ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Holand 2nd Div.
Eredivisie
Premier League
Europa League
World Cup
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
5 Doelpunten
Meeste gescoorde str
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
9 Doelpunten
Meeste gescoorde str
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+11 punten
6 Doelpunten
Meeste gescoorde str
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
7 Doelpunten
Meeste gescoorde str
Brazil Serie A
Wesley
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
1 Doelpunten
Meeste gescoorde str
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 706
teams
w
1 190 087
Spelers
z
63 483
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 422 549
Spellen
v
1 517 689
Wedstrijdverslagen
F
983 796
Foto's
G
1 120 825
Video's
t
23 344
Stadions
y
14 442
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
23
TV
4
Europa League
Premier League
Eredivisie
Holand 2nd Div.
Europa Conference League
La Liga
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
2.23
3.81
3.30
D1
D32
Toulouse
Montpellier
03/05 - 18:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
2.94
3.04
2.88
SA
D35
Torino
Bologna
03/05 - 19:45
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
1.48
4.87
7.45
D1
D32
Lens
Lorient
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
Slovan Bratislava
Slovakia
m
Bratislava
m
gevestigd in 1919
A
menu
Overboekingen 2022/23
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
1979/1980
1978/1979
1977/1978
1976/1977
1975/1976
1974/1975
1973/1974
1972/1973
1971/1972
1970/1971
1969/1970
1968/1969
1967/1968
1966/1967
1965/1966
1964/1965
1963/1964
1962/1963
1961/1962
1960/1961
1959/1960
1958/1959
1957/1958
1956/1957
1955/1956
1954/1955
1953/1954
1952/1953
1951/1952
1950/1951
1949/1950
1948/1949
1947/1948
1946/1947
1945/1946
1944/1945
1943/1944
1942/1943
1941/1942
1940/1941
1939/1940
1938/1939
1937/1938
1936/1937
1935/1936
1934/1935
1933/1934
1932/1933
1931/1932
1930/1931
1929/1930
1928/1929
1927/1928
1926/1927
1925/1926
1924/1925
1923/1924
1922/1923
1921/1922
1920/1921
1919/1920
1918/1919
IN 5.05 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Rabiu Ibrahim
Gent
1.00 M €
Lester Peltier
Trencin
700 mil €
Dávid Holman
Debreceni
700 mil €
Kenan Bajrić
Olimpija Ljubljana
600 mil €
Andraz Sporar
FC Basel
600 mil €
Alen Ozbolt
Loko Plovdiv
350 mil €
Lucas Lovat
Spartak Trnava
300 mil €
Adler Parreira
Pohronie
250 mil €
Michal Šulla
FK Senica
200 mil €
Mohammed Rhasalla
Olimpik Donetsk
150 mil €
Giorgos Tzovaras
PAOK
100 mil €
Vukan Savićević
Crvena Zvezda
100 mil €
Vasileios Pliatsikas
Metalurh Donetsk
-
Karel Hrubes
Slavia Praha
-
Vladimír Pisárik
MSK Zilina
-
Viktor Miklós
Gyori ETO
-
Ladislav Pavlovic
Inter Bratislava
-
Ladislav Pavlovic
Tatran Prešov
-
Joeri de Kamps
NAC Breda
-
Moise Adilehou
Pau FC
-
Milan Timko
Baník Ostrava
-
István Priboj
Sparta Praha
-
Martin Svestka
MSK Zilina
-
Granwald Scott
Ajax Cape Town
-
Petr Vesely
Baník Ostrava
-
Leonardo Ricatti
Santiago Wanderers
-
Ján Medvid
Dukla
-
Ján Medvid
Tatran Prešov
-
Nermin Crnkic
FK Jablonec
-
Claude Dielna
Sheffield Wed.
-
Peter Rusina
Prachatice
-
Moses Molongo
Vorskla
-
Gyula Schubert
Torino
-
Tomáš Kóňa
Spartak Myjava
-
Róbert Vittek
Debreceni
-
Uros Damnjanovic
Partizan
-
Filip Duris
NK Zavrc
-
Matej Jakúbek
MFK Dubnica
-
Ludovit Rado
Sparta Praha
-
Filip Holosko
Sydney FC
-
Jakub Mareš
Ruzomberok
-
Iliya Tereshchenko
Zemplín Michalovce
-
Peter Herda
Slavia Praha
-
Mauro González
Boca Juniors
-
Lorenzo Burnet
FC Groningen
-
Ruben Ligeon
Ajax
-
Lesley de Sá
Willem II
-
Mitchell Schet
AS Trencin
-
Cléber Nascimento
Spartak Trnava
-
Milan Rundić
AS Trencin
-
Aleksandar Cavric
Genk
-
Vernon De Marco
Zemplín Michalovce
-
Viktor Miklós
Gyori ETO
-
Lukas Droppa
Bandirmaspor
-
Facundo Serra
Apollon Limassol
-
Milos Josimov
Donji Srem Pecinci
-
Pavol Bojkovský
FC Dukla
-
Ján Haraslín
MSK Zilina
-
Eduard Hrncár
Slovan Bratislava
-
Robert Tomaschek
FC Nitra
-
Matúš Putnocký
Nitra
-
Ludovit Zlocha
Dukla Praha
-
Roland Moder
Lokomotíva Košice
-
Tomáš Jablonský
FK Jablonec
-
Richard Lašík
Brescia
-
Dusan Pernis
FC Nitra
-
Anton Urban
Inter Bratislava
-
Ladislav Molnár
MFK Kosice
-
Michal Breznaník
Amkar
-
Pavel Fořt
Dynamo Dresden
-
Vojin Prole
FK Zeleznik
-
Milan Luhový
FK Púchov
-
Anton Škorupa
FC Dukla
-
Bozhin Laskov
Zbrojovka Brno
-
Julio Serrano
Nueva Chicago
-
Karol Mészáros
Zlaté Moravce
-
Martin Poláček
FC DAC 1904
-
Stanislav Gorel
FK Tábor
-
Juraj Konderla
Inter Bratislava
-
Róbert Vittek
Istanbul BB
-
Samuel Štefánik
NEC
-
Jaroslav Chlebek
Ceské Budéjovice
-
Alexander Horváth
MSK Zilina
-
Adam Zrelák
CSKA Moskva
-
Filip Oršula
MSV Duisburg
-
Tomáš Bagi
Nitra
-
Marian Kelemen
MFK Kosice
-
Vladimír Kinder
Middlesbrough
-
Kornél Saláta
FC DAC 1904
-
Boris Sekulić
MFK Kosice
-
Jakub Podaný
Sparta Praha
-
Tamás Priskin
Gyori ETO
-
Ján Mucha
Krylya Sovetov
-
Filip Oršula
Spartak Myjava
-
Slobodan Simovic
Dinamo Minsk
-
Adrián Čermák
Nitra
-
Alexander Horváth
MSK Zilina
-
Stefan Král
RH Brno
-
Eduard Hancin
MSK Zilina
-
Martin Krnáč
Stal Mielec
-
Ferdinand Hason
MFK Kosice
-
Ivan Hrdlička
Dukla Praha
-
Ján Hlavatý
Nitra
-
Rudolf Ducký
Inter Bratislava
-
Ladislav Repácik
Petrzalka 1898
-
Dávid Berezný
Partizan Bardejov
-
Roman Jurko
MFK Kosice
-
Patrik Sabo
Zlaté Moravce
-
Diamantis Chouchoumis
Panathinaikos
-
Maudo Jarjué
Elfsborg
-
Malik Abubakari
Malmö
-
Kyriakos Savvidis
Spartak Trnava
-
Kevin Wimmer
Rapid Wien
-
Dávid Strelec
Spezia
-
Eduard Hrncár
FC Nitra
-
Štefan Varga
Tatran Presov
-
Eugen Varga
Slovan Bratislava
-
Matús Vojtko
HNK Gorica
-
Alexander Vencel
FK Union Cheb
-
Pavol Gostic
Dukla
-
Kenan Bajrić
Slovan Bratislava
-
Marko Tolić
Dinamo Zagreb
-
Zuberu Sharani
FC DAC 1904
-
Filip Lichý
Ruzomberok
-
Adler Parreira
Zemplín Michalovce
-
Árpád Gögh
FC DAC 1904
-
Jozef Antalovic
FC Nitra
-
Lubomir Vnuk
Sigma Olomouc
-
Robert Novák
Spartak Trnava
-
Richard Höger
Lokomotiv Nizhny Novgorod
-
Milan Borjan
Crvena Zvezda
-
Cesar Blackman
FC DAC 1904
-
Miroslav Hirko
Slovan Bratislava
-
Miroslav Hirko
FK Union Cheb
-
Ivo Schmucker
FK Union Cheb
-
Miroslav Hirko
FC VSS Kosice
-
René Babušík
Dukla
-
Zdenek Tulis
Dukla Praha
-
Vojtech Varadín
Slovan Bratislava
-
Anton Ondrus
Dukla
-
Dusan Galis
FC VSS Kosice
-
Anton Ondrus
Dukla
-
Julius Gögh
Inter Bratislava
-
Jozef Capkovic
Dukla Praha
-
Spyros Risvanis
FC DAC 1904
-
Vladimír Bechera
Petrzalka 1898
-
Jaroslav ?a?ký
FC Nitra
-
Vladimír Eckhardt
Spartak Trnava
-
Milan Suchánek
Dukla
-
Gabriel Hornyák
Dukla
-
Vladimír Vankovic
Lokomotíva Kosice
-
Miloš Glonek
Spartak Trnava
-
Stefan Horný
Slovan Bratislava
-
Igor Fric
Slovan Bratislava
-
Stefan Horný
Zbrojovka Brno
-
Ivan Šimček
MSK Zilina
-
Gerson Rodrigues
Dynamo Kyiv
-
Viliam Schrojf
Vlasti Olomouc
-
Vladimír Kinier
MSK Zilina
-
Vasil Bozhikov
Kasimpasa
-
Marin Ljubicic
FC DAC 1904
-
Stefan Stangl
Red Bull Salzburg
-
Jakub Rada
Sparta Praha
-
Martin Dobrotka
Slavia Praha
-
Rafael Ratão
Zorya
-
Richárd Guzmics
Yanbian FC
-
Myenty Abena
Spartak Trnava
-
Erik Daniel
Ruzomberok
-
Ezekiel Henty
Puskás Akadémia FC
-
Vladimír Weiss
Al-Gharafa
-
Juraj Halenar
Petrzalka 1898
-
Dejan Drazic
Celta de Vigo
-
Erik Čikoš
FK Senica
-
Peter Cernák
Zlaté Moravce
-
Artem Sukhotskiy
Zorya
-
Moha
Olimpik Donetsk
-
Ricky van Haaren
AS Trencin
-
Nono
Diósgyör
-
Boris Cmiljanic
Huesca
-
Mitch Apau
Olimpija Ljubljana
-
Matúš Ružinský
Sered
-
Jurij Medveděv
FK Senica
-
Marek Petruš
Tatran Presov
-
Anton Urban
Inter Bratislava
-
Stefan Biró
Zlín
-
Marek Holly
Sigma Olomouc
-
Ladislav Pecko
FK Drnovice
-
Stefan Maixner
FK Drnovice
-
Norbert Hrncár
MSK Zilina
-
Tigran Barseghyan
Astana
-
Juraj Kucka
Parma
-
Giorgi Chakvetadze
Gent
-
Siemen Voet
Zwolle
-
Eric Ramírez
Dynamo Kyiv
-
Joeri de Kamps
Sparta Rotterdam
-
Ivan Saponjic
Atlético Madrid
-
Samuel Mráz
Spezia
-
Theodor Reimann
OAP Bratislava
-
Ondrej Petrak
FC Nürnberg
-
Boris Cmiljanic
Zlaté Moravce
-
Samuel Sefcík
FC Nitra
-
Martin Trnovský
FC Nitra
-
Guram Kashia
Lokomotiv Tbilisi
-
Jaba Kankava
Valenciennes
-
Jaromir Zmrhal
Brescia
-
Adrián Chovan
Zlaté Moravce
-
Andre Green
Sheffield Wed.
-
Malik Abubakari
Malmö
-
Miloš Glonek
Caen
-
Pavol Masaryk
Spartak Trnava
-
Stanislav Angelovic
M. Netanya
-
Radek Oprsal
Zaglebie Lubin
-
Erik Grendel
MFK Dubnica
-
Filip Kiss
MFK Petrzalka
-
Matej Izvolt
MFK Dubnica
-
Ján Mucha
Plzeň
-
Jan Králik
Ruzomberok
-
Filip Sebo
Valenciennes
-
Ivan Schulcz
Dukla Praha
-
Kresimir Kordic
Zrinjski Mostar
-
Josef Adamec
Dukla Praha
-
Vilem Schroif
Lokomotíva Košice
-
Anton Ondrus
Slovan Bratislava
-
František Kubík
AS Trencin
-
Ottó Szabó
FC DAC 1904
-
Radim Nečas
Slavia Praha
-
Marek Kuzma
MFK Dubnica
-
Martin Dobrotka
Rimavská Sobota
-
Ján Pivarník
MFK Košice
-
Ján Švehlík
FK Viagem Pribram
-
Jozef Čapkovič
Inter Bratislava
-
Dušan Galis
MFK Košice
-
Dragan Mojic
Hajduk Kula
-
Kilana
Marítimo
-
Youssef Haraoui
Paris SG
-
Igor Žofčák
Sparta Praha
-
Tomáš Hrdlicka
Boleslav
-
Vladimir Bednar
Tatran Prešov
-
Ludovit Lancz
MFK Petrzalka
-
Ludovit Lancz
Angers
-
Peter Krutý
Viktoria Žižkov
-
Benjamin Vomacka
Plzeň
-
Vladimir Cifranic
Trencín
-
Dušan Tittel
Nimes
-
Erik Cikos
Wisla Kraków
-
Alois Bunjira
Blackpool Harare
-
Juraj Čobej
MFK Petrzalka
-
Igor Balis
Spartak Trnava
-
Aziz Ibragimov
FK Mash’al
-
Fabio Nigro
Gueugnon
-
Pavol Molnár
Inter Bratislava
-
Daniel Kosmel
Dynamo Briansk
-
Daniel Kosmel
-
Michal Gottwald
Legia Warszawa
-
Stefan Maixner
FC DAC 1904
-
Diogo Pires
Nerópolis
-
Pavol Sedlak
Rimavská Sobota
-
Pavol Sedlak
-
Jiří Kladrubský
Sparta Praha
-
Zoran Pavlovič
Vorskla
-
Zdeněk Zlámal
Zlín
-
Kristian Kolcak
-
Milan Ivana
Slavia Praha
-
Matus Putnocky
MFK Košice
-
Marían Had
Sparta Praha
-
Karim Guédé
MFK Petržalka
-
Peter Janosik
MFK Dubnica
-
Zemen
Beira-Mar
-
Stanislav Varga
Tatran Prešov
-
Igor Demo
FC Nitra
-
Samuel Slovák
FC Nitra
-
Mario Božić
Újpest FC
-
Kornel Salata
MFK Petržalka
-
Radek Dosoudil
MFK Petržalka
-
Gaúcho
Slavia Praha
-
Ján Kozák
Artmedia Petržalka
-
Jozef Valachovič
SK Schwadorf
-
Mamadou Bagayoko
Africa Sports
-
David Bičík
Plzen
-
Peter Petras
FC Saturn
-
Lukas Nachtman
Sobota
-
Branislav Obžera
Artmedia Petržalka
-
Bruno Simão
Dinamo Bucureşti
-
Daniel Kiss
Levski Sofia
-
Samuel Slovák
Tenerife
-
Samuel Slovák
FC Nürnberg
-
Peter Dzúrik
Inter Bratislava
-
Stanislav Šesták
Tatran Prešov
-
Fernando de Ornelas
Celtic
-
Miroslav König
Spartak Trnava
-
David Homoláč
FC Hradec Králové
-
Milos Krshko
Brno
-
Martin Vyskočil
Sigma
-
Ladislav Onofrej
MFK Košice
-
Tamás Nagy
Csepel
-
Marian Kelemen
FC Senec
-
Marian Kelemen
Bursaspor
-
Douglas
Rio Branco-PR
-
Slobodan Sladojevic
Desp. Aves
-
Karel Stromsik
Dukla Praha
-
Peter Dzúrik
FC Dukla
-
Rastislav Urgela
FC Dukla
-
Lubomír Meszáros
Panionios
-
László Kubala
Ferencváros
-
Marian Masny
FC Dukla
-
Andrej Hanták
MFK Petrzalka
-
Branislav Obžera
FC Dukla
-
Emil Pažický
MSK Zilina
-
Michal Hanek
Sparta Praha
-
Pavel Molnár
Inter Bratislava
-
Serrano
Nueva Chicago
-
Juraj Tomášek
Inter Dúbravka
-
Peter Gunda
FK Jablonec
-
Jozef Juriga
Spartak Trnava
-
Tomás Stúpala
FC Dukla
-
Pavol Gostic
FC Dukla
-
Jozef Obert
Tatran Prešov
-
Jozef Obert
RH Brno
-
Pavol Michalík
Baník Ostrava
-
Martin Bielik
FC Astana-64
-
Tomas Medved
HFC Humenné
-
Serhiy Borysenko
CSKA Kyiv
-
Serhiy Borysenko
CSKA Kyiv
-
Frantisek Klinovský
Spartak Trnava
-
Stanislav Moravec
FC Martigues
-
Zsolt Hornyák
Dynamo Moskva
-
Lubomir Faktor
FC Dukla
-
Ladislav Molnar
Inter Bratislava
-
Duke Udi
Shooting Stars
-
Marian Timko
Inter Bratislava
-
Ondrej Kristofík
FK Tábor
-
Marek Kuzma
FC Slovácko
-
Ludovit Lancz
Angers
-
Miroslav Chvila
FC Dukla
-
Zsolt Hornyák
MFK Kosice
-
Zsolt Hornyák
FC VSS Kosice
-
Richard Höger
Tatran Prešov
-
Frantisek Klinovský
Bohemians 1905
-
Karel Stromsik
Dukla Praha
-
Martin Zboncák
Slovan Liberec
-
Ivan Hodúr
Slovan Liberec
-
Roman Jún
Slovan Liberec
-
David Langer
Slovan Liberec
-
Josef Lexa
Slovan Liberec
-
Martin Moravek
Slovan Liberec
-
Robert Neumann
Slovan Liberec
-
Baffour Gyan
Slovan Liberec
-
Jan Nezmar
Slovan Liberec
-
Marek Ujlaky
FK Drnovice
-
Jozef Valachovič
Slovan Liberec
-
Bohuslav Pilny
Slovan Liberec
-
Petr Lukáš
Slovan Liberec
-
Vladimír Eckhardt
Slovan Bratislava
-
Stefan Rusnak
Slavia Praha
-
Ladislav Onofrej
MFK Kosice
-
Michal Pancik
FC Dukla
-
Jozef Suchánek
Lokomotíva Košice
-
Antonín Kinský
Slovan Liberec
-
Pavel Capek
Slovan Liberec
-
Miroslava Holeňák
FK Drnovice
-
Tomáš Janů
Slovan Liberec
-
Petr Johana
Slovan Liberec
-
Stanislav Fisan
Inter Bratislava
-
András Keresztúri
Csepel
-
Marko Milinković
HNK Segesta
-
Milorad BukviĆ
Petrzalka 1898
-
Rodinger
Zemplín
-
Zé Vitor
São Paulo
-
Ivo Táborský
Boleslav
-
Lukáš Hartig
Bohemians 1905
-
Lukas Hrosso
FC Nitra
-
Richard Varadin
MFK Dubnica
-
Marian Strelec
FC Dukla
-
Dušan Tittel
Omonia
-
Jaroslav Kentoš
Bohemians 1905
-
Michal Kubala
Gaz Metan
-
Michal Kubala
Ljungskile SK
-
Michal Kubala
MFK Petrzalka
-
Stanislav Tskhovrebov
Alania
-
Jozef Majoroš
FK Drnovice
-
Jozef Majoroš
Aris
-
Martin Obsitnik
MFK Petrzalka
-
Radoslav Augustín
MFK Petrzalka
-
Ákos Szarka
MFK Petrzalka
-
Juraj Kurán
Zl. Moravce
-
Juraj Kurán
FC Senec
-
Tibor Jancula
RB Salzburg
-
Tibor Jancula
Fortuna Düsseldorf
-
Peter Bartalský
Viktoria Zizkov
-
Milos Lacny
Sparta Praha
-
Milos Lacny
Sparta Praha
-
Lukáš Nachtman
MFK Petrzalka
-
Filip Hlohovský
Trencin
-
Pavel Kovac
MFK Dubnica
-
Thomás Bernady
FK Drnovice
-
Filip Luksik
ADO Den Haag
-
Emil Pažický
MSK Zilina
-
Jairo Neto
Cruzeiro
-
Milan Kopic
Heerenveen
-
Leandro Ledesma
La Emilia
-
Seydouba Soumah
FC Nitra
-
Marek Holly
Sigma
-
Pavel Kovac
MFK Dubnica
-
Mario Pecalka
Hapoel Tel Aviv
-
Ondrej Smetana
Sint-Truiden
-
Andrej Pecnik
Politehnica Iasi
-
Ján Capkovic
Inter Bratislava
-
Jan Zlocha
Spartak Trnava
-
Nicolás Gorosito
FK Senica
-
Nika Piliyev
CSKA Moskva
-
Kamil Kopúnek
Bari
-
Juraj Piroska
FK Senica
-
Roman Konecny
FC DAC 1904
-
Adrián Cermák
Inter Bratislava
-
Branislav Niňaj
Petrzalka 1898
-
UIT 15.36 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Andraz Sporar
Sporting
6.00 M €
Dominik Greif
Mallorca
2.50 M €
Dávid Strelec
Spezia
2.28 M €
Seydouba Soumah
Partizan
1.65 M €
Rafael Ratão
Toulouse
1.20 M €
Marek Hamsík
Brescia
500 mil €
Lukáš Pauschek
Sparta Praha
480 mil €
Myenty Abena
Ferencváros
400 mil €
Alen Ožbolt
Hapoel Tel Aviv
220 mil €
Jakub Mareš
Zaglebie Lubin
60 mil €
Vukan Savićević
Wisla Kraków
50 mil €
Samuel Stefanik
Termalica Nieciecza
20 mil €
Marek Rigo
FK Senica
-
Lorenzo Burnet
Excelsior
-
Róbert Vittek
Debreceni
-
Filip Duris
FK Senica
-
Lesly de Sá
FC Oss
-
Juraj Kotula
FK Senica
-
Adrián Kopicár
FK Senica
-
Roman Konecny
MFK Skalica
-
Slobodan Simovic
Hapoel Kfar Saba
-
Ruben Ligeon
Zwolle
-
Juraj Hajdúch
STK Samorin
-
Cléber Nascimento
Zlaté Moravce
-
Tomáš Kóňa
Nitra
-
Adam Zrelák
FK Jablonec
-
Vasileios Pliatsikas
Panionios
-
Juraj Kotula
FK Senica
-
Samuel Kozlovsky
Petrzalka 1898
-
Peter Herda
FK Union Cheb
-
Granwald Scott
Bidvest Wits
-
Jan Popluhar
Lyon
-
Ján Mucha
Termalica Nieciecza
-
Patrik Pinte
Haladás
-
Martin Krnáč
Mezokovesdi SE
-
Lorenzo Burnet
NEC
-
Samuel Šefčík
FK Senica
-
Dominik Malý
FK Senica
-
Marián Kelemen
Bursaspor
-
Fabio Luis
Spartak Trnava
-
Samuel Šefčík
Jihlava
-
Patrik Kavon
Oravan
-
Oliver Morócz
Petrzalka 1898
-
Oliver Morócz
KFC Komarno
-
Milan Valasík
Petrzalka 1898
-
Milan Valasík
Petrzalka 1898
-
Juraj Kotula
Zbrojovka Brno
-
Milan Rundić
MFK Karviná
-
Filip Holosko
1. FC Slovácko
-
Adam Laczkó
AS Trencin
-
Ricky van Haaren
Olimpia Grudziadz
-
Jozef Karel
Tatran Presov
-
Kornél Saláta
Haladás
-
Dejan Dražić
Zaglebie Lubin
-
Marek Rigo
Zlaté Moravce
-
František Kubík
MSK Zilina
-
Juraj Kotula
Zlaté Moravce
-
Iliya Tereshchenko
Podbrezová
-
Stefan Lukác
Slavia Praha
-
Jozef Hatar
Baník Ostrava
-
Boris Sekulic
CSKA Sofia
-
Dejan Drazic
Zaglebie Lubin
-
Diamantis Chouchoumis
FK Vojvodina
-
Lukas Droppa
Shakhter
-
Erik Cikos
Debreceni
-
Iliya Tereshchenko
Podbrezová
-
Filip Oršula
Slovan Liberec
-
Uros Damnjanovic
Radnicki Nis
-
Boris Cmiljanic
Admira Wacker
-
Pavel Fořt
1.FK Pribram
-
Martin Vrablec
Zlaté Moravce
-
Martin Poláček
FC DAC 1904
-
Tomáš Bagi
Banants Yerevan
-
Marian Kelemen
MFK Kosice
-
Vladimír Kinder
Middlesbrough
-
Martin Dobrotka
MFK Skalica
-
Martin Krnáč
MFK Skalica
-
Lukas Cemba
Baník Prievidza
-
Mamadou Bagayoko
Sint-Truiden
-
Jan Arpas
Juventus
-
Tomáš Jablonský
Slavia Praha
-
Branislav Ninaj
Lokeren
-
Martin Vrablec
MFK Skalica
-
Adrián Čermák
MFK Skalica
-
Timotej Zahumenský
Podbrezová
-
Dávid Hudák
Újpest FC
-
Ivan Mráz
Sparta Praha
-
Gyula Schubert
Torino
-
Ferdinand Hason
MFK Kosice
-
Ivan Hrdlička
Dukla Praha
-
Ivan Hrdlička
Zbrojovka Brno
-
Ján Hlavatý
Inter Bratislava
-
Dávid Berezný
Catania
-
Roman Jurko
Druzstevník Vrakún
-
Kristián Kolčák
Podbeskidzie
-
Igor Žofčák
Nyíregyháza Spartacus
-
Juraj Halenar
Nyíregyháza Spartacus
-
Miroslav Kriss
Spartak Trnava
-
Erik Grendel
Górnik Zabrze
-
Facundo Serra
River Plate Ecuador
-
Dušan Perniš
Iraklis
-
Seydouba Soumah
Qadsia SC
-
Richard Lašík
Baník Ostrava
-
Ladislav Pavlovic
Tatran Prešov
-
Ladislav Pavlovic
Tatran Prešov
-
Lukáš Gašparovič
Iskra Borcice
-
Marko Milinković
Gençlerbirligi
-
Erik Čikoš
Ross County
-
Nicolás Gorosito
Getafe
-
Marcel Oravec
FC Senec
-
Marcel Oravec
Nitra
-
Dávid Hudák
Mezokovesdi SE
-
Richard Lašík
Avellino
-
Michal Sipľak
Zemplín Michalovce
-
Adrián Čermák
Ceské Budéjovice
-
Jakub Podaný
Dukla Praha
-
Lester Peltier
1.FK Pribram
-
Eduard Hancin
MSK Zilina
-
Filip Ďuriš
NK Zavrc
-
Viktor Miklós
Ruzomberok
-
Milan Timko
Kocaelispor
-
István Priboj
MSK Zilina
-
Miroslav Poliaček
Tatran Prešov
-
Peter Struhár
1. FC Slovácko
-
Samuel Štefánik
Podbeskidzie
-
Petr Vesely
FC Hlucin
-
Marek Ujlaky
Spartak Trnava
-
Vernon De Marco
Lech Poznan
-
Karol Mészáros
Puskás Akadémia FC
-
Leonardo Ricatti
Dukla
-
Martin Cseh
Bohemians 1905
-
Dávid Hudák
MFK Skalica
-
Timotej Zahumenský
MFK Skalica
-
Moise Adilehou
Kerkyra
-
Lenka Gazdíková
Sparta Praha
-
Erik Chytil
Spartak Trnava
-
Juraj Kakas
Spartak Trnava
-
Richard Höger
Lokomotiv Nizhny Novgorod
-
David Hrncar
Sportkring Beveren
-
Žan Medved
FK Kosice
-
Vernon De Marco
Hatta Club
-
Ivan Saponjic
Umraniyespor
-
Andre Green
Rotherham
-
Adrián Chovan
Panserraikos
-
Ezekiel Henty
AEL Limassol
-
Branislav Chudík
MEAP Nisou
-
Eduard Hrncár
Niki Volos
-
Peter Gunda
FC DAC 1904
-
Stanislav Fisan
Spartak Trnava
-
Juraj Kakas
Rimavská Sobota
-
Richard Höger
Lokomotiv Nizhny Novgorod
-
Kenan Bajrić
Pafos FC
-
Erik Daniel
Spartak Trnava
-
Matús Vojtko
HNK Gorica
-
Michal Polcic
Inter Bratislava
-
Ezekiel Henty
Apollon Limassol
-
Dejan Drazic
Bodrumspor
-
Joeri de Kamps
Lechia Gdansk
-
Matej Rosenberger
FK Dubnica
-
Žan Medved
MFK Skalica
-
David Hrncar
Sportkring Beveren
-
Alen Mustafić
Odense BK
-
Ivan Saponjic
Bandirmaspor
-
Stanislav Blecha
Petrzalka 1898
-
Ján Čapkovič
Inter Bratislava
-
Alexander Vencel
FK Union Cheb
-
Vladimír Kinier
Bourges 18
-
Ján Hikl
Spartak Trnava
-
Alfonz Višňovský
FC Nitra
-
Marián Ježík
FK Union Cheb
-
Milan Nemec
Dukla
-
Tibor Matula
FC VSS Kosice
-
Marián Pochaba
Petrzalka 1898
-
Vladimír Masár
MSK Zilina
-
Anton Ondrus
Dukla
-
Dusan Galis
FC VSS Kosice
-
Lucas Lovat
Akhmat Grozny
-
Štefan Varga
Tatran Presov
-
Jozef Kováč
FC Nitra
-
Jozef Capkovic
Dukla Praha
-
Milan Sokol
TTS Trencin
-
Zdenek Tulis
Sigma Olomouc
-
Milan Nemec
Dukla
-
Pavol Gostic
Dukla
-
Miroslav Hirko
FK Union Cheb
-
Milan Suchánek
Dukla
-
Ján Richter
Inter Bratislava
-
Dusan Lesko
FC DAC 1904
-
Gabriel Hornyák
Dukla
-
Dušan Magula
Inter Bratislava
-
Milan Uhlík
Dukla
-
Vladimír Bechera
Spartak Trnava
-
Ivan Šimček
MSK Zilina
-
Aleksandar Čavrić
Kashima Antlers
-
Dušan Kopačka
MSK Zilina
-
Stanislav Baláž
Dukla
-
Gabriel Bertalan
FK Union Cheb
-
Viliam Schrojf
First Vienna
-
Stefan Stangl
SKN St. Pölten
-
Daniel Mašulovič
FK Senica
-
Dominik Duda
1.FK Pribram
-
Daniel Floris
FK Dubnica
-
David Hrncar
Zlaté Moravce
-
Alen Mustafic
FC Nitra
-
Ivan Janek
Bohemians 1905
-
Mitchell Schet
PO Xylotymbou
-
Roman Bekö
Hertha 03 Zehlendorf
-
Mitch Apau
Patro Eisden
-
Žan Medved
Wisla Kraków
-
Boris Cmiljanic
FK Sarajevo
-
Artem Sukhotskiy
Desna
-
Marin Ljubicic
FK Senica
-
Matej Sabados
SC Wiener Neustadt
-
Josef Kaiml
FC Augsburg
-
Iliya Tereshchenko
Dinaz Vyshhorod
-
David Hrncar
Zlaté Moravce
-
Richárd Guzmics
Mezokovesdi SE
-
Artem Sukhotskiy
Dinamo Minsk
-
Matej Jakúbek
FK Dubnica
-
Marcel Ondruš
KFC Komarno
-
Daniel Masulovic
SC Ritzing
-
Martin Hubert
Dunajska Luzna
-
Vlastimil Preis
Sparta Praha
-
Frederik Valach
Petrzalka 1898
-
Lukáš Gašparovič
SK Svaty Jur
-
Anton Urban
Inter Bratislava
-
Anton Urban
FC Tirol Innsbruck
-
Lesly de Sá
AFC United
-
Viliam Vanak
OAP Bratislava
-
Žan Medved
Celje
-
Moha
Al-Hazm
-
Martin Zbončák
Zbrojovka Brno
-
Robert Novák
1.FK Pribram
-
Jozef Antalovic
FK Jablonec
-
Marek Holly
Sigma Olomouc
-
Ladislav Pecko
FK Drnovice
-
Jaroslav Timko
FK Drnovice
-
Stefan Maixner
FK Drnovice
-
Ezekiel Henty
Al-Hazm
-
Joeri de Kamps
Sparta Rotterdam
-
Dejan Drazic
Budapest Honvéd
-
Filip Lichý
Ruzomberok
-
Mohammed Rhasalla
Al-Hazm
-
Matus Almasi
FK Senica
-
Dominika Rezeková
PVFA Bratislava
-
Martin Dobrotka
Ceské Budéjovice
-
David Hrncar
Pohronie
-
Alen Ožbolt
Hapoel Haifa
-
Erik Daniel
Zaglebie Lubin
-
Kenan Bajrić
Pafos FC
-
Jozef Herman
FC Rohozník
-
Marek Rigo
SC Wiener Viktoria
-
Zdenek Zlamal
Slovan Liberec
-
Martin Majling
Rakytovce
-
Jozef Sopóci
SC-ESV Parndorf
-
Jozef Herman
FC Rohozník
-
Dávid Kondrlík
FC DAC 1904
-
Michal Bojnansky
Sokol Lanzhot
-
Patrik Sabo
FC Andau
-
Róbert Vanis
ATSV Ober-Grafendorf
-
David Hrncar
Pohronie
-
Silvia Kunáková
SK DFO Pardubice
-
Peter Molnár
Tatran Prešov
-
Mario Pecalka
MSK Zilina
-
Pavol Masaryk
AEL Limassol
-
Jakub Sylvestr
Dinamo Zagreb
-
Lubomír Meszáros
Ceské Budéjovice
-
Vilem Schroif
Lokomotíva Košice
-
Ferdinand Daučík
Slavia Praha
-
Stefan Cambal
Teplitzer FK
-
Michal Breznanik
Slovan Liberec
-
Dragan Mojic
Hajduk Kula
-
Pavol Sedlak
Caykur Rizespor
-
Fabio Nigro
Estudiantes
-
Daniel Kosmel
Inter Bratislava
-
Miloš Josimov
Donji Srem Pecinci
-
Milos Sobona
Bursaspor
-
Stefan Maixner
MFK Petrzalka
-
Dominik Rodinger
FK Bohemians
-
Ján Mucha
Atromitos
-
Ivan Pecha
FC Senec
-
Jakub Sylvestr
MFK Petrzalka
-
Alexander Vencel
FC Nitra
-
Ján Pivarník
FC Dukla
-
Ján Švehlík
Dukla Praha
-
Ján Švehlík
KSK Hasselt
-
Jozef Čapkovič
Inter Bratislava
-
Dušan Galis
Cádiz
-
Pavel Molnár
Inter Bratislava
-
Josef Adamec
Spartak Trnava
-
Karol Jokl
Banik Prievidza
-
David Bičík
Slovan Liberec
-
Radek Oprsal
FC Vítkovice
-
Marcel Oravec
FC Porto
-
Diogo Pires
MFK Petrzalka
-
Pavol Sedlak
Inter Bratislava
-
Robert Tomaschek
Hearts
-
Juraj Kurán
MFK Petrzalka
-
Mario Božić
Ashdod
-
Tibor Jancula
Ferencváros
-
Michal Kubala
Gaz Metan
-
Tibor Jancula
RB Salzburg
-
Jan Králik
PFC Oleksandriya
-
Marian Strelec
FC Dukla
-
Dušan Tittel
Spartak Trnava
-
Jaroslav Kentoš
FC Dukla
-
Milos Lacny
Ruzomberok
-
Milorad Bukvić
MFK Petrzalka
-
Andrej Pecnik
Volgar Astrakhan
-
Július Korostelev
Juventus
-
Karim Guédé
SC Freiburg
-
Miroslav Kriss
Spartak Trnava
-
Jozef Majoroš
MFK Petrzalka
-
Kornel Saláta
FC Rostov
-
Alois Bunjira
Caps United
-
Igor Balis
WBA
-
Juraj Čobej
MFK Petrzalka
-
Serrano
Nueva Chicago
-
Marek Kuzma
MFK Dubnica
-
Vladimir Bednar
Widzew Łódź
-
Ludovit Lancz
Angers
-
Peter Krutý
Pardubice
-
Benjamin Vomacka
MSK Zilina
-
Vladimir Cifranic
Trencín
-
Juraj Tomášek
Zl. Moravce
-
Stanislav Tskhovrebov
FC Nitra
-
Jozef Majoroš
Aris
-
Milan Ivana
Wehen Wiesbaden
-
Péter Polgár
Zalaegerzseg
-
Bruno Simão
Astra Ploieşti
-
Zemen
Istanbulspor
-
Ladislav Pavlovic
Tatran Prešov
-
Szilard Nemeth
Sparta Praha
-
Stanislav Varga
Sunderland
-
Ladislav Molnár
MFK Kosice
-
Igor Demo
PSV
-
Samuel Slovák
Tenerife
-
Samuel Slovák
Tenerife
-
Peter Dzúrik
FC Dukla
-
Peter Dzúrik
FC Dukla
-
Martin Fabuš
Trencín
-
Lubomír Meszáros
Elazigspor
-
László Kubala
Vasas SC
-
Pavol Sedlak
MFK Petrzalka
-
Matej Izvolt
Tatran Prešov
-
Otto Szabo
Artmedia
-
Michal Gottwald
B.Bystrica
-
Mamadou Bagayoko
Artmedia Petržalka
-
Lukas Nachtman
Artmedia Petržalka
-
Michal Kubala
Gaz Metan
-
Zemen
Granada 74
-
Otto Szabo
Györi ETO FC
-
Viktor Miklós
Ceglédi VSE
-
Michal Hanek
Tatran Prešov
-
Aziz Ibragimov
Bohemians 1905
-
Peter Cernák
C.Budéjovice
-
Ján Kozák
Poli Timisoara
-
Peter Petras
Levski Sofia
-
Stanislav Angelovic
MSK Zilina
-
Márian Masný
MFK Petrzalka
-
Branislav Fodrek
MFK Petrzalka
-
Vratislav Gajdoš
MFK Petrzalka
-
Marian Kelemen
Ventspils
-
Zoran Pavlovič
SFC Opava
-
Miloš Glonek
Ancona
-
Miloš Glonek
Caen
-
Anton Ondruš
FC Dukla
-
Anton Ondrus
Club Brugge
-
Koloman Gögh
VÖEST Linz
-
Vladimír Kinier
Bourges
-
Milan Luhový
Dukla Praha
-
Boris Peskovic
Świt Nowy Dwór
-
Moses Molongo
SFC Opava
-
Michal Kubala
Ljungskile SK
-
Robert Vittek
FC Nürnberg
-
Daniel Kiss
Levski Sofia
-
Tamás Nagy
Dunaújváros FC
-
Ladislav Onofrej
FK Drnovice
-
Andrej Hanták
MFK Petrzalka
-
Branislav Obžera
MFK Petrzalka
-
Peter Dubovsky
Real Madrid
-
Slobodan Sladojevic
FK Sevojno
-
Alexander Vencel
Strasbourg
-
Douglas
São Caetano
-
Kresimir Kordic
FC DAC 1904
-
Stanislav Sestak
MSK Zilina
-
Fernando de Ornelas
South China
-
Miroslav König
Grasshoppers
-
David Homoláč
Ceské Budéjovice
-
Milos Krshko
MSK Zilina
-
Martin Suchý
SIAD Most
-
Martin Vyskočil
Zlín
-
Daniel Kiss
MFK Petrzalka
-
Ján Capkovic
Inter Bratislava
-
Pavel Capek
Slovan Liberec
-
Ivan Schulcz
MFK Kosice
-
Ivan Hucko
Spartak Trnava
-
Juraj Piroska
FK Senica
-
Juraj Piroska
FK Senica
-
Milan Kopić
Jihlava
-
Peter Gabriš
Bohemians 1905
-
Stanislav Gorel
FK Tábor
-
Gejza Simansky
Tatran Presov
-
Leandro Ledesma
San Luis de Quillota
-
Stefan Rusnak
MFK Kosice
-
Matúš Putnocký
Nitra
-
Milos Tomas
FC DAC 1904
-
Dávid Hudák
FC DAC 1904
-
Ákos Szarka
FC DAC 1904
-
Ivan Schulcz
Dukla Praha
-
Marián Takác
FC Dukla
-
Tomas Janu
Slovan Liberec
-
Petr Johana
Slovan Liberec
-
Petr Lukáš
Slovan Liberec
-
Bohuslav Pilny
Slovan Liberec
-
J. Valachovic
Slovan Liberec
-
Ivan Hodúr
Slovan Liberec
-
David Langer
Slovan Liberec
-
Josef Lexa
Slovan Liberec
-
Baffour Gyan
Slovan Liberec
-
Jan Nezmar
Slovan Liberec
-
Miroslava Holeňák
Slovan Liberec
-
Tamás Priskin
Ferencváros
-
Bozhin Laskov
Inter Bratislava
-
Julio Serrano
Nueva Chicago
-
Adrián Čermák
FC Nitra
-
Tomáš Bagi
FC Nitra
-
Patrik Sabo
Zlaté Moravce
-
Anton Škorupa
Tatran Prešov
-
Ludovit Zlocha
Inter Bratislava
-
Jozef Filo
Teplice
-
Roland Moder
Lokomotíva Košice
-
Tomas Medved
Petrzalka 1898
-
Pavel Kováč
Ruzomberok
-
Jozef Hatar
Baník Ostrava
-
Patrik Sabo
Zlaté Moravce
-
Marek Kuzma
Spartak Myjava
-
Filip Hlohovský
FK Senica
-
Jiří Kladrubský
Ceské Budéjovice
-
Jaroslav Chlebek
Trinec
-
Matús Putnocky
Ruzomberok
-
Alexander Horváth
MSK Zilina
-
Kamil Kopúnek
Ravan Baku
-
Filip Oršula
Spartak Myjava
-
Róbert Vanis
Zlaté Moravce
-
Marián Elefant
Inter Bratislava
-
Jozef Hros
FK Tábor
-
Ján Nezhyba
FC DAC 1904
-
Ján Haraslín
MSK Zilina
-
Milan Mana
FC DAC 1904
-
Patrik Gregora
STK Samorin
-
Ján Capkovic
Inter Bratislava
-
Karol Krištof
FC DAC 1904
-
Karel Stromsik
Selangor
-
Peter Mutkovič
MSK Zilina
-
Ludovit Zlocha
Dukla Praha
-
Ludovit Zlocha
Inter Bratislava
-
Erik Čikoš
Ross County
-
Marek Fabula
Ruzomberok
-
Ján Medvid
FC Dukla
-
Peter Jánošík
FC Hradec Králové
-
Anton Škorupa
Tatran Prešov
-
Fabio Luis Gomes
Spartak Trnava
-
Juraj Piroska
FK Senica
-
Branislav Obžera
FC DAC 1904
-
Michal Habai
Banik Sokolov
-
Michal Habai
Banik Sokolov
-
Peter Rusina
KFC Komarno
-
Ivo Schmucker
Baník Ostrava
-
Marían Had
Gyori ETO
-
Michal Kutlík
MFK Dolny Kubín
-
András Keresztúri
Ceglédi VSE
-
Ladislav Molnar
MFK Kosice
-
Roman Jún
Ceské Budéjovice
-
Andrej Hanták
MFK Petrzalka
-
Radek Dosoudil
Boleslav
-
Peter Stepanovsky
FK Senica
-
Radoslav Augustín
FC Dukla
-
Marek Kuzma
FC Dukla
-
Ivo Táborský
Boleslav
-
Marek Holly
Lokomotiv Nizhny Novgorod
-
Dušan Tittel
Nimes
-
Thomás Bernady
Púchov
-
Emil Pažický
MSK Zilina
-
Peter Bartalský
Trencin
-
Martin Dobrotka
Slavia Praha
-
Arnost Hlozek
Inter Bratislava
-
Dezider Cimra
Inter Bratislava
-
Jairo Neto
União 1919
-
Marek Kuzma
FC Slovácko
-
Duke Udi
Hapoel Rishon
-
Ondrej Kristofík
FK Tábor
-
Ondrej Kristofík
Slavia Praha
-
Ludovit Cvetler
Standard Liège
-
Pavol Michalík
Panserraikos
-
Karol Mészáros
Zlaté Moravce
-
Martin Jackuliak
FC Nitra
-
Michal Peňaška
FC Senec
-
Martin Bielik
FC Astana-64
-
Serhiy Borysenko
CSKA Kyiv
-
Serhiy Borysenko
Alania
-
Richard Höger
Lokomotiv Nizhny Novgorod
-
Pavol Bojkovský
FC Dukla
-
Karel Stromsik
Dukla Praha
-
Ladislav Onofrej
MFK Kosice
-
Jozef Muzlay
Spartak Trnava
-
Bohus Viger
1.FK Pribram
-
Jozef Obert
RH Brno
-
Jozef Obert
FC Tirol Innsbruck
-
Ludovit Lancz
Angers
-
Miroslav Chvila
Inter Bratislava
-
Zsolt Hornyák
MFK Kosice
-
Zsolt Hornyák
MFK Kosice
-
Zsolt Hornyák
Inter Bratislava
-
Zsolt Hornyák
AEP
-
Stanislav Moravec
Inter Bratislava
-
Frantisek Klinovský
Bohemians 1905
-
Boris Kitka
Spartak Trnava
-
Jozef Juriga
Spartak Trnava
-
Jozef Juriga
Petrzalka 1898
-
Tomás Stúpala
FC Dukla
-
Pavol Gostic
MFK Kosice
-
Jozef Obert
Tatran Prešov
-
Antonín Kinský
Slovan Liberec
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware