G | W | D | L | GD | YC | 2J | RC | FS | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1S | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 3 | 0 | 1 | D1 | D | details | |
L16 | 20 | 13 | 4 | 3 | 42-17 | 50 | 2 | 1 | MET WIE1 | MET WIEDMET WIEIKMET WIE | details | |
F | 17 | 12 | 2 | 3 | 45-13 | 40 | 1 | 0 | IK1 | MET WIEMET WIEIKMET WIEIK | details | |
38 | 25 | 7 | 6 | 88-31 | 93 | 3 | 2 | - | - |
W | 2020-12-27 | 18:00 | (H) | Mirassol | 2-1 | L16 | |||
L | 2020-12-20 | 18:30 | (EEN) | Mirassol | 4-0 | L16 | |||
W | 2020-12-12 | 19:00 | (H) | Real Noroeste | 3-0 | 2S | |||
D | 2020-12-06 | 18:00 | (EEN) | Real Noroeste | 1-1 | 2S | |||
W | 2020-11-27 | 19:00 | (EEN) | Caldense | 1-2 | Grp.6 | |||
W | 2020-11-21 | 19:00 | (H) | Gama | 3-0 | Grp.6 | |||
D | 2020-11-14 | 18:00 | (H) | Bahia de Feira | 1-1 | Grp.6 | |||
W | 2020-11-07 | 23:30 | (EEN) | Atlético-BA | 0-3 | Grp.6 | |||
W | 2020-11-01 | 19:00 | (EEN) | Palmas | 0-3 | Grp.6 | |||
W | 2020-10-25 | 18:00 | (H) | Tupynambás | 2-1 | Grp.6 | |||
W | 2020-10-22 | 23:00 | (EEN) | Villa Nova-MG | 1-2 | Grp.6 | |||
W | 2020-10-19 | 19:00 | (H) | Villa Nova-MG | 1-0 | Grp.6 | |||
W | 2020-10-15 | 00:30 | (EEN) | Tupynambás | 1-4 | Grp.6 | |||
W | 2020-10-10 | 20:00 | (H) | Palmas | 5-0 | Grp.6 | |||
D | 2020-10-04 | 19:00 | (H) | Atlético-BA | 1-1 | Grp.6 | |||
D | 2020-10-01 | 23:00 | (EEN) | Bahia de Feira | 1-1 | Grp.6 | |||
L | 2020-09-26 | 21:00 | (EEN) | Gama | 2-1 | Grp.6 | |||
W | 2020-09-20 | 19:00 | (H) | Caldense | 3-1 | Grp.6 | |||
W | 2020-09-13 | 19:00 | (H) | Tocantinópolis | 4-0 | PR | |||
L | 2020-09-06 | 20:00 | (EEN) | Tocantinópolis | 1-0 | PR | |||
L | 2020-08-29 | 20:00 | (EEN) | Gama | 2-0(4-3 pg) | F | |||
W | 2020-08-26 | 15:00 | (H) | Gama | 3-1 | F | |||
L | 2020-08-23 | 15:00 | (H) | Real Brasília | 1-2 | SF | |||
W | 2020-08-19 | 19:30 | (EEN) | Real Brasília | 0-1 | SF | |||
W | 2020-08-16 | 15:00 | (H) | Luziânia | 2-1 | QF | |||
D | 2020-08-12 | 19:30 | (EEN) | Luziânia | 0-0 | QF | |||
W | 2020-03-18 | 18:30 | (H) | Paranoá | 8-0 | 1S | |||
W | 2020-03-15 | 19:00 | (EEN) | Formosa | 0-2 | 1S | |||
W | 2020-03-07 | 18:30 | (H) | Capital CF | 3-1 | 1S | |||
W | 2020-03-04 | 18:30 | (H) | Unaí EC | 4-1 | 1S | |||
W | 2020-03-01 | 18:30 | (EEN) | Real Brasília | 0-1 | 1S | |||
W | 2020-02-19 | 22:30 | (EEN) | Luziânia | 2-3 | 1S | |||
L | 2020-02-15 | 18:30 | (H) | Gama | 1-2 | 1S | |||
W | 2020-02-12 | 18:30 | (H) | Ceilândia | 5-0 | 1S | |||
W | 2020-02-09 | 13:30 | (EEN) | Ceilandense | 0-8 | 1S | |||
D | 2020-02-06 | 22:15 | (H) | Paysandu | 1-1 | 1S | |||
D | 2020-02-02 | 14:00 | (EEN) | Taguatinga | 1-1 | 1S | |||
W | 2020-01-25 | 19:30 | (H) | Sobradinho | 2-0 | 1S |