiy Rudyka
Zorya
-
Miodrag Andjelkovic
Al-Ahli Jeddah
-
Irakli Modebadze
FC Olimpi Rustavi
-
Evgeniy Lozinskiy
FC Obolon
-
Darius Miceika
Metalurgs
-
Milan Ilic
FK Indjija
-
Jan Zolna
FK Atyrau
-
Marcel Resitca
Dinaburg
-
Volodymyr Arzhanov
Arsenal Kyiv
-
Mykhailenko
APOP
-
Taras Lazarovich
Zorya
-
Nikola Vasiljevic
FK Crvena Zvezda
-
Vitaliy Postransky
Simurq PFC
-
Serhiy Silyuk
Zorya
-
Ruslan Borsh
Spartak Ivano-Frankivsk
-
Igor Bugaiov
Dacia
-
Dragan Perisic
Standard Sumgayit
-
Maxym Billy
Zorya
-
Oleksiy Godin
Metalurh Donetsk
-
Chelyadinsky
Tobol
-
Ruslan Borsh
FC Zirka
-
Darko Tasevski
Levski
-
Dato Kvirkvelia
Rubin
-
Igor Dudnyk
Terek Grozny
-
Vitaliy Vernydub
Kryvbas
-
Nikolai Kashevsky
Illichivets
-
Glushchenko
Illichivets
-
Stanyslav Bohush
Dynamo Kyiv
-
Taras Kabanov
FC Kharkiv
-
Viktor Skripnik
Dnipro
-
Dema Kovalenko
Red Bull NY
-
Aleksandar Tomovski
OFI
-
Oleg Patyak
Spartak Nalchik
-
Ilia Bliznuk
FC Zirka
-
Sergei Shtanyuk
Luch-Energiya
-
Yuriy Benyo
Karpaty
-
Aristarkhov
Terek
-
Ruslan Suanov
Lokomotiv Nizhny Novgorod
-
Uros Milosavljevic
FC Volyn
-
Valentin Iliev
CSKA Sofia
-
Yevhen Bredun
Shakhtar Donetsk
-
Yevhen Bredun
Arsenal Kyiv
-
Rankovic
FC Sète 34
-
Oleksandr Spivak
FC Zenit
-
Matheus
Atlético Sorocaba
-
Viktor Serebrjanikov
Dynamo Kyiv
-
Oleksiy Godin
SC Tavriya
-
Igor Mitreski
E. Cottbus
-
Shevchuk
Shakhtar Donetsk
-
Serginho
Larissa
-
Uros Milosavljevic
FK Vojvodina
-
Volodymyr Polivoy
Arsenal Kyiv
-
Fabiano Lima
LASK Linz
-
Anatoli Mushinka
FC 08 Homburg
-
Andriy Konyushenko
Shakhtar Donetsk
-
Mykola Lapko
Karpaty
-
Rodrigo Toledo
Becamex Binh Duong
-
Yuri Sivuha
Torpedo Zaporizhia
-
Yaroslav Vyshnyak
Zorya
-
Viktor Zvyagintsev
SC Tavriya
-
Mikhail Sokolovskiy
Shakhtar Donetsk
-
Vladyslav Luty
Neftekhimik Nizhnekamsk
-
Evgeniy Shakhov
Dnipro
-
Evgeniy Shakhov
SK Odessa
-
Vardan Khachatryan
Ararat
-
Fábio Silva
Kazincbarcikai
-
Tymerlan Huseynov
Zorya
-
Yuri Sivuha
Metalist
-
Sergey Bashkirov
Dnipro
-
Sergey Bashkirov
Dnipro
-
Aleksandr Sorokalet
Dnipro
-
Aleksandr Sorokalet
Torpedo Zaporizhia
-
Sergei Morozov
FC Nyva Vinnytsya
-
Sergei Morozov
MFK Mykolaiv
-
Volodymyr Parkhomenko
Kryvbas
-
Milan Purović
FK Bezanija
-
Anté Rožić
Suphanburi
-
Anton Shokh
Dnipro
-
Viktor Matvienko
Dynamo Kyiv
-
Aleksandr Prokhorov
Dynamo Kyiv
-
Ruslan Kolokolov
Kryvbas
-
Sergey Kulinich
Kairat
-
Yuriy Dudnyk
CSKA Moskva
-
Ihor Luchkevich
Metalurh Donetsk
-
Andriy Tsurikov
Dynamo Kyiv
-
Sergiy Kovalets
FC Obolon
-
Serhiy Perepadenko
SK Odessa
-
Adolphe Teikeu
Krasnodar
-
Ihor Korniets
Shakhtar Donetsk
-
Aleksandr Bogatyryov
Kairat
-
Ivan Lukjanovs
Volgar-Gazprom
-
Dmytro Topchiyev
Baltika Kaliningrad
-
Serhiy Sydorchuk
Dynamo Kyiv
-
Oleh Pestryakov
SC Tavriya
-
Mykola Zuyenko
FC Nyva Vinnytsya
-
Mohamed Arouri
PFC Oleksandriya
-
Aleksey Cherednik
Kryvbas
-
Artur Kaskov
Chornomorets
-
Ionel Pârvu
SC Tavriya
-
Dmytro Eremenko
Metalist
-
Vasile Caraus
Academia UTM
-
Maksim Tishchenko
Dynamo Stavropol
-
Mindaugas Kalonas
Nizhny Novgorod
-
Anderson Ribeiro
Hamrun Spartans
-
Vitaliy Makavchik
SKVICH Minsk
-
Dmytro Bezotosniy
Chornomorets
-
Ivan Korponai
FC Nyva Ternopil
-
Oleksandr Mykulyak
SC Tavriya
-
Vitaliy Skysh
Spartak Ivano-Frankivsk
-
Oleg Matveev
Metalurh Donetsk
-
Kim Pyun-Grae
Seongnam IC
-
Yuri Markhel
Gomel
-
Taras Stepanenko
Shakhtar Donetsk
-
Revaz Tevdoradze
Dila
-
Mikhail Litvinchuk
Torpedo Zhodino
-
Bledi Shkëmbi
Kryvbas
-
Eduard Piskun
Metalist
-
Eduard Piskun
SC Tavriya
-
Sergei Volgin
Kairat
-
Hennadiy Perepadenko
SC Odessa
-
Grigori Ivanov
Alania
-
Vasile Caraus
FC Dacia
-
Dmytro Nevmivaka
Illichivets
-
Nevmivaka
Illichivets
-
Vladyslav Zubkov
Dnipro
-
Vladyslav Zubkov
FC Kamaz
-
Oleg Golovan
Kryvbas
-
Viktor Chistyakov
Dostlik Toshkent
-
Hwang Hun-Hee
Daejeon Citizen
-
Pavlo Pashayev
FK Qäbälä
-
Vitaliy Vernydub
Zorya
-
Pawel Hajduczek
Chojniczanka Chojnice
-
Oleg Taran
WAC
-
Serhiy Zaytsev
Metalist
-
Serhiy Klyuchik
FK Atyrau
-
Mindaugas Kalonas
Stomil Olsztyn
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware