ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Premier League
Eredivisie
La Liga
World Cup
Serie A
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Vangelis Pavlidis
28 Doelpunten gescoord
PSV
+7 punten
1.00 Doelpunten/spel
Doelpunten per wedst
Liga Inglesa
Erling Haaland
25 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
0.86 Doelpunten/spel
Doelpunten per wedst
La Liga
Artem Dovbyk
20 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+15 punten
0.69 Doelpunten/spel
Doelpunten per wedst
Ligue 1
Kylian Mbappé
27 Doelpunten gescoord
Paris SG
+6 punten
0.93 Doelpunten/spel
Doelpunten per wedst
Brazil Serie A
Everaldo
3 Doelpunten gescoord
Athletico Paranaense
+0 punten
1.00 Doelpunten/spel
Doelpunten per wedst
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+14
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
U20W
OG
PA
+33
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
129 083
teams
w
1 193 031
Spelers
z
63 563
Managers
u
3 907
Competities
Q
4 429 396
Spellen
v
1 524 984
Wedstrijdverslagen
F
986 230
Foto's
G
1 123 705
Video's
t
23 364
Stadions
y
14 463
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
6
TV
2
La Liga
Premier League
Serie A
Argentine League
3.26
3.26
2.49
SA
D36
Lecce
Udinese
13/05 - 17:30
1.60
4.56
6.00
SA
D36
Fiorentina
Monza
13/05 - 19:45
4.15
4.67
1.78
PL
D37
Aston Villa
Liverpool
13/05 - 20:00
1.81
3.92
4.83
D1
D35
Barcelona
Real Sociedad
13/05 - 20:00
D1
1S
Gimnasia
Vélez Sarsfield
13/05 - 23:00
D1
1S
Unión
Banfield
14/05 - 01:00
4.15
4.67
1.78
PL
D37
Aston Villa
Liverpool
13/05 - 20:00
1.81
3.92
4.83
D1
D35
Barcelona
Real Sociedad
13/05 - 20:00
1.81
3.92
4.83
D1
D35
Barcelona
Real Sociedad
13/05 - 20:00
4.15
4.67
1.78
PL
D37
Aston Villa
Liverpool
13/05 - 20:00
3.26
3.26
2.49
SA
D36
Lecce
Udinese
13/05 - 17:30
1.60
4.56
6.00
SA
D36
Fiorentina
Monza
13/05 - 19:45
D1
1S
Gimnasia
Vélez Sarsfield
13/05 - 23:00
D1
1S
Unión
Banfield
14/05 - 01:00
Casertana
Italy
m
Caserta
m
gevestigd in 1908
A
menu
Overboekingen 2023/24
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
1979/1980
1978/1979
1977/1978
1976/1977
1975/1976
1974/1975
1973/1974
1972/1973
1971/1972
1970/1971
1969/1970
1968/1969
1967/1968
1966/1967
1965/1966
1964/1965
1963/1964
1962/1963
1961/1962
1960/1961
1959/1960
1958/1959
1957/1958
1956/1957
1955/1956
1954/1955
1953/1954
1952/1953
1951/1952
1950/1951
1949/1950
1948/1949
1947/1948
1946/1947
1945/1946
1944/1945
1943/1944
1942/1943
1941/1942
1940/1941
1939/1940
1938/1939
1937/1938
1936/1937
1935/1936
1934/1935
1933/1934
1932/1933
1931/1932
1930/1931
1929/1930
1928/1929
1927/1928
1926/1927
1925/1926
1924/1925
1923/1924
1922/1923
1921/1922
1920/1921
1919/1920
1918/1919
1917/1918
1916/1917
1915/1916
1914/1915
1913/1914
1912/1913
1911/1912
1910/1911
1909/1910
1908/1909
1907/1908
IN 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Cristian Matrundola
L´Aquila
-
Luca Giannone
Reggiana
-
Paolo Capodaglio
Lupa Roma
-
Antonio Gala
Mariano Keller
-
Francesco Marano
Benevento
-
Ivan Rajcic
Martina Franca
-
Lorenzo Colli
Bologna
-
Filippo Lorenzini
Lucchese
-
Francesco Anacoura
Juventus
-
Kevin Bonifazi
Torino
-
Andrea Fontanelli
Ghivizzano Borgo a Mozzano
-
Alessandro Potenza
Chennaiyin FC
-
Filipe
Juventus
-
Juan Ramos
Catania
-
Kélvin Matute
Pro Vercelli
-
Adama Diakité
Benevento
-
Gastón Corado
Unión San Felipe
-
Francesco Giorno
Vis Pesaro
-
Cristian Kippes
Flandría
-
Antonio Floro Flores
Chievo
-
Giuseppe Novellino
Taranto
-
Mario Finizio
Ischia
-
Giuseppe Mattera
Ischia
-
Giacomo Canalini
Ponte S. Pietro
-
Fabio Mangiacasale
Aversa Normanna
-
Raffaele Gragnaniello
Savoia
-
Nicola Ciotola
L’Aquila
-
Ante Kuseta
Hajduk Split
-
Gianluca De Angelis
Cosenza
-
Alfredo Varsi
Città di Brindisi
-
Luigi Maiellaro
Savoia
-
Daniel Agyei
Benevento
-
Maikol Negro
Lecce
-
Luigi Pezzella
Paganese
-
Luis Alfageme
Benevento
-
Gennaro Esposito
Turris
-
Primo Maragliulo
Monza
-
Leonardo Taurino
Ternana
-
Paolo Ginestra
Fano
-
Francesco Forte
Pescara
-
Marco Ferrara
1.FK Pribram
-
Kaio
At. Itapemirim
-
Jan Polak
Cremonese
-
Massimiliano Benassi
Lecce
-
Giuseppe Simone
Città di Castello
-
Simone Petricciuolo
Juve Stabia
-
Ivano Feola
US Pistoiese
-
Francesco De Rose
FC Matera
-
Daniele Cardelli
Pisa
-
Gianluca Turchetta
Lecce
-
Jacopo Galli
Crotone
-
Scognamiglio
Pomigliano
-
Marco Fazzi
Reggina
-
Marco Fazzi
Savona
-
Raffaele Gragnaniello
Melfi
-
Edoardo Blondett
Catania
-
Stefano Padovan
Juventus
-
Gennaro Donnarumma
Juve Stabia
-
Nicola Ciotola
Martina Franca
-
Giancarlo Fusato
Padova
-
Luca Orlando
Pro Piacenza
-
Maxi Carlini
Frosinone
-
Davide Porcaro
Benevento
-
Nicola D´Ottavio
Barletta
-
Luca Magnino
Udinese
-
Layosse Diallo
Avellino
-
Juri Cisotti
Spezia
-
Franco Pancheri
Cesena
-
De Liguori
Paganese
-
Walter Viganò
Cremonese
-
Mario Marotta
Juve Stabia
-
Andrea Tripicchio
Crotone
-
Emanuele D`Anna
Cosenza
-
Luca Cigliano
Aversa Normanna
-
Lorenzo Colli
Bologna
-
Antonio Meola
FC Matera
-
Pasquale Rainone
Ischia
-
Antonio Nicolella
Acerrana
-
Lucas Correa
Bassano
-
Luca Magliano
Battipagliese
-
Raffaele Pucino
Arzanese
-
Giovanni Natale
Boys Caivanese
-
Alessandro Diana
Aversa
-
Ciro Vacca
Napoli
-
Giulio Daleno
Martina Franca
-
Mario Morelli
Napoli
-
Agostino Iacobelli
Reggina
-
Domenico Giacomarro
Triestina
-
Salvatore Campilongo
Città di Brindisi
-
Claudio Fermanelli
Perugia
-
Pasquale Esposito
Cavese
-
Mario De Rosa
Foggia
-
Mario De Rosa
Battipagliese
-
Muro
Stasia
-
Angelo Chiavazzo
Agropoli
-
Alain Baclet
Novara
-
Gioele Origlia
Frosinone
-
Giacomo Salomone
Cavese
-
Pasquale Borrelli
Virtus Volla
-
Riccardo Castellano
Virtus Volla
-
Cesare Mautone
Monte di Procida Cappella
-
Nicola Simone
Cassino
-
Raffaele Stigliano
Sansovino
-
Luca Morra
Napoli
-
Francesco Roviello
Casapulla
-
Francesco Lucarelli
Carrarese
-
Paolo Melcarne
Napoli
-
Giuseppe Rinaldi
Salernitana
-
Riccardo Idda
Torres Calcio
-
Salvatore Caturano
Paganese
-
Nicola Mancino
Grosseto
-
Ermanno Fumagalli
Avellino
-
Angelo Antonazzo
Reggina
-
Luigi Pezzella
Avellino
-
Raffaele Petrellese
Neapolis Mugnano
-
Gianpaolo Grudina
Pisa
-
Gianluigi Bianco
AS Castel Rigone
-
Simone Pontiggia
AlbinoLeffe
-
Davide Carrus
Frosinone
-
Michele Murolo
Vicenza
-
Giovanni Ricciardo
Melfi
-
Adama Diakité
Padova
-
Evangelista Cunzi
Ischia
-
Ivan Rajcic
Benevento
-
Stelio Nardin
Napoli
-
Alessandro Diana
Gladiator
-
Marco Mancosu
Benevento
-
Daniele Ancione
Acireale
-
Danilo Alessandro
Real Vicenza
-
Christian Conti
Arezzo
-
Roberto Palumbo
Hinterreggio
-
Salvatore Astarita
Ebolitana
-
Giuseppe Caccavallo
Paganese
-
Bernardino D’Agostino
Aversa
-
Karamoko Cissé
AlbinoLeffe
-
Francesco Casisa
Lazio
-
Raffaele Gragnaniello
Napoli
-
Jefferson
Latina
-
Arcangelo Vigliotti
CTL Campania
-
D’Alterio
Messina
-
Christian Conti
Catanzaro
-
Francesco Bruno
Napoli
-
Michele Cruciani
FC Matera
-
Carmine Cucciniello
Fondi
-
Francesco Marano
Juve Stabia
-
Simone De Marco
Juve Stabia
-
Vincenzo Varriale
FC Francavilla
-
Francesco Alvino
Ancona
-
Ciro Favetta
Juve Stabia
-
Kolawole Agodirin
Latina
-
Francesco Bonanno
Termoli
-
Antonio Esposito
Napoli
-
Elvis Abbruscato
FeralpiSalò
-
Antonio Romano
Napoli
-
Fabrizio Buschiazzo
Robur Siena
-
Gianluca Sansone
Casarano
-
Octavian Nicolau
Cosenza
-
Raffaele Maresca
Cosenza
-
Francesco Pambianchi
Virtus Francavilla
-
Rafa Muñoz
Trapani
-
Raffaele Vacca
Messina
-
Ciro Favetta
Fidelis Andria
-
Tanasiy Kosovan
Cavese
-
Vincenzo Di Somma
Potenza
-
Gabriele Carannante
Parma
-
Niccolò Monti
Parma
-
Matteo Dionisi
Trento
-
Salvatore Carotenuto
Venezia
-
Domenico Labrocca
Lazio
-
Matteo Darini
ACN Siena
-
Ogenyi Onazi
Denizlispor
-
Salvatore Cusumano
Catanzaro
-
Bruno Vicente
AC Renate
-
Pasquale Rainone
Turris
-
Dramane Konaté
Gubbio 1910
-
Luca Matarese
Frosinone
-
Luigi Carillo
Genoa
-
Salvatore Cusumano
Catanzaro
-
Vincenzo Polito
Cavese
-
Mario Pacilli
Viterbese
-
Francesco Fedato
Gozzano
-
Carmine Setola
Robur Siena
-
Cristiano Del Grosso
Giulianova 1924
-
Gianluca Turchetta
SüdTirol
-
Francesco Rillo
Benevento
-
Sebastiano Longo
Parma
-
Ricardo Matos
Ascoli
-
Angelo D´Angelo
Sambenedettese
-
Nicola Bovenzi
Paganese
-
Alessandro Criscuolo
Paganese
-
Mohamed Mansour
Bisceglie
-
Giacomo Casoli
Fidelis Andria
-
Antonio Atteo
Casarano
-
Gianluca Turchetta
Calcio Foggia
-
Mirko Carretta
SüdTirol
-
Armando Anastasio
Monza
-
Adriano Montalto
Reggina
-
Alessio Curcio
Catanzaro
-
Mattia Proietti
Ternana
-
Ramzi Aya
Avellino
-
Andrea Cadili
Lamezia Terme
-
Davide Marfella
Napoli
-
Marco Soprano
Teramo
-
Luca Calapai
Crotone
-
Simone Addessi
Messina
-
Francesco Felleca
Ghivizzano Borgo a Mozzano
-
Eduardo Esposito
Salernitana
-
Loris Bacchetti
FeralpiSalò
-
Manuel Nicoletti
Crotone
-
Francesco Deli
Catania
-
Mattia Matese
Messina
-
Leonardo Taurino
Bitonto
-
Mattia Tufano
Pontedera
-
Paolo Capitano
Marina Di Ragusa
-
Paride Pinna
Cosenza
-
Luis Alfageme
Padova
-
Francesco Bruno
Ischia
-
Angelo Chiavazzo
Taranto
-
Marco Caldore
Casertana
-
Marco Toscano
Gubbio 1910
-
Angelo Guida
Salernitana
-
Andrea Feola
Casarano
-
Boubacarr Sambou
Rimini
-
Daniele Celiento
Bari
-
Alessandro Fabbri
Trento
-
Giacomo Venturi
Reggiana
-
Filippo Damian
Ternana
-
Camillo Tavernelli
Cittadella
-
Giacomo Sciacca
Taranto
-
Pietro Rovaglia
Ternana
-
Alessandro Bordin
Spezia
-
Francesco Forte
Rende
-
Mohamed Laaribi
Rende
-
Diamante Crispino
Siracusa
-
Ernesto Starita
Bisceglie
-
Petar Zivkov
Reggina
-
Malick Lame
Catanzaro
-
Leonardo Longo
Bisceglie
-
Giorgio Galluzzo
Castrovillari
-
Lorenzo Cavallini
Foggia
-
Mak Varesanovic
Udinese
-
Giacomo Lezzi
Lecce
-
Emanuele Adamo
Fidelis Andria
-
Carlo Clemente
Altamura
-
Jacopo Silva
Piacenza
-
Daniele Paparusso
Pro Piacenza
-
Andrea Petta
Leonzio
-
Gastón Corado
Clodiense
-
Simone Tascone
Pescara
-
Vincenzo Visconti
Roma
-
Mario Perego
Benevento
-
Paride Pinna
Cosenza
-
Nicola Mancino
Siracusa
-
Stefano Padovan
Juventus
-
Danilo Russo
Venezia
-
Marko Zivkovic
Dinamo Zagreb
-
Luigi Castaldo
Avellino
-
Angelo D´Angelo
Avellino
-
Antonio Zito
Salernitana
-
Marius Adamonis
Lazio
-
Alessandro De Vena
Lucchese
-
Antonio Vacca
Parma
-
Federico Pasqualoni
Cosenza
-
Michele Cerofolini
Fiorentina
-
Antonio Romano
Napoli
-
Manuel Pascali
Cosenza
-
Imanol González
Senglea Athletics
-
Luigi Genovese
FC Matera
-
Brenno Fontanesi
Salernitana
-
Washington Cacciavillani
Ravenna
-
Walter Casaroli
Pescara
-
Walter Casaroli
Empoli
-
Giovanni Roccotelli
Nocerina
-
Nerio Ulivieri
Legnano
-
Gabriele Morganti
Ancona
-
Mariano Marchetti
Foggia
-
Mariano Marchetti
Catania
-
Antonio Genzano
Cesena
-
Gianluca Pacchiarotti
Pescara
-
Lorenzo Valeau
Roma
-
Pasquale De Sarlo
FC Rieti
-
Alessandro Petruccelli
Fidelis Andria
-
Simone Rosso
Mantova
-
Vladan Dekic
Pisa
-
Cristian Hadziosmanovic
Sampdoria
-
Nicolas Izzillo
Pisa
-
Simone Icardi
Virtus Entella
-
Giuseppe Porrino
Campobasso
-
Bruno Ranieri
Napoli
-
Giovanni Trapletti
Spezia
-
Pietro Santin
Cavese
-
Mario de Grassi
Potenza
-
Giuseppe Brognoli
Cosenza
-
Franco Pezzullo
Salernitana
-
Franco Pezzullo
Potenza
-
Giuseppe Calzolari
Modena
-
Piero Ferri
Monza
-
Stefano Dal Monte
Genoa
-
Alberto Recchia
Avellino
-
Giovan Battista Pienti
Bari
-
Gianni Tanello
Arezzo
-
Elvi Pianca
Varese
-
Pasquale Loseto
Lecce
-
Dino Gobbi
Pisa
-
Maurizio Cavazzoni
Ascoli
-
Umberto Catarci
Campobasso
-
Luigi Cuppone
Pisa
-
Gennaro Monaco
Vitulazio
-
Giovanni Rea
Angri
-
Pasquale Suppa
Alba Durazzano
-
Francesco De Falco
US Vibonese
-
Adriano Bertolucci
L´Aquila
-
Alessandro Erra
Nocerina
-
Guido Di Fabio
Piacenza
-
Giuseppe Volpecina
Fiorentina
-
Gennaro Capasso
Savoia
-
Antonino Sparacio
Taranto
-
Valerio Sabatino
Gragnano
-
Emilio Criscuolo
Sibilla Flegrea
-
Marco Caiazza
Giugliano
-
Nicola Leone
Juve Stabia
-
Maurizio Cavallo
Ischia
-
Marco Martino
Castrovillari
-
Marcello Direnzo
Acireale
-
Enea Parma
Imolese
-
Giuseppe Gelotto
Arzanese
-
Salvatore Esposito
ASD Bojano
-
Salvatore Esposito
Real Aversa
-
Salvatore Adaldo
Turris
-
Vincenzo Cortese
Sibilla Flegrea
-
Matteo Della Ventura
Real Marcianise
-
Alessio Morale
Scafatese
-
Vincenzo Moretti
Avellino
-
Francesco Chietti
Nocerina
-
Claudio Miale
Sanremese
-
Francesco Chietti
Aversa
-
Marco Capparella
Pescina VG
-
Salvatore Violante
Alba Durazzano
-
Javier Cappelletti
Guaraní Antonio Franco
-
Carmine Mastroianni
Capriatese
-
Giuseppe Acerra
Lecco
-
Marco Mazziotti
Gladiator
-
Luigi Moreno
Napoli
-
Massimiliano Raucci
Real Marcianise
-
Gennaro Monaco
Vis San Nicola
-
Giuseppe Siclari
Aprilia
-
Tiberio Ancora
Nardò
-
Antonio Imbimbo
Forza e Coraggio
-
Maximiliano Ginobili
Monterotondo
-
Okoroji
Flaminia Castellana
-
Ciro Perna
Città di Brindisi
-
Francesco Pingue
Vis San Nicola
-
Natale Nuzzo
Capriatese
-
Raffaele Stigliano
Avellino
-
Biagio Biondi
Aversa
-
Augusto Burgos
Pomigliano
-
Pierpaolo Vigliotti
Vis San Nicola
-
Francesco Mortelliti
ASD Gaeta
-
Pietro Pastore
Neapolis M.
-
Matteo Della Ventura
Turris
-
Gennaro Monaco
Empoli
-
Roberto Cortese
Paganese
-
Dario Liguori
Arezzo
-
Flavio Trombetta
Lazio
-
Marcello Quinto
Turris
-
Errico Marcucci
Aversa
-
Nunzio Zavarone
Turris
-
Vincenzo Capuozzo
Ischia
-
Juan Pablo Suarez
Sassuolo
-
Francesco Di Ruocco
Ischia
-
Claudio Clementi
Vicenza
-
Anton Tomeo
ASD Gaeta
-
Alfredo Varsi
Aversa
-
Armando Sorrentino
Aversa
-
Rosario Majella
Nardò
-
Rosario Di Ruocco
Capriatese
-
Antonio Di Matera
Viterbese
-
A. Bacio Terracino
Nuvla S. Felice
-
Danilo De Rosa
Narnese
-
Vittorio Gargiulo
Portogruaro
-
Vittorio Guarini
Nola
-
Salvatore Vallefuoco
Potenza
-
Giuseppe Rosi
Alba Sannio
-
Alessandro Roncone
Capriatese
-
Mariano Torrens
Fasano
-
Domenico Falco
Vigor Lamezia
-
Onofrio Barone
Nocerina
-
Thomas Som
Benevento
-
Michele Florindo
AC Castellana
-
Francesco Errico
ASD Gaeta
-
Antonio D’Ambrosio
Potenza
-
Ferdinando Salvati
Arzanese
-
Cosimo Sarli
Messina
-
Ermanno Cordua
Campobasso
-
Roberto Di Maio
Fondi
-
Manuel Lettieri
Nocerina
-
Borislav Cvetković
Maceratese
-
Antonio Bocchetti
Juve Stabia
-
Antonio D’Isanto
Paganese
-
Elio Signorelli
Genoa
-
Emmanuele Esposito
Avellino
-
Matteo Apuzzo
Avellino
-
Andrea Di Matteo
Forza & Coraggio
-
Andrea Bianchi
Spal
-
Francesco Statuto
Roma
-
Gennaro Gilfone
Sapri
-
Carbone
Reggina
-
Fabio Petruzzi
Roma
-
Luca Bucci
Parma
-
Fabrizio Ravanelli
Avellino
-
Nicola Taglialatela
Ippogrifo Sarnese
-
Andrea Magaddino
Sora
-
Vastola
Scafatese
-
Giuseppe Caccavallo
Paganese
-
Oriano Grop
Bologna
-
Antonio Vanacore
Acri
-
Andrea Manzo
Avellino
-
Francesco Coppola
Nocerina
-
Giovanni Iodice
AS Palmese
-
Luca Pastine
Torino
-
Stefano Impallomeni
Pescara
-
Mastrantonio
Vicenza
-
Andrea Salerno
Terlizzi
-
Gianpaolo Parisi
Manfredonia
-
Francesco Pinto
Castrovillari
-
Andrea Del Bianco
Triestina
-
Gianluca Polverino
Albalonga
-
Gaetano Poziello
Barletta
-
Nunzio Pagano
Aprilia
-
Carlo Siciliano
Altamura
-
Luca Fucci
ASD Bojano
-
Carmine Mastroianni
Casoli
-
Antonio Qualano
Melfi
-
Francesco Ingenito
Viribus Unitis
-
Imanol Schiavella
Tor di Quinto
-
Flavio Gagliardini
Ladispoli
-
Orazio Grezio
Sibilla Flegrea
-
Gennaro Errico
Teramo
-
Pasquale Carotenuto
Lavello
-
Pasquale Carotenuto
US Praia
-
Salvatore Montaperto
Boys Caivanese
-
Pietro Famiano
Nocerina
-
Giuseppe Mattiello
Real Aversa
-
Matteo Patti
Chieri
-
Raffaele Corsale
Scafatese
-
Giovanni Marciano
Fidelis Andria
-
Vincenzo Pontillo
Napoli
-
Claudio Risi
Sibilla Flegrea
-
Antonio Sigillo
Napoli
-
Marco Tufano
Paganese
-
Antonio Giglio
Paganese
-
Michele Sergi
Neapolis M.
-
Elio Siano
Salernitana
-
Carmine Caruso
Real Marcianise
-
Gaetano Romano
Arzanese
-
Michele Pulina
Tavolara
-
Salvatore Matrecano
Benevento
-
Carmelo Cosi
Brindisi
-
Ernesto Calisti
Frosinone
-
Leonardo Tempesta
Frosinone
-
Matias Calabuig
Nardò
-
Alfonso Camorani
Pescara
-
Nicola Padorno
Fincantieri
-
Gennaro Antonacci
US Rutigliano
-
Fabio Cante
Pignataro
-
Massimo Carnevale
Morro d´Oro
-
Luigi Carosella
Avezzano
-
Pasquale Cinelli
Alba Durazzano
-
Guido Cuccari
La Baronia
-
Massimo D´Angelo
Zupo Teano
-
Leonardo Della Torre
Cassino
-
Giovanni Di Alfonso
Campobasso
-
Diamante Milano
ASD Bojano
-
Carlo Minauda
Alba Durazzano
-
Vincenzo Mirabile
Viribus Unitis
-
Salvatore Orefice
Scafatese
-
Francesco Pignataro
Giugliano
-
Gennaro Pirozzi
Giugliano
-
Giovanni Razzano
S. Vincenzo Ferreri
-
Luigi Russo
Afragolese
-
Vincenzo Amoroso
Alba Durazzano
-
Rosario Amato
Rovigo
-
Arturo Cirillo
Turris
-
Salvatore Palmitessa
Isernia
-
Matteo Della Ventura
Vicenza
-
Luca Pecora
Salernitana
-
Roberto Flauto
Nissa FC
-
Francesco Micciola
Cavese
-
Gaetano Manco
Neapolis M.
-
Alfonso Bovino
Ostia Mare
-
Paolo Del Prete
Napoli
-
Arcangelo Vigliotti
Zupo Teano
-
Daniele De Simone
Napoli
-
Luigi Caputo
Boys Cardito
-
Diego Di Palma
Ercolano
-
Gennaro Merolla
Siracusa
-
Luigi Pepe
Alba Durazzano
-
Silvio De Mari
Alba Durazzano
-
Nicola Di Criscio
Casarano
-
Giovanni Sannazzaro
Boys Caivanese
-
Salvatore Tomaselli
Battipagliese
-
Andrea Pallanch
Trento
-
Andrea Pallanch
Palermo
-
Pietro Tarantino
Sangiuseppese
-
Bernardo Ferrara
Boys Caivanese
-
Gabriele Maffei
Mezzocorona
-
Alessandro Manco
Viribus Unitis
-
Raffaele Pucino
Frosinone
-
Gaetano Toscano
Agropoli
-
Ramon Angrisano
Pignataro
-
Massimo D´Alterio
Sapri
-
Nicola Celio
Pignataro
-
Angelo Cocciardo
Alba Sannio
-
Giovanni De Michele
Alba Sannio
-
Osvaldo Ferullo
Aversa
-
Salvatore Filogamo
Real Ortese
-
Roberto Guadagnuolo
S. Giorgio Cremano
-
Raffaele Guida
Napoli
-
Benito Rea
Termoli
-
Emilio Ursomanno
Fortitudo P. Vitulano
-
Gennaro Tucci
Afragolese
-
Marco Ucciero
Ischia
-
Vincenzo Zaccaro
Viribus Unitis
-
Salvatore Perrella
Cassino
-
Francesco Recano
Virtus Volla
-
Pietro Capuccilli
Frosinone
-
Giovanni Caldore
Ischia
-
Diego Pascucci
Turris
-
Giuseppe Del Grande
Napoli
-
Domenico Altomonte
Vico Equense
-
Gaetano Buonfiore
Napoli
-
Roberto D´Auria
S. Giorgio Cremano
-
Gabriele Di Gaetano
Petrella
-
Giovanni Picozzi
Ferrini Calcio
-
Gianluigi Riccio
Puteolana 1902 Internapoli
-
Pasquale Riccio
Puteolana 1902 Internapoli
-
Luca Scarano
Ercolano
-
Tommaso Merola
San Marino
-
Gianluca Pescatore
Isola Liri
-
Stanislao Lepore
Salernitana
-
Gianluca Vitiello
Teramo
-
Giovanni De Michele
Sibilla Flegrea
-
Raffaele Bove
Alba Durazzano
-
Emiliano Olcese
Gelbison
-
Carmine Di Napoli
Puteolana
-
Luigi Bencardino
Gragnano
-
Salvatore Di Maio
Gelbison
-
Massimo Scarpa
Perugia
-
Valerio Gisonna
Benevento
-
Massimo Falcone
Alba Durazzano
-
Davide Bertaccini
Grottamare
-
Nazzareno Sposito
Alba Durazzano
-
Giovanni Senese
Napoli
-
Catello Mari
Turris
-
Antonio Ruggiero
Città di Brindisi
-
Carmine Passalacqua
Palermo
-
Ferdinando Signorelli
Barletta
-
Giuseppe Izzo
Alba Durazzano
-
Gennaro Tessitore
Gladiator
-
Massimo Piloni
Juventus
-
Gilberto Noletti
Sorrento
-
Franco Baldini
Foggia
-
Pietro Di Costanzo
Avellino
-
Fabio Tito
Ischia
-
Stefano Colella
Cassino
-
Carmelo Avallone
Sale Piovera
-
Luigi Agata
Puteolana
-
Gennaro Sileno
Giugliano
-
Simone Delfino
Savoia
-
Domenico Catapano
Rossanese
-
Giovanni Piemonte
Nocerina
-
Ernesto Verolino
Melfi
-
Gennaro Pirozzi
Giugliano
-
Gennaro Di Maio
Siracusa
-
Domenico Catapano
Atessa Val di Sangro
-
Massimiliano Tucci
Afragolese
-
Sebastian Caldore
Arzanese
-
Francesco Izzo
Aversa
-
Angelo Zottoli
Puteolana
-
Marcello Ferrara
Fasano
-
Matteo Siniscalco
Giugliano
-
Salvio Russo
Sangiuseppese
-
Alessio Ciccarelli
Turris
-
Raffaele Aliperta
Ariano Irpino
-
Salvatore Alfieri
US Rutigliano
-
Giancarlo Amodio
Benevento
-
Alessandro Costa
Fincantieri
-
Nino De Marchi
AS Palmese
-
Dino Di Julio
FC Rieti
-
Antonio Giampà
Fincantieri
-
Mauro Giliberti
San Lorenzo
-
Paolo Tommei
Pisa
-
Raimondo Acampora
Bassano
-
Giovanni Masecchia
Real Marcianise
-
Fabio Pepe
Latina
-
Angelo Zottoli
Nocerina
-
Osvaldo Ferullo
Ariano Irpino
-
Girolamo Bizzarri
Nocerina
-
Raffaele Pisano
Napoli
-
Alessio Befi
Alba Durazzano
-
Vincenzo Di Martino
Sapri
-
Emanuele Pochet
Ariano Irpino
-
Donato Amato
Sangiuseppese
-
Fabrizio Forzelin
AS Terracina 1925
-
Giovanni Maglione
Pomigliano
-
Giovanni Sannazzaro
AS Terracina 1925
-
Cosimo Sarli
Montichiari
-
Pietro Fusco
Solofra
-
Sergio Buono
Venafro
-
Errico Marcucci
Alba Durazzano
-
Domenico D´Antò
Acerrana
-
Carmine Alberino
S. Giorgio Cremano
-
Sandro Luciano
AS Palmese
-
Mario Di Maio
Sapri
-
Giancarlo Zotti
Aversa
-
UIT 0 €
Speler
Team
Hoeveelheid
Luigi Pezzella
Salernitana
-
Giacomo Canalini
Monospolis
-
Christian Conti
Virtus Francavilla
-
Giuseppe Caccavallo
Paganese
-
Evangelista Cunzi
Paganese
-
Angelo Chiavazzo
Taranto
-
Francesco Alvino
Taranto
-
Gennaro Esposito
Gelbison
-
Bernardino D’Agostino
Savoia
-
Primo Maragliulo
Siracusa
-
Simone Pontiggia
Monza
-
Maximiliano Antonelli
Tigre
-
Francesco Bruno
Ischia
-
Cristian Kippes
Flandría
-
Gianluigi Bianco
Benevento
-
Danilo Alessandro
Pro Piacenza
-
Giacomo Canalini
Massese
-
Elvis Abbruscato
Fiorenzuola
-
Kolawole Agodirin
Catanzaro
-
Daniele Ancione
Pianese
-
Carmine Cucciniello
Arezzo
-
Christian Conti
Arezzo
-
Giovanni Pezzullo
Gelbison
-
Antonio Imbimbo
Termoli
-
Roberto Palumbo
Agropoli
-
Alessandro Roncone
Sora
-
Danilo Alessandro
Pro Piacenza
-
Angelo Chiavazzo
Ischia
-
Francesco Bruno
Ischia
-
Francesco Alvino
Ischia
-
Davide Carrus
Pro Piacenza
-
Ermanno Fumagalli
Pro Piacenza
-
Francesco Marano
Benevento
-
Giuseppe Mattera
Benevento
-
Michele Cruciani
Benevento
-
Marco Mancosu
Lecce
-
Antonio Zito
Picerno
-
Daniele Paparusso
Fidelis Andria
-
Nicola D´Ottavio
Catania
-
Armando Guglielmo
Aversa Normanna
-
Thomas Som
Taranto
-
Kélvin Matute
Juve Stabia
-
Danilo Alessandro
Virtus Francavilla
-
Luca Giannone
Fondi
-
Franco Pancheri
Trento
-
Walter Viganò
Livorno
-
Nicola Ciotola
Fondi
-
Gastón Corado
FC Matera
-
Paolo Ginestra
US Fermana
-
Luigi Pezzella
Aversa Normanna
-
Salvatore D’Alterio
Cavese
-
Vincenzo Pontillo
Pomigliano
-
Scognamiglio
Agropoli
-
Marco Fazzi
Juve Stabia
-
Fabio Mangiacasale
Melfi
-
Gianluca De Angelis
Virtus Francavilla
-
Paolo Capodaglio
Juve Stabia
-
Fabio Tito
Foggia
-
Francesco Marano
Viterbese
-
Ivan Rajcic
Martina Franca
-
Karamoko Cissé
Benevento
-
Raffaele Gragnaniello
Melfi
-
Riccardo Idda
Virtus Francavilla
-
Francesco Bruno
Melfi
-
Salvatore D’Alterio
Martina Franca
-
Angelo Chiavazzo
US Vibonese
-
Ante Kuseta
Martina Franca
-
Marco Ginestra
Abano Calcio
-
Maikol Negro
FC Matera
-
Nicola Ciotola
Martina Franca
-
Luis Alfageme
Padova
-
Adama Diakité
Benevento
-
Marco Fazzi
Reggina
-
Marco Socha
Pignataro
-
Giovanni Caldore
Ercolano
-
Nunzio Zavarone
Agropoli
-
Andrea Di Matteo
Forza e Coraggio
-
Gennaro Sileno
AS Campagna
-
Giuseppe Izzo
Alba Maddaloni
-
Daniele De Maio
Real San Felice
-
Alex Manzella
Real San Felice
-
Valerio Sabatino
Giffonese
-
Francesco Lucarelli
Ostuni
-
Giuseppe Feola
Orvietana Calcio
-
Giovanni De Michele
Nola
-
Antonio Nicolella
Nola
-
Gennaro Tucci
Nola
-
Angelo Cocciardo
AS Parete
-
Salvatore Astarita
USD Noto
-
Gaetano Toscano
Agropoli
-
Raffaele Cristiano
Casapesenna
-
Roberto D´Auria
Horatiana Venosa
-
Andrea Pallanch
Palermo
-
Andrea Pallanch
Cagliari
-
Francesco Mortelliti
Virtus Carano
-
Carmine Alberino
Vallesaccardese
-
Luigi Caputo
Alba Sannio
-
Giovanni Picozzi
Alba Sannio
-
Gaetano Buonfiore
Arzanese
-
Domenico Catapano
Ercolano
-
Diego Pascucci
Ercolano
-
Massimiliano Tucci
Quarto
-
Sestile Gaetano
Trani
-
Rosario Amato
Pignataro
-
Mario Mascolo
Pignataro
-
Giuseppe Acerra
Real Al.Dra.
-
Diego Di Palma
Campania Calcio
-
Fabio Ferrara
Gladiator
-
Benito Isone
Intercasertana
-
Osvaldo Ferullo
Castel San Giorgio
-
Rosario Procino
S. Vincenzo Ferreri
-
Muro
Viribus Unitis
-
Sebastian Caldore
Messina
-
Raffaele Petrellese
Gladiator
-
Francesco Casisa
Sangiovannese
-
Luca Magliano
Bisceglie
-
Michele Piccirillo
Gladiator
-
Raffaele Pucino
Gladiator
-
Francesco Bonanno
Fondi
-
Marcello Quinto
Foggia
-
Pasquale Esposito
Monospolis
-
Giuseppe Siclari
San Cesareo
-
Antonio Esposito
USD Noto
-
Giuseppe Breglia
Vico Equense
-
Gianluca Pacchiarotti
Schalke 04
-
Raffaele Pucino
Progreditur
-
A. Bacio Terracino
Ischia
-
Mario De Rosa
Recanatese
-
Mario De Rosa
Modena
-
Nicola Celio
Capua
-
Raffaele Di Rienzo
Real Volturno
-
Ciro Vacca
Quarto
-
Giulio Daleno
Chieti
-
Alessio Matuozzo
Ercolano
-
Pasquale Borrelli
Venafro
-
Pierpaolo Vigliotti
Progreditur
-
Agostino Iacobelli
Tricase
-
Alfonso Avallone
Frentana Larino
-
Domenico Giacomarro
Alessandria
-
Gabriele Di Gaetano
Rufrae
-
Diamante Milano
Roccaravindola
-
Antonio De Bellis
Real Marcianise
-
Salvatore Campilongo
Venezia
-
Claudio Fermanelli
Alessandria
-
Raffaele Giglio
Gladiator
-
Salvatore Caturano
Melfi
-
Salvatore Armidoro
Napoli
-
Francesco Pio Petito
Nocerina
-
Dramane Konaté
Gubbio 1910
-
Salvatore Santoro
Pisa
-
Franco Gallina
Genoa
-
Mak Varesanovic
FC Koper
-
Luigi Cuppone
Cittadella
-
Fabrizio Buschiazzo
Once Caldas
-
Carmine Setola
Picerno
-
Luigi Castaldo
Paganese
-
Simone Icardi
Cittadella
-
Vincenzo Ciriello
Cittadella
-
Pasquale De Sarlo
Imolese
-
Mattia Matese
Messina
-
Giacomo Lezzi
Nardò
-
Vincenzo Polito
Nuova Monterosi
-
Giovanni Ricciardo
Nardò
-
Francesco Fedato
Gubbio 1910
-
Michele Avella
Matelica
-
Nerio Ulivieri
Livorno
-
Gabriele Morganti
Salernitana
-
Mariano Marchetti
Vicenza
-
Mariano Marchetti
Falconarese
-
Mohamed Laaribi
Picerno
-
Pasquale Rainone
Turris
-
Ernesto Starita
Monopoli
-
Diamante Crispino
Virtus Francavilla
-
Emanuele Adamo
Avellino
-
Andrea Petta
Bitonto
-
Angelo D´Angelo
Sambenedettese
-
Malick Lame
Turris
-
Antonio Amoroso
Real Isernia
-
Jacopo Silva
AC Renate
-
Carlo Clemente
Città di Brindisi
-
Gastón Corado
Castrovillari
-
Lorenzo Cavallini
Audace Cerignola
-
Mario Pacilli
Taranto
-
Davide Porcaro
Madrepietra Daunia
-
Angelo Guida
Turris
-
Andrea Feola
Barletta 1922
-
Ogenyi Onazi
Kitchee
-
Giuseppe Carriero
Parma
-
Boubacarr Sambou
Gladiator
-
Francesco Giorno
Parma
-
Matteo Darini
Messina
-
Antonio Atteo
Castrovillari
-
Francesco Pio Petito
Sorrento
-
Simone Addessi
Lamezia Terme
-
Francesco Felleca
Seregno
-
Giuseppe De Lucia
ASD FC Matese
-
Eduardo Esposito
Cjarlins Muzane
-
Cosimo Nappi
Gelbison
-
Artiom Ploskonos
Cervinara
-
Andrea Cadili
Picerno
-
Francesco Pio Petito
Gladiator
-
Tanasiy Kosovan
Trapani
-
Octavian Nicolau
Cosenza
-
Francesco Pambianchi
Monopoli
-
Gioele Origlia
Picerno
-
Niccolò Monti
Picerno
-
Sebastiano Longo
ASD RG Ticino
-
Domenico Labrocca
Lazio
-
Rafa Muñoz
Cavese
-
Vincenzo Di Somma
Paganese
-
Carmine Vivolo
Giugliano
-
Mattia Tufano
Sorrento
-
Paolo Capitano
Lavello
-
Mohamed Mansour
Akragas
-
Giovanni Bonagura
Benevento
-
Paride Pinna
Cosenza
-
Francesco De Rose
FC Matera
-
Maximiliano Ginobili
Rende
-
Davide De Vivo
Altamura
-
Luca Orlando
Prato
-
Gianluigi Chiacchio
Sarnese
-
Jan Polak
Teramo
-
Leonardo Longo
Cesena
-
Vincenzo Visconti
Lecco
-
Marco Caldore
Taranto
-
Filippo Lorenzini
Picerno
-
Luca Cigliano
Rimini
-
Danilo Russo
Juve Stabia
-
Mario Finizio
Rimini
-
Paride Pinna
Catanzaro
-
Simone De Marco
Avellino
-
Gianluigi Chiacchio
Acireale
-
Edoardo Blondett
Reggina
-
Manuel Pascali
Fanfulla
-
Ciro Favetta
Frattese
-
Emanuele D`Anna
Nola
-
Luis Alfageme
Avellino
-
Emmanuele Esposito
Nola
-
Michele Murolo
Carrarese
-
Salvatore Bianco
Giugliano
-
Kaio
At. Itapemirim
-
Mario Marotta
Siracusa
-
Ante Kuseta
Albalonga
-
Mario Finizio
US Vibonese
-
Francesco Forte
Viterbese
-
Michele Avella
Matelica
-
Sonny Qehajaj
Sorrento
-
Sonny Qehajaj
Aversa Normanna
-
Raffaele Gragnaniello
Nola
-
Giuseppe Carriero
Parma
-
Francesco Forte
Fidelis Andria
-
Alessandro De Vena
Avellino
-
Jacopo Galli
Rende
-
Ivano Feola
VF Colligiana
-
Antonio Meola
Chieti
-
Gianluigi Chiacchio
Cavese
-
Massimiliano Benassi
Montevarchi
-
Giuseppe Calzolari
Parma
-
Stefano Dal Monte
Savona
-
Alberto Recchia
Frosinone
-
Giovan Battista Pienti
Arezzo
-
Gianni Tanello
Livorno
-
Elvi Pianca
Reggina
-
Pasquale Loseto
Monopoli
-
Dino Gobbi
Nocerina
-
Maurizio Cavazzoni
Catania
-
Umberto Catarci
Campobasso
-
Bruno Ranieri
Turris
-
Oriano Grop
Giulianova 1924
-
Giuseppe Porrino
Hellas Verona
-
Giuseppe Porrino
Robur Siena
-
Walter Casaroli
Empoli
-
Walter Casaroli
Triestina
-
Franco Pezzullo
Modena
-
Franco Pezzullo
Livorno
-
Imanol González
Gudja United
-
Antonio Romano
Pianese
-
Michele Avella
Messina
-
Luigi Genovese
Virtus Avellino
-
Gabriel Moccia
Vastogirardi
-
Antonio Amoroso
Cervinara
-
Marco Ferrara
Cavese
-
Mario Squillante
San Tommaso
-
Francesco Leonetti
Chieti
-
Francesco Forte
Messina
-
Nicola Mancino
FC Francavilla
-
Arnaldo Settembrini
Scafatese
-
Washington Cacciavillani
Siracusa
-
Giovanni Trapletti
Ascoli
-
Pietro Santin
SPAL 2013
-
Mario de Grassi
Potenza
-
Giovanni Roccotelli
Torres Calcio
-
Mariano Torrens
ASD Citta di Marino
-
Cesare Mautone
Monte di Procida Cappella
-
Gennaro Monaco
Vis San Nicola
-
Raffaele Stigliano
Avellino
-
Giuseppe Gelotto
Viribus Unitis
-
Salvatore Esposito
Ischia
-
Pasquale Suppa
Alba Durazzano
-
Francesco De Falco
Puteolana
-
Pedro Pasculli
Pelita Jaya
-
Davide Cappiello
Gavorrano
-
Raffaele Guida
Ebolitana
-
Marco Capparella
L´Aquila
-
Adriano Bertolucci
Campobasso
-
Alessandro Erra
Nocerina
-
Massimo Carnevale
Castel di Sangro
-
Guido Di Fabio
Siena
-
Marco Arno
Ancona
-
Roberto Guadagnuolo
Ippogrifo Sarnese
-
Massimiliano Raucci
Real Marcianise
-
Giovanni Rea
Real Nocera
-
Raffaele Corsale
Angri
-
Nicola Taglialatela
Verucchio
-
Vincenzo Cortese
Angri
-
Matteo Della Ventura
Real Marcianise
-
Matteo Della Ventura
Turris
-
Luigi Bencardino
Sant´Antonio Abate
-
Vincenzo Moretti
Avellino
-
Vincenzo Moretti
Campobasso
-
Francesco Chietti
Sangiuseppese
-
Maxi Carlini
Reggiana
-
Pasquale Vello
Battipagliese
-
Javier Cappelletti
Pisticci
-
Francesco Portone
Formia
-
Luigi Moreno
ASD Citta di Marino
-
Marco Mazziotti
Savoia
-
Celestine Ezeonwu
Terzigno
-
Cosimo Sarli
Ischia
-
Ermanno Cordua
Ischia
-
Matteo Apuzzo
Viribus Unitis
-
Danilo De Rosa
Narnese
-
Danilo De Rosa
Cassino
-
Michele Sergi
Acri
-
Giovanni Marciano
Viribus Unitis
-
Marco Tufano
Viribus Unitis
-
Antonio Giglio
Viribus Unitis
-
Arcangelo Vigliotti
Alba Durazzano
-
Antonio D`Isanto
Viribus Unitis
-
Vittorio Guarini
Gladiator
-
Nunzio Ferrara
Real Nocera
-
Ramon Angrisano
Frattese
-
Salvatore Vallefuoco
AC Merate
-
Giuseppe Rosi
Sibilla Flegrea
-
Enrico Marcucci
Ragusa
-
Errico Marcucci
Alba Sannio
-
Elio Siano
Serre Alburni
-
Salvatore Alfieri
Guardiagrele
-
Emilio Criscuolo
Ippogrifo Sarnese
-
Marco Caiazza
Arzanese
-
Maurizio Cavallo
Nola
-
Marco Martino
Giacomense
-
Marcello Direnzo
Modica Calcio
-
Enea Parma
Ragusa
-
Luigi Rea
ASD Bojano
-
Tiberio Ancora
Nardò
-
Vincenzo Capuozzo
Ischia
-
Juan Pablo Suarez
Paganese
-
Francesco Di Ruocco
Libertas Stabia
-
Claudio Clementi
AS Giarre
-
Onofrio Barone
Puteolana
-
Arturo Cirillo
Turris
-
Paolo Melcarne
Turris
-
Anton Tomeo
Potenza
-
Gennaro Monaco
Ischia
-
Gianpaolo Parisi
Sarnese
-
Francesco Coppola
Sapri
-
Luca Pastine
Torino
-
Mastrantonio
Vicenza
-
Francesco Statuto
Cosenza
-
Andrea Bianchi
FC Rieti
-
Carmine Esposito
Sambenedettese
-
Michele Florindo
Pisticci
-
Antonio D’Ambrosio
Ostia Mare
-
Ferdinando Salvati
ASD Pianura
-
Roberto Di Maio
Sant´Antonio Abate
-
Alessio Morale
Fidelis Andria
-
Borislav Cvetković
FK Borac Čačak
-
Giuseppe Rinaldi
Fondi
-
Alessandro Diana
Gladiator
-
Salvatore Caturano
Messina
-
Domenico Falco
Olympia Agnonese
-
Andrea Manzo
Avellino
-
Vittorio Gargiulo
Siena
-
Carbone
Ascoli
-
Fabio Petruzzi
Roma
-
Luca Bucci
Reggiana
-
D´Alterio
Nocerina
-
Angelo Antonazzo
Martina Franca
-
Alfredo Varsi
Gragnano
-
Vastola
Giugliano
-
Gianluca Grava
US Turris
-
Raffaele Gragnaniello
Napoli
-
Giovanni Sannazzaro
Boys Caivanese
-
Cosimo Sarli
Aglianese
-
Giuseppe Di Rienzo
Virtus Matesina
-
Lucas Correa
Bisceglie
-
Raffaele Pucino
AC Nola
-
Antonio Vanacore
Benevento
-
Salvatore Violante
Gelbison
-
Pasquale Suppa
Piacenza
-
Carmine Caruso
Real Marcianise
-
Gaetano Romano
Casarano
-
Luca Morra
Viribus Unitis
-
Federico Esposito
Capriatese
-
Carmine Mastroianni
ASD Bojano
-
Giuseppe Maiuri
Sibilla Flegrea
-
Antonio Qualano
Pomigliano
-
Francesco Ingenito
Sibilla Flegrea
-
Imanol Schiavella
Zagarolo
-
Flavio Gagliardini
Empoli
-
Orazio Grezio
Arzanese
-
Pasquale Carotenuto
Nola
-
Pasquale Carotenuto
US Praia
-
Salvatore Montaperto
Ercolano
-
Gennaro Gilfone
Ebolitana
-
Matias Calabuig
Nardò
-
Francesco Errico
ASD Gaeta
-
Gennaro Di Maio
Real Marcianise
-
Luca Fucci
ASD Bojano
-
Carlo Siciliano
Potenza
-
Mario Massaro
Benevento
-
Michele Pulina
Alba Adriatica
-
Francesco Barone
Arezzo
-
Emiliano Olcese
Rimini
-
Carmelo Cosi
Brindisi
-
Ernesto Calisti
FC Rieti
-
Pietro Famiano
Giugliano
-
Francesco Pinto
Torres Calcio
-
Andrea Del Bianco
Cesena
-
Gianluca Polverino
Puteolana
-
Fabio Desiderio
ASD Bojano
-
Gaetano Poziello
Albanova
-
Nunzio Pagano
Boys Caivanese
-
Antonino Sparacio
Taranto
-
Antonino Sparacio
Messina
-
Enrico Velardi
Isernia
-
Nicola Simone
Ischia
-
Sergio Buono
Ippogrifo Sarnese
-
Massimo Piloni
Juventus
-
Roberto Flauto
Mirandolese
-
Francesco Micciola
Cassino
-
Gaetano Manco
Aversa
-
Daniele De Simone
Venafro
-
Giuliano Riccio
Pignataro
-
Francesco Roviello
AS Palmese
-
Silvio Novelli
Pomigliano
-
Rosario Majella
Campobasso
-
Gennaro Merolla
Paganese
-
Pietro De Riggi
Ercolano
-
Luigi Pepe
Fortitudo P. Vitulano
-
Silvio De Mari
Ischia
-
Nicola Di Criscio
Puteolana 1902 Internapoli
-
Nicola Di Criscio
Nola
-
Luigi Carosella
Val di Sangro
-
Emanuele Pochet
Arzanese
-
Giancarlo Zotti
Boys Caivanese
-
Massimiliano Palumbo
Boys Caivanese
-
Riccardo Castellano
Arzanese
-
Nino De Marchi
Viribus Unitis
-
Salvio Russo
Boys Caivanese
-
Alessio Ciccarelli
Turris
-
Raffaele Aliperta
Alba Durazzano
-
Alessandro Costa
Reggiana
-
Dino Di Julio
Rondinella
-
Mario Morelli
Campobasso
-
Paolo Tommei
Forte dei Marmi
-
Donato Amato
Agropoli
-
Raimondo Acampora
Ariano Irpino
-
Simone Delfino
Real Aversa
-
Salvatore Esposito
Real Aversa
-
Giovanni Masecchia
Paganese
-
Fabio Pepe
AS Terracina 1925
-
Pasquale Cinelli
Alba Durazzano
-
Massimo D´Angelo
Alba Durazzano
-
Leonardo Della Torre
ASD Gaeta
-
Carmine Caruso
Alba Durazzano
-
Domenico Altomonte
Internapoli FC
-
Vincenzo Amoroso
Colleferro Calcio
-
Fabrizio Busico
Real Al.Dra.
-
Benito Rea
Termoli
-
Benito Rea
Virtus Volla
-
Gianluigi Riccio
Quarto
-
Pasquale Riccio
Vico Equense
-
Luca Scarano
Vico Equense
-
Emilio Ursomanno
Quarto
-
Fabio Cante
Afragolese
-
Francesco Recano
Boys Caivanese
-
Raffaele Bove
Alba Durazzano
-
Luca Bocchino
Sambenedettese
-
Francesco Pignataro
Capua Futura
-
Pietro Tarantino
Akragas
-
Salvatore Orefice
Capri
-
Vincenzo Mirabile
Termoli
-
Giuseppe Mattiello
Venafro
-
Vincenzo Zaccaro
Termoli
-
Salvatore Perrella
Cassino
-
Raffaele Bove
Alba Durazzano
-
Alessio Befi
Alba Durazzano
-
Fabio Campana
Alba Durazzano
-
Guido Cuccari
Alba Durazzano
-
Pancrazio Di Caprio
Alba Durazzano
-
Alfonso Bovino
Battipagliese
-
Raffaele Cerbone
Venezia
-
Fabrizio Busico
Capua Futura
-
Antonio De Lucia
Pignataro
-
Piccinno
Tebor 2000
-
Salvatore Pisano
Tebor 2000
-
Pietro Capuccilli
Potenza
-
Marco Ucciero
Boys Caivanese
-
Luigi Dell´Aquila
Pignataro
-
Gennaro Monaco
Vis San Nicola
-
Gennaro Di Maio
Palazzolo
-
Domenico Catapano
Lavello
-
Gennaro Tessitore
ASD Gaeta
-
Giuseppe Izzo
Alba Durazzano
-
Gianluca Vitiello
Olympia Agnonese
-
Giovanni De Michele
Alba Sannio
-
Giuseppe Del Grande
Horatiana Venosa
-
Raffaele Bove
San Teodoro
-
Luigi Russo
Arzanese
-
Carmine Di Napoli
Viribus Unitis
-
Salvatore Di Maio
Vico Equense
-
Massimo Scarpa
Cecina
-
Pietro Pastore
Cavese
-
Valerio Gisonna
Savoia
-
Massimo Falcone
Vico Equense
-
Davide Bertaccini
Cesenatico
-
Gennaro Pirozzi
Giugliano
-
Ernesto Verolino
Sangiuseppese
-
Roberto Cortese
Pierantonio
-
Flavio Trombetta
Astrea
-
Carmine Mastroianni
Vis San Nicola
-
Cristian Matrundola
Sora
-
Andrea Salerno
Nardò
-
Claudio Miale
Cynthia
-
Bernardo Ferrara
ASD Bojano
-
Davide Pesce
Isola Liri
-
Matteo Patti
Santegidiese
-
Massimiliano Tucci
Pignataro
-
Gilberto Noletti
Grosseto
-
Matteo Siniscalco
Nola
-
Carmelo Avallone
Battipagliese
-
Luigi Agata
ASD Pianura
-
Gennaro Pirozzi
Giugliano
-
Giovanni Piemonte
Paganese
-
Giovanni Barletta
Puteolana
-
Nazzareno Sposito
Cicciano
-
Stefano Mastroianni
Aversa
-
Gianluca Pescatore
Turris
-
Giovanni Sannazzaro
Nola
-
Giovanni Sannazzaro
Turris
-
Giovanni Iodice
Turris
-
Roberto Genco
Puteolana
-
Francesco Chietti
Stasia
-
Giacomo Salomone
Real Irpinia
-
Nicola Leone
Stasia
-
Luca Stendardo
Pignataro
-
Sandro Luciano
Paganese
-
Gennaro Arcini
Pomigliano
-
Luca Trifone
Anagni
-
Mario Di Maio
Viribus Unitis
-
Osvaldo Ferullo
Turris
-
Angelo Zottoli
Milazzo
-
Angelo Zottoli
Ebolitana
-
Luca Pecora
Paganese
-
Pietro Fusco
Forcoli
-
Alfonso Camorani
Nardò
-
Giovanni Senese
Angri
-
Catello Mari
Cavese
-
De Liguori
Nocerina
-
Nicola Mancino
Ischia
-
Antonio Ruggiero
Puteolana
-
Carmine Passalacqua
Nardò
-
Ferdinando Signorelli
Cosenza
-
Girolamo Bizzarri
Siracusa
-
Antonio Di Matera
Bisceglie
-
Rosario Di Ruocco
Bisceglie
-
Vincenzo Cutolo
Savoia
-
Vincenzo Di Martino
Ariano Irpino
-
Gennaro Dentice
Boys Caivanese
-
Gabriele Di Gaetano
ASD Bojano
-
Fabrizio Forzelin
AS Terracina 1925
-
Marcello Ferrara
Crotone
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware