W | 2019-05-18 | 17:00 | (H) | Santa Marta Tormes | 3-1 | D38 | |||
L | 2019-05-11 | 17:00 | (EEN) | SD Almazán | 1-0 | D37 | |||
W | 2019-05-05 | 16:00 | (H) | Atlético Astorga CF | 1-0 | D36 | |||
D | 2019-04-27 | 16:30 | (EEN) | CD La Granja | 1-1 | D35 | |||
L | 2019-04-21 | 16:00 | (H) | Arandina CF | 1-2 | D34 | |||
W | 2019-04-14 | 16:00 | (H) | Cultural Leonesa B | 3-2 | D33 | |||
W | 2019-04-07 | 16:00 | (EEN) | SC Uxama | 0-2 | D32 | |||
W | 2019-03-31 | 16:00 | (H) | CD Cebrereña | 2-1 | D31 | |||
W | 2019-03-24 | 16:00 | (EEN) | La Bañeza FC | 0-4 | D30 | |||
D | 2019-03-17 | 16:00 | (H) | CF Briviesca | 0-0 | D29 | |||
D | 2019-03-09 | 17:30 | (EEN) | CD Cristo Atlético | 0-0 | D28 | |||
D | 2019-03-03 | 16:00 | (H) | Bembibre | 0-0 | D27 | |||
W | 2019-02-24 | 15:15 | (EEN) | Beroil Bupolsa | 0-1 | D26 | |||
D | 2019-02-17 | 16:00 | (H) | Gimnástica Segoviana | 0-0 | D25 | |||
D | 2019-02-10 | 15:30 | (EEN) | Atl. Tordesillas | 0-0 | D24 | |||
W | 2019-02-03 | 16:00 | (H) | La Virgen del Camino | 2-1 | D23 | |||
L | 2019-01-26 | 14:45 | (EEN) | Numancia B | 3-0 | D22 | |||
D | 2019-01-20 | 15:00 | (H) | Zamora | 1-1 | D21 | |||
D | 2019-01-12 | 15:30 | (EEN) | Burgos Promesas 2000 | 0-0 | D20 | |||
W | 2018-12-22 | 15:30 | (EEN) | Santa Marta Tormes | 0-1 | D19 | |||
L | 2018-12-16 | 16:00 | (H) | SD Almazán | 0-2 | D18 | |||
W | 2018-12-09 | 15:30 | (EEN) | Atlético Astorga CF | 1-2 | D17 | |||
W | 2018-12-06 | 16:00 | (H) | CD La Granja | 3-1 | D16 | |||
D | 2018-12-01 | 16:00 | (EEN) | Arandina CF | 1-1 | D15 | |||
L | 2018-11-24 | 15:30 | (EEN) | Cultural Leonesa B | 2-1 | D14 | |||
W | 2018-11-18 | 16:00 | (H) | SC Uxama | 2-0 | D13 | |||
L | 2018-11-11 | 15:00 | (EEN) | CD Cebrereña | 3-2 | D12 | |||
D | 2018-11-04 | 16:00 | (H) | La Bañeza FC | 1-1 | D11 | |||
W | 2018-11-01 | 15:00 | (EEN) | CF Briviesca | 1-4 | D10 | |||
W | 2018-10-28 | 17:30 | (H) | CD Cristo Atlético | 3-0 | D9 | |||
D | 2018-10-20 | 16:00 | (EEN) | Bembibre | 1-1 | D8 | |||
L | 2018-10-14 | 16:00 | (H) | Beroil Bupolsa | 0-1 | D7 | |||
L | 2018-09-29 | 17:00 | (EEN) | Gimnástica Segoviana | 3-0 | D6 | |||
W | 2018-09-23 | 16:00 | (H) | Atl. Tordesillas | 2-0 | D5 | |||
W | 2018-09-16 | (EEN) | La Virgen del Camino | 0-3 | D4 | ||||
W | 2018-09-09 | (H) | Numancia B | 2-0 | D3 | ||||
W | 2018-09-02 | (EEN) | Zamora | 2-3 | D2 | ||||
W | 2018-08-26 | (H) | Burgos Promesas 2000 | 1-0 | D1 |