Alle spelers

TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
HUAG7.04900000000000000271970%500
HUAD6.63900001000021202181583%002
HUAD6.43900000000000209312581%021
HUAD6.73900001000011009322475%010
HUAD6.32660001000010100141286%021
HUAM6.43900000000000001312477%010
HUAM6.73660000000000100312787%002
HUAM6.32900002100022100322578%030
HUAM6.63660000000020100161381%010
HUAF7.349000000000510219889%000
HUAF6.83900001000021202161063%012
HUAG-00000000000000000%000
HUAG-00000000000000000%000
HUAD-00000000000000000%000
HUAD-00000000000000000%000
HUAD6.1224000000000000055100%000
HUAM-00000000000000000%000
HUAM-00000000000000000%000
HUAM-00000000000000000%000
HUAF-00000000000000000%000
HUAF7.0424000000000010033100%000
HUAF-00000000000000000%000
HUAF6.322400000000101006350%011
CTSG8.36900000000000000171271%600
CTSD7.04900000000020001292172%011
CTSD7.14900000000000104262077%000
CTSD7.34900000000000002282175%001
CTSD7.65900000000021015322475%001
CTSM7.34710000000000201302480%021
CTSM9.08821010000032010252288%001
CTSM8.87900020000010202262181%012
CTSM7.34780000000030300322991%001
CTSF7.65781001000032301241875%050
CTSF7.04820000000042110161381%023
CTSG-00000000000000000%000
CTSG-00000000000000000%000
CTSD-00000000000000000%000
CTSD-00000000000000000%000
CTSM-00000000000000000%000
CTSM7.4519100000001100010990%010
CTSM7.041200000000300203267%000
CTSM6.83120000000000000121192%000
CTSF7.348000000000000022100%000
CTSF7.0481000010021000000%000
CTSF-00000000000000000%000
CTSF-00000000000000000%000

The Strongest

PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
G8.36900000000000000171271%600
D7.04900000000020001292172%011
D7.14900000000000104262077%000
D7.34900000000000002282175%001
D7.65900000000021015322475%001
M7.34710000000000201302480%021
M8.87900020000010202262181%012
M9.08821010000032010252288%001
M7.34780000000030300322991%001
F7.65781001000032301241875%050
F7.04820000000042110161381%023
G-00000000000000000%000
G-00000000000000000%000
D-00000000000000000%000
D-00000000000000000%000
M-00000000000000000%000
M7.4519100000001100010990%010
M7.041200000000300203267%000
M6.83120000000000000121192%000
F7.0481000010021000000%000
F7.348000000000000022100%000
F-00000000000000000%000
F-00000000000000000%000

Huachipato

PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
G7.04900000000000000271970%500
D6.63900001000021202181583%002
D6.43900000000000209312581%021
D6.73900001000011009322475%010
D6.32660001000010100141286%021
M6.43900000000000001312477%010
M6.73660000000000100312787%002
M6.32900002100022100322578%030
M6.63660000000020100161381%010
F7.349000000000510219889%000
F6.83900001000021202161063%012
G-00000000000000000%000
G-00000000000000000%000
D-00000000000000000%000
D-00000000000000000%000
D6.1224000000000000055100%000
M-00000000000000000%000
M-00000000000000000%000
M-00000000000000000%000
F-00000000000000000%000
F7.0424000000000010033100%000
F-00000000000000000%000
F6.322400000000101006350%011
[P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]