NEC

        Netherlands
        Netherlands
        mNijmegenmgevestigd in 1900

        Spelers

        MEEST GEBRUIKTE XI

        Een XI gebaseerd op de meest gebruikte spelers gedurende het seizoen. Minimaal 10 spellen.
        MGAGSONSMYC2JRC 
        1.Verdediger2610.0426-23184--
        2.Middenveld2550.2025-22373--
        3.Middenveld22130.5922-19801--
        4.Verdediger2100.0021-18402--
        5.Verdediger2230.14211183451-
        6.Vooruit23100.4320317151--
        7.Keeper1900.0019-16511--
        8.Vooruit2520.0822316302--
        9.Verdediger1600.0016-13202--
        10.Middenveld2110.0514711361-1
        11.Middenveld1600.0011510222--
        12.Verdediger1630.191069262--
        13.Verdediger1820.118108592--
        14.Middenveld1500.0087850---
        15.Middenveld2260.2791379021-
        16.Keeper800.0071689---
        17.Vooruit1500.0078674---
        18.Vooruit1030.305547231-
        19.Vooruit830.38534641--
        20.Verdediger610.17424331--
        21.Middenveld530.6041366---
        22.Verdediger600.00332101--
        23.Vooruit600.00-689---
        24.Vooruit400.00-4861--
        25.Vooruit300.00-3412--
        26.Verdediger100.00-127---
        27.Verdediger300.00-319---
        28.Middenveld200.00-216---
        29.Vooruit100.00-12---
        30.Keeper000.00------
        31.Middenveld000.00------
        32.Verdediger000.00------
        33.Vooruit000.00------
        34.Middenveld000.00------
         
        cStatistieken compleet (bevestigd)