G | W | D | L | GD | YC | 2J | RC | FS | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.º | 34 | 10 | 6 | 18 | 32-51 | - | - | - | - | - | details | |
F | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | - | - | - | - | - | details | |
35 | 11 | 6 | 18 | 33-51 | 0 | 0 | 0 | - | - |
h2h | 2024-05-19 | 11:00 | (H) | SD Formentera | - | F | h2h | ||
W | 2024-05-12 | 11:00 | (EEN) | SD Formentera | 0-1 | F | |||
L | 2024-05-05 | 11:00 | (EEN) | Real Sociedad C | 2-1 | D34 | |||
W | 2024-04-28 | 11:00 | (H) | Náxara CD | 3-0 | D33 | |||
L | 2024-04-21 | 16:00 | (EEN) | CD Tudelano | 4-0 | D32 | |||
W | 2024-04-14 | 16:00 | (H) | Calahorra | 2-1 | D31 | |||
L | 2024-04-07 | 17:00 | (EEN) | Barakaldo | 2-0 | D30 | |||
W | 2024-03-31 | 16:00 | (H) | Arenas Club | 2-0 | D29 | |||
L | 2024-03-23 | 16:00 | (EEN) | AD San Juan | 4-0 | D28 | |||
W | 2024-03-17 | 15:30 | (H) | Mutilvera | 2-1 | D27 | |||
L | 2024-03-10 | 10:30 | (EEN) | Real Zaragoza B | 3-1 | D26 | |||
W | 2024-03-03 | 15:30 | (H) | Alavés B | 1-0 | D25 | |||
D | 2024-02-24 | 15:00 | (EEN) | Valle de Egüés | 0-0 | D24 | |||
L | 2024-02-18 | 17:00 | (EEN) | Utebo | 1-0 | D23 | |||
W | 2024-02-11 | 15:30 | (H) | Barbastro | 2-0 | D22 | |||
L | 2024-02-03 | 16:00 | (EEN) | Athletic Bilbao B | 2-1 | D21 | |||
L | 2024-01-28 | 15:30 | (H) | UD Logroñés | 0-2 | D20 | |||
D | 2024-01-21 | 15:00 | (EEN) | CD Brea | 1-1 | D19 | |||
D | 2024-01-14 | 15:30 | (H) | Gernika | 2-2 | D18 | |||
D | 2024-01-07 | 16:00 | (H) | Real Sociedad C | 0-0 | D17 | |||
L | 2023-12-17 | 15:30 | (EEN) | Náxara CD | 3-1 | D16 | |||
W | 2023-12-09 | 15:30 | (H) | CD Tudelano | 1-0 | D15 | |||
L | 2023-12-03 | 15:30 | (EEN) | Calahorra | 2-1 | D14 | |||
D | 2023-11-26 | 15:30 | (H) | Barakaldo | 0-0 | D13 | |||
W | 2023-11-19 | 16:00 | (EEN) | Arenas Club | 1-2 | D12 | |||
W | 2023-11-12 | 15:30 | (H) | AD San Juan | 1-0 | D11 | |||
L | 2023-11-04 | 16:00 | (EEN) | Mutilvera | 1-0 | D10 | |||
L | 2023-10-29 | 16:00 | (H) | Real Zaragoza B | 1-3 | D9 | |||
L | 2023-10-22 | 11:00 | (EEN) | Alavés B | 3-1 | D8 | |||
L | 2023-10-15 | 16:00 | (H) | Valle de Egüés | 0-2 | D7 | |||
L | 2023-10-08 | 16:00 | (H) | Utebo | 1-2 | D6 | |||
W | 2023-10-01 | 16:00 | (EEN) | Barbastro | 2-3 | D5 | |||
L | 2023-09-24 | 17:00 | (H) | Athletic Bilbao B | 0-1 | D4 | |||
L | 2023-09-17 | 11:00 | (EEN) | UD Logroñés | 4-1 | D3 | |||
L | 2023-09-10 | 17:00 | (H) | CD Brea | 0-1 | D2 | |||
D | 2023-09-03 | 17:00 | (EEN) | Gernika | 1-1 | D1 |