Wedstrijden - CR Méchria

W
2024-06-01CR MéchriaCR Méchria4-2SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
L
2024-05-28RC ArbaâRC Arbaâ2-1CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
D
2024-05-24CR MéchriaCR Méchria1-1WA BoufarikWA BoufarikGrp.Oeste
L
2024-05-18ES MostaganemES Mostaganem4-1CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
W
2024-05-11CR MéchriaCR Méchria1-0CR TémouchentCR TémouchentGrp.Oeste
L
2024-05-04JSM TiaretJSM Tiaret1-0CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
W
2024-04-27CR MéchriaCR Méchria1-0NA Hussein-DeyNA Hussein-DeyGrp.Oeste
W
2024-04-20ESM KoleaESM Kolea2-3CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
W
2024-04-14CR MéchriaCR Méchria4-0Ol. MedeaOl. MedeaGrp.Oeste
D
2024-03-30WA MostaganemWA Mostaganem1-1CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
W
2024-03-23CR MéchriaCR Méchria6-1Ghir AbadlaGhir AbadlaGrp.Oeste
L
2024-03-15MCB Oued SlyMCB Oued Sly2-1CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
W
2024-03-02CR MéchriaCR Méchria2-1GC MascaraGC MascaraGrp.Oeste
L
2024-02-23ASM OranASM Oran2-1CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
L
2024-02-16CR MéchriaCR Méchria0-1RC KoubaRC KoubaGrp.Oeste
L
2024-01-28SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina2-0CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
D
2024-01-24CR MéchriaCR Méchria2-2RC ArbaâRC ArbaâGrp.Oeste
L
2024-01-20WA BoufarikWA Boufarik3-1CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
W
2024-01-16CR MéchriaCR Méchria3-1ES MostaganemES MostaganemGrp.Oeste
D
2024-01-12CR TémouchentCR Témouchent0-0CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
D
2024-01-05CR MéchriaCR Méchria0-0JSM TiaretJSM TiaretGrp.Oeste
L
2023-12-30NA Hussein-DeyNA Hussein-Dey1-0CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
L
2023-12-08CR MéchriaCR Méchria1-3ESM KoleaESM KoleaGrp.Oeste
W
2023-12-01Ol. MedeaOl. Medea0-1CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
D
2023-11-25CR MéchriaCR Méchria1-1WA MostaganemWA MostaganemGrp.Oeste
L
2023-11-17Ghir AbadlaGhir Abadla3-2CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
W
2023-11-11CR MéchriaCR Méchria1-0MCB Oued SlyMCB Oued SlyGrp.Oeste
D
2023-10-13GC MascaraGC Mascara0-0CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
L
2023-10-06CR MéchriaCR Méchria1-2ASM OranASM OranGrp.Oeste
D
2023-09-30RC KoubaRC Kouba1-1CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste

Wedstrijden - SKAF Khémis Mélina

L
2024-06-01CR MéchriaCR Méchria4-2SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
D
2024-05-28SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina0-0GC MascaraGC MascaraGrp.Oeste
L
2024-05-24ASM OranASM Oran1-0SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
L
2024-05-18SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina1-2RC KoubaRC KoubaGrp.Oeste
L
2024-05-11MCB Oued SlyMCB Oued Sly2-1SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
W
2024-05-04SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina3-1RC ArbaâRC ArbaâGrp.Oeste
D
2024-04-27WA BoufarikWA Boufarik1-1SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
L
2024-04-20SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina1-2ES MostaganemES MostaganemGrp.Oeste
W
2024-04-14SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina4-1Ghir AbadlaGhir AbadlaGrp.Oeste
L
2024-03-30JSM TiaretJSM Tiaret2-1SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
D
2024-03-23SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina1-1NA Hussein-DeyNA Hussein-DeyGrp.Oeste
L
2024-03-15ESM KoleaESM Kolea3-2SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
W
2024-03-02SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina2-0CR TémouchentCR TémouchentGrp.Oeste
W
2024-02-24Ol. MedeaOl. Medea0-1SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
L
2024-02-16SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina0-1WA MostaganemWA MostaganemGrp.Oeste
W
2024-01-28SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina2-0CR MéchriaCR MéchriaGrp.Oeste
L
2024-01-24GC MascaraGC Mascara2-0SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
W
2024-01-20SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina2-1ASM OranASM OranGrp.Oeste
L
2024-01-16RC KoubaRC Kouba5-1SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
W
2024-01-12SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina2-0MCB Oued SlyMCB Oued SlyGrp.Oeste
L
2024-01-05RC ArbaâRC Arbaâ2-0SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
W
2023-12-30SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina3-1WA BoufarikWA BoufarikGrp.Oeste
L
2023-12-08ES MostaganemES Mostaganem2-0SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
W
2023-12-01Ghir AbadlaGhir Abadla0-1SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
W
2023-11-25SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina2-0JSM TiaretJSM TiaretGrp.Oeste
D
2023-11-17NA Hussein-DeyNA Hussein-Dey1-1SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
L
2023-11-11SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina1-2ESM KoleaESM KoleaGrp.Oeste
L
2023-10-13CR TémouchentCR Témouchent1-0SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste
W
2023-10-06SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina4-0Ol. MedeaOl. MedeaGrp.Oeste
L
2023-09-30WA MostaganemWA Mostaganem4-3SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis MélinaGrp.Oeste

Foto's

DBewerk

Opmerkingen

Wil je reageren? Schrijf je gewoon in!!
motivo:
EGeen opmerkingen gemaakt.

WAS JE IN HET STADION?

Om aan te geven dat je deze game hebt bijgewoond, is het noodzakelijk om je te registreren/in te loggen.

GROEP OESTE

Staan
MGEENpunten
1ES MostaganemES Mostaganem30601175
2RC KoubaRC Kouba30391764
3WA MostaganemWA Mostaganem30592856
4CR TémouchentCR Témouchent30342749
5GC MascaraGC Mascara30323246
6ESM KoleaESM Kolea30383541
7JSM TiaretJSM Tiaret30303340
8NA Hussein-DeyNA Hussein-Dey30243039
9CR MéchriaCR Méchria30413938
10ASM OranASM Oran30384138
11MCB Oued SlyMCB Oued Sly30273538
12RC ArbaâRC Arbaâ30374738
13SKAF Khémis MélinaSKAF Khémis Mélina30424237
14WA BoufarikWA Boufarik30333636
15Ol. MedeaOl. Medea30245717
16Ghir AbadlaGhir Abadla30317916

WEDSTRIJD

Fase
JornadaGroep OesteWedstrijdweek 30

SPEL