ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Serie A
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
La Liga
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
14 Assistenten
Assistenten
Liga Inglesa
Cole Palmer
20 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
12 Assistenten
Assistenten
La Liga
Artem Dovbyk
18 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+11 punten
9 Assistenten
Assistenten
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+11 punten
8 Assistenten
Assistenten
Brazil Serie A
Lima
2 Doelpunten gescoord
Red Bull Bragantino
+0 punten
2 Assistenten
Assistenten
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 656
teams
w
1 189 151
Spelers
z
63 435
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 420 167
Spellen
v
1 512 605
Wedstrijdverslagen
F
982 281
Foto's
G
1 119 042
Video's
t
23 339
Stadions
y
14 426
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
33
TV
17
Premier League
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
La Liga
Women Champions League
76'
D2
D36
De Graafschap
3
MVV
0
26/04 - 19:00
76'
D2
D36
Ajax
B
1
Roda
1
26/04 - 19:00
81'
D2
D36
SC Cambuur
3
FC Dordrecht
3
26/04 - 19:00
78'
D2
D36
VVV-Venlo
2
Den Bosch
2
26/04 - 19:00
79'
D2
D36
Willem II
1
FC Groningen
1
26/04 - 19:00
77'
D2
D36
TOP Oss
0
AZ Alkmaar
B
1
26/04 - 19:00
INT
D1
D31
VfL Bochum
2
TSG Hoffenheim
0
26/04 - 19:30
INT
SA
D34
Frosinone
2
Salernitana
0
26/04 - 19:45
38'
D1
D33
Real Sociedad
0
Real Madrid
1
26/04 - 20:00
39'
D1
D31
Montpellier
1
Nantes
1
26/04 - 20:00
5.60
4.98
1.57
PL
D35
West Ham
Liverpool
27/04 - 12:30
4.50
4.07
1.86
D1
D33
Las Palmas
Girona
27/04 - 13:00
2.16
3.35
4.00
SA
D34
Lecce
Monza
27/04 - 14:00
1.74
4.58
4.52
D1
D31
RB Leipzig
Borussia Dortmund
27/04 - 14:30
1.44
5.55
7.14
D1
D31
Bayern München
Eintracht Frankfurt
27/04 - 14:30
2.32
3.69
3.18
D1
D31
SC Freiburg
Wolfsburg
27/04 - 14:30
1.86
4.16
4.21
D1
D31
FC Augsburg
Werder Bremen
27/04 - 14:30
2.17
3.73
3.55
PL
D35
Fulham
Crystal Palace
27/04 - 15:00
1.56
5.03
5.75
PL
D35
Manchester United
Burnley
27/04 - 15:00
1.24
7.50
12.90
PL
D35
Newcastle
Sheffield United
27/04 - 15:00
2.01
4.03
3.69
PL
D35
Wolverhampton
Luton Town
27/04 - 15:00
2.70
3.35
2.65
D1
D33
Almería
Getafe
27/04 - 15:15
2.10
3.62
3.79
SA
D34
Juventus
Milan
27/04 - 17:00
1.45
5.09
7.15
D1
D34
Fenerbahçe
Besiktas
27/04 - 17:00
2.47
3.69
2.94
PL
D35
Everton
Brentford
27/04 - 17:30
2.74
3.21
2.95
D1
D33
Alavés
Celta de Vigo
27/04 - 17:30
1.79
4.32
4.50
D1
D31
Bayer Leverkusen
Stuttgart
27/04 - 17:30
8.80
5.05
1.28
WCL
SF
Chelsea
Vrouw
Barcelona
Vrouw
27/04 - 17:30
5.91
4.75
1.43
D1
D29
Al Khaleej
Al Nassr
27/04 - 19:00
1.69
4.01
5.74
SA
D34
Lazio
Hellas Verona
27/04 - 19:45
2.29
4.01
3.03
PL
D35
Aston Villa
Chelsea
27/04 - 20:00
2.01
3.75
3.96
D1
D33
Atlético de Madrid
Athletic Bilbao
27/04 - 20:00
1.36
5.64
9.55
D1
D31
Paris SG
Le Havre
27/04 - 20:00
INT
D1
D31
VfL Bochum
2
TSG Hoffenheim
0
26/04 - 19:30
38'
D1
D33
Real Sociedad
0
Real Madrid
1
26/04 - 20:00
5.60
4.98
1.57
PL
D35
West Ham
Liverpool
27/04 - 12:30
1.74
4.58
4.52
D1
D31
RB Leipzig
Borussia Dortmund
27/04 - 14:30
1.44
5.55
7.14
D1
D31
Bayern München
Eintracht Frankfurt
27/04 - 14:30
2.32
3.69
3.18
D1
D31
SC Freiburg
Wolfsburg
27/04 - 14:30
1.86
4.16
4.21
D1
D31
FC Augsburg
Werder Bremen
27/04 - 14:30
2.17
3.73
3.55
PL
D35
Fulham
Crystal Palace
27/04 - 15:00
1.56
5.03
5.75
PL
D35
Manchester United
Burnley
27/04 - 15:00
1.24
7.50
12.90
PL
D35
Newcastle
Sheffield United
27/04 - 15:00
2.01
4.03
3.69
PL
D35
Wolverhampton
Luton Town
27/04 - 15:00
2.10
3.62
3.79
SA
D34
Juventus
Milan
27/04 - 17:00
2.47
3.69
2.94
PL
D35
Everton
Brentford
27/04 - 17:30
1.79
4.32
4.50
D1
D31
Bayer Leverkusen
Stuttgart
27/04 - 17:30
2.29
4.01
3.03
PL
D35
Aston Villa
Chelsea
27/04 - 20:00
2.01
3.75
3.96
D1
D33
Atlético de Madrid
Athletic Bilbao
27/04 - 20:00
1.36
5.64
9.55
D1
D31
Paris SG
Le Havre
27/04 - 20:00
5.60
4.98
1.57
PL
D35
West Ham
Liverpool
27/04 - 12:30
2.17
3.73
3.55
PL
D35
Fulham
Crystal Palace
27/04 - 15:00
1.56
5.03
5.75
PL
D35
Manchester United
Burnley
27/04 - 15:00
1.24
7.50
12.90
PL
D35
Newcastle
Sheffield United
27/04 - 15:00
2.01
4.03
3.69
PL
D35
Wolverhampton
Luton Town
27/04 - 15:00
2.47
3.69
2.94
PL
D35
Everton
Brentford
27/04 - 17:30
2.29
4.01
3.03
PL
D35
Aston Villa
Chelsea
27/04 - 20:00
INT
D1
D31
VfL Bochum
2
TSG Hoffenheim
0
26/04 - 19:30
1.74
4.58
4.52
D1
D31
RB Leipzig
Borussia Dortmund
27/04 - 14:30
1.44
5.55
7.14
D1
D31
Bayern München
Eintracht Frankfurt
27/04 - 14:30
2.32
3.69
3.18
D1
D31
SC Freiburg
Wolfsburg
27/04 - 14:30
1.86
4.16
4.21
D1
D31
FC Augsburg
Werder Bremen
27/04 - 14:30
1.79
4.32
4.50
D1
D31
Bayer Leverkusen
Stuttgart
27/04 - 17:30
INT
SA
D34
Frosinone
2
Salernitana
0
26/04 - 19:45
2.16
3.35
4.00
SA
D34
Lecce
Monza
27/04 - 14:00
2.10
3.62
3.79
SA
D34
Juventus
Milan
27/04 - 17:00
1.69
4.01
5.74
SA
D34
Lazio
Hellas Verona
27/04 - 19:45
39'
D1
D31
Montpellier
1
Nantes
1
26/04 - 20:00
1.36
5.64
9.55
D1
D31
Paris SG
Le Havre
27/04 - 20:00
38'
D1
D33
Real Sociedad
0
Real Madrid
1
26/04 - 20:00
4.50
4.07
1.86
D1
D33
Las Palmas
Girona
27/04 - 13:00
2.70
3.35
2.65
D1
D33
Almería
Getafe
27/04 - 15:15
2.74
3.21
2.95
D1
D33
Alavés
Celta de Vigo
27/04 - 17:30
2.01
3.75
3.96
D1
D33
Atlético de Madrid
Athletic Bilbao
27/04 - 20:00
8.80
5.05
1.28
WCL
SF
Chelsea
Vrouw
Barcelona
Vrouw
27/04 - 17:30
FC Köln
Germany
m
Köln
m
gevestigd in 1948
A
menu
Overboekingen 2022/23
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
1979/1980
1978/1979
1977/1978
1976/1977
1975/1976
1974/1975
1973/1974
1972/1973
1971/1972
1970/1971
1969/1970
1968/1969
1967/1968
1966/1967
1965/1966
1964/1965
1963/1964
1962/1963
1961/1962
1960/1961
1959/1960
1958/1959
1957/1958
1956/1957
1955/1956
1954/1955
1953/1954
1952/1953
1951/1952
1950/1951
1949/1950
1948/1949
1947/1948
IN 140.87 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Jhon Córdoba
Mainz
17.00 M €
Lukas Podolski
Bayern München
10.00 M €
Sebastiaan Bornauw
Anderlecht
8.25 M €
Ondrej Duda
Hertha BSC
7.00 M €
Jorge Meré
Sporting Gijón
7.00 M €
Jannes Horn
Wolfsburg
7.00 M €
Sebastian Andersson
1. FC Union Berlin
6.50 M €
Ellyes Skhiri
Montpellier
6.00 M €
Anthony Modeste
TSG Hoffenheim
4.50 M €
Geromel
Vitória SC
4.50 M €
Birger Verstraete
Gent
4.00 M €
Simon Zoller
Kaiserslautern
3.50 M €
Louis Schaub
Rapid Wien
3.50 M €
Niklas Hauptmann
Dynamo Dresden
3.40 M €
Dimitris Limnios
PAOK
3.30 M €
Florian Kainz
Werder Bremen
3.00 M €
Miloš Jojić
Borussia Dortmund
3.00 M €
Simon Terodde
Stuttgart
3.00 M €
Vincent Koziello
Nice
3.00 M €
Christian Clemens
Mainz
2.75 M €
Julian Chabot
Sampdoria
2.50 M €
Leonardo Bittencourt
Hannover 96
2.50 M €
Anthony Ujah
Mainz
2.30 M €
Mato Jajalo
Siena
2.00 M €
Kingsley Ehizibue
Zwolle
2.00 M €
Luca Kilian
Mainz
2.00 M €
Kevin Vogt
FC Augsburg
1.80 M €
Rafael Czichos
Holstein Kiel
1.80 M €
Yuya Osako
TSV 1860 München
1.60 M €
Dominique Heintz
Kaiserslautern
1.50 M €
Sargis Adamyan
TSG Hoffenheim
1.50 M €
Filip Mladenović
BATE Borisov
1.50 M €
Marco Höger
Schalke 04
1.30 M €
Emmanuel Dennis
Club Brugge
1.20 M €
Marcel Risse
1. FSV Mainz 05
700 mil €
Nikola Soldo
NK Lokomotiva
500 mil €
Zoran Tosic
Man. United
500 mil €
Toluwalase Arokodare
FK Valmiera
500 mil €
Johannes Geis
Schalke 04
500 mil €
Bård Finne
Brann
300 mil €
Julian Chabot
Sampdoria
300 mil €
Kevin Wimmer
LASK Linz
250 mil €
Luca Kilian
Mainz
250 mil €
Mate Jajalo
Siena
250 mil €
Tomáš Kalas
Chelsea
200 mil €
Benno Schmitz
RB Leipzig
200 mil €
Jong Tae-Se
VfL Bochum
200 mil €
Deyverson
Belenenses
200 mil €
Daniel Royer
Hannover 96
120 mil €
Anthony Ujah
1. FSV Mainz 05
100 mil €
Kacper Przybylko
Arminia Bielefeld
50 mil €
Maxi Thiel
Wacker Burghausen
50 mil €
Slawomir Peszko
Parma
-
Simon Zoller
Kaiserslautern
-
Bruno Labbadia
Werder Bremen
-
Artjoms Rudnevs
Hamburger SV
-
Brady Scott
De Anza Force
-
Sehrou Guirassy
Auxerre
-
Ferdinand Swatosch
Austria Wien
-
Matthias Hamrol
SSV Reutlingen
-
Karl-Heinz Schnellinger
GFC Duren
-
Mergim Mavraj
Greuther Furth
-
Slawomir Peszko
Parma
-
Zeze
Madureira
-
Gerhard Welz
Bayern München
-
Ernst-Günter Habig
FC Viktoria Köln
-
Matthias Baranowski
RW Oberhausen
-
Philipp Hosiner
Rennes
-
Frederik Sørensen
Hellas Verona
-
Jupp Kapellmann
Alemannia Aachen
-
Thomas Parits
Austria Wien
-
Roger van Gool
Club Brugge
-
Konstantin Rausch
Darmstadt 98
-
Hans-Peter Lipka
RFC Liège
-
Georg Stollenwerk
GFC Duren
-
Herbert Hein
Hertha BSC
-
Dario Decoud
Racing Club
-
Thomas Bröker
Fortuna Düsseldorf
-
Dominic Maroh
1. FC Nürnberg
-
Matthias Lehmann
Eintracht Frankfurt
-
Fritz Herkenrath
Preussen Dellbruck
-
Coşkun Taş
Besiktas
-
Frans de Munck
Sittardia
-
Jürgen Mohr
Borussia Brand
-
Tobias Strobl
TSG 1899 Hoffenheim
-
Timo Achenbach
SpVgg Greuther Fürth
-
Germán Leguía
Elche
-
Mikael Ishak
Assyriska
-
Jürgen Glowacz
Werder Bremen
-
Ricardo-Horacio Neumann
Chacarita Jrs
-
Odise Roshi
Flamurtari
-
Janosch Dziwior
1. FC Nürnberg
-
Goran Vucevic
Barcelona
-
Sereno
FC Porto
-
Manfred Manglitz
MSV Duisburg
-
Miguel De Lima
Millonarios
-
Wilhelm Wrenger
Rot-Weiss Essen
-
Christopher Buchtmann
Fulham
-
Elkjær Larsen
Vanløse IF
-
Dusan Svento
Red Bull Salzburg
-
Helmut Benthaus
TSV 1860 München
-
Helmut Fendel
Cologne XI
-
Miodrag Petrovic
Servette
-
Kazuki Nagasawa
Yokohama Marinos
-
Pawel Olkowski
Górnik Zabrze
-
Josef Röhrig
VfL Köln
-
Peter Müller
KRC Mechelen
-
Reinhold Daschner
Bayern München
-
Patrick Helmes
VfL Wolfsburg
-
Daniel Halfar
TSV 1860 München
-
Maurice Exslager
MSV Duisburg
-
Ammar Jemal
Young Boys
-
Dirk Lehmann
Alemannia Aachen
-
Stefan Maierhofer
Red Bull Salzburg
-
Bruno Nascimento
Estoril Praia
-
Bart Carlier
VVV-Venlo
-
Manfred Röhrig
Rot-Weiss Essen
-
Bruno Nascimento
Estoril Praia
-
Hans-Peter Lipka
Borussia Brand
-
Román Golobart
Wigan Athletic
-
Günter Schlipper
RW Oberhausen
-
Neven Subotić
Borussia Dortmund
-
Wolfgang Rolff
SC Fortuna Köln
-
Manfred Röhrig
Rot-Weiss Essen
-
Bright Arrey-Mbi
Bayern München
-
Davie Selke
Hertha BSC
-
Leart Paqarada
FC St. Pauli
-
Fritz Breuer
FC Nürnberg
-
Sebastián Selke
Lüneburger SK
-
Klaus Hartenstein
Schalke 04
-
Georg Gawliczek
Schalke 04
-
Franz Wichelhaus
Bayer Leverkusen
-
Julian Chabot
Sampdoria
-
Günter Mühlenbock
Bonner FV
-
Eric Martel
Austria Wien
-
Hans Otto Hiestermann
FC Nürnberg
-
Michael Wollitz
Arminia Bielefeld
-
Rudi Müller
Wuppertaler SV
-
Rudi Müller
Wuppertaler SV
-
Bright Arrey-Mbi
Bayern München
-
Hans Faust
SG Wattenscheid 09
-
Philipp Pentke
TSG Hoffenheim
-
Linton Maina
Hannover 96
-
Kristian Pedersen
Birmingham City
-
Willi Bars
FC Köln
-
Franz Becker
FC Köln
-
Günter Jansen
Borussia M´gladbach
-
Fritz Breuer
FC Nürnberg
-
Herbert Dörner
Preussen Dellbruck
-
Gerhard Gawliczek
Schalke 04
-
Franz Becker
FC Viktoria Köln
-
Willi Bars
FC Köln
-
Willi Bars
FC Köln
-
Willi Bars
Blau-Weiß 1890 Berlin
-
Willi Weyer
VfL Köln
-
Günter Jansen
Borussia M´gladbach
-
Anton Schumacher
Cologne XI
-
Hannes Löhr
SF 05 Saarbrücken
-
Luca Waldschmidt
Wolfsburg
-
Ferdinand Swatosch
Ksg Vfl Koln/spvgg Koln-sulz
-
Ferdinand Swatosch
Ksg Vfl Koln/spvgg Koln-sulz
-
Jacob Christensen
Nordsjaelland
-
Rasmus Carstensen
Genk
-
Faride Alidou
Eintracht Frankfurt
-
Dominique Heintz
1. FC Union Berlin
-
Gunter Klemm
FSV Frankfurt
-
Fritz Breuer
FC Köln
-
Werner Meier
Arminia Bielefeld
-
Nikolas Nartey
FC Kobenhavn
-
Hans Schäfer
Cologne XI
-
Leo Wilden
Cologne XI
-
Karl-Heinz Ripkens
Cologne XI
-
Fritz Breuer
Cologne XI
-
Fritz Breuer
Cologne XI
-
Lasse Sobiech
FC St. Pauli
-
Dominick Drexler
Holstein Kiel
-
Jan-Christoph Bartels
Mainz
-
Matthias Bader
Karlsruher SC
-
Christian Breuer
Cologne XI
-
Karl-Heinz Schnellinger
Cologne XI
-
Ernst-Günter Habig
Cologne XI
-
Anton Schumacher
FC Köln
-
Claudio Pizarro
Werder Bremen
-
Florian Kringe
Borussia Dortmund
-
Matthias Hemmersbach
BC Efferen
-
Srdjan Cebinac
OFK Beograd
-
Fritz Ewert
Cologne XI
-
Fritz Pott
Cologne XI
-
Hans Sturm
Cologne XI
-
Georg Stollenwerk
Cologne XI
-
Heinz Hornig
Rot-Weiss Essen
-
Christian Müller
Cologne XI
-
Marius Wolf
Borussia Dortmund
-
Max Meyer
Crystal Palace
-
Dejan Ljubicic
Rapid Wien
-
Marvin Schwabe
Brondby IF
-
Aleksandr Rychkov
Lens
-
Mark Uth
Schalke 04
-
Dirk Schuster
Karlsruher SC
-
Stefan Kohn
Nice
-
Tomasz Zdebel
Lierse
-
Elvis Rexhbecaj
Wolfsburg
-
Ron-Robert Zieler
Hannover 96
-
Paul Mebus
VfL Benrath
-
Franz Krauthausen
SC Julich 1910
-
Anthony Modeste
Tianjin Quanjian
-
Noah Katterbach
Schalke 04
-
Julian Krahl
RB Leipzig
-
Kingsley Schindler
Holstein Kiel
-
Thomas Kessler
FC St. Pauli
-
Mark Uth
Schalke 04
-
Elvis Rexhbecaj
Wolfsburg
-
Toni Leistner
QPR
-
Carsten Jancker
Rapid Wien
-
Markus Kreuz
Hannover 96
-
Sebastian Schindzielorz
VfL Bochum
-
Albert Streit
Wolfsburg
-
Giovanni Federico
VfL Bochum
-
Matthias Scherz
St. Pauli
-
Marius Ebbers
MSV Duisburg
-
Joshua Kennedy
Stuttgarter Kickers
-
Bernt Haas
Bastia
-
Ricardo Cabanas
Grasshoppers
-
Markus Dworrak
Greuther Fürth
-
Markus Dworrak
Mainz
-
Fabio Luciano
Fenerbahçe
-
Jörg Heinrich
Borussia Dortmund
-
Oliver Schröder
Hertha Berlin
-
Kostas Konstantinidis
Hannover 96
-
Pascal Ojigwe
Kaiserslautern
-
Thomas Broich
Borussia M’gladbach
-
Alexander Bade
Hamburg
-
Stefan Wessels
Bayern München
-
Dirk Lottner
Bayer Leverkusen
-
Moses Sichone
Nchanga Rangers
-
Mustafa Dogan
Fenerbahçe
-
Christian Springer
St. Pauli
-
Andrew Sinkala
Bayern München
-
Florian Kringe
Borussia Dortmund
-
Ümit Özat
Fenerbahçe
-
Akin Serhat
Anderlecht
-
Klaus Fischer
Schalke 04
-
Dieter Mueller
Kickers Offenbach
-
Rudi Kargus
Fortuna Düsseldorf
-
Benny Wendt
IFK Norrköping
-
Tony Woodcock
Nottingham Forest
-
Tony Woodcock
Arsenal
-
Pierre Littbarski
RCF Paris
-
Thomas Allofs
Kaiserslautern
-
Jürgen Kohler
Waldhof
-
Ion Vladoiu
Steaua
-
Bernd Schuster
FC Augsburg
-
Herbert Zimmermann
Bayern München
-
Rainer Bonhof
Valencia
-
Henrik Andersen
Anderlecht
-
Flick
Bayern München
-
Morten Olsen
Anderlecht
-
Anthony Lurling
NAC Breda
-
Patrick Helmes
Sportfreunde
-
Youssef Mokhtari
E. Cottbus
-
Benschneider
Arminia Bielefeld
-
Attila Tököli
Ferencváros
-
Markus Kurth
FC Nürnberg
-
Ivica Grlic
Fortuna Köln
-
Helmut Rahn
Rot-Weiss Essen
-
Bruno Labbadia
Bayern München
-
Jens Keller
Stuttgart
-
Faryd Móndragon
Galatasaray
-
Sergiu Radu
Stuttgart
-
Derek Boateng
Beitar Jerusalem
-
Maniche
Atlético Madrid
-
Sebastian Freis
Karlsruher SC
-
Schorch
Real Madrid
-
Miro Varvodic
Hajduk Split
-
Simon Terodde
Fortuna Düsseldorf
-
Boris Živković
Stuttgart
-
Bilica
Grêmio
-
Christian Lell
Bayern München
-
Markus Feulner
Bayern München
-
Petit
Benfica
-
Daniel Brosinski
Karlsruher SC
-
Youssef Mohamad
Freiburg
-
Maynor Suazo
Antalyaspor
-
Roda Antar
Freiburg
-
Kevin McKenna
E. Cottbus
-
Tobias Nickenig
Sportfreunde
-
Michael Niedrig
Holstein Kiel
-
Vucicevic
TSV 1860 München
-
Wilfried Sanou
Freiburg
-
Womé
Werder Bremen
-
Miso Brecko
Hamburg
-
Manasseh Ishiaku
MSV Duisburg
-
Vassilios Tsiartas
AEK Athens
-
Vladen Grujic
Borac
-
Christian Rahn
Hamburg
-
Miroslav Baranek
Sparta Praha
-
Rigobert Song
West Ham
-
Laslandes
Sunderland
-
Fabrice Ehret
FC Aarau
-
Tomasz Klos
Kaiserslautern
-
Dimitrios Grammozis
Kaiserslautern
-
Christian Timm
Borussia Dortmund
-
Guié-Mien
Freiburg
-
Alpay
Urawa Reds
-
Francis Kioyo
Greuther Fürth
-
Björn Schlicke
Hamburg
-
Patrick Weiser
Wolfsburg
-
Vladan Grujic
FK BSK Banja Luka
-
Marco Streller
Stuttgart
-
Markus Münch
Bayern München
-
Imre Szabics
Stuttgart
-
Pekka Lagerblom
Werder Bremen
-
Sunday Oliseh
Reggiana
-
Tomasz Zdebel
Rot-Weiss Essen
-
Peter Madsen
VfL Bochum
-
Hanno Balitsch
Waldhof
-
Evanilson
Atlético-MG
-
Gambino
Borussia Dortmund
-
Andreas Menger
Greuther Fürth
-
Andrezinho
Vitória SC
-
Sascha Riether
VfL Wolfsburg
-
Andriy Voronin
Mainz
-
Andrzej Kobylański
Siarka Tarnobrzeg
-
Christian Dollberg
PAOK
-
Michael Rensing
Bayern München
-
Wilfried Sanou
Urawa Reds
-
Anders Giske
1. FC Nürnberg
-
Uwe Fuchs
Fortuna Düsseldorf
-
Christian Eichner
TSG Hoffenheim
-
Rudolf Wabra
FC Locarno
-
Slawomir Peszko
Lech Poznań
-
Andre Trulsen
St. Pauli
-
Karsten Hutwelker
VfL Bochum
-
Claus-Dieter Wollitz
KFC Uerdingen 05
-
Reinhard Stumpf
Galatasaray
-
Uwe Scherr
Schalke 04
-
Thomas Kroth
Kickers Offenbach
-
Frank Greiner
FC Nürnberg
-
Bodo Schmidt
Borussia Dortmund
-
Zlatko Cajkovski
Partizan
-
Christer Fursth
Helsingborg
-
Martin Braun
Freiburg
-
Holger Gaißmayer
RW Oberhausen
-
Jörg Reeb
Bayer Leverkusen
-
Dieter Paucken
FV Engers 07
-
Peter Ehmke
VfL Bochum
-
Ronny Teuber
Greuther Fürth
-
Armin Görtz
KSV Waregem
-
Volker Diergardt
Rot-Weiss Essen
-
Axel Britz
FSV Salmrohr
-
Axel Britz
Fortuna Köln
-
Andreas Keim
FC 08 Homburg
-
Hans-Georg Dreßen
B.M´gladbach
-
Ralph Hasenhüttl
Lierse
-
Karlheinz Geils
Arminia Bielefeld
-
David Pizanti
M. Netanya
-
Norbert Dickel
Sportfreunde Siegen
-
Andrzej Rudy
Brøndby
-
Andrzej Rudy
Katowice
-
Sebastian Helbig
FC Energie Cottbus
-
Franz Brungs
Cologne XI
-
Roger Magnusson
Åtvidabergs FF
-
Henri Fuchs
Hansa Rostock
-
Stephan Paßlack
KFC Uerdingen 05
-
Janosch Dziwior
FC Gütersloh
-
Karsten Baumann
VfB Oldenburg
-
Michael Kostner
FC 08 Homburg
-
René Tretschok
Borussia Dortmund
-
Markus Bahr
Karlsruher SC
-
Mirko Stark
KFC Uerdingen 05
-
René Botteron
FC Zürich
-
Michael Kraft
Bakirköyspor
-
Flemming Povlsen
Real Madrid
-
Falko Götz
Bayer Leverkusen
-
Uwe Rahn
B.M´gladbach
-
Ralf Hauptmann
Dynamo Dresden
-
Kulaksızoğlu
FC Basel
-
Marc Zellweger
St. Gallen
-
Paul Steiner
MSV Duisburg
-
Mathias Hönerbach
Bayer Leverkusen
-
Frank Ordenewitz
Werder Bremen
-
Rico Steinmann
Chemnitzer FC
-
Novaković
Litex Lovech
-
André Oliveira
Santos
-
Uwe Bein
Kickers Offenbach
-
Tiago Cavalcanti
América-RN
-
Toni Polster
Rayo Vallecano
-
Klaus Allofs
Fortuna Düsseldorf
-
van Emmerick
Go Ahead Eagles
-
Filip Sebo
Inter
-
Darko Pivaljević
Royal Antwerp
-
Markus Happe
Schalke 04
-
Ivan Vukomanovic
Bordeaux
-
Marius Johnsen
Start
-
Luciano Emilio
Rio Branco-SP
-
Beiersdorfer
Werder Bremen
-
Dorinel Munteanu
Cercle Brugge
-
Khodadad Azizi
Persepolis FC
-
Kim Christofte
Brondby
-
Dziekanowski
Alemannia Aachen
-
Dennis Grassow
Bayern München
-
Tomoaki Makino
Sanfrecce Hiroshima
-
Kostas Giannoulis
Iraklis
-
Alexandru Ionita
Rapid Bucuresti
-
Ole Sörensen
KB
-
Milutin Soskic
Partizan
-
Michael Rösele
FC Augsburg
-
Martin Lanig
Stuttgart
-
Sacha Rychkov
Lens
-
Adrian Spyrka
Stuttgarter Kickers
-
Alassane Ouedraogo
Charleroi
-
Timo Achenbach
VfB Lübeck
-
Herbert Neumann
Bologna
-
Yasuhiko Okudera
JEF United
-
Marco Reich
Kaiserslautern
-
Karl-Heinz Schnellinger
Cologne XI
-
Bjarne Goldbaek
Tennis Berlin
-
Mariano Trípodi
Boca Juniors
-
Spasoje Bulajic
NK Maribor
-
Georgi Donkov
VfL Bochum
-
Wolfgang Rolff
Karlsruher SC
-
Michael van de Korput
Feyenoord
-
Roger Nilsen
Viking
-
Miro Varvodic
Hajduk Split
-
UIT 136.47 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Lukas Podolski
Arsenal
15.00 M €
Jhon Córdoba
Hertha BSC
15.00 M €
Seb Bornauw
Wolfsburg
13.50 M €
Yannick Gerhardt
Wolfsburg
13.00 M €
Lukas Podolski
Bayern München
10.00 M €
Ismail Jakobs
Monaco
6.50 M €
Kevin Wimmer
Tottenham
6.00 M €
Leo Bittencourt
TSG Hoffenheim
6.00 M €
Anthony Modeste
Borussia Dortmund
5.10 M €
Salih Ozcan
Borussia Dortmund
5.00 M €
Anthony Ujah
Werder Bremen
4.50 M €
Yuya Osako
Werder Bremen
4.50 M €
Dominique Heintz
SC Freiburg
3.00 M €
Kevin Vogt
TSG Hoffenheim
3.00 M €
Christian Clemens
Schalke 04
2.80 M €
Ondrej Duda
Hellas Verona
2.70 M €
Lukas Klunter
Hertha BSC
2.00 M €
Milos Jojic
Basaksehir
2.00 M €
Birger Verstraete
Royal Antwerp
2.00 M €
Mërgim Mavraj
Hamburger SV
1.80 M €
Yann Bisseck
AGF Aarhus
1.72 M €
Kingsley Ehizibue
Udinese
1.50 M €
Geromel
Mallorca
1.50 M €
Darko Pivaljević
Charleroi
1.50 M €
Konstantin Rausch
Dynamo Moskva
1.50 M €
Filip Mladenović
Standard Liège
1.20 M €
Jorge Meré
América
900 mil €
Bård Finne
1. FC Heidenheim 1846
600 mil €
Matthias Bader
Darmstadt 98
450 mil €
Birk Risa
Odd
350 mil €
Tim Handwerker
FC Nürnberg
300 mil €
Simon Zoller
VfL Bochum
300 mil €
Geromel
Grêmio
300 mil €
Maxi Thiel
1. FC Union Berlin
250 mil €
Marcel Hartel
1. FC Union Berlin
250 mil €
Tomoaki Makino
Urawa Reds
200 mil €
Jannes Horn
Hannover 96
100 mil €
Kacper Przybylko
Greuther Furth
100 mil €
Simon Terodde
FC Union
50 mil €
Ferdinand Swatosch
Mulhouse
-
Norbert Schmitz
Tennis Berlin
-
Karl Heinz Pape
FC Viktoria Köln
-
Lothar Pufahl
RW Oberhausen
-
Evangelos Nessos
Ethnikos Achnas
-
Hans Schäfer
Cologne XI
-
Andrezinho
Anápolis
-
Sebastian Spinrath
FC Viktoria Köln
-
Christian Breuer
Cologne XI
-
Ernst-Günter Habig
Cologne XI
-
Georg Stollenwerk
Cologne XI
-
Wilhelm Wrenger
Cologne XI
-
Slawomir Peszko
Parma
-
Peter Muller
FC 08 Homburg
-
Kazuki Nagasawa
Urawa Reds
-
Bruno Nascimento
Tondela
-
Mišo Brečko
FC Nürnberg
-
Georg Tripp
Kickers Offenbach
-
Sven Engelke
TuS Erndtebrück
-
Fritz Breuer
Cologne XI
-
Vojno Jesic
Rot-Weiss Essen
-
Fritz Breuer
Cologne XI
-
Slawomir Peszko
Lechia Gdansk
-
Karl-Heinz Ripkens
Cologne XI
-
Leo Wilden
Cologne XI
-
Edhem Sljivo
RFC Liège
-
Karl-Heinz Schnellinger
Cologne XI
-
Dušan Švento
Slavia Praha
-
Bruno Nascimento
Omonia
-
Daniel Mesenhöler
1. FC Union Berlin
-
Kurt Kowalski
Bayer Leverkusen
-
Szymon Walczak
Nest-Sotra
-
Baris Sarikaya
Tuzlaspor
-
Anton Regh
SC Fortuna Köln
-
Leon Binder
Rot-Weiss Essen
-
Aaron Eichhorn
SC Fortuna Köln
-
Tim Handwerker
FC Groningen
-
Anthony Modeste
Tianjin Quanjian
-
Jannik Bruhns
SC Fortuna Köln
-
Marco Ban
Bonner SC
-
Christian Breuer
Alemannia Aachen
-
Michael Schüler
TuS Koblenz
-
Matthias Hemmersbach
Bayer Leverkusen
-
Hans-Jürgen Lex
FC Viktoria Köln
-
Carl-Heinz Rühl
Daring Club de Molenbeek
-
Maurice Exslager
1. FC Magdeburg
-
Leon Neldner
VfB Oldenburg
-
Hans Sturm
Cologne XI
-
Stefan Thelen
Goslarer SC 08
-
Yassine Berzougui
Fortuna Düsseldorf
-
Fritz Pott
Cologne XI
-
Andreas Akbari
FC Viktoria Köln
-
Günter Mabanza
SF Siegen
-
Christian Muscalu
Jiul
-
Fritz Ewert
Cologne XI
-
Wolfgang John
Blau-Weiß 1890 Berlin
-
Tobias Lippold
SC Düsseldorf-West
-
Hans Sturm
Cologne XI
-
Werner Biskup
RFC Liège
-
Hans-Georg Dreßen
Borussia M’gladbach
-
Hans-Peter Lipka
Borussia Brand
-
Hans-Peter Lipka
RFC Liège
-
Reinhold Yabo
Karlsruher SC
-
Marc Zellweger
St. Gallen
-
Kacper Przybylko
Arminia Bielefeld
-
Berkan Karadeniz
Gaziantepspor
-
Tobias Strobl
TSG 1899 Hoffenheim
-
Anton Schumacher
FC Viktoria Köln
-
Manfred Manglitz
Mülheim
-
Ferdinand Rohde
Lüdenscheid
-
Josef Bläser
Alemannia Aachen
-
Helmut Benthaus
FC Basel
-
Franz Brungs
Cologne XI
-
Helmut Fendel
Cologne XI
-
Helmut Fendel
Borussia M’gladbach
-
Peter Ehmke
KRC Mechelen
-
Dieter Schwabe
Bonner SC
-
Ernst-Günter Habig
FC Viktoria Köln
-
Hans Schäfer
Cologne XI
-
Mark Zeh
SC Pfullendorf
-
Armin Görgens
SC Fortuna Köln
-
Uwe Haas
Arminia Bielefeld
-
Detlef Dezelak
Rot-Weiss Essen
-
Heinrich Kerscher
Wattenscheid
-
Jürgen Willkomm
Wattenscheid
-
Manasseh Ishiaku
Eendracht Aalst
-
Matthias Hamrol
Korona Kielce
-
Michael Rensing
Bayer Leverkusen
-
Ludwig Bründl
Stuttgarter Kickers
-
Hans Jäcker
Eintracht Braunschweig
-
Rudi Müller
Wuppertaler SV
-
Bart Carlier
FK Pirmasens
-
Claus-Dieter Wollitz
TuS Lingen
-
Matthias Brücken
1. FC Magdeburg
-
Ricardo Cabanas
Grasshoppers
-
Adam Cichon
SC Fortuna Köln
-
Berkan Algan
Bursaspor
-
Michael Griehsbach
Rot-Weiss Essen
-
Mato Jajalo
HNK Rijeka
-
Adil Chihi
Fulham
-
Bruno Nascimento
Estoril Praia
-
Matthias Baranowski
FC 08 Homburg
-
Maxi Thiel
1. FC Union Berlin
-
Sascha Bigalke
SpVgg Unterhaching
-
Fatih Sanli
Bergisch Gladbach 09
-
Roger van Gool
Coventry City
-
Karl-Heinz Ripkens
Standard Liège
-
Geromel
Grêmio
-
Gerd Strack
FC Basel
-
Zeze
Portuguesa
-
Román Golobart
FC Erzgebirge Aue
-
Bruno Labbadia
Werder Bremen
-
Adam Matuszczyk
Eintracht Braunschweig
-
Thomas Bröker
MSV Duisburg
-
Marco Ban
SC Fortuna Köln
-
Koray Kacinoglu
Altinordu
-
Detlev Lauscher
FC Basel
-
Hans Pfeiffer
Cologne XI
-
Geromel
Mallorca
-
Jürgen Mohr
Hertha BSC
-
Bernhard Hermes
Wuppertaler SV
-
Milivoje Novakovič
Shimizu S-Pulse
-
Christopher Schorch
VfL Bochum
-
Christian Eichner
MSV Duisburg
-
Mato Jajalo
FK Sarajevo
-
Dino Bisanovic
FK Sarajevo
-
Ajdin Mehinovic
Malchower SV
-
Stefan Maierhofer
Millwall
-
Udo Henn
Wuppertaler SV
-
Günter Schlipper
Schalke 04
-
Matt Dunn
OFK Beograd
-
Winfried Berkemeier
Tennis Berlin
-
Maurice Exslager
Darmstadt 98
-
Daniel Halfar
Kaiserslautern
-
Tomasz Zdebel
Lierse
-
Miodrag Petrovic
Westfalia Herne
-
Ondrej Duda
Hellas Verona
-
Marvin Obuz
Holstein Kiel
-
Günter Mühlenbock
Cologne XI
-
Herbert Dörner
Cologne XI
-
Jannes Horn
VfL Bochum
-
Niklas Hauptmann
Dynamo Dresden
-
Mikael Ishak
Parma
-
Ben Dennerlein
FC Viktoria Köln
-
Josia-Levi Walther
FC Viktoria Köln
-
Lennox Kern
MSV Duisburg
-
Bilal-Badr Ksiouar
Bonner SC
-
Tuncay Nadaroglu
Bursaspor
-
Robin Hömig
SF Baumberg
-
Philipp Wydra
Rapid Wien
-
Fritz Breuer
FC Nürnberg
-
Sebastián Selke
KFC Uerdingen 05
-
Reinhard Schmitz
SG Union Solingen
-
Hans Otto Hiestermann
Wurzburger FV
-
Hans Faber
Freiburger FC
-
Edward Sarpei
Vorwärts Steyr
-
Julian Roloff
Cavalry FC
-
Paul Scheermann
RW Oberhausen
-
Karlheinz Hähnchen
1. FC Saarbrücken
-
Vincent Mennie
Dundee FC
-
Robert Schmitz
BVL 08 Remscheid
-
Manfred Lefkes
SG Union Solingen
-
Hans-Werner Reif
SG Union Solingen
-
Rudi Müller
Rot-Weiss Essen
-
Ferenc Schmidt
Luttringhausen
-
Karlheinz Volz
FSV Frankfurt
-
Wolfgang Riemann
SV Eintracht Trier 05
-
Barbara Legrand
FFC Brauweiler Pulheim
-
Miriam Marx
FFC Brauweiler Pulheim
-
Günter Schäfer
VfL Osnabrück
-
Gerhard Welz
Preussen Munster
-
Daniel Fiege
FV Engers 07
-
Tomás Ostrak
St. Louis City SC
-
Marvin Oberhoff
DSC 99 Dusseldorf
-
Gerhard Ihns
Hamburger SV
-
Dietmar Jost
TSV Marl-Hüls
-
Günter Jansen
Borussia M´gladbach
-
Günter Jansen
Borussia M´gladbach
-
Willi Minich
Borussia M´gladbach
-
Benno Hartmann
Bayer Leverkusen
-
Josef Deutsch
Eintracht Braunschweig
-
Bernhard Schwier
Preussen Dellbruck
-
Paul Ewe
ETB Schwarz-Weiß Essen
-
Franz Alexius
Rheydter SV
-
Günter Schemmerling
Preussen Dellbruck
-
Jakob Wimmer
Fortuna Düsseldorf
-
Werner Meier
1. FC Saarbrücken
-
Anton Schütz
Rheydter SV
-
Walter Nußbaum
Bayer Leverkusen
-
Willi Nagelschmidt
Fortuna Düsseldorf
-
Walter Butscheidt
Preussen Dellbruck
-
Willi Gierlich
Hannover 96
-
Gerhard Ihns
VfB Oldenburg
-
Maximilian Vollmer
Wuppertaler SV
-
Luis Mankartz
Fortuna Düsseldorf
-
Yannic Intven
TuRU Dusseldorf
-
Tim Lemperle
SpVgg Greuther Fürth
-
Ferdinand Swatosch
Ksg Vfl Koln/spvgg Koln-sulz
-
Ellyes Skhiri
Eintracht Frankfurt
-
Ferdinand Swatosch
Ksg Vfl Koln/spvgg Koln-sulz
-
Kingsley Schindler
Samsunspor
-
Marvin Obuz
Rot-Weiss Essen
-
Joshua Schwirten
Erzgebirge Aue
-
Maximilian Schmid
Roda
-
João Queirós
Sporting
-
Nikola Soldo
Kaiserslautern
-
Kristian Pedersen
Swansea City
-
Fritz Breuer
FC Nürnberg
-
Timo Horn
Red Bull Salzburg
-
Mathias Olesen
Yverdon
-
Paul Lehmann
Freiburger FC
-
Paweł Olkowski
Bolton Wanderers
-
Daniel Nesseler
Wuppertaler SV
-
Johannes Geis
FC Nürnberg
-
João Queirós
Willem II
-
Erdinc Karakas
Caykur Rizespor
-
Frederik Sorensen
Young Boys
-
Salih Ozcan
Holstein Kiel
-
Yann Bisseck
Roda
-
Anthony Modeste
Tianjin Tianhai
-
Herbert Finken
Heracles Almelo
-
Louis Schaub
Hamburger SV
-
Darko Churlinov
Stuttgart
-
Lasse Sobiech
RE Mouscron
-
Vincent Koziello
Paris FC
-
Dion Wendel
Bergisch Gladbach 09
-
Otto Neteler
Cologne XI
-
Michael Klauß
Stuttgarter Kickers
-
Gunter Klemm
Cologne XI
-
Paul Maurer
Union Fürstenwalde
-
Lucas Schmidt
TV Herkenrath
-
Leander Siemann
Berliner AK 07
-
Claudio Pizarro
Werder Bremen
-
Anas Ouahim
VfL Osnabrück
-
Filip Kusic
Erzgebirge Aue
-
Heinz Goffart
Eintracht Braunschweig
-
Dominic Maroh
KFC Uerdingen 05
-
Heinz Hornig
Daring Club de Molenbeek
-
Hans Sturm
FC Viktoria Köln
-
Christian Müller
Cologne XI
-
Franz Krauthausen
RW Oberhausen
-
Michael Hasemann
TV Herkenrath
-
Jürgen Jendrossek
NEC
-
Sehrou Guirassy
Amiens
-
Yann Bisseck
Holstein Kiel
-
Aleksandr Rychkov
FC Basel
-
Herbert Bönnen
NEC
-
Miro Kovacic
GOSK Gabela
-
Gero Bisanz
FC Viktoria Köln
-
Nikolas Nartey
Stuttgart
-
Birger Verstraete
Royal Antwerp
-
Dominick Drexler
Schalke 04
-
Marcel Risse
FC Viktoria Köln
-
Julian Krahl
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Rainer Gebauer
Eupen
-
Dimitris Limnios
FC Twente
-
Marco Hoger
SV Waldhof Mannheim 07
-
Vincent Koziello
Oostende
-
Max Meyer
Fenerbahçe
-
Florian Zorn
Fortuna Düsseldorf
-
Herbert Mühlenberg
Bayer Leverkusen
-
Andreas Bergmann
Wuppertaler SV
-
Louis Schaub
Hannover 96
-
Jae-Hwan Hwang
Ulsan Hyundai
-
Dominique Ndjeng
RW Ahlen
-
Karl-Heinz Struth
SC Fortuna Köln
-
Rafael Czichos
Chicago Fire
-
Antonio Ananiev
VfB Leipzig (1991)
-
Lasse Sobiech
Darmstadt 98
-
Vanessa Zilligen
SG 99 Andernach
-
Niklas Hauptmann
Holstein Kiel
-
Yann Bisseck
Vitória SC
-
Vincent Koziello
Nacional
-
Kingsley Schindler
Hannover 96
-
Marcel Risse
FC Viktoria Köln
-
Gabriel Boakye
1. FC Lok Leipzig
-
Rolf Birkhölzer
Hessen Kassel
-
Lasse Sobiech
FC Zürich
-
Louis Schaub
Luzern
-
Roman Prokoph
SC Fortuna Köln
-
Lucia Ondrusova
Sparta Praha
-
Dennis Dahmen
SC Fortuna Köln
-
Jean Ghafourian
Siegburger SV 04
-
Brady Scott
Nashville SC
-
Ferhat Kiskanc
Rot-Weiss Essen
-
Frederik Sorensen
Pescara
-
Anthony Modeste
Saint-Étienne
-
Stefan Kohn
Nice
-
Georg Stollenwerk
Cologne XI
-
Markus Kurth
MSV Duisburg
-
Jann Jensen
Wolfsburg
-
Toni Polster
B.M´gladbach
-
Flemming Povlsen
PSV
-
Bruno Labbadia
Werder Bremen
-
Bernd Schuster
Barcelona
-
Ion Vlădoiu
Dinamo Bucureşti
-
Jürgen Kohler
Bayern München
-
Thomas Häßler
Juventus
-
Klaus Allofs
Marseille
-
van Emmerick
NEC
-
Uwe Bein
Hamburg
-
Dorinel Munteanu
Wolfsburg
-
Beiersdorfer
Reggiana
-
Luciano Emilio
Alemannia Aachen
-
Jürgen Heinrichs
1. FC Kleve
-
Markus Happe
Kickers Offenbach
-
Darko Pivaljević
Rad Belgrade
-
Filip Sebo
Inter Bratislava
-
Illgner
Real Madrid
-
Marcel Ndjeng
Fortuna Düsseldorf
-
Jupp Kappellmann
Bayern München
-
Rainer Bonhof
Hertha Berlin
-
Leo Wilden
Bayer Leverkusen
-
Fahrudin Jusufi
Eintracht Frankfurt
-
Schnellinger
Mantova
-
Helmut Rahn
Twente
-
Denis Epstein
Rot-Weiss Essen
-
Ivica Grlic
Alemannia Aachen
-
Klaus Fischer
VfL Bochum
-
Heinz Flohe
TSV 1860 München
-
Stefan Engels
Fortuna Köln
-
Thomas Allofs
Strasbourg
-
Pierre Littbarski
RCF Paris
-
Harald Schumacher
Schalke 04
-
Tony Woodcock
Arsenal
-
Benny Wendt
Tennis Berlin
-
Dieter Mueller
Stuttgart
-
Harald Konopka
Borussia Dortmund
-
Falko Götz
Galatasaray
-
Uwe Rahn
Hertha Berlin
-
Michael Lejan
Wuppertaler
-
Dennis Grassow
SpVgg Unterhaching
-
Thomas Bröker
Dynamo Dresden
-
Anders Giske
Brann
-
Marius Johnsen
Lillestrom
-
Dominique Ndjeng
RW Ahlen
-
Dziekanowski
Polonia Warszawa
-
Enis Alushi
Wehen Wiesbaden
-
René Tretschok
Hertha Berlin
-
Cobi Jones
Coventry City
-
Olaf Janßen
Eintracht Frankfurt
-
Thomas Kessler
St. Pauli
-
Sebastian Zielinsky
FC Ingolstadt
-
Michael Rösele
RW Ahlen
-
Maniche
Sporting
-
Lukas Nottbeck
Koblenz
-
Fitim Kaçiku
Roda
-
Ole Sörensen
PSV
-
Alassane Ouedraogo
RW Oberhausen
-
Timo Achenbach
Greuther Fürth
-
Herbert Neumann
Udinese
-
Khodadad Azizi
SJ Earthquakes
-
André Oliveira
Náutico
-
Rico Steinmann
Twente
-
Mathias Hönerbach
Saarbrücken
-
Gerry Ehrmann
Kaiserslautern
-
Aleksandar Mitreski
FC Nürnberg
-
Ralf Hauptmann
Chemnitzer FC
-
Herbert Neumann
Olympiacos
-
Yasuhiko Okudera
Hertha Berlin
-
Michael van de Korput
Ekeren
-
Wolfgang Rolff
Fortuna Köln
-
Preben Elkjaer-Larsen
Lokeren
-
Georgi Donkov
Xamax
-
Spasoje Bulajic
Mainz
-
Bjarne Goldbaek
København
-
Karl-Heinz Schnellinger
Cologne XI
-
Marco Reich
Werder Bremen
-
Sacha Rychkov
FC Basel
-
Fabio Luciano
Flamengo
-
Markus Münch
Genoa
-
Vladan Grujic
Alania
-
Markus Feulner
Mainz
-
Christian Lell
Bayern München
-
Bilica
Istres
-
Carsten Jancker
Bayern München
-
Carsten Jancker
Rapid Vienna
-
Michael Gardawski
Carl Zeiss Jena
-
Horst Heldt
TSV 1860 München
-
Imre Szabics
Mainz
-
Pablo Thiam
Stuttgart
-
Patrick Weiser
Rennes
-
Evanilson
Atlético-PR
-
Peter Madsen
Brøndby
-
Peter Madsen
Southampton
-
Tomasz Zdebel
Lierse
-
Sunday Oliseh
Ajax
-
Odise Roshi
FSV Frankfurt
-
Marvin Matip
Karlsruher SC
-
Wilfried Sanou
Urawa Reds
-
Tobias Nickenig
FC Vaduz
-
Simon Zoller
Kaiserslautern
-
Gambino
Koblenz
-
Kulaksizoglu
Young Boys
-
Trípodi
San Martín
-
Bernt Haas
St. Gallen
-
Pekka Lagerblom
Aachen
-
Stefan Wessels
Everton
-
Roda Antar
Shandong Luneng
-
Moritz Hartmann
FC Ingolstadt
-
Dieter Paucken
Koblenz
-
Vucicevic
Hapoel Tel Aviv
-
Albert Alex
TSG Hoffenheim
-
Mike Wunderlich
Rot-Weiss Essen
-
Derek Boateng
Getafe
-
Thomas Broich
FC Nürnberg
-
Sergiu Radu
E. Cottbus
-
Carsten Keuler
SG Wattenscheid 09
-
Björn Schlicke
MSV Duisburg
-
Christian Rahn
Hansa Rostock
-
Marius Ebbers
Alemannia Aachen
-
Giovanni Federico
Karlsruher SC
-
Albert Streit
Eintracht Frankfurt
-
Michael Niedrig
Holstein Kiel
-
Schindzielorz
Start
-
Jörg Heinrich
Ludwigsburg
-
Oliver Schröder
Hertha Berlin
-
Andrew Sinkala
Paderborn 07
-
Andriy Voronin
Bayer Leverkusen
-
Joshua Kennedy
Dynamo Dresden
-
Tobias Nickenig
Sportfreunde
-
Lukas Sinkiewicz
Bayer Leverkusen
-
Benschneider
FC Augsburg
-
Anthony Lurling
RKC Waalwijk
-
Markus Dworrak
Mainz
-
Markus Dworrak
Mainz
-
Markus Dworrak
Greuther Fürth
-
Kevin Schöneberg
Hansa Rostock
-
Alexander Voigt
Roda
-
Mustafa Dogan
Besiktas
-
Jens Keller
Eintracht Frankfurt
-
Andreas Menger
MSV Duisburg
-
Francis Kioyo
TSV 1860 München
-
Guié-Mien
FC Sachsen
-
Dimitrios Grammozis
Rot-Weiss Essen
-
Tomasz Klos
Wisla Kraków
-
Tomasz Klos
Wisla Kraków
-
Miroslav Baranek
Sparta Praha
-
Markus Kreuz
Eintracht Frankfurt
-
Kostas Konstantinidis
OFI
-
Moses Sichone
Alemannia Aachen
-
Dirk Lottner
MSV Duisburg
-
Thomas Cichon
RW Oberhausen
-
Viatcheslav Sokolov
KFC Uerdingen 05
-
Alexander Bade
VfL Bochum
-
Alexander Bade
KFC Uerdingen 05
-
Hanno Balitsch
Bayer Leverkusen
-
Pascal Ojigwe
Bayer Leverkusen
-
Attila Tököli
AEL Limassol
-
Massimo Cannizzaro
MSV Duisburg
-
Volker Diergardt
Wuppertaler
-
Dirk Lehmann
Lierse
-
Danijel Gataric
FSV Oggersheim
-
Taner Yalcin
Istanbul BB
-
Dennis Schulte
Carl Zeiss Jena
-
Stephan Salger
VfL Osnabrück
-
Kostas Giannoulis
Atromitos
-
Ralf Geilenkirchen
Royal Antwerp
-
Stefan Kohn
Hannover 96
-
Pierre Littbarski
JEF United
-
Frank Ordenewitz
JEF United
-
Mark Uth
Heerenveen
-
Franz Wichelhaus
Borussia M´gladbach
-
Srdjan Cebinac
Fortuna Sittard
-
Miguel De Lima
California Surf
-
Kostas Giannoulis
Atromitos
-
Christopher Schorch
FC Energie Cottbus
-
Reinhold Breu
Austria Wien
-
Youssef Mohamad
Al Ahli
-
Vunguidica
Preußen Münster
-
Michael Gardawski
VfL Osnabrück
-
Simon Terodde
Hamburger SV
-
David Pizanti
Hapoel Tel Aviv
-
Bernd Grabosch
SC Fortuna Köln
-
Alfons Higl
SC Fortuna Köln
-
Ralph Hasenhüttl
Greuther Fürth
-
Andreas Keim
Stuttgarter Kickers
-
Axel Britz
FSV Salmrohr
-
Axel Britz
Fortuna Köln
-
René Botteron
Standard Liège
-
Telat Üzüm
Karlsruher SC
-
Basala
SV Ried
-
Reinhold Yabo
Alemannia Aachen
-
Franz Brungs
Borussia M’gladbach
-
Thomas Parits
Eintracht Frankfurt
-
Bernd Rupp
Borussia M’gladbach
-
Ricardo-Horacio Neumann
Bastia
-
Slobodan Topalovic
Viktoria Köln
-
Jürgen Glowacz
Bayer Leverkusen
-
Sebastian Freis
SC Freiburg
-
Serdar Kesimal
Kayserispor
-
Christopher Buchtmann
FC St. Pauli
-
Rachid Bouallal
SF Troisdorf
-
Odise Roshi
FSV Frankfurt
-
Slawomir Peszko
Wolverhampton
-
Milivoje Novakovič
Omiya Ardija
-
Frans de Munck
Sittardia
-
Daniel Schwabke
Rot-Weiss Essen
-
Coşkun Taş
Bonner SC
-
Alexandru Ioniţă
Rapid Bucuresti
-
Milivoje Novakovič
Omiya Ardija
-
Fritz Ewert
Cologne XI
-
Jong Tae-Se
Suwon Bluewings
-
Kevin Pezzoni
Erzgebirge Aue
-
Ricardo
Camaçari
-
Rachid Eckert
VfL Rheinbach
-
Alexandru Ioniţă
Rapid Bucuresti
-
Zlatko Čajkovski
Hapoel Haifa
-
Lutz Radojewski
FC 08 Homburg
-
Sascha Riether
Fulham
-
Petit
Boavista
-
Alaattin Tosun
Eyupspor
-
Sascha Lenhart
Royal Antwerp
-
Wilfried Sanou
Kyoto Sanga
-
Ralf Aussem
FC Viktoria Köln 1904
-
Patrick Helmes
Bayer Leverkusen
-
Germán Leguía
KSK Beveren
-
Adam Matuszczyk
Fortuna Düsseldorf
-
Thiemo-Jerome Kialka
Jahn Regensburg
-
Sven Fischer
Hannover 96
-
Timo Achenbach
SpVgg Greuther Fürth
-
Stephan Salger
Arminia Bielefeld
-
Sascha Riether
Fulham
-
Taner Yalçın
Istanbul BB
-
Rachid Azzouzi
MSV Duisburg
-
Miro Varvodić
Karabakh
-
Mikael Ishak
St. Gallen
-
Martin Lanig
Eintracht Frankfurt
-
Dario Decoud
Quilmes
-
Fritz Ewert
Alkmaar ’54
-
Holger Willmer
Bayern München
-
Andrzej Kobylański
Tennis Berlin
-
Sebastian Zinke
Hessen Kassel
-
André Trulsen
SV Lurup
-
Goran Vucevic
Hajduk Split
-
Stefan Kohn
Nice
-
Stefan Kohn
Hannover 96
-
Werner Protzel
Waldhof
-
Ralf Sturm
Wuppertaler
-
Tété
Kayserispor
-
Christian Dollberg
Boca Juniors
-
Rudolf Wabra
Royal Antwerp
-
Herbert Hein
Borussia Dortmund
-
Karlheinz Geils
Hannover 96
-
Uwe Fuchs
Kaiserslautern
-
Faryd Móndragon
Philadelphia Union
-
Frank Paulus
Dynamo Dresden
-
Daniel Brosinski
Wehen Wiesbaden
-
Sebastian Jansen
1. FC Kleve
-
Karsten Hutwelker
Saarbrücken
-
Jörg Reeb
FC Augsburg
-
Reinhard Stumpf
Vegalta Sendai
-
Felix Bachmann
Chemnitzer FC
-
Roland Müller
MSV Duisburg
-
Daniel Chitsulo
VfL Osnabrück
-
Michael Kraft
Bakirköyspor
-
Michael Kraft
FC Gütersloh
-
Hansi Flick
FC Bammental
-
Adrian Spyrka
Rot-Weiss Essen
-
Uwe Scherr
Wuppertaler
-
Thomas Kroth
Eintracht Frankfurt
-
Holger Gaißmayer
RW Oberhausen
-
Vassilis Tsiartas
Ethnikos Piraeus
-
Martin Braun
Rapid Vienna
-
Christer Fursth
Hammarby
-
Fritz Herkenrath
Rot-Weiss Essen
-
Marvin Matip
FC Ingolstadt
-
Bodo Schmidt
1.FC Magdeburg
-
Frank Greiner
Kaiserslautern
-
Dalibor Gataric
FSV Oggersheim
-
Thomas Kraus
Eintracht Trier
-
Dirk Schuster
Antalyaspor
-
Michael Kostner
Wacker Burghausen
-
Hans-Peter Lehnhoff
Royal Antwerp
-
Karsten Baumann
Borussia Dortmund
-
Archil Arveladze
Dinamo Tbilisi
-
Janosch Dziwior
Eintracht Braunschweig
-
Janosch Dziwior
FC Gütersloh
-
Stephan Paßlack
KFC Uerdingen 05
-
Markus Bahr
SC Pfullendorf
-
Fabrice Ehret
Évian TG
-
Anthony Baffoe
RW Oberhausen
-
Uwe Brunn
B.M´gladbach
-
Reinhold Daschner
Hannover 96
-
Ronny Teuber
Greuther Fürth
-
Andrzej Rudy
VfL Bochum
-
Andrzej Rudy
Brøndby
-
Revas Arveladze
Dinamo Tbilisi
-
Mirko Stark
Wattenscheid
-
Roger Magnusson
Juventus
-
Julien Lücke
Saarbrücken
-
Daniel Grebe
Germania Windeck
-
Fatih Tüysüz
SF Oestrich-Iserlohn
-
Lukas Nottbeck
Borussia Dortmund
-
Vunguidica
Kickers Offenbach
-
Jerome Assauer
Paderborn 07
-
Silvio Pagano
SC Verl
-
Silvio Pagano
Velbert
-
Silvio Pagano
Carl Zeiss Jena
-
André Maczkowiak
Rot-Weiss Essen
-
Sebastian Helbig
SpVgg Unterhaching
-
Manasseh Ishiaku
Sint-Truiden
-
Kerim Arslan
Düren
-
Dennis Kuczka
Junkersdorf 1946
-
Stephan Glaser
Bonner SC
-
Alexander Ende
Bonner SC
-
Daniel Bartsch
EGC Wirges
-
Mitja Schäfer
RW Ahlen
-
Tim Bauer
Saarbrücken
-
Klaus Webber
Dynamo Dresden
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware