La Equidad

        Colombia
        Colombia
        mBogotámgevestigd in 1990

        Statistieken

         

        Overzicht

        Team

        Grootste overwinningen2.º2 OverwinningenLeider: América de Cali3 Overwinningen
         Meeste overwinningen8.º9 GamesLeider: Santa Fe16 Games
         Meeste remises7.º6 DrawsLeider: Envigado7 Draws
         De meeste nederlagen4.º10 NederlagenLeider: Patriotas12 Nederlagen
         Ongeslagen Spelen3.º11 SpellenLeider: Atlético Bucaramanga14 Spellen
         Meeste rode kaarten3.º4 Rode kaartenLeider: Deportivo Pereira5 Rode kaarten
         Meeste eigen doelpunten gescoord2.º3 DoelpuntenLeider: Tolima5 Doelpunten

        Spelers

        TopscorerKevin Viveros[7.º]8 Doelpunten
         Meeste assistsJohan Rojas [1.º]7 Assistenten
         Betrokken bij goalsJohan Rojas [7.º]9 Goals/Assists
         Doelpunten per wedstrijdKevin Viveros[12.º]0.38 Doelpunten/spel
         Meeste gescoorde straffenÉlan Ricardo[3.º]3 Doelpunten
         Meeste doelpunten als invallerDavid Camacho[11.º]1 Doelpunten
         Doelpunten winnenKevin Viveros[3.º]3 Doelen
         De meeste dubbelsKevin Viveros[4.º]1 Dubbels
         Meeste gele kaartenJohan Rojas [2.º]9 Gele kaarten
         De meeste dubbele gele kaartenJohan Rojas [2.º]1 Dubbele gele kaarten
         De meeste rode kaartenKevin Viveros[1.º]2 Rode kaarten
         Meeste minutenWashington Ortega[12.º]2070 Minuten
         Meest gebruikte vervangerJaison Mina[1.º]14 Games als gebruikte vervanger
         Meeste doelpunten tegenWashington Ortega[1.º]26 Gescoorde doelpunten

        Wedstrijdtotalen

        GWDLGDYC2JRCFSF
        -----0000-
        SF25961025-285414IK7IKIKIKIKIK
          25961025-285414-- 
        Sleutel: Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises
        [G=Spellen, W=wint, D=trekt, L=Verliezen, GD=Doelverschil, YC=gele kaarten, 2J=Dubbel geel, RC=Rode kaarten, FS=Huidige serie, F=Het formulier]

        Statistieken per speler

        MG
        AG
        S
        ONS
        M
        YC
        2J
        RC
         
        1.Middenveld2320.0923-200591-
        2.Vooruit2310.0410139765--
        3.Keeper2300.0023-20701--
        4.Verdediger2200.0022-18665--
        5.Verdediger2200.0022-19034--
        6.Middenveld2260.2721118061--
        7.Vooruit2180.3819216405-2
        8.Verdediger2110.0513810232-1
        9.Verdediger2000.0020-16831-1
        10.Verdediger1800.004145812--
         
        cStatistieken compleet (bevestigd)