Brazil U-17

        Brazil
        Brazil
        mRio de Janeiromgevestigd in 1914
        D

        Overzicht

        NaamConfederação Brasileira de Futebol
        Jaar van oprichting||1914-01-01
        Stad/plaats
        Land
        Brazil
        Brazil
        PakketNike
        Pakket
        Brasil
        andere verbindingen
        VoorzitterAntônio Carlos Nunes
        AdresAvenida Luiz Carlos Prestes, 130 Barra da Tijuca - Rio de Janeiro - RJ CEP: 22775-055
        Officiële sitehttp://www.cbf.com.br/
        RanglijstenFIFA: 0 [december]
        Officieel volkslied
        /

        Ploeg(Sudamericano S17 2023)

        IdadeJGMAVAAM
        GK17000000
        GK1780100720
        GK171000090
        DEF1780200720
        DEF1770000442
        DEF1780000523
        DEF1780200407
        DEF1730000106
        DEF1793000706
        DEF1760300366
        DEF171000019
        MIDDEN1783201584
        MIDDEN1790100416
        MIDDEN1770301180
        MIDDEN1781200570
        MIDDEN1770300491
        MIDDEN173020090
        FRW1651000183
        FRW1672100457
        FRW1695100675
        FRW1775000522
        FRW1681000403
        FRW1671100202

        Clubs

        ClubWaarde
        3 (13,0%)
        3 (13,0%)
        2 (8,7%)
        2 (8,7%)
        2 (8,7%)
        2 (8,7%)
        2 (8,7%)
        2 (8,7%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)
        1 (4,3%)

        Gemiddelde scores

        ArtikelWaarde
        Spelers23
        Gemiddelde leeftijd16,88
        Van gemiddelde hoogte185 cm
        Gemiddeld gewicht74 Kg

        persoonlijk

        Beheerder
        36 - jaar oud
        D

        Video

        Doelen
        Geplaatst 4 - jaar oud | 854 Keer bekeken | Tijd: 02:19

        OVERZICHT

        HEAD-TO-HEAD