Romania

          Romania
          Romania
          mBucureștimgevestigd in 1908

          Euro Qualifying 2024

          GWDLGD
          1064016-5
          1064016-5
          [Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises]

          Ploeg(Euro (Q) 2024)

          IdadeJGMAVAAM
          GK27000000
          GK2620000180
          GK35000000
          GK2580000720
          GK23000000
          GK23000000
          DEF30101100873
          DEF33000000
          DEF21100200855
          DEF25000000
          DEF271000090
          DEF24000000
          DEF2550100450
          DEF272000048
          DEF2540000360
          DEF251000090
          DEF361000023
          DEF22000000
          DEF3060200540
          DEF30000000
          DEF23000000
          DEF17000000
          DEF22000000
          MIDDEN2570100229
          MIDDEN242000042
          MIDDEN2470200320
          MIDDEN2781200534
          MIDDEN2490200435
          MIDDEN30103100828
          MIDDEN282000025
          MIDDEN2550100376
          MIDDEN2560000141
          MIDDEN202020042
          MIDDEN2430000159
          MIDDEN2340000328
          MIDDEN2462100291
          MIDDEN29000000
          FRW2330000160
          FRW26000000
          FRW2441000260
          FRW2373010169
          FRW28000000
          FRW21000000
          FRW2761300270
          FRW27000000
          FRW3293000524
          FRW211000013
          FRW2571100435
          FRW231000059

          MEEST GEBRUIKTE XI

          Een XI gebaseerd op de meest gebruikte spelers gedurende het seizoen. Minimaal 10 spellen.

          Clubs

          ClubWaarde
          6 (12,2%)
          5 (10,2%)
          4 (8,2%)
          3 (6,1%)
          3 (6,1%)
          2 (4,1%)
          2 (4,1%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)
          1 (2,0%)

          Gemiddelde scores

          ArtikelWaarde
          Spelers49
          Gemiddelde leeftijd25,52
          Van gemiddelde hoogte183 cm
          Gemiddeld gewicht75 Kg

          persoonlijk

          Beheerder
          45 - jaar oud
          D

          Video

          Hoogtepunten
          Geplaatst 13 dagen geleden | 16 Keer bekeken | Tijd: 00:00

          OVERZICHT

          OVERZICHT

          D
          NaamFederația Româna de Fotbal
          Jaar van oprichting||1908-11-30
          Stad/plaats
          Land
          Romania
          Romania
          PakketJoma
          Pakket
          Roménia
          andere verbindingen
          VoorzitterRăzvan Burleanu
          AdresSergent Vasile Şerbănică 12 022186 București
          Officiële sitehttp://www.frf.ro/
          RanglijstenFIFA: 43 [november]

          HEAD-TO-HEAD

          STADION

          Stadionul Național (1953)
          Capaciteit50000
          Pitchgrootte-
          Gestichten1953
          In which Stadium does Roménia play?
          Stadionul Național (1953) is the current ground of Roménia .
          When is Roménia 's next match?
          Roménia 's next match is on dinsdag, 21 de november de 2023 for the Euro 2024 (Q), between Roménia and Suíça.
          What was the score of Roménia 's last game?
          Roménia 's last game was Roménia vs Suíça, on 21 de november de 2023, that ended 1-0.