Alle spelers

      TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
      CATG8.57900000000000004352880%421
      CATD8.06900010000040023544685%001
      CATD7.55880001000000302534381%021
      CATD7.14900001000000302372978%000
      CATM8.26900000000000506524688%021
      CATM6.63710000000020020251872%000
      CATM7.04710000000010201403588%001
      CATM7.14900000000010510595593%030
      CATF6.63900000000011002211467%003
      CATF6.632300000000000007686%000
      CATF8.36881010000021110271970%023
      CATG-00000000000000000%000
      CATD-00000000000000000%000
      CATD6.7320000000000100000%000
      CATD-00000000000000000%000
      CATM-00000000000105383284%000
      CATM6.942000000000000022100%002
      CATM7.14190000000010110121192%011
      CATF-0000000001000112975%001
      CATF7.85671000000031104212095%021
      CATF-0000000001020012867%002
      CATF6.7319000000000000022100%000
      CATF-00000000020110211467%003
      CATG5.7190000000000000018844%100
      CATD7.24900001000000501342779%010
      CATD6.73900000000010210261765%051
      CATD7.24900000000000204373184%000
      CATD6.43900000000000101312581%010
      CATM6.6375000100003211014964%010
      CATM7.34900001000062220443375%022
      CATM7.04860000000010511433684%001
      CATM7.1462000000001040012758%012
      CATM6.83620001000000302242083%011
      CATF6.53620000000010001181372%001
      CATG-0000000000000015960%000
      CATD-00000000000000000%000
      CATD-00000000050000262492%000
      CATD-000000000000006350%000
      CATM7.04280000000030322141179%020
      CATM6.634000000000000022100%010
      CATM-00000000030100322578%010
      CATM-00000000000000000%000
      CATF6.94280000000000105141179%021
      CATF6.6315000000001000166100%000
      CATF6.9428000000001000055100%001
      CATF-00000000000200392769%020

      Talleres

      PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
      G8.57900000000000004352880%421
      D8.06900010000040023544685%001
      D7.55880001000000302534381%021
      D7.14900001000000302372978%000
      M8.26900000000000506524688%021
      M6.63710000000020020251872%000
      M7.04710000000010201403588%001
      M7.14900000000010510595593%030
      F6.632300000000000007686%000
      F6.63900000000011002211467%003
      F8.36881010000021110271970%023
      G-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      D6.7320000000000100000%000
      D-00000000000000000%000
      M-00000000000105383284%000
      M7.14190000000010110121192%011
      M6.942000000000000022100%002
      F-0000000001000112975%001
      F7.85671000000031104212095%021
      F6.7319000000000000022100%000
      F-0000000001020012867%002
      F-00000000020110211467%003

      Atlético Tucumán

      PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
      G5.7190000000000000018844%100
      D6.73900000000010210261765%051
      D7.24900001000000501342779%010
      D7.24900000000000204373184%000
      D6.43900000000000101312581%010
      M6.6375000100003211014964%010
      M7.04860000000010511433684%001
      M7.34900001000062220443375%022
      M7.1462000000001040012758%012
      M6.83620001000000302242083%011
      F6.53620000000010001181372%001
      G-0000000000000015960%000
      D-00000000050000262492%000
      D-000000000000006350%000
      D-00000000000000000%000
      M7.04280000000030322141179%020
      M6.634000000000000022100%010
      M-00000000030100322578%010
      M-00000000000000000%000
      F6.94280000000000105141179%021
      F6.9428000000001000055100%001
      F6.6315000000001000166100%000
      F-00000000000200392769%020
      [P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]