Alle spelers

        TeamPNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        CASLAG7.04900000000000001322578%300
        CASLAD6.43900000000010011483879%024
        CASLAD7.45900000000011406605795%000
        CASLAD7.65900001000000105887889%021
        CASLAD6.63600001000000000393179%011
        CASLAM6.73900000000030203453271%000
        CASLAM6.73600000000010202322888%010
        CASLAF6.83900000000010201181478%010
        CASLAF7.45690000000000302271970%004
        CASLAF7.04900000000031310454089%003
        CASLAF7.14900000000010502584781%000
        CASLAG-00000000000000000%000
        CASLAD-00000000000000000%000
        CASLAD-00000000000000000%000
        CASLAM-00000000000000000%000
        CASLAM6.73300001000000200272178%011
        CASLAM6.833000000000100004250%011
        CASLAM-00000000000000000%000
        CASLAM-00000000000000000%000
        CASLAM-100000000000002150%000
        CASLAF-00000000000000000%000
        CASLAF-10000000000001000%020
        CASLAF6.8321000000000000022100%020
        LMG7.34900000000000001241146%200
        LMD6.43770000000000300211362%000
        LMD7.34900000000000604241667%020
        LMD7.45900000000010104292586%001
        LMD7.45900000000020113362467%020
        LMD7.75900000000011403261765%023
        LMM6.43900000000020003372773%001
        LMM7.45900000000020101251664%000
        LMF7.45770000000031011141179%021
        LMF6.43900001000030012181267%033
        LMF8.16770000000040221393077%001
        LMG-00000000000000000%000
        LMG-00000000000000000%000
        LMD-00000000000000000%000
        LMD-00000000000000000%000
        LMD-00000000000000000%000
        LMM-00000000000000000%000
        LMM-00000000000000000%000
        LMM-00000000000000000%000
        LMM7.0413000000000000166100%002
        LMF-00000000000000000%000
        LMF6.7313000000001100022100%000
        LMF7.341310000000110006467%040

        Liverpool Montevideo

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G7.34900000000000001241146%200
        D6.43770000000000300211362%000
        D7.34900000000000604241667%020
        D7.45900000000010104292586%001
        D7.45900000000020113362467%020
        D7.75900000000011403261765%023
        M6.43900000000020003372773%001
        M7.45900000000020101251664%000
        F6.43900001000030012181267%033
        F7.45770000000031011141179%021
        F8.16770000000040221393077%001
        G-00000000000000000%000
        G-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M7.0413000000000000166100%002
        F-00000000000000000%000
        F6.7313000000001100022100%000
        F7.341310000000110006467%040

        San Lorenzo

        PNMdoelenOGASTYCRCSTRAFSPMPSSOTTTTWBSPpcpc%SFCFS
        G7.04900000000000001322578%300
        D6.43900000000010011483879%024
        D7.45900000000011406605795%000
        D7.65900001000000105887889%021
        D6.63600001000000000393179%011
        M6.73900000000030203453271%000
        M6.73600000000010202322888%010
        F6.83900000000010201181478%010
        F7.04900000000031310454089%003
        F7.14900000000010502584781%000
        F7.45690000000000302271970%004
        G-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        D-00000000000000000%000
        M-00000000000000000%000
        M6.73300001000000200272178%011
        M-00000000000000000%000
        M6.833000000000100004250%011
        M-100000000000002150%000
        M-00000000000000000%000
        F-00000000000000000%000
        F-10000000000001000%020
        F6.8321000000000000022100%020
        [P=Positie, N=Opmerking, M=Minuten, doelen=doelen, OG=Eigen doelpunt, AST=assists, YC=gele kaarten, RC=Rode kaarten, STRAF=Gescoorde strafschoppen, SP=Opgeslagen, MP=Gemiste straf, S=schoten, SOT=Schoten op doel, TT=Totaal aantal tackles, TW=Gewonnen tackels, BS=Balstaal, P=Totaal aantal passagiers, pc=Passen voltooid||, pc%=Voltooiingspercentage geslaagd, S=Bespaart, FC=Fouten beginnen, FS=Overtredingen opgelopen]