FC Twente

        Netherlands
        Netherlands
        mEnschedemgevestigd in 1965

        Statistieken

         

        Overzicht

        Team

        Grootste overwinningen4.º4 OverwinningenLeider: PSV11 Overwinningen
         Meeste overwinningen3.º13 GamesLeider: PSV20 Games
         Meeste remises10.º5 DrawsLeider: NEC9 Draws
         Ongeslagen Spelen6.º7 SpellenLeider: PSV22 Spellen
         Meeste gele kaarten8.º36 Gele kaartenLeider: Heracles Almelo46 Gele kaarten
         Meeste rode kaarten2.º2 Rode kaartenLeider: RKC Waalwijk3 Rode kaarten
         Meeste eigen doelpunten gescoord3.º1 DoelpuntenLeider: AZ Alkmaar2 Doelpunten
        De meeste nederlagen1.º1 Nederlagen  
        Meeste rode kaarten4.º1 Rode kaartenLeider: Europa FC3 Rode kaarten

        Spelers

        TopscorerSem Steijn[6.º]10 Doelpunten
         Meeste assistsDaan Rots[6.º]6 Assistenten
         Betrokken bij goalsManfred Ugalde[6.º]13 Goals/Assists
         Doelpunten per wedstrijdvan Wolfswinkel[8.º]0.50 Doelpunten/spel
         Meeste gescoorde straffenSem Steijn[13.º]1 Doelpunten
         Meeste doelpunten als invallervan Wolfswinkel[1.º]7 Doelpunten
         Doelpunten winnenManfred Ugalde[5.º]1 Doelen
         De meeste dubbelsvan Wolfswinkel[2.º]3 Dubbels
         Meeste gele kaartenMichal Sadílek[1.º]6 Gele kaarten
         De meeste dubbele gele kaartenMichal Sadílek[1.º]1 Dubbele gele kaarten
         De meeste rode kaartenMees Hilgers[1.º]1 Rode kaarten
         Meeste minutenLars Unnerstall [3.º]1980 Minuten
         Meest gebruikte vervangervan Wolfswinkel[3.º]15 Games als gebruikte vervanger
         Meeste doelpunten tegenLars Unnerstall [15.º]22 Gescoorde doelpunten
        TopscorerDaan Rots[50.º]2 Doelpunten
         Meeste assistsYounes Taha El Idrissi[18.º]2 Assistenten
         Betrokken bij goalsDaan Rots[115.º]2 Goals/Assists
         Doelpunten per wedstrijdSem Steijn[73.º]0.50 Doelpunten/spel
         Meeste doelpunten als invallerGijs Besselink[10.º]1 Doelpunten
         Doelpunten winnenSem Steijn[4.º]1 Doelen
         Meeste gele kaartenNaci Unuvar[10.º]3 Gele kaarten
         De meeste dubbele gele kaartenNaci Unuvar[1.º]1 Dubbele gele kaarten
         De meeste rode kaartenYouri Regeer[1.º]1 Rode kaarten
         Meeste minutenMichal Sadílek[19.º]570 Minuten
         Meest gebruikte vervangerNaci Unuvar[2.º]6 Games als gebruikte vervanger
         Meeste doelpunten tegenLars Unnerstall [26.º]7 Gescoorde doelpunten

        Wedstrijdtotalen

        GWDLGDYC2JRCFSF
        POff63128-71211IK2DMET WIEMET WIEIKIK
        3.º22135442-223612IK1IKDMET WIEMET WIEIK
        2E10011-3-----
          29166751-324823-- 
        Sleutel: Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises
        [G=Spellen, W=wint, D=trekt, L=Verliezen, GD=Doelverschil, YC=gele kaarten, 2J=Dubbel geel, RC=Rode kaarten, FS=Huidige serie, F=Het formulier]

        Statistieken per speler

        MG
        AG
        S
        ONS
        M
        YC
        2J
        RC
         
        1.Keeper2900.0029-26401--
        2.Vooruit2850.1827121185--
        3.Verdediger2810.0428-22957--
        4.Vooruit27100.3791812473--
        5.Middenveld2700.0024318733--
        6.Middenveld2710.0427-240471-
        7.Middenveld27120.4425219161--
        8.Middenveld2610.04151113181-1
        9.Vooruit2590.3624119684--
        10.Middenveld2520.0822317272--
         
        cStatistieken compleet (bevestigd)