Osasuna

        Spain
        Spain
        mPamplonamgevestigd in 1920

        Statistieken

         

        Overzicht

        Team

        Meeste overwinningen9.º9 GamesLeider: Real Madrid19 Games
         De meeste nederlagen5.º11 NederlagenLeider: Almería17 Nederlagen
         Meeste rode kaarten4.º3 Rode kaartenLeider: Cádiz6 Rode kaarten
        Grootste overwinningen2.º0 OverwinningenLeider: Real Madrid1 Overwinningen
         Meeste overwinningen3.º0 GamesLeider: Real Madrid2 Games
         Meeste remises1.º0 Draws  
         De meeste nederlagen1.º1 Nederlagen  
         Ongeslagen Spelen3.º0 SpellenLeider: Real Madrid2 Spellen
         Meeste gele kaarten1.º3 Gele kaarten  
        De meeste nederlagen2.º1 NederlagenLeider: Arosa2 Nederlagen
         Meeste rode kaarten2.º1 Rode kaartenLeider: Recreativo2 Rode kaarten

        Spelers

        TopscorerAnte Budimir[4.º]13 Doelpunten
         Meeste assistsChimy Ávila[32.º]3 Assistenten
         Betrokken bij goalsAnte Budimir[6.º]15 Goals/Assists
         Doelpunten per wedstrijdAnte Budimir[5.º]0.52 Doelpunten/spel
         Meeste gescoorde straffenAnte Budimir[3.º]3 Doelpunten
         Meeste doelpunten als invallerRaúl García[4.º]2 Doelpunten
         Doelpunten winnenAnte Budimir[1.º]4 Doelen
         De meeste dubbelsAnte Budimir[2.º]3 Dubbels
         Meeste gele kaartenAlejandro Catena[23.º]6 Gele kaarten
         De meeste dubbele gele kaartenUnai García[1.º]1 Dubbele gele kaarten
         De meeste rode kaartenChimy Ávila[1.º]2 Rode kaarten
         Meeste minutenDavid García[14.º]2160 Minuten
         Meest gebruikte vervangerRaúl García[7.º]16 Games als gebruikte vervanger
         Meeste doelpunten tegenSergio Herrera[9.º]29 Gescoorde doelpunten
        Meeste gele kaartenJosé Arnáiz[2.º]1 Gele kaarten
         Meeste minutenJesús Areso[29.º]90 Minuten
         Meest gebruikte vervangerJon Moncayola[7.º]1 Games als gebruikte vervanger
         Meeste doelpunten tegenSergio Herrera[4.º]2 Gescoorde doelpunten
        TopscorerJosé Arnáiz[54.º]1 Doelpunten
         Meeste assistsJesús Areso[27.º]1 Assistenten
         Betrokken bij goalsJesús Areso[97.º]1 Goals/Assists
         Meeste doelpunten als invallerJosé Arnáiz[9.º]1 Doelpunten
         Doelpunten winnenJosé Arnáiz[1.º]1 Doelen
         Meeste gele kaartenJesús Areso[51.º]1 Gele kaarten
         De meeste rode kaartenAlejandro Catena[1.º]1 Rode kaarten
         Meeste minutenAitor Fernández[208.º]210 Minuten
         Meest gebruikte vervangerRubén Peña[32.º]2 Games als gebruikte vervanger
         Meeste doelpunten tegenAitor Fernández[64.º]2 Gescoorde doelpunten
        TopscorerAnte Budimir[162.º]1 Doelpunten
         Meeste assistsJon Moncayola[18.º]2 Assistenten
         Betrokken bij goalsJon Moncayola[115.º]2 Goals/Assists
         Doelpunten per wedstrijdAnte Budimir[73.º]0.50 Doelpunten/spel
         Meeste gele kaartenDavid García[54.º]2 Gele kaarten
         Meeste minutenAlejandro Catena[1049.º]180 Minuten
         Meest gebruikte vervangerKike Barja[234.º]2 Games als gebruikte vervanger
         Meeste doelpunten tegenAitor Fernández[137.º]2 Gescoorde doelpunten

        Wedstrijdtotalen

        GWDLGDYC2JRCFSF
        POff20113-4900D1IKD
        11.º25951129-365213MET WIE2DIKIKMET WIEMET WIE
        SF10010-2300IK1IK
        L1621011-2401IK1MET WIEIK
          301061433-446814-- 
        Sleutel: Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises
        [G=Spellen, W=wint, D=trekt, L=Verliezen, GD=Doelverschil, YC=gele kaarten, 2J=Dubbel geel, RC=Rode kaarten, FS=Huidige serie, F=Het formulier]

        Statistieken per speler

        MG
        AG
        S
        ONS
        M
        YC
        2J
        RC
         
        1.Middenveld3010.0324621373--
        2.Vooruit30140.4725522065--
        3.Verdediger2900.0029-26407--
        4.Verdediger2910.03191018452--
        5.Middenveld2600.00151113862--
        6.Vooruit2630.127198073--
        7.Verdediger2500.0022318202--
        8.Middenveld2410.048167802--
        9.Verdediger2310.0422119228-2
        10.Keeper2300.0023-20603--
         
        cStatistieken compleet (bevestigd)