France U-16

        France
        France
        mParismgevestigd in 1904
        D

        Overzicht

        NaamFédération Française de Football
        Jaar van oprichting||1919-01-01
        Stad/plaats
        Land
        France
        France
        Pakket
        França
        andere verbindingen
        VoorzitterJean-Pierre Escalettes
        Adres87 boulevard de Grenelle
        75738 Paris Cedex 15
        Officiële sitehttp://www.fff.fr
        E-mail-
        RanglijstenFIFA: 0 [december]
        Officieel volkslied
        /

        Ploeg(Torneio Desenv. UEFA S16 Masc. 2023)

        IdadeJGMAVAAM
        GK161000090
        GK16000000
        GK1620000180
        DEF1630000195
        DEF161010087
        DEF1631000210
        DEF1530000183
        DEF161000075
        MIDDEN1520000103
        MIDDEN161000076
        MIDDEN1620000180
        MIDDEN1631000194
        MIDDEN1620000180
        MIDDEN1520000150
        MIDDEN161000060
        MIDDEN161000090
        MIDDEN1620000114
        FRW1533000179
        FRW1632000108
        FRW1531000128
        FRW1630000166
        FRW162000048
        FRW161000087

        Clubs

        ClubWaarde
        3 (13,0%)
        3 (13,0%)
        2 (8,7%)
        2 (8,7%)
        2 (8,7%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)

        Gemiddelde scores

        ArtikelWaarde
        Spelers23
        Gemiddelde leeftijd15,86
        Van gemiddelde hoogte183 cm
        Gemiddeld gewicht65 Kg

        persoonlijk

        Beheerder
        50 - jaar oud

        HEAD-TO-HEAD