Ajax

        Netherlands
        Netherlands
        mAmsterdammgevestigd in 1900

        Wedstrijden 2023/2024

          

        Wedstrijdtotalen

        GWDLGDYC2JRCFSF
        GS612310-131311MET WIE1DIKIKIKMET WIE
        POff21104-3200MET WIE1DMET WIE
        POff21014-2400IK1MET WIEIK
        5.º22106651-412700D1MET WIEMET WIEDIKD
        2E10012-3-----
          331391171-624611-- 
        Sleutel: Penalty shoot-outs (PS) en toss-beslissingen (CT) worden gezien als remises
        [G=Spellen, W=wint, D=trekt, L=Verliezen, GD=Doelverschil, YC=gele kaarten, 2J=Dubbel geel, RC=Rode kaarten, FS=Huidige serie, F=Het formulier]

        Feiten

        33 Spellen
        13 wint
        39%
        9 trekt
        27%
        11 Verliezen
        33%
        71Doelpunten gescoord
        2,15 Doelpunten per wedstrijd
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        62Doelpunten tegen
        1,88 Doelpunten per wedstrijd
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Q
        Het formulier
        DIKDDMET WIE
        Het formulier
        3 Spellen
        zonder verlies
        Het formulier
        2 trekt
        Vorige 3 spellen
        Het formulier
        1 Verliezen
        Vorige 8 spellen
        Het formulier
        17 Spellen
        Scoren
        Het formulier
        15 Spellen
        Conceding
        Het formulier
        1 Dagen geleden
        Laatste overwinning
        + Info
        Het formulier
        12 Dagen geleden
        Laatste nederlaag
        + Info
        Totaal
        85 % Spellen
        gescoord in
        + Info
        Totaal
        91 % Spellen
        In which conceded
        + Info
        Seizoensrecord
        4 Spellen
        Winnende reeks
        + Info
        Seizoensrecord
        10 Spellen
        Zonder een overwinning
        + Info
        Seizoensrecord
        4 Spellen
        Streak verliezen
        + Info
        Seizoensrecord
        5 Spellen
        zonder verlies
        + Info

        Mijnlpalen

        3
        De meeste games zonder nederlaag
        5

        Wedstrijden

        h2h2024-05-1913:30(EEN)Vitesse-D34h2h
        h2h2024-05-1215:45(H)Almere City FC-D33h2h
        h2h2024-05-0513:30(EEN)FC Volendam-D32h2h
        h2h2024-04-2801:00(H)Excelsior-D31h2h
        h2h2024-04-1401:00(H)FC Twente-D30h2h
        h2h2024-04-0701:00(EEN)Feyenoord-D29h2h
        h2h2024-04-0301:00(H)Go Ahead Eagles-D28h2h
        h2h2024-03-31(EEN)Zwolle-D27h2h
        h2h2024-03-1715:45(EEN)Sparta Rotterdam-D26h2h
        h2h2024-03-1013:30(H)Fortuna Sittard-D25h2h
        h2h2024-03-0311:15(H)FC Utrecht-D24h2h
        h2h2024-02-2515:45(EEN)AZ Alkmaar-D23h2h
        W
        2024-02-2217:45(EEN)Bodo/Glimt1-2(aet)POff
        D
        2024-02-1813:30(H)NEC2-2D22
        D
        2024-02-1520:00(H)Bodo/Glimt2-2POff
        L
        2024-02-1113:30(EEN)Heerenveen3-2D21
        D
        2024-02-0319:00(H)PSV1-1D20
        W
        2024-01-2720:00(EEN)Heracles Almelo2-4D19
        W
        2024-01-2115:45(H)RKC Waalwijk4-1D18
        W
        2024-01-1413:30(EEN)Go Ahead Eagles2-3D17
        L
        2023-12-2117:45(EEN)USV Hercules3-22E
        D
        2023-12-1715:45(H)Zwolle2-2D16
        W
        2023-12-1420:00(H)AEK3-1Grp.B
        W
        2023-12-0917:45(H)Sparta Rotterdam2-1D15
        W
        2023-12-0623:00(EEN)RKC Waalwijk2-3D7
        W
        2023-12-0313:30(EEN)NEC1-2D14
        L
        2023-11-3020:00(EEN)Marseille4-3Grp.B
        W
        2023-11-2520:00(H)Vitesse5-0D13
        D
        2023-11-1213:30(EEN)Almere City FC2-2D12
        L
        2023-11-0917:45(H)Brighton & Hove Albion0-2Grp.B
        W
        2023-11-0515:45(H)Heerenveen4-1D11
        W
        2023-11-0219:00(H)FC Volendam2-0D3
        L
        2023-10-2913:30(EEN)PSV5-2D10
        L
        2023-10-2620:00(EEN)Brighton & Hove Albion2-0Grp.B
        L
        2023-10-2211:15(EEN)FC Utrecht4-3D9
        L
        2023-10-0813:30(H)AZ Alkmaar1-2D8
        D
        2023-10-0517:45(EEN)AEK1-1Grp.B
        L
        2023-09-2413:30(H)Feyenoord0-4D6
        D
        2023-09-2120:00(H)Marseille3-3Grp.B
        L
        2023-09-1713:30(EEN)FC Twente3-1D5
        12
        Notas:
        Wedstrijden met volledige gegevens: Europa League 2023/2024, Europa Conference League 2023/24, Europa League [Qualificação] 2023/2024, Dutch Holland Casino Eredivisie 2023/2024, KNVB-beker 2023/2024

        playmakers.com kan nietstat dat het team alleen de wedstrijden gespeeld heeft.

        Statistieken per speler - officiële wedstrijden [Top tien]

        MGAGSONSMYC2JRC 
        1.Verdediger3310.0333-30005--
        2.Middenveld3340.1229425304--
        3.Vooruit32180.5631125287--
        4.Vooruit3030.1016141370---
        5.Vooruit2670.2724220403-1
        6.Verdediger2610.0424220124--
        7.Middenveld2620.0821518873--
        8.Middenveld2560.2420517783--
        9.Verdediger2400.0023120282-1
        10.Vooruit2380.3523-19885--
         
        cStatistieken compleet (bevestigd)