Germany U-16 Torn.Desenv.UEFA S16 PT V.R. Sto António 2023

Germany
Germany
mFrankfurt am Mainmgevestigd in 1900

Torneio Desenvolvimento UEFA Sub-16 Masculino 2023

GWDLGD
32108-3
32108-3
[Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises]

Ploeg(Torneio Desenv. UEFA S16 Masc. 2023)

IdadeJGMAVAAM
GK1520000180
GK161000090
DEF1521000180
DEF1630100204
DEF1530000104
DEF161010066
DEF161000090
DEF16
20000180
MIDDEN1631100134
MIDDEN1630000178
MIDDEN1630000207
MIDDEN162100088
MIDDEN1631100182
MIDDEN1620000166
MIDDEN1620100135
MIDDEN16
20000115
FRW1621000152
FRW1631000138
FRW162200088
FRW152000091
FRW1620000117
FRW15
20000112

Clubs

ClubWaarde
Geen club 3 (13,6%)
3 (13,6%)
2 (9,1%)
2 (9,1%)
2 (9,1%)
2 (9,1%)
1 (4,5%)
1 (4,5%)
1 (4,5%)
1 (4,5%)
1 (4,5%)
1 (4,5%)
1 (4,5%)
1 (4,5%)

Gemiddelde scores

ArtikelWaarde
Spelers22
Gemiddelde leeftijd16,03
Van gemiddelde hoogte183 cm
Gemiddeld gewicht-

persoonlijk

Beheerder
55 - jaar oud

OVERZICHT

D
NaamDeutscher Fussball-Bund
Jaar van oprichting||1900-01-01
Stad/plaats
Land
Germany
Germany
Pakket
Alemanha
andere verbindingen
VoorzitterBernd Neuendorf
AdresOtto-Fleck-Schneise 6
60528 Frankfurt/Main
Officiële sitehttp://www.dfb.de
RanglijstenFIFA: 0 [december]
Officieel volkslied
/

HEAD-TO-HEAD