Gualberto Villarroel

      Bolivië
      Bolivië
      mSud Carangasmgevestigd in 1968

      Statistieken

       

      Overzicht

      Team

      Grootste overwinningen5.º0 OverwinningenLeider: San Antonio Bulo Bulo4 Overwinningen
       Meeste remises3.º3 DrawsLeider: San Antonio Bulo Bulo4 Draws
       De meeste nederlagen2.º5 NederlagenLeider: Real Santa Cruz6 Nederlagen
       Ongeslagen Spelen7.º3 SpellenLeider: Nacional Potosí5 Spellen
       Meeste gele kaarten6.º35 Gele kaartenLeider: Universitario de Vinto51 Gele kaarten
       Meeste rode kaarten4.º2 Rode kaartenLeider: Nacional Potosí3 Rode kaarten
      Grootste overwinningen4.º0 OverwinningenLeider: Bolívar3 Overwinningen
       Meeste overwinningen5.º2 GamesLeider: The Strongest4 Games
       Meeste remises6.º1 DrawsLeider: Independiente Petrolero3 Draws
       De meeste nederlagen5.º2 NederlagenLeider: San Antonio Bulo Bulo4 Nederlagen
       Ongeslagen Spelen5.º3 SpellenLeider: The Strongest5 Spellen
       Meeste gele kaarten5.º18 Gele kaartenLeider: Nacional Potosí22 Gele kaarten

      Spelers

      TopscorerRonaldo Sánchez[13.º]3 Doelpunten
       Meeste assistsHernán Rodríguez[8.º]3 Assistenten
       Betrokken bij goalsRonaldo Sánchez[20.º]4 Goals/Assists
       Doelpunten per wedstrijdRonaldo Sánchez[19.º]0.33 Doelpunten/spel
       Meeste gescoorde straffenRonaldo Sánchez[1.º]1 Doelpunten
       Meeste doelpunten als invallerRonaldo Sánchez[1.º]3 Doelpunten
       Doelpunten winnenRonaldo Sánchez[3.º]1 Doelen
       De meeste dubbelsRonaldo Sánchez[5.º]1 Dubbels
       Meeste gele kaartenVíctor Melgar[1.º]6 Gele kaarten
       De meeste dubbele gele kaartenKevin García[3.º]1 Dubbele gele kaarten
       De meeste rode kaartenWallace[1.º]2 Rode kaarten
       Meeste minutenVíctor Melgar[22.º]810 Minuten
       Meest gebruikte vervangerYuri Martins[11.º]6 Games als gebruikte vervanger
       Meeste doelpunten tegenAlain Baroja[18.º]1 Gescoorde doelpunten
      TopscorerJavier Sanguinetti[8.º]2 Doelpunten
       Meeste assistsGonzalo Vaca[9.º]1 Assistenten
       Betrokken bij goalsRonaldo Sánchez[15.º]2 Goals/Assists
       Meeste doelpunten als invallerPercy Loza [2.º]1 Doelpunten
       Doelpunten winnenHernán Rodríguez[3.º]1 Doelen
       Meeste gele kaartenJavier Sanguinetti[4.º]3 Gele kaarten
       De meeste dubbele gele kaartenRaúl Gómez[2.º]1 Dubbele gele kaarten
       Meeste minutenSaúl Torres[19.º]360 Minuten
       Meest gebruikte vervangerGustavo Morales[24.º]2 Games als gebruikte vervanger

      Wedstrijdtotalen

      GWDLGDYC2JRCFSF
      1S52128-81830IK1IKDMET WIEMET WIEIK
      QF1023513-193512IK2DMET WIEMET WIEIKIK
        1544721-275342-- 
      Sleutel: Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises
      [G=Spellen, W=wint, D=trekt, L=Verliezen, GD=Doelverschil, YC=gele kaarten, 2J=Dubbel geel, RC=Rode kaarten, FS=Huidige serie, F=Het formulier]

      Statistieken per speler

      MG
      AG
      S
      ONS
      M
      YC
      2J
      RC
       
      1.Middenveld1310.0813-11607--
      2.Verdediger1320.1513-11705--
      3.Middenveld1340.31948102--
      4.Vooruit1300.0013-11703--
      5.Middenveld1240.3311190341-
      6.Verdediger1200.001119023-2
      7.Vooruit1220.17846852--
      8.Vooruit1200.0012-88451-
      9.Middenveld1100.001019142--
      10.Vooruit1020.20735313--
       
      cStatistieken compleet (bevestigd)