Alle spelers

      TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
      CBKVG7.36900000000000003352880%300
      CBKVD6.29450000000000000312374%011
      CBKVD8.12900000000000508555091%001
      CBKVD6.59900000000010210645586%000
      CBKVD8.05900010000000103654874%003
      CBKVM7.48900000000020201433479%001
      CBKVM6.28550001000020212292483%012
      CBKVM7.28900000000030020514486%000
      CBKVF6.874500000000101108675%001
      CBKVF8.03900010000030321231670%011
      CBKVF6.46660000000040010252288%030
      CBKVG-00000000000000000%000
      CBKVG-00000000000000000%000
      CBKVD-00000000000000000%000
      CBKVD6.2110000000000100100%010
      CBKVD-00000000000000000%000
      CBKVM6.5024000000000000110660%001
      CBKVM6.71450000000011202171482%001
      CBKVM-00000000000000000%000
      CBKVF8.32452000000063112191684%000
      CBKVF7.183500000000102105480%002
      RUSGG6.12900000000000000231461%200
      RUSGD6.22900000000010201383079%020
      RUSGD7.179000010000002010222091%010
      RUSGD7.20901000000021002322372%012
      RUSGM6.71900001000000102322578%020
      RUSGM6.80900010000010011473983%011
      RUSGM6.75810000000000201463883%021
      RUSGM8.57900010000043302312581%043
      RUSGM7.93801000000022401252184%010
      RUSGF6.44800000000011101211571%020
      RUSGF6.21900000000040112261973%010
      RUSGG-00000000000000000%000
      RUSGG-00000000000000000%000
      RUSGD-00000000000000000%000
      RUSGD6.2590000000000000111091%000
      RUSGM-00000000000000000%000
      RUSGM-00000000000000000%000
      RUSGM6.51100000000010111131292%000
      RUSGF-00000000000000000%000
      RUSGF-00000000000000000%000
      RUSGF6.291000000000200107343%000

      Club Brugge

      PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
      G7.36900000000000003352880%300
      D6.29450000000000000312374%011
      D8.12900000000000508555091%001
      D6.59900000000010210645586%000
      D8.05900010000000103654874%003
      M7.48900000000020201433479%001
      M6.28550001000020212292483%012
      M7.28900000000030020514486%000
      F6.874500000000101108675%001
      F8.03900010000030321231670%011
      F6.46660000000040010252288%030
      G-00000000000000000%000
      G-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      D6.2110000000000100100%010
      D-00000000000000000%000
      M6.5024000000000000110660%001
      M6.71450000000011202171482%001
      M-00000000000000000%000
      F8.32452000000063112191684%000
      F7.183500000000102105480%002

      Union St. Gilloise

      PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
      G6.12900000000000000231461%200
      D6.22900000000010201383079%020
      D7.179000010000002010222091%010
      D7.20901000000021002322372%012
      M6.71900001000000102322578%020
      M6.80900010000010011473983%011
      M6.75810000000000201463883%021
      M8.57900010000043302312581%043
      M7.93801000000022401252184%010
      F6.44800000000011101211571%020
      F6.21900000000040112261973%010
      G-00000000000000000%000
      G-00000000000000000%000
      D-00000000000000000%000
      D6.2590000000000000111091%000
      M-00000000000000000%000
      M-00000000000000000%000
      M6.51100000000010111131292%000
      F-00000000000000000%000
      F-00000000000000000%000
      F6.291000000000200107343%000
      [P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]