ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Inloggen
Nederland
Competities
Statistieken
Overboekingen
Encyclopedie
Spelletjes
Samenwerking
Multimedia
Nationals
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Youth Honours
Under-19
Regional
Noord
Oost
West 1
West 2
Zuid 1
Zuid 2
Women
Vrouwen Eredivisie
Supertaça Feminina da Holanda
Taça Holandesa Feminina
2WH
International Comps
Nationaal team
U-23
U-21
U20
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Olympics
Women
Women U20
Women U-19
Women U-18
Women U-17
Women U-16
Women U-15
CLUBS
Ajax
PSV
Feyenoord
Vitesse
AZ Alkmaar
+ mais
Players
Wesley Sneijder
Ruud van Nistelrooy
Klaas-Jan Huntelaar
Mark van Bommel
Arjen Robben
+ mais
Managers
Phillip Cocu
Erik Tammer
Piet de Visser
Guus Hiddink
Frank de Boer
+ mais
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Holand 2nd Div.
Europa League
Premier League
Eredivisie
World Cup
Netherlands
Eredivisie
Holand 2nd Div.
3ª Div. Holandesa
Dutch Relegation P/Os
4ª Div. Holandesa
Supercup
KNVB Beker
Eredevisie U19
Youth Cup Netherlands
HOL U18
Vrouwen Eredivisie
2 Women Holanda
Taça Holandesa Feminina
Supertaça Feminina da Holanda
ERC
Clubcomposities (binnenlands)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Clubcomposities (internationaal)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
Internationale comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Finalíssima Inter Fem
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Taça Nações Árabes
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
Quatro Nações
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Torneio Internacional Lisboa
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
T. Montaigu
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women's Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
Qual. Euro Fem. U17
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
Taça COSAFA S17
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
Nederland
Eredivisie
KNVB Beker
Supercup
Holand 2nd Div.
Dutch Relegation P/Os
3ª Div. Holandesa
4ª Div. Holandesa
Regionaal
Jeugd Honours
Futsal
Damesvoetbal
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Premier League
Brazil Serie A
Ligue 1
Primeira Liga
Nigeria Premier League
Liga Colombiana Apertura
Serie A
Liga Colombiana Finalización
1. Bundesliga
Jupiler Pro League
Scottish Premiership
Club Competitions (International)
UEFA Super Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
Copa Sudamericana
R. Sudamericana
Libertadores
African Supercup
CAF Champ. League
Taça Confederação CAF
CECAFA Club Championship
AFC Champ. League
Internationals
INT
World Cup
Euro
UEFA Nations League
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
Copa America
WC Qual. (CONMEBOL)
CHAN
AFCON
CECAFA Cup
Qualification CAN
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Volledige statistieken (93 Competities)
Eredivisie
Luuk de Jong
27 Doelpunten gescoord
PSV
+9 punten
41 Goals/Assists
Betrokken bij goals
Liga Inglesa
Erling Haaland
21 Doelpunten gescoord
Arsenal
+1 punten
31 Goals/Assists
Betrokken bij goals
La Liga
Artem Dovbyk
19 Doelpunten gescoord
Real Madrid
+11 punten
24 Goals/Assists
Betrokken bij goals
Ligue 1
Kylian Mbappé
26 Doelpunten gescoord
Paris SG
+12 punten
33 Goals/Assists
Betrokken bij goals
Brazil Serie A
Wesley
2 Doelpunten gescoord
Botafogo
+1 punten
4 Goals/Assists
Betrokken bij goals
DIT SEIZOEN
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ Meer
CLUB INTERNATIONAAL
WC
Club C
UAFA
FINU20
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
Internationale Comps
WC
OGW
SBC
FF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National North
National South
Premier League
Championship
League One
League Two
La Liga
Serie A
Bundesliga
Players
Teams
International Teams
Stadiums
Technical Staff
Referees
Leiders
Agenten
Competities
DATABASE
x
128 706
teams
w
1 190 087
Spelers
z
63 483
Managers
u
3 891
Competities
Q
4 422 549
Spellen
v
1 517 689
Wedstrijdverslagen
F
983 796
Foto's
G
1 120 825
Video's
t
23 344
Stadions
y
14 442
Scheidsrechters
Livescore
Check out all the current match action.
Latest Results
The latest results across all major competitions.
Fixtures
All the upcoming matches from major competitions around the globe.
Suggestie maken
Maak een nieuw bestand in de voetbalzz.nl database.
Historisch
Controleer uw volledige samenwerkingsgeschiedenis
Ontbrekende gegevens
Bekijk hoe uw actie belangrijk kan zijn om bestaande informatie op voetballzz.nl aan te vullen
Top medewerkers
Volg de Top Medewerkers hier!
Videos
All the videos
Photos
All the photos
Kalender
23
TV
4
Europa League
Premier League
Eredivisie
Holand 2nd Div.
Europa Conference League
La Liga
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
2.23
3.81
3.30
D1
D32
Toulouse
Montpellier
03/05 - 18:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
2.94
3.04
2.88
SA
D35
Torino
Bologna
03/05 - 19:45
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
1.48
4.87
7.45
D1
D32
Lens
Lorient
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
5.59
5.33
1.54
D1
D32
TSG Hoffenheim
RB Leipzig
03/05 - 19:30
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
FT
EL
SF
Marseille
1
Atalanta
1
02/05 - 20:00
FT
EL
SF
Roma
0
Bayer Leverkusen
2
02/05 - 20:00
FT
PL
D26
Chelsea
2
Tottenham
0
02/05 - 19:30
2.69
3.80
2.65
PL
D36
Luton Town
Everton
03/05 - 20:00
2.76
3.58
2.48
D1
D32
Almere City FC
Heerenveen
03/05 - 19:00
2.36
3.50
2.93
D1
D32
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
03/05 - 19:00
1.34
5.35
7.50
D2
D37
De Graafschap
FC Utrecht
B
03/05 - 19:00
2.27
3.58
2.90
D2
D37
NAC Breda
ADO Den Haag
03/05 - 19:00
6.10
4.50
1.49
D2
D37
Telstar
FC Groningen
03/05 - 19:00
1.58
4.50
4.87
D2
D37
Roda
SC Cambuur
03/05 - 19:00
1.84
3.95
3.85
D2
D37
VVV-Venlo
Ajax
B
03/05 - 19:00
3.27
3.64
2.06
D2
D37
Den Bosch
FC Emmen
03/05 - 19:00
2.75
3.78
2.29
D2
D37
FC Dordrecht
Willem II
03/05 - 19:00
1.85
4.10
3.56
D2
D37
AZ Alkmaar
B
MVV
03/05 - 19:00
1.80
3.94
3.91
D2
D37
Helmond Sport
FC Eindhoven
03/05 - 19:00
1.86
3.98
3.62
D2
D37
PSV
B
TOP Oss
03/05 - 19:00
FT
ECL
SF
Aston Villa
2
Olympiacos
4
02/05 - 20:00
FT
ECL
SF
Fiorentina
3
Club Brugge
R
2
02/05 - 20:00
3.72
3.27
2.27
D1
D34
Getafe
Athletic Bilbao
03/05 - 20:00
1. FC Union Berlin
Germany
m
Berlin
m
gevestigd in 1966
A
menu
Overboekingen 2019/20
Hoofdpagina
Statistieken
Wedstrijden
Nieuws
Overboekingen
Spelers
Managers
Kalender
Video's
Foto's
Titels
Titels (verdiepend)
Geschiedenis per seizoen
Wedstrijdgeschiedenis
Geschiedenis versus teams
Internationale geschiedenis
Geschiedenis v Vereniging
Met of zonder
Head-to-head
Geschiedenis (tijdlijn)
Samenwerking
(Alle seizoenen)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
1979/1980
1978/1979
1977/1978
1976/1977
1975/1976
1974/1975
1973/1974
1972/1973
1971/1972
1970/1971
1969/1970
1968/1969
1967/1968
1966/1967
1965/1966
IN 100.60 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Robin Gosens
Internazionale
13.00 M €
Josip Juranovic
Celtic
8.55 M €
Taiwo Awoniyi
Liverpool
8.55 M €
Diogo Leite
FC Porto
7.50 M €
Jordan Siebatcheu
Young Boys
6.00 M €
Yorbe Vertessen
PSV
4.75 M €
Aïssa Laïdouni
Ferencváros
4.10 M €
Jamie Leweling
SpVgg Greuther Fürth
4.00 M €
Kevin Volland
Monaco
4.00 M €
Robert Andrich
1. FC Heidenheim 1846
3.15 M €
Morten Thorsby
Sampdoria
3.00 M €
Lucas Tousart
Hertha BSC
2.80 M €
Mikkel Kaufmann
FC Kobenhavn
2.70 M €
Marvin Friedrich
FC Augsburg
2.50 M €
Tymoteusz Puchacz
Lech Poznan
2.50 M €
Sven Michel
SC Paderborn 07
2.50 M €
Benedict Hollerbach
Wehen Wiesbaden
2.00 M €
Anthony Ujah
Mainz
2.00 M €
Sebastian Polter
QPR
1.60 M €
Marcus Ingvartsen
Genk
1.50 M €
Frederik Ronnow
Eintracht Frankfurt
1.00 M €
Andras Schafer
FC DAC 1904
1.00 M €
Kevin Mohwald
Werder Bremen
1.00 M €
Keita Endo
Yokohama Marinos
900 mil €
Simon Hedlund
Elfsborg
850 mil €
Bobby Wood
TSV 1860 München
800 mil €
Suleiman Abdullahi
Eintracht Braunschweig
700 mil €
Diogo Leite
FC Porto
500 mil €
Julius Kade
Dynamo Dresden
500 mil €
Joshua Mees
TSG Hoffenheim
500 mil €
Philipp Hosiner
Rennes
500 mil €
Florian Hubner
Hannover 96
500 mil €
Rick van Drongelen
Hamburger SV
500 mil €
Suleiman Abdullahi
Eintracht Braunschweig
500 mil €
Damir Kreilach
HNK Rijeka
450 mil €
Marius Bülter
1. FC Magdeburg
400 mil €
Carlos Mané
Sporting
350 mil €
Marvin Friedrich
FC Augsburg
300 mil €
Jakob Busk
FC Kobenhavn
268 mil €
Marcel Hartel
FC Köln
250 mil €
Roberto Punčec
Maccabi Tel Aviv
250 mil €
Maxi Thiel
1. FC Köln
250 mil €
Kristian Pedersen
HB Køge
250 mil €
Nicolai Rapp
Erzgebirge Aue
250 mil €
Petar Musa
Slavia Praha
200 mil €
Martin Kobylanski
Werder Bremen
200 mil €
Robert Zulj
TSG Hoffenheim
200 mil €
Julian Ryerson
Viking
150 mil €
Dominique Heintz
SC Freiburg
150 mil €
Rafał Gikiewicz
SC Freiburg
150 mil €
Simon Terodde
1. FC Köln
50 mil €
Christoph Schößwendter
Rapid Wien
30 mil €
Ivica Simunec
FC Nürnberg
-
Akaki Gogia
Brentford
-
Felipe Gallegos
Universidad de Chile
-
Peter Kurzweg
Wurzburger Kickers
-
Andreas Luthe
FC Augsburg
-
Grischa Prömel
Karlsruher SC
-
Jens Härtel
FSV Zwickau
-
Abdallah Gomaa
ENPPI
-
Wolfgang Wruck
Hansa Rostock
-
Atsuto Uchida
Schalke 04
-
John Mosquera
Werder Bremen
-
Schmiedebach
Hannover 96
-
Lars Dietz
Borussia Dortmund
-
Günter Hoge
Köpenicker SC
-
Dennis Daube
FC St. Pauli
-
Jacek Mencel
Pogon Szczecin
-
Holger Fandrich
FC Energie Cottbus
-
Daniel Ujawslet
1. FC Magdeburg
-
Adrian Nikci
FC Nürnberg
-
Kenny Redondo
SpVgg Unterhaching
-
Collin Quaner
VfR Aalen
-
Steffen Enge
SV Lichtenberg
-
Raffael Korte
Eintracht Braunschweig
-
Benjamin Kessel
Eintracht Braunschweig
-
Stephan Fürstner
Greuther Furth
-
André Barylla
FSV Zwickau
-
Juarez
Bragantino
-
Marco Löring
FC Augsburg
-
Michael Zechner
Austria Wien
-
Hristo Koilov
Luzern
-
Gordon Griebsch
Germania Schöneiche
-
Werner Voigt
BFC Dynamo
-
Manuel Benthin
Tennis Berlin
-
Felix Kroos
Werder Bremen
-
Andreas Krüger
KWO Berlin
-
Christopher Lenz
Borussia M´gladbach
-
Jens Henschel
1. FC Frankfurt
-
Sven Förster
Dynamo Dresden
-
Ralf Sträßer
BFC Dynamo
-
Wolfgang Matthies
1. FC Magdeburg
-
Thomas Fischer
1. FC Frankfurt
-
Thomas Fischer
1. FC Frankfurt
-
Thoralf Bennert
1. FC Frankfurt
-
Valmir Sulejmani
Hannover 96
-
Daniel Mesenhöler
FC Köln
-
Michael Gspurning
Schalke 04
-
Marc Torrejón
SC Freiburg
-
Dirk Rehbein
BFC Dynamo
-
Werner Heine
BFC Dynamo
-
Mathias Morack
SV Babelsberg 03
-
Oscar Ferreira
1. SC Norderstedt
-
Tim Skarke
Darmstadt 98
-
Danilho Doekhi
Vitesse
-
Ricky Djan-Okai
Tennis Berlin
-
Paul Seguin
SpVgg Greuther Fürth
-
Holger Wehlage
Werder Bremen
-
Markus Zschiesche
MSV Neuruppin
-
Marcel Rath
-
Bastian Oczipka
Schalke 04
-
Paul Jaeckel
SpVgg Greuther Fürth
-
Timo Baumgartl
PSV
-
Andreas Voglsammer
Arminia Bielefeld
-
Kevin Behrens
SV Sandhausen
-
Pawel Wszolek
Legia Warszawa
-
Genki Haraguchi
Hannover 96
-
Janik Haberer
SC Freiburg
-
Milos Pantovic
VfL Bochum
-
Timo Baumgartl
PSV
-
Chris Bedia
Servette
-
Kevin Vogt
TSG Hoffenheim
-
Leonardo Bonucci
Juventus
-
Laurenz Dehl
1. FC Union Berlin
-
Alex Schwolow
Hertha BSC
-
Bozidar Djurkovic
Vitória SC
-
Datro Fofana
Chelsea
-
Brenden Aaronson
Leeds United
-
Alex Král
Spartak Moskva
-
Kurt Hallex
HSV Gross Born
-
Lennart Grill
Bayer Leverkusen
-
Erasmo
Garça
-
Sebastian Bönig
RW Ahlen
-
Lennart Grill
Bayer Leverkusen
-
Levin Oztunali
Mainz
-
Rani Khedira
FC Augsburg
-
David Bergner
SC Union 06 Berlin
-
Christian Gentner
Stuttgart
-
Marvin Friedrich
FC Augsburg
-
Neven Subotić
Saint-Étienne
-
Keven Schlotterbeck
SC Freiburg
-
Sheraldo Becker
ADO Den Haag
-
Jérôme Roussillon
Wolfsburg
-
Moritz Nicolas
Borussia M´gladbach
-
Julius Kade
Hertha BSC
-
Florian Flecker
TSV Hartberg
-
Manuel Schmiedebach
Hannover 96
-
Sixten Veit
Besiktas
-
Sebastian Andersson
Kaiserslautern
-
Eroll Zejnullahu
SV Sandhausen
-
Robert Kovacic
SV Babelsberg 03
-
Yunus Malli
Wolfsburg
-
Marius Bulter
1. FC Magdeburg
-
Tony
1. FC Lok Stendal
-
Leon Dajaku
Bayern München
-
Joel Pohjanpalo
Bayer Leverkusen
-
Loris Karius
Liverpool
-
Taiwo Awoniyi
Liverpool
-
Nico Schlotterbeck
SC Freiburg
-
Max Kruse
Fenerbahçe
-
Robin Knoche
Wolfsburg
-
Cedric Teuchert
Schalke 04
-
Michael Parensen
FC Köln
-
Keita Endo
Yokohama Marinos
-
Macalé
Sampaio Corrêa
-
Sebastian Griesbeck
1. FC Heidenheim 1846
-
Niko Giesselmann
Fortuna Düsseldorf
-
Ken Reichel
Eintracht Braunschweig
-
Erdal Bastürk
DSC Wanne-Eickel
-
Marcel Höttecke
Borussia Dortmund
-
Halil Savran
Dynamo Dresden
-
Sixten Veit
Hertha Berlin
-
Dominik Verling
Arminia Bielefeld
-
Santi Kolk
Vitesse
-
Matthias Zimmerling
BFC Dynamo
-
Matthias Zimmerling
E. Cottbus
-
Christian Fährmann
Karlsruher SC
-
Jerome Polenz
Alemannia Aachen
-
Madouni
Clermont
-
Thomas Sobotzik
Rapid Vienna
-
Petar Divic
OFK Beograd
-
Simon Henzler
Arminia Bielefeld
-
Almedin Civa
Reinickendorfer Füchse
-
David Bergner
FC Sachsen
-
Benedetto Muzzicato
Werder Bremen
-
Hannes Wilking
Werder Bremen
-
Reinhard Lauck
E. Cottbus
-
Christian Fährmann
Fortuna Düsseldorf
-
Daniel Ernemann
FC Augsburg
-
Matthias Straub
Sportfreunde Siegen
-
Olaf Reinhold
TSG Neustrelitz
-
Aidas Preiksaitis
Stomil Olsztyn
-
Wingerter
Schalke 04
-
Thomas Boden
Schweinfurth 05
-
Silvio Pätz
RW Erfurt
-
Kachmerov
Portimonense
-
Shergo Biran
Babelsberg
-
Goran Markov
Türkiyemspor Berlin
-
Kevin Maek
VfL Wolfsburg
-
John Mosquera
Werder Bremen
-
Daniel Bauer
Eintracht Trier
-
Ferdinand Chifon
Pogoń Szczecin
-
Tobias Kurbjuweit
1.FC Magdeburg
-
Christian Stuff
1. FC Saarbrücken
-
Macchambes Younga-Mouhani
Rot-Weiss Essen
-
Torsten Mattuschka
E. Cottbus
-
Heiner Backhaus
Hannover 96
-
Marko Sejna
RW Ahlen
-
Tomas Brusko
Vorskla
-
Martin Hauswald
Preußen Münster
-
Ervin Skela
Flamurtari
-
Jörg Heinrich
Ludwigsburg
-
Marco Küntzel
Hansa Rostock
-
Sven Beuckert
Erzgebirge Aue
-
Cristian Fiel
Stuttgarter Kickers
-
Steffen Baumgart
Hansa Rostock
-
El-Akchaoui
Excelsior
-
John Mosquera
Werder Bremen
-
Bouzid
Metz
-
Sergej Barbarez
Hannover 96
-
Carsten Busch
-
Kenan Sahin
Fortuna Düsseldorf
-
Patrick Kohlmann
RW Erfurt
-
Bernd Rauw
Kickers Emden
-
Brunnemann
St. Pauli
-
Dominic Peitz
VfL Osnabrück
-
Paul Thomik
VfL Osnabrück
-
Chinedu Ede
MSV Duisburg
-
Frédéric Page
FC Aarau
-
Sreto Ristić
SSV Ulm 1846
-
David Siradze
Loko Tbilisi
-
Daniel Göhlert
Chemnitzer FC
-
Hüzeyfe Dogan
Wuppertaler
-
Marco Gebhardt
Saarbrücken
-
Karim Benyamina
Babelsberg
-
Dustin Heun
VfB Lübeck
-
Nico Patschinski
RW Ahlen
-
Ronny Nikol
FC Nürnberg
-
Mischa Welm
VfR Aalen
-
Björn Joppe
VfL Bochum
-
Emil Kremenliev
Spartak Varna
-
Ivaylo Andonov
Lokomotiv Sofia
-
Adalbert Zafirov
CSKA Sofia
-
Florian Bruns
SC Freiburg
-
Biermann
MSV Neuruppin
-
Hajrudin Catić
RW Oberhausen
-
Marko Tredup
Tennis Berlin
-
Kostadin Vidolov
CSKA Sofia
-
Michael Bemben
Essen
-
Robert Wulnikowski
Schalke 04
-
Peter Schoknecht
Stahl Brandenburg
-
Sören Brandy
MSV Duisburg
-
Jörg Schwanke
VfL Bochum
-
Adnan Ocelli
NK Zadar
-
Tom Persich
Hallescher FC
-
Tom Persich
SV Babelsberg 03
-
Marek Czakon
SV Eintracht Trier 05
-
Steffen Menze
FSV Zwickau
-
Axel Wittke
1. FC Magdeburg
-
Benjamin Köhler
Kaiserslautern
-
Jirí Balcárek
Sigma
-
Mario Maek
BFC Dynamo
-
Fabian Schönheim
1. FSV Mainz 05
-
Martin Pieckenhagen
BFC Dynamo
-
Mirko Soltau
FC Augsburg
-
Ralph Probst
1. FC Frankfurt
-
Mario Eggimann
Hannover 96
-
Chibuike Okeke
Al Riffa
-
Harun Isa
Erzgebirge Aue
-
Peter Blüher
FC Carl Zeiss Jena
-
Jörg Schwanke
SV Babelsberg 03
-
Maxi Thiel
1. FC Köln
-
Emanuel Pogatetz
Columbus Crew
-
Frank Vogel
FC Energie Cottbus
-
Ingolf Schneider
FC Energie Cottbus
-
Olaf Besser
FC Energie Cottbus
-
Olaf Seier
BFC Dynamo
-
Olaf Hirsch
BFC Dynamo
-
Lutz Hendel
FC Strausberg
-
Sebastian Polter
1. FSV Mainz 05
-
Martin Zimmer
SV Meppen
-
Steffen Schlegel
Wacker Nordhausen
-
Abdallah Gomaa
ENPPI
-
René Deffke
Union Fürstenwalde
-
Thomas Grether
BFC Dynamo
-
Ulf-Volker Probst
FC Carl Zeiss Jena
-
Mohamed Amsif
FC Augsburg
-
Chris Trimmel
Rapid Wien
-
Toni Leistner
Dynamo Dresden
-
Norbert Trieloff
BFC Dynamo
-
Bernd Schulz
BFC Dynamo
-
Jens-Uwe Zöphel
FC Energie Cottbus
-
Steffen Büttner
Dynamo Dresden
-
Dario Dabac
Dynamo Dresden
-
Leo Maric
Eintracht Braunschweig
-
Jörg Schwanke
SV Babelsberg 03
-
Silvio
Lausanne-Sport
-
Martin Dausch
VfR Aalen
-
Marco Kostmann
Hansa Rostock
-
Vanco Micevski
KV Mechelen
-
Jens Tschiedel
RW Ahlen
-
Ronny Teuber
Hansa Rostock
-
Daniel
Rot-Weiss Essen
-
Achim Pfuderer
TSV 1860 München
-
Jan Sandmann
Hamburger SV
-
Christian Beeck
SG Bergmann-Borsig
-
Rayk Schröder
BFC Dynamo
-
Michael Molata
Babelsberg
-
Salif Keita
Hannover 96
-
Michael Oelkuch
Bayern München
-
Tijani Belaid
APOEL
-
Fritz Bohla
FC Energie Cottbus
-
Conny Wieland
Stahl Brandenburg
-
Barış Özbek
Trabzonspor
-
Dirk Ketzer
1. FC Magdeburg
-
Gibby Mbasela
Nkana
-
Frank Deville
Avenir
-
Frank Kaiser
RW Erfurt
-
René Deffke
VfL Wolfsburg
-
Günther Wirth
1. FC Frankfurt
-
Roberto Punsec
Maccabi Tel Aviv
-
Fabian Schönheim
1. FSV Mainz 05
-
Ivan Kozak
Tennis Berlin
-
Émerson
America-RJ
-
Bimbo Fatokun
KRC Mechelen
-
Denis Prychynenko
CSKA Sofia
-
Laszlo Bodnar
Pécs
-
Daniel Haas
TSG 1899 Hoffenheim
-
Björn Kopplin
VfL Bochum
-
Adam Nemec
FC Ingolstadt
-
Daniel
KFC Uerdingen 05
-
UIT 73.17 M €
Speler
Team
Hoeveelheid
Taiwo Awoniyi
Nottingham Forest
20.50 M €
Robert Andrich
Bayer Leverkusen
6.50 M €
Sebastian Andersson
FC Köln
6.50 M €
Marvin Friedrich
Borussia M´gladbach
5.50 M €
Max Kruse
Wolfsburg
5.00 M €
Julian Ryerson
Borussia Dortmund
5.00 M €
Bobby Wood
Hamburger SV
4.00 M €
Steven Skrzybski
Schalke 04
3.20 M €
Sheraldo Becker
Real Sociedad
3.00 M €
Kristian Pedersen
Birmingham City
2.50 M €
Marcus Ingvartsen
Mainz
2.30 M €
Kevin Behrens
Wolfsburg
2.00 M €
Genki Haraguchi
Stuttgart
1.00 M €
Sven Michel
FC Augsburg
950 mil €
Marius Bulter
Schalke 04
800 mil €
Paul Seguin
Schalke 04
750 mil €
Simon Hedlund
Brondby IF
650 mil €
Marcus Ingvartsen
Mainz
600 mil €
Julius Kade
Dynamo Dresden
500 mil €
Joshua Mees
Holstein Kiel
300 mil €
Philipp Hosiner
Sturm Graz
300 mil €
Marcel Hartel
Arminia Bielefeld
250 mil €
Sebastian Griesbeck
SpVgg Greuther Fürth
250 mil €
Nicolai Rapp
Werder Bremen
200 mil €
Tymoteusz Puchacz
Trabzonspor
200 mil €
Jamie Leweling
Stuttgart
200 mil €
Kenny Redondo
Greuther Furth
100 mil €
Lars Dietz
Wurzburger Kickers
70 mil €
Peter Kurzweg
Wurzburger Kickers
50 mil €
Laurenz Dehl
Hallescher FC
-
Christoph Schösswendter
Admira Wacker
-
Sreto Ristic
Guangzhou Evergrande
-
Lennart Moser
Austria Klagenfurt
-
Lennart Moser
Energie Cottbus
-
Jens Härtel
FSV Zwickau
-
Lars Dietz
Sportfreunde Lotte
-
Berkan Taz
SC Verl
-
Suleiman Abdullahi
Eintracht Braunschweig
-
Cihan Kahraman
Union Fürstenwalde
-
Sixten Veit
Besiktas
-
Lutuf Dinc
Malatyaspor
-
Lennard Maloney
Borussia Dortmund
-
Berkan Taz
Energie Cottbus
-
Robert Kovacic
Wuppertaler SV
-
Julius Kade
Dynamo Dresden
-
Nicolai Rapp
Darmstadt 98
-
Paul Krüger
SV Lichtenberg
-
Bjarne Rogall
TuS Sachsenhausen
-
Sebastian Polter
Fortuna Sittard
-
Florian Flecker
Wurzburger Kickers
-
Rafal Gikiewicz
FC Augsburg
-
Philipp Kulecki
Brandenburger SC Süd
-
Sebastian Reiniger
SV Lichtenberg
-
Lennart Moser
Cercle Brugge
-
Lennard Maloney
Chemnitzer FC
-
Ken Reichel
VfL Osnabrück
-
Nicolai Rapp
Darmstadt 98
-
Neven Subotic
Denizlispor
-
Lars Dietz
FC Viktoria Köln
-
Felix Kroos
Eintracht Braunschweig
-
Adrian Nikci
Schaffhausen
-
Ante Milas
Bistra
-
Denis Mrkaljevic
SV Sparta Lichtenberg
-
Daniel Göhlert
TSV Einheit Claussnitz
-
Eroll Zejnullahu
FC Carl Zeiss Jena
-
Thoralf Bennert
FC Carl Zeiss Jena
-
Thomas Fischer
1. FC Frankfurt
-
Wolfgang Matthies
1. FC Magdeburg
-
Ralf Sträßer
FC Carl Zeiss Jena
-
Uwe Borchardt
1. FC Frankfurt
-
Jens Henschel
Tennis Berlin
-
Kiminu Mayoungou
SV Lichtenberg
-
Lukas Rehbein
SV Lichtenberg
-
Stefan Gill
RSV Waltersdorf
-
Bajram Nebihi
Stuttgarter Kickers
-
Mohamed Amsif
Ittihad Tanger
-
Christopher Lenz
Holstein Kiel
-
Denis Prychynenko
White Star
-
Pascal Wedemann
VfB Germania Halberstadt
-
Leonard Koch
SV Babelsberg 03
-
Jonas Beyer
Germania Schöneiche
-
Philipp Grüneberg
Rathenow
-
Onur Yesilli
Tennis Berlin
-
Christopher Quiring
Hansa Rostock
-
Collin Quaner
Huddersfield Town
-
Sören Brandy
Arminia Bielefeld
-
Atsuto Uchida
Kashima Antlers
-
Damir Kreilach
Real Salt Lake
-
Cihan Kahraman
Berliner AK 07
-
Wolfgang Wruck
Hansa Rostock
-
Michael Zechner
Sturm Graz
-
Daniel Mesenhöler
MSV Duisburg
-
Jörg Schwanke
RW Ahlen
-
Toni Leistner
QPR
-
Stephan Fürstner
Eintracht Braunschweig
-
Günter Hoge
FC 98 Hennigsdorf
-
Lukas Lämmel
VfR Aalen
-
Raffael Korte
SV Waldhof Mannheim 07
-
Nils Stettin
Union Fürstenwalde
-
Maxi Thiel
1. FC Heidenheim 1846
-
Jacek Mencel
Tennis Berlin
-
Benjamin Kessel
Kaiserslautern
-
Emanuel Pogatetz
LASK Linz
-
Roberto Punčec
HNK Rijeka
-
Eroll Zejnullahu
SV Sandhausen
-
Jens Härtel
FC Sachsen
-
Christopher Lenz
Holstein Kiel
-
Dennis Daube
KFC Uerdingen 05
-
Christopher Lenz
Eintracht Frankfurt
-
Milos Cvjetinovic
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Fabio Schneider
Greifswalder FC
-
Alfred Gaulke
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Richard Strehlow
SC Union 06 Berlin
-
Günther Schulz
SC Union 06 Berlin
-
Kurt Senglaub
SC Union 06 Berlin
-
Werner Fiedler
Tennis Berlin
-
Heinz Rogge
SC Union 06 Berlin
-
Paul Salisch
SC Union 06 Berlin
-
Walter Sowade
SC Union 06 Berlin
-
Tim Skarke
Schalke 04
-
Laurenz Dehl
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Anthony Ujah
Eintracht Braunschweig
-
Laurenz Dehl
Bohemian
-
Dominique Heintz
VfL Bochum
-
Andreas Voglsammer
Millwall
-
Tom Fron
Hertha 03 Zehlendorf
-
Kurt Werner
SC Union 06 Berlin
-
Fabian Graupner
TSV Mariendorf 1897
-
Abdallah Gomaa
ENPPI
-
Tymoteusz Puchacz
Panathinaikos
-
Erwin Wax
SC Union 06 Berlin
-
Kurt Hallex
HSV Gross Born
-
Kevin Mohwald
Eupen
-
Manuel Schmiedebach
SV 1908 Grün-Weiss Ahrensfelde
-
Hermann Lux
Tennis Berlin
-
Otto Martwig
Tennis Berlin
-
Albert Seipp
TuRU Dusseldorf
-
Keita Endo
FC Tokyo
-
Leonardo Bonucci
Fenerbahçe
-
Laurenz Dehl
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Oscar Ferreira
Sporting Cristal
-
Michael Parensen
Polar Pinguin
-
Malick Sanogo
FC Nürnberg
-
Niko Giesselmann
SpVgg Greuther Fürth
-
Levin Oztunali
Hamburger SV
-
Lennart Grill
VfL Osnabrück
-
Rick van Drongelen
Samsunspor
-
Keita Endo
Eintracht Braunschweig
-
Morten Thorsby
Genoa
-
Milos Pantovic
Eupen
-
Jordan Siebatcheu
Borussia M´gladbach
-
Dominique Heintz
FC Köln
-
Tim Skarke
Darmstadt 98
-
Jupp Zöllner
Fortuna Düsseldorf
-
Tim Maciejewski
Austria Klagenfurt
-
Etienne Nikol
Hertha BSC
-
Marius Ihbe
SV Lichtenberg
-
Suleiman Abdullahi
IFK Goteborg
-
Linus Czosnyka
Tennis Berlin
-
Markus Zschiesche
Türkiyemspor Berlin
-
Holger Wehlage
Werder Bremen
-
Cedric Teuchert
Hannover 96
-
Benjamin Pratsler
Union Fürstenwalde
-
Tobias Göth
Tennis Berlin
-
Nikolai Kemlein
Hertha BSC
-
Georgios Labroussis
SV Babelsberg 03
-
Tony
1. FC Lok Stendal
-
Florian Hubner
FC Nürnberg
-
Tim Maciejewski
Austria Klagenfurt
-
Christian Gentner
Luzern
-
Lennart Moser
Austria Klagenfurt
-
Rúben Travassos
Tennis Berlin
-
Akaki Gogia
FC Zurich
-
Luca Haase
FSV 63 Luckenwalde
-
Maurice Opfermann
VfB Homberg
-
Tymoteusz Puchacz
Kaiserslautern
-
Dennis Dombrowe
Hertha 03 Zehlendorf
-
Christopher Skade
BFC Dynamo
-
Ricky Djan-Okai
VfB Germania Halberstadt
-
Andreas Luthe
Kaiserslautern
-
Aidas Preikšaitis
Stomil Olsztyn
-
Pawel Wszolek
Legia Warszawa
-
Lennart Moser
Eupen
-
Keita Endo
Eintracht Braunschweig
-
Tim Maciejewski
SV Sandhausen
-
Bastian Oczipka
Arminia Bielefeld
-
Maximilian Somnitz
Grazer AK
-
Erdi Temel
Türkiyemspor Berlin
-
Batikan Cetin
CFC Hertha 06
-
Kaan Tüysüz
Ludwigsfelder FC
-
Fabio Schneider
KuPS
-
Daniel Sternberg
FC Internationale Berlin
-
Vidmantas Vysniauskas
Panerys Vilnius
-
Pawel Wszolek
Legia Warszawa
-
Oliver Simmerl
Köpenicker SC
-
Rick van Drongelen
KV Mechelen
-
Jack Krumnow
SV Altludersdorf
-
Yaser Can Cinar
Union Fürstenwalde
-
Rick van Drongelen
Hansa Rostock
-
David Hollwitz
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Sixten Veit
Hallescher FC
-
Dirk Rehbein
Hansa Rostock
-
Goran Markov
Hansa Rostock
-
Matthias Straub
VfR Aalen
-
Bozidar Djurkovic
OFK Beograd
-
Hüzeyfe Dogan
Preußen Münster
-
Kachmerov
Quarteirense
-
Thomas Boden
MSV Neuruppin
-
Silvio Pätz
Rot-Weiss Essen
-
Lars Heller
Göttingen
-
Robert Wulnikowski
Rot-Weiss Essen
-
David Bergner
FC Sachsen
-
Marco Gebhardt
Germania Schöneiche
-
Matthias Zimmerling
E. Cottbus
-
Matthias Zimmerling
SAK Klagenfurt
-
Christian Fährmann
Fortuna Düsseldorf
-
Daniel Ernemann
Austria Lustenau
-
Steven Jahn
TSG Neustrelitz
-
Daniel Bauer
RoPS
-
Ferdinand Chifon
Pogoń Szczecin
-
Tobias Kurbjuweit
Tennis Berlin
-
Heiner Backhaus
AEK Larnaca
-
Mike Rietpietsch
Bayer Leverkusen
-
Felix Below
Tennis Berlin
-
Richard Steiner
BFC Dynamo
-
Daniel
KFC Uerdingen 05
-
Dominic Peitz
FC Augsburg
-
Bernd Rauw
RW Erfurt
-
Karim Benyamina
FSV Frankfurt
-
Paul Thomik
Górnik Zabrze
-
Marcel Rath
Waldhof Mannheim
-
Jörg Schwanke
Germania Schöneiche
-
David Hollwitz
Babelsberg
-
Jan Sandmann
Holstein Kiel
-
Christoph Haker
Berliner AK 07
-
Marcel Hegert
Brandenburger SC Süd
-
Jörg Heinrich
TSV Chemie Premnitz
-
Dario Dabac
Greuther Fürth
-
Michael Hinz
RW Erfurt
-
Achim Pfuderer
SV Elversberg
-
Christian Beeck
Hansa Rostock
-
Rayk Schröder
TSV 1860 München
-
Michael Molata
Holstein Kiel
-
Salif Keita
RW Oberhausen
-
Michael Oelkuch
Waldhof Mannheim
-
Ronny Teuber
Dynamo Dresden
-
Steffen Büttner
Dresdner SC
-
Leonardo Martins
Sparta-MG
-
Marco Kostmann
1. FC Saarbrücken
-
Biermann
Tennis Berlin
-
Marko Rehmer
Hansa Rostock
-
Marco Küntzel
Babelsberg
-
Sven Beuckert
MSV Duisburg
-
Cristian Fiel
VfL Bochum
-
Steffen Baumgart
E. Cottbus
-
Dominik Verling
TSV Crailsheim
-
Frédéric Page
Greuther Fürth
-
Emil Kremenliev
Spartak Varna
-
Adalbert Zafirov
CSKA Sofia
-
Roman Prokoph
Ludwigsfelder FC
-
Ervin Skela
Erzgebirge Aue
-
Bouzid
MC Alger
-
Santi Kolk
NAC Breda
-
Steven Ruprecht
VfR Aalen
-
Tobias Scharlau
Germania Schöneiche
-
Erdal Bastürk
Tennis Berlin
-
Kevin Maek
Werder Bremen
-
Dustin Heun
Kaiserslautern
-
Nico Patschinski
BFC Dynamo
-
Mischa Welm
SpVgg Weiden
-
Martin Pieckenhagen
Tennis Berlin
-
Sergej Barbarez
Hansa Rostock
-
Hajrudin Catić
Wehen Wiesbaden
-
Marko Tredup
VfL Osnabrück
-
Hristo Koilov
Lokomotiv Sofia
-
Simon Henzler
Holstein Kiel
-
Almedin Civa
KFC Uerdingen 05
-
David Bergner
Hallescher FC
-
Sebastian Hollenbach
TSG Neustrelitz
-
Mansur Fargiryar
FC Oberneuland
-
Benedetto Muzzicato
Arminia Hannover
-
Hannes Wilking
Kickers Emden
-
Reinhard Lauck
BFC Dynamo
-
Shergo Biran
Dynamo Dresden
-
Michael Bemben
Górnik Zabrze
-
Petar Divic
Eintracht Trier
-
Thomas Sobotzik
SpVgg Unterhaching
-
Kostadin Vidolov
Levski Sofia
-
Björn Joppe
VfL Osnabrück
-
Wingerter
VfR Aalen
-
David Siradze
Eintracht Trier
-
André Hofschneider
Hansa Rostock
-
Nico Patschinski
Babelsberg
-
Ronny Nikol
E. Cottbus
-
Martin Hauswald
Eintracht Braunschweig
-
Tomas Brusko
Dynamo Kyiv
-
Marko Sejna
FC Ingolstadt
-
Daniel Schulz
SV Sandhausen
-
Kenan Şahin
Denizlispor
-
Marek Czakon
SV Waldhof Mannheim 07
-
René Deffke
Ludwigsfelder FC
-
Thomas Grether
Stahl Brandenburg
-
Ulf-Volker Probst
Eintracht Braunschweig
-
Simon Terodde
VfL Bochum
-
Marc Pfertzel
SV Sandhausen
-
Jan Glinker
1. FC Magdeburg
-
Martin Zimmer
Spandauer
-
Christian Stuff
Hansa Rostock
-
Patrick Kohlmann
Holstein Kiel
-
Fabian Fritsche
FC Viktoria 1889 Berlin
-
René Unglaube
Hertha BSC
-
Carsten Busch
FSV Luckenwalde
-
Jörg Schwanke
RW Ahlen
-
Marcel Höttecke
Berliner AK 07
-
Eric Niendorf
Köpenicker SC
-
Martin Karwot
Rostocker FC
-
Ricky Djan-Okai
VfB Germania Halberstadt
-
André Sirocks
Hannover 96
-
Silvio
Wolfsberger AC
-
Daniel Haas
Erzgebirge Aue
-
Denis Novacic
Türkiyemspor Berlin
-
Denis Novacic
SD Croatia Berlin
-
Adrian Antunovic
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Torsten Mattuschka
FC Energie Cottbus
-
Ingolf Schneider
FC Energie Cottbus
-
Martin Dausch
MSV Duisburg
-
Marco Löring
TSV Aindling
-
Krešimir Matovina
BSV Rehden
-
Juarez
Alemannia Aachen
-
Barış Özbek
Kayserispor
-
André Barylla
FSV Zwickau
-
Nils Stettin
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Nils Stettin
Berliner AK 07
-
Justin Merz
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Oliver Hofmann
Goslarer SC 08
-
Gordon Griebsch
Germania Schöneiche
-
Gordon Griebsch
Union Fürstenwalde
-
Olaf Besser
FC Energie Cottbus
-
Detlef Hartmann
SG Bergmann-Borsig
-
Olaf Seier
Caracas FC
-
Henryk Lihsa
SG Bergmann-Borsig
-
Lutz Hendel
1. FC Frankfurt
-
Steffen Enge
Preussen Eberswalde
-
Frank Placzek
SV Lichtenberg
-
Mathias Morack
Stahl Brandenburg
-
Bernd Jopek
SG Bergmann-Borsig
-
Uwe Hessel
Ludwigsfelder FC
-
Kevin Giese
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Alexis Lenhard
Köpenicker SC
-
Ahmed Madouni
Nantes
-
Adam Nemec
New York City FC
-
Günther Wirth
1. FC Frankfurt
-
Lothar Meyer
1. FC Frankfurt
-
Jérome Polenz
Sydney Wanderers
-
Philip Malinowski
Berliner AK 07
-
Adrijan Antunovic
NK Lokomotiva
-
Björn Kopplin
Preußen Münster
-
Murat Turhan
Rathenow
-
Conny Wieland
Brandenburger SC Süd
-
Laszlo Bodnar
BVSC
-
Bimbo Fatokun
VV Schoten
-
Franz Fitkau
Germania Halberstadt
-
Macchambes Younga-Mouhani
FC Wegberg-Beeck
-
Björn Brunnemann
Berliner AK 07
-
Vanco Micevski
FK Pobeda
-
Ivan Kozak
Ruzomberok
-
Émerson
America-RJ
-
Waldemar Ksienzyk
BFC Dynamo
-
Leo Maric
BFC Dynamo
-
Bastian Hohmann
Köpenicker SC
-
John Mosquera
Changchun Yatai
-
Maurice Trapp
Hansa Rostock
-
Ingo Wunderlich
TSG Neustrelitz
-
Tijani Belaid
Moreirense
-
Martin Pieckenhagen
BFC Dynamo
-
Mirko Soltau
FC Sachsen
-
Harun Isa
VfL Osnabrück
-
Chibuike Okeke
Chemnitzer FC
-
Oliver Hofmann
Goslarer SC 08
-
Christoph Menz
Dynamo Dresden
-
Karl Shulz
FC Viktoria 1889 Berlin
-
Patrick Zoundi
MSV Duisburg
-
Adnan Ocelli
Hrvatski Dragovoljac
-
Tom Persich
SV Babelsberg 03
-
Mario Maek
BFC Dynamo
-
Holger Fandrich
FC Energie Cottbus
-
Markus Karl
Kaiserslautern
-
Wolfgang Wruck
SG Bergmann-Borsig
-
Gibby Mbasela
Espérance Tunis
-
Frank Deville
1. FC Saarbrücken
-
René Deffke
Carl Zeiss Jena
-
Frank Kaiser
FV Dresden 06
-
Manuel Benthin
Alemannia Aachen
-
Günther Wirth
1. FC Frankfurt
-
Jens-Uwe Zöphel
Wacker Burghausen
-
Bernd Schulz
SG Bergmann-Borsig
-
Tom Persich
Germania Schöneiche
-
WIE WE ZIJN
PRIVACYBELEID
CONTACT
ADVERTEER MET ONS
FOUT GEDETECTEERD?
SUGGESTIES
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware