Bezitschoten (op doel)Hoeken
        48% 52%(2) 10 22 (12)2 3
        Man van
        de wedstrijd
        Keeper - Independiente Rivadavia
        T 90'
        9,5

        Spelerbeoordeling

        Foto's

        DBewerk

        Opmerkingen

        Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
        motivo:
        EGeen opmerkingen gemaakt.

        WAS JE IN HET STADION?

        Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

        GROEP A

        Staan
        MGEENpunten
        1River PlateRiver Plate14261027
        2Argentinos JuniorsArgentinos Juniors14251426
        3Barracas CentralBarracas Central14201526
        4Vélez SarsfieldVélez Sarsfield14141325
        5TalleresTalleres14241624
        6IndependienteIndependiente14141023
        7InstitutoInstituto14181717
        8BanfieldBanfield14141517
        9HuracánHuracán14121216
        10GimnasiaGimnasia14182316
        11Rosario CentralRosario Central14101815
        12Deportivo RiestraDeportivo Riestra1481613
        13Atlético TucumánAtlético Tucumán1482310
        14Independiente RivadaviaIndependiente Rivadavia1413258

        STATISTIEKEN SPEL

        Bespaart
        11
         
         
        2
        Buitenspel
        3
         
         
        1
        Schoten naast doel
        6
         
         
        7
        Hoeken
        2
         
         
        3
        Schoten op doel
        2
         
         
        12
        Overtredingen
        12
         
         
        13
        Totale opruimingen
        110
         
         
        118
        schoten
        10
         
         
        22
        Schoten ontvangen
        2
         
         
        4
        Passen voltooid||
        221
         
         
        254
        Bezit
        48 %
         
         
        52 %
        Totaal aantal passagiers
        320
         
         
        343
        Gewonnen tackels
        18
         
         
        16

        WEDSTRIJD

        Fase1e fase 
        JornadaGroep AWedstrijdweek 14

        SCHEIDSRECHTER

        Scheidsrechter

        STADION

        Bautista Gargantini
        Capaciteit25 000
        Pitchgrootte-
        Gestichten1925