AZ Alkmaar

        Netherlands
        Netherlands
        mAlkmaarmgevestigd in 1954

        Wedstrijden 2023/2024

          

        Wedstrijdtotalen

        GWDLGDYC2JRCFSF
        GS62047-12602IK1MET WIEIKIKMET WIEIK
        POff42207-41000D2MET WIEMET WIEDD
        4.º24127545-233301D1IKDMET WIEMET WIED
        QF31116-7600IK1MET WIEDIK
          3717101065-465503-- 
        Sleutel: Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises
        [G=Spellen, W=wint, D=trekt, L=Verliezen, GD=Doelverschil, YC=gele kaarten, 2J=Dubbel geel, RC=Rode kaarten, FS=Huidige serie, F=Het formulier]

        Feiten

        37 Spellen
        17 wint
        46%
        10 trekt
        27%
        10 Verliezen
        27%
        65Doelpunten gescoord
        1,76 Doelpunten per wedstrijd
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        46Doelpunten tegen
        1,24 Doelpunten per wedstrijd
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Het formulier
        IKDMET WIEMET WIED
        Het formulier
        4 Spellen
        zonder verlies
        Het formulier
        5 trekt
        Vorige 9 spellen
        Het formulier
        1 Verliezen
        Vorige 5 spellen
        Het formulier
        3 Spellen
        Scoren
        Het formulier
        8 Dagen geleden
        Laatste overwinning
        + Info
        Het formulier
        26 Dagen geleden
        Laatste nederlaag
        + Info
        Totaal
        84 % Spellen
        gescoord in
        + Info
        Totaal
        68 % Spellen
        In which conceded
        + Info
        Seizoensrecord
        4 Spellen
        Winnende reeks
        + Info
        Seizoensrecord
        7 Spellen
        Zonder een overwinning
        + Info
        Seizoensrecord
        2 Spellen
        Streak verliezen
        + Info
        Seizoensrecord
        8 Spellen
        zonder verlies
        + Info

        Mijnlpalen

        4
        Opeenvolgende opgeslagen wedstrijden
        5

        Wedstrijden

        h2h2024-05-1913:30(H)FC Utrecht-D34h2h
        h2h2024-05-1215:45(EEN)Go Ahead Eagles-D33h2h
        h2h2024-05-0515:45(H)FC Twente-D32h2h
        h2h2024-04-2811:15(EEN)NEC-D31h2h
        h2h2024-04-1317:45(H)RKC Waalwijk-D30h2h
        h2h2024-04-0617:45(EEN)PSV-D29h2h
        h2h2024-04-0317:45(EEN)Heracles Almelo-D28h2h
        h2h2024-03-3020:00(H)Vitesse-D27h2h
        h2h2024-03-1711:15(EEN)FC Volendam-D26h2h
        h2h2024-03-1011:15(H)Excelsior-D25h2h
        D
        2024-03-0220:00(EEN)Sparta Rotterdam1-1D24
        W
        2024-02-2515:45(H)Ajax2-0D23
        W
        2024-02-1717:45(EEN)Fortuna Sittard1-2D22
        D
        2024-02-1019:00(EEN)Almere City FC0-0D21
        L
        2024-02-0720:00(EEN)Feyenoord2-0QF
        L
        2024-02-0413:30(H)Feyenoord0-1D20
        D
        2024-01-2811:15(EEN)Heerenveen2-2D19
        D
        2024-01-2019:00(H)Zwolle2-2D18
        D
        2024-01-1620:00(H)Quick Boys3-3(4-2 pg)L16
        L
        2024-01-1317:45(EEN)FC Twente2-1D17
        W
        2023-12-2019:00(EEN)HHC Hardenberg2-3(aet)2E
        L
        2023-12-1719:00(H)PSV0-4D16
        L
        2023-12-1417:45(EEN)Legia Warszawa2-0Grp.E
        W
        2023-12-0920:00(H)Almere City FC4-1D15
        D
        2023-12-0315:45(EEN)FC Utrecht1-1D14
        W
        2023-11-3017:45(H)Zrinjski Mostar1-0Grp.E
        W
        2023-11-2613:30(H)FC Volendam3-0D13
        L
        2023-11-1215:45(EEN)Feyenoord1-0D12
        L
        2023-11-0920:00(EEN)Aston Villa2-1Grp.E
        D
        2023-11-0417:45(EEN)Excelsior1-1D11
        L
        2023-10-2915:45(H)NEC1-2D10
        L
        2023-10-2617:45(H)Aston Villa1-4Grp.E
        W
        2023-10-2120:00(H)Heerenveen3-0D9
        W
        2023-10-0813:30(EEN)Ajax1-2D8
        W
        2023-10-0520:00(H)Legia Warszawa1-0Grp.E
        W
        2023-10-0115:45(H)Fortuna Sittard4-0D7
        D
        2023-09-2819:00(H)Heracles Almelo1-1D3
        W
        2023-09-2415:45(EEN)Zwolle0-3D6
        L
        2023-09-2117:45(EEN)Zrinjski Mostar4-3Grp.E
        W
        2023-09-1715:45(H)Sparta Rotterdam2-0D5
        12
        Notas:
        Wedstrijden met volledige gegevens: Europa Conference League 2023/24, Europe Conference League [Qual] 2023/24, Dutch Holland Casino Eredivisie 2023/2024, KNVB-beker 2023/2024

        playmakers.com kan nietstat dat het team alleen de wedstrijden gespeeld heeft.

        Statistieken per speler - officiële wedstrijden [Top tien]

        MGAGSONSMYC2JRC 
        1.Vooruit36250.6936-32473--
        2.Verdediger3510.0334128286--
        3.Middenveld3580.2331427838--
        4.Middenveld3420.0634-30868--
        5.Verdediger3210.0332-28031--
        6.Middenveld3200.0030225156--
        7.Vooruit3070.23191115041--
        8.Keeper2900.0029-26402--
        9.Middenveld2930.1028122123--
        10.Verdediger2900.0021819841--
         
        cStatistieken compleet (bevestigd)