FC Twente

        Netherlands
        Netherlands
        mEnschedemgevestigd in 1965

        Spelers

        MEEST GEBRUIKTE XI

        Een XI gebaseerd op de meest gebruikte spelers gedurende het seizoen. Minimaal 10 spellen.
        MGAGSONSMYC2JRC 
        1.Keeper3000.0030-27301--
        2.Middenveld2910.0329-257171-
        3.Verdediger3010.0330-24758--
        4.Vooruit3050.1729122715--
        5.Verdediger2500.0025-21156-1
        6.Middenveld29140.4827220691--
        7.Middenveld2900.0026320263--
        8.Vooruit2590.3624119684--
        9.Middenveld2720.0724318922--
        10.Verdediger2410.041951753---
        11.Verdediger1900.0017215222--
        12.Vooruit29110.38111814073--
        13.Verdediger1820.1116213801--
        14.Middenveld2810.04151313581-1
        15.Middenveld1800.007117152--
        16.Verdediger1400.003115041--
        17.Middenveld1000.0046487--1
        18.Vooruit1830.172164472--
        19.Vooruit1600.00115356---
        20.Vooruit1830.17-1834631-
        21.Verdediger400.0013117---
        22.Vooruit510.20-5109---
        23.Keeper100.001-90---
        24.Middenveld910.11-963---
        25.Verdediger200.00-239---
        26.Verdediger100.00-120---
        27.Keeper000.00------
        28.Keeper000.00------
        29.Vooruit000.00------
         
        cStatistieken compleet (bevestigd)