W | 2019-06-15 | 14:45 | (EEN) | Bronshoj BK | 2-3 | POff | |||
D | 2019-06-10 | 13:00 | (H) | Hellerup IK | 0-0 | POff | |||
D | 2019-06-05 | 18:00 | (EEN) | Middelfart | 2-2 | POff | |||
L | 2019-06-02 | 14:00 | (H) | Kolding IF | 1-2 | POff | |||
W | 2019-05-26 | 14:00 | (H) | Skive | 1-0 | POff | |||
L | 2019-05-22 | 18:00 | (EEN) | B93 | 1-0 | POff | |||
L | 2019-05-19 | (H) | Brabrand | 1-2 | POff | ||||
W | 2019-05-12 | (H) | Vanlose | 2-0 | POff | ||||
W | 2019-05-05 | (EEN) | Ringkobing | 0-3 | POff | ||||
D | 2019-04-27 | (EEN) | Jammerbugt | 0-0 | POff | ||||
L | 2019-04-22 | (H) | Aarhus Fremad | 1-2 | POff | ||||
W | 2019-04-13 | 13:00 | (H) | Bronshoj BK | 2-0 | Grp.2 | |||
D | 2019-04-06 | 13:00 | (EEN) | Skovshoved IF | 1-1 | Grp.2 | |||
D | 2019-03-31 | 13:00 | (H) | Middelfart | 1-1 | Grp.2 | |||
W | 2019-03-23 | 12:00 | (EEN) | Vanlose | 0-1 | Grp.2 | |||
D | 2019-03-17 | 14:00 | (H) | Avarta | 1-1 | Grp.2 | |||
W | 2019-03-09 | 13:00 | (EEN) | Marienlyst | 1-2 | Grp.2 | |||
W | 2018-11-11 | 14:00 | (H) | Hellerup IK | 1-0 | Grp.2 | |||
W | 2018-11-04 | 14:00 | (EEN) | Slagelse B&I | 3-5 | Grp.2 | |||
W | 2018-10-28 | 15:00 | (H) | B93 | 3-0 | Grp.2 | |||
L | 2018-10-20 | 13:00 | (EEN) | Hillerod Fodbold | 3-2 | Grp.2 | |||
L | 2018-10-13 | 13:00 | (EEN) | Frem | 2-0 | Grp.2 | |||
L | 2018-10-04 | 17:30 | (H) | Vanlose | 0-2 | Grp.2 | |||
D | 2018-09-29 | 13:00 | (EEN) | Middelfart | 0-0 | Grp.2 | |||
W | 2018-09-23 | 14:00 | (H) | Marienlyst | 2-0 | Grp.2 | |||
W | 2018-09-15 | 14:00 | (EEN) | Bronshoj BK | 1-2 | Grp.2 | |||
W | 2018-09-09 | 14:00 | (H) | Skovshoved IF | 6-0 | Grp.2 | |||
W | 2018-09-01 | 14:00 | (EEN) | B93 | 1-4 | Grp.2 | |||
D | 2018-08-26 | 14:00 | (H) | Hillerod Fodbold | 1-1 | Grp.2 | |||
D | 2018-08-22 | 17:00 | (EEN) | Hellerup IK | 1-1 | Grp.2 | |||
L | 2018-08-19 | 14:00 | (H) | Slagelse B&I | 0-1 | Grp.2 | |||
L | 2018-08-12 | 14:00 | (H) | Frem | 0-1 | Grp.2 | |||
W | 2018-08-05 | 12:00 | (EEN) | Avarta | 0-1 | Grp.2 |