Kosovo

          Kosovo
          Kosovo
          mPristinamgevestigd in 1946

          Euro Qualifying 2024

          GWDLGD
          1025310-10
          1025310-10
          [Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises]

          Ploeg(Euro (Q) 2024)

          IdadeJGMAVAAM
          GK2620000180
          GK2480000720
          GK34000000
          GK24000000
          DEF2980100720
          DEF2640200232
          DEF2460000346
          DEF21000000
          DEF2870000396
          DEF2620200180
          DEF2860000430
          DEF2960301530
          DEF2880400709
          DEF242010068
          DEF23100009
          DEF243000061
          DEF2440100360
          DEF30000000
          MIDDEN3040000146
          MIDDEN2640000334
          MIDDEN25000000
          MIDDEN2650200259
          MIDDEN24000000
          MIDDEN24100000663
          MIDDEN2420000135
          MIDDEN302020054
          MIDDEN3160100373
          MIDDEN2550100115
          MIDDEN2240100309
          MIDDEN2330100270
          FRW2650100195
          FRW2973201558
          FRW3030100164
          FRW2773000527
          FRW222000074
          FRW282000086
          FRW2461100311
          FRW25100008
          FRW2430000146
          FRW232110060
          FRW241000045
          FRW222110062
          FRW23100007

          Clubs

          ClubWaarde
          4 (9,3%)
          2 (4,7%)
          2 (4,7%)
          2 (4,7%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)
          1 (2,3%)

          Gemiddelde scores

          ArtikelWaarde
          Spelers43
          Gemiddelde leeftijd25,76
          Van gemiddelde hoogte183 cm
          Gemiddeld gewicht75 Kg

          persoonlijk

          Beheerder
          70 - jaar oud
          Beheerder
          55 - jaar oud
          D

          Video

          Hoogtepunten
          Geplaatst 19 dagen geleden | 21 Keer bekeken | Tijd: 06:46

          OVERZICHT

          OVERZICHT

          D
          NaamFedereta futbollit Kosovës
          Jaar van oprichting||1946-00-00
          Stad/plaats
          Land
          Kosovo
          Kosovo
          PakketFourteen
          Pakket
          Kosovo
          andere verbindingen
          VoorzitterFadil Vokrri
          AdresStr. Agim Ramadani, 45 10 000 Prishtina
          E-mail-
          RanglijstenFIFA: 101 [november]

          HEAD-TO-HEAD

          When is Kosovo 's next match?
          Kosovo 's next match is on dinsdag, 21 de november de 2023 for the Euro 2024 (Q), between Kosovo and Bielorrússia.
          What was the score of Kosovo 's last game?
          Kosovo 's last game was Kosovo vs Bielorrússia, on 21 de november de 2023, that ended 0-1.